اخبارشهرستان
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰۳۶۵    عبارت مورد جستجو: زن

بیان روز:"هانيه توسلي" در برنامه "هفت" به نكات جالبي در مورد فيلم سينمايي"دهليز" بازي خود و "عطاران" اشاره كرد.

كد خبر : ۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۹


با توجه به سوالات مختلف مردم به نظر می رسد بهتر بود قبل از اینکه از مردم بخواهند دوباره فرم های خوداظهاری یارانه ها را پرکنند، مسئولین اقتصادی و دولتی کشور طی برنامه های متعدد شبهات و سوالات مردم در خصوص یارانه ها را برطرف می کردند تا از این طریق به انتخاب مردم کمک بهتری بشود.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


شرف الشمس چیست؟ چه آثاری دارد؟ آداب آن چگونه است؟ در چه روز واقع می‌شود؟ آیا تکرار آن در هر سال لازم است؟ و ده‌ها سوال دیگر؛ از جمله نکاتی است که علیرغم مبتلا به بودن اذهان مردم به این موضوع، غالبا در رسانه‌های دینی به آن پرداخته نشده است.

كد خبر : ۸۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در حالی که موضوع انصراف از دریافت یارانه توسط دولت تبلیغ می شود، پیامکی انتقادی خطاب به طرفداران دولت در برخی از استانها منتشر شده است.

كد خبر : ۸۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


فرازي از وصيت نامه شهيد حبيب الله شفيعي جانشین گردان مالک اشتر ازنا به روایت پسرش دکتر صادق شفیعی.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۷


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


این فوتبال بی در و پیکر نه تنها بار فنی بالائی نداردبلکه آرام آرام در مباحث اعتقادی و فرهنگی نیزپا به عرصه کم کاری ها گذاشته است.

كد خبر : ۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


زبان‌ها و گویش‌های ایرانی گنجینه‌های گرانبهایی هستند که نمایانگر فرهنگ و تمدن تاریخی و کهن این مرز و بوم بوده و مطالعات علمی، گرد آوری، ضبط واژه‌ها و مطالعه تطبیقی آن‌ها می‌تواند در شناساندن و حفظ آنها بسیار موثر باشد.

كد خبر : ۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


یکی از جانبازان فتنه 88 گفت: اگر یک چاقوکش دستگیر شود، رسیدگی به پرونده او را جلو می‌اندازند تا سریع حکم او را به اجرا برسانند؛ در حالی فتنه‌گران به اندازه یک لشکر چاقوکش به انقلاب ضربه زدند.

كد خبر : ۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


فرماندار ازنا گفت: بانک‌های شهرستان ازنا از طرح‌های اشتغالزایی این شهرستان برای اشتغال جوانان حمایت کنند.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:29 فروردین ماه 1367، در نبرد دریایی نابرابر با ارتش آمریکا، یکی از ناوشکن‌های نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران مورد حمله جنگنده‌های آمریکایی قرار گرفته و با اصابت یک فروند بمب هدایت شونده لیزری، از وسط دو نیم می‌شود.

كد خبر : ۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمود احمدی‌نژاد دقایقی پیش به منظور افتتاح مخزن ذخیره‌سازی گاز سراجه وارد قم شد

كد خبر : ۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس اداره كیفیت و بهره وری و دبیر نظام پیشنهادات شركت مخابرات لرستان گفت: دبیرخانه این نظام موفق به كسب مقام نخست كشور شد.

كد خبر : ۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عملیات اجرایی گازرسانی به شهرهای گراب و كونانی كوهدشت با حضور مدیران محلی و ' الهیارملكشاهی' نماینده مردم كوهدشت در مجلس شورای اسلامی آغاز شد.

كد خبر : ۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرماندارپلدختر گفت: جشن های پیروزی انقلاب فرصتی برای اتحاد و همدلی است و شكوه انقلاب را باید در جشن‌های دهه فجراین شهرستان به نمایش می‌گذاریم.

كد خبر : ۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیین ویژه بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همزمان با 28 صفر، با حضور گسترده و باشكوه مردم مومن و ولایی لرستان در مصلاهای نماز جمعه شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دو سركرده باند تهیه و توزیع و قاچاق مواد مخدر براساس حكم دستگاه قضایی در استان لرستان به دار مجازات آویخته شدند.

كد خبر : ۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:کوه‌ها نقشی اساسی در تولید و توزیع 80 درصد آب‌های شیرین جهان دارند، پس باید از آن‌ها به‌درستی استفاده کنیم.

كد خبر : ۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با تغییر وزیر بهداشت، بحث بر سر لازم بودن یا نبودن رأی اعتماد دوباره به کابینه احمدی‌نژاد مطرح شد که با نظر شورای نگهبان فعلا دولت در معرض این آزمون قرار نگرفته؛ هر چند در آستانه آن است. رخدادهای صبح یکشنبه، هفدهم دی، زنگ خطر را برای دولت به صدا خواهد آورد.

كد خبر : ۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


شرایط کنونی جامعه‌ی ما به علت زخم‌هایی که بر پیکره‌اش وارد شده‌است، لزوم امنیت اجتماعی را در لایه‌های زیرین خود به شدت احساس می‌کند.

كد خبر : ۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی لرستان از کاهش 28 درصدی تصادفات برون شهری در آذر‌ماه سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: طی هفته گذشته با هوشیاری پلیس نقشه‌های متخلفان در ازنا نقش برآب شد.

كد خبر : ۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرماندار شهرستان ازنا گفت: یکی از مطالبات مردم احداث میدان ورودی ازنا از سمت الیگودرز است.

كد خبر : ۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماد میدان شهدای خرم آباد جای خود را به یک نماد کاملا چینی داده است.

كد خبر : ۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز در جمع هزاران نفر از مردم متدین و انقلابی قم، پیامدهای مبارک و تعیین کننده قیام 19 دی مردم قم را جلوه هایی از تحقق وعده های صدق الهی خواندند و با تأکید بر ایستادگی و هوشیاری کامل در مقابل طرحها، روشها و حرکات دشمن بویژه در قبال انتخابات خرداد آینده، نکات مهمی را درباره وظایف مسئولان، خواص، مردم، رسانه ها و کسانی که قصد نامزدی در این انتخابات را دارند بیان کردند.

كد خبر : ۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان ازنا گفت: یک‌هزار و ۷۰۰ سکه تقلبی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ثبت‌احوال پلدختر گفت: اسامی فاطمه و حسین بیشترین فراوانی نام دختر و پسر را در 9 ماهه امسال در پلدختر را دارند.

كد خبر : ۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از نکات جالب توجه جلسه امروز مجلس استفاده علی لاریجانی و عبدالرضا مصری از واژه کثافت‌کاری‌ و همچنین دست نوشته یک نماینده درباره زورگویی هیئت رئیسه بود.

كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: گروه های مسلح صبح امروز در یکی از روستاهای شهر حمص ۱۲ شهروند سوری را به جرم اینکه طرفدار بشار اسد هستند به طور وحشیانه‌ای به قتل رساند.

كد خبر : ۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین وزیر دفاع گفت: شهید اسلامی یکی از متخصصین صنعت دفاعی بود، در شرایط کاملا خطرناک و سخت دشمن، اولین موشک سوخت جامد مرکب ساخت ایران را با موفقیت با برد بیش از ۱۷۰ کیلومتر تست کرد.

كد خبر : ۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پدر شهید احمدی روشن گفت: موضع‌گیری‌های شهید در جریانات فتنه در مقابل فتنه‌گران بسیار سخت بود چراکه اصلی‌ترین موفقیت مصطفی ولایت مداری وی بود.

كد خبر : ۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به منابع عظیم کشور، گفت: ما دو طرح بزرگ انتقال آب را در شمال و دیگری در جنوب به منظور حل کردن مشکل آب استان‌های حاشیه مرکزی دنبال می‌کنیم و کار در این باره آغاز شده، اما بعضی‌ها سنگ‌اندازی می‌کنند.

كد خبر : ۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: انحراف خطرناکی امروز وجود دارد؛ انحراف کسانی که ادعای تبعیت از ولایت دارند همین که مقام معظم رهبری حکمی بر خلاف نظر آنها می‌دهند و کسی را منصوب می‌کنند آن را مصلحت می‌پندارند.

كد خبر : ۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح دولت وحدت ملی را «ملغمه» و تحقق دولت ائتلافی را «بعید» دانست و درباره نسبت سپاه با انتخابات نیز گفت که سپاه از اصولگرایی دفاع می‌کند اما نه به عنوان یک حزب، بلکه به عنوان یک تفکر و اندیشه و بازگشت به اسلام ناب.

كد خبر : ۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مجید امیدی شهرکی که تا امروز مدیر کل سیاسی امنیتی نهاد ریاست جمهوری بود، حالا با حکم وزیر ارشاد مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شده است.

كد خبر : ۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شركت آب منطقه ای لرستان گفت: عملیات اجرایی ساخت چهار سد مخزنی جدید همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:توسط آموزش و پرورش بروجرد برنامه‌های دهه فجر امسال در مدارس شهرستان بروجرد اعلام شد.

كد خبر : ۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بیانات مقام‌معظم‌رهبری در مورد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده، جدا نشدن ری از تهران، سفر صالحی به مصر و سخنان رئیس جمهوری در سمنان از مطالب مهم رسانه‌های نوشتاری کشور است.

كد خبر : ۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شبکه العالم از آزادی 48 زائر ایرانی ربوده شده از سوی گروههای مسلح در سوریه خبرداد.

كد خبر : ۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نام مهدی چمران هم به لیست بلند بالای کاندیداهای ریاست‌جمهوری یازدهم اضافه شد.

كد خبر : ۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه از سر شکم سیری موفق نشدم در دیدار مقابل نفت هت‌تریک کنم.

كد خبر : ۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده بجنورد گفت: احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس تقاضای ۴ ساعت فرصت را کرده که هیئت رئیسه آن را تصویب کرده اما ۲ ساعت مختص رئیس‌جمهور و ۲ ساعت دیگر مربوط به نمایندگان است تا نشست یک طرفه نباشد.

كد خبر : ۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:درهفته های اخیر گزارشات مردمی مبنی برسرقت کابل ها وسیم های برق داشتیم که فرصتی شد سری به بخشداربخش مرکزی شهرستان پلدختر بزنیم تا ازچگونگی اقدامات صورت گرفته برای رفع این مشکل باخبرشویم.

كد خبر : ۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روزمدیرکل هواشناسی لرستان گفت: بارش برف پاییزی شش شهرستان ازنا، الیگودرز، الشتر، نورآباد، دورود و بروجرد لرستان را سفید پوش کرد.

كد خبر : ۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:فرزند ارشد مهدی کروبی با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک، گفته که این پرونده مربوط به مصاحبه‌های وی بار رسانه‌های خارجی، در مورد حوادث کهریزک بوده است.

كد خبر : ۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:حجت الاسلام نقویان گفت: وقتی آقایان با خواهش و تذکر به حرف ها گوش نمی دهند، باید فریاد کشید.

كد خبر : ۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:مدیر اكتشاف شركت ملی نفت ایران گفت: براساس شواهد حاصله از بررسی های علمی و كارشناسی، امكان وجود ذخایر زیرزمینی نفت در برخی از مناطق شهرستان كوهدشت بسیار جدی است.

كد خبر : ۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:اریک اشمیت به عنوان رئیس شرکت گوگل به سروکار داشتن با فناوری‌های بسیار پیچیده عادت دارد، از این رو عجیب نیست که در زمان مواجه با نمونه‌های بسیار ابتدایی، بهت‌زده شود.

كد خبر : ۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس پلیس فتای استان زنجان جزئیات بزرگترین کلاهبرداری پیامکی کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: گفتمان صحیح و اصولی دفاع مقدس می‌تواند آسیب‌هایی اجتماعی را تا حدودی درمان کند.

كد خبر : ۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: پادگان شهید شفیع‌خانی در شمال غرب اندیمشک، محل استقرار تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بود، این روزها خبر می‌رسد علاوه بر فروش این یادمان در غفلت مسؤولان، این پادگان بکر در حال از بین رفتن است.

كد خبر : ۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی بعد از شهادت «علی‌اکبر شیرودی» فرمودند: او به یکی از برادران گفته بود "دعا کن شهید بشوم. از بعضی جریانات سیاسی خیلی دلم گرفته." درگیری‌های سیاسی، این جوان مؤمن را بسیار برآشفته و ناراحت کرده بود. شیرودی نخستین نظامی بود که به او اقتدا کردم و نماز خواندم.

كد خبر : ۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: سخنرانی روز گذشته «بشار اسد» رییس جمهوری سوریه، نه تنها واکنش های بین المللی را برانگیخته است بلکه از تحولات جدیدی پرده بر می دارد که در هفته های آتی بر روندهای سیاسی کنونی خاورمیانه و رفتار بازیگران منطقه ای و بین المللی حاضر در آن تاثیرگذار خواهد بود.

كد خبر : ۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی یه مناسبت درگذشت شاعر آیینی، شاهرخ اورامی از دست دادن او را ضایعه‌ای زود هنگام دانست.

كد خبر : ۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جامعه روحانیت مبارز در بیانیه‌ای از مسؤولان کشور خواست با هماهنگی و رعایت قوانین و مصالح عالیه کشور همت کنند تا فضای همدلی و وحدت تقویت شود و مجال دست‌اندازی به فتنه‌گران ندهند.

 

 

كد خبر : ۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: مجوز استخدامهای جدید برمبناری قانون است و ۸۰ هزار استخدامی پسر خاله رئیس جمهور نیستند.

 
كد خبر : ۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاونین وزرای امور خارجه روسیه و آمریکا و نماینده ویژه سازمان ملل و اتحادیه عرب در امور سوریه، در نشست سه‌جانبه روز جمعه خود در ژنو بر حل و فصل مسالمت‌آمیز بحران در سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سیامند رحمان که عنوان قوی‌ترین مرد معلول جهان را در اختیار دارد، به طور رسمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

كد خبر : ۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:کارشناسان بخش امنیت سایبری در آمریکا می گویند ایران در واکنش به تحریم ها، حملات گسترده ای را علیه موسسه های مالی آمریکا انجام داده است.

كد خبر : ۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ترک، لُر، فارس، گیلک، بلوچ، عرب، مازنی ، کرد، همه و همه از یک نژاد و دین هستیم. با فرهنگهای متفاوت محیطی، همه مردم ایران زمین، با یک پرچم هستیم.

كد خبر : ۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با پيوستن «سارا شاهي» بازيگر ايراني الاصل سينماي هاليوود به فيلم جديد « والتر هيل»، سيلوستر استالونه همبازي‌هايش را در اين اثر اكشن شناخت.  اين فيلم اكشن كه هنوز عنوان مشخصي ندارد، توسط والتر هيل خالق آثاري چون «گلوله در سر» ساخته مي شود

كد خبر : ۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از کلید واژه های جدیدی که چند ماهیست نقل محافل رسانه ای اصلاح طلبان شده است بوی پروژه‌ای شوم به مشام می رسد. پروژه‌ای شوم که حسین مرعشی چندی قبل در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد، آن را اینگونه کلید می‌زند:‌ به نظر مي‌رسد كه انتخابات آينده، انتخاباتي مديريت شده باشد!

كد خبر : ۱۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:انتشار تصویر بی حجاب خانم ” م ن ” عضو شورای شهر همدان، تنها ثمره ای که برای وی داشت این بود که بعد از هشت ماه وبلاگ خود را بروز کرد.

كد خبر : ۱۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فضاي فيسبوكي اين روزها، حكايت از يك انقلاب ايدئولوژيك در ميان اعضا و خانواده اين سازمان منحله دارد، انقلابي به سبك انقلاب ايدئولوژيك منافقين كه براساس آن بنيان و اساس دين و اعتقادات مذهبي به انحطاط رفت.

كد خبر : ۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: روایت خاطراتی از سال‌های دفاع مقدس به خصوص از لحظاتی که یک مادر با فرزندش وداع می‌کند، از جمله لحظات داغدار تاریخ ایران اسلامی است. خاطره که در زیر می‌آید لحظه‌ای است که پیکر شهید مصطفی عربی نوده را برای مادرش می‌آورند:

كد خبر : ۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سپهبد شهید صیاد شیرازی سال 1323 در شهرستان درگز از توابع استان خراسان متولد شد. شهید صیاد شیرازی در سال 1346 موفق به اخذ دانشنامه لیسانس دانشکده افسری شد و سپس دوره تخصصی توپخانه در آمریکا با درجه ستوان‏یکم را گذراند و با سمت استادی، در مرکز آموزش توپخانه اصفهان به تدریس پرداخت.

كد خبر : ۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدتی از شروع درگیری در جریان عملیات بیت المقدس می گذشت که روی بیسیم فهمیدم سلمان کارش گیر است . فرمانده گردان ، حسین قجه ای بود که تا حدی می شناختمش . بچه  ی اصفهان بود ؛ کشتی گیر ، پهلوان و مشتی . از آن آدم ها که هم فرماندهی اش عالی و هم شجاعتش بی نظیر بود. وقتی برگشتم به قرار گاه تاکتیکی . تو قرار گاه هنوز قصه ی در گیری گردان سلمان وحسین قجه ای سر زبان ها بود . حاج احمد متوسلیان با بیسیم حرف می زد. از قیافه اش پیدا بود خیلی ناراحت است . داشت به یک نفر می گفت که : حسین و بجه هاش در محاصره هستند....

كد خبر : ۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:خبرها از عربستان حاکی است که وضعیت سلامتی "ملک عبدالله" بار دیگر رو به وخامت گذاشته به صورتی که وی در انجام برخی وظایفش ناتوان مانده است

كد خبر : ۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:بسیاری از مردم در سراسر دنیا نمی‌‌دانند كارلوس سلیم الو چه كسی است، در حالی كه او بی شك یكی از مشهورترین افراد در تاریخ مكزیك می‌‌باشد. الو با ثروت خالص 35 میلیارد دلار سومین فرد ثروتمند جهان به حساب می‌آید. ثروت او تنها در سن 26 سالگی به 40 میلیون دلار می‌رسید!

كد خبر : ۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:سخنگوی کاخ سفید از اظهارات ضد صهیونیستی رئیس جمهور مصر در سال 2010 به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:نايب رئيس و دبير كميسيون اتاق بازرگانی خرم‎آباد گفت: ميانگين مصرف كودهاي شيميايي در دنيا را 180 تا 200 كيلو براي هر هكتار است.

كد خبر : ۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:صبح امروز به علت لغزندگی زمین 16 خودرو در مسیر مهریز ـ یزد واژگون شدند.

كد خبر : ۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: به یقین آنهائی که جام زهر را در سال 67 به امام نوشاندند، عاقبت به خیر نمی‌شوند و در همین دنیا عقوبت می‌شوند. همچنان که سرنوشت بعضی از آنها را در فتنه 88 دیدید.

كد خبر : ۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه هدفمندی یارانه‌ها استفاده از منابع ملی است، گفت: می‌توان قانونی تصویب کرد که هر کس معدنی اکتشاف کرد با شرایطی تا 50 سال از آن برداشت کند.

كد خبر : ۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: پنج میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح سلامت محصولات و مبارزه با سموم و آفات در مزارع استاندر سالجاری تخصیص یافته است.

كد خبر : ۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دورود گفت: کارکنان نیکوکار کارخانه سیمان این شهرستان سرپرستی 72 یتیم زیر 18 سال تحت پوشش این نهاد را تقبل کردند.

كد خبر : ۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ادامه مذاکرات ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در روز پنجشنبه، بازتاب پخش اعترافات یک جاسوس سیا از تلویزیون ایران، ادعاهای آمریکا درباره نقش ایران در سوریه، توافق ایران و سوریه برای دادن یک اعتبار وارداتی به تاجران سوری و فرستادن ناوگانی از نیروی دریایی ایران به دریای مدیترانه، از جمله مهمترین مطالب امروز مطبوعات جهان درباره ایران است.

كد خبر : ۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در شرايطي كه عراق روزهاي پرالتهابي را پشت سر مي گذارد و تلاش هاي شخصيت ها و چهره هاي مخالف براي سرنگوني دولت نوري مالكي به اوج رسيده، آيت الله سيستاني طرحي را براي پايان دادن به بحران در اين كشور ارائه كرده است. جزئيات جديدي از اين طرح كه به تازگي منتشر شده، چشم انداز مناسبي را براي حل و فصل منازعات در عراق ارائه مي كند.

كد خبر : ۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خاطره هاي بسياري از آقا مجتبی را به خاطر دارم. اما روايت خاطره اي كه موجب خنده و شادي اين عالم اخلاقي در بستر بيماري ر ا فراهم كرده بود ‏حلاوت ديدار با وي را برايم زنده نگه مي دارد را گذرا اشاره مي كنم.

كد خبر : ۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حالی سند سینما را بررسی می‌کند که مجلس شورای اسلامی نیز می‌خواهد به صورت موازی در حوزه سینما به قوانین روشن و دقیقی دست پیدا نماید.

كد خبر : ۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اکنون که باراک اوباما برای دومین بار و پوتین نیز برای یک دوره جدید دیگر وارد کاخ سفید و کرملین شده‌اند، گویا نه مرور روابط دو کشور در چهار سال گذشته برای دولتمردان این دو کشور چنگی به دل می‌زند و نه دورنمای روشنی برای ارائه یک راهبرد جدید وجود دارد. دوره اول ریاست جمهوری اوباما در حالی آغاز شد که پس از جنگ گرجستان، وضعیتی مشابه جنگ سرد میان دو کشور روسیه و آمریکا حاکم بود. در عین حال، رئیس جمهور آمریکا و وزیر خارجه‌اش هیلاری کلینتون این فضا را شکسته و طرح و سیاست ازسرگیری روابط میان دو کشور را پیشنهاد نمودند.

كد خبر : ۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نصب 4 دستگاه بخاری گازسوز فن دار بدون دودکش در تالار عروسی و تجمع گازهای سمی حاصل از آن باعث مسمومیت 51 نفر شد.

كد خبر : ۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندارلرستان با اشاره به ظرفیت های بیشمار استان در حوزه های مختلف، گفت: صنایع تبدیلی، یكی از ظرفیت ها و فرصت های مناسب در راستای استفاده بهینه از توانمندی ها و قابلیت های موجود در استان است.

كد خبر : ۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به تازگی در سفری که از فرودگاه امام به سمت اصفهان داشتیم در مسیر قم ماشین دچار خرابی شد و مجبور شدیم به تعمیرگاهی در قم مراجعه کنیم و در آنجا از من پرسیدند کجایی هستی گفتم لر هستم و دیدم بعد از این جواب یکدفعه با انفجاری از خنده روبرو شدم که مورد تعجب دوستانم نیز شد

كد خبر : ۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شیر حیوان درندەای است و در هیچ مقطع تاریخی بە انسان کمک نکردە و حتی انسان را می‌خورد، اما می‌بینیم کە مردم با افتخار اسم فرزندان خود را «شیر دل» یا «شیر کو» می‌گذارند، اما خر این همە بە انسان‌ها کمک می‌کند و کوچکترین آزاری بە آنها نمی‌رساند اما هیچ کس حاضر نیست اسم فرزند خود را «خر دل» و یا «خر صفت» بنامد.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: هرکس در هر جایگاه و مقامی در کشور تصور کند که مردم منهای ولی فقیه از او استقبال می‌کنند، در توهم است.

كد خبر : ۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی ایران بیست‌وچهارمین ناوگروه خود را طی ماموریتی 3 ماهه پس از عبور از کانال سوئز به دریای مدیترانه اعزام می‌کند.

 

 

كد خبر : ۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مستند «شکارچی در دام» روایتی است که در آن سربازان گمنام امام زمان(عج) بار دیگر قدرت خود را به رخ دشمنان قسم خورده کشیده و جاسوس اعزامی سیا را به دام انداختند.

كد خبر : ۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین از عزم بسیج برای جهش اقتصادی در کشور خبر داد و گفت: بنا داریم در سال آینده رویکرد گروه‌های جهادی را از خدمات محور به مولد محور تغییر دهیم.

كد خبر : ۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد عربستان‌سعودی از منفورترین کشورهای منطقه به‌ شمار می آید.

كد خبر : ۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سارقان مسلح عصر امروز دوشنبه به یک مغازه طلا فروشی در پلدختر حمله و طلاهای آن را به سرقت بردند.

كد خبر : ۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روستای بابابهرام یکی ازروستاهای شهرستان پلدختر که  هنوزازنعمت آب شرب برخوردارنیست.

كد خبر : ۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان لرستانی پخش دیجیتالی برنامه‎های صدا و سیما در الیگودرز و ازنا آغاز شد.

كد خبر : ۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در ایام الله دهه مبارك فجر ، فعالیت رسمی سه اداره در شهرستان ازنا آغاز خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان گفت: همزمان با گرامیداشت ایام دهه مبارك فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از 9 پروژه در بخش های میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان آغاز می شود.

كد خبر : ۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


كد خبر : ۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با بیان اینکه ماهیت خداوند و قرآن برای تمام مسلمانان یکی است، گفت: دسته‌بندی شیعه و سنی و اصالت طایفه از ناحیه شیطان است.

كد خبر : ۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر،تامین معیشت سفره عیدمردم ودقت نظردولتمردان برای اجرای مرحله دوم طرح هدفمندی یارنه هاراخواستارشدند.

كد خبر : ۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا گفت: ترویج و تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب از اهداف برنامه‌های دهه فجر امسال است.

كد خبر : ۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رییس مهندسی كیفیت مواد نفتی شركت در مركز منطقه لرستان گفت : دوره عملیاتی كنترل كیفیت مواد نفتی در شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان برگزار شد .

كد خبر : ۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مركز فوریت های پزشكی لرستان گفت: تصادف زنجیره ای شنبه شب در آزادراه خرم آباد به پل زال، پنج كشته و 17 مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: قرار شد نتیجه جمع‌بندی ۱۵ تشکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت روحانیت معرفی شود.

كد خبر : ۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خط تولید سامانه سلاح پدافند هوایی یا زهرا(س) با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

كد خبر : ۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اخبار منتشره از سوی یک روزنامه اصلاح‌طلب در خصوص ملاقات محرمانه حزب موتلفه اسلامی با اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


كد خبر : ۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر گروه بیماری‌های غیر واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: «هر ساله حدود سه هزار نفر غیر سیگاری به علت قرار گرفتن در معرض دود دیگران دچار سرطان ریه می‌شوند اگر فردی سیگار نمی‌کشد، نباید در معرض دود دیگران قرار گیرد.»

كد خبر : ۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز::تحریف سیما و زندگی پیامبر اعظم(ص)، خشن نشان دادن اسلام و مسلمین در جهت نماد سازی برای تروریسم، ساخت فیلم و طراحی کاریکاتور از جمله اقدامات صهیونیسم و استکبار جهانی برای سنجش روحیه مسلمانان به شمار می‌رود.

كد خبر : ۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:یکی از گزارشگران واحد مرکزی خبر به دلیل انتقاد از مدیریت محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس تهدید شد.

كد خبر : ۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهوری صبح امروزدر آستانه آغاز سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، طرح جامع پژوهشگاه صنعت نفت از طرح های ماندگار را به صورت رسمی افتتاح کرد.

كد خبر : ۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ششم فوریه (18 بهمن ماه) تحریم هایی ازسوی آمریکا علیه ایران اجرایی می شود که ایران از چند ماه قبل قراردادهای جدید نفتی را منعقد کرده و مفاد موجود در این تحریم را دورزده است.

كد خبر : ۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قانون اصلاح قانون سرباز قهرمان از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از طریق انتشار در روزنامه رسمی رسما ابلاغ شد.

كد خبر : ۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نتانیاهو در اولین جلسه رسمی بعد از انتخابات رژیم صهیونیستی از وحشتش از جمهوری اسلامی ایران سخن به میان آورد.

كد خبر : ۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیا نظارت‌هایی که برای حذف یک دیالوگ ساده مانند «‌بی‌تربیت» از یک فیلم انجام شده است برای تمام محصولات شبکه نمایش خانگی نیز اعمال می‌شود؟

كد خبر : ۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


كد خبر : ۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: عدالت‌ طلبی و بازگشت به معنویت دو شاخصه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:استاندار لرستان گفت: امروز جامعه ما به تعهد و تخصص نیازمند است و نقش دانش‌آموزان در این زمینه برای آینده کشور یک نقش مهم و ضروری است.

كد خبر : ۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاضی ناصر سراج در گفت وگو با خبرنگار قضایی فارس درباره سرنوشت تأیید احکام صادره در پرونده فساد 3 هزار میلیاردی در دیوان عالی کشور گفت: هنوز پرونده به دادگاه بازنگشته است.

كد خبر : ۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خانم رئیس جمهوری که برای رای آوردن به جراحی زیبایی روآورده است.

كد خبر : ۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روز گذشته منابع آگاه به «تماشا» خبر دادند یکی از بازیگران زن" href="http://www.irangrand.ir/tag/%D8%B2%D9%86/" target="_blank">زن سریال «پروانه» ناپدید شده است!

كد خبر : ۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: آنجایی از عملکرد دولت مورد انتقاد است که مانند اصلاح طلبان عمل می کند.

كد خبر : ۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس‌جمهور با اشاره به برگزاری هشت جلسه فشرده بین دولت و مجلس از در نظر گرفته شدن کمک‌هایی به مردم خبر داد.

كد خبر : ۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فوتبال ما چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ فکری و پایه ای می خواهد حرفه ای شود؟

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایداری دکتر احمدی‌نژاد بر آرمان‌های الهی و مردمی، دو دسته را آنچنان غافلگیر و عصبانی کرده که این روزها از فرط ناراحتی و استیصال، بی‌هیچ محاسبه عقلانی و اخلاقی در واقع به خودزنی حیثیتی و سیاسی مشغولند: 1-‌ آنهایی که از ابتدا با احمدی‌نژاد مرزبندی آرمانی داشتند و همواره او را تندرو و پوپولیست معرفی می‌کردند. 2-‌ کسانی که از آغاز روی کار آمدن دولت احمدی‌نژاد با طمع کسب حوزه نفوذ و منفعت پیرامون وی جمع‌شدند و اینک دو سه سالی می‌شود که بخوبی دریافته‌اند: «احمدی‌نژاد باج نمی‌دهد، حتی به شما دوست عزیز

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مردم به احمدي نژاد 84 رأي داده اند و نه به حلقه انحرافي، بنابراين بايسته نبوده و نيست اعتماد مردم را كه امانت مقدسي در دست ايشان است به پاي يك حلقه انحرافي بريزد. آيا جناب احمدي نژاد نمي بيند كه هرچه به حلقه انحرافي نزديكتر مي شود، به همان اندازه از مردم و خط اصيل انقلاب فاصله مي گيرد؟

كد خبر : ۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:به قول آن جمله معروف، کسی که پشت سیم‌خاردارهای نفس خود گیر کرده باشد نمی‌تواند از سیم‌خاردارهای دشمن عبور کند.

كد خبر : ۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختربااشاره به موفقیت بزرگ ایران درهوا فضاوناراحتی دشمنان قسم خورده نظام گفت:امروز جمهوری اسلامی ایران در میان 10 کشور، هوا فضای دنیا قرار گرفته و این یک موفقیت بزرگ و افتخاری برای ایران اسلامی است.

كد خبر : ۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داود احمدی‌نژاد اسامی برخی از عناصر جریان انحرافی‌ مرتبط با خارج از کشور را با گفتن حروف اول نام و نام خانوادگی آن‌ها اعلام کرد.

كد خبر : ۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاچاق مواد مخدر در داخل و همکاری با باندهای مافیای بین‌المللی، قماربازی در کازینوهای داخل و خارج تنها گوشه‌ای از اقدامات فاسدترین زن جهان بود.

كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان و کارکنان سایت بی‌بی‌سی فارسی طی تماس‌های تلفنی با برخی خبرنگاران کشور به آنها پیشنهاد «همکاری» می‌دهند.

كد خبر : ۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معترضان در اطراف کاخ ریاست جمهوری مصر با پرتاب کوکتل مولوتف و وسائل آتش زا، آتش سوزی بپا کردند.

كد خبر : ۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اسامی آثار برگزیده و شایسته تقدیر سی امین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی در حالی اعلام شد که در میان اسامی نام آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید به چشم می‌خورد.

كد خبر : ۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان از ساماندهی سه هزار و 30 قبر شهدای استان خبر داد و گفت: در حال حاضر 48 درصد از این قبور برای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا ساماندهی شده است.

كد خبر : ۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی لرستان از بهره برداری تعداد 15 پروژه عمرانی شهركها و نواحی صنعتی در دهه مبارك فجر خبر داد .

كد خبر : ۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:داستان ازدواج مجتبی خامنه ای؛ آقازاده ی مقام معظم رهبری؛ حضرت آیة الله خامنه ای- مدظله العالی- با دختر آقای دکتر غلام علی حداد عادل؛ رئیس مجلس شورای اسلامی از زبان دکتر حداد عادل

كد خبر : ۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عسگر اولادی در پاسخ به نامه دوم اصلاح‌طلبان نوشت شما همواره به اجرای بدون تنازل قانون اساسی تاکید می‌کنید، در این قانون اساسی شما، آیا از ولایت فقیه، شورای نگهبان، حقوق اساسی ملت سخن رفته است؟

كد خبر : ۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پسر زین الدین زیدان که در آکادمی رئال مادرید بازی می کند به دلیل خطای بد روی بازیکن حریف از زمین مسابقه اخراج شد تا جا در پای پدرش گذاشته باشد که در فینال جام جهانی ۲۰۰۶ از زمین مسابقه اخراج شد.

كد خبر : ۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شوراي نگهبان قانون اساسي طرح اصلاح قانون انتخابات رياست جمهوري را تاييد كرد.

كد خبر : ۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئيس‌جمهور در حكمي محمد حسن نامي را به عنوان سرپرست وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب كرد.

كد خبر : ۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش سايبري سوريه از هك پايگاه خبري هاآرتص رژيم صهيونيستي خبر داد.

كد خبر : ۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نتایج یک تحقیق نشان می دهد 50 درصد از کاربران اینترنت در ایران در رده سنی 25 تا 34 سال قرار دارند.

كد خبر : ۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قیمت برخی لپ‌تاپ‌ها در هفته گذشته تا ۲۴۰ هزارتومان افزایش یافت و همین موضوع باعث شد خریداران فعلا صبر کنند.

كد خبر : ۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت:مجلس با اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه‎ها مخالف نیست اما شرایط ، چگونگی و زمان اجرای این طرح برای نمایندگان مجلس مهم است.

كد خبر : ۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: زندگی واقعی مردم عشایر استان به منظور معرفی بهتر شیوه زندگی آنان در جشنواره صدای عشایر كشور در تهران به نمایش گذاشته می شود.

كد خبر : ۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وضعیت کشتارگاه الشتر به معمایی حل نشدنی تبدیل شده است.

كد خبر : ۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران با بیان اینکه نمایندگان برای دفاع از حقوق مردم چاره‌ای جز استیضاح وزیر کار نداشتند، گفت: آقای وزیر باید پاسخ بدهد بر اساس چه مبنایی قاضی معلق را در رأس بزرگ‌ترین نهاد اجتماعی کشور قرار داده است.

كد خبر : ۳۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پرفسور «نلیز می یر» ضمن برشمردن دلایلی برای منسوخ شدن عبارات «آزاد» و «عادلانه»‌ برای توصیف انتخابات کشورها، معتقد است عبارت نوظهور «استانداردهای بین المللی انتخابات»‌ نیز به همان اندازه عبارات آزاد و عادلانه مبهم و گمراه کننده است.

كد خبر : ۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: صفارهرندی گفت: احساس من این است که در گزینش عکس ها و مطالب این کتاب به عنوان برجسته‌ترین حوادث تاریخ سی ساله انقلاب، این صداقت در بیان مطلب و تصویرگری وقایع، بحمدالله دیده می شود.

كد خبر : ۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: تصویری که مشاهده می‌کنید انتظار کشیدن آیت‌الله طالقانی است در روز ورود امام خمینی(ره) به ایران در 12 بهمن 1357.

كد خبر : ۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرجهادکشاورزی شهرستان پلدختر گفت:12طرح برقدارکردن ایستگاه پمپاژ آبرسانی کشاورزی به بهره برداری رسید

كد خبر : ۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضورامام جمعه معمولان،فرماندارپلدختروجمعی ازمسئولین معمولان مسائل ومشکلات روستای چولهول بررسی شد.

كد خبر : ۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


كد خبر : ۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه شهرستان ازنا گفت: مواظب باشید دوران اصلاحات تکرار نشود.

 

كد خبر : ۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر گفت:دانش صلح آمیزهسته ای پاسخ دندان شکن ایران به تحریم های دشمن است.

كد خبر : ۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: زمانی که رهبری فرمانی صادر می‌کنند همه مردم به ویژه مسئولان باید به آن گوش فرا دهند و آگاه باشند که در غیر این صورت زحمات گذشته‌ به هدر می‌رود.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم تهران در مجلس گفت: امروز کشور نیاز به آرامش،کار و تلاش برای عبور از موانع موجود خاصه مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم دارد؛ همچنین تفاهم مسئولان نیز زمینه انجام کارهای ناتمام و بزرگ موجود را فراهم می‌کند.

كد خبر : ۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بلوتوث‌های قوم گرایانه در آستانه آزمون 92؛ سازش گفتمان اصلاحات،جایگزین امیدی شهرکی؛ یونسی و نوبخت در ستاد روحانی، گلایه آیت‌الله شاهرودی و ... برخی شنیده‌های این هفته خبرنگاران فارس است.

كد خبر : ۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر دفاع گفت: پایگاه پرتابی به نام حضرت امام مراحل آخر خود را طی می‌کند که پرتاب ماهواره‌بر سیمرغ از آن پایگاه انجام خواهد شد

كد خبر : ۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بسیج دانشجویی پردیس قم دانشگاه تهران طی بیانیه‌ای خطاب به مسئولان کشور گفت: خدا نکند حرکات شما به پای آبروی نظام گذاشته شود که در آن صورت شاهد پاسخ قاطع فدائیان ولایت خواهید بود.

كد خبر : ۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیات عظام مکارم شیرازی و نوری همدانی به همایش سپاه با عنوان تبیین مکتب دفاعی انقلاب اسلامی در اندیشه های امام و رهبری پیام دادند.

كد خبر : ۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسوول كتابخانه‌های عمومی شهرستان پلدختر گفت: نمایشگاه ارائه و عرضه كتابهای امام خمینی (ره) همراه با آثار مرتبط با دهه فجر در كتابخانه مركزی این شهرستان برگزار شده است

كد خبر : ۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی جهت تکمیل کادرخوددربخشهای مختلف استخدام می کند.

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ثبت نام استخدامی بانک توسعه وتعاون درسال91آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سعید مرتضوی دادستان سابق تهران شامگاه گذشته بازداشت شد.

كد خبر : ۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از مبارزین دوران انقلاب گفت: آن لحظه‌ای که ایشان آمد نه حرفی زد و نه چیزی خورد. بعد از مدتی هم حالشان چنان بد شد که ما همه شلوغ کردیم تا آقای غفاری را بردند بیمارستان.

كد خبر : ۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: بازیکن‌سازی وظیفه من نیست چون قدم‌های جادویی ندارم و نمی‌توانم این کار را کنم.

كد خبر : ۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مسئول ستاد انتخابات جبهه ایستادگی با بیان اینکه در جلسه امروز تصمیم گرفته شد که گزینه اول ما برای انتخابات محسن رضایی باشد، گفت: همچنین ۲۶ بهمن‌ اولین گردهمایی انتخاباتی جبهه در تهران برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی که گاردی‌ها به دانشگاه حمله کردند و تیراندازی شد من بین دو ماشین «ریو» ارتشی پر از سرباز مسلح بودم. و اتفاقی عجیب رخ داد که باورش کمی مشکل است ولی خودم شاهدش بودم.

كد خبر : ۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در حالیکه قرار بود رقابتهای کشتی آزاد جوانان کشور به میزبانی بروجرد برگزار شود و دو تیم از لرستان در این رقابتها حضور یابد در فاصله کمتر از 10 روز مانده به مسابقات، بروجرد از میزبانی انصراف داد تا یکی از تیم های لرستان از دور رقابتها حذف شود.

كد خبر : ۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: بخشدار مرکزی پلدختر گفت: طرح هادی روستای سراب حمام با پیشرفت فیزیکی 70 درصد درحال انجام است.

كد خبر : ۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان تصمیم دارند شخصیتی موجه در انقلاب، یعنی آقای رفسنجانی را برای انتخابات ۹۲ معرفی کنند.

كد خبر : ۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سومین جشنواره ملی موسیقی خنیاگران انقلاب اسلامی عصر چهارشنبه با حضور جمعی از هنرمندان و پیشكسوتان موسیقی كشور در سینما استقلال خرم آباد آغاز شد.

كد خبر : ۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی که باعث تداوم انقلاب تاکنون شده، توجه به اصل ولایت فقیه بوده است.

كد خبر : ۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«مرکز کنترل و منع گسترش تسلیحات هسته‌ای» که از مهمترین اندیشکده‌های دولت آمریکا در موضوع هسته‌ای به شمار می‌آید با انتشار گزارش مبسوطی راه‌حل‌های پیشنهادی خود برای موضوع هسته‌ای ایران را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین فرمانده‌کل سپاه تصریح کرد: رهبر حکیم انقلاب در بیانات دیروزشان بر گزینه مذاکره با آمریکا خط بطلان کشیدند و این نشان داد ریشه‌های ولایت در کشور، عمیق و محکم است و کشور ما از قدرت‌ها هراسی ندارد.

كد خبر : ۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


كد خبر : ۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر ایران در برلین هرگونه مصافحه و دست دادن با خانم «کلادیا رث» رئیس حزب سبزهای آلمان را به شدت تکذیب کرد و گفت: من دستم را به نشانه احترام بلند کردم و خانم رث نیز دستش را بلند کرد ولی هیچ ملامسه‌ای صورت نگرفت.

كد خبر : ۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مؤسسه گالوپ می‌گوید در نظرسنجی که انجام داده علیرغم اینکه سؤالات طوری طراحی شده که مشکلات اقتصادی نتیجه مستقیم تحریم‌ها به نظر برسد اما دو سوم ایرانی‌ها حامی برنامه هسته‌ای این کشور هستند.

كد خبر : ۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس‌جمهور قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را برای اجرا به وزارت کشور ابلاغ کرد.

كد خبر : ۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدخترگفت:امشب مراسم نورافشانی درپلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختربا صدور دعوتنامه مشترکی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با حضور مادر شهید محمد بروجردی کلنگ احداث سد مخزنی شهید بروجردی به زمین زده شد.

كد خبر : ۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بر خلاف آنکه رییس اتحادیه لاستیک، روغن و فیلتر تهران افزایش ۵۰ درصدی قیمت روغن موتور را شایعه می داند اما آنچه که در بازار تعویض روغن خودروها رخ داده موکد این است که این افزایش قیمت بیشتر از آنکه شایعه باشد یک حقیقت تلخ است.

كد خبر : ۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله ایران خود را کاندیدای انتخابات آینده ریاست جمهوری معرفی کرد.

كد خبر : ۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بررسی نقشه‌های پیش‌یابی نشان می‌دهد که یک سامانه بارشی از اواخر دوشنبه از شمال غرب وارد کشور می‌شود و تا پایان هفته سبب وزش باد، بارش باران و برف و سپس کاهش دما در مناطق مختلف می‌شود.

كد خبر : ۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک استاد دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی گفت: «آنچه که روز جمعه اتفاق افتاد در حقیقت نوعی اعلام رسمی غیرمستقیم کاندیداتوری از سوی آقای رحیم مشایی بود. به خصوص شعارهایی که در این استقبال گفته شد و اینکه از ایشان به عنوان رئیس جمهور 35 میلیونی ایران نام برده شد نشان دهنده آن است که عزم آقای احمدی نژاد برای کاندیداتوری رحیم مشایی جدی است.»

كد خبر : ۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در بازگشت محمود احمدی نژاد و همراهانش از سفر چهار روزه به مصر که با هدف شرکت در اجلاس سران سازمان همکاری های اسلامی انجام شد، طبق اعلام قبلی پایگاه اینترنتی روزنامه دولتی ایران مراسم استقبال از وی از سوی تعدادی از حامیان وی در فرودگاه مهر آباد انجام شد.

كد خبر : ۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مرد مرموز می‌خواست این 3 جسد مومیایی قلابی را از تهران به استانبول و از آنجا به لندن برده و میلیاردی بفروشد.

كد خبر : ۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امروزمیدان شهیدبهشتی پلدخترشاهدحماسه دیگری خواهدبودهم اکنون مردم ولایتمداروهمیشه درصحنه پلدختردرحال آمدن به میدان شهیدبهشتی هستندتاساعتی دیگربزرگترین حماسه کلیدخورد.

كد خبر : ۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مردم در سراسر کشور گرد هم آمدند تا اتحاد و یکپارچگی خود در مسائل گوناگون را به نمایش بگذارند. امسال نیز مانند سال های گذشته، این حضور گسترده از چشم رسانه ها و مطبوعات سراسر جهان پنهان نمانده و بازتاب جهانی گسترده ای پیدا کرده است.

كد خبر : ۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از آن که «خوزه رافائل مارینا»، پزشک ونزوئلایی اعلام کرد، به استناد مدارک پزشکی که در دست دارد، هوگو چاوز رئیس جمهور ونزوئلا تا سه ماه دیگر بیشتر زنده نخواهد ماند، آقای چاوز رئیس جمهور ۵۸ ساله این کشور در نطقی که از تلویزیون دولتی پخش می‌شد، اعلام کرد برای انجام عمل جراحی رهسپار کوباست. او در این سخنرانی نیکولاس مادورو معاون خود را به مردم معرفی کرد و گفت، اگر برایش اتفاقی رخ دهد در انتخابات ریاست جمهوری به او رأی دهند.

كد خبر : ۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مهاجرت کلمه‌ای متداول است که همه آن را شنیده‌ایم و معنی لفظی آن را می‌دانیم؛ یعنی اینکه کسی که وطن خود را ترک کند و قصد زندگی در کشور دیگری دارد.

كد خبر : ۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طی روزهای اخیر، برخی اخبار تأیید نشده، از آموزش نیروهای شبه نظامی «اویغور» حاضر در سوریه توسط نیروهای نظامی و امنیتی ترکیه حکایت داشت.

كد خبر : ۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«اِنَّ اللهَ اشتَرَی مِنَ المومِنینَ اَنفُسَهُم و اَموالَهُم بِاَنَّ لَهُمُ الجَنَّه»

كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک پزشک عمومی برای درمانگاه واورژانس بیمارستان امام (ره)وجوددارد.

كد خبر : ۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: اعضای یک خانواده گرفتار شده در دریاچه گهر لرستان نجات یافتند.

كد خبر : ۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل زندان‌های استان تهران گفت: علی اکبر جوانفکر مدتی است در مرخصی به سر می‌برد.

كد خبر : ۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: شهرک‌های شیعه‌نشین در حومه حلب قرار دارند که نزدیک 9 ماه است بدون دارو و مواد غذایی و سوخت زندگی می‌کنند.

كد خبر : ۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ت رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز در کلاس درس خارج فقه‌شان، از بصیرت، شجاعت و موقع‌شناسی ملت ایران در خلق حماسه باشکوه ۲۲ بهمن تشکر کردند و این حماسه را بزرگ‌ترین نعمت الهی دانستند که باید برای همه عمر شکرگزاری کرد.

كد خبر : ۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دوهفته‌نامه فوربز فهرستی از افراد زیر ۳۰ سال را منتشر کرده است که به نوشته این نشریه، دنیا را تغییر خواهند داد.

كد خبر : ۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی از مراجع  تقلید و آیت‌الله جواد فاضل لنکرانی از علمای قم ضمن تماس تلفنی با رئیس مجلس، حوادث روز گذشته در قم را محکوم کردند.

كد خبر : ۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معمولا قبل از این که بازجو بیاید، نگهبان‌ها و مامورین، زندانی را مورد اذیت و آزار قرار می دادند و این اتفاق برای مقام معظم رهبری نیز افتاده بود.

كد خبر : ۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاهاطلاع رسانی بیان روز:عزت‌الله مویدی که از مهندسین وزارت پست و تلگراف بود در شب سه‌شنبه اول آذر ۱۳۳۹ اظهار داشت: «قرار بود سرلشکر قرنی از زندان آزاد شود ولی تاکنون آزاد نشده و به او پیشنهاد کردند که از شاه معذرت بخواهد ولی او زیر بار نرفته است».

كد خبر : ۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از غذاهایی که به ما می‌دادند عدسی بود. وقتی آن را برایمان می‌آوردند کمی صبر می‌کردیم تا سرد شود پس از آن وقتی نگاه می‌کردیم چیزهای سفیدی روی آن قرار می‌گرفت.

كد خبر : ۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


كد خبر : ۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گر وعده دیدار، هنگام مرگ است، بیا که وقت آن رسیده است. بیا و ببین که اشک انتظار، دامن شب را پر از شکوفه هاى آرزومند نسیم کرده است. تنها نه رنگ من، که رنگ شب از این همه غمهاى پریشان پرید.

كد خبر : ۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسای بیان روز:روستای چالکل یکی ازروستاهای جنوبی شهرستان پلدختراست که تاشهرستان 20کیلومترفاصله دارد که باگذشت 20سال هنوزازنعمت راه ارتباطی برخوردارنیست.

كد خبر : ۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیدین برهان گفت: در برخی از کشورها می‌بینیم که به حجاب اهمیت نمی‌دهند، زندگی آنها بی‌پایه و اساس است، در کشورهای مسلمان کسانی که به حجاب اهمیت می‌دهند، زندگی متفاوتی با سایرین دارند.

كد خبر : ۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت: از ترس طلبکاران موبایلمان را خاموش کرده‌ایم.

كد خبر : ۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: در صورت موافقت نهایی مسئولان ایتالیایی، دیدار دوستانه ستارگان آث میلان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس كمیسیون گردشگری و صنایع دستی اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و كشاورزی خرم آباد گفت: تا كنون مطالعات بسیاری در حوزه گردشگری استان و ظرفیت این بخش انجام شده اما به دلایلی جذب سرمایه گذار در این حوزه چندان موفق نبوده است.

 

كد خبر : ۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:لاریجانی مسئله مهم دیگر را استقرار موشک‌های پاتریوت در مرز ترکیه و سوریه دانست و با ابراز ناخرسندی از این موضوع تصریح کرد: بر اساس تجربه‌ای که با غربی‌ها داریم آنها به سادگی این موضوع را رها نمی‌کنند.

كد خبر : ۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور با بیان این که امروز اقیانوس بیکران ملت ایران به تلاطم درآمده و اقشار و سلیقه‌های گوناگون در صحنه حضور دارند، اظهار داشت: در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال زیبایی‌های یک ملت است که خود را نشان می‌دهد و موجی که تا دورترین نقاط عالم تاثیر خود را در جهت اصلاح، عدالت، توحید، رفع ظلم از جهان و عزت بیشتر ملت ایران و همه ملت‌ ها باقی خواهد گذاشت.

كد خبر : ۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: خبرگزاری فرانسه در آستانه مرحله یک هشتم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان که قرار است از روز سه شنبه آغاز شود، فهرست برترین گلزنان این جام را در فصل جاری این رقابت ها منتشر کرد.

كد خبر : ۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای بند یک اصل 110 قانون اساسی با ابلاغ سیاستهای کلی "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، دولت را مکلف کردند برای تسریع در عملیاتی کردن این سیاست‌ها در کمترین زمان ممکن، راهکارها را تنظیم کرده و پیگیریهای قانونی را انجام دهد.

كد خبر : ۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر درمان سازمان تامین اجتماعی استان لرستان گفت: در حال حاضر 10 مرکز بیمارستانی و درمانی در استان لرستان در حال ارائه خدمات به بیمه شدگان این سازمان است.

كد خبر : ۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون امور فرهنگی كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از برگزاری مسابقه مقاله نویسی ویژه دانشجویان تحت حمایت این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان كوهدشت گفت: یك میلیارد و 500 میلیون ریال بابت شهریه به دانشجویان تحت پوشش این نهاد در دی گذشته پرداخت شده است.

كد خبر : ۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان شهرستان ازنا به وعده‌های خود عمل کنند.

كد خبر : ۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:حالا دیگر نه فقط اهالی خیابان ایران بلکه همه مردم ایران آیت‌الله حاج آقا مجتبی تهرانی ‌را می‌شناسند و غم از دست دادن این استاد صاحب رساله، حالا حالاها بر شانه پایتخت‌نشینان سنگینی خواهد کرد.

كد خبر : ۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بلوط را همچون فندق از پوست سبز رنگ جدا و پوسته قهوه‌ای مایل به قرمز آن را شکسته و به صورت خام، تفت داده شده و حتی آب‌پز میل می‌کنند.

كد خبر : ۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فرمانده انتظامی لرستان گفت: طی 10 ماهه امسال بیش از دو تن مواد مخدر در استان لرستان کشف و ضبط شده است.

كد خبر : ۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس زندان شهرستان دورود گفت : امكان سواد آموزی و ادامه تحصیل تا مقاطع مختلف دانشگاهی برای زندانیان فراهم شده است.

كد خبر : ۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار نقدی صبح امروز از نیروهای مستقر در رزمایش "الی بیت المقدس" سان دیدند.

كد خبر : ۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یک روزنامه صهیونیستی اذعان کرد که ارزیابی‌های رسمی رژیم صهیونیستی نشان می‌دهد که تل آویو از فروپاشی دولت بشار اسد در سوریه ناامید شده است.

كد خبر : ۵۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم‌های فوتبال رئال مادرید و منچستر در دیداری حساس به تساوی رسیدند.

كد خبر : ۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرسپولیس مقابل گهر دورود در ورزشگاه آزادی و رسیدن سرخ‌پوشان به رتبه تک رقمی به پایان رسید.

كد خبر : ۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:من فکر می‎کنم که دیگر به آخر خط رسیده‎ام و بریده‎ام. از بس دنیا برایم تنگ شده که به قفسه‎های سینه‎ام فشار می‎دهم. رابطه من فقط با تلفن است زن من هم از من جدا شد.

كد خبر : ۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیتان روز:رییس كل دادگستری استان لرستان گفت: سلامت و امنیت دستگاههای اجرایی لازمه و زمینه ساز اصلی برای تامین امنیت و برقراری سلامت اجتماعی است.

كد خبر : ۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مدیرکل امور روستایی استانداری لرستان گفت: 40درصد از پروژه‌های افتتاحیه امروز کشور مختص به لرستان است.

كد خبر : ۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حضورعظیم مردم ولایتمدارپلدخترهمگام با ملت ایران درراهپیمایی 22بهمن پاسخ دندان شکنی به دشمنان بود.

كد خبر : ۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهور در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسن شاطری را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، عموم مردم قدرشناس ایران و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نبودمصلادرشهرستان پلدخترنمازگزاران رابه کوچه وخیابانهای اطراف مسجدجامع کشاند.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از برگزاری نخستین دوره بازآموزی مربیان پیشاهنگی در شهرستان سلسله خبر داد.

 

كد خبر : ۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در حال حاضر 90 درصد تجهیزات کارخانه سیمان شهرستان خرم‎آباد وارد این مجموعه شده است.

كد خبر : ۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر پروژه قاهر با اشاره به توانمندی ایران در طراحی و ساخت نسل جدید جنگنده‌ها گفت: پیش از این سه پلت‌فرم در دنیا وجود داشت که متعلق به آمریکایی‌ها، روس‌ها و برخی اروپایی‌ها(بیشتر انگلیس و فرانسه) بود و اخیرا چین نیز برای ورود به این حوزه تلاش‌هایی می‌کند.

كد خبر : ۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر و نماینده دائم کشورمان در مقر اروپایی سازمان ملل در نشست «تقویت همکاری بین‌المللی در زمینه حقوق بشر» حمایت از حقوق بشر را مسؤولیت برابر همه دولت‌های عضو سازمان ملل عنوان کرد.

كد خبر : ۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نامزد حزب مردم‎سالاری در انتخابات ریاست‎جمهوری گفت: سوال از رئیس جمهور فایده‌ای نداشت باید استیضاح احمدی‌نژاد کلید می‌خورد.

كد خبر : ۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سایت‌های مادریدی پس از گل زیبای رونالدو در لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد او را با موجودات فرازمینی مقایسه کردند.

كد خبر : ۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانات بسیار مهمی به تشریح رفتار و گفتار غیرمنطقی دولتمردان آمریکا در بحث مذاکره و تبیین رفتار منطقی ملت و نظام اسلامی در این زمینه پرداختند و با تجلیل مجدد از حضور پرشکوه و عزتمند ملت در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، نکاتی را در باب مسأله اخیری که در مجلس روی داد بیان فرمودند.

كد خبر : ۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر اینکه پس از سخنان امروز مقام معظم رهبری بداخلاقی سیاسی خیانت به مردم است، گفت: امیدواریم مسئولان همانند مردم رهنمودهای رهبری انقلاب را فصل الخطاب بدانند.

كد خبر : ۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: بیانات مهم امروز رهبر انقلاب به خصوص بخش‌های مربوط به برنامه هسته‌ای، بلافاصله بازتاب بسیار گسترده‌ای در رسانه‌های اسرائیلی یافت.

كد خبر : ۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: پایگاه صهیونیستی تایمز اسرائیل با انتشار جزئیاتی در مورد فعالیت‌های جاسوسی موساد و شرایط نگهداری و دادگاه «بن زایگیر» نوشته است که وزارت دادگستری باید توضیح دهد که چطور می‌شود فردی در این شرایط بتواند خودکشی کند.

كد خبر : ۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رشد قیمت مسکن از یک سو و نامشخص بودن آینده بازار علاوه بر اینکه سایه رکود بر معاملات افکنده، باعث شده تا اغلب قول و قرارهای بازار مسکن به سرانجام نرسند و دبّه در قراردادها اتفاق تکراری هر روز بازار شود.

 
كد خبر : ۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زمان ثبت‌نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد ۹۲ دانشگاه آزاد تا پایان روز دوشنبه ۳۰ بهمن‌ تمدید شد.

كد خبر : ۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من عضو دولت نیستم اما روی سلامت شاکله دولت قسم می‌خورم و بر همین اساس شاکله مجلس نیز پاک است.

كد خبر : ۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به تذکرات مشفقانه رهبری به قوای سه‌گانه گفت: نقد رهبری را عامل اصلاح کار خویش می‌دانیم و آنچه از اشکالات به قوه مقننه مربوط می‌شود را می‌پذیریم و عذرخواهی می‌کنیم.

كد خبر : ۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:شاید خواندن این مطلب به مذاق صاحب خانه ها خوش نیاید، شاید به دل اهالی وزارت راه و شهرسازی ننشیند. اما بغضی است نهفته که در طول سال ها گلوی قشر مظلومی ازجامعه را می فشارد و گاهی تا خفه کردن هم پیش می رود.

كد خبر : ۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:«جولیا پاسترانا» معروف به زشت ترین زن جهان که در قرن نوزده زندگی می‌کرده است پس از ۱۵۰ سال به خاک سپرده خواهد شد.

كد خبر : ۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:سردار سرلشکر مهدی زین الدین در 18 مهرماه سال 1338 در تهران به دنیا آمد و چون پدرش از مبازران سیاسی دوران طاغوت بود به شهرهای مختلفی تبعید می‌شدند.

كد خبر : ۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جسد علی با کارت شناسایی و لباس‌های تیر و ترکش خورده‌اش شهر به شهر گردانده شد و در زادگاهش به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:در میان حماسه آفرینی مردم ایران اسلامی در 22 بهمن امسال اتفاق ويژه اي در یک برنامه زنده تلویزیونی به نام "اينجا ايران" افتاد كه کمتر دیده شد.

كد خبر : ۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:گلشیفته فراهانی با همسر شاه مخلوع ایران عکس یادگاری انداخت.

كد خبر : ۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:با تعویق واریز عیدی 70 هزار تومانی دولت، زمینه تازه ای برای نقد آن به وجود آمده و این در حالی است که بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند این پول نه تنها دردی از مردم را دوا نمی کند، بلکه نوعی گداپروری و دامن زدن به تورم بیشتر است.

كد خبر : ۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نبویان در جلسه جبهه پایداری در مجتمع ارشاد خرم آباد گفت:یکی از مباحثی که ما باید خیلی به آن توجه کنیم . و قبلا هم بارها آنرا تکرار کرده ام امروز می خواهم روی حرفهای تکراری مانور بدهم. تا اینکه زمینه آماده شود تا شما سوالاتتان را بفرمایید.

كد خبر : ۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:در سال‌های اخیر بسیاری از شرکت‌های ارائه کننده مرورگرهای اینترنتی و نیز شبکه‌های اجتماعی؛ نتایج جستجوها، فایل‌های به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر و حتی کلیک‌های ما را در فضای اینترنت بررسی نموده و مورد تحلیل قرار می‌دهند.

كد خبر : ۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:مدیرمدرسه علمیه امام رضا(ع)شهرستان پلدخترگفت:فرمایشات مقام معظم رهبری دردیدارپرشورمردم تبریزبرای همگان فصل الخطاب است.

كد خبر : ۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:به گفته بسیاری از پزشکان ارجاع شمار زیادی از بیماران شهرستانی به پایتخت ضروری نیست و این دسته از بیماران پس از مراجعه به تهران، آزمایش های شهر خود را تکرار می کنند و سپس به شهرستان خود باز می گردند بطوریکه این ارجاع به کلاف سردرگمی در بیمارستان ها تبدیل شده است.

كد خبر : ۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:نماینده مردم پلدختردرمجلس شورای اسلامی گفت:نصایح رهبری باعث خوشحالی وبصیرت ملت ایران شد.

كد خبر : ۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: میزان تولید و پخش رادیو لرستان 20 ساعت در شبانهروز است.

كد خبر : ۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عقیده دارم اصولگرایان اگر به مبانی خود وفادار هستند باید کارها را در میان خود تقسیم کنند و بر یک نامزد وحدت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه وجود اختلاف در بین مسئولان مسیر رسیدن دشمنان به اهدافشان را هموار می‌کند، گفت: سخنان دیروز مقام معظم رهبری حجت را بر همگان تمام کرد.

كد خبر : ۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر گفت: بسته‌های معیشتی هلال احمر از ۱۵ اسفند تا اول فروردین بیشتر در مناطق محروم به ویژه روستاهای دور افتاده حاشیه شهرها با حضور داوطلبان هلال احمر در منازل نیازمندان توزیع می‌شود.

كد خبر : ۶۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: یک گل 6 امتیازی به سپاهان زدیم اما 4 گل دیگر نزدیم.

كد خبر : ۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت : براساس موافقت های صورت گرفته با وزارت علوم بزودی دانشگاه دولتی در شهرستانهای دورود و ازنا دایر می شود.

كد خبر : ۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:این شب ها پس از سریال پر مخاطب "زمانه"از شبکه سوم سیما، شاهد برنامه تقریبا پرمخاطبی بر روی شبکه افلاک استان لرستان هستیم.

كد خبر : ۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


كد خبر : ۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:معاون سیاسی، امنیتی استانداری لرستان گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، انقلابی فرهنگی و دینی است که براساس مبانی فرهنگی و آموزه های دینی شکل گرفته و در کشور استقرار پیدا کرده است.

كد خبر : ۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:جمعی از سازمان های مردم نهاد و پایگاه های رسانه ای فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده در گفتمان انقلاب اسلامی، بیانیه ای را در راستای تبصره خروج دختران مجرد از کشور، به امضا رساندند.

كد خبر : ۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از کشف دو کتیبه به خط پهلوی ساسانی که بر روی دو کاسه سفالی نوشته شده، در سایت تاریخی قلعه گوری استان خبر داد.

كد خبر : ۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: وزارت اطلاعات از آزادی سه تن از متهمین ارتباط با شبکه عملیات روانی سازمان جاسوسی انگلیس و متواری شدن چهار نفر از احضارشدگان به دستگاه امنیتی خبر داد.

كد خبر : ۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: نزدیک به 80 درصد مردم کشور با این مسئله که «آمریکا، دشمن اصلی ماست» موافقند و 13 درصد مردم نیز نظری در این باره ندارند و در همین حال ۸۱ درصد مردم «ایران را بهترین کشور برای زندگی کردن می دانند».

كد خبر : ۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:تیم ملی کشورمان در سومین دیدارش در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی مقابل آذربایجان به پیروزی دست یافت.

كد خبر : ۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


كد خبر : ۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: شبکه افلاک لرستان بیش از 83 درصد مخاطب پیدا کرده است.

كد خبر : ۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: رئیس جمهور نگاه ملت ایران را بسیار فراتر از دستکاری در جغرافیای منطقه عنوان کرد و گفت: با چند شعار سیاسی نمی‌توان فرهنگ و اقتدار ایجاد کرد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: قانون رفع موانع اجرائی بیمه اجتماعی کارگران از سوی رئیس مجلس به جای رئیس جمهور ابلاغ شد.

كد خبر : ۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:عضو هیئت علمی جامعة‌المصطفی العالمیه با بیان اینکه دین ما از سیاست جدا نیست خاطرنشان کرد: مداحان نباید از مسائل سیاسی روز غافل باشند هرچند نباید سیاست‌زده شوند.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: هر چند زندگی‌نامه و سرنوشت دیکتاتورها همواره کانون توجه همگان بوده اما در این میان، اغلب اوقات، زندگی همسران آنها مغفول مانده و کمتر، خبری از سرنوشت آنها منتشر شده است.

كد خبر : ۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:محمود صارمی خبرنگار شهید ایرنا، شهید ملی و الگوی دنیای اسلام است.

كد خبر : ۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:کارگاه آموزشی حجاب و عفاف باحضور جمعی از مشاورین ادارات ، سازمانها و هنرمندان وبسیجیان در محل سالن کنفرانس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختربرگزار شد .

كد خبر : ۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج شیخ‌عزیزالله خوشوقت، رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم ربانی و سالک الی‌الله را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز: نصب ششمین ضریح مطهر امام حسین(ع) مراحل نهایی خود را پشت سر می‌گذارد و کم‌تر از دو هفته دیگر رونمایی می‌شود.

كد خبر : ۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز: بر اساس برآورد مرکز آمار ایران، جمعیت ایران به ۷۷ میلیون و ۱۷۶ هزار و ۹۳۰ نفر رسید.

كد خبر : ۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز:سامانه ویکی پدیا درحالی لیست ثروتمندترین ایرانی های جهان را معرفی کرده است که به نظر می رسد صادق محصولی تنهای میلیاردر مسلمان این لیست باشد.

كد خبر : ۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: سمندر لرستانی، برند جهانی در معرض انقراض و دریچه‎ای كه می‎ تواند دنیا را متوجه لرستان كند.

كد خبر : ۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان گفت : فرصت خدمت گذاری به مردم هدیه گرانبها ی انقلاب، برای همه مسوولان نظام مقدس جمهوری اسلامی است .

كد خبر : ۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:عدم مدیریت صحیح در توزیع برنج موجب ایجاد صف‌های طولانی برنج شده است، به حدی که توزیع چند برابر نسبت به جمعیت خانوارها باعث کوتاه‌تر شدن صف برنج در پلدختر نشده است.

كد خبر : ۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: یک باند قاچاق طلا به خارج از کشور که در یزد فعالیت داشت متلاشی و منهدم شد.

كد خبر : ۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما برآوردها و الگوهای رفتاریشان را بر اساس واقعیت‌های موجود و قدرت جمهوری اسلامی ایران اصلاح کنند و خط ارعاب و تهدید را کنار بگذارند.

كد خبر : ۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:احمدی‌نژاد از شبکه اول سیما با مردم گفت‌وگو می‌کند

 

كد خبر : ۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: رئیس اداره هنری فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان از اعطای نشان و درجه هنری به 40 نفر از هنرمندان این استان خبر داد.

كد خبر : ۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا (ص) با بیان اینکه با یاری خدای متعال امروز به فتح جبهه ‌جنگ نرم علیه نظام نزدیک شده‌ایم، گفت: با این حال ‌جبهه جنگ نرم ‌حد و مرزش مشخص نیست.

كد خبر : ۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:اوضاع آشفته بازار خودرو و گران‌فروشی و اجحاف خودروسازان در سایه حمایت تعجب برانگیز وزارت صنعت و سازمان حمایت این روزها آنقدر خراب است که اعتراض رئیس جمهور را نیز برانگیخته و دستور ایشان برای بازنگری در قیمت‌های جدید خودرو را به همراه داشته است.

كد خبر : ۷۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:ایران دارای ۱۰۶ میلیارد بشکه نفت درجا در دریای خزر و خلیج فارس است که با ضریب بازیافت ۲۵درصدی و قیمت‌های کنونی نفت، دارای ارزشی معادل دو تریلیون و ۷۵۰ میلیارد دلار است.

كد خبر : ۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:در حالی که تاکنون مقامات آمریکایی از اعلام تعداد کشته‌شدگان در حملات پهپادهای آمریکایی خودداری کرده‌اند یک سناتور آمریکایی از آمار ۴۷۰۰ نفری کشته‌شدگان خبر داد.

كد خبر : ۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


كد خبر : ۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:سرهنگ کرمی گفت:سرقت مهمترین بزه درجوامع بشری ودرشهرستان پلدختراست.

كد خبر : ۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: احتمالاً به دلیل اینکه کشور در آستانه انتخابات یازدهم ریاست جمهوری قرار دارد، اعضای خبرگان رهبری در سیزدهمین دوره اجلاس، نظرات دلسوزانه خود را در این زمینه مطرح خواهند کرد.

كد خبر : ۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیا روز: قاسم قنبری از آغاز اجرای برنامه بسیج سلامت نوروزی در تهران خبر داد و گفت: در طول اجرای این برنامه که از اول اسفند شروع شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد، کلیه مراکز عرضه مواد غذایی و ارائه‌کنندگان خدمات مورد نیاز عموم مردم نظیر آرایشگاه‌ها حداقل یک بار مورد بازرسی قرار می‌گیرند.

كد خبر : ۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:پاپ در آخرین سخنرانی خود گفت که خدمت به کلیسای کاتولیک را حتی پس از استعفای ادامه خواهد داد تا نخستین پاپی باشد که طی 600 سال گذشته با میل و علاقه این کار را انجام می‌دهد.

كد خبر : ۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:تصویراهدای هدیه مقام معظم رهبری به یک پیرزن

كد خبر : ۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام می نماید.

كد خبر : ۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:تصویرزنی که پیش مرگ هیتلربود.

كد خبر : ۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه طرح اعزام فرستاده سیاسی آمریکا به ایران فاقد ارزش تحلیلی است، گفت: مذاکره دوجانبه آمریکا با ایران درباره مسئله هسته‌ای موضوعیت ندارد.

كد خبر : ۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


كد خبر : ۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز: رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از تمدید نمایشگاه عرضه مستقیم مواد غذایی، شوینده و لوازم آشپزخانه خبر داد.

كد خبر : ۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:این شهر شمالی ترین شهر کره ی زمین است. در این سرزمین دمای هوا هیچوقت از شش درجه ی سانتیگراد بالاتر نمی رود و در زمستان هم سه ماه تاریکی انتظار مردم این شهر را می کشد. لانگیربین سرزمین خرس های قطبی است و به همین خاطر هم همه ی ساکنین شهر همیشه با خودشان اسلحه حمل می کنند.از همه عجیب تر این که هیچکس حق ندارد در این شهر بمیرد!

كد خبر : ۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:مسوول سرای روزنامه نگاران لرستان از برگزاری نخستین كارگاه تخصصی ویراستاری ویژه خبرنگاران رسانه های جمعی استان خبر داد.

كد خبر : ۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عضو هيات رئيسه کميسيون اجتماعي مجلس حبس طولاني مدت يک شاعر به جرم انتقاد از رژيم قطر را نقض حقوق مردم دانست و گفت:يک نظام سياسي محبوب و مردمي نبايد ترسي از انتقاد برخي روشنفکران و هنرمندان داشته باشد.

كد خبر : ۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:سرمربی تیم ملی جودوی نوجوانان دختران ایرانی که در لیگ برتر بانوان عضو تیم شهرداری خرم‌آباد است، در هفته اول دو پیروزی را در کمتر از 12 ثانیه به دست آورد.

كد خبر : ۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با تاکید بر ضرورت شناسایی عوامل افزایش آمار طلاق در کشور، گفت: مشکلات اقتصادی، بی توجهی به مشاوره های قبل و بعد از ازدواج و بالارفتن سن ازدواج از عوامل افزایش آمار طلاق در کشور خواند.

كد خبر : ۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:یک کوله پشتی سفری، یک خودروی سالم و یک نقشه راه های زمینی... این ها تمام تجهیزاتی هستند که برای یک سفر ایرانگردی نیاز دارید.

كد خبر : ۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:فیلم با این جمله آغاز می‌شود. این فیلم براساس واقعیت تاریخی است اما واقعیت تاریخی کدام است؟

كد خبر : ۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:در حالی دولت قصد دارد لایحه حذف 4 صفر از پول ملی را به عنوان آخرین برگ از اجرای طرح تحول بزرگ اقتصادی در ماه‌های باقی مانده از عمرش به نتیجه برساند که اجرایی شدن آن احتمالا بر عهده دولت بعدی گذاشته خواهد شد. با این حال، براساس آخرین آمار نظرسنجی بانک مرکزی، بیشترین آرای مربوط به نام‌گذاری واحد اصلی پول ملی متعلق به "پارسی" و برای واحد فرعی "دریک" است.

كد خبر : ۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:سرمربی سابق بارسلونا به جاسوسی در زندگی خصوصی پیکه و نامزدش متهم شد.

كد خبر : ۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:به دنبال افزایش انتقادات از اقدام رئیس جمهور در طرح یک شعار سیاسی در سخنرانی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آزادی، یک خبرگزاری دولتی به دفاع از اقدام رئیس جمهور در طرح این شعار پرداخت.

كد خبر : ۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:عده‌ای آن را شعار زود هنگام عنوان کردند، کسانی آن را بهار ایرانی خواندند و دیگرانی آن را ادامه مکتب ایرانی و یک شعار غیر قابل دوام دانستند و البته رقیبان تحلیل کردند که نزدیکان به رییس دولت با این شعار قصد ورود به عرصه رقابت دارند و درصدد رمز گشایی از آن بر آمدند.

كد خبر : ۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ایمان ملکا عضو ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال ۸۸ به سمت معاونت سردبیر روزنامه ایران منصوب شد

كد خبر : ۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ما اطلاعات دقيقي از ستادي كه مركز فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است داريم. اين ستاد كه در ساختماني نزديك ونك مستقر است هماهنگ‌كننده فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است و ما هم در جريان اين فعاليت‌ها هستيم.

كد خبر : ۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:احتمالا انتصاب اقای یارمحمد که از نزدیکترین افراد به آقایان مشایی و ملک زاده می باشد در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها سئوالات و شبهات و نگرانی های زیادی ایجاد می نماید

كد خبر : ۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۹


بیان روز:من از کیفیت بازی رضایت دارم، اما به هیچ وجه از نتیجه‌ راضی نیستم. ما توپ های زیادی را به تیر دروازه‌ حریف زدیم .

كد خبر : ۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:ضارب اصلی شکری بلعید، فعال سیاسی چپ گرای تونس که پیش از این، پلیس کشور خبر از دستگیری او داده بود، از چنگ ماموران این کشور گریخت. این در حالی است که بقیه مظنونان همچنان در زندان به سر می برند.

كد خبر : ۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:احمدی نژاد گمان می برد هنوز فضای جامعه مانند سالهای ۸۴ و ۸۸ است . این اشتباه راهبردی البته این روزها با خط و نشان کشیدن برای نهادهای انقلابی تکمیل شده است. خط و نشانی که هزینه خطای راهبردی را گفته شده را افزون می کند ؛ حذف کامل از سوی ملت… این سرانجام کسانی است که می خواهند با هیاهو و جنجال رای «جمع» کنند.

كد خبر : ۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:روزنامه صهیونیستی معاریو با انتشار تصاویری، از اقدام یک گروه از زنان تندرو اسرائیلی در کشف حجاب اجباری یک دختر فلسطینی در شهر قدس پرده برداشت.

كد خبر : ۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:کارشناس شبکه‌های اجتماعی با بیان اینکه آمریکا از شبکه فیس‌بوک حمایت می‌کند، گفت: 4 میلیون ایرانی در فیس‌بوک عضویت دارند.

كد خبر : ۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اما این محموله عجیب و غریب، تنها محموله ارسال شده به فضا نبوده که دنیا را به تعجب واداشته. در دهه‌های گذشته، اشیای عجیب دیگری هم به فضا فرستاده شده اند.

كد خبر : ۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز: درباره مرشد چلویی روایت های زیادی به یادگار مانده است به صورتی که مرحوم مرشد گفته بود، کسانی که می خواهند غذا بیرون ببرند، هدایت کنید تا از نزد او بگذرند چون بیشتر کسانی که غذا بیرون می بردند، بچه ها و نوجوانانی بودند که برای کارفرمایان و صاحبان مغازه های بازار غذا می گرفتند

كد خبر : ۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:با توجه به احراز تخلف احتکار پرونده تخلفاتی تشکیل شد و جهت رسیدگی به شعبه مربوطه ارسال شد

كد خبر : ۸۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اولین دوره جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاریها برگزیدگان خود را در سه بخش شناخت.

كد خبر : ۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: شک نکنید برای فینالیست شدن در آسیا تلاش می‌کنیم.

كد خبر : ۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی گفت: نتایج انتخابات نظام پزشکی در ۱۸۶ شهر از جمله تهران تأیید شد؛ سخنان رئیس‌جمهور درباره این انتخابات نیز جایگاه قانونی ندارد و پاسخ به وی وقت تلف کردن است.

كد خبر : ۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از معرفی 20 واحد صنعتی لرستان برای دریافت تسهیلات از محل خط اعتباری ویژه خبر داد.

كد خبر : ۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:پادگان آموزش زنان فدائی سوریه که به طور داوطلبانه به جذب نیرو می پردازد، استفاده از کلاشینکف، مسلسل، نارنجک، حمله به ایستهای بازرسی مخالفین، کنترل ایستهای خودی و انجام عملیات و تاکتیک های نظامی را به زنان آموزش می دهد. .

كد خبر : ۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بر اساس نظرسنجی‌ها 71 درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند، گفت: «انتخابات آزاد» از دل اجلاس منحوس پراگ بیرون آمده است.

كد خبر : ۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:اعضای تیم استقلال در حال بازی با الریان را به اتمام رسانده و به تهران بازگشتند که شرایط برای این تیم در بازی فوق بسیار نامناسب پیش رفت، آخرین اخبار استقلال را می خوانید.

كد خبر : ۸۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:محمود احمدی نژاد با حضور در منزل خواهر زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی از رهبران معترضان ایران، درگذشت پدرش را به او تسلیت گفت.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مردم و مسئولان بر اساس منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند کشور هیچ‌گاه دچار آفت نمی‌شود، رفتار متناقض با رفتار ولایت بزرگترین آفت برای انقلاب است.

كد خبر : ۸۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مدیر عامل سازمان اتش نشانی و خدمات ایمنی بروجرد گفت: یك دستگاه تریلی حامل مواد سوختی در محور ارتباطی اراك به بروجرد پس از واژگونی در آتش سوخت.

كد خبر : ۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:یک سناتور سابق آمریکایی با تأکید بر اینکه تحریم‌ها، ایران را مستقل کرده است و اینکه رهبر ایران حقیقتاً روحانی با نفوذ تمام شیعیان جهان محسوب می‌شود، اعلام کرد که آمریکا باید از الگوی سیاسی ایران درس بگیرد.

كد خبر : ۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صداوسیما گفت: علی رغم همه صرفه جویی‌هایی که می‌شود چشممان به دست آگهی‌های بازرگانی است و یک یا دو میلیاردی که از این طریق به دستمان می‌رسد را داغ داغ به دست تهیه کنندگان می‌رسانیم.

كد خبر : ۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رییس روابط عمومی دانشگاه پیام نور لرستان گفت : به مناسبت هفته درختکاری شش هزار و 200 نهال به نام شهدا در دانشگاه پیام نور لرستان کاشته خواهد شد .

كد خبر : ۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:دروازه‌بان تيم فوتبال پرسپوليس گفت: از پيشنهاد رويانيان مديرعامل پرسپوليس تشکر مي‌کنم و قطعا تا انتهاي فصل به آن به صورت جدي فکر مي‌کنم.

كد خبر : ۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:نادر قاضی‌پور نماینده آذری‌زبان و از فعالترین نمایندگان بهارستان، میزان حقوق دریافتی خود، خوابیدن در مجلس، دلایل نماینده شدنش، سابقه فعالیت، ماجرای سه دوره رد صلاحیت، علت اظهار‌نظر راجع به هر طرح و لایحه و ... را بازگو کرد.

كد خبر : ۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:احمدی نژاد در گفتگوی تلویزیونی اخیر خود گفت: «دولت بیش از 6 میلیون شغل در این 7 سال ایجاد کرده است.»

كد خبر : ۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:سایت سحام نیوز که از حامیان سرسخت سران فتنه بوده و در جریان انتخابات و اغتشاشات پس از آن سهم ویژه ای در انتشار بیانیه های میرحسین موسوی و مهدی کروبی داشته، پس از بازداشت خانگی سران فتنه به اطلاع رسانی درباره آنان ادامه داده و هر از چندگاهی گزارشی در این خصوص منتشر می کند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:وزیر کشور گفت: آموزش‌های مرتبط برای برگزاری انتخابات، همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی انتخابات در حال انجام است

كد خبر : ۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:زهرا سالاریه تنها 23 سال دارد و تنها زن دریانورد ایرانی است.

كد خبر : ۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:لیلی امیر ارجمند جزء اولین کسانی بود که داشتن دوست دختر و دوست پسر را در ایران باب کرد. او با اینکه یک شوهر رسمی داشت، ولی دارای دو دوست پسر نیز بود که گاه و بیگاه آنها را به خانه می آورد و آنها را به شوهر خود معرفی می کرد.

كد خبر : ۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان ازنا گفت : خرید و فروش هرگونه مواد محترقه و آتشزا جرم محسوب می شود و در همین رابطه با مخلان آسایش مردم در چهارشنبه آخر سال برخورد خواهد شد.

كد خبر : ۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:مدیرعامل شركت گاز استان لرستان گفت: دو هزار و 980 میلیارد ریال اعتبار شامل یك هزار و 680 میلیارد ریال برای اجرای خط انتقال 36 اینچ (خط انتقال دوم گاز استان ) و یك هزار و 300 میلیارد ریال نیز برای توسعه شبكه گازرسانی در نقاط مختلف این استان در سه سال اخیر هزینه شده است.

كد خبر : ۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:معلمي  شغل  مهمي  است  كه  ضرورت  آن  بر  كسي  پوشيده   نمي  باشد .اين  ضرورت از  نظر  مولفين ،عمدتا شكل  دهي  تجربياتي  است  كه  منجر  به  تغييرات  مطلوب  رفتاري  در  دانش  آموختگان  مي شود .بخاطر  همين  ضرورت  آشكار  است  كه  نقش  معلم  جنبه  نهادي  پيدا  كرده  و  بسياري  از  گروههاي  اجتماعي  و  افراد  و  دانشجويان  و  دانش  آموختگان  مختلف ،انتظارات  كلي  مشخصي  از آنچه  كه  يك  معلم  هست   و  بايد  باشد  دارند .اما  به  نظر  مي  رسد انتظارات  كلي  مورد نظر  در  عمل  دچار  مشكل  مي گردند . زيرا  همه  ما  در طول  حيات  تحصيلي  يا حرفه  اي  خود  با  معلمان  و  اساتيدي  مواجه  شده  ايم  كه  از آنها  با  كلمات  خوب  يا  بد  ياد  كرده  ايم !

كد خبر : ۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:استاد درس خارج حوزه علمیه قم، هدف از طرح بحث ولایت فقیه در درس خارج را بیان احکامى دانست که بحث نشده و معتقد است: براى تدریس ولایت فقیه توجه به عرفان ضروریست، چرا که اندیشه‌هاى سیاسى و عرفانى امام، مغفول مانده است.

كد خبر : ۹۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:معاونت نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای 20 اسفندو9فروردین92درقالب دوکاروان به مدت سه روز خبر داد.

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:شبکه های ماهواره ای فسادخانه دشمنان برای انحراف نسل جوان پاک ایرانی است که والدین بیشتربایدبه این خطرتوجه کنند.

كد خبر : ۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از گردشگران و مسافران است كه امسال در آستانه سال جدید نیز این استان خودرا برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده كرده است.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از نواخته شدن زنگ نیكوكاری در مدارس استان در روز چهارشنبه خبر داد.

كد خبر : ۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:به نقل از جام ورزشي امروز استقلال در قم به مصاف صبا مي رود اما نکته مبهم در اين بازي عدم حضور مجيدي در بازي استقلال مقابل صبا در قم است.

كد خبر : ۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:مديرعامل پرسپوليس گفت: «من فقط گوشه‌اي از واقعيت‌ها را گفتم، کو تا آخرش را بگويم. اگر لازم باشد براي نجات فوتبال آن‌ها را به زبان مي‌آورم ولي من الان بيشتر به فکر درست کردن پرسپوليسم.»

كد خبر : ۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: سردار سرلشکر جعفری طی حکمی سردار عبادالله عبداللهی را به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) معرفی کرد.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: وزیر اطلاعات گفت: بازداشت و احضار خبرنگاران دست نشانده استکبار موجب آشفتگی و برهم ریختگی دشمنان نظام جمهوری اسلامی شد.

كد خبر : ۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:بسکتبالیست سابق آمریکایی که اخیرا طی سفری به کره‌شمالی با رهبر این کشور دیدار کرد، در اظهاراتی ضمن دفاع از سفر خود به پیونگ‌یانگ تاکید کرد که "کیم جونگ اون" به دنبال جنگ نیست بلکه تنها خواهان یک چیز است و آن تماسی از سوی باراک اوباما است.

كد خبر : ۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:شهناز، فرحناز و لیلا سه دختر محمدرضا پهلوی از ازدواج‌های آخرین شاه ایران بودند.

كد خبر : ۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:اخیرا پیامک‌هایی از سوی برخی افراد با اتکاء به عقاید مذهبی مردم منتشر می‌شود که می‌تواند نحوه انتشار آن محل تامل باشد…

كد خبر : ۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همچنین از مجموع 22 روز تعطیل، 9 تعطیلی در یکی از روزهای یک شنبه، شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه قرار دارند که در اصطلاح فرصتی برای بین التعطیلین محسوب می‌شود.

كد خبر : ۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:آخرین آمار منتشره از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان همچنان مانند چند سال اخیر بالاترین نرخ بیکاری را در میان استان‌های کشور داراست.

كد خبر : ۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندارازنا گفت:برای تکمیل و تجهیز این محور به 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

كد خبر : ۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:چهارمين همايش ملی سيره علوی با عنوان «سبك زندگی اسلامی در سيره علوی» صبح امروز سه‌شنبه، 15 اسفندماه به ميزبانی دانشگاه لرستان در خرم‌آباد آغاز به كار كرد.

كد خبر : ۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی بروجرد گفت: یک هزارو 75 مجوز وام مشاغل خانگی تاکنون در بروجرد صادر شده است.

كد خبر : ۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندار خرم آباد گفت: یکهزار و 500 نفر از مردم شهرستان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می شوند.

كد خبر : ۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر نقش و حضور مردم در انقلاب اسلامی گفت که روحانیت علت محدثه و مبقیه انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:همسر شهید «مهدی باکری» گفت: در طول 4 سال زندگی مشترک‌مان جنگ بود و اصلاً فرصت نبود که خرید کنیم، تنها هدیه‌ای که آقا مهدی برای من گرفت، یک روسری و سجاده از مشهد بود.

كد خبر : ۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:ازدواج یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی است که زندگی افراد را با تغییر روبه رو می کند. اما متاسفانه، اغلب افراد بدون هیچ برنامه ای و بدون توجه داشتن یا نداشتن پیش نیازهای لازم روان شناختی برای آن، تصمیم به ازدواج می گیرند.

كد خبر : ۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:دفتر رییس جمهوری. میزبان؛ اسفندیار رحیم مشایی. موضوع؛ دیدارهای دیپلماتیک با سفرای خارجی! این روزهای اسفندیارِ دولت حول این سه محور می‌چرخد، او به رسم عرف دیپلماتیک یک رییس جمهور رفتار می کند، در دفتر یک رییس جمهور. تا شاید خود زمانی از جایگاه رییس جمهور به استقبال مهمانان خارجی‌اش برود.

 

كد خبر : ۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:شبکه سلطنتی بی بی سی علاوه بر کار رسانه ای که با همگرایی و هم افزایی توان اغلب رسانه های دیداری، شنیداری و مجازی ضدانقلاب خارج نشین انجام می داد، مستندات جدید و موثق وزارت اطلاعات حکایت از کارویژه های غیر رسانه ای این شبکه نیز دارد؛

كد خبر : ۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:بازیکنان پرسپولیس از بین خودشان خوش تیپ ترین نماینده را معرفی کردند.

كد خبر : ۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور ونزوئلا پس از ماه‌ها مبارزه با سرطان در سن ۵۸ سالگی درگذشت.

كد خبر : ۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مسئول معاونت فاوا و دبير يادواره شهدای مخابرات سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از جمع‌آوری آثار 50 شهيد مخابرات سپاه استان خبر داد.

كد خبر : ۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:تعلل بانکهای لرستان در پرداخت تسهیلات موجب سرگردانی جوانان برای دریافت وام ازدواج شده است تا این امر خیر همچنان پشت باجه بانکها معطل باقی بماند.

كد خبر : ۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:نخستین دوره مسابقات کشتی پهلوانی کارگران کشور پنجشنبه هفته جاری به میزبانی خرم آباد برگزار می شود.

كد خبر : ۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مسوول کمیته‌ اهدای عضو بروجرد گفت: اعضای بدن یک دختر مرگ مغزی در این شهرستان به بیماران نیازمند اهدا شد.

كد خبر : ۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنگ نیکوکاری در 1500 مدرسه شهرهای مختلف استان لرستان نواخته شد.

كد خبر : ۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:زنان برای فهم روحیات و خصوصیات مردان باید به هزار حیله متوسل شوند و شش دانگ حواسشان را جمع كنند تا بتوانند شناخت كافی نسبت به مرد زندگی‌شان به دست بیاورند.

كد خبر : ۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:آیت الله العظمی سید صادق حسینی شیرازی، در اعتراض نسبت به کشتار بی رحمانه ی شیعیان مظلوم امیرالمؤمنین علی علیه السلام و سکوت معنادار مجامع بین المللیِ مدعیِ حقوق بشر، درس خارج فقه خود را در روز شنبه 26 ربیع الثانی 1434ق (19/12/1391) تعطیل نمودند.

كد خبر : ۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:گلشیفته فراهانی در جدیدترین مصاحبه خود با مجله استاندارد فرانسه اظهارات تازه ای کرده است.

كد خبر : ۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:او که خود را رجل سیاسی میداند و به تایید صلاحیتش از سوی شورای نگهبان امیدوار است؛ هنوز کابینهاش را نچیده اما به همگرایی سه عضو دولت –وزیر اقتصاد، رئیس بانک مرکزی و رئیس سازمان برنامه یا معاون برنامه ریزی- تاکید دارد.

كد خبر : ۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:مدارس دینی انگلستان به دلیل کسب بالاترین و عالی‌ترین نتایج آموزشی در ردیف بهترین موسسات موفق انگلستان قرار گرفتند.

كد خبر : ۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:گفتارى پيرامون جنّ آنچه درباره جنّ در آيات قرآن آمده است

كد خبر : ۱۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به هدیه 15 میلیارد تومانی رییس‌جمهور برای تقویت پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: این هدیه در حالی به پلیس اهدا شد که ما برای تخصیص این رقم درخواستی نداشته‌ایم اما مطمئنا این پول برای جبران خدمات و خرید تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۱۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:یکی از مراجع تقلید در قم، وهابیت و سلفی‌گری را یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌های کنونی جهان اسلام دانست و گفت: بیشتر حوادث تروریستی در کشورهای اسلامی به دست همین تروریست‌ها انجام می‌شود.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان از کشف و ضبط 2510 عدد سکه تقلبی در دو شهرستان "ازنا" و "الیگودرز" خبر داد.

كد خبر : ۱۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان ازکمبود نیرو در اداره کل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست لرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز: محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام فردا به لرستان سفر می‌کند.

كد خبر : ۱۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:رییس هیات نظارت برانتخابات استان لرستان در این همایش گفت:این هیارت تمهیدات و آمادگی برای برگزاری یک انتخابات پرشور و باشکوه، سالم و آزاد با رعایت بی طرفی به مانند سایر انتخابات‌های برگزار شده در طول حاکمیت انقلاب اسلامی را دارد.

كد خبر : ۱۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حجت الاسلام والمسلمین قرائتی به پیام تسلیت احمدی نژاد که به مناسبت درگذشت هوگو چاوز صادر شد، واکنش نشان داد و گفت: کسی که دستش را از دست مراجع خارج کند دچار این غفلت ها خواهد شد.

كد خبر : ۱۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:محسن رضایی گفت: به نفع هیچ کسی کنار نمی‌کشم و در صحنه می‌مانم.

كد خبر : ۱۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:فرماندارگفت:حضور در عرصه‌های نیکوکاری وظیفه تمام اقشار جامعه و در شرایط امروزی همه انسان‌ها به کمک و همیاری یکدیگر و رفع احتیاجات هم نیاز دارند.

كد خبر : ۱۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:اگر به همسر و دوام زندگی زناشویی خود علاقمند هستید، بد نیست این نکات را به خاطر بسپارید.

كد خبر : ۱۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:چرا هیچ کس نمی پرسد که این چند نفر مگر چه کاره اند که چوب حراج به بیت المال زده اند و از کیسه ملت برای مطرح کردن خودشان حاتم بخشی می کنند؟!

كد خبر : ۱۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:با توجه به آنکه حدود ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی در کشور وجود دارد و به هر نفر بطور ثابت حداکثر مبلغ ۴۰۲ هزار و ۵۰۰ تومان عیدی پرداخت می‌شود، رقم مورد نیاز برای پرداخت عیدی بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی اندکی کمتر از ۷۰۰ میلیارد تومان خواهد بود

كد خبر : ۱۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:یک آسیب شناس اجتماعی و متخصص علوم رفتاری گفت: براساس تحقیقات انجام شده مشخص شده که 65 درصد از افراد کم درآمد تهرانی تلفن همراه دارند.

كد خبر : ۱۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:پلیس فرودگاه بارسلون اسپانیا زنی ۲۷ ساله اهل پاناما را بازداشت کرد. پلیس که به رفتار وی مشکوک شده بود، در بازرسی متوجه دستمالی خونین دور سینه‌های این زن شد.

كد خبر : ۱۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:یک کارشناس فروش محصولا رایانه ای، گفت: شرکت رایانه ای ایسوس یک محصول جدید دیگر از سری نوت بوک های سری K خود را وارد بازار کرد.

كد خبر : ۱۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:طبق اطلاعات طرح پایش ملی سلامت روان که در کشور انجام شده 23/6 درصد مردم مبتلا به یک اختلال روان هستند.

كد خبر : ۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:محققان علوم پزشکی اعلام کردند با کنترل وزن و کاهش آن می توان آرتروز را در افراد چاق درمان کرد.

كد خبر : ۱۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:محمدرضا فلاح زاده ضمن قدردانی از عنایات رهبر انقلاب و دستور ویژه رییس جمهور و پیگیری وزرای کشور، اطلاعات، نیرو و مسئولین استان اصفهان، از فعالیت مجدد ایستگاه پمپاژ شماره 4 خط اول انتقال آب به یزد خبر داد.

كد خبر : ۱۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:آيت‌الله سيد‌مجتبی موسوی‌لاری، عالم ربانی، محقق برجسته و نماينده ولی فقيه در لارستان،‌ صبح امروز شنبه، 19 اسفندماه پس از طی يك دوره بيماری دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:فرمانده پلیس‌راه استان مرکزی از واژگونی خونین اتوبوس حامل کارگران در محور ساوه – تهران خبرداد.

كد خبر : ۱۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:در رقابت‎های انفرادی در وزن ۷۰ تا ۸۰ کیلو گرم «حامد خسروی» از لرستان «فرشاد کرانیان» از کرمانشاه و «رسول طغیانی» از اصفهان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

كد خبر : ۱۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان گفت: 276 کانون فرهنگی و هنری در سطح مساجد لرستان وجود دارد،

كد خبر : ۱۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:به دنبال مضروب شدن کشتی‎گیر لرستانی در مسابقات قهرمانی کشور، عبدالله عزیزپور گفت: لجام گسیختگی در فدراسیون کشتی وجود دارد.

كد خبر : ۱۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گفت:سمندر امپراتور در سال 2010 جزء گونه‌هایی شد که تجارت آن‌ها در بازارهای بین‌المللی ممنوع اعلام شده است.

كد خبر : ۱۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:رییس سازمان جهاد کشاورزی لرستان، گفت: 130 هزار بهره‎بردار بخش کشاورزی در استان مشغول به کار هستند.

كد خبر : ۱۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:در مراسمي از صنايع سبز لرستان با حضور مديران كارخانه جات و فعالان محيط زيست تقدير شد.

كد خبر : ۱۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:رییس حوادث غیر مترقبه لرستان، گفت: آموزش مقابله با حوادث باید استمرار داشته باشد.

كد خبر : ۱۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:خانوارهای ساکن در 16 استان کشور در بخش شهری و 12 استان در بخش روستایی طی سال گذشته دارای هزینه بیشتری از درآمد سالیانه بوده‌اند؛ با این حال پایتخت‌نشینان در هر دو بخش دارای بیشترین درآمد و بیشترین هزینه نسبت به همه استان‌های کشور بودند.

كد خبر : ۱۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:علی اکبر محرابیان نماینده ویژه رییس جمهوری در طرح های مهرماندگار صبح روز یکشنبه به همراه برخی مسوولان از جمله استاندار لرستان ورییس دانشگاه علوم پزشکی از برخی طرح های مهرماندگار استان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند این طرح ها قرار گرفت.

كد خبر : ۱۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:روز گذشته عكسي در سايت‌هاي خبري منتشر شد كه در اين عكس، محمود احمدي نژاد در مراسم بزرگداشت هوگو چاوز رئيس جمهور فقيد ونزوئلا به مادر وي دلداري مي‌داد. اين عكس با بازخوردهاي مختلفي نزد رسانه‌هاي داخلي و خارجي مواجه شد تا اينكه امروز يكشنبه (20 اسفند ماه 1391) قرائت‌هاي مختلفي را از اين عكس در سايت‌هاي داخلي و عربي منتشر كردند.

كد خبر : ۱۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاب، دانشجویان و نخبگان غرب استان مازندران در نامه‌ای سرگشاده خواستار کاندیداتوری جلیلی و لنکرانی در انتخابات شدند.

كد خبر : ۱۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:امروز در نمایشگاه فعالان فضای مجازی که به همت نماینده محترم ولی فقیه درخرم آباد برگزار شد معاون استاندار به قائدرحمت نماینده درود و ازنا و همچنین خبرنگار سفیر افلاک فحاشی کرد.

كد خبر : ۱۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


كد خبر : ۱۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:شهردار تهران گفت: اگر کسی ثابت کرد که قالیباف حتی فعالیت اقتصادی شخصی مباح انجام می​دهد، بنده می‌پذیرم.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:قاسم روانبخش گفت: احتمال دارد احمدی‌نژاد در اعتراض به این تصمیم شورای نگهبان٬ انتخابات آینده را برگزار نکند.

كد خبر : ۱۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


زوج کماندار ازنایی در مسابقات تیروکمان قهرمانی کشور، که با حضور نفرات برتر 6 منطقه، به میزبانی استان فارس در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد افتخار آفرینی کردند.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:نماینده مردم ازنا و دورود گفت: مدیرکل امور اجتماعی استاندار لرستان اصل 84 و 86 قانون اساسی را به شکلی زیر پا گذاشته است و کسی که قانون اساسی را بشکند، شرعیت نظام را زیر سوال برده است و این یعنی وابسته به جریان انحرافی است.

كد خبر : ۱۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: فرمانده نیروی انتظامی ازنا گفت: در عملیاتی غافلگیرانه ماموران نیروی انتظامی موفق به کشف و دستگیری عوامل ساخت و پخش مواد مخدر شیشه در یکی از مکان‌های صنعتی در اطراف شهر ازنا شدند.

كد خبر : ۱۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:یکی از علمای سعودی تأکید کرد برخی از مبلغان عربستانی با وجود آنکه دست زدن را حرام اعلام می‌کنند، در خارج از این کشور موسیقی گوش می دهند و می‌رقصند.

كد خبر : ۱۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان رو:مسئول نمایندگی فروش وخدمات پس ازفروش پرینتردفترخانه واسنادرسمی درپلدخترگفت:فرداباحضورسردفتران استان نسل جدید پرینتردفترجاری رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:نمايشگاه «خيمه گاه ولايت» روز يكشنبه، 20 اسفندماه طی مراسمی با حضور مشاور امور ايثارگران وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و محلی در پل‌دختر برپا شد.

كد خبر : ۱۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: پوشش بیمه طلایی بازنشستگان برای دو میلیون و 100 هزار بازنشسته کشوری و افراد تحت تکفلشان اجرایی می شود.

 

 

كد خبر : ۱۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:بسیاری از ما از این می‌ترسیم که دیگران گریه ما را ببینند چراکه اشک اغلب به عنوان نشانه‌ای از ضعف قلمداد می‌شود. این در حالی است که اشک از نظر روانی، بیان بی‌ریایی و احساسات خالصانه فرد است.

كد خبر : ۱۱۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:دادگاه کیفری بحرین امروز سه شنبه  قضیه مربوط به زینب الخواجه فعال زن این کشور را که به ناسزاگویی به پلیس در طول دوران بازداشت متهم است، بررسی می کند.

كد خبر : ۱۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:دو مسجد وقفی امروز سه‌شنبه، 22 اسفندماه طی مراسمی با حضور مديركل اوقاف و امور خيريه لرستان، در دو روستای لرستان كلنگ‌زنی شد.

كد خبر : ۱۱۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:مسوول اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی لرستان، گفت: 230 نفر از دانشجویان دانشگاه‌های لرستان در اردوی جهادی نوروز 92 شرکت می‌کنند.

كد خبر : ۱۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت و گو با پنجره به تشریح آرایش سیاسی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

كد خبر : ۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:افزایش انتقادها از عملکرد ضرغامی و اعلام کاندیداتوری احتمالی وی در انتخابات ریاست جمهوری ، قالی‌باف و مشاورانش را به تغییر ریاست رسانه ملی بعد از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری امیدوار کرده است.

كد خبر : ۱۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز: رئیس هیئت بدنسازی وپرورش اندام شهرستان پلدخترگفت:25اسفندماه اولین دوره مسابقات مچ اندازی درشهرستان پلدختربرگزارمی شود.

كد خبر : ۱۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


تیم‌های فوتبال بارسلونا و گالاتاسارای با غلبه بر حریفان خود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند.

كد خبر : ۱۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:بقعه امامزاده جعفر بروجرد یكی از بناهای تاریخی شهرستان بروجرد است كه همه ساله میزبان زایران و مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:قاضي شعبه ۹ دادسراي فرهنگ و رسانه از شكايت ۱۳ بازيگر زن از فرج الله سلحشور کارگردان سینما خبر داد.

كد خبر : ۱۱۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:تازه ترین و دردناک ترین روش زیبایی بازیگر زن مشهور

كد خبر : ۱۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:خانواده‌ای که فرزندش از این طریق شریک زندگی خود را یافته، هرگز دل خوشی از این ازدواج نخواهد داشت و به طور حتم اگر مشکلی حادث شود، از آن سوءاستفاده خواهد کرد. حال تصور کنید سرنوشت فرزندی را که از این زندگی حاصل شده باشد.

كد خبر : ۱۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:گواهينامه تخصصي ازدواج

كد خبر : ۱۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: در تازه ترین گزارش حقوق بشر سازمان ملل که روز دوشنبه منتشر شد گروه های مسلح مخالف دولت مرکزی سوریه به نقض جدی حقوق بشر و جنایت جنگی از جمله آدم ربایی، شکنجه، اعدام دسته جمعی، کشتار طایفه ای، هدف قرار دادن کادر پزشکی و بیمارستان ها و سو استفاده از کودکان متهم شده اند.

كد خبر : ۱۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: به دنبال کشته شدن یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران لباس شخصی در شهر نیویورک، شب گذشته مردم این شهر با برگزاری تجمعی اعتراض آمیز، خواستار رعایت حقوق شهروندی توسط پلیس شدند که با یورش ماموران ویژه، این تجمع آرام به درگیری و خشونت کشیده شد.

كد خبر : ۱۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: 51 مجتمع پتروشیمی کشور در 11 ماهه فروردین تا بهمن ماه سال جاری 37.3 میلیون تن فرآورده تولید و معادل 14.5 میلیون تن آن را صادر کرده اند.

كد خبر : ۱۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمت به ایثار و فداکاری است و تجلیل و تکریم شهدا تجلیل از نیکی ها است.

كد خبر : ۱۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:شبکه نمایش جدول پخش فیلم های سینمایی خود را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: ایزابل کوتانت پیر، وکیل فرانسوی پرونده شکایت ایران از هالیوود در نشست خبری در خبرگزاری فارس جزئیات این اقدام  را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:این روزها که مردم استان لرستان درنمایشگاههای بهاره حاضرمی شوندوخریدهای نوروزی خودراانجام میدهندمتاسفانه مردم پلدخترهنوز منتظرراه اندازی نمایشگاه بهاره هستند.

كد خبر : ۱۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:کارشناس ارشد شورای نگهبان گفت: دشمن در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال ایجاد تنش های قومیتی در ایران است و اولین اقدام آنها هم انفجار ماهشهر بود.

كد خبر : ۱۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه لرستان از تولید نرم افزار «دریچه شهادت» توسط بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۱۱۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:در دومین مرحله مزایده هدایای اهدا شده توسط مقام‌های خارجی به رئيس جمهور ارزان‌ترین مورد یک خودنویس بود. اما قیمت واقعی هدایایی فروخته شده چقدر بوده و چطور قیمت پایه آنها برای حراج تعیین شده است؟

كد خبر : ۱۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:سپاهان در دیدار دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الغرافه قطر شکست خورد.

كد خبر : ۱۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: اگر مدرکی نشان می‌دهد فردی از مسئولان کشور بدون گذشتن از فیلتر کنکور وارد این دانشگاه شده است، ارائه دهید.

كد خبر : ۱۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:سومین مرحله اردوی ملی پوشان کونگفو در بخش آزاد از امروز به میزبانی زنجان آغاز شده است.

كد خبر : ۱۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: پاپ فرانسیس اول، به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان انتخاب شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت:فلسفه تشکیل شورای عالی فضای مجازی، رویارویی آگاهانه، هوشمندانه و مدبرانه در سطح کلان و راهبردی با تهدیدهای فضای مجازی علیه کشور چه در فضای مجازی و چه دنیای واقعی است.

كد خبر : ۱۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان سوم مدارس پلدختر با حضور امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و اولیای دانش‌آموزان در نمازخانه دبیرستان شهیده مهناز کاییدی شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:نشنال اينترست در مقاله جديد خود تحت عنوان "جنگ نفتي عربستان سعودي عليه ايران" كه در نشريه "نشنال اينترست" منتشر كرده، از بحران در بازار نفت عربستان و در نهایت شکست این کشور از ایران در این عرصه سخن می گوید.

كد خبر : ۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:شاید محمود احمدی نژادبر خلاف رئیس جمهور پیشین خاتمی، تا کنون اینگونه شدید در تریبون نماز جمعه تهران مورد انتقاد قرار نگرفته بود، که روز گذشته قرار گرفت/بادامچیان هم گفته آنان فردی را از یك شهرستان آوردند و شهردار کردند . بعد اعلام كردند كه وی مشكل «میم» دارد و ما گفتیم كه: میم چیست؟ كه اعلام كردند كه: یعنی "منقل!

كد خبر : ۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز: نماد غرور مکتب تشیع، مقاومت اسلامی است که هردشمنی راشکست می دهدوبحمدالله قیام مردم بحرین موفقیت آمیز بوده است.

كد خبر : ۱۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:فرمانده انتظامی لرستان از کشف هشت فقره کلاهبرداری به ارزش 217 میلیون تومان در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: 131 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد زندان های استان لرستان با مشارکت بانک ملی آزاد شدند.

كد خبر : ۱۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) لرستان از شرکت 11 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در دوره های حرفه آموزی ویژه اشتغال این افراد خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:بی ادبی روزنامه جمهوری اسلامی به آیت الله جنتی!!

كد خبر : ۱۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: با نزدیک شدن به شروع سال نو ، عموما چهره معابر عوض شده و فعالیتهای اقتصادی حاشیه ای، آغاز می شود .

كد خبر : ۱۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:ماهنامه جهانگردان در شماره نوروزی خود فهرست صد جاذبه خاص را که می توانند برتابنده جذابیت عام تاریخی، فرهنگی و طبیعی ایران باشند منتشر کرد.

كد خبر : ۱۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:عضو حزب اعتماد ملي مي گويد جبهه اصلاحات درباره نوع تعامل با حاكميت در تناقض به سر مي برد و حالت رفت و برگشتي دارند.

كد خبر : ۱۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:چرا نام حضرت زینب(س) به عنوان یکی از چهار زن برتر عالم از زبان پیغمبر نمی باشد؟ آیا حضرت مریم برتر از حضرت زینب (س) می باشند؟

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:این ۸ صحنه جزو خاطرات فراموش‌نشدنی ایرانی‌ها و به خصوص پرسپولیسی‌هاست...

كد خبر : ۱۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:نتایج یک مطالعه نشان می‌دهد که لایک‌های کاربران در شبکه اجتماعی فیسبوک می‌تواند جزئیات بیشتری از شخصیت آن‌ها را نشان دهد.

كد خبر : ۱۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سخنگوی نیروهای مسلح کشورمان با اعلام اينکه "ما هم همه گزینه‌هایمان روی میز است"، اظهار داشت: فرماندهان ما، اختیار پاسخ فوری به هرگونه اقدام خصمانه دشمن را دریافت کرده‌اند و قدرت تفکر را از متجاوزان خواهند گرفت.

كد خبر : ۱۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:یکی ازمناطق خوب گردشگری شهرستان پلدخترتالابهای یازده گانه این شهرستان هست که درایام بهارباطبعیتی زیباوسرسبزآغوش خودرابرای مسافرین نوروزی باز می کند.

كد خبر : ۱۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:مسئول بنیادشهیدوامورایثارگران پلدخترگفت:انتشارنظریک خانواده به جای اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان کارخوبی نیست.

كد خبر : ۱۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: معاون اداره ‌کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در منطقه پاپی خرم‌آباد برای نخستین بار گونه جانوری کاراکال (گربه وحشی) توسط محیط‌بان منطقه مشاهده شد.

كد خبر : ۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۱۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: این روزها که افزایش بیش از حد قیمت خودرو صدای همه حتی رئیس‌جمهور را هم درآورده، شاید تنها سازمانی که برخلاف وظیفه خود، هیچ اعتراضی به بی سر و سامانی بازار خودرو نداشته، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان است. به قول معروف از سنگ هم صدا درآمد ولی صدایی از سازمان حمایت در نیامد.

كد خبر : ۱۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:یکی از ویژگی های جامعه ما آمار بالای جمعیت جوان است که می تواند یک فرصت برای توسعه کشور باشد.

كد خبر : ۱۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:ملی‌پوش اسبق فوتبال کشورمان این روزها به کمک برادرش اقدام به کلاهبرداری می‌کند.

كد خبر : ۱۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:وزیر دفاع و پشتیبانی از ساخت زیردریایی و شناور پرنده جدید ایران در حوزه دریا در اوایل سال 92 خبر داد.

كد خبر : ۱۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:شهر استانبول روز گذشته به ابتکار حزب کردی " صلح و دموکراسی" (BDP) جشن نوروز را برگزار کرد.

كد خبر : ۱۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:محمدعلی سبحانی، سفیر سابق ایران در لبنان و اردن و کارشناس مسائل منطقه در گفتاری برای دیپلماسی ایرانی ضمن ارزیابی سفر جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا به مصر معتقد است حمایت آمریکا از دولت مرسی با توجه به مسئله فلسطین است.

كد خبر : ۱۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مدیر فرودگاه خرم آباد از افزایش پروازهای شرکت هواپیمایی ماهان در این فرودگاه خبر داد.

كد خبر : ۱۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مقبره حیات الغیب معمولان ازتوابع شهرستان پلدختریکی ازاماکن زیارتی است که بعلت اینکه درمسیرجاده اصلی شمال به جنوب است همیشه دراین ایام دوستداران این امام زاده برای زیارت به این مقبره سری می زنند.

كد خبر : ۱۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:استان لرستان سرزميني زيبا با آب و هواي دلپذير و محصوردركوههاي مرتفع و صعب العبور است كه بين 46درجه و51دقيقه تا 50 درجه و22 دقيقه عرض شمالي درسلسله جبال زاگرس مياني واقع شده است. اين استان از شمال به استانهاي مركزي و همدان ,از شرق به استان اصفهان ,از جنوب شرقي به چهار محال وبختياري ,از جنوب به استان خوزستان و از غرب به استان كرمانشاه و ايلام محدود است.

كد خبر : ۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:«عشق‏آباد» پایتخت کشور ترکمنستان امسال میزبان جشن جهانی نوروز با مشارکت سران و کشورهای حوزه تمدنی نوروز است و خود را برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم آماده می‌کند.

كد خبر : ۱۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس‌جمهور سوریه تأکید کرد کشورش جنگی طولانی پیش رو خواهد داشت زیرا با تروریسمی می‌جنگد که همه دنیا از مقابله با آن بازمانده ولی با این وجود پیشرفت‌های قابل توجهی در میدان نظامی و سیاسی به دست آورده است.

كد خبر : ۱۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس سازمان زندان‌ها گفت: هیچ یک از متهمان پرونده بزرگ فساد 3هزار میلیاردی مشمول عفو رهبری نشدند.

كد خبر : ۱۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:جانشین پلیس‌ راه کشور از ترافیک نیمه سنگین و سنگین در برخی از محورهای مواصلاتی کشور خبرداد.

كد خبر : ۱۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:جانشین پلیس‌راه کشور آخرین وضعیت جوّی حاکم در جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با نامگذاری سال 92 به عنوان سال «حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی»، چشم‌انداز سال جدید را امیدوارانه و همراه با حضور جهادی ملت ایران در عرصه‌های سیاسی و اقتصادی توصیف کردند.

كد خبر : ۱۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:فرزند مرحوم آیت‌الله آقا مجتبی تهرانی درباره عادات این استاد اخلاق هنگام تحویل سال می‌گوید: ایشان بعد از لحظه سال تحویل مقیّد بودند اولین چیزی که میل می‌کنند، تربت امام حسین‌ علیه‌السلام باشد.

كد خبر : ۱۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان به همراه برخی مسئولان استان ساعاتی پیش از تحویل سال نو، با حضور در بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد از بیماران این بیمارستان عیادت و دلجویی کرد.

كد خبر : ۱۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزازبین پیامک ها ونظرات معتددشما مخاطبین محترم ،زیباترین پیامک های شما که درزمان سال تحویل برای ماارسال کردیدمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:اسامی روستاهای گردشگری لرستان

كد خبر : ۱۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:معرفی هتل ها ومراکزاقامتی شهرستان خرم آباد

كد خبر : ۱۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:می دانم که ایرانی‌ها پیش از شروع سال، کل خانه هایشان را تمیز کرده و آن را نظافت می کنند و البته معتقدم که آقایان استحقاق این را دارند که حداقل سالی یکبار تنبیه شوند و این رسم خانه تکانی جای بسیار خوبی برای این تنبیه است، البته تا جایی که این تنبیه، به تنبیه فیزیکی تبدیل نشود!

كد خبر : ۱۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:یکی از افرادی که در بعنوان خواننده در برنامه ای تحت عنوان آکادمی موسیقی در شبکه من و تو حضور پیدار کرده از اعضای گروهک تروریستی منافقین است.

كد خبر : ۱۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:به گزارش روابط عمومی مؤسسۀ فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر، حورا صدر، فرزند امام موسی صدر، به همراه اعضای گروه تاریخ شفاهی مؤسسه با آیت ­الله حسین مظاهری دیدار کردند.

كد خبر : ۱۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:نام یک دختر 11 ساله تایلندی به عنوان پرموترین دختر جهان به طور رسمی در کتاب ثبت رکوردهای گینس ثبت شد.

كد خبر : ۱۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:از همان ابتدا که شبکه انگلیسی من وتو روی کار آمد سوالی ذهن مخاطبین را به خود مشغول کرد که این شبکه با این همه امکانات و برنامه و مجری و ... بودجه اش از کجا تامین می شود؟

كد خبر : ۱۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:بازتاب شفاف و قابل اتکا شاخص‌های اقتصادی و ارائه گزارش از عملکرد اقتصادی کشور توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های تخصصی مربوطه همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده است، که مهمترین رویدادهای اقتصادی که در طول یک سال گذشته برروی خروجی ایسنا رفته به ترتیب ماه‌ها به آن اشاره شده است.

كد خبر : ۱۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: «در سیاست خارجی تعامل را انعطاف و تحریم‌ها را کاغذ‌پاره خواندیم و با تکیه بر شعار و آمار و ارقام غیر‌واقعی، اقتصاد کشور را دچار رکورد تورمی کردیم که بد‌‌ترین نوع تورم و رکود در اقتصاد است.»

كد خبر : ۱۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:وکیل مدافع سابق کارولینا ملقب به «مرد فسیلی» به اتهام مشارکت در باند خلافکاران جنسی و تهیه فیلم‌‌های غیراخلاقی به زندان افتاد.

كد خبر : ۱۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:سال ۱۳۹۱ در اولین ماه خود با رویدادهای زیادی برای ورزش همراه شد که کسب هفت سهمیه المپیک مهمترین نتیجه این رویدادها بود اما حاشیه‌های ماه فروردین کمتر از اتفاقات خوب آن نبود؛ حاشیه‌هایی که با ممنوع الخروج شدن و حکم ۵۴ ضربه شلاق برای سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:شرکت موتورولا دو گوشی هوشمند جدید مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید را در مرحله نخست وارد کشور برزیل کرد تا پس از گذشت مدتی به دست کاربران در دیگر کشورهای جهان نیز برسد.

كد خبر : ۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب با بیان نکات اساسی در خصوص موضوع مذاکره با آمریکا، الزامات حماسه اقتصادی به ویژه لزوم رهائی از وابستگی به نفت و توجه جدی به سیاستهای کلان اقتصادی، و اقدام هوشمندانه پیش از اجرای نقشه دشمن را تبیین و انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی دانستند.

كد خبر : ۱۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت فرا رسیدن نوروز و همچنین سخنرانی مهم ایشان در سفر به خراسان دارای محورهای اقتصادی مهمی بود که لازم دیدیم در سال "حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" به بازخوانی این محورها بپردازیم.

كد خبر : ۱۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:جانشین پلیس راه کشور آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور را در دومین روز از سال 92 اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرایطی که با مهدوی‌کیا پس از آخرین برنامه ۹۰ در سال ۹۱ حرف می‌زدم او گفت با قدرت می‌خواهد به پرسپولیس و گل‌محمدی کمک کند.

كد خبر : ۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه سفر خود به استان اصفهان از افزایش سفر و کاهش هشت درصدی تلفات جاده‌ای تا روز اول فروردین خبر داد و گفت: حجم تردد سفر به استان‌های مشهد، اصفهان و شهرهای شمالی بیشتر گزارش شده است.

كد خبر : ۱۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده انتظامی پلدختر از همکاری و همراهی مردم این شهرستان در شب چهارشنبه آخر سال تقدیر کرد.

كد خبر : ۱۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:امام جمعه موقت پلدختر گفت:باتوجه به تقارن ایام نوروزامسال بالیام فاطمیه مردم مومن ومتدین بایدبه این مسئله بیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:فرمانده سپاه خرمشهر گفت: در ادامه سنت حسنه هر ساله، هشت زوج جوان اولین روز سال با حضور در مشهد شهدای شلمچه زندگی مشترك خود را آغاز كردند.

كد خبر : ۱۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:يكي از اعضاي برجسته جداشده از گروهک تروريستي منافقين فاش کرد همه زنان عضو اين سازمان بر مسعود رجوي حلال هستند.

كد خبر : ۱۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


كد خبر : ۱۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:باتوجه به سخنرانی مهم مقام معظم رهبری درجمع زائران حرم رضویی جوانان شهرستان پلدخترباانتشارپیام هایی ازقسمت های فرمایشات رهبری آمادگی خودرابرای حمایت ازمقام معظم رهبری بعنوان جریان لبیک یاامام خامنه ای اعلام کردند.

كد خبر : ۱۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:استاندار لرستان با اشاره به حضور حماسی مردم استان در دفاع از آرمان های انقلاب، گفت: مردم مومن و ولایی دیار لرستان امسال نیز همچون سال های گذشته خالق حماسه های بزرگ و بیادماندنی در عرصه های سیاسی و اقتصادی برای رشد و اعتلای ایران اسلامی خواهند بود.

 
كد خبر : ۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:جابجایی در محورهای ارتباطی کشور در ایام نوروز امسال از مرز 50 میلیون نفر گذشت.

كد خبر : ۱۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:پس ندایی بر می‌خیزد که "سلام بر شما ای بهشتیان"، نظر لطف خداوند چنان بهشتیان را مجذوب می‌کند که از همه چیز جز او غافل می‌شوند، و همه نعمت‌های بهشتی را در آن حال به دست فراموشی می‌سپارند.

كد خبر : ۱۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معیشت مردم در شرایط نگران کننده ای است و ریشه یابی این مسئله نیازمند واقع بینی و دست برداشتن از لج بازی با قانون است چرا که قانون مسیر حرکت صحیح را مشخص می کند و تخطی از آن کل حرکت کشور را در معرض آسیب قرار داده است

كد خبر : ۱۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:یک روز بعد از سخنان صریح رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا و هشدار نسبت به هرگونه اقدام احتمالی از سوی اسرائیل، رییس جمهور آمریکا به سخنان آیت الله خامنه ای واکنش نشان داد.

كد خبر : ۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:سيد علي ضيا" در برنامه ماه عسل با توجه به طرح سخناني غير متعارف از سوي مهمانان تازه مسلمان شده اين برنامه به مرز سكته رسيد.

كد خبر : ۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:به منظور کمک به حاکمیت اعتدال در فضای انتخابات کشور جبهه مشورت ایران اسلامی تشکیل شده است، این جبهه با تشکیل ائتلاف 77+1 که از 77 میلیون ایرانی تشکیل شده است، قصد دارد با حضوری جدی در انتخابات آتی زمینه را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و نشاط فراهم کند.

كد خبر : ۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:تولید ۱۱۸ میلیون تنی امسال بخش کشاورزی در حالی رقم خورد که کشور در تولید بسیاری محصولات نسبت به سال گذشته افزایش مناسبی داشت، اما برنامه‌ریزی برای خودکفایی در محصولات اساسی نظیر دانه‌های روغنی، شکر، علوفه دامی از مواردی است که باید به آن پرداخته شود.

كد خبر : ۱۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:دیدارهای مقدماتی جام جهانی در منطقه اروپا، شب گذشته با برگزاری چندین دیدار در گروه های 9 گانه پیگیری شد که در مهمترین دیدار، تیم اسپانیا، قهرمان جهان و اروپا، در خانه مقابل فنلاند متوقف شد.

كد خبر : ۱۳۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:رییس پلیس راهنمایی و رانندگی (راهور) نیروی انتظامی کشور با اشاره به آمار تلفات جاده‌ای در نوروز 92 گفت: از زمان آغاز طرح نوروزی (24 اسفند ماه سال گذشته تاکنون) 74 نفر در اثر تصادفات و سوانح وسائط نقلیه در اقصی نقاط کشور جان خود را از دست داده اند.

كد خبر : ۱۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مسگری ، جاجیم بافی، گلیم بافی ، صابون پزی ، گیوه دوزی، ماشته بافی، چاقوسازی و صنایع دستی ورشو از پرآوازه ترین تولیدات محلی بروجرد هستند که در گذشته از رونق خاصی دراین شهر برخوردار بوده اند.

كد خبر : ۱۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:شیعه واقعی از دیدگاه حضرت فاطمه زهرا(س) کسی است که قلب و زبانش با آن حضرت همراه باشد و از دستورات ائمه معصومین(ع) پیروی کند.

كد خبر : ۱۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کارشناس ارشد هواشناسی با بیان اینکه بهار امسال نسبت به شرایط بلند مدت گذشته، تا 1.5درجه گرمتر خواهد بود، گفت:‌ تا پایان هفته در تمام مناطق کشور بارش برف و باران خواهیم داشت و دماهوا در نیمه شمالی کشور 8درجه کاهش می‌یابد.

كد خبر : ۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در دیدار با وزیر خارجه آمریکا در پایتخت اردن تأکید کرد شهرک‌سازی‌ اسرائیل، مذاکرات سازش را در معرض خطر قرار می‌دهد.

 

 

كد خبر : ۱۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رئیس پلیس راه راهنمایی و رانندگی ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت جوی حاکم بر جاده‌های کشور از بارش برف در جاده چالوس خبر داد.

كد خبر : ۱۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:بقعه امامزاده قاسم (ع) بروجرد همه ساله و در ایام تعطیلات نوروز میزبان هزاران مسافران نوروزی و زایری است که از اقصی نقاط کشور برای زیارت این مکان متبرک به این منطقه سفر می کنند.

كد خبر : ۱۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:ناصر فیض ضمن آرزوی موفقیت برای مردم ایران‌زمین در سال ۹۲، به بیان خاطراتی از سال‌های گذشته همزمان با ایام نوروز پرداخت.

كد خبر : ۱۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:معاون عملیات پلیس راه محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور را در چهارمین روز سال ۹۲ اعلام کرد.

كد خبر : ۱۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس با ولایت زنده شدند و با پی بردن به توانایی‌هایشان توانستند پیروزی‌های بزرگی را بیافرینند.

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:این هشدارها بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی وزارت اطلاعات برای حفظ و گسترش امنیت عمومی و حمایت از شهروندان ایران اسلامی در برابر خطرات و آسیب پذ یری های امنیتی طراحی شده است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رسانه هایی که مدعی ولایت مداری هستند، به جای فراهم آوردن شرایط برای انتخابات پرشور در سال جاری که مطالبه رهبر انقلاب است، فرصتی برای تسویه حساب با رقبا فراهم کرده اند. برخی مواقع باید هزاران بار خدا را شاکر بود که همت ها، باکری ها، باقری ها و… به شهادت رسیدند و گرنه مشخص نبود این افراد مخلص در دایره تخریب های این مدعیان چه سرنوشتی پیدا می کردند!

كد خبر : ۱۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کریم باوی را نمی توان فراموش کرد. فوتبالیست سرزن دهه 60 تیم ملی. خیلی ها او را بهترین سرزن تاریخ فوتبال ایران می دانند.

كد خبر : ۱۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:چند سالی است که کارشناسان داخلی و حتی متخصصان زلزله شناسی خارج از کشور احتمال وقوع زلزله شدید در تهران راحتمی می دانند وگفته می شود آنچه نگرانی ها را بیش از پیش افزون می کند، بزرگ شدن شهر، گسترش حاشیه نشینی، ساخت و ساز بر روی گسله ها و افزایش بیش ازحد جمعیت در پایتخت است.

كد خبر : ۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:درباریان شاه چنان در فساد غوطه‌ور بودند كه گاه دست به اعمالی جنون‌آمیز می‌زدند. در فرهنگ مذهبی مردم ایران، هم‌آغوشی مرد و زن نامحرم یا با هم رقصیدن آنها دیگر حیثیتی برای آن خانواده باقی نمی‌گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:قله قالیکوه شهرستان الیگودرز با ارتفاع 4050 متر و یخچالهای عظیم منبع اصلی آب سد دز را تامین میکند و دارای پوشش گیاهی و حیوانات وحشی بسیارغنی است.

كد خبر : ۱۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:یک منبع خبری نزدیک به دولت سوریه در مصاحبه با راشاتودی، شایعه منتشرشده در سایتی اسرائیلی مبنی بر کشته شدن رئیس‌جمهور سوریه را تکذیب کرد.

كد خبر : ۱۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رییس جمهور با حضور در منزل سرلشکر خلبان شهید محمد صالحی، نخستین خلبان شهید دفاع مقدس، در فضایی گرم و صمیمی با خانوداه این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

كد خبر : ۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نخست ‌وزیر عراق و وزیر خارجه آمریکا در پایان دیدار امروز خویش در بغداد حمایت خویش از گفت‌وگو و قانون به عنوان پایه و اساس حل مشکلات عراق اعلام و بر دستیابی به راه‌ حلی سیاسی برای بحران سوریه تاکید کردند.

كد خبر : ۱۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:محوطه باستانی “سرخ دم لکی “منطقه ای است تاریخی در شش کیلو متری شمال غربی شهرستان کوهدشت با وسعت بیش از یک هکتار که در ارتفاع 150 متری کوهی بنام”چنگری”قرار دارد.

 
كد خبر : ۱۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:خبرها از جناح های مختلف سیاسی از شدت گرفتن دیدارهای عید با رنگ و بوی انتخاباتی خبر می دهد و در همین زمینه کاندیداهای اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل فعالند.

كد خبر : ۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:دیوید بکام که به دعوت فدراسیون فوتبال چین به این کشور سفر کرده، به عنوان سفیر فوتبال این کشور معرفی شد.

كد خبر : ۱۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:آیا خواستگارى دختر یا خانواده او از پسر جایز است؟ به نظر اسلام، مهریه چقدر باید باشد؟

كد خبر : ۱۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز: مامور سازمان 'گارد محفظ رئیس جمهور آمریکا' معروف به ' سکرت سرویس' در جریان بازدید محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران از نیویورک برای شرکت در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد در ماه سپتامبر سال ۲۰۰۶ میلادی بطور تصادفی به سوی اسکورت وی تیراندازی کرده است.

كد خبر : ۱۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:او با بیان این که احمدی نژاد نشان داده که عزل و نصب افراد در بالاترین سطوح برای این دولت کار آسانی است، گفت: رییس جمهوری حتی یک روز مانده به برگزاری انتخابات نیز ممکن است تغییراتی را انجام دهد...در دین مبین اسلام بر اصل ولایت فقیه تاکید شده است.. میزان تبعیت دولت احمدی نژاد از رهبر معظم انقلاب نیز با هیچ یک از دولت ها قابل مقایسه نیست و نیازی به توضیح در این زمینه وجود ندارد.

كد خبر : ۱۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:گروهی از عوامل سریال «پایتخت۲» در راه بازگشت از تهران دچار سانحه رانندگی شدند.

كد خبر : ۱۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت:درنمایشگاه نوروزی امسال صنایع دستی ،12 غرفه تولید زنده صنایع دستی این لرستان برپا شده است.

كد خبر : ۱۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:اگرچه دسترسی به فیس بوک در ایران ممکن نیست، با این حال این شبکه اجتماعی به ابزار قدرتمندی در زندگی سیاسی ایرانیان تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:دبیر کل جبهه پیروان خط امام رهبری در مورد موضع‌گیری اخیرش درباره موسوی و کروبی گفت: این موضوع قفلی است که اگر باز نشود در انتخابات آینده هم دچار مشکل خواهیم شد.

كد خبر : ۱۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مشایی پیش از این نیز در جلسه‌ای خصوصی که فایل صوتی آن منتشر شد گفته بود: اهل سکته مکته نیست اما می‌تواند بسیاری را سکته بدهد!

كد خبر : ۱۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سفر احمدی‌نژاد برای افتتاح آزادراه تهران - شمال لغو شد.

كد خبر : ۱۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:انواع فرمول های مورد نیاز برای استخدام شدن را در اختیار کاربران قرار دهد پس با ما همراه باشید.

كد خبر : ۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پس از معرفی پرچم‌دار امسال اچ‌تی‌سی یعنی HTC One، بسیاری از کارشناسان بر این باور بودند که باتری این دستگاه تنها ۲۳۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارد و این مقدار برای پشتیبانی از صفحه نمایش بسیار با کیفیت این گوشی و پردازنده قوی آن کم است.

 
كد خبر : ۱۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:روز پنجشنبه ۲۴ اسفند ماه يک ديپلمات سعودي حين رانندگي به دليل سرعت نامتعارف و عدم تعادل در مسير شرق به غرب بزرگراه ارتش با يک دستگاه پرايد تصادف کرد که به فوت اين شهروند ايراني انجاميد."

كد خبر : ۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:پیش از اویسی، حکومت عراق با شاپور بختیار ارتباط برقرار کرده بود. بختیار نیز چند بار از بغداد دیدن کرد. این دیدار‌ها حتی در زمان اشغال خاک ایران از سوی ارتش عراق نیز ادامه داشت.

كد خبر : ۱۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:مقام معظم رهبری بار‌ها در فرمایشات خود، مقامات نظام از جمله مجلس و دولت را به تقویت آمادگی برای مقابله با دشمن از طریق جهاد اقتصادی و یا تولید ملی فراخواندند ولی دولت، خود را آماده نکرد و بحران‌ها شروع شد.

 

كد خبر : ۱۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:ساخت بلندترین سد بتنی جهان با ارتفاع 325 متر در استان لرستان ، فردا آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:یکی از محافظان مقام معظم رهبری در خاطره ای گفت: یک روز که مقام معظم رهبری به کوههای اطراف تهران برای کوه پیمایی رفته بودند، با دختر و پسری دانشجو برخورد می کنند که به لحاظ ظاهری وضع نامناسبی داشتند.

كد خبر : ۱۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:بهار آهسته آهسته از پس زمستان آمد تا طراوت و نوروزی دیگر را با خود آورد.

كد خبر : ۱۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:سفر رئیس جمهور به لرستان لغو و به زمانی دیگر موکول شد.

كد خبر : ۱۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:حرکت گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردارادامه راه شهیدان است وانقلاب ما همه چیز خود را از محرومین دارد.

كد خبر : ۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:یکی از اصلی‌ترین مشخصه‌های سخنرانی امسال رهبر معظم انقلاب، ابعاد گسترده بین‌المللی بود. حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در حوزه‌هایی که به ایران مربوط است، به تشریح موقعیت کلان کشورمان در نظام بین‌المللی پرداختند.

كد خبر : ۱۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز: آمریکا بایددست از برخی رفتارها و اقدامات خود برداردوخودرااصلاح کند.

كد خبر : ۱۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:پلیس آمریکا برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان معترض به ازدواج همجنس‌بازان با موتورسیکلت به میان آنها وارد شد.

كد خبر : ۱۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سازمان اطلاعات آمریکا رسماً ادعا کرد ۲۰ تا ۳۰ کشور جهان در حال تشکیل واحدهای ویژه جنگ سایبری هستند.

كد خبر : ۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا برابر کویت به تساوی رسید.

كد خبر : ۱۴۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:شرکت مایع‌سازی گاز طبیعی ایران از اتحادیه اروپا به علت تحریم یک جانبه و غیر منطقی این شرکت متولی ساخت و راه‌اندازی نخستین کارخانه تولید ال.ان.جی کشور به یک دادگاه بین‌المللی شکایت کرد و پیش بینی می‌شود با توجه به عدم ارائه مدارک مستند توسط اتحادیه اروپا نام این شرکت از لیست تحریم خارج شود.

كد خبر : ۱۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:با وجود اینکه طی ماه های اخیر، روند دیپلماتیک در موضوع هسته ای ایران بار دیگر شدت یافته، اما در روزهای گذشته بار دیگر سخن از حمله احتمالی آمریکا یا رژیم اسرائیل به ایران، در مطبوعات بین المللی شدت یافته است. شبکه خبری «الجزیره» در تحلیلی در این زمینه، به بررسی انتخاب ها و گزینه هایی می پردازد که اوباما در مقابل ایران پیش رو دارد.

كد خبر : ۱۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:«اقتصاد»، «اعتدال‌گرایی» و « قانون گرایی» کلید واژه‌های سخنان کاندیداها و شعارهای انتخاباتی آنها شده است.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:آیت الله« شیخ نمر باقر النمر» از علمای دینی بزرگ شیعیان در عربستان روز دوشنبه در دادگاه جنایی ریاض حاضر شد و به اتهام «تلاش برای ایجاد فرقه گرایی» مورد محاکمه قرار گرفت.

كد خبر : ۱۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اسامی 10گلزن برترتاریخ این باشگاه رامنتشرکرد.

كد خبر : ۱۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:برپایه این گزارش محور کرج – چالوس از محدوده میدان امیر کبیر تا تونل شماره 5 ترافیک سنگین و بقیه طول محور نیمه سنگین است.

كد خبر : ۱۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:خنده‌دارترین دزدی‌های سال ۹۱ در ایران عنوان ویژه نامه عید همشهری سرنخ است.

كد خبر : ۱۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مسئول گروه جهادی خادمان ام ابیهاء(س) از اجرای پنج پروژه عمرانی در روستاهای منطقه «چولهول» بخش افرینه شهرستان پلدختر همزمان با اردوی نوروزی این گروه خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مدیر عامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: مراسم رسمی آغاز عملیات اجرایی ساخت سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد بتونی جهان، ظرف چند روز آینده با حضور رییس جمهوری در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


كد خبر : ۱۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سریال پایتخت 2که یک سریال تلویزیونی طنزبرای ایام عیدنوروزوبه کارگردانی سیروس مقدم تهیه شده دراین ایام ازشبکه یک سیما پخش می شوددرقسمتی ازاین سریال به دغدغه ارتباط مردم بارئیس جمهوروبیان مشکلات می پردازد.

كد خبر : ۱۴۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: یک پزشک برزیلی به قتل دست کم سیصد بیمار مظنون است.

كد خبر : ۱۴۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:متأسفانه‌ رسانه‌های‌ جهانی‌، پیروزی‌ ایران‌ را منعکس‌ نمی ‌کنند وعراق‌ با پرروئی‌ مدعی‌ پیروزی‌ است‌.آقای‌ محسن‌ رضائی‌ از جبهه‌ تلفن‌ کرد و گفت‌، در دو روز آینده‌ کار در این‌ جبهه‌ تمام‌ می ‌شود و برای‌ برنامه‌های‌ آینده‌ به‌ تهران‌ می‌آیند.

كد خبر : ۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رضاخان در طول سلطنتش تمام املاک مرغوب شمال را به زور سرنیزه به نام خود کرد

كد خبر : ۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:اختلاف میان یک گروه ضدبدافزار و یک شرکت بزرگ اینترنتی باعث افت سرعت اینترنت در سراسر جهان شده و کارشناسان این امر را بزرگترین حمله سایبری در تاریخ توصیف می‌کنند.

كد خبر : ۱۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:مدیر كل صدا و سیمای مركز لرستان گفت: معرفی جاذبه های طبیعی و گردشگری لرستان اولویت اصلی شبكه افلاك در ایام نوروز بوده و در این راستا ویژه برنامه های متعددی ساخته شده است.

كد خبر : ۱۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:به همت دانشجویان جهادی عضو بسیج جامعه پزشکی لرستان طی پنج روز در ایام نوروز در قالب دو تیم پزشکی به ۲۵ روستای بخش پاپی از توابع شهرستان خرم آباد خدمات بهداشتی درمانی ارائه شد.

كد خبر : ۱۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:جیمی مانکن آمریکایی است که چندین ماه پیش به اسلام روی آورده است.

كد خبر : ۱۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رییس‌جمهوری آمریکا برای نخستین بار یک زن را به عنوان مدیر سازمان سرویس مخفی آمریکا منصوب کرد.

كد خبر : ۱۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:هر بار که بحث موسسات تست ایمنی به میان می‌آید اغلب نام یورو NCAP و NHTSA شنیده می‌شود. اما ارگان معروف دیگری نیز در این حوزه فعالیت می‌کند که کمتر از آن یاد می‌شود؛ IIHS (مخفف انستیتو بیمه برای امنیت بزرگراه‌). موسسه‌ای آمریکایی که بر خلاف تصور سابقه‌ای طولانی دارد.

كد خبر : ۱۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:یك نوجوان 17 ساله انگلیسی با فروش نرم‌فزار خبرخوان خود به شركت یاهو میلیارد شد.

كد خبر : ۱۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز: با حضور رئیس جمهور، عملیات احداث سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد دوقوسی بتنی جهان، در استان لرستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:وزیر نیرو گفت: میزان بارش‌ها در کشور نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

كد خبر : ۱۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:بیمارستان ۹۶ تختخوابی امام علی (ع) شهرستان ازنا تنها بیمارستان این شهرستان محسوب می‌شود که زایشگاه این بیمارستان به دلیل نبود متخصص در ایام نوروز تعطیل شده است و بیماران را با مشکلات فراوانی روبه رو کرده است.

كد خبر : ۱۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:امام جمعه موقت پلدخترگفت:12فروردین روزجمهوری اسلامی تحت تاثیرتعطیلات نوروزبه فراموشی سپرده سده است مسئولین بایدبیشترتوجه کنند.

كد خبر : ۱۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:رییس جمهوری اسلامی ایران گفت: امروزه در کشورمان روحیه خودباوری و ایمان برای رشد و اعتلای سرزمین مان و اسلام عزیز بوجود آمده است.

كد خبر : ۱۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۹


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ساختمان آخوند ابو یکی از بنا های تاریخی در خرم آباد است که برخی از مسافران نوروزی امسال ازآن دید کردند و مورداستقبال آنان قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رهبر کاتولیکهای جهان در اقدامی بی سابقه پای یک فرد مسلمان را بوسید.

كد خبر : ۱۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:نماز جمعه‌ را آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ خواندند. با ایشان‌ درباره‌ سفرم‌ به ‌قم‌، تلفنی‌ صحبت‌ کردم‌. نظر ایشان‌ این‌ بود که‌ حزب‌ [جمهوری‌ اسلامی‌] قم‌ به‌ خاطر اجتناب‌ از درگیری‌، در اختلافات‌ جامعه‌ مدرسین‌ و مخالفانشان‌ در انتخابات‌، اظهار نظر نکند. گفتم‌ به‌ آنهااطلاع‌ دهند.

كد خبر : ۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:سایت بی بی سی فارسی نوشت: «صادق زیباکلام، فعال سیاسی و استاد دانشگاه تهران در نامه ای سرگشاده به محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور ایران از تصمیم او بر برکناری رئیس دانشگاه تهران به شدت انتقاد کرده و کارنامه وزارت علوم را "به مراتب سیاه تر" از بسیاری از دانشگاهها دانسته است.»

كد خبر : ۱۵۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دو هفته پیش بود که خبر ازدواج یک زن 61 ساله با پسر 8 ساله مانند بمب در رسانه ها صدا کرد. اکنون این زن و شوهر (!) وارد زندگی زناشویی شده و روزگار می گذرانند.

كد خبر : ۱۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:پس از تولد شیث، چون زمان فوت آدم (ع) فرا رسید خداوند به او امر نمود که آنچه را به تو تعلیم دادم به بهترین فرزندانت وصیت کن و حضرت آدم (ع) نیز جمیع فرزندان خود را جمع کرد و فرمود که هبه الله (شیث) جانشین من بعد از شما می باشد.

كد خبر : ۱۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مدیر قلعه تاریخی و باستانی فلک‌الافلاک خرم‌آباد گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از80 هزار گردشگر و مسافر نوروزی از این اثر تاریخی زیبا و منحصر به فرد در شهر خرم‌آباد دیدن کرده‌اند.

كد خبر : ۱۵۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:دهم فروردین یادآور عروج مرجع عالیقدر تشیع و جاودانه مرد بروجرد، آیت الله سید حسین طباطبایی بروجردی است؛ عالمی فرزانه که آثار و حضور پر بارش نقطه عطفی برای پیشرفت حوزه علمیه قم به شمار می رفت و توسعه مکتب تشیع در یک برهه زمانی مرهون زحمات اوست.

كد خبر : ۱۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:شامگاه هفتم فروردین سال جدید، سه نفر سارق مسلح ، سرباز ناحیه بسیج دانشجویی لرستان را با اصابت سه گلوله به قتل رساندند.

كد خبر : ۱۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس مرکز کنترل و فرماندهی پلیس راهور ناجا ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیک جاده های کشور از ترافیک سنگین در ابتدای جاده چالوس خبر داد.

كد خبر : ۱۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مشرف به محض رسیدن به پاکستان به هوادارانش گفت: «امروز به کشورم بازگشتم، آن کسانی که می‌گفتند من هرگز بر نمی‌گردم کجا هستند؟»

كد خبر : ۱۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:ستاد انتخاباتی اسنفدیار رحیم مشایی کاندیدای دولت، در تازه ترین روش تبلیغاتی دست به دامن یک دونده ی مشهور ایرانی شد!

كد خبر : ۱۵۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهیدفتح اله چراغی درزمانيكه كودكي سه الي چهار ساله بود و قبل ازورودبه مدرسه توان خواندن و نوشتن را پيدا كرد و در همين سنين به هنر نقاشي مي پرداخت.

كد خبر : ۱۵۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:پیرمرد 92 ساله پس از 82 سال دوری از زادگاهش، نوروز امسال موفق به دیدار تنها خواهر 77 ساله اش شد.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:خداوند متعال خطاب فرمود: من هم به خاطر این کار تو را بخشیدم و ترس تو را به امن مبدل کردم و طلب کارانت را راضی خواهم کرد.

كد خبر : ۱۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:دبیر کمیسیون امور بانوان در استانداری قم گفت: مهم ترین ویژگی حضرت فاطمه(س)، ولایت مداری و شهادت در راه امامت و ولایت بود.

كد خبر : ۱۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:منازعات سیاسی، تفرقه‌ها و لشکرکشی‌های سیاسی مردم را خسته کرده و مشکلات اقتصادی مانند گرانی و بیکاری به شدت معیشت مردم را به تأثیر خود درآورده است.

كد خبر : ۱۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:این که ما بگوئیم مثلا سازمان سیا یا موساد روی ایران کار جاسوسی کرده است، غیر واقعی یا غیر منطقی است؟ اما شما جرات داری بگو CIA در ایران کار جاسوسی می کند. ببین چطور سنگ بارانت می کنند همینهایی که ادعای روشن فکری دارند.

كد خبر : ۱۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:علت زبونی و بزدلی بی اندازه‌ی رجوی که وی را به یک فراری مفلوک و هراسان مبدل کرده است را بایستی در زن بارگی و عیاشی‌های وی جستجو کرد

كد خبر : ۱۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بررسی و شخصیت کاندیدای اصلی دولت احمدی نژاد از سوی روزنامه آمریکایی هافینگتون پست مورد بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:طی چند سال گذشته در شهر مقدس قم و دیگر شهرهای مذهبی و برخی نقاط دور افتاده کشور افراد منحرف با سوء استفاده از احساسات مردم خود را مرتبط با امام زمان معرفی کرده وبه دنبال اهداف منحرف و افراطی خود بوده اند.

كد خبر : ۱۵۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آخرین ماه سال 91 شاید مهمترین وقایع را در خود جای داده باشد، در این ماه حکم قطعی 25 متهم فساد مالی از سوی دیوان عالی کشور تایید و سه جلسه از دادگاه جنجال برانگیز کهریزک با حضور "سعید مرتضوی" متهم ردیف اول آن برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شهرستان دورود به واقع بیش از یک شهرستان دارای جاذبه های طبیعی است به طوریکه از این شهرستان به عنوان پایتخت طبیعت ایران یاد می شود، پایتختی که زیباترین دریاچه آب شیرین ایران، زیباترین آبشارهای کشور و رشته کوه اشترانکوه با لقب "آلپ" ایران را در خود جای داده است.

كد خبر : ۱۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: بیش از دو میلیون زائر همزنان با آغاز تعطیلات نوروزی، از بقاع متبرکه سطح استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:اهالي لرستان از دير باز کشتي هاي لري را به صورت مستمر در مراسم هاي مختلف و حتي در زمين هاي کشاورزي برگزار کرده اند.

كد خبر : ۱۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:موزه مردم شناسی لرستان به عنوان یکی از غنی ترین موزه های کشور محلی برای آشنایی با فرهنگ کهن مردمان این سرزمین به عنوان مهد فرهنگ، تاریخ و تمدن است که همواره در ایام تعطیلات نوروزی با استقبال بی نظیر مردم مواجه می شود.

كد خبر : ۱۵۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:شاخه نظامی حزب کارگران کردستان در واکنش به اظهارات نخست‌وزیر ترکیه مبنی بر عقب‌نشینی و خلع سلاح عناصر این حزب با صدور بیانیه‌ای، این پیشنهاد را غیرعملی، غیرممکن و غیرمنطقی دانست.

كد خبر : ۱۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:جانشین پلیس راه کشور آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رهبر معظم انقلاب در ذکر خاطره‌ای درباره 12 فروردین فرمودند: براى اولین بار بعد از دوران کوتاه صدر اسلام یک حکومت و نظامى اعلان شد که داراى دو خصوصیت مردمى بودن و الهى بودن است؛ یعنى جمهورى اسلامى.

كد خبر : ۱۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بر اساس پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی و تصویب هیات وزیران، مستمری تمام مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده (پرونده) به میزان ۲۵ درصد افزایش یافت.

كد خبر : ۱۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:این روزها همزمان با آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی که بر حجم مسافران داخلی و خارجی به شدت افزوده شده است، از برخی مانیتورهای فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تصاویری از اسفندیار رحیم مشایی و جملاتی کوتاه از وی پخش می گردد.

كد خبر : ۱۵۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:در حالی که بحران های سیاسی و مبارزات انتخابی بیش از هر مسئله دیگری در عراق امروز خودنمایی می کنند، رسانه های محلی این کشور در هفته های اخیر بیش از هر زمان دیگری به یک معضل تأسف بار اجتماعی پرداخته اند: معضلی به نام افزایش آمار تجاوز به دختران نوجوان و خردسال.

كد خبر : ۱۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پس از آنکه غرب نتوانست از مساله هسته ای ایران چیزی بدست آورد و این مساله در حال حل شدن است مزدوران جیره بگیر غرب در نمایشی دیگر برای رضایت اربابان خود دست به اقداماتی جدید زده اند تا با طرح مسائل به اصطلاح حقوق بشری بتوانند فشار جدیدی را به نظام اسلامی وارد کنند.

كد خبر : ۱۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:"مارینا چپمن" خانمی انگلستانی است که بخش کودکی خود را در کنار میمون ها گذرانده است و آن ها او را بزرگ کرده اند. سال گذشته خبرهای کوتاهی از او بدست آمد اما او برای اولین بار داستان زندگی خودش را کامل گفته است.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:طی مراسمی نماینده ولی فقیه در استان لرستان از برنامه‌های نوروزی شهرداری خرم‌آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۱۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:لرستان ، سرزمین مفرغ وبلوط، دیارغارها و سنگ نوشته ها، میلها و مناره ها و پلهای تاریخی، امامزاده ها و قلعه ها، چشمه ها وآبشارها و دریاچه ها، بازارها وحمامهای کهن، با آب وهوای دلپذیر، محصور درکوههای مرتفع و صعب العبور درسلسله جبال زاگرس است.

كد خبر : ۱۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:دوازدهم فروردين92 همزمان با روز جمهوري اسلامي ايران چهارمين مرحله جشنواره رهاسازي ماهي هاي سفره هفت سين در درياچه بهشت شهر خرم آباد برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:یک روزنامه آمریکایی در عکس‌العمل به اقدام دانشجویان مسلمان که در خیابان‌های نیویورک گل پخش می‌کردند، اسلام را هدف توهین قرار داد.

كد خبر : ۱۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:12فروردین 58که برگ زرینی از کتاب تاریخ ایران به شمار می رود، سرمایه گران سنگ ملت برای عصر کنونی و نسل آینده است.

كد خبر : ۱۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پیشتر نیز سخنگوی یک حزب سلفی در سخنانی اعلام کرده بود: ما همه نیروها را برای مقابله با گسترش تشیع در مصر فرا می خوانیم، به خصوص اینکه این مذهب در جنوب مصر و در برخی از شهرها و روستاهای مصر پیروانی یافته است

كد خبر : ۱۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:یک خبرنگار آمریکایی درگفت وگو با یک رادیوی روسی، گفت : رسانه های آمریکایی درباره ایران غالبا شایعه پراکنی می کنند وحقایق این کشور را وارونه جلوه می دهند.

كد خبر : ۱۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:برغم تکذیب خبر استعفای ˈمحمد مایلی کهنˈ سرمربی تیم فوتبال گهر از سوی برخی مقامات
این باشگاه، هیات مدیره باشگاه گهر امروز خبر انتصاب نادر فریاد شیران به عنوان سرمربی جدید این تیم را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:کیهان در نخستین شماره امسال خود نوشت: هاشمي رفسنجاني به توجيه نامه فتنه انگيزانه خود در سال 88 پرداخت. وي به بهانه عملكرد حلقه انحرافي، اقدام جفاكارانه خود در سال 1388 را توجيه كرد.

كد خبر : ۱۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:یک استاد دانشگاه: یك نهاد در کشور وجود ندارد به صورت اصولی به بررسی مشكلات زنان خیابانی بپردازد. در نتیجه هیچ آمار قابل استنادی برای حل این مشكل نیز وجود ندارد.

كد خبر : ۱۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:عناوین خبرگزاریهاوروزنامه های صبح امروزترکیه

كد خبر : ۱۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:استاندار لرستان در بازدید از طرح توسعه و تعریض جاده دسترسی به سد بختیاری، بر همکاری و همراهی دستگاه‌های اجرایی استان برای بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از این طرح مهم تاکید کرد.

كد خبر : ۱۶۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس ستاد كل نیروهای مسلح گفت: مهندسی انتخابات در نیروهای مسلح یعنی اینکه شاخص‌ها را به نيروها معرفی کرده و آن‌ها را از هرگونه دخالت دیگر در مسائل انتخابات و حضور دسته‌بندی‌های سیاسی حفظ کند.

كد خبر : ۱۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز صبح امروز از کشف 2 هزار و 200 عدد سکه تقلبی به ارزش 24 میلیون تومان در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:از نکات جالب در مطالب افشا شده می توان به عدم پرداخت 5ماهه حقوق کارکنان و خبرنگاران آفتاب یزد و فروش سهمیه کاغذ تحویلی از سوی وزارت ارشاد در بازار آزاد اشاره کرد.

كد خبر : ۱۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هم اکنون نیز این چهره سرشناس اپوزیسیون و تغذیه کننده محتوای بسیاری از فعالان هنری ضد امنیت فرهنگی کشور آزادانه در حیات خلوت های تهران مشغول فعالیت و پرسه زدن می باشد و در صدد یافتن فرصتی برای وارد ساختن ضربات دیگری به تمامیت و امنیت فرهنگی نظام اسلامی است.

كد خبر : ۱۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:من پسر سیدعلی خامنه‌ای هستم؟؟!!

كد خبر : ۱۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:با نگاهی به تاریخ معاصر ایران به وضوح مشاهده خواهیم کرد که هرگاه نوع آوری و تکنولوژی جدیدی بعنوان سوغات از جامعه مدرن غربی به کشور آورده شد همیشه با مخالفت ها و جبهه گیری علمای دینی و مذهبی روبه رو شده است.در زمینه وسایل ارتباط جمعی از قبیل تلفن و تلوزیون و ویدیو و ماهواره و...

كد خبر : ۱۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:هیچ یک از روزهای سال «نحس» و «بدیومن» یا «شوم» شمرده نشده.....

كد خبر : ۱۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز: ماجرای پزشک خصوصی خانواده رهبر انقلاب.....

كد خبر : ۱۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:لرستان به عنوان استانی چهار فصل با طبیعتی شگفت انگیز و پر رمز و راز دارای ثروتی خفته است که می توان با شکوفا کردن صنعت اکوتوریسم این سرمایه خفته را به صورت درآمد وارد رگ های اقتصاد این استان کرد.

كد خبر : ۱۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:اينجا مي توانيد نسخه جديد FlashGet v3.7.0.1218 را براي مديريت دانلود در محيط اينترنت دريافت كنيد.

كد خبر : ۱۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:حزب الله این بار ده برابر جنگ 33 روزه به سوی سرزمینهای اشغالی موشك شلیك خواهد كرد.

كد خبر : ۱۶۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:پارک شهید استونی شهرستان سلسله به جای تفریگاهی برای خانواده ها،به مکانی برای مصرف کنندگان و فروشندگان مواد مخدر تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:براساس اعلام سازمان ثبت واحوال کشور تعداد متولدین سال 1392تا پایان روز 12 فروردین 48 هزار و37 نفر بوده است.

كد خبر : ۱۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:رئیس اداره بهزیستی شهرستان خرم آباد از تحقق 120 درصدی تعهدات این اداره در زمینه اشتغالزایی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز: نماینده مردم ازنا و دورود گفت:کاگزاران نظام اسلامی با تعهد و تخصص باید تمام تلاش خود را در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی بکار گیرند.

كد خبر : ۱۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سيزدهمين مرحله طرح ملي راهنمايي مسافران نوروزي در نوروز امسال با ارائه‌ي خدمات به 215949 نفر از هموطنان در لرستان 14 فروردين ماه بكار خود پايان داد.

كد خبر : ۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:کمتر شاعری را می‌توان چون پروین اعتصامی در شعر و ادب سراغ داشت که در سن 30 سالگی چنین دیوان پر بار، پرحکمت و ماندگاری داشته باشد.

كد خبر : ۱۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:آنجلینا جولی بازیگر مشهور هالیوودی قرار است مسلمان شود و این مسئله را رسما اعلام کند.

كد خبر : ۱۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:زنان ایرانی همیشه از تبعیض و خشونت برخی مردان فارغ از شغل و نسبت و گرایش های فکریشان ضربه های جبران ناپذیری خورده اند

كد خبر : ۱۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: وقتی آمریکایی‌ها حتی داروهای نجات‌بخش بیماران ما را تحریم می‌کنند چگونه صحبت از گفت‌وگو به میان می‌آورند؟

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در فراز پایانی سخنرانی مهم نوروزی خویش در حرم مطهر رضوی (ع) درباره ویژگی‌های نامزد اصلح انتخابات ریاست جمهوری ۹۲، عبارتی پرمحتوا و عمیق بیان داشتند که نیازمند تبیین است: «آنچه ما برای رئیس‌جمهور آینده نیاز داریم، عبارت است از امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف هایی که وجود دارد.»

كد خبر : ۱۶۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:چشم اندازهای زیبا وجالب ازدنیا

كد خبر : ۱۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از اصلاح مصوبه ضریب حقوق کارمندان دولت در سال 1392 خبرداد و گفت: بر اساس این اصلاحیه حقوق کارمندان دولت در سال جاری 25 درصد افزایش خواهد یافت.

كد خبر : ۱۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در 2 هفته اول کاهش تلفات در حدود 7 درصد بود و هفته سوم با افزایش تصادفات، تلفات رانندگی 2 الی 3 درصد کاهش داشته که در مجموع در ایام نوروز 5 درصد کاهش تلفات حوادث رانندگی را در سر صحنه داشتیم.

كد خبر : ۱۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برگزاری دیدارهای نوروزی از جنس سیاسی و تنظیم برنامه‌هایی که در چند روز آتی جریان‌های مطرح در عرصه انتخابات به آن نظر دارندرا می توان از مهمترین رویدادهای انتخاباتی کشور برشمرد.

كد خبر : ۱۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان از نشست کاندیداهای این ائتلاف پیش از ظهر امروز با حضور آل اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي برابر داماش گيلان فيناليست شد تا حريف سپاهان شود.

كد خبر : ۱۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی اداره کل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: برای نخستین بار گونه جانوری کاراکال(گربه وحشی) در منطقه پاپی خرم آباد مشاهده شده است.

كد خبر : ۱۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: در حال حاضر مقدمات لازم برای ثبت نام کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان فراهم است.

كد خبر : ۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:آیت‌الله خوشوقت هیچ وقت آقای قالیباف را تایید نکردند؛ یادم می‌آید یک‌بار که از آیت‌الله خوشوقت درباره شخصیت آقای قالیباف سوال شد و ‌آیت‌الله خوشوقت وي را تایید نکردند و آیت‌الله خوشوقت از جهت گفتمانی با آقای قالیباف در تضاد بودند.

كد خبر : ۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:یکی از افرادی که در این مستند در موافقت با محمود احمدی‌نژاد حضور خواهد داشت فرهاد جعفری نویسنده رمان «کافه پیانو» است که از زمان انتخابات 88 در زمره حامیان احمدی‌نژاد درآمد که این اتفاق باعث شگفتی اصلاح طلبان نیز شد.

كد خبر : ۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان اظهار داشت: دو محور اساسی پیشنهادات این بود که آنها باید حق غنی‌سازی را به رسمیت بشناسند و به رفتارهای خصمانه خود با ملت ایران پایان دهند.

كد خبر : ۱۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی بودجه 92 در کمیسیون تلفیق فرصت مغتنمی است که در ابتدای سال بسته اقدامات ضروری جهت تحقق حماسه اقتصادی در لایحه بودجه در نظر گرفته شود.

كد خبر : ۱۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نخست‌وزیر جدید لبنان مسئولیت دبیرکل حزب‌الله را بزرگ ارزیابی کرد و از وی برای تشکیل دولت جدید در این کشور درخواست کمک کرد.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رسانه‌های اسرائیلی از حمله گسترده سایبری به چندین سایت رسمی رژیم صهیونیستی از جمله سایت وزارت جنگ این رژیم خبر دادند.

كد خبر : ۱۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:امکان تداوم خدمت و ادامه اشتغال اعضای هیأت علمی دارای شرایط بازنشستگی با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی فراهم شد.

كد خبر : ۱۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:هواپیمایی غیرنظامی عربستان اعلام کرده است شرکت السعودیه مسئول کشته و زخمی شدن 4 عمره‌گزار ایرانی در فرودگاه جده است.

كد خبر : ۱۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:بازار خرید و فروش کلیه داغ داغ است. فروشندگان آگهی می‌کنند، گیرندگان بی‌پول رنج می‌برند، دلالان هم پا به پای تورم، قیمت می‌دهند،حالا برخی از کلیه‌های ۳۰ میلیون تومانی حرف می‌زنند.

كد خبر : ۱۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:آمریکا به چند علت مایل به پذیرش حق قانونی جمهوری اسلامی ایران و پایان دادن به چالش هسته ای نیست؛ علت‌هایی که مقامات رسمی آمریکا نیز بر آن تأکید ورزیده‌اند و یا به وضوح قابل فهم هستند.

كد خبر : ۱۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:براساس تحقیقات صورت گرفته توسط نهادهای بین‌المللی، در طول چند دهه گذشته، "قاچاق انسان" افزایش چشمگیری یافته است. عمده قربانیان اين تجارت كثيف زنان و دختراني هستند که با سودای کسب درآمدی مناسب به مقاصدی نامعلوم فرستاده شده و در نهایت مجبور به تن‌فروشی می‌شوند.

كد خبر : ۱۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:يک تحليلگر صهيونيست ضمن حمله به مواضع ضد صهيونيستي احمدي نژاد، خطاب به وي نوشت: زنده باد بهار دوستي ميان ايران و اسرائيل.

كد خبر : ۱۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:جریان اصولگرا چون نمی‌تواند از عملکرد دولت دفاعی داشته باشد، می‌خواهد خرج خودش را از دولت جدا کند اما مگر می‌تواند این کار را بکند؟

كد خبر : ۱۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به صدور فتوای حلال دانستن زنا با زنان علوی سوریه از سوی برخی از مفتی‌های وهابی، گفت: وهابیون با حلال دانستن زنا با زنان علوی به صهیونیست‌ها خوش‌خدمتی می‌کنند

كد خبر : ۱۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس ستاد ارتش آمریکا گفت: من از رهبر ایران یک سوال را دارم که او چه چیزی می‌خواهد به دست آورد و از او خواهم پرسید که به اعتقاد وی، برای آینده منطقه چه چیزی آماده شده است؟

كد خبر : ۱۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:سلامت دستگاه قضا باید تضمین شود ؛ در خود دستگاه قضا ارگانهایی هستند که امور نظارتی را انجام می دهند، مثل حفاظت اطلاعات قوه قضاییه و نظارت و ارزشیابی قضات که به صورت ویژه انجام می شود و با این مکانیسم ها قوه قضائییه ما به نسبت سایر ارگان ها دستگاه سالمی است

كد خبر : ۱۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:در این مدت کوتاهی که افتخار همکاری نصیب این فرزند کوچک تان شد، مبلغ 130 میلیون تومان پرداختی از طرف مستاجر محترم باشگاه(جناب آقای حاج حسین هدایتی) به اینجانب بود که در نظر داشتم خدمت شان مسترد نمایم اما با رخصت از ایشان این وجه را در اختیار معتمدین محلی قرار خواهم داد تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود گردد.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماینده ازنا و دورود گفت: بومی گرایی و شایسته سالاری مدیران اجرایی در سطح شهرستان و استان اعتقاد ماست و به دنبال این هدف هستیم.

كد خبر : ۱۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس انجمن موسیقی لرستان از اجرای موسیقی محلی لری توسط گروه موسیقی خایدالو در اتریش خبر داد.

كد خبر : ۱۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:نماینده ازنا و دورود با اشاره به خبر اخیر در مورد سخنان وی در اسفندماه سال گذشته که رئیس جمهور مسئول محرومیت لرستان است گفت:مدیر استانی در واکنش به این موضوع خامی کرد و با آن برخورد شد، مدیران باید بدانند که حق توهینی به نمایندگان مردم را ندارند.

كد خبر : ۱۷۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:موفقیت برنامه ی شب سپید در جذب مخاطب و محبوبیت کاراکتر های شخصیتی این برنامه بعضی چیزها را برای خیلی ها روشن کرد یا حد اقل میتواند روشن کند.

كد خبر : ۱۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:چهل و هشتمین واحد خدمات ویژه مستمری بگیران بانک رفاه در کشور و در استان لرستان گشایش یافت.

كد خبر : ۱۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:مدیرکل صدا و سیمای لرستان گفت: برنامه شب‎های بهاری از شبکه افلاک در طول این فصل با حضور چهره‎های جدید طنز لرستان پخش می‎شود.

كد خبر : ۱۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:عوامل فتنه 88 یک سلیقه سیاسی در کنار سلایق درون نظام نیستند که صلاحیت معرفی کاندیدا داشته باشند.

 
كد خبر : ۱۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در پی مرگ «مارگارت تاچر» پیامی منتشر کرده است. وی در این پیام تاچر را «دوست وفادار» اسرائیل توصیف کرده است.

كد خبر : ۱۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:امام جمعه لاهیجان گفت:مهمترین مشکل اقتصادی ماتنبلی اجتماعی است ودولت بایدفرمایشات رهبری رادرخصوص اقتصادبدون نفت موردتوجه جدی قراردهد.

كد خبر : ۱۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:معاون بهداشتی وزارت بهداشت تصریح کرد: شماره تلفن سایت مشاوره سلامت ایرانیان که 1490 است در برخی ساعت‌ها فعلاً فعال نیست و ظرف 10 روز آینده فعالیت 24 ساعته خواهد داشت.

كد خبر : ۱۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:حملات سایبری اسرائیل رابه زانودرآوردبه طوریکه دستگاههای امنیتی رژیم صهیونیستی این حملات راتاییدکرده اند.

كد خبر : ۱۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


كد خبر : ۱۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مساله تامین آب با توجه به رشد جمعیت ازنگرانی های مهم کشوراست که مدیریت صحیح مصرف بهترین راهکاردراین مورد

كد خبر : ۱۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 19 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:کامران دانشجو ، از نزدیک ترین یاران محمود احمدی نژاد است ؛ او که در انتخابات 1388 ، ریاست ستاد انتخابات کشور را بر عهده داشت ، در کابینه دهم ، وزیر علوم شد و همواره مورد توجه ویژه رئیس جمهور بوده و سیاست های او در خصوص اخراج و بازنشسته کردن بسیاری از استادان دانشگاه را مو به مو اجرا کرده است.

كد خبر : ۱۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک شرکت آمریکایی به خاطنمازخواندن کارمندان خودرااخراج کرد.

كد خبر : ۱۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دراولین روزهای سال جدیدکاهش بی سابقه حجم فایل‌های فروش واحدهای مسکونی در بنگاه‌های مسکن

كد خبر : ۱۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:سران احزاب، برخی چهره های سیاسی که امروز طرفدار دو آتشه رئیس جمهور هستند وبرخی نامزدهای انتخابات گذشته در ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری، گاه رفتارهای انتخاباتی عجیبی از خود نشان داده اند.

 
كد خبر : ۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:استفتائات جدید متشکل از مجموعه استفتائات غیرتکراری از مقام معظم رهبری است که توسط دفتر استفتائات ایشان تنظیم می‌شود و بدون توجه به تاریخ پاسخگویی‌ که ممکن است بیش از یکی دو سال هم باشد منتشر می‌شود.

 

كد خبر : ۱۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:یک مقام امنیتی در کربلای معلی از کشف توطئه حمله به حرم امام حسین (ع) و تلاش برای خنثی‌سازی آن خبر داد.

 

كد خبر : ۱۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: به نقل از پارس نيوز مدعی شد: نيما شاهرخ شاهي بازيگر مطرح سينماي ايران در مازندران دستگير شد.

كد خبر : ۱۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران برای انتخابات ریاست جمهوری بیانیه منتشرکردند.

كد خبر : ۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: دولت، فعلا تصمیمی برای تغییر قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین و گازوئیل ندارد.

كد خبر : ۱۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزنتایج نظرسنجیی خودرادرموردعملکردمسئولین پلدختررااعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: رييس هيئت كشتي استان لرستان گفت:اگر  هيئت کشتی لرستان حامي اقتصادي داشته باشد نه تنها در كشور بلکه در مسابقات بين‌المللي و جهاني هميشه در سكوي قهرماني خواهد ايستاد.

كد خبر : ۱۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:متقاضيان مسكن مهر برای اعتراض به عملکرد مسکن و شهرسازی در خصوص عدم به موقع واگذاری واحدهای مسکن مهر در مقابل ساختمان فرمانداري ازنا اجتماع كردند.

كد خبر : ۱۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز: مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: میراث فرهنگی لرستان در سال جاری با تخریب ساختمان اداری خود گام نخست را برای آزادسازی حریم قلعه فلك الافلاك خرم آباد برداشت.

كد خبر : ۱۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:دیروززلزله دردناک منطقه کاکی بوشهررالرزاندکمتراز24ساعت ازوقوع این زلزله درجنوب کشورامروزکیاسرمازندران رادردومرحله لرزاند.

كد خبر : ۱۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:شهرستان پلدختر در جنوب استان لرستان است.مردم شهرستان پلدختر انسانهایی نجیب و دوست داشتنی هستند.با توجه به اینکه در این شهرستان کارگاه یا کارخانجات و مراکز تولیدی عمده ای وجود ندارد،اکثر مردم به کشاورزی مشغولند

كد خبر : ۱۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:با توجه به آنکه اقدامات امنیت زیستی تنها راه مبارزه با گسترش آنفلوآنزای جدیدی است که در چین شایع شده، فائو حمایت خود را در زمینه شناسایی و مدیریت سلامت دامی در چین و کشورهای همسایه اعلام کرد.

كد خبر : ۱۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:روزنامه کیهان نوشت:يك اصلاح طلب حامي هاشمي و خاتمي، به حمايت از اسفنديار رحيم مشايي در روزنامه حامي وي پرداخت.

 

 

كد خبر : ۱۷۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کافی است هزینه اقامت در بهترین و گران ترین هتل های کشور را بدانیم تا در قیاس با نرخ جدید هتلینگ بیمارستان ها، شگفت زده شده و با کمی تعمق، ترسی فراگیر وجودمان را در بر بگیرد؛

كد خبر : ۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:تشدید تنش در شبه جزیره کره بیش از آنچه ناشی از یک بحران موردی و جدید باشد میراث دوران جنگ سرد است که مکانیزم پردازش، تحلیل و یافتن راه‌حل برای خروج از بحران نیز مطابق همان الگوی «بازدارندگی متقابل» باید دنبال شود.

كد خبر : ۱۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر اداره آموزش و پرورش پلدختر گفت:درتطیلات نوروزامسال حدود10هزارنفرازمسافرین نوروزی رادر15آموزشگاه اسکان دادیم.

كد خبر : ۱۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:مدیر عامل شرکت صدر فولاد لرستان از کلنگ‌زنی ذوب آهن لرستان با اشتغالزایی 1000 نفر در سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۱۸۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کارشناس ارشد فیزیک اتمی در خصوص اخبار مربوط به ارتباط زلزله ی بوشهر با آزمایش هسته ای گفت: این موضوع فقط ساخته ی ذهن افراد بی اطلاع از مسائل هسته ای و زمین شناسی است و صحت ندارد.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:این سلاح لیزری که با شلیکش سرعت نور حرکت می کند،می تواند قایق های تندرو و گشت زنی را هدف قرار داده و هواپیماهای بدون سرنشین را شناسایی، کور و در نهایت منهدم کند.

كد خبر : ۱۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:یکی از مناطق محروم و با سابقه شهرازنا جایی نیست جز فاز 2  ،فازی  که حدود بیست سال است که از شکل گیری آن می گذرد.

كد خبر : ۱۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:نماینده دورود و ازنا نسبت به فقر و محرومیت در لرستان و آمار 20 درصدی بیکاری در این استان تذکر داد.

كد خبر : ۱۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:پس از گذشت حدود یک ماه از سفر انتخاباتی محسن رضایی به لرستان هنوز وعده دیدار دوباره با مردم ازنا تحقق نیافته است.

كد خبر : ۱۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:با گذشت زمان و عیان شدن تمرکز دشمنان ایران اسلامی بر روی قدرت نرم و مبادرت  برای تسلط بر اذهان عمومی و در مرتبه ای بالاتر تلاش  برای تغییر سبک زندگی مردمان جامعه اسلامی  ، شبکه های رنگارنگ ماهواره ای در قد و قامت های متفاوت به معرض ظهور رسیدند.

كد خبر : ۱۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: قانون مهریه 110 سکه به تأیید شورای نگهبان رسید.

كد خبر : ۱۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:خانواده هاي اين دختران با دريافت پولي که گاهي مبلغ آن به ۴۵۰۰ دلار ميرسد دختر خود را به عقد پسري که خانواده اش اين پول را پرداخت ميکنند در مي آورند، شايد به همين دليل باشد که به اين مکان بازار اطلاق ميشود.

كد خبر : ۱۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:احمدی نژاد امروز بعد از نزدیک به یک سال سفر استانی ای را ترتیب داد و سخنانی را عنوان کرد که بوی خرداد 92 را بیشتر بخود میگرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:ذوب آهن بانتیجه تساوی که برابرپرسپولیس گرفت به بقا درلیگ برترامیدوارشد.

كد خبر : ۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:ماهی و امگا 3 دو دوست جدانشدنی هستند که اگر شما هم با آنها دوست شوید می‌توانید از فوایدشان بهره‌مند شوید و زندگی طولانی‌تر و سالم‌تری داشته باشید

كد خبر : ۱۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان رروز:رضا داوودنژاد با اشاره به اینکه در روز سوم درگذشت عسل بدیعی، عموی او نیز از دنیا رفته است به شرح بیماری و مرگ عسل بدیعی پرداخت.

كد خبر : ۱۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:یافته‌های جدید حاکی از آن است که بزرگسالان امروزی در مقایسه با بزرگسالان نسل‌های پیشین، علی‌رغم امید به زندگی بالاترشان، تا حد زیادی از سلامت پایین‌تری برخوردار هستند.

كد خبر : ۱۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:دبیرکل حزب مردم‌سالاری گفت: اگر رییس‌جمهور شوم با اجازه رهبری، پس از یک سال با آمریکا رابطه برقرار می‌کنم.

كد خبر : ۱۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیر عامل شرکت آب منطقه‎ای لرستان گفت: اجرای سد ده پهلوان که یکی از سدهای بزرگ استان با حجم حدود 100 میلیون متر مکعب است.

كد خبر : ۱۸۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت:هم‌اکنون در دنیا بیش از یک میلیارد نفر به عارضه‌ی پرفشاری خون مبتلا هستند.

كد خبر : ۱۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان گفت: آزمون استخدام دستگاههای اجرایی استان، 30 فروردین ماه جاری با محوریت و نظارت استانداری لرستان برای پذیرش و جذب یک هزار کارمند در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:فرمانده پلیس‌راه لرستان گفت:واژگونی مینی‌بوس حامل فرهنگیان شهرستان بروجرد 1 کشته و 3 مجروح برجای گذاشته است.

كد خبر : ۱۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:همایش فصلی اعضای هیات نظارت پلدختردرمسجدجامع این شهربرگزارشد.

كد خبر : ۱۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ادریس دبی رئیس جمهوری چاد اعلام کرد مختار بالمختار از سرکرده های القاعده در کشور مالی خود را منفجر کرد و کشته شد.

كد خبر : ۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:تحقیقات آماری و نتایج آخرین سرشماری سال ۱۳۹۰ حاکی از کاهش ۵ درصدی جمعیت جوان کشور و ادامه این این روند طی ۱۰ سال آینده است. کارشناسان معتقدند نهادهای تصمیم گیر باید تغییرات زیرساختی سیاست کنترل جمعیت را از دهه ۶۰ آغاز می کردند.

كد خبر : ۱۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:شهربانو رضایی، زن 75 ساله‌ای است که تمام فرزندانش سر خانه و زندگی خود رفته‌اند و او به تنهایی در خانه خود در شهر شُنبه زندگی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:ستاد انتخاباتی ونزوئلا اعلام کرد «نیکلاس مادورو» با کسب ۵۰.۶ درصد در انتخابات ریاست‌ جمهوری ونزوئلا پیروز شد.

كد خبر : ۱۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:سه دستاوردنیروی زمینی 29فروردین رونمایی می شود.

كد خبر : ۱۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: به علت همزمانی امتحانات پایان ترم نیم سال دوم سال تحصیلی 92-91 دانشگاه‌ها با انتخابات ریاست جمهوری، معاونت آموزشی وزارت علوم با ابلاغ دستورالعملی از دانشگاهها خواست 20 خرداد تا 2 تیر هیچ امتحانی برگزار نکند که بر این اساس 26 دانشگاه تقویم جدید آموزشی خود را ارائه دادند.

كد خبر : ۱۸۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصلحت نیست، هاشمی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری بیاید.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت:میانگین بارش درلرستان درسال جاری بیش از197 میلی متررسید.

كد خبر : ۱۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: ثبت نام از كاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان آغاز شد.

كد خبر : ۱۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


كد خبر : ۱۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:پيرزني كه در محل ورزشگاه به استقبال رئيس جمهور آمده بود به خبرنگاران گفت: فرزندم و همسرش در يك آتش سوزي جان خود را از دست دادند و حالا از رئيس جمهور مي خواهم مرا عقد كند و با خود به تهران ببرد. اين پيرزن اين درخواست خود را خيلي جدي مطرح مي كرد كه موجب خنده خبرنگاران و ساير مردم شد.

كد خبر : ۱۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: تيم فوتبال استقلال و سپاهان با تساوي به کار خود پايان دادند.

كد خبر : ۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: تيم فوتبال آلومينيوم هرمزگان برابر گهر به پيروزي رسيد تا به بقا در ليگ برتر اميدوارتر شود.

كد خبر : ۱۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:رئیس جمهور در روز شنبه صاحب نوه شد. نوه رئیس جمهور یک دختر است.

كد خبر : ۱۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:درگیری مسلحانه‌ای میان مردم ساکن در خانه‌های غیرقانونی معین‌زاده و نیروی انتظامی در گرفته و هنوز مشخص نیست که عاملان مرگ این پسر نوجوان چه فرد یا نهادی است.

كد خبر : ۱۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:روزنامه کیهان در شماره دیروز خود با اشاره به پیشنهاد یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب مبنی بر کاندیداتوری همزمان هاشمی و خاتمی نوشت: «با توجه به قطعي بودن رد صلاحيت خاتمي و ترديدناپذيري اين امر، پيشنهاد روزنامه كارگزاران به اين معناست كه خاتمي براي رد صلاحيت شدن نامزد شده و در واقع به مثابه يك پيشمرگ انتحاري براي هاشمي عمل كند.

كد خبر : ۱۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:فرناز عبدلی طراح لباس برند «پوش» در ایران به دویچه وله می‌گوید ویژگی لباس‌های زنانه بهارانه سال ۹۲ خصوصیت کاربردی آنهاست.

كد خبر : ۱۹۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:یک بانوی فرهیخته و تحصیلکرده آلمانی به دین مبین اسلام و تشیع علوی تشرف یافت.

كد خبر : ۱۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:کلیات لایحه بودجه 92 کل کشور در صحن علنی مجلس با 191 رای موافق ، 13رای مخالف و 26 رای ممتنع به تصویب رسید اما پیش بینی می شود در کمیسیون تلفیق تغییرات قابل توجهی روی آن صورت پذیرد .

كد خبر : ۱۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: خواندن این مطلب برای افراد زیر بیست و یک سال، بیماران قلبی و عصبی و زنان باردار توصیه نمی شود.

كد خبر : ۱۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:باتوجه به مشخص شدن هیات های اجرایی ونظارت برانتخابات شورهای شهروروستادرپلدختر،جلسات شبانه طوایف واقوام برای بررسی کاندیداهای انتخابات درحال اجراست.

كد خبر : ۱۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:باتوجه به مشخص شدن هیات های اجرایی ونظارت برانتخابات شورهای شهروروستادرپلدختر،جلسات شبانه طوایف واقوام برای بررسی کاندیداهای انتخابات درحال اجراست.

 
كد خبر : ۱۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با لحاظ کردن تمام مزایای کارگران در سال جاری از حدقل دستمزد، حق اولاد دوفرزند، کمک هزینه مسکن و بن نقدی، هر کارگر ماهیانه 629 هزار و 550 تومان دریافت خواهد کرد.

 
 
 
كد خبر : ۱۹۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:چند ساعت در شب می خوابید؟

 
كد خبر : ۱۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: امام جمعه معمولان با اشاره به نام گذاری شعار سال گفت: مسئولان هريك وظايفی دارند مسئولان بايد برنامه ريزی لازم برای تحقق اين شعار را داشته باشند و اطلاع رسانی درست به مردم در زمينه اين شعار داده شود.

كد خبر : ۱۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: دو هزار و 100 عدد سکه تقلبی در این شهرستان کشف و ضبط شد.

كد خبر : ۱۹۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: استان لرستان در سایه تلاش و پیگیری های مستمر و هدفمند مدیریت اجرایی در زمینه جذب اعتبارات عمرانی به عنوان دومین استان برتر كشور معرفی شده است.

كد خبر : ۱۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رهبرمعظم انقلاب خاطرنشان کرد: آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مردم بیگناه پاکستان، افغانستان، عراق و سوریه سکوت میکنند اما بعد از چند انفجار در آمریکا ، همه دنیا را پر از جنجال میکنند.

كد خبر : ۱۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسین ‌زاده‌حسین جانشین بسیج صدا و سیما را تسلیت گفت.

 

كد خبر : ۱۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شاید یکی از شاخصه های انتخابات پیش رو، پیش بینی رد صلاحیت برخی نامزدهای احتمالی این انتخابات باشد. برخی از احتمال رد صلاحیت سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات در صورت حضور در انتخابات سخن می گویند و عده ای دیگر هم از احتمال رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای احتمالی دولت.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی کشور در ذیل آمده است.

كد خبر : ۱۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شبکه اجتماعي فيس‌بوک، بزرگترين، فعال‌ترين و پرتعدادترين گروه فيس‌بوکي جريان مقاومت در سوريه را بدون هيچ‌گونه توضيحي بست.

كد خبر : ۱۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران مسابقه نگارش فیلم نامه کوتاه با عنوان شهروند مسلمان ایرانی را برگزار می نماید .

كد خبر : ۱۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:پیکر مرحوم ˈ جهانگیر ملک احمدیˈ قهرمان وزنه برداری ایران و آسیا، صبح روز پنجشنبه برروی دستان مردم وورزشکاران خرم آبادی تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:یک متخصص بیماری‎های داخلی گفت: مصرف سیگار، مشروبات الکلی و استرس زمینه‎ساز بسیاری از زخم‎های پپتیک

كد خبر : ۱۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت:طرح هادی در 430 روستای استان لرستان معادل 28 درصد اجرا شده است.

كد خبر : ۱۹۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:جانشین ستاد انتخابات شهرستان بروجرد گفت: طی سه روز نخست ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 133 نفر در این شهرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۱۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:کارشناس مهندسي عمران اداره کل حفاظت محيط زيست لرستان از راه اندازي دو پاسگاه محيط باني در شهرستان چگني خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:فرماندارپلدختربر رعایت اصول اولیه حجاب و عفاف در جامعه اسلامی تاکید کرد.

كد خبر : ۱۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:معاون عملیاتی پلیس راه کشور از واژگون شدن یک دستگاه سواری پژو 405 خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل امور اداری بنیاد مسکن کشور از تأسیس کانون بازنشستگی بنیاد مسکن خبر داد.

كد خبر : ۱۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:موضوع توهین به ایرانیان توسط نیما اکبرپور مجری برنامه کلیک تلویزیون بی بی سی فارسی به یکی از موضوعات داغ شبکه های اجتماعی از جمله سایت بی رنگی در خارج از کشور شده است.

كد خبر : ۱۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مانده کل ارتش گفت: آمادگی رزمی با سلاح‌های جدید ایجاد نمی‌شود و آمریکا توان اعمال جسارتی حتی با سلاح‌های جدید علیه ایران ندارد.

كد خبر : ۱۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:یک فعال دانشجویی دانشگاه لرستان گفت: رئیس جمهور یازدهم باید به معنای واقعی کلمه اصولگرای اصلاح طلب باشد.

كد خبر : ۱۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:مدیرکل صداوسیما گفت:صداوسیمای لرستان این امادگی رادارد که تا در زمینه‌های مختلف با تهیه و پخش کارهای فرهنگی و معرفی کارهای خیرین استان فعالیت کند.

كد خبر : ۱۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:عضو ارشد حزب موتلفه اسلامی گفت:از نظر تشکل هم در ایران ما در کمیسیون ماده 10 احزاب، بالای 240 تشکل سیاسی داریم که از این بین فقط 10 تشکل فعال هستند

كد خبر : ۱۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:هاشمی رفسنجانی در دیدار نوروزی با سید محمد خاتمی به وی پیشنهاد داده است که از مدل ائتلاف سه گانه اصولگرایان استفاده کرده و ائتلافی میان خود، حسن روحانی و اسحاق جهانگیری تحت عنوان ائتلاف 1+2 اصلاح طلبان تشکیل دهد که این پیشنهاد با مخالفت خاتمی مواجه شده است.

كد خبر : ۱۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

كد خبر : ۱۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:سنگ قبر ملا نصرالدین در نزدیکی قونیه پیدا شده است.

كد خبر : ۱۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:حضور سوپراستارهای سینما، از نیکی کریمی گرفته تا پوریا پورسرخ، الناز شاکردوست، آناهیتا همتی و الهام حمیدی و ستارگان فوتبال مانند علی دایی و فرهاد مجیدی در مراسم گشایش اولین شعبه یک برند لوکس خارجی، تعجب عام و خاص را بر انگیخت.

كد خبر : ۱۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:محمدرضا باهنر گفت:رئیس جمهور از مجامع داخلی و بین المللی از ادبیات غیرفاخر "بگم نگم"استفاده می كند

كد خبر : ۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:نماینده ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسئولان نباید در عزل و نصب‌ها دخالت کنند، گفت: برخی به اسم مردم از تریبون‌ها سوء استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۱۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور ضمن هشدار نسبت به کاهش چهار تا هفت درجه‌ای دما در دست‌کم 16 استان کشور، آخرین وضعیت جوی در روزهای آینده را تشریح کرد.

كد خبر : ۱۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به دو هزار مددجوی این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رقابت‌های رشته اذان در هفدهمين دوره مسابقات كشوری اذان، ابتهال، مديحه‌سرايی و همخوانی قرآن كريم از ساعت 19 امروز 31 فروردين‌ماه در تالار انديشه حوزه هنری آغاز شد.

كد خبر : ۱۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رئیس اداره امور هنری سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: از سال 83 تاکنون 669 هنرمند، روزنامه‌نگار، خبرنگار و نویسنده در لرستان بیمه شده‌اند.

كد خبر : ۱۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:این مقام ایرانی که به آرامی صحبت می‌کند گفت: اسراییل موجودیتی نامشروع است... اگر آنها می‌خواهند کشوری برای یهودیان ایجاد کنند، می‌توانند این کار را جای دیگری انجام دهند.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:قیمت گوشت در فروشگاههای سطح شهر ناگهان به صورت فزاینده ای بالا رفته است و قیمت تا حدود ۶۰ درصد افزایش را تجربه می‌کند. در این میان، مسئولان تنظیم بازار کشور، حذف اختصاص ارز مبادلاتی به واردات گوشت و هدایت واردکنندگان به سمت تامین ارز از بازار آزاد است.

كد خبر : ۲۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بررسی حقوقی چگونگی عزل اعضای شورای نگهبان درمجلس شورای اسلامی

كد خبر : ۲۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویری ازاختراعات گذشته

كد خبر : ۲۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ماجراي پرونده جواد لاريجاني زماني قوت گرفت كه در تيرماه 91 برخي سايتهاي خارج از كشور اسناد جديدي از اين پرونده منتشر كردند. اسنادي 12 برگي كه نشان مي داد محمد جواد لاريجاني 342 هكتار زمين در ورامين را غصب كرده است.

كد خبر : ۲۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از کسب رتبه اول و دوم کشوری در آزمون دکترای حرفه ای توسط دو دانشجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.

كد خبر : ۲۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:پل شهر دورود که قرار بود سه ماهه تمام شود بعد از گذشت یک و نیم سال هنوز به بهره برداری نرسیده و این امر موجب انتقادات جدی مردم حاشیه رودخانه تیره شده است.

كد خبر : ۲۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تاکنون 123 داوطلب برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ی  بخش مرکزی شهرستان پلدختر ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویردیدنی وجالب ازحواشی ورزشگاه آزادی

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:صادق صبامدير كنوني شبكه بي‌بي‌سي فارسي با هويت ايراني اثبات شده اعمال مجرمانه‌اي را با ساخت برنامه‌هاي گوناگون در اين شبكه مرتكب مي‌شود كه بايد پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:این روزها در در فضای مجازی خبر درباره زلزله 10ریشتری و نگرانی درباره آن بار دیگر حسابی داغ شده است.

كد خبر : ۲۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:رییس‌جمهور با بیان اینکه «می‌گویند باهات برخورد می‌کنیم»، اظهار کرد: برخورد کنید؛ شما عددی نیستید در برابر ملت که بخواهید برخورد کنید. ملت ایران هیچگاه در برابر ابرقدرت‌ها جا نزد و توی دهن آنها زد و باز هم این کار را می‌کند و شما که کسی نیستید. شما هر کدامتان هر گوشه‌ای از پرونده‌تان را بالا بزنیم دیگر جایی در بین ملت ایران نخواهید داشت.

كد خبر : ۲۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:حضور اسفندیار رحیم مشایی در مراسم «حماسه حضور» در استانداری خوزستان با حاشیه هایی همراه شد که جو سالن این همایش را برای دقایقی متشنج کرد.

كد خبر : ۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سردارنقدی گفت:درستکاری، صحت عمل و پاکی در انجام فعالیت اقتصادی بسیار مهم بوده که بایستی همواره با نظارت و تذکر دائمی همراه باشد.

كد خبر : ۲۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سیدهادی خامنه‌ای دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره)، رییس دوره‌ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شد.

كد خبر : ۲۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت:1700 گونه گیاهی  و بیش از 25درصد تنوع زیستی و حیات وحش کشور در لرستان وجود دارد

كد خبر : ۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:صبح امروز به دلایل نامشخص، درب بیمارستان عشایرخرم آباد بر روی مراجعه کنندگان علی رغم داشتن کارت همراه بسته شد که همین امر باعث دعوا و کتک کاری همراه بیماران با نیروهای حراست بیمارستان شد.

كد خبر : ۲۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:پس از تصویب هیئت دولت و گرفتن موافقت نامه اصولی ایجاد پالایشگاه بالاخره کلنگ پالایشگاه نفت استان لرستان در تاریخ 21 بهمن ماه سال 88 با حضور هزاران نفر از روستائیان منطقه در محل روستای "جلگه خلج" شهرستان پلدختر به زمین زده شد در حالیکه هیچ کدام از مردمی که برای کلنگ زنی این پروژه حضور یافتند نمی دانستند که این کلنگ نیز به دلیل غیرکارشناسی بودن روی زمین خواهد ماند.

كد خبر : ۲۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: بیش از 6 هزار و 500 داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:قصه از دیدار با یک مادر شهید شروع شد؛ مادر شهیدی که می‌گفت: «30 سال است از پسرم بی‌خبرم»؛ مادر شهیدی که هر زنگ تلفن یا در قلبش را به تپش می‌انداخت، اسم احمد که می‌آمد، یاد آخرین حرف‌هایشان در آخرین اعزام می‌افتاد.

كد خبر : ۲۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:تشکیل سپاه از معجزات بزرگ قرن است که که با اراده مقدس و دور اندیشی بی نظیر حضرت امام (ره) برای پاسدار از انقلاب ودفاع از استقلال ،عزت و شرافت میهن اسلامی در برابر توطئه ها و تهدیدات ذشمنان و بیگانگان پدید آمد.

كد خبر : ۲۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سه بانک ملی، کشاورزی و تجارت دوباره در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج‌ فعال شده اند و به هر متقاضی 50 میلیون ریال وام پرداخت می کنند .

 

 

كد خبر : ۲۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:آیت الله موحدی کرمانی به دلیل ضعف جسمانی و بیماری قندی در بیمارستان بستری شد.

كد خبر : ۲۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نه‌تنها تک‌همسری منحصر به ما انسان‌ها نیست، بلکه رفتارهایی مانند خیانت یا جداشدن جفت‌ها از یکدیگر در قلمرو حیوانات نیز دیده می‌شود. وفادارترین جفت‌ها را در این قلمرو کرکس‌ سیاه، پنگوئن‌ها و سگ آبی تشکیل می‌دهند.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مفتی تونس با اشاره به اعزام 16 دختر از این کشور به سوریه تحت عنوان “جهاد نکاح”؛ فراخوان ها برای “جهاد” در سوریه را اشتباه بزرگ دانست و تأکید کرد: “جهاد نکاح” یکی از انواع فحشا و زنا است.

كد خبر : ۲۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مقامات آمریکا اعلام کردند: فرد آمریکایی که با آتش زدن سجاده ای قصد سوزاندن مسجدی در ایالت اوهایو در شمال این کشور را داشت، به بیست سال زندان محکوم شد.

كد خبر : ۲۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:دیشب کفاشیان میهمان صندلی داغ برنامه نودبود.

كد خبر : ۲۰۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از استانداری های مازندران، تهران، آذربایجان غربی و فارس و همچنین تحقیق و تفحص از استانداری های لرستان و خراسان رضوی در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت.

كد خبر : ۲۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:از بین رفتن تعادل در عرضه و تقاضای نیروی کار و تاخیر چندساله در ورود کارجویان متولد دهه 60 به بازار کار باعث انباشته شدن تقاضاهای شغل در کشور تا 3 میلیون نفر شده است با این حال به زودی باید منتظر ورود کارجویان دهه 70 به بازار کار و ایجاد موج دوم بیکاری پس از موج بیکاری دهه شصتی‌ها باشیم.

كد خبر : ۲۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:جو سازی مقام محترم رئیس جمهوری آقای احمدی نژاد در سفر به استان خوزستان غیر قابل قبول و مایه تشویش اذهان عمومی است و او به اینگونه سخنان پایان دهد.

كد خبر : ۲۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرزند آیت‌الله طاهری خرم آبادی از رو به بهبود بودن حال عمومی آیت‌الله سیدحسن طاهری خرم آبادی خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، گفت: بیش از 3000 نفر در استان با استفاده از آیین‎نامه اجرایی مشاغل سخت و زیان‎آور بازنشسته پیش از موعد شدند.

كد خبر : ۲۰۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چه كسي در محوطه زير جايگاه به انتظار نشسته بود؟! و هنگامي كه برخلاف انتظارتان از مراسم استقبال نشد ترجيح داده شد كه آقاي مشايي آفتابي نشود؟! و سپس به پشنهاد ملک زاده مخفیانه خارج شد و به مزار عسل بدیعی رفت.

كد خبر : ۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:گاز و آتش سوزی در یکی از کوههای بخش رومشکان شهرستان کوهدشت، موضوعی بود که متولیان امر در واکنش به آن عنوان کردند که "بگذارید گاز بسوزد، خودش تمام می شود".

كد خبر : ۲۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: لرستان مغضوب شده هر سه دولت قبلی است و هرکدام از دولت ها فقط یک سری مصوبات و کلنگ های بی نتیجه را در لرستان تصویب کردند.

كد خبر : ۲۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:فرماندار شهرستان پلدختر گفت: 449 نفر به عنوان داوطلب عضویت در چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان ثبت نام کردند.

كد خبر : ۲۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: هفت هزار و 586 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در اسلام، مردان و زنان مؤمن به تعامل و روابط هدفمند و مبتنی بر توسعه ارزش‌های دینی و فی مابین دعوت شده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در شرایطی که داروهای چینی همچنان زمینه تشنج و بعضا مرگ بیماران را فراهم می‌کند، نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شما جایی سراغ دارید که داروی چینی توزیع می‌کند به ما اطلاع دهید تا شدیدا با آن برخورد کنیم.

كد خبر : ۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:بعد از شناخته شدن چهره رییس جمهور های جهان، افرادی پیدا می شوند که ادعا دارند دارای شباهت بی نظیری با آنها هستند.

كد خبر : ۲۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نماینده مردم تهران با بیان اینکه به واسطه تغییر قیمت ارز کالاهای اساسی ماند گوشت ۶۰ درصد گران شده و روغن نیز ۳۵ درصد افزایش قیمت پیدا کرده است، افزود: این دیگر هرج و مرج بازار ماشین نیست که زندگی روزمره مردم را داغان نکند. مردم گوشت نخورند، حبوبات نخورند؛ اشکنه هم نخورند که یک قاشق روغن می خواهد؟

كد خبر : ۲۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سردار خوشنواز گفت: همواره تحرکات دشمنان را رصد و تحت کنترل کامل قرار می‌دهیم و آمادگی برای مقابله هوشمندانه با فتنه جدید را داریم البته امیدواریم فتنه‌های جدید هرگز رخ ندهد.

كد خبر : ۲۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:رئیس جمهور گفت :«کسی که 500 میلیارد تومان برده و سراغ او می‌رویم، می‌گویند به او دست نزن چون اقتصاد خراب می‌شود، وقتی می‌خواهیم پنج میلیون یا 15 میلیون به جوانان وام بدهیم صدای همه‌شان بلند می‌شود.»

كد خبر : ۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: مردم باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه "نه" بزرگی رابه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهندگفت

كد خبر : ۲۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:وزارت علوم در بخش‌نامه خود به دانشگاه‌ها، این تغییر زمان را بنا به درخواست دانشجویان‌ اعلام کرده‌ است، حال آن که از زمان ابلاغ آن، دانشجویان بسیاری به این کار اعتراض کرده‌اند! اما ماجرا از این قرار است: وزارت علوم نمی‌خواهد به هیچ وجه در نزدیک‌ به انتخابات و پس از آن، کسی در دانشگاه‌های کشور ‌باشد و تعطیل کردن دانشگاه را آسان‌ترین راه برای آسوده کردن خیال خود دانسته است.

كد خبر : ۲۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:قضیه از آنجا بالا گرفت که یکی از جوانان حاضر در سالن در پایان سخنرانی احمدی نژاد برخاست و گفت شما در یکی از دیدارهایتان بین داشجویان گفتید که “چشم انتظار یاران 84 خود هستیم” بنده به شما اعلام می کنم ما سال 84 یار شما بودیم، هنوز هستیم و همواره خواهیم بود.

كد خبر : ۲۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری برای سخنرانی در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:یک منبع آگاه از برگزاری ۳ همایش دیگر توسط دولت در اردیبهشت ماه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:او مجبور است در طول روز با کمک رژیم سبزیجات و ورزش، غذاهایی که در طول شب خورده است را بسوزاند.

كد خبر : ۲۱۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:یک شهروند ایرانی در نپال به اتهام برنامه ریزی برای حمله به سفارت اسرائیل بازداشت شد.

كد خبر : ۲۱۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:«سه سال، چهارسال می گویی نمی گذارند و رقیب خودش را کنار می کشد و خیلی جاها از مواضع عقب نشینی می کند و کوتاه می آید اما بالاخره در مقابل این پرسش قرار می گیرند که چه کاری انجام دادید؟ دیگر بهانه نیاور»!

كد خبر : ۲۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:بنابر قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، شورا یکی از ارکان نظام است و دوشا دوش شهرداری هر شهر فعالیت خود را انجام می دهد.

كد خبر : ۲۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:درانتخابات خردادماه روستاهای افرینه معمولان  وسرابحمام پلدختردارای 5کاندیدهستند

كد خبر : ۲۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:در منطقه شمال تهران نیز دارآباد، اقدسیه، پاسداران، کاشانک، قیطریه، کلاهدوز، بزرگراه صدر، دزاشیب، میدان تجریش، سعدآباد، زعفرانیه، ولنجک، نمایشگاه بین‌المللی، مقدس اردبیلی، دره پونک، بزرگراه نیایش تا سولقان روی گسل‌های شمال تهران، نیاوران و محمودیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:وی با بیان اینکه یک مدیریت عاقل متوسط هم می‌تواند کشور را اداره کند، گفت: اگر نتوانیم کشور را اداره کنیم در مقابل مردم مسئول عندالله هستیم.

كد خبر : ۲۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات استان لرستان با تاکید بر اینکه کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا باید از تبلیغات زودهنگام بپرهیزند، گفت: کاندیداها نباید تا زمان تبلیغات نامی از کاندیداتوری خود ببرند.

كد خبر : ۲۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:گروه‌های طراحی مد و فروش لباس و جواهر بدلی با بی توجهی مسئولین ذی‌ربط با انتشار تصاویر نیمه عریان زنان در شبکه های اجتماعی به جذب مشتری و ترویج ناهنجاریهاي اجتماعی دست می‌زنند.

كد خبر : ۲۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:به دلیل كوهستانی بودن 186 آبشار دارد كه در شمار دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری ایران هستند؛ در بین استان‌های كشور مازندران و لرستان به ترتیب بیشترین آبشارهای ایران را در خود جای داده‌اند.

كد خبر : ۲۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت:در انتخابات ریاست جمهوری از هیچ شخص خاصی حمایت نمی کنیم وفقط به معیارهای رهبری دراین موردتوجه می کنیم.

كد خبر : ۲۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:محمد علی در ستکار یزدی یکی از شاهدان عینی حادثه طبس به مناسبت 5اردیبشت سالروز شکست نظامی آمریکا درطبس ،ابعاد این حادثه بزرگ را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سرانجام سفرهای استانی دولت در سال جدید که به نظر عده ای بیشتر تبلیغاتی است تا برای خدمات رسانی کار دست محمود احمدی نژاد داد و عده ای اعلام کردند که اگر می خواهی به شهر ما بیایی مشایی را نیاور و گرنه ما نیستیم/ در فضای انتخاباتی هم حاشیه های 1+2 ادامه دارد و صحبت های یکی از اعضای این ائتلاف برای آنان دردسر درست کرده است.

كد خبر : ۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:شواهد نشان می‌دهد که بر التهابات ناشی از تغییر در تقسیمات کشوری آن هم در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها پایانی نیست.

 

 

كد خبر : ۲۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:«جن‌گیر» منتسب به دولت آزاد شد.

كد خبر : ۲۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با انتقاد شدید از اقدامات تبلیغی دولت، پرداخت ۲۵۰ هزار تومان یارانه نقدی به مردم را شعاری بی‌حساب ذکر کرد و گفت: کارشناسان وافراد خبره اقتصادی باید در این زمینه اظهارنظر کنند.

كد خبر : ۲۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كاربران زیادی با قرار دادن شماره تلفن خود و درج درخواستهای غیراخلاقی خود پیشنهاد های شرم آوری را از طریق این صفحات غیر اخلاقی منتشر میكنند.

كد خبر : ۲۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز: با پيچيده شدن وضعيت گروه دوم ليگ قهرمانان آسيا، حريف استقلال در مرحله حذفي پس از برگزاري دور پاياني مرحله گروهي مشخص مي‌شود.

كد خبر : ۲۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:محسن هاشمی رفسنجانی، بزرگ‎ترین فرزند آقای هاشمی است که پس از بیست سال حضور در مدیریت شهری سودای حضور در خیابان بهشت را در سر می‎پروراند و به قول خودش شاید کمی از سایه سنگین پدر فاصله بگیرد. در ادامه بخش‎‎هایی از گفت‎وگوی وی با پنجره در رابطه با حضور وی در انتخابات شورای شهر تهران را خواهید خواند.

كد خبر : ۲۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:پلیس‌های زن دبی اولین مجموعه از خودروهای فراری ۴ و لامبورگینی را برای گشت زنی در این شهر توریستی دریافت کردند.

كد خبر : ۲۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:اکبر هاشمی رفسنجانی، روز گذشته در یک جلسه خصوصی از اعلام آمادگی برای کاندیداتوری در عرصه انتخابات سخن گفت.

كد خبر : ۲۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:بانک کشاورزی از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، دعوت به همکاری می نماید.

 
 
كد خبر : ۲۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:براي اولين بار در کشور کميته اطلاع‌رساني استاني در حوزه مبارزه با مواد مخدر با هدف آگاه‌سازي خانواده‌ها و جلوگيري از سوء مصرف مواد ‌مخدر در استان لرستان راه‌اندازي شد.

كد خبر : ۲۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:كارشناس تشكل‌های دينی اداره تبليغات اسلامی شهرستان اليگودرز از فعاليت 120 تشكل دينی و فرهنگی در اين شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:فرمانداری هر شهر در واقع سکان اداره آن شهر را در اختیار دارند و درج اخبار و اطلاعات این فعالیت ها به خصوص در بحث انتخابات شورا ها که این روز ها  نقل محافل شده برای خیلی از اقشار مردم مهم و اساسی است.

كد خبر : ۲۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندارلرستان گفت:ملت ایران اسلامی درانتخابات که شاخص نظام جمهوری اسلامی است رکوردزنی می کنند.

كد خبر : ۲۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رهبر معظم انقلاب دارا بودن روحیه مقاوم، برخورداری از تدبیر، روزمره فكر نكردن در مسائل اقتصادی، توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، تكیه كردن بر نظرات كارشناسی، تهذیب اخلاقی و نپرداختن به حواشی را از جمله خصوصیات رئیس‌جمهور مطلوب ذكر كردند.

كد خبر : ۲۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:شما می توانید بعد از نصب این نرم افزار بر روی موبایل خود ،شماره تلفن طرف مقابلتان را به راحتی بدست آورید.

كد خبر : ۲۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:امروزه در کشور ما اکثر گوشی های موجود در بازار ریجستر نشده و قاچاقی به کشور وارد می شوند که این موضوع باعث نوسانات قیمت یک مدل گوشی شده که علت آن چیزی به جز غیر اصل بودن آن و به اصطلاح چنج بودن آن است که متاسفانه فروشندگان گوشی های تقلبی و یا چنج خود را به عنوان گوشی اصل به مشتری معرفی می کنند.

 
كد خبر : ۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:به دنبال اخبار فوتبال ایران و برنامه نود هستید؟ این نرم افزا را دانلود کنید.

كد خبر : ۲۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:چندی قبل فهرست اعضای کلوب میلیاردرهای عرصه سرگرمی و سینما را معرفی کردیم. امروز در نظر داریم فهرستی از بانوان هالیوودی سرشناس را معرفی کنیم که به دنبال همسران بسیار ثروتمند بوده اند. برای آنها پول بسیار مهم تر از عشق است . تنها لذتی که آنها از این زندگی می برند این است که پول روی پول بگذارند.

كد خبر : ۲۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مسئول کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختربرنامه های هفته بزرگداشت زن درپلدختراعلام کرد.

كد خبر : ۲۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مرکز لرزه‌نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گزارش داد 17شهر کشور دیروز صبح بر اثر زلزله لرزید، این درحالی است که کارشناسان می‌گویند جای هیچ نگرانی وجود ندارد و این اتفاق کاملا طبیعی است.

كد خبر : ۲۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مسئول کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختربرنامه های هفته بزرگداشت زن درپلدختراعلام کرد.

كد خبر : ۲۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:دانشجویان شورای هماهنگی حزب الله آذربایجان شرقی و جامعه زینب(س) استان در بیانیه های جداگانه ای از رئیس جمهور خواستند تا در سفر خود به این استان اسفندیار رحیم مشایی را به تبریز نیاورد.

كد خبر : ۲۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عصر دیروز با حضور رئیس جمهور، کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه کشوری سال 91 معرفی شدند و برگزیدگان از سوی رئیس جمهوری خودروی پراید هدیه گرفتند.

كد خبر : ۲۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مدیرکل ثبت احوال لرستان از افزایش 3 درصدی ولادت در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:در این مطلب بر آنیم تا به بررسی ضرورت انتخاب اصلح، ویژگی های فرد اصلح، تکلیف گرایی یا نتیجه گرایی و همچنین روش شناسایی فرد مطلوب در انتخابات از دیدگاه مقام معظم رهبری بپردازیم.

كد خبر : ۲۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مسئول کمیسیون امربانوان فرمانداری پلدخترگفت:کمیسیون اموربانوان فرمانداری پلدختردرسال91اقدامات خوبی برای حمایت وتبیین نقش زن درجامعه داشته است.

كد خبر : ۲۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:این نماینده مجلس افزود: اتفاقات رخ داده در شرکت سایپا یکی از بزرگترین کلاهبرداریهای سده اخیر است. شاید این شرکت از شکایت خود گذشته باشد اما من از حق مردم نمی گذرم/ادعاهای این شخص یک ژست سیاسی در آستانه انتخابات است تا خود را به عنوان چهره مدافع حقوق ملت جا بزند و بنابراین اگر تکرار و تداوم داشته باشد، قطعا با شکایت مجدد سایپا مواجه خواهد شد.

كد خبر : ۲۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان، وارد تهران شد.

كد خبر : ۲۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:یک تصادف سناریویی مشابه و حمله به به یکی دیگر از قویترین مردان ایران، خاطره مرگ روح الله داداشی را در ذهن اهالی ورزش بار دیگر تداعی کرد.

 

 

كد خبر : ۲۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: زن باید به اندازه توانایی‎اش در جامعه فعالیت اجتماعی داشته باشد.

كد خبر : ۲۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:رئیس اداره محیط زیست الیگودرز گفت: زیستگاه گونه لاله‌های واژگون در سطح 2900 هکتار از اراضی الیگودرز شناسایی شده‎ است.

كد خبر : ۲۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مستند «این فصل را با من بخوان» حکایت زندگی سیدموسوی است که در درگیری‌های شرق کشور در مواجهه با گروهک تروریستی ریگی، از ناحیه سر آسیب دید.

كد خبر : ۲۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:در بخشی از این نامه آمده است: آقای احمدی نژاد با این سفرهای زنجیره ای پی در پی، این تفکر در میان مردم ایجاد شده که شما می خواهید پدر عروس یا یکی از دوستان دیگر خود را بعنوان رییس جمهور آینده به مردم تحمیل کنید.

كد خبر : ۲۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مرضيه حديد‌چي (دباغ) اولين فرمانده سپاه منطقه غرب كشور در روزهاي اخير در بيمارستان خاتم‌الانبيا‌ بستري شد.

كد خبر : ۲۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پیکر شهید نجفی رودبارکی در حالی دفن شد که همه مسئولین گویا عجله داشتند تا زودتر بروند و متاسفانه صحنه های نه چندان زیبایی بعد از ظهر در مزار شهدای گرگان دیدیم که شان شهدا را زیر سوال برد.

كد خبر : ۲۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


كد خبر : ۲۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزبرای آشنایی مخاطبان این سایت بابازی های بومی محلی پلدختربه معرفی بخشی ازاین بازیها که به فراموشی سپرده شده پرداخته است.

كد خبر : ۲۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز: در نظر سنجي برنامه نود ، 70 درصد بينندگان به پيروزي پرسپوليس در فينال جام حذفي راي دادند.

كد خبر : ۲۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مجتهدزاده در ادامه تصریح کرد: در جلسه دیروز هیئت دولت، کاهش کار زنان دارای فرزند زیر ۷ سال از ۴۴ ساعت به ۳۶ ساعت تصویب شد و همچنین مرخصی زایمان زنان باردار از ۶ ماه به ۹ ماه افزایش یافت.

كد خبر : ۲۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:مسکن مهر بروجرد که سالهاست دل مردم را خوش کرده حال به دلیل جالبی بلاتکلیف است؛ مسئولان می گویند باید مردم منتظر بمانند در سفر هیئت دولت کلید خانه هایشان را تحویل بگیرند!

كد خبر : ۲۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:نماینده دورود و ازنا در مجلس با اشاره به نام‌گذاری امسال گفت: حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی باید برای مردم تبیین، تعریف و تبدیل به فرهنگ و سپس عملیاتی شود.

كد خبر : ۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:یاسر هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: اطلاع کافی دارم که پدرم و خاتمی در عرصه انتخابات اصلا وارد نمی شود حتی اگر به دقیقه 90 برسد.

كد خبر : ۲۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز: تيم فوتبال بروسيا دورتموند با حذف رئال مادريد به فينال ليگ قهرمانان اروپا راه يافت.

كد خبر : ۲۲۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه هم اکنون جمهوری اسلامی ایران بیش از 76 میلیون نفر جمعیت دارد، گفت: از این تعداد بیش از 6 میلیون نفر سادات بنی الزهرا هستند.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:کارشناس مسائل خلیج فارس با اثبات حقانیت نام خلیج فارس از نظر تاریخی، گفت: دانشجویان برای اثبات حقانیت خلیج فارس تلاش کنند ولی نگران نباشند زیرا این توطئه شکست می‌خورد.

كد خبر : ۲۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سیاست‌های کلی «ایجاد تحول در نظام آموزش و پرورش کشور» را که پس از مشورت با مجمع تشخیص مصلحت نظام تعیین شده است، ابلاغ کردند.

كد خبر : ۲۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:دبیر کل حزب‌الله در سخنرانی سه‌شنبه شب خود به موضوعات مختلف داخلی و منطقه‌ای اشاره کرد و ضمن بر شمردن چهار فرضیه نفوذ پهپاد به فلسطین اشغالی تاکید کرد که دوستان سوریه هرگز اجازه نمی‌دهند این کشور سقوط کند.

كد خبر : ۲۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:به دنبال تاکید نهاد ریاست جمهوری بر جایگزینی 800 هزار نفر نیروی خارج شده از دستگاه های دولتی ظرف 8 سال گذشته در قالب طرح مهر آفرین و اعلام ملاحظات مجلس شورای اسلامی در این باره،‌ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ، جزئیات اجرای این مصوبه را به دستگاه ها ابلاغ کرد .

 

 

كد خبر : ۲۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:احمدزاده کرمانی از مستنداتی سخن گفت که درباره حلقه انحرافی در اختیار دارد و تاکید کرد: احمدی‌نژاد را به شرط پالایش از حلقه انحرافی دوست دارم.

كد خبر : ۲۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آماری مانند سقوط نرخ ازدواج در کنار رشد روز افزون طلاق که سالهاست تبدیل به روند ثابت شده اما هنوز مشتری ندارد!

كد خبر : ۲۲۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ حجاب عفاف وارزشهای اسلامی ازوظایف خطیربانوان ایران اسلامی است.

كد خبر : ۲۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدخترگفت:حضرت زهرا(س) درطول تاریخ وقایع مهمی راازجمله دفاع ازولایت خلق کرده است.

كد خبر : ۲۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:در هر صورت ناراحتی را با ناراحتی جواب نمی دادند و البته در اکثر مواقع پاسخی جز...

كد خبر : ۲۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:وقتی آمد یک هدیه در دستش بود که آن را به من داد، همه منتظر بودند ببینند ایوب‌خان برای تازه عروسش چه هدیه آورده؛ اما وقتی کادو را باز کردم،‌ حسابی جا خوردم.

كد خبر : ۲۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:اخیرا چند زن خود فروخته در شهر های مختلف کشور اقدام به کشف حجاب کرده اند تا بی عفتی در جامعه را ترویج نمایند و پروژه کشف حجاب که توسط گروه های ضد انقلاب و بی دین القا شده است را اجرا نمایند.

كد خبر : ۲۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:به‌مناسبت هفته كار و كارگر، از خانواده‌های معظم شهيدان كارگر بهروز رحمتی، غلام مرادپور و غلام احمدی‌تبار روز چهارشنبه، يازدهم ارديبهشت‌ماه تجليل شدند.

كد خبر : ۲۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور ازوجود5000خیرمدرسه سازوافزایش کمک های خیرین مدرسه سازتا1500میلیاردتومان خبرداد.

كد خبر : ۲۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:محفل انسی باقرآن درپلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۲۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:پایگاه نظامیان آمریکا در قندهار افغانستان مردم کشور جنگ زده مالی در کنار رود نیجر لباس های شسته شده خود را پهن کرده اند تا خشک شود کلیسای سنت آنتون در مادرید اسپانیا نیروهای دولتی افغان در حال دفاع از مقر پلیس افغانستان در کابل که روز دوشنبه مورد حمله شورشیان طالبان قرار گرفت طرفداران [...]

كد خبر : ۲۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزاین فرصت رابه شما هنرمندان می دهدکه آثارخودرابه نام خودتون انتشاردهد.

كد خبر : ۲۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:چندی پیش طی نظرسنجی که بین مجریان صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد، مسعود بهرام نژاد با بیشترین آراء از طرف مردم بعنوان بهترین مجری انتخاب شد. به این بهانه گفت و گویی را با بهرام نژاد انجام دادیم.

كد خبر : ۲۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی گفت: در دنیا ما لشکریان زیادی داریم اما آنچه که باعث وجه تمایز نیروهای مسلح ایران با ارتش‌های دنیا است ولایتمداری این نیروها است.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:ساعت ناپدید شده در میدان ساعت رخ نمایی کرده و البته با اختلاف زمان در دو طرف ساعت موجب جلب توجه عابرین شده است.

كد خبر : ۲۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:طی سال‌های اخیر با گسترش خطر حملات اینترنتی هر روز شاهد انتشار اخباری گوناگون از جنگ هکرها و ویروس‌نویسان هستیم. جنگی که اطلاعات حیاتی کاربران اینترنت را هدف قرار داده و ضرر و زیان‌ زیاد و گاه غیر قابل جبرانی را به آنها می‌زند.

كد خبر : ۲۲۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:یک کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه "شعار ما زنده باد اصلاحات است"، گفت: عده‌ای اصلاحات را طاعون و سرطان می‌دانند ولی اصلاحات در واقع همان امر به معروف و نهی از منکر است.

كد خبر : ۲۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:استفاده از قریحه خدادادی شعر و ترکیب آن با مداحی در خدمت «اختلاف افکنی» و «تحریک عصبیت های مذهبی»، نکته دیگری بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن به عنوان یکی از مصادیق بارز ضایع کردن فرصت شعر و ستایشگری یاد کردند.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دور برگشت از مرحله نیمه نهایی از رقابتها لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته درحالی با رویارویی دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا دنبال شد که رئال مادرید از دور رقابتها حذف شده و بورسیا دورتموند به عنوان فینالیست نخست معرفی شد.

كد خبر : ۲۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:زن مصنوعی که چینی‌ها د‌‌ر چند‌‌ ماهه اخیر ساخته اند‌‌ می‌تواند‌‌ هر کارى را براى صاحب خود‌‌ انجام د‌‌هد‌‌! به گفته سازند‌‌گان این عروسک‌های مبتذل و محصولات ضد‌‌بشر، زن مصنوعی جد‌‌ید‌‌ بر عروسک‌های مشابه پیشین این امتیاز را د‌‌ارد‌‌ که تا ۹۹د‌‌رصد‌‌ شبیه زن‌های معمولی است.

كد خبر : ۲۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در پاسخ به اظهارات اخیر هاشمی مبنی بر اینکه ما با اسرائیل سر جنگ نداریم، گفت: جنگ ما با اسرائیل تا زمان محو این رژیم غاصب ادامه دارد.

كد خبر : ۲۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جریانی که از مسیر ولایت منحرف شد در نهایت سقوط کرد، افزود: نیروهای مسلح و بسیج افتخار دارند که در بیعت همیشگی با ولایت فقیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:"ماهی کور" از گونه های کمیاب ایران است، تنها اثر طبیعی ملی لرستان که این روزها با عبور جاده دسترسی سد بختیاری خلوت این ماهی به هم خورده است، موضوعی که مسئولان با احداث پاسگاه به دنبال جبران آن هستند.

كد خبر : ۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:حفظ حجاب عفاف وارزشهای اسلامی ازوظایف خطیربانوان ایران اسلامی است.

كد خبر : ۲۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دیشب دردوبخش خبری سیمای استانی افلاک وسراسری اختلاف آمارهای سازمان هواشناسی مشخص شد.

كد خبر : ۲۳۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:یکی از همرزمان شهید «عباس کریمی» می‌گوید: بک بار رفتم منزل عباس، نصف یک اتاق با موکت فرش شده و نصف دیگرش خالی بود؛ تمام وسایل زندگی حاج‌عباس، خلاصه شده بود در یک تکه موکت، پتو، قابلمه، بشقاب و چند قاشق. انگار او همیشه مسافر بود.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه هیچکس در میدان بازی دشمن بازی نخواهد خورد گفت: امروز مرزهای امنیتی خود را تا شرق مدیترانه ادامه دادیم و حیله آنها نتوانست حرکت ما را متوقف کند.

كد خبر : ۲۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:سرمایه گذاران این پروژه که از ایرانیان مقیم خارج از کشور هستند به فاصله اندکی از ثبت شرکت خود و بدون مناقصه و طی مراحل اداری لازم مبالغ عظیمی را دریافت کرده اند که اسناد آنها موجود است.

كد خبر : ۲۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:سفرهای اخیراحمدی نژاد به برخی استانها با حاشیه سازی برخی رسانه ها مواجه شده است و با وجود این که طرفداران دولت تاکید می کنند احمدی نژاد مورد اقبال جدی واقع شده است اما رسانه ها عکس هایی را منتشر می کنند که حکایت از اندک بودن استقبال کنندگان احمدی نژاد دارد.

كد خبر : ۲۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:طی حکمی از سوی دکتر کرم‌الله علیمرادی رییس فدراسیون ناشنواين و بيماري‌هاي خاص كشور، ابراهیم کرمی به عنوان مدیر تیم‌های ملی ناشنوایان و پیوند اعضا منصوب شد.

كد خبر : ۲۳۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:یکی از بازیکنان قدیمی تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل معامله یک خودرو گرانقیمت دچار مشکلات حقوقی شده و دادگاه برای این بازیکن که رقمی در حدود 100 میلیون تومان بدهکار است حکم جلب صادر کرده است.

كد خبر : ۲۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:تجمع علما، اساتيد، فضلا و طلاب مدرسه  علميه امام رضا(ع)  در اعتراض به هتك حرمت مرقد حجربن عدي(ره) امروز در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:ببین فرزندان خمینی و ایرانی ها الآن چه حالی دارند وقتی می بینند که چه بلایی بر سر قبور روافض(شیعیان) آورده ايم اما نمي دانند که بزودی همين کار را با بقيه قبور آنان هم خواهيم کرد و بزودي سراغ قبر سيده زينب و رقيه هم مي رويم و پيکر آنان را هم از خاک بيرون مي کشيم و سرهاي بت هاي آنان را خرد مي کنيم و از بين مي بريم.

كد خبر : ۲۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز: نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با سفیر افلاک گفت: اگر بخواهم رئیس جمهور شوم، شعار انتخاباتی ام ((چون بباریم رود جاری سازیم)) خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شاید آن وقتی که یکی از نزدیکان اکبر هاشمی رفسنجانی صراحتا حسن روحانی را 'هاشمی کوچک' نامید، خیلی‌ها حرف او را باور نکردند اما انتشار عکس‌های همایش انتخاباتی حسن روحانی با حضور برخی بانوان، مشخص کرد که شاید حسن روحانی در برخی رویکردها غلظت کمتری از هاشمی داشته باشد اما در زمینه احیای 'دخترانی با برچسب هاشمی 2005' کاملا به آقای تکیه‌گاه اقتدا کرده است.

كد خبر : ۲۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:این همایش که در سالن سران اجلاس برگزار می شود به همت دبیرخانه جنبش عدم تعهد برگزار شده و مسئول دبیرخانه آن از استانداران خواسته است که تیمی را با مسئولیت مشاوران جوان به این همایش اعزام کنند .به همین دلیل از سراسر کشور جوانان را به تهران اعزام کرده اند تا این همایش پربار برگزار شود.

كد خبر : ۲۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به افزایش تعداد معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دکترای 92، گفت: نتایج پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت آزمون دکتری ساعت 20 امشب اعلام می‌شود.

كد خبر : ۲۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از ۲۰ سال گذشته تاکنون به جذب نیروهای متخصص در عرصه کتاب، منابع غیرکتابی، اسناد و نسخ خطی پرداخته بود که تا چندی پیش اکثر آنها با سابقه‌ای بیش از ۱۰ سال در این کتابخانه مشغول به کار بودند.

كد خبر : ۲۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:رئیس پلیس راهور کشور گفت: بر اساس آمارهای به‌دست آمده میزان تخلفات رانندگی در میان خانم‌ها به نسبت کسانی که گواهینامه دارند کمتر از تخلفات رانندگی آقایان است.

كد خبر : ۲۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:نقدی تاکید کرد: سالم بودن پیکر این شهید راه حق، که پس از 14 قرن نمی‌باید جز خاکی از آن باقی مانده باشد از بارزترین دلایل حقانیت راه این صحابی بزرگوار است و هیچ کس به خاطر تعصب مذهبی کاری نمی کند که حقانیت حریف خود را عملا اثبات کند.

كد خبر : ۲۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:معاون سیاسی بسیج دانشجویی کشور گفت: دشمنان دو راهبرد کوتاه مدت و بلند مدت تشدیدتحریم هاوجنگ نرم رادر مذاکرات هسته ای دارند.

كد خبر : ۲۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:رئیس کمیسیون قضایی مجلس گفت: لایحه جدید مجازات اسلامی از سوی شورای نگهبان تصویب شد و این قانون به زودی اجرا خواهد شد.

كد خبر : ۲۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:رئیس پلیس راه لرستان گفت: تونل ماهرو ـ پل‌زال خرم‌آباد به اندیمشک که ظهر دیروز ریزش کرده بود، بازگشایی شد.

كد خبر : ۲۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشكی لرستان از اجرای طرح ملی سلامت ایرانیان به منظور سنجش میزان فشار خون افراد بالای 30 سال در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:فرمانده نیروی انتظامی لرستان ازشناسامنه دارکردن مجرمان موادمخدردرلرستان خبرداد.

كد خبر : ۲۳۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:با تلاش ماموران انتظامی شهرستان پلدختر یک باند سابقه دار تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان متلاشی شد.

كد خبر : ۲۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:گزارش تصویری ازجشنواره فرهنگی،ورزشی عشایر کشور در شهرستان الشتر

كد خبر : ۲۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:دانشجویان دانشگاه ارومیه در آستانه سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی نامه ای سرگشاده با عنوان " برزخ گرداب " نوشتند.

كد خبر : ۲۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:در قانون جمهوری اسلامی ایران برای نهاد شورا، به عنوان نهادی که به واگذاری امور محلی به مردم کمک می‌کند، جایگاهی ویژه در نظر گرفته شده است و پیشرفت و آبادانی شهر، در گرو عملکرد مناسب شورا است.

كد خبر : ۲۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:درروزفوتبال ایران باردیگراستقلال وسپاهان باشکست حریفان خودقهرمان جام های کشورشدند.

كد خبر : ۲۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی بیان کرد: وهابیون معنی شرک را نمی دانند و با تخریب بارگاه و نبش قبر یک صحابی می گویند، بساط شرک را جمع کردیم؛ در حالی که خودشان دستورات محمد بن عبدالوهاب را به جای دستورات پیامبر (ص) انجام می دهند؛ باید بگوییم این ها از همه مشرک ترند.

كد خبر : ۲۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:رئیس جمهور با اشاره به اینکه می‌گویند 45 تومان به جیب مردم گذاشته‌ای و 90 تومان از جیب مردم برداشته‌ای، گفت: من می‌گویم شما این پول را از جیب مردم برداشته‌اید. در سال کل یارانه‌ای که می‌دهیم 41 هزار میلیارد تومان است،  9 هزار میلیارد تومان از این مبلغ از قدیم در قانون بودجه برای نان،‌ برق و شیر و 32 هزارتای بقیه را از مردمی می‌گیریم که مصرف و درآمد بالایی دارند.

كد خبر : ۲۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:هاشمی رفسنجانی با بیان اینکه اگر بخواهد شرایطی بوجود بیاید که بین من و رهبری حالت نزاع و اختلاف بوجود بیاید همه ما ضرر خواهیم کرد گفت: برای آمدن به صحنه انتخابات ریاست جمهوری در حال ارزیابی شرایط هستم من بدون موافقت ایشان وارد عرصه نخواهم شد چون اگر ایشان موافق نباشند نتیجه ای که به بار می آید معکوس خواهد بود.

كد خبر : ۲۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:شاگرد برجسته آیت الله مصباح توضیحات مفصلی را در خصوص دو دیدارش با اسفندیار رحیم مشایی ارائه کرد.

كد خبر : ۲۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تعرّض به مقدسات مسلمانان و قبور مطهر بزرگان اسلام نشانه‌ بزرگی حقانیت اسلام و مکتب اهل البیت علیهم السلام است.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از انتشار این پیامک، یکی از مسئولان و متولیان آستان مقدس حضرت رقیه (س) با سایت شیعه‌آنلاین تماس گرفته و ضمن تکذیب مضمون پیامک اخیر، پشت پرده و علت انتشار این‌گونه پیامک‌ها را عنوان کرده است.

كد خبر : ۲۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: اشتباه آقای مشایی در حالی تداوم دارد که حتی علمای بزرگ معاصر هم ادعاهایی همچون ادعاهای وی را مطرح نکرده اند. دنیای غریبی است که آقای مشایی به یکباره قیام می کنند و از ارتباط با امام زمان و قیام اصغر سخن می گویند حال ایشان بر چه اساسی سخن می گویند معلوم نیست.

كد خبر : ۲۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:خواب نما شدن چهره های سیاسی کشور برای جلب توجه آن هم در آستانه انتخابات مهم ریاست جمهوری که سرنوشت کشور برای چهار سال آینده دوباره رقم خواهد خورد موضوعی ایست که گریبان گیر برخی از مسئولین کشور شده است.

كد خبر : ۲۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دبیر هیات تکواندو استان ضمن انتقاد از وضعیت فعلی ورزش استان، گفت: روند کنونی، ورزش را به بیراهه سوق می دهد.

كد خبر : ۲۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:سالها بعد از گذشت جنگ تحمیلی علیه ملت سرافراز ایران بازهم نشانه هایی از آن دوران پر فراز و نشیب در شهرستان ازنا پیدا میشود.

كد خبر : ۲۴۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:این شب ها برنامه همدلی یکی از تولیدات شبانه صدا و سیمای مرکز لرستان که درحال پخش است و دراین برنامه با استفاده از زبان طنز به مسئله انتخابات در لرستان می پردازد.

كد خبر : ۲۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:حمله به دمشق ودخالت درمسائل داخلی سوریه به نفع اسرائیل نیست وبازنده اصلی این میدان اسرائیلی هاهستند.

كد خبر : ۲۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت پیش از این از تصویب تعرفه ۴۰ درصدی برای واردات خودروهای زیر ۲۵۰۰ سی سی و ۷۵ درصدی برای خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی خبر داد و گفت: کماکان واردات خودروهای بالای ۲۵۰۰ سی سی ممنوع است اما برای آنها تعرفه در نظر گرفته شده است

كد خبر : ۲۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تحقیقات دانشمندان به خوبی پاسخ سوالات اساسی ما پیرامون نحوه‌ی کارکرد این دنیا را ارائه کرده است. اما گاهی اوقات، محققان به دنبال مواردی می‌روند که هرگز تصور نمی‌کردیم دانستنشان بدرد بخور باشد. در این مقاله نگاهی داریم بر تحقیقات ارزشمندی که یافته‌های عجیب و غریبی را از تاریخ بشر بیرون کشیده و به پرسش‌هایی پاسخ داده که تصورشان نیز عجیب است!

كد خبر : ۲۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چند روز پیش خبری در برخی رسانه‌ها منتشر شد، مبنی بر اینکه رژیم اسرائیل، می‌خواهد با حمایت و هدایت آمریکا، وارد ائتلافی ضدایرانی با چهار کشور منطقه شود. اکنون به نظر می‌رسد، شکل‌گیری این ائتلاف جنبه جدی‌‌تری به خود گرفته و حتی جزییاتی از برنامه این گروه برای تقابل با ایران منتشر می‌شود.

كد خبر : ۲۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:تهیه‌کننده سریال «حجربن عدی» ضمن محکوم کردن اهانت تروریست‌های سوری نسبت به این شخصیت برجسته اسلام گفت: وی از یاران صدیق پیامبر اکرم (ص) و امام علی(ع)‌ بود و با این اتفاق مردم به حدی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند که به می‌گویند الان زمان مناسبی برای پخش مجدد این سریال است.

كد خبر : ۲۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:سخنگوی انتخاباتی حسن روحانی اخبار منتشره مبنی بر حضور هاشمی به همر