اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۱۰    عبارت مورد جستجو: عزاداری

زبان‌ها و گویش‌های ایرانی گنجینه‌های گرانبهایی هستند که نمایانگر فرهنگ و تمدن تاریخی و کهن این مرز و بوم بوده و مطالعات علمی، گرد آوری، ضبط واژه‌ها و مطالعه تطبیقی آن‌ها می‌تواند در شناساندن و حفظ آنها بسیار موثر باشد.

كد خبر : ۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو شورای مرکزی حزب موتلفه گفت: انحراف خطرناکی امروز وجود دارد؛ انحراف کسانی که ادعای تبعیت از ولایت دارند همین که مقام معظم رهبری حکمی بر خلاف نظر آنها می‌دهند و کسی را منصوب می‌کنند آن را مصلحت می‌پندارند.

كد خبر : ۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


بیان روز:آيت‌الله سيد‌مجتبی موسوی‌لاری، عالم ربانی، محقق برجسته و نماينده ولی فقيه در لارستان،‌ صبح امروز شنبه، 19 اسفندماه پس از طی يك دوره بيماری دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:مسئول گروه جهادی خادمان ام ابیهاء(س) از اجرای پنج پروژه عمرانی در روستاهای منطقه «چولهول» بخش افرینه شهرستان پلدختر همزمان با اردوی نوروزی این گروه خبر داد.

كد خبر : ۱۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:ایام سوگواری و عزاداری حضرت فاطمه زهرا(س) روزهای حرمت نهادن به مقام و جایگاه دردانه رسول الله(ص) است.

كد خبر : ۱۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون فرهنگی اداره كل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از اجرای دومین مرحله طرح سوگواره یاس نبوی در بقاع و امامزاده های استان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مراسم شام غریبان شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز: شهر ”بعلبک” لبنان عصر یکشنبه ۲۲ اردیبهشت  شاهد پدیده عجیبی در حرم حضرت خولة(س) دختر امام حسین (علیه السلام) بود.

كد خبر : ۲۶۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:اخیراً ثروت عطاء الله، یکی از نمایندگان حزب سلفی «نور» در مجلس شورای ملی مصر، طی اظهاراتی که نشان از نفرت بیمارگونه وی از شیعیان دارد، شیعیان را افرادی خطرناک تر از «زنان عریان» خوانده است.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز: کریمی به دیدار خود با رهبر معظم انقلاب در ایام فاطمیه نیز اشاره کرد و گفت: این بار که من حضرت آقا را زیارت کردم (شام شهادت حضرت صدیقه سلام الله علیها) آقا به من فرمودند: «آقای کریمی دیگه سنج و دمام نزن». و من هم به حضرت آقا عرض کردم: چشم!

كد خبر : ۲۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:بازخوانی 14 خرداد در استان لرستان روایتی تلخ از پرواز روح خداست، پروازی که در خاطر این دیار با مویه سرایی زنان و مردان لر و لک زبان و برگزاری آئین "چمر" و "گل مالی" ماندگار شد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:حجت الاسلام محسن قرائتی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفت: قرآن در 4 مورد به اقامه دعوت کرده است؛ اقامه نماز، اقامه دین، اقامه عدالت و اقامه قرآن، که اگر قرآن را به پا داریم بدانید وضع اقتصادی نیز درست می شود همان طور که خداوند وعده داده است.

كد خبر : ۳۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:حاج محمدرضا انصاريان، مداح و مرثيه خوان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) و صاحب صوت به یاد ماندنی صلوات خاصه حضرت رضا (ع) صبح امروز بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

كد خبر : ۳۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:چند سالی است در فضای مجازی مراسمی به نام جشن تیرگان به شدت مورد تبلیغ قرار گرفته است. این جشن به بهانه مراسم تیرگان ایران باستان برگزار میگردد که در پایان آن مراسمی به عنوان آب پاشان برگزار می شود .

كد خبر : ۳۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز به درخواست مكرر شما مخاطبين محترم سعي مي كند كه بيشتر به معرفي آداب ورسوم استان لرستان بخصوص شهرستان پلدختر بپردازد.

كد خبر : ۳۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:ب‍ن‍‍ا ب‍ه‌ س‍ن‍ت‌ دي‍ري‍ن‍ه، م‍ردم‌ اين ديار چ‍ن‍د‌ روز ق‍ب‍ل‌ ‌از ف‍ر‌ارس‍ي‍دن‌ ‌اي‍ن‌ م‍‍اه‌ ‌ع‍زي‍ز ب‍‍ا روزه‌ د‌ار‌ي‌ و ‌ع‍ب‍‍ادت‌ ب‍ه‌ ‌اس‍ت‍ق‍ب‍‍ال‌ م‍‍اه‌ رم‍ض‍‍ان‌ م‍‍ي‌ رون‍د. 

كد خبر : ۳۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:ب‍ن‍‍ا ب‍ه‌ س‍ن‍ت‌ دي‍ري‍ن‍ه، م‍ردم‌ اين ديار چ‍ن‍د‌ روز ق‍ب‍ل‌ ‌از ف‍ر‌ارس‍ي‍دن‌ ‌اي‍ن‌ م‍‍اه‌ ‌ع‍زي‍ز ب‍‍ا روزه‌ د‌ار‌ي‌ و ‌ع‍ب‍‍ادت‌ ب‍ه‌ ‌اس‍ت‍ق‍ب‍‍ال‌ م‍‍اه‌ رم‍ض‍‍ان‌ م‍‍ي‌ رون‍د.

 

كد خبر : ۳۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:مرتضی حسینی یکی از نمایندگان روحانی مجلس ایران از سوی دو فرد نا‌شناس در شهر مکه مورد «ضرب و شتم» قرار گرفت.

كد خبر : ۳۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


در زیر بخشی از این عکسها را باهم مرور می‌کنیم که گذر عمر هیچگاه آنرا برایمان تکراری نخواهد کرد.....

كد خبر : ۴۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به اینکه اخیر نامه‌ای نوشته شده مبنی بر اینکه آموزش و پرورش کل کشور قرار است کتاب آموزش موسیقی را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار بدهد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید جلوی این اقدام را بگیرد.

كد خبر : ۴۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:امامزاده محمد بن موسی کاظم (ع) در “خوش انگور” روستای یانه سر کردکوی توسط افراد ناشناس نبش قبر شد. احتمال داده می شود هدف این افراد دستیابی به گنج هایی است که گفته می شود در این منطقه مدفون شده است.

كد خبر : ۴۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:به مناسبت شهادت حضرت امام جعفر صادق(ع) شهرستان پلدختر به دليل سهل انگاري مسئولين سياه پوش نشد.

كد خبر : ۴۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بیان روز:به مناسبت شهادت رئیس مذهب شیعه دلسوختگان و عزاداران صادقی با راه اندازی دستجات عزاداری در پلدختر به سوگواری و عزاداری پرداختند.

كد خبر : ۴۷۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


كد خبر : ۴۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


بيان روز:برادر شهید حسین‌نژاد گفت: در مراسم تشیع برادرم افرادی آمده بودند که اگر یکدیگر را در خیابانی می‌دیدند خنجشان را تا دسته در شکم هم فرو می‌کردند؛ آنها با همان هیبت مخصوص به خود و دستمال‌های یزدی به گردن همچون طفل مادر مرده می‌گریستند.

كد خبر : ۴۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بیان روز:مردم مومن و ولایتمدار شهرستان پلدختر به مناسبت سالروز شهادت امام جواد (ع) با راه اندازی دستجات عزاداری ارادت خود را به جوان ترین امام شیعیان نشان دادند.

كد خبر : ۵۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


كد خبر : ۵۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


به مناسبت شهادت امام محمدباقر(ع) مردم مومن و ولایتمدار پلدختر در روز شهادت این امام همام با راه اندازی هیئت عزاداری در خیابان های شهر پلدختر به سوگواری پرداختند.

كد خبر : ۵۵۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مردم شهید پرور و ولایتمدار این شهرستان در روز شهادت امام محمد باقر (ع) با راه انداختن دستجات عزاداری به عزاداری پرداختند.

كد خبر : ۵۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


زخم کردن صورت با ناخن گویای این قضیه است که بعد از تو روح من مانند صورتم زخم است و مرحمی برای آن وجود نخواهد داشت .

كد خبر : ۵۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


محمد حسین بازگیر؛مدیرکل حفاظت ازمحیط زیست لرستان درگفت وگوی اختصاصی با سفیر افلاک گفت: مهم ترین واصلی ترین راهکار برای حفظ محیط زیست، فرهنگ سازی است.اگر باور ونگرش مردم نسبت به محیط زیست تغییرکند خود به خود آن چه را که بخواهیم اتفاق می افتد.

كد خبر : ۵۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


امام جمعه پلدختر گفت: تا زمانیکه مستکبرین به خصوص آمریکا به قلدری ها وهتاکی های خود برعلیه ملت ما را ادامه می دهد فرهنگ استکبار ستیزی ملت ماهم بیشتر می شود.

 

كد خبر : ۵۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


در گوشه ای از شهر خرم آباد زیر پل انقلاب سنگری دیگر برای شهدا بر پا شده است. به داخل آن که قدم می گذاری آرامشی وصف ناشدنی وجودت را فرا می گیرد چه شکوهی! شهدا نظاره گرت شده اند؛ با استکانی چایی و صلواتی به یاد شهدا و معصومین با "داریوش علمدار" کسی که شش سال است قاب عکس شهدا میهمان مغازه جوشکاری اش هستند هم کلام می شوم.

كد خبر : ۵۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر گفت: منتخبان چهارمین دوره انتخابات شورای هیئت‌های مذهبی این شهرستان مشخص شدند.

كد خبر : ۵۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۸


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدختر گفت:در محرم امسال نیروی انتظامی نسبت به جمع آوری هیئات عزاداری بدون مجوزاقدام خواهد کرد.

كد خبر : ۵۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


«نزار القطری» از مداحان حاضر در یازدهمین همایش بین‌المللی پیرغلامان حسینی با ارائه یک پیشنهاد به عزت‌‌الله ضرغامی، نسبت به برخی انحراف‌ها در حوزه مداحی هشدار داد.

كد خبر : ۵۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


لرستانی‌ها در ماه محرم به ویژه ۱۰ روز نخست آن مراسم‌هایی نظیر نواختن ساز و دهل(چمرانه)، مراسم گل‌مالی و ... را اجرا می‌کنند.

كد خبر : ۵۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۲


عاشقان حضرت اباعبدالله (ع) در شهرستان پلدختر به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری امام حسین(ع) ویاران باوفایش به صورت سنتی با لهجه لری به عزاداری می پردازند.

كد خبر : ۵۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


رییس تبلیغات اسلامی لرستان با بیان این که محرم، ماه نهضت بزرگ سید شهیدان و سرور اولیای خداست، گفت: حدود هزار و700 مبلغ بومی و غیر بومی جهت انجام امر تبلیغ، از سوی سازمان تبلیغات لرستان به شهرستان های استان اعزام شده است.

كد خبر : ۵۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


كد خبر : ۵۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


با فرا رسیدن ماه محرم تقاضا برای خرید مواد غذایی افزایش یافته است. یکی از مشکلاتی که اقتصاد کشور با آن رو به رو است گرانی های فصلی و مناسبتی می باشد که ...

كد خبر : ۵۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۵


حجت الاسلام والمسلمین مهدوی امین؛مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی لرستان درگفت وگویی اختصاصی باسفیرافلاک گفت: دربرگزاری آیین ماه محرم؛لرستان تاکنون خوب درخشیده وجزء استان های برتردربرگزاری مراسم محرم بوده وانعکاس کشوری ومنطقه ای هم داشته است.

كد خبر : ۵۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


به مناسبت ماه محرم و ایام عزاداری آقا ابا عبدالله الحسین (ع) همایش شیرخوارگان حسینی، با حضور شیرخواراگان در شهرستان پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۵۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


در دو سالگی به مریضی سخت دچار شدم و تب و لرز شدیدی داشتم، در یک روز زمستانی و برفی که مصادف با عاشورا بود مادرم مرا به دوش کشید و  به میدان پشت بازار خرم آباد برد و مرا به گِلی که برای عزای امام حسین (ع) آماده کرده بودند انداخت و از آن زمان تا به حال خدا رو شکر یک بار هم مریض نشده ام .من ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارم.

كد خبر : ۵۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


یک کارشناس مسائل دینی با بیان اینکه حادثه عاشورا از افضل قربات الی ا... است و شرط اولیه این عبادت عظیم،پرهیز از محرمات الهی در انجام دادن آن است اظهار داشت: مراسم عزاداری چنانچه با کار خلاف شرع و آمیخته با گناه و ارتکاب حرام باشد،نمی‌توان برای آن چندان ارزشی قائل شد.

كد خبر : ۵۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


دومین گردهمایی هیئات مذهبی شهرستان پلدختر با حضور امام جمعه شهرستان پلدختر ، مسئول اداره تبلیغات شهرستان و مسئولین هیئت های مذهبی شهرستان در دفتر امام جمعه برگزار شد.

كد خبر : ۵۹۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


مسئول وپیرغلام هیئت عزاداری سینه زنی اهل بیت(ع) شهرستان پلدختر گفت:این هیئت در سال 1330درعراق تشکیل شد که پس از جنگ تحمیلی به پلدختر آمدیم واین هیئت همچنان پابرجاست.

كد خبر : ۵۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:عزاداران حسینی بایستی درنماز ظهر عاشورا با شکوه خاصی شرکت کنند.

كد خبر : ۶۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


اون شب اونقدر بچه‌ها بر سر و سینه زدند تا از حال رفتند. آن شب حال عجیبی بود. حتی بعد از اتمام عزاداری بعضی‌ها هنوز گریه می‌کردند.

كد خبر : ۶۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد گفت: 60 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد بروجرد 20 آبان ماه به منظور شرکت در مراسم عزاداری سرور و سالار شهیدان در محضر رهبر معظم انقلاب به تهران اعزام می‌شوند.

كد خبر : ۵۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


هیئت جوانان ثارالله شهرستان پلدختر یکی از معدود هیئت های عزاداری که مراسمات عزاداری خود را درمسجد اعظم برگزار می کنند.

كد خبر : ۶۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


صدای ده ها طبل و شیپور از خیابان های بروجرد از مسافت های دور به گوش می رسد که با ریتمی تند و دلهره آور نواخته می شود.

كد خبر : ۶۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


بارزترین و شاخص ترین محور قیام امام حسین(ع) بهمراه اهل بیت و یارانش بر پا داشتن فریضه امر به معروف و نهی از منکر بود امری که سالیان سال مورد هجوم مسلمان نماها و دشمنان دین بود.

كد خبر : ۶۰۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


با نزدیک شدن به ایام تاسوعا وعاشورای حسینی،عزادارن وعاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با شورخاصی مراسمات عزاداری برپا می کن

 

كد خبر : ۶۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


در پنجاه و پنجمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه به جدیت دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی، برگزاری دادگاه احمدی نژاد، برخورد با خرافی‌گری در عزاداری‌ها و همچنین دستگیری نویسنده روزنامه بهار اشاره شد.

كد خبر : ۶۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


معمولا شایعات زیادی پشت سر مداح ها است. اینکه درآمدشان از مداحی کردن آنقدرها هست که نیازی به کاری غیر از مداحی ندارند ...

كد خبر : ۶۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


ثریا زن روستایی که از فلج دو دست و دو پایش رنج می برد و روی چهار دست و پا و با کمک دیگران خود را به این طرف و آن طرف می کشاند و تمام پزشکان از معالجه او ناامید شده بودند.

كد خبر : ۶۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۱


مراجع بزرگ تقلید همواره به اقامه مراسم عزای اباعبدالله الحسین(ع) اهتمام داشته اند. آنچه پیش روی شماست جلوه هایی زیبا و گویا از حضور مرجعیت معظم در اقامه سوگواری سالار شهیدان است.

كد خبر : ۶۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


یک فرد مسیحی که نامش «مایکل» بود با حضور در جمع هزاران عزادارن حسینی در تاسوعا در نیجریه و با قرائت شهادتین به اسلام گروید.

كد خبر : ۶۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


عاشقان حضرت اباعبدالله (ع) در شهرستان پلدختر درشب تاسوعا وعاشورای حسینی با راه اندازی دستجات سینه زنی وزنجیر زنی به عزاداری پرداختند.

كد خبر : ۶۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب گفت:: امروز در سراسر جهان خصوصا در قلب اروپا از امام حسین (ع) با برپایی مراسم عزاداری یاد می شود واین یکی از معجزه های ائمه اطهار (ع) است .

كد خبر : ۶۰۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


نماز ظهر عاشورا با حضور گسترده مردم در منطقه کوی پاسداران محل تکیه هیات رزمندگان اسلام برگزار می شود.

كد خبر : ۶۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


نماز ظهر عاشورا به یاد آخرین نماز امام حسین (ع) در صحرای کربلا، با حضور با شکوه مردم در منطقه کوی پاسداران ومساجد  شهرستان پلدختر روز پنجشنبه اقامه شد.

كد خبر : ۶۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


عزاداران سالار شهیدان  درشهرستان پلدختر با حضور پرشوردر مراسم عاشورای حسینی  ارادت خاص خود به اباعبدالله الحسین(ع) را تجدید کردند.

كد خبر : ۶۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


پلدختر در روز عاشورا غرق در ماتم امام حسین(ع) شد.

كد خبر : ۶۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


امام جمعه پلدخترگفت:تا کشورهای 1+5 گوش به فرمان رژیم صهیونیستی وآمریکا هستند ،هیچ امیدی به موفقیت این مذاکرات نیست.

كد خبر : ۶۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴


ماموران اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت که با دستور قاضی سپیدنامه، بازپرس ویژه قتل تهران رسیدگی به این پرونده را آغاز کرده بودند در بررسی‌های تخصصی توانستند زوج جوانی را شناسایی کنند که آخرین بار با قربانی در تماس بودند و با وی اختلاف نیز داشتند.

كد خبر : ۶۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۵


خورشید صبح عاشورا از بالای کوه خود رابه شهر رساند تا شاهد عزاداری مردم شهری باشد که در دلسوختگی و عشق به اهل بیت(ع) زبانزد عام و خاص هستند.

كد خبر : ۶۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۶


آقایان موسوی و کروبی! یا حر باشید یا حرمله تا ملت بداند با که طرف است؛ چرا به ندای بصیرت ولی فقیه گوش نکردید تا لااقل حُر زمان خود شوید نه غلام دشمنان دین و کشور؛ چرا مردانه به اشتباه خود اعتراف نمی‌کنید؟

كد خبر : ۶۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۷


رئیس سازمان اطلاعاتی اسرائیل به شکلی مشکوک به قتل می‌رسد؛ قتلی که شواهد، آن را به شخصی به نام آرش کاظمی که فردی ایرانی است ربط می‌دهد.همچنین قهرمان اصلی داستان یعنی سرهنگ گیبز مأموریت می‌یابد برای پیگیری قتل افسری جوان که در ایران ماموریت داشته است به ایران سفر کند.

كد خبر : ۶۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان: به لطف خداوند امروزه بسیج در گستره آحاد ملت است در عرصه هایی هم که حضور پیدا می کند منشاء خیر و برکت است به صورت جهادی به صورت انقلابی وارد عمل می شود، اقدام می کند، بن بست ها را می شکند و سد ها را از پیش پای بر می دارد تا امید در ملت ایجاد کند و این فرهنگ بسیجی نقطه ایی است که اگر به صورت عملی در دستور کار همه قرار بگیرد.

كد خبر : ۶۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


بدحجابی ها آرایش های غلیظ علائم خرافه تا سرقت نذورات هیئات عزاداری تنها بخشی ازآن واقیعیت بودکه درروزعاشورای حسینی دیده شد وبیش ازبیش دل آن دسته ازدغدغه داران ایثاروشهادت وآن عزاداران واقعی حسینی راجریحه دارکرد.

كد خبر : ۶۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات گفت: امروز خیلی صحبت از عزت و کرامت انسان می‌شود ولی شوربختانه کرامت و عزت انسان به نام دین به پای منافع نامشروع قدرت‌ها در حال نابود شدن است.

كد خبر : ۶۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


شبکه بهایی «من و تو» که با پول رژیم صهیونیستی و از انگلیس پخش می‌شود به حمایت تمام‌قد از تروریست‌های سوریه پرداخت.

كد خبر : ۶۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


از او پرسیدیم چطور امکان دارد شما بعد از این همه سال تازه شناسنامه گرفتید و آیا با نداشتن شناسنامه کارهای بانکی و کارهای دیگر به مشکل برنخورده بودید که او راحت و روان به ما گفت نیازی به شناسنامه نداشتم .

كد خبر : ۶۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۹


همزمان با ماه محرم و صفر و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) فعالین سیاسی اصلاح طلب از جمله فعالان نهضت آزادی در برخی از نقاط کشور اقدام به برگزاری جلساتی به بهانه اقامه عزا می‌کنند.

كد خبر : ۶۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۰


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: به مناسبت اربعین حسینی دانشجویان هیئات مذهبی دانشگاه‌های لرستان در دوم دی ماه در محضر رهبر معظم انقلاب عزاداری می کنند.

كد خبر : ۶۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


در تقارن ایام اربعین حسینی و سنت شب نشینی طولانی ترین شب سال، آموزش عملی نگه داشتن حرمت این ایام در کنار برگزاری مراسم سنتی، از فعالیت هایی که باید برای کودکان این آینده سازان جامعه اسلامی انجام شود.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


هرساله در اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شیعیان زیادی در سراسر جهان گرد هم می آیند و به عزاداری با آئین‌های مختلف می پردازند.

كد خبر : ۶۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان پلدختر از تجمع بزرگ عاشقان امام حسین (ع) در روز اربعین و در شهر پلدختر خبر داد .

كد خبر : ۶۷۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


مراسم عزاداری اربعین حسینی با حضور هیاتهای دانشجویی و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی (ره ) آغاز شد.

كد خبر : ۶۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


امروز لنزهای دوربین هم قادر به تصویر کشیدن این شکوه حماسه حسینی نبود.....

كد خبر : ۶۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


امام جمعه پلدختر با تسلیت اربعین حسینی و گرامیداشت یاد و خاطره سرور آزادگان جهان گفت: قیام امام حسین(ع) باگذشت1400سال به تنها الگوی ملت های آزادیخواه تبدیل شده است.

كد خبر : ۶۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


پلدختر در اربعین حسینی (ع) غرق در عزا و ماتم شده و حال و هوای کربلا به خود گرفته و از سوی مردم موحد و ولایتمدارش در مساجد ، اماکن مذهبی وخیابانهای این شهر آیین های عزاداری بر پا شده است.

كد خبر : ۶۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پلدختر ازاعزام 60مبلغ درروز اربعین حسینی ودهه آخر صفر به مناطق مختلف شهری وروستایی این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۶۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۲


شبکه تلوزیونی نسیم در اربعین حسینی در ساعاتی از پخش برنامه های تلوزیونی خود با پخش موسیقی شاد و برنامه های طنز حرمت این روز را نگه نداشت.

كد خبر : ۶۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


کیهان نوشت: پای حرمت رسول‌خدا(ص)، حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خون پاک شهداء در میان است و ترفند ملاقات احتمالی وی با مراجع عظام تقلید، در صورت انجام - که بسیار بعید است - می‌تواند حریم مراجع بزرگوار تقلید را با این شائبه که آنان نستجیربالله نسبت به ساحت مقدس رسول خدا(ص) و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بی‌اعتناء هستند، خدشه‌دار کند.

كد خبر : ۶۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


سازمان بسیج ادارات لرستان با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی آورده است: هرگز اجازه نمی‌دهیم، حامیان نقاب‌دار فتنه در پست‌های کلیدی نظام حضور پیدا کنند.

كد خبر : ۶۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


امام جمعه پلدختر،زمان ومکان برگزاری  ویژه برنامه های حماسه 9دی و مراسمات عزاداری 28صفر درپلدختر را اعلام کرد.

 

كد خبر : ۶۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۸


رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان پلدختر از برگزاری مراسم شهادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) با حضور آیت الله میرعمادی نماینده ولی فقیه دراستان وامام جمعه خرم آباد خبرداد.

كد خبر : ۶۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


یا امام رئوف این روزها، هر کوی و برزن، در عزای تو بوی غم و اندوه می ‌دهد،درسالروز شهادت علی بن موسی الرضا(ع) مردم شهرستان پلدختر هم نوا با زائرین مشهد مقدس نوای یارضا(ع)،یارضا(ع) سردادند.ا

كد خبر : ۶۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۲


اخبار و مطالب بسته خبری این هفته "محرمانه های بیان روز"......

كد خبر : ۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


امام جمعه پلدخترگفت:صداوسیما بایستی تقویت فرهنگ دینی و بومی محلی را دراولویت برنامه های خود قرار دهد .

كد خبر : ۷۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۳


مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت:برگزاری برنامه های فرهنگی ومذهبی یکی از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۷۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۴


معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت گفت: از فاکتورهای جامعه سالم، عقب هستیم.

كد خبر : ۷۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


روابط میان کشورها تابع قوانینی است و مسئولین هر کشوری برای استیفای حقوق شهروندان خود، باید بر آن پای فشارند و هرگز از آن کوتاه نیایند!

كد خبر : ۷۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


مراسم عزاداری وسخنرانی دهه اول فاطمیه با حضور اقشار مختلف مردم در مسجد امام علی(ع) شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۷۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۳


معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه کشور در شرایط کنونی به روحیه جهادی نیاز دارد گفت: باید استفاده از تولید ملی افتخار باشد نه اینکه برند خارجی برای بعضی از افراد کلاس باشد.

كد خبر : ۷۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


بحث تقارن ایام فاطمیه و آغاز سال جدید که نوروز نامیده می‌شود، بحث این روزهای رسانه‌ها و مردم شده است و سخنان متفاوتی در این باره عنوان می‌شود که یکی از بهترین راهنمایان در این زمینه مراجع هستند.

كد خبر : ۸۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


بیش از 45 روز است که از ربوده شدن 5 مرزبان کشورمان می گذرد و پس از گذشت این ایام گروهک تروریستی جیش الظلم شب گذشته "جمشید دانایی فر" را به شهادت رساند.

كد خبر : ۸۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۴


به مناسبت فرا رسیدن شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم عزاداری و سخنرانی به مدت یک هفته در روبروی اداره آموزش وپرورش قدیم شهرستان پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۸۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


حضور گسترده مردم در انتخابات، دسته‌بندی کردن و سیاسی کاری مسئولان و ... از جمله رویدادهای سال گذشته پلدختر است

كد خبر : ۸۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


مراسم سوگواری و عزاداری ایام شهادت حضرت فاطمة‌الزهرا سلام‌الله‌علیها طبق روال همه‌ ساله از سوی رهبر معظم انقلاب به مدت پنج شب برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


سال جدید تقارن داشت با ایام سوگواری فاطمیه.این اولین بار نیست که چنین تقارن هایی به وجود می اید و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود.

كد خبر : ۸۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


مردم مسلمان و ولایتمدار شهرستان پلدختر در سالروز  شهادت ام ابیها ، حضرت فاطمه زهرا (س) با راه اندازی هیئات عزاداری در سطح خیابان های شهر  در ماتم و عزا گذراندند .

كد خبر : ۸۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


كد خبر : ۸۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


كد خبر : ۸۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها امشب (جمعه) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، اقشار مختلف مردم و جمعی از مسئولان نظام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۸۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۶


امام جمعه پلدختر گفت:راه ندادن سفیر ایران به آمریکا لک ننگ بزرگی بر پیشانی مدعیان دوروغین حقوق بشر و مبارزه با تروریست است.

كد خبر : ۸۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۲


محمدٍ من به عشق همان خدا در سیر و سلوک خود ورق های معراج السعادۀ را در مسافتی 24 ساله با مولای خود التماس شهادت کرده است .

كد خبر : ۸۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


چند شب گذشته در جریان برگزاری مراسم وفات حضرت ام‌البنین(س) در هیئت مکتب‌المهدی(عج) عده‌ای از اراذل و اوباش محله نارمک اقدام به هتاکی و بی‌حرمتی به عزاداران مقابل درب هیئت کردند. درهمین اساس با توجه به حساسیت موضوع و فضایی که در سطح جامعه به وجود آمده بود، خبرنگار دانا تصمیم گرفت جزئیات جدیدی از زوایای پنهان این حادثه منتشر کند.

كد خبر : ۸۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


همایش بزرگداشت پنجاهمین سالگرد رحلت آیت‌الله‌العظمی روح‌الله کمالوند، مؤسس حوزه علمیه کمالیه خرم‌آ‌باد 31 اردیبهشت در این شهرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۸۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


معاون هماهنگ کننده سپاه استان گفت:بدون تردید مهمترین راهکار وبرنامه سپاه استان لرستان درراستای اطاعت از منویات وشعار مقام معظم رهبری درسال جدید، ایجاد اشتغال وخدمت به مناطق محروم استان است.

كد خبر : ۸۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۳


 صداقت در عمل، راست‌گویی و پاک‌دستی پارامترهای رضایت‌مندی مردم از فرماندار جدید پلدختر است

كد خبر : ۸۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۰


 امام جمعه پلدختر گفت:نسل جوان ما باید سیره حضرت امام(ره) را به خصوص در مسئله اقامه نماز اول وقت در زندگی خود سر لوحه قرار دهند.

كد خبر : ۸۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


فرماندار پلدختر گفت:همه دستگاههای اجرایی شهرستان پلدختر بایستی برای اعزام کاروان و اجرای باشکوه برنامه های عزاداری ار تحال حضرت امام(ره)  تلاش کنند.

كد خبر : ۸۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


چند هفته قبل در شهر بروجرد اعلام شده بود قرار است روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت «همایش ملی تبیین شخصیت علمی حضرت امام خمینی(ره)» با حضور حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی در دانشگاه دولتی حضرت آیت‌الله العظمی بروجردی برگزار شود و از طریق رسانه‌ها و با نصب بنر و تبلیغات گسترده در سطح شهر برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده بود.

كد خبر : ۸۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


امروز آیین سوگواری این امام موسی کاظم (ع) با حضور ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت با نوحه سرایی و مرثیه خوانی در خیابانهای شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


مراسم عزاداری بیست و پنجمین سالگرد ملکوتی ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در پلدختر با شرکت انبوه مردم برگزار شد.

كد خبر : ۹۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


حواشی برگزاری مراسم ارتحال امام(ره)...

كد خبر : ۹۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۵


امام جمعه پلدختر گفت:مردم سوریه با انتخاب بشار اسد به آمریکاییها و تروریست ها نه بزرگی گفتند.

كد خبر : ۹۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۶


صبح روز گذشته خبری مبنی بر آتش سوزی در مصلای شهرک طالقانی ماهشهر منتشر شد که جزئیات بیشتری از این حادثه و اتفاقات پس از آن توسط این پایگاه خبری ارائه می شود.

كد خبر : ۹۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۸


گلچینی از بهترین مطالب وبلاگ نویسان  استان لرستان

كد خبر : ۹۲۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


ادبیات فولکلوریک به واسطه ‏ی جریان داشتن آن در لایه ‏های درونی ذهن و زندگی در تداوم فرهنگ، روانشناسی اجتماعی، ارزش های دینی- اخلاقی، پندها و اندرزها، قراردادهای اجتماعی نقش داشته و با تکیه بر فرهنگ سنتی و ملی نقش بسزایی را در پاس ‏داشت میراث فرهنگی داشته و دارند.

كد خبر : ۹۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


امام جمعه پلدختر گفت:سفر دولت به استان لرستان فرصتی را برای توسعه این استان فراهم کرده است.

كد خبر : ۹۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


شهيد خير علي عيوضي در مورخه 1319/3/19 درخانواده اي كشاورز در روستاي به نام قلعه نصير به دنياآمد ،اين روستا  به علت ظلم و ستم شاه پهلوي هیچگونه امكاناتي نداشت.

كد خبر : ۹۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

كد خبر : ۹۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


مردم پلدختر ،با امضاء طومار 10متری از زحمات امام جمعه ومعرفی ایشان از طریق شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور حمایت و قدردانی کردند.

كد خبر : ۹۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۷


آیین احیای دومین شب از شب های پر خیر و برکت قدر با حضور اقشار مختلف مردم در مساجد پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۹۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


به مناسبت شهادت حضرت علی بن ابی طالب (ع) مراسم عزاداری و سخنرانی در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۹۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


همزمان با سالروز شهادت مظلومانه مولی الموحدین حضرت علی ابن ابیطالب علیه السلام مراسم سوگواری و عزاداری آن حضرت با حضور قشرهای مختلف مردم و رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۹۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


روابط عمومی وزارت اطلاعات در اطلاعیه‌ای از شناسایی و تعطیلی دفاتر تولید تعدادی از شبکه‌های ماهواره‌ای غیر قانونی در چهار استان کشور خبر داد.

 
كد خبر : ۱۰۰۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۲


آیت الله صدیقی با اشاره به اجرای طرح تکریم بانوان در شهرداری تهران گفت: طرح تکریم زنان که در شهرداری تهران انجام شد اما از سوی رسانه های خارجی مورد هجمه قرار گرفت از احداث تونل نیایش و بوستان ولایت مهمتر است.

كد خبر : ۱۰۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۷


پنجشنبه شب در برنامه " دیروز، امروز، فردا" رییس ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال 88، افکار ضددینی سبز خود و همفکرانش را بیان، و همانند عاشورای 88 به امام حسین (ع) و عاشورا اهانت کرد.

 
كد خبر : ۱۰۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


آیا عزاداری برای سیدالشهداء علیه‌السلام، و زنده نگهداشتن یاد و خاطره واقعه کربلا و رخداد عاشورا به معنا و مفهوم پاسداشت فداکاری و ایثار در راه خدا، مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی دیکتاتورها، ایثار و از خودگذشتگی برای تأمین سعادت انسان‌ها و حفظ استقلال و آزادگی آنها نیست؟!

 
كد خبر : ۱۰۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


رئیس جمهوری آمریکا درباره بریده کشته شدن خبرنگار آمریکایی به دست داعش طی سخنانی این اقدام را محکوم کرد و تصریح کرد که داعش نماینده هیچ دینی نیست.

كد خبر : ۱۰۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


جریان سید صادق شیرازی برای کمک به برخی از هیئت‌های مذهبی شروطی را گذاشته است که مخالف فرهنگ شهادت و محرم است.

كد خبر : ۱۰۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


در این مراسم باشکوه که به همت آستان مقدس حرم مطهر حضرت عباس(ع) و با حضور هیئتی از آستان مقدس و اهالی شهر آمرلی برگزار شد «حاج نزار قطری» مداح معروف اهل‌بیت(ع) به مداحی پرداخت.

كد خبر : ۱۰۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


مدیر کل صداو سیمای مرکز لرستان گفت: امسال با برنامه‎ریزی‎های دقیق دستگاه‎های فرهنگی نظم و انسجام هیئت‎های مذهبی مراسم محرم به خوبی برگزار می‎شود که صدا و سیما نیز در این راستا تلاش خود را به خوبی به کار می‏‎گیرد.

كد خبر : ۱۰۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:شهرستان پلدختر با داشتن ظرفیت تولید 13درصد انجیر کشور ظرفیت عظیمی برای صادرات دارد که متاسفانه تا به حال این مسئله محقق نشده است.

كد خبر : ۱۱۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۵


یکی از مراجع تقلید شیعیان جهان در جمع تعدادی از مداحان سپاه پاسداران توصیه‌های مهمی داشت و با بیان اینکه مداحی برای امام حسین (ع) افتخار بزرگی است، بر استفاده از منابع معتبر توسط مداحان تاکید کرد.

كد خبر : ۱۱۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


فرماندار پلدختر گفت:هیئات مذهبی بایستی از شکل طایفه گرایی به محله ای تغییر پیدا کنند.

كد خبر : ۱۱۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۹


آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به این مطلب که دستگاه قضایی نیز ایستادگی در برابر فتنه‌ها را دستور کار خود قرار داده است و در این راه از هیچ ملامتی خوفی ندارد، گفت: فتنه گرانی که می‌خواهند قد علم کنند بدانند که نخواهیم گذاشت دوباره سر برآورند و فتنه‌گری کنند.

كد خبر : ۱۱۰۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


امام جمعه معمولان گفت:با مطالعه دقیق ابعاد مختلف قیام امام حسین(ع) ،مبارزه با ماهواره از اهداف دیگر این قیام است.

كد خبر : ۱۱۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


طي بيانيه اي، فرماندار و امام جمعه شهرستان پلدختر درگذشت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی  رئیس مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۱۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


امام جمعه پلدختر گفت:اگر آل سعود حکم اعدام شیخ نمر را اجرا کند در هیچ جای دنیا امنیت نخواهد داشت.

كد خبر : ۱۱۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


فرماندار پلدختر گفت:لرستان با کاهش جمعیت 3/1دهم در کشور رتبه اول را دارد.

كد خبر : ۱۱۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مراسم بزرگداشت آیت الله مهدوی کنی دوشنبه شب باحضور پرشور مردم ولایتمدار و مسوولان در مسجد جامع پلدختر برگزار شد

كد خبر : ۱۱۱۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: در ایام محرم تمام فعالیت های هیئات مذهبی از طریق سیستم پایش تصویری رصد می شود.

كد خبر : ۱۱۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۵


همزمان با فراررسیدن ایام محرم حسینی پایگاه اطلاع رسانی بیان روز کلیپ هایی از عزاداری عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) را برای دانلود و مشاهده منتشر کرد. 

كد خبر : ۱۱۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


شاید بسیاری از ما هنگام فرا رسیدن ماه محرم در لرستان هئیت هایی را مشاهده می کنیم که چندین طبل و طبل زن دارند . نشانه ی طبل در عزاداری امام حسین(ع) چیست؟

كد خبر : ۱۱۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


دشمنان قسم خورده ی قیام عاشورا نیز ازهمان ابتدا چه در زمان حادثه ی کربلا و چه امروز با استفاده از انواع آسیب های رایج چون تحریف وتفسیر غلط و دروغین عاشورا،استفاده ابزاری از شعرها و آهنگ های مبتذل تحت عنوان مداحی و روضه خوانی در رسای امام حسین (ع) و یارانش سعی در کم اهمیت جلوه دادن این حادثه ی تأثیرگذار کرده و می کنند.

كد خبر : ۱۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت‌ آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب، با انتشار مطلبی ویژگی‌های هیئت‌های مذهبی از دیدگاه ایشان را تبیین کرد.

كد خبر : ۱۱۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


ماه محرم وایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بهانه ای شد تا خبرنگار بیان روز برای تهیه مصاحبه ای با قدیمی ترین مداح هیئت سینه زنی قمربنی هاشم به گفتگو با لطف الله قاسمی به پردازیم.

كد خبر : ۱۱۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


مسئول هیئت انصارالمهدی (عج) شهرستان پلدختر گفت: استفاده بیش از حد از طبل ودر برخی موارد متاسفانه رقابت هیئأت در برخورد با هم زیبنده نیست  و در برخی موارد هم نوحه هایی که قرائت میشود و خیلی این اشعار هم با هدف قیام امام حسین (ع)شایدقرابت نداشته باشد.

كد خبر : ۱۱۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


معرفت عاشورا حکم می کند تا مسئولان دلسوز نظام اسلامی در ایام محرم نسبت به پاسخگویی سال ها ظلم وستم به پیروان و عاشقان حضرت امام حسین بن علی (ع) که در فتنه 88 ظهور جدیدی داشته اقدام نمایند و کسانی را که نقش عمده ای در برپایی این فتنه داشتند به صورت علنی محاکمه و به جزای خود برسند.

كد خبر : ۱۱۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


مراسم عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یاران باوفای ایشان، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


امام جمعه پلدختر گفت:همزمان با سراسر کشور در روز عاشوراء، مراسم اجتماع بزرگ عاشورائیان استکبار ستیز در میدان شهید بهشتی شهرستان پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۱۱۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


یک فرقه خاص که سال گذشته با برنامه‌ریزی‌های گسترده و با سوءاستفاده از احساسات عزاداران اقدام به برگزاری مراسم قمه‌زنی دریکی از کارگاه‌های حاشیه‌ای شهر قم کرده بود، امسال قصد دارد این مراسم را در حسینه های قم برگزار کند و آن را به‌صورت زنده در شبکه‌های ماهواره‌ای پخش کند.

كد خبر : ۱۱۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


در روز تاسوعای حسینی ،عزاداران حسینی در شهرستان پلدختر با راه اندازی دستجات عزاداری در سوگ علمدار کربلا با نوای ای اهل حرم میرو علمدار نیامد علمدار نیامد به عزاداری پرداختند.

كد خبر : ۱۱۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


بر اثر برخورد دو دستگاه سواری و یک کامیون در شب بارانی گذشته حد فاصل کیلومتر18 محور مواصلاتی ازنا به اراک سه تن دردم جان باخته و دو نفر بشدت مصدوم شدند.

 
كد خبر : ۱۱۲۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۲


در عاشورای حسینی، جای جای شهرستان پلدختر ومعمولان در روستاهای مختلف عزاداران حسینی با گل مالی کردن خود و برخی ها هم با پای برهنه در دستجات عزاداری به سینه زنی و زنجیر زنی پرداختند.

كد خبر : ۱۱۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


مردم مومن و عزادار پلدختر در قالب دسته جات و هیات های عزاداری پس از حضور در مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با شور خاصی در صفوف منظم و به هم پیوسته، نماز ظهر عاشورا را در میدان شهید بهشتی و مساجد برگزار کردند.

كد خبر : ۱۱۲۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۳


در صبح روز عاشورا مردان خرم آباد لرستان در سوگ سرور و سالار شهیدان به گل افتاده و با ریختن خاک و گل بر روی سر و تن خود عزاداری خود را نشان می دهند. هیات بعد از خشک شدن گل های تن خود شروع به سینه زنی و عزاداری می کنند.

كد خبر : ۱۱۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


در شام غریبان حضرت اباعبد الله الحسین (ع)، مراسم سوگواری و عزاداری سیّد و سالار کربلا و اصحاب با وفای ایشان، امشب در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوا و جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله تروریستی به مراسم عزاداری عاشورای حسینی در شهر الأحسا در شرق عربستان را که منجر به کشته و زحمی شدن تعدادی از مردم بی‌گناه و عزادار شد به‌شدت محکوم کرد.

كد خبر : ۱۱۲۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


دبیر کل حزب‌الله لبنان در سخنرانی روز عاشورای حسینی که هزاران عزادار لبنانی آن را در ورزشگاه «الرایه» در جنوب بیروت پایتخت لبنان دنبال می‌کردند، تاکید کرد که انفجارهای تروریستی و تهدیدها میان مردم و امام حسین علیه‌السلام جدایی نمی‌اندازد.

كد خبر : ۱۱۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


در شام غریبان حضرت اباعبد الله الحسین (ع)، مراسم سوگواری و عزاداری سیّد و سالار کربلا و اصحاب با وفای ایشان، امشب در حسینیه امام خمینی (ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوا و جمعی از مسئولان و هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم برگزار شد.

 

كد خبر : ۱۱۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۴


پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، امشب در حسینیه‌ی امام خمینی(ره)، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، رؤسای قوا، جمعی از مسئولان و هزاران نفر از سوگواران عاشق حسینی برگزار شد.

 

كد خبر : ۱۱۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


سخنگوی دولت گفت: ۷۲۹ میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه اختصاص یافت.

كد خبر : ۱۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


اقدامات ضد شیعی و ضد اسلامی عربستان سعودی که پس از راه انداختن داعش در منطقه همچنان ادامه دارد، در طول یکی دو ماه گذشته به ماجرای محکومیت شیخ نمر، رهبر شیعیان عربستان به اعدام و کشتار وحشیانه عزاداران محرم الحرام در این کشور انجامید.

كد خبر : ۱۱۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸


مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان لرستان از راه اندازی بزرگترین موزه باستان شناسی کشور بعد از موزه ملی ایران در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


طی مراسمی با حضور فرماندار ،امام جمعه و جمعی از مسئولان محلی و مردم روستای اسلام آباد از کلیپ مداحی شهید جودکی رونمایی شد.

كد خبر : ۱۱۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


فاطمه خوئینی مادر سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی به فرزند شهیدیش پیوست.

 

 
كد خبر : ۱۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: فضای فرهنگی در استان لرستان وضعیت مطلوبی دارد.

 

 

كد خبر : ۱۱۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


 

در آستانه هفته بسیج قرار داریم و همین مناسبت باعث شده تا توجه سالیانه به این نهاد مردمی بیشتر شود. اما اینکه این سازمان مردم نهاد چه کارهایی انجام می دهد و چه تأثیری بر زندگی مردم دارد، نیاز به اطلاع رسانی بیشتر دارد.

 

كد خبر : ۱۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که اربعین حسینی یادگار غافله جهاد و مقاومت است، گفت: عزاداری حسینی زنده نگه داشتن اسلام ناب و زمینه ساز حکومت عدل مهدی موعود(عج) است.

كد خبر : ۱۱۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۴


امام جمعه پلدختر گفت:همزمان با اربعین حسینی مراسم عزاداری و سخنرانی با حضور هیئات عزاداری در میدان شهید بهشتی پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۱۱۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۶


اربعین روز موعود و قصرشیرین معبری شد برای همیشه پر کشیدن مردی که شهادت را آرزوی دیرینه خود می خواست.

 
كد خبر : ۱۱۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۰


به مناسبت اربعین حسینی مراسم سوگواری و عزاداری با حضور مردم ولایتمدار شهرستان پلدختر در قالب دستجات عزاداری و سینه زنی سنتی در میدان شهید بهشتی برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۶۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


پرچم مطهر و نورانی گنبد حرم حضرت ابوالفضل عباس (ع) با استقبال پر شور مردم پلدختر وارد این شهر شد.

كد خبر : ۱۱۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


بیش از 20 میلیون زائر تاکنون خود را به کربلای معلی رسانده‌اند و استاندار این شهر این جمعیت را در طول تاریخ بی‌سابقه ذکر کرده است.

كد خبر : ۱۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


در اربعین شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام و اصحاب با وفای ایشان،مراسم عزاداری و سوگواری با حضور رهبر معظم انقلاب و هیات های دانشجویی از سراسر کشور در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

 

كد خبر : ۱۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


در 28صفر همزمان با رحلت جدانگداز رحمت للعالمین،رسول عدالت و مهربانی حضرت محمد (ص) و سبط اکبرش کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) پلدختر غرق در ماتم و عزا شد.

كد خبر : ۱۱۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


هیات مذهبی شهر خرم آباد برای نخستین بار امروز هم زمان با ۳۰ صفر سالروز شهادت امام رضا(ع) از حرم امامزاده زیدبن علی (ع) تا حرم امامزاده عبدالله (ع) عزاداری به صورت پیاده عزاداری کردند.

كد خبر : ۱۱۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


امام جمعه موقت تهران گفت:‌ به هم ریختن مجالس به خصوص در مجامع فرهنگی و دانشگاهی از هر طرف که باشد چیزی جز شارلاتانیسم نیست.

كد خبر : ۱۱۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


در سالروز شهادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) شهرستان پلدختر دیار شهید و شهادت یکپارچه سیاهپوش و عزادار شد.

كد خبر : ۱۱۸۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


بعد از پشت سرگذاشتن دو ماه محرم و صفر و عزاداری‌ها به بهار ماه‌ها یعنی ماه ربیع‌الاول، رسیدیم...

كد خبر : ۱۱۸۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۳


افرادی که در تشییع مرحوم پاشایی حضور داشتند به سه گروه تقسیم می‎شدند؛ عده‌ای برای قدردانی از یک هنرمند، عده‌ای از روی کنجکاوی و دیدن چهره‌های هنری و بخشی هم از سر بیکاری و برای وقت‌گذرانی به مراسم آمدند.

كد خبر : ۱۱۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۶


شفافیت و صداقت، روشن کردن افکار عمومی جز انکار ناپذیر یک رسانه است. رسانه ها باید به دور از هرگونه بی طرفی و غرض ورزی به بازتاب خبری بپردازند و تحلیل مسائل را به مخاطب واگذار کنند.

كد خبر : ۱۱۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

كد خبر : ۱۱۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


دنیای امروز پر از جریان هایی است که با عنوان هدایت انسان ها، آن ها را به انحرافات فکری و اعتقادی می کشاند.

كد خبر : ۱۲۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


رئیس‌جمهور کشورمان با تأکید بر اینکه انقلاب با فداکاری و ایثار به پیروزی رسید، گفت:‌ ایثار یعنی منافع و مصالح کشور را بر منافع شخصی و حزبی ترجیح داد.

كد خبر : ۱۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


عضو هیئت علمی دانشگاه لرستان  گفت:حادثه شیراز و درگیری با فرزند مطهری به خاطر برخی از موضع گیری های اشتباهی که داشته اصلا مورد تایید ولایت و حزب اللهی ها نیست.

كد خبر : ۱۲۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۱


در سالروز شهادت حضرت زهرای مرضیه(س) شهرستان پلدختر دیشب و امروز سراسر غم وعزا شد.

كد خبر : ۱۲۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


مراسم عزاداریِ دخت گرامی پیامبر اسلام و همچنین مجلس ترحیم و بزرگداشت بانوی انقلابی سیده فاطمه حسینی خامنه‌ای همشیره مکرمه رهبر معظم انقلاب اسلامی، با حضور سران قوا، جمعی از مسئولان کشوری و لشکری و اقشار مختلف مردم در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۴


مراسم عزاداری شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۵


سومین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور رهبر معظم انقلاب و در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۶


معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: مطالبات معلمانی که در دولت‌های قبل انباشته شده در آینده‌ای نزدیک پرداخت می‌شود.

كد خبر : ۱۳۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اینکه باید به مسئله نماز توجه ویژه شود، عنوان کرد: وضعیت نماز نسبت به گذشته خیلی بهتر شده اما هنوز جایگاه نماز به آن‌چه که باید در یک حکومت اسلامی برسد، نرسیده است.

كد خبر : ۱۳۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


در آستانه هفته معلم یاد وخاطره مرحوم کاظم صفرزاده معلم فداکار لرستانی که ایثار و از خودگذشتگی را به صورت حقیقی معنا کردند را گرامی می داریم.

كد خبر : ۱۳۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


می گفت: ای فرزندان رسول الله فردا به عملیات خواهیم رفت و امکان فیض شهادت را خواهیم داشت بیایید شال سبزی که نشان سادات است با خود داشته باشیم. سید ابوالفضل شیخ زاده سراجی روز پنج شنبه به دنیا آمد و روز پنج شنبه نیز به فیض شهادت نایل آمد.

كد خبر : ۱۳۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عاقبت اعتماد به امریکا، محاکمه در قفس است که اگر به جای سازش به امریکا، علیه اسراییل مقاومت می کردند ملت مصر نیز پشتیبان آنها می ماند.
كد خبر : ۱۳۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۰


ادامه بررسی و تدوین سیاست‌های کلی انتخابات در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد، پیگیری و یک بند و دو تبصره دیگر این سیاست‌ها به تصویب رسید.

كد خبر : ۱۳۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


دبیر سومین جشنواره دوسالانه عکس بسیج در لرستان گفت:علاقه‌مندان می‌توانند تا 25 مرداد‌ماه سال جاری آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

كد خبر : ۱۳۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۲۰


روزنامه کیهان در سرمقاله امروز خود به بررسی و نقد اظهارات برخی مسوولین مبنی بر مصادره شهدا پرداخته است

كد خبر : ۱۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


یکی از همسران شهدا خطاب به حاج قاسم گفت "اگر نیاز باشد ما هم برای نبرد و جان دادن حاضریم". جمله ای که بسیاری از ناظران را تحت تاثیر قرار داد.

كد خبر : ۱۴۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


شهرستان پلدختر در سالروز شهادت ششمین اخترتابناک آسمان ولایت و امامت و طلایه دار مذهب مقدس تشیع حضرت امام جعفر صادق (ع) غرق در اندوه و ماتم است.

كد خبر : ۱۴۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۰


حجت‌الاسلام‌ و المسلمین علی آل‌ کاظمی نماینده سابق مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی امروز به دلیل بیماری به دیار باقی شتافت.

كد خبر : ۱۴۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۸


 وزارت کشور کویت در راستای استقبال از ماه محرم و بزرگداشت عاشورای حسینی بر ضرورت برخورد با هر عامل مشکوکی تاکید کرد.

كد خبر : ۱۴۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:افراد نباید از ماه محرم برای رسیدن به مقاصد سیاسی و انتخاباتی خود با اغراض پلید سیاسی فرهنگ ناب علوی را زیر سئوال ببرند

كد خبر : ۱۵۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۰


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر گفت:در عزاداری ها به شدت از عمل به هوای نفس و خرافات و تقلید کور کورانه و رفتارها و گفتارهای زننده که خلاف راه ائمه است پرهیز کنیم.

كد خبر : ۱۵۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


فرمانده انتظامی لرستان گفت: قرارگاه مبارزه با خرده‌فروشان مواد مخدر هفته آینده در سطح استان لرستان تشکیل می‌شود.

كد خبر : ۱۵۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


هزاران هوادار تیم فوتبال پرسپولیس در مراسم خاکسپاری کاپیتان پرسپولیس حضور یافته اند.

كد خبر : ۱۵۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۰


جلسه ستاد شئون فرهنگ در مناسبت‌های مذهبی با حضور فرماندار، نهادهای امنیتی و انتظامی، سپاه پاسداران، شورای هیئت مذهبی و کانون مداحان در دفتر امام جمعه پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۴


امام جمعه موقت تهران گفت: دین را باید شناخت؛ اگر دین را نشناسیم، دوخطر سکولار و خشونت امریکایی، وهابیت عربستان و لندنی ما را تهدید می کند.

كد خبر : ۱۵۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


رئیس بسیج مداحان کشور گفت: آمریکا و اسرائیل به دنبال این هستند که نهضت حسینی را تحریف و امید مهدوی را دچار خرافات کنند.

كد خبر : ۱۵۲۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


در حالی که مردم مسلمان ایران خود را برای عزاداری سید و سالار شهیدان آماده می کنند، عده ایی در فضای مجازی دست به تحریف و احادیث جعلی می زنند.

كد خبر : ۱۵۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


امام جمعه پلدختر گفت:مسئولان هیئات عزاداری نسبت به مسائل سیاسی و طایفه بازی در برنامه های عزاداری امام حسین(ع) خودداری کنند.

كد خبر : ۱۵۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


نصب بیرق های مشکی امام حسین(ع) بر سردرب منازل ومغازه ها،برپایی ایستگاه های صلواتی،تکایا،سیاه پوش کردن مساجد حال وهوای عاشورایی را در پلدختر حاکم کرده است.

كد خبر : ۱۵۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف تاریخی همواره بیانات و رهنمودهایی پیرامون هنر شعر و مداحی داشته‌اند.

كد خبر : ۱۵۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


نیروهای امنیتی و مردم عراق با آغاز محرم امسال تدابیر ویژه‌ای برای تامین امنیت و رفاه عزاداران اباعبدالله (ع) در نظر گرفته‌اند.

كد خبر : ۱۵۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


مسئله طایفه ای در جوامع سنتی ومحروم در مسائل مختلف سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و دینی به معضلی تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۵۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


صبح امروز دوازدهمین همایش شیرخوارگان حسینی با حضور مادران و شیرخوارگان حسینی در سالن ورزشی کشتی پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۴


علاقه مندان و ارادتمندان به سید وسلار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در پلدختر  طی سه شب اول ماه محرم با حضور در مساجد،تکایا وحسینه ها با شعور حسینی خود برای امام حسین(ع) و یاران باوفایش اشک ماتم ریختند.

كد خبر : ۱۵۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۵


ظروف شفاف از پلی استایرلن تشکیل شده است و به محض اینکه در معرض حرارت قرار بگیرد، این مواد درون ظرف آزاد شده که طی فرآیندی باعث ایجاد بیماری سرطان می‌شود زیرا این مواد نمی‌توانند حرارت را تحمل کنند

كد خبر : ۱۵۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


روستای اسلام آباد از توابع شهرستان پلدختر در دهه اول محرم با حضور پرشور در سوگ اباعبدالله الحسین(ع) به عزاداری می پردازند.

كد خبر : ۱۵۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:عزاداران اباعبدالله (ع) درکنار شور حسینی از این فرصت برای افزایش شعور حسینی استفاده کنند.

كد خبر : ۱۵۴۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


علاقه مندان به حضرت اباعبدالله (ص) در پلدختر با راه اندازی دستجات عزاداری عشق وارادت خود را به آن حضرت نمایش دادند.

كد خبر : ۱۵۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۹


حاج رحم خدا شیران، پیرغلام لرستانی به پاس سال ها نوکری و خادمی حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در سیزدهمین اجلاس بین‌المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی مورد تجلیل قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


رئیس دادگستری پلدختر گفت:با تلاش نیروهای امنیتی و تدابیر لازمی که شورای تامین دارد ضریب امنیتی پلدختر نسبت به سایر شهرهای لرستان بالاتر است.

كد خبر : ۱۵۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


در آستانه تاسوعای حسینی،یکمین سالگرد درگذشت مرحوم کاظم صفرزاده معلم فداکار لرستانی بدون برگزاری مراسم بزرگداشت رسمی برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


امام جمعه پلدختر از تجمع بزرگ هیئات عزاداری در روز تاسوعای حسینی در میدان شهید بهشتی خبر داد.

كد خبر : ۱۵۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


علاقه مندان وعاشقان به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در شب تاسوعای حسینی با راه اندازی دستجات سینه زنی وزنجیر زنی به عزاداری پرداختند.

كد خبر : ۱۵۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی علیه‌السلام با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


امام جمعه پلدختر گفت:پس از تصویب برجام در مجلس و بحث هایی که موافقان ومخالفان در این خصوص داشته اند رهبر انقلاب آن را تصویب کرد.

كد خبر : ۱۵۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۱


مراسم عزاداری شام غریبان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲


همزمان با سراسر کشور سوگواران و عزاداران حسینی در پلدختر پس از برگزاری مراسمات عزاداری با اقتدا به سید وسالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) نماز ظهر عاشورا را اقامه کردند.

كد خبر : ۱۵۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲


امروز ظهر به علت شکستگی لوله، آب قسمت شرقی پلدختر به مدت 5ساعت قطع شد.

كد خبر : ۱۵۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲


عاشقان وارادتمندان به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در روزعاشورای حسینی اشک ماتم ریختند.

كد خبر : ۱۵۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۲


پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


درگیری مسلحانه گروهی از اوباش در بهبهان که به دسته های عزاداری کشیده شده بود 6 نفر مصدوم برجای گذاشت.

كد خبر : ۱۵۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


بابایی سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دلفان گفت : نرم افزار اندرویدی "عاشورا در قوم لک " با هدف آگاهی بخشی وروشنگری فلسفه عاشورا ساخته شد.

كد خبر : ۱۵۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


حضور رهبر انقلاب در منزل شهید همدانی با حاشیه هایی همراه بود کافی است چند نفر از بچه‌های زبل هیئت مسجد بو ببرند که آقا قرار است بیایند اینجا تا کار بکلی از روند خودش خارج شود.

كد خبر : ۱۵۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


پنج شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


فرارسيدن مام محرم ايام سوگواری سرور آزادگان جهان امام حسين (ع) را تسليت می گوييم

كد خبر : ۱۵۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


مؤسس و رئیس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی در واکنش به مطلب منتشر شده در سایت هاشمی رفسنجانی و همچنین اظهارات اخیر حسن روحانی عنوان کرد: اینکه امروز می بینیم برخی تا این حد دست و پا می زنند که غیرت و عزت را میان مردم از بین برده و ذلت و دریوزگی را جایگزین کنند به این دلیل است که بتوانند خود را بر مردم تحمیل کرده و مسئولیت و مقام خود را از دست ندهند. مسئولیت داشتن در کشوری که ملت آن غیور، عزتمند و سلحشور است، لیاقت می خواهد.

كد خبر : ۱۵۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: از غضنفر رکن‌آبادی، سفیر سابق ایران در لبنان هیچ اثر و اطلاعاتی در دسترس نیست.

كد خبر : ۱۵۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


دین اسلام به سادگی و به دور از تجملات توصیه می کند و این رفتارها مجالس روضه را از پیام واقعی خود دور می کند و روح معنویت آن را از بین می برد.

كد خبر : ۱۵۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۱


مراسم افتتاح دفتر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در 19آبان ماه با حضور برخی اصلاح طلبان و پخش کلیپی از سخنرانی سران فتنه حاشیه ساز شد.

كد خبر : ۱۵۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۴


سید محسن بنی فاطمه مداح اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در طی سخنانی نسبت به وضعیت فرهنگی وکم کاری مسئولان شهرستان پلدختر انتقادات صریحی را بیان کردند. 

كد خبر : ۱۵۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: خطئه بسیج و اتهام تندروی به کسانی که بر اصالتها و ارزشها پای می‌فشرند تکمیل پروژه نفوذ است.

كد خبر : ۱۵۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


همزمان با ایامی که خیلی ها خود را برای زیارت سیدالشهدا آماده می کنند عده ای در این دانشگاه با برپایی جشن، حرمت ماه صفر وایام اربعین را شکستند.

كد خبر : ۱۵۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۴


در حالی که در دولت یازدهم بسیاری از روزنامه ها به خاطر نقدر برجام و اقدامات هسته ای دولت توبیخ و بسته شده اند، روزنامه های موافق برجام و دولت! در آزادی کامل تمام مقدسات را زیر سوال برده و تا کنون شاهد برخورد هیئت نظارت بر مطبوعات با آنها نبوده‌ایم.

كد خبر : ۱۵۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱


مراسم اربعین حسینی(ع) با حضور هیئت‌های مذهبی دانشجویی در محضر رهبر انقلاب برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۱


هر لحظه که به اربعین حسینی نزدیک‌تر می‌شود، ازدحام جمعیت در کربلا هم بالا می‌رود و میلیون‌ها نفر برای عزاداری امام حسین(ع) آماده می‌شوند. هم اکنون دسته های بزرگ عزاداری در بین الحرمین مشغول عزاداری هستند.

كد خبر : ۱۵۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲


نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت : اربعین تجلی و کمال عاشورا است.عاشورا وقتی کامل شد که پیام این قیام و نهضت خونین به اقصی نقاط فرستاده شد. 

كد خبر : ۱۵۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۲


همزمان با دهه آخر ماه صفر و سالروز رحلت جانگداز پیامبر اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) مراسم عزاداری و زیارت از بعید رسول الله(ص) در مسجد جامع پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


مسئول هیئت زنجیر زنی طفلان مسلم پلدختر گفت:برای حل مسائل ومشکلات قومی قبیله ای وسیاسی باید به ائمه اطهار(ع) متوسل شد.

كد خبر : ۱۵۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر گفت:کشتار شیعیان نیجریه نتیجه توطئه های آمریکا و رژیم صهیونیستی که برای چپاول نفت این منطقه دست به این جنایات وحشیانه می زنند.

كد خبر : ۱۵۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


میان‌ کارتون‌خواب‌های بوستان محله حقانی، زنان ودختران و پسران جوانی به چشم می‌خورند که دغدغه درس و دانشگاه ندارند و کار و خانه برایشان بی معنی است اما وقتی چشمانشان به دوربین می‌افتد با چشمانی از حدقه بیرون زده، توبیخت می‌کنند که از چه عکس می‌گیری، ما آبرو داریم، ما زن و بچه یا ..شوهر داریم.

كد خبر : ۱۶۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


در پی اعدام شیخ النمر به دست آل سعود موج واکنش هایی از طرف کاربران شبکه های اجتماعی و برخی از شخصیت ها انجام شد که به برخی از آن اشاره می شود.

كد خبر : ۱۶۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


در بسته خبری "یک انتخاب خوب لرستان را بسازیم" از اخبار انتخاباتی لرستان اطلاع پیدا کنید.

كد خبر : ۱۶۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم سالگرد ورود حضرت امام خمینی(ره) که در فرودگاه مهرآباد برگزار شد، برخی ردصلاحیت‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

كد خبر : ۱۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


استقبال پرشور مردم قرچک و ورامین از آیت‌الله جنتی، علاوه بر اینکه خط و نشانی برای دخالت‌های انگلیس بود، دفاع تمام قدی از عمّار انقلاب نیز بود.

كد خبر : ۱۶۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


پرستویی به زیبایی از عهده تشویش‌ها، اضطراب‌ها، بحران‌ها و نمایش درست آن برآمده و این توان را دارد که با چهره و چشمانش شخصیت‌ها را درست به مخاطب معرفی کند.

كد خبر : ۱۶۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۸


دومین شب مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها، با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۲


پنجمین شب مراسم عزاداری حضرت صدیقه طاهره (س) در حسینیه امام خمینی و با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

كد خبر : ۱۶۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


فرماندهی اولین یگان مامور در اسکورت و تامین امنیت کشتی‌های تجاری در آب‌های بین‌المللی خلیج عدن و اقیانوس هند از جمله اقدامات سردار شهید محمد ناظری بشمار می‌رود.

كد خبر : ۱۷۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۳


جانشین سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: با حضور سردار نقدی از مقام شامخ 10 هزار شهید عشایری کشور و به ویژه شهد قاسم مدهنی در خرم آباد تجلیل می شود.

كد خبر : ۱۷۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: قرآن در دنیای امروز می‌تواند فعال ما یشاء باشد و ابرقدرت‌ها و قدرت‌های صهیونیستی هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

كد خبر : ۱۷۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


زنان لر طبق آئین دیرینه در روزهای عزاداری و شب‌های قدر، حلوای نذری می‌پزند و م‍ق‍د‌ار‌ی‌ ‌از این ح‍ل‍و‌ا‌ی‌ ن‍ذر‌ی‌ را به‌عنوان شیرینی عید فطر در جای خنک نگهداری می کنند، شیر زنان لر بر این باور هستند که  این حلوا مقدس است.

كد خبر : ۱۷۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۴


دو سال است که دو شهید گمنام در اشترینان در خاک آرام گرفته اند اما غربت شهدای گمنام و بی توجهی مسئولان نسبت به ساخت مقبره شهدای گمنام به دلیل نبود اعتبار، غربت شهدا را بیشتر می کند. 

كد خبر : ۱۸۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۸


برگزاری مراسم عروسی در شب شهادت ائمه اطهار (ع) در الیگودرز سبب نارضایتی مسئولین و مردم شده است و بیشتر مردم چشم انتظار اقدام متولیان فرهنگی در این خصوص هستند.

كد خبر : ۱۸۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:مسئولان شوراهای هیئت مذهبی و سازمان تبلیغات با افرادی که صلاحیت هیئت داری ندارند برخورد کنند و حتی اگر هم شده مجوز هیئت را لغو کنند.

كد خبر : ۱۸۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


امام جمعه پلدختر گفت:عزاداری حسینی با میتینگ سیاسی نباید اشتباه شود و با توجه به نزدیک شدن انتخابات ریاست جمهوری 96،هیئت‌های مذهبی  حق تبلیغ و انجام هرگونه سخنرانی و تبلیغات انتخاباتی را ندارند.

كد خبر : ۱۸۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


امام جمعه معمولان گفت:مردم معمولان برای دیواره ساحلی این بخش که بر اثر سیلاب سال گذشته تخریب شد نگران هستند.

كد خبر : ۱۸۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


امام جمعه پلدختر گفت:مراسمات عزاداری با حضور روحانیون برگزار شود و از مداحان خوش نام برای مداحی ها استفاده شود.

كد خبر : ۱۸۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


 نظامیان رژیم آل خلیفه با تعرض به به مظاهر عاشورایی در بحرین در آستانه فرا رسیدن ماه محرم الحرام، بحران سیاسی در این کشور را وارد فاز جدیدی کرده است.

كد خبر : ۱۸۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۳


دسته های زنجیر و سینه زنی شهرستان پلدختر و معمولان در شب و روز تاسوعای حسینی با تجمع درمیدان شهید بهشتی این شهرستان به عزداری پرداختند.

كد خبر : ۱۸۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۰


همزمان با فرا رسیدن عاشورای حسینی، مراسم عزاداری دسته های سینه زنی و زنجیر زنی در شهرستان پلدختر با حضور اقشار مختلف مردم خصوصا نوجوانان وجوانان در نقاط مختلف این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۱


عزاداران و دلسوختگان حسینی در پلدختر همزمان با سراسر کشور به یاد عاشورای سال 61 هجری و به تأسی از سید و سالار شهیدان، نماز ظهر عاشورا به امامت حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در استاریوم ورزشی شهید سرمالیان را اقامه کردند.

كد خبر : ۱۸۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۱


مردم مومن وبا بصیرت شهرستان پلدختر در عاشورای 95،حماسه حسینی دیگری را خلق کردند،زن ومرد،پیر وجوان همه سیاه پوش با چشمانی اشکبار ندای لبیک یا حسین(ع) سردادند.

كد خبر : ۱۸۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۱


امام جمعه،نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار پلدختر با صدور بیانیه مشترکی از تعامل وهمکاری مردم وهیئات عزاداری در برگزاری مراسم تاسوعا وعاشورای حسینی قدردانی کردند.

كد خبر : ۱۸۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲


فرمانده انتظامی پلدختر طی اطلاعیه ای از اقشارمختلف مردم و مسئولان که در برپایی مراسمات عزاداری تاسوعا وعاشورای حسینی همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته اند قدردانی کرد.

كد خبر : ۱۸۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۲


سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با صدور اطلاعیه ای از سوگواران حسینی قدردانی کرد .

كد خبر : ۱۸۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۳


دبیر اجرایی ستاد مردمی اربعین لرستان گفت: همزمان با اربعین حسینی به منظور اسکان زائرین، 9 موکب توسط این ستاد در شهرهای مقدس کربلای معلی و نجف اشرف برپا می شود.

كد خبر : ۱۸۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


تئاتر توهین آمیز "تمام دختران سرزمین من لیلی نام دارند" و نقش بی تدبیری مدیرکل ارشاد لرستان در تایید و اجرای آن به مانند بی تدبیری شیخ بی بصیرت لرستان در فته88،آبروی فرهنگ لرستان را برد و دوستداران و دلسوختگان نظام را آزرده خاطر کرد.

كد خبر : ۱۸۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۳


فرماندار پلدختر گفت:عزاداری در پلدختر از حالت طایفه ای،قومی و قبیله ای خارج شود و به صورت واحد برگزار شود.

كد خبر : ۱۸۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰


فتنه88خط قرمز نظام مقدس جمهوری اسلامی که هر ایرانی باید این حرکت ضد انقلابی را محکوم کرده و به عنوان سند خیانت عده ای فریب خورده ،مال پرست و خیانتکار به نظام ورهبری برای نسل های آینده معرفی شود.  

كد خبر : ۱۹۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


هدایت ممبینی گفت: در ماده 2 اساسنامه فیفا ذکر شد که فوتبال باید با ارزش‌های فرهنگی هر کشور مقارن باشد اما قطعا فیفا با عزاداری ما در ورزشگاه آزادی مخالف بود و آن را به نوعی سردادن شعار مذهبی در ورزشگاه تلقی می‌کند.

كد خبر : ۱۹۰۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۸


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:اجتماع بزرگ بسیجیان پلدختر با عنوان مدافعین حرم در ششمین روز هفته بسیج برگزار می شود.

كد خبر : ۱۹۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۶


 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت:با توجه به بسته شدن مرز مهران،اعمال محدودیت ترافیکی در لرستان اعمال شد.

كد خبر : ۱۹۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۸


به مناسبت اربعین حسینی،مردم پلدختر ومعمولان خصوصا جوانان با حضور در دسته جات عزاداری هم نوا با حضرت زینب(س) و اسرای کربلا،آیین عزاداری اربعین حسینی را برگزار کردند. 

كد خبر : ۱۹۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰


حسینیه امام خمینی(ره) در اربعین شهادت سیدو سالار شهیدان، میزبان هیأت‌های دانشجویی از سراسر کشور بود و دانشجویان در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی به عزاداری پرداختند.

كد خبر : ۱۹۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۳۰


پدر فرماندار پلدختر عصر امروز دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۹۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۲


هم‌زمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت فاطمة‌الزهرا (سلام‌الله‌علیها) مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۲۰۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۹


روحانی رئیس جمهور که در سخنرانی های اخیر خود به دنبال جلب آرای بیشتری هست سعی دارد با بیان کردن مسائلی اهداف تبلیغاتی خود را تحقق بخشد.

كد خبر : ۲۰۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱


استاندار لرستان ضمن گلایه از عملکرد مدیرکل ارشاد در قبال تئاتر موهن به شهدا و اشاره به عقب ماندن حوزه گردشگری استان نسبت به اهداف مورد نظر،اعلام کرد که بیشتر از 4 سال بعنوان استاندار در لرستان نمی‌ماند.
كد خبر : ۲۰۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۰


امروز با گذشت 8 سال از فتنه 88 خوئینی ها به یک باره اقدام به موضع گیری کرده و اصلاح طلبان را از فتنه گران 88 جدا می داند و مدعی شده است که آتش زنندگان خیمه حسینی، یعنی فتنه گران سال ۸۸، داعشی هستند نه اصلاح طلب!

كد خبر : ۲۰۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۸


همزمان با سالروز شهادت امام مهربانی ها،حضرت علی بن موسی الرضا(ع)،مردم هویزه ثانی در شب وروز این مناسبت با راه انداختن هیئت های عزاداری بر سر وسینه زدند.

كد خبر : ۲۱۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸


همزمان با سالروز شهادت امام مهربانی ها،حضرت علی بن موسی الرضا(ع)،مردم هویزه ثانی در شب وروز این مناسبت با راه انداختن هیئت های عزاداری بر سر وسینه زدند.

كد خبر : ۲۱۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۸/۲۸


استاندار لرستان با بیان این‌که لرستان ظرفیت و توانایی تبدیل اجلاس پیرغلامان به سرمایه فرهنگی را دارد، اظهارکرد: از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی در جهت بهتر برگزار نمودن این همایش استفاده خواهیم کرد و با تشکیل دو کمیته که هر کدام چند گروه را شامل می‌شود مقدمات برنامه‌های اجرایی و محتوایی را تنظیم و هماهنگ خواهند کرد.

كد خبر : ۲۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶


عزادارها مادر را با سلام و صلوات تکریم می‌کنند. هر کدام که عباس را می‌شناسند، دستی از شُکر روی شانه‌هایش می‌زنند،ارادتمندان در کربلا عشق حسینی نذر می کنند.

كد خبر : ۲۱۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۹


رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح گفت: من به لحاظ سیاسی حدس می‌زنم که اگر آنها [فتنه‌گران سال 88] پیروز می‌شدند، نه مهندس موسوی زنده می‌ماند نه خاتمی و نه کروبی.

كد خبر : ۲۱۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵


ظهر امروز طی مراسمی با حضور سردار علیشاهی از خادمان درمانی زوار اربعین حسینی در لرستان تقدیر بعمل آمد.

كد خبر : ۲۱۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹