اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۰۱۴    عبارت مورد جستجو: فرزندان

با توجه به سوالات مختلف مردم به نظر می رسد بهتر بود قبل از اینکه از مردم بخواهند دوباره فرم های خوداظهاری یارانه ها را پرکنند، مسئولین اقتصادی و دولتی کشور طی برنامه های متعدد شبهات و سوالات مردم در خصوص یارانه ها را برطرف می کردند تا از این طریق به انتخاب مردم کمک بهتری بشود.

كد خبر : ۸۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمهور سوریه با ارائه طرح سه مرحله ای برای تشکیل دولت وحدت ملی تاکید کرد که از اصول خود کوتاه نمی آییم و حامی مقاومت باقی خواهیم ماند.

كد خبر : ۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتی بعد از شهادت «علی‌اکبر شیرودی» فرمودند: او به یکی از برادران گفته بود "دعا کن شهید بشوم. از بعضی جریانات سیاسی خیلی دلم گرفته." درگیری‌های سیاسی، این جوان مؤمن را بسیار برآشفته و ناراحت کرده بود. شیرودی نخستین نظامی بود که به او اقتدا کردم و نماز خواندم.

كد خبر : ۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی یه مناسبت درگذشت شاعر آیینی، شاهرخ اورامی از دست دادن او را ضایعه‌ای زود هنگام دانست.

كد خبر : ۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس جمهور گفت: مجوز استخدامهای جدید برمبناری قانون است و ۸۰ هزار استخدامی پسر خاله رئیس جمهور نیستند.

 
كد خبر : ۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:خبرها از عربستان حاکی است که وضعیت سلامتی "ملک عبدالله" بار دیگر رو به وخامت گذاشته به صورتی که وی در انجام برخی وظایفش ناتوان مانده است

كد خبر : ۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:سخنگوی کاخ سفید از اظهارات ضد صهیونیستی رئیس جمهور مصر در سال 2010 به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان دورود گفت: کارکنان نیکوکار کارخانه سیمان این شهرستان سرپرستی 72 یتیم زیر 18 سال تحت پوشش این نهاد را تقبل کردند.

كد خبر : ۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شیر حیوان درندەای است و در هیچ مقطع تاریخی بە انسان کمک نکردە و حتی انسان را می‌خورد، اما می‌بینیم کە مردم با افتخار اسم فرزندان خود را «شیر دل» یا «شیر کو» می‌گذارند، اما خر این همە بە انسان‌ها کمک می‌کند و کوچکترین آزاری بە آنها نمی‌رساند اما هیچ کس حاضر نیست اسم فرزند خود را «خر دل» و یا «خر صفت» بنامد.

كد خبر : ۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:خط تولید سامانه سلاح پدافند هوایی یا زهرا(س) با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح افتتاح شد.

كد خبر : ۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قانون اصلاح قانون سرباز قهرمان از سوی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از طریق انتشار در روزنامه رسمی رسما ابلاغ شد.

كد خبر : ۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مسئولان و کارکنان سایت بی‌بی‌سی فارسی طی تماس‌های تلفنی با برخی خبرنگاران کشور به آنها پیشنهاد «همکاری» می‌دهند.

كد خبر : ۳۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: اینکه افراطی و متعصب از دیدگاه آقای هاشمی چه تعریفی دارد و افراطیون چه کسانی هستند مشخص نیست. دیگر اینکه عقلانیت و تدبیر امام در پذیرش قطعنامه موضوعیت داشته یا زهری که به او خوراندند هم در هاله ای از ابهام است.

كد خبر : ۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: فیروزآباد شهرستان سلسله لرستان بلاتکلیف میان شهر و روستا قرار دارد.

كد خبر : ۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: تصویری که مشاهده می‌کنید انتظار کشیدن آیت‌الله طالقانی است در روز ورود امام خمینی(ره) به ایران در 12 بهمن 1357.

كد خبر : ۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر دفاع گفت: پایگاه پرتابی به نام حضرت امام مراحل آخر خود را طی می‌کند که پرتاب ماهواره‌بر سیمرغ از آن پایگاه انجام خواهد شد

كد خبر : ۳۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ارتش جمهوری اسلامی جهت تکمیل کادرخوددربخشهای مختلف استخدام می کند.

كد خبر : ۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:ثبت نام استخدامی بانک توسعه وتعاون درسال91آغاز شد.

كد خبر : ۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان كوهدشت گفت: یك میلیارد و 500 میلیون ریال بابت شهریه به دانشجویان تحت پوشش این نهاد در دی گذشته پرداخت شده است.

كد خبر : ۵۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهور در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسن شاطری را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، عموم مردم قدرشناس ایران و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«پلاک داوود را که برایم آوردند، زنجیر نداشت. گفتم زنجیرش کجاست؟ گفت: جنازه داوود شیمیایی شد و باد کرد. زنجیر در گردنش محو شده، فقط توانستم پلاک را قیچی کنم، بردارم...»

كد خبر : ۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مادر شهیدان خالقی‌پور گفت: دعوای بین برادرها بالا گرفته بود. فهمیدم برای اینکه هر دو باهم به یک گردان نروند دعوا شده... رسول می‌گفت هر دو برادر شهید می‌شوند، مادر گناه دارد؛ به او رحم کن و نیا.

كد خبر : ۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله لبنان به رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای هرگونه تجاوز به خاک لبنان هشدار داد و گفت: «فرودگاه‌ها، بنادر و ایستگاه‌های برق شما در تیررس ماست، تنها به چند موشک نیاز است تا اسرائیل را در تاریکی فروببریم».

كد خبر : ۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:با تعویق واریز عیدی 70 هزار تومانی دولت، زمینه تازه ای برای نقد آن به وجود آمده و این در حالی است که بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند این پول نه تنها دردی از مردم را دوا نمی کند، بلکه نوعی گداپروری و دامن زدن به تورم بیشتر است.

كد خبر : ۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: عقیده دارم اصولگرایان اگر به مبانی خود وفادار هستند باید کارها را در میان خود تقسیم کنند و بر یک نامزد وحدت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:جمعی از سازمان های مردم نهاد و پایگاه های رسانه ای فعال در حوزه مسائل زنان و خانواده در گفتمان انقلاب اسلامی، بیانیه ای را در راستای تبصره خروج دختران مجرد از کشور، به امضا رساندند.

كد خبر : ۶۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:کارگاه آموزشی حجاب و عفاف باحضور جمعی از مشاورین ادارات ، سازمانها و هنرمندان وبسیجیان در محل سالن کنفرانس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختربرگزار شد .

كد خبر : ۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج شیخ‌عزیزالله خوشوقت، رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم ربانی و سالک الی‌الله را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۷۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز:شرکت ملی نفت ایران به منظورتأمین بخشی از نیروی انسانی موردنیاز خود جهت خدمت در مناطق عملیاتی و خارج از کلانشهر تهران از بین داوطلبان واجد شرایط در مقاطع کاردانی و بالاتر استخدام می نماید.

كد خبر : ۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز:اجرای قانون تنظیم خانواده و جمعیت که در سال 1372 در کشور مصوب و اجرایی شد، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از افزایش جمعیت در دهه 60 داشت، اما این برنامه تا جایی پیش رفت که نرخ موالید را به کمتر از 8 . 1 درصد در سال‌های اخیر کاهش داد.

كد خبر : ۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز: درباره مرشد چلویی روایت های زیادی به یادگار مانده است به صورتی که مرحوم مرشد گفته بود، کسانی که می خواهند غذا بیرون ببرند، هدایت کنید تا از نزد او بگذرند چون بیشتر کسانی که غذا بیرون می بردند، بچه ها و نوجوانانی بودند که برای کارفرمایان و صاحبان مغازه های بازار غذا می گرفتند

كد خبر : ۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:محمود احمدی نژاد با حضور در منزل خواهر زهرا رهنورد همسر میرحسین موسوی از رهبران معترضان ایران، درگذشت پدرش را به او تسلیت گفت.

كد خبر : ۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:سایت سحام نیوز که از حامیان سرسخت سران فتنه بوده و در جریان انتخابات و اغتشاشات پس از آن سهم ویژه ای در انتشار بیانیه های میرحسین موسوی و مهدی کروبی داشته، پس از بازداشت خانگی سران فتنه به اطلاع رسانی درباره آنان ادامه داده و هر از چندگاهی گزارشی در این خصوص منتشر می کند.

كد خبر : ۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:فرمانده انتظامی شهرستان ازنا گفت : خرید و فروش هرگونه مواد محترقه و آتشزا جرم محسوب می شود و در همین رابطه با مخلان آسایش مردم در چهارشنبه آخر سال برخورد خواهد شد.

كد خبر : ۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:شبکه های ماهواره ای فسادخانه دشمنان برای انحراف نسل جوان پاک ایرانی است که والدین بیشتربایدبه این خطرتوجه کنند.

كد خبر : ۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:شهناز، فرحناز و لیلا سه دختر محمدرضا پهلوی از ازدواج‌های آخرین شاه ایران بودند.

كد خبر : ۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:آخرین آمار منتشره از سوی مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان همچنان مانند چند سال اخیر بالاترین نرخ بیکاری را در میان استان‌های کشور داراست.

كد خبر : ۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:چهارمين همايش ملی سيره علوی با عنوان «سبك زندگی اسلامی در سيره علوی» صبح امروز سه‌شنبه، 15 اسفندماه به ميزبانی دانشگاه لرستان در خرم‌آباد آغاز به كار كرد.

كد خبر : ۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:فرماندار خرم آباد گفت: یکهزار و 500 نفر از مردم شهرستان در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می شوند.

كد خبر : ۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:گفتارى پيرامون جنّ آنچه درباره جنّ در آيات قرآن آمده است

كد خبر : ۱۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان ازکمبود نیرو در اداره کل منابع طبیعی و حفاظت محیط زیست لرستان خبرداد.

كد خبر : ۱۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایتهای مذکور از تاریخ (27/1/92) قابل دسترسی و دریافت است. زمان برگزاری آزمون 29 فروردین 92 و محل برگزاری آزمون در هنگام ارایه کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

كد خبر : ۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: اگر مدرکی نشان می‌دهد فردی از مسئولان کشور بدون گذشتن از فیلتر کنکور وارد این دانشگاه شده است، ارائه دهید.

كد خبر : ۱۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:معاون مبارزه با سرقت پلیس آگاهی ناجا از کشف 91 درصدی پرونده‌های سرقت خودرو در سال جاری خبرداد.

كد خبر : ۱۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز:مدیرکل کمیته امام خمینی (ره) لرستان از شرکت 11 هزار مددجوی تحت حمایت این نهاد در دوره های حرفه آموزی ویژه اشتغال این افراد خبر داد.

كد خبر : ۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:چرا نام حضرت زینب(س) به عنوان یکی از چهار زن برتر عالم از زبان پیغمبر نمی باشد؟ آیا حضرت مریم برتر از حضرت زینب (س) می باشند؟

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:یکی از افرادی که در بعنوان خواننده در برنامه ای تحت عنوان آکادمی موسیقی در شبکه من و تو حضور پیدار کرده از اعضای گروهک تروریستی منافقین است.

كد خبر : ۱۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:بقعه امامزاده قاسم (ع) بروجرد همه ساله و در ایام تعطیلات نوروز میزبان هزاران مسافران نوروزی و زایری است که از اقصی نقاط کشور برای زیارت این مکان متبرک به این منطقه سفر می کنند.

كد خبر : ۱۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:ناصر فیض ضمن آرزوی موفقیت برای مردم ایران‌زمین در سال ۹۲، به بیان خاطراتی از سال‌های گذشته همزمان با ایام نوروز پرداخت.

كد خبر : ۱۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:این هشدارها بر اساس وظیفه ذاتی و قانونی وزارت اطلاعات برای حفظ و گسترش امنیت عمومی و حمایت از شهروندان ایران اسلامی در برابر خطرات و آسیب پذ یری های امنیتی طراحی شده است.

كد خبر : ۱۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رضاخان در طول سلطنتش تمام املاک مرغوب شمال را به زور سرنیزه به نام خود کرد

كد خبر : ۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:پس از تولد شیث، چون زمان فوت آدم (ع) فرا رسید خداوند به او امر نمود که آنچه را به تو تعلیم دادم به بهترین فرزندانت وصیت کن و حضرت آدم (ع) نیز جمیع فرزندان خود را جمع کرد و فرمود که هبه الله (شیث) جانشین من بعد از شما می باشد.

كد خبر : ۱۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:پیرمرد 92 ساله پس از 82 سال دوری از زادگاهش، نوروز امسال موفق به دیدار تنها خواهر 77 ساله اش شد.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:خداوند متعال خطاب فرمود: من هم به خاطر این کار تو را بخشیدم و ترس تو را به امن مبدل کردم و طلب کارانت را راضی خواهم کرد.

كد خبر : ۱۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: چندین بیماری وجود دارد که می تواند از خزندگان و دوزیستان دست آموز به انسان منتقل شوند .

كد خبر : ۱۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:مدیرکل منابع انسانی استانداری لرستان گفت: آزمون استخدام دستگاههای اجرایی استان، 30 فروردین ماه جاری با محوریت و نظارت استانداری لرستان برای پذیرش و جذب یک هزار کارمند در استان برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:روزنامه درویژه های خودمنتشرکرد.

كد خبر : ۱۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:شهربانو رضایی، زن 75 ساله‌ای است که تمام فرزندانش سر خانه و زندگی خود رفته‌اند و او به تنهایی در خانه خود در شهر شُنبه زندگی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:گسترۀ حقوق اجتماعی شهروندی و دخالت روز افزون دولت ها در عمل محدودیت‌هایی در حداقل چهار حوزه جرم، منازعه‌ها و دعواهای مدنی، كنترل اقتصادی و تأمین اجتماعی برای آزادی افراد و گروه‌های اجتماعی ایجاد كرده است كه بسته به فلسفۀ سیاسی دولت‌ها در نوسان است.

كد خبر : ۱۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:رهبرمعظم انقلاب خاطرنشان کرد: آمریکا و دیگر مدعیان حقوق بشر در قبال کشتار مردم بیگناه پاکستان، افغانستان، عراق و سوریه سکوت میکنند اما بعد از چند انفجار در آمریکا ، همه دنیا را پر از جنجال میکنند.

كد خبر : ۱۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:در پایان سخنرانی احمدی‌نژاد، سیدجواد هاشمی مجری تلویزیون از حاضران خواست به افتخار امام زمان (عج) یک دقیقه دست بزنند!

كد خبر : ۱۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه کارگشایی به دو هزار مددجوی این نهاد در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:مدیر امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) لرستان از کسب رتبه اول و دوم کشوری در آزمون دکترای حرفه ای توسط دو دانشجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.

كد خبر : ۲۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصاویردیدنی وجالب ازحواشی ورزشگاه آزادی

كد خبر : ۲۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:نه‌تنها تک‌همسری منحصر به ما انسان‌ها نیست، بلکه رفتارهایی مانند خیانت یا جداشدن جفت‌ها از یکدیگر در قلمرو حیوانات نیز دیده می‌شود. وفادارترین جفت‌ها را در این قلمرو کرکس‌ سیاه، پنگوئن‌ها و سگ آبی تشکیل می‌دهند.

كد خبر : ۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:چندان نیازی به آمار و ارقام نیست. همین که به اطراف تان نگاه کنید، می بینید که تعداد پسران مجرد نسبت به نسل قبل چند برابر شده است.

كد خبر : ۲۰۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:بانک کشاورزی از بین افراد واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس، دعوت به همکاری می نماید.

 
 
كد خبر : ۲۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:نماینده پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: زن باید به اندازه توانایی‎اش در جامعه فعالیت اجتماعی داشته باشد.

كد خبر : ۲۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:مستند «این فصل را با من بخوان» حکایت زندگی سیدموسوی است که در درگیری‌های شرق کشور در مواجهه با گروهک تروریستی ریگی، از ناحیه سر آسیب دید.

كد خبر : ۲۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه هم اکنون جمهوری اسلامی ایران بیش از 76 میلیون نفر جمعیت دارد، گفت: از این تعداد بیش از 6 میلیون نفر سادات بنی الزهرا هستند.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:به دنبال تاکید نهاد ریاست جمهوری بر جایگزینی 800 هزار نفر نیروی خارج شده از دستگاه های دولتی ظرف 8 سال گذشته در قالب طرح مهر آفرین و اعلام ملاحظات مجلس شورای اسلامی در این باره،‌ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ، جزئیات اجرای این مصوبه را به دستگاه ها ابلاغ کرد .

 

 

كد خبر : ۲۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:وقتی آمد یک هدیه در دستش بود که آن را به من داد، همه منتظر بودند ببینند ایوب‌خان برای تازه عروسش چه هدیه آورده؛ اما وقتی کادو را باز کردم،‌ حسابی جا خوردم.

كد خبر : ۲۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کشور ازوجود5000خیرمدرسه سازوافزایش کمک های خیرین مدرسه سازتا1500میلیاردتومان خبرداد.

كد خبر : ۲۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:آیت‌الله نوری همدانی گفت: در دنیا ما لشکریان زیادی داریم اما آنچه که باعث وجه تمایز نیروهای مسلح ایران با ارتش‌های دنیا است ولایتمداری این نیروها است.

كد خبر : ۲۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند:استفاده از قریحه خدادادی شعر و ترکیب آن با مداحی در خدمت «اختلاف افکنی» و «تحریک عصبیت های مذهبی»، نکته دیگری بود که رهبر انقلاب اسلامی از آن به عنوان یکی از مصادیق بارز ضایع کردن فرصت شعر و ستایشگری یاد کردند.

كد خبر : ۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان در پاسخ به اظهارات اخیر هاشمی مبنی بر اینکه ما با اسرائیل سر جنگ نداریم، گفت: جنگ ما با اسرائیل تا زمان محو این رژیم غاصب ادامه دارد.

كد خبر : ۲۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه هیچکس در میدان بازی دشمن بازی نخواهد خورد گفت: امروز مرزهای امنیتی خود را تا شرق مدیترانه ادامه دادیم و حیله آنها نتوانست حرکت ما را متوقف کند.

كد خبر : ۲۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:ببین فرزندان خمینی و ایرانی ها الآن چه حالی دارند وقتی می بینند که چه بلایی بر سر قبور روافض(شیعیان) آورده ايم اما نمي دانند که بزودی همين کار را با بقيه قبور آنان هم خواهيم کرد و بزودي سراغ قبر سيده زينب و رقيه هم مي رويم و پيکر آنان را هم از خاک بيرون مي کشيم و سرهاي بت هاي آنان را خرد مي کنيم و از بين مي بريم.

كد خبر : ۲۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:تهیه‌کننده سریال «حجربن عدی» ضمن محکوم کردن اهانت تروریست‌های سوری نسبت به این شخصیت برجسته اسلام گفت: وی از یاران صدیق پیامبر اکرم (ص) و امام علی(ع)‌ بود و با این اتفاق مردم به حدی تحت تأثیر قرار گرفته‌اند که به می‌گویند الان زمان مناسبی برای پخش مجدد این سریال است.

كد خبر : ۲۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:دانشگاهیان دانشگاه لرستان با صدور بیانیه ای نبش قبر حجربن عدی از صحابه پیامبر (ص) توسط مزدوران و سرسپردگان صهیونیسم در سوریه را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح تسهیلات در نظر گرفته شده برای مشمولان متاهل را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:اهمیت یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای مطلوب زیستن تقریباً  برای همه بدیهی است .

كد خبر : ۲۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:جمعی از بانوان فرهیخته حوزوي و دانشگاهي كشور صبح امروز(شنبه) با حضرت آيت‌الله خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار كردند.

كد خبر : ۲۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:جناح‌ها و گروههاي‌ موجود كشور و طرفداران‌ كانديداها نیز از تخريب‌ كساني‌ كه‌ با تشخيص‌ تكليف‌ وارد ميدان‌ رقابت‌ انتخاباتي‌ شده‌ و صلاحيت‌ آنها نيز از سوي‌ شوراي‌ محترم‌ نگهبان‌ تأييد مي‌شود جداً پرهيز و از سیاه نمایی وضع موجود و تخطئه تلاش‌های انجام شده در دوره‌های مختلف خودداری کنند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دوچرخه سواری بانوان چند وقتی است که بشدت از سوی برخی روشنفکران سیاسی زن در سطح کشور مطرح می شود که با حمایت و تشویق سعی می کنند زنان ایرانی را به دوچرخه سواری سوق دهند و مدعی هستند که این یک ورزش است چرا باید حقوق زنان پایمال شود؟!

كد خبر : ۲۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:همه ادارات موظفند در دربرگزاری باشکوه سالگردحضرت امام (ره) همکاری لازم  کنند.

كد خبر : ۲۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:ثبت نام ساعت آخری هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری دوره یازدهم ریاست جمهوری آن هم درسن80 سالگی وتجربه دو شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و عدم اقبال تداوم حضور در ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری ازاندیشمندان و صاحبان قلم  را با این سؤال مواجه کرده است چه انگیزه ای هاشمی رفسنجانی را فقط یک ساعت قبل از اتمام مهلت ثبت نام به این عرصه کشانید که به ضم خویش به برخی ازاین دلایل می پردازیم.

كد خبر : ۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:نماینده مشهد در مجلس، از ارسال نامه‌ای با ۱۰۰ امضاء به شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی خبرداد.

كد خبر : ۲۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:عضو هيئت رئيسه مجلس از اعلام وصول طرح اصلاح بند "ز" ماده 44 قانون پنج ساله پنجم توسعه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:طی نامه‌ای 2 هزار و 422 نفر از علما، اساتید، دانشجویان و مردم لرستان از آیت‌الله مصباح‌یزدی به‌ خاطر معرفی دکتر باقری‌لنکرانی به عنوان کاندیدای اصلح تقدیر و تشکر کردند.

كد خبر : ۲۸۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت: زکات اموال، سبب بیمه شدن ثروت انسان می‌شودوبرگزاری همایش و برنامه‌های مرتبط را گامی موثر در زمینه درونی کردن فرهنگ زکات برشمرد.

كد خبر : ۲۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزدرنظردارداخباربه روزنمایندگان لرستان درمجلس شورای اسلامی رامنتشرکند.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان لرستان با صدور بیانیه‌ای با درخواست از شورای نگهبان برای رد صلاحیت هاشمی و مشایی در انتخابات اعلام کرد: هاشمی و مشایی رانت‌خواری و زدوبندهای باندی را تقویت می‌کنند.

كد خبر : ۲۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:آيت‌ا‌لله هاشمي رفسنجاني؛ آن‌گونه كه مشي ديني و سياسي‌شان است و در بيانيه اعلام حضور هم تأكيد كردند؛ عدل و اعتدال ديني و ملي را اساس برنامه‌هاي خويش قرار داده است و

كد خبر : ۲۸۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بيان روز:نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود جهت خدمت در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ناجا از بین جوانان مومن، متعهد و کارآمد (مرد) از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل (مصاحبه، معاینات پزشکی و ...) استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۰۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پی درگذشت آیت‌الله حاج سیدجلال‌الدین طاهری اصفهانی پیام تسلیتی صادر نمودند.

كد خبر : ۳۰۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:امروز به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام)، امام هفتم شیعیان جهان مردم شهرستان پلدختر باراه اندازي هيئت عزاداري درسوگ آنحضرت به عزاداري پرداختند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:مدیر عامل بانک خون بند ناف رویان به تشریح اقدامات انجام شده در این مرکز پرداخته و آخرین آمار نمونه‌های ذخیره شده در دو بانک‌ عمومی و خصوصی خون بند ناف رویان، هزینه‌های ذخیره سازی، هزینه‌های نگهداری نمونه‌های خونی در بانک‌های خصوصی و شش استان اول در زمینه ذخیره سلول‌های بنیادی خون بند ناف را اعلام کرد.

كد خبر : ۳۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:برخی حامیان و نزدیکان هاشمی رفسنجانی معتقدند بهترین گزینه انتخابات علی اکبر ولایتی است چرا که وی می تواند علاوه بر ایجاد اجماع در میان گروه های کشور ، جلوی برخی افراطی گری ها را گرفته و کشور را به آرامش برساند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:محسن رضايي،جليلي وقاليباف درسفرهاي استاني  به تبريز وقرچك ورامين به هواداران خودچه گفتند.

كد خبر : ۳۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:در دو دوره انتخابات ریاست جمهوری گذشته در سالهای 84 و 88، از جمله مهمترین دلایل پیروزی احمدی‌نژاد، "نه" به هاشمی رفسنجانی بود.

كد خبر : ۳۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر درجه داری به صورت ۵ سال پیمانی استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مشاور اقتصادی رئیس جمهور منتخب ازقطع يارانه نقدي پردرآمدخبرداد.

كد خبر : ۳۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز: منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر پلدختر در پیامی از عموم مردم شریف پلدختر تقدیر و تشکر نمودند.

كد خبر : ۳۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت رئیس‌جمهور گفت: استخدام رسمی در سال جاری بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه پنجم انجام می‌شود.

كد خبر : ۳۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۵


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:فرماندار مهران نیز گفت: آزادسازي مهران قهرمان سند افتخار رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي وانقلاب اسلامي است.

كد خبر : ۳۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درقسمت ديده بان اين هفته وقايع و اتفاقات را از نگاه مطبوعات رصد كرده است

كد خبر : ۳۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:فرماندار مهران نیز گفت: آزادسازي مهران قهرمان سند افتخار رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي وانقلاب اسلامي است.

كد خبر : ۳۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:با اینکه سال‌ها از آن روز می‌گذرد اما یاد پدرم همیشه با من است، شیرینی محبت‌های او هیچ وقت از قلب من پاک نمی‌شود؛‌ روزهای زیادی بوده است که دلتنگ پدر شده‌ام و با عکس او درد و دل کرده‌ام.

كد خبر : ۳۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:سوء مديريت در برگزاري آزمون استخدامي ، افزايش روزافزون آمار بزهكاري‌هاي اجتماعي در بين دانش‌آموزان ، نابساماني و ...

كد خبر : ۳۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:امام سجاد(ع) در دعاهای خود ماه رمضان را «شهرالصیام»، «شهرالاسلام»،«شهرالطهور»، «شهرالتنظیف»، «شهرالقیام» و «شهرالتنظیف» نامیده است،در روزهای باقیمانده ماه شعبان استغفار کنیم.

كد خبر : ۳۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مدیر گروه بهائیت پژوهشکده باقرالعلوم (ع) با اشاره به حضور فعال بهائیت در فضای مجازی، گفت: از فعالیتهای بهائيان ايراني، مي توان به حضور منظم در تمام سایت‌های اينترنتی و اعتراض و انتقاد از مطالبی که عليه بهائيت، نوشته شده اشاره کرد که در خلال اين کار، با القاء شبهات، خود را از فشار شبهات مطرح شده عليه بهائيت رها مي کنند.

كد خبر : ۳۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:مفتی " ابوالبراء" به تازگی بر صفحه ی شخصی اینترنتی خود نوشته است : فرزندان خود را با اسماء شیعی مانند حسین و علی و زهرا نامگذاری نکنید زیرا منجر به فرقه گرایی می شود!

كد خبر : ۳۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:پس از اقداماتی که جاعلان در راستای بزرگترین جعل تاریخی یعنی تغییر نام خلیج فارس کردند، مردم و مسئولان ایران اسناد متعدد و معتبر تاریخی در اختیار جهانیان قرار دادند، اما این بار سخن پیامبر بزرگوار اسلام (ص) مقدس‌ ترین سند در اثبات نام خلیج فارس است.

كد خبر : ۳۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه اصل 142 قانون اساسی در خصوص رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان کشوری نیاز به قانون عادی دارد، گفت: رسیدگی به لایحه شفاف‌سازی و رسیدگی به اموال و دارایی‌های مسئولان کشور تاکنون در دستور کار مجلس نهم قرار نگرفته است.

كد خبر : ۳۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:محی‌الدین یحیی نوه پسری حدادعادل در حین همایش کنار پدربزرگ خود آمده و بر روی زانوی او نشست و دقایقی از برنامه را در آغوش مهمان اصلی دنبال کرد.

كد خبر : ۳۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: در کشور ما توجه به نماز نسبت به گذشته افزایش یافته است اما این میزان نسبت به جایگاه واقعی نماز اندک است.

كد خبر : ۳۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:قیمت داروی بیماران دچار نقص ایمنی بعد از حذف ارز مرجع و قیمت گذاری جدید دارو به گفته بیماران حدود ۱۳ برابر شده و از ۱۳۰ هزار تومان به یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است، حالا بیماران مانده‌‌اند و اعتراض مانده بر زمین.

 

 

كد خبر : ۳۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:هاشم صباغیان از اعضای گروهک نهضت آزادی می‌گوید با محمدرضا عارف دیدار دسته جمعی داشته‌اند اما چون دسترسی به حسن روحانی ندارند از طریق عارف این پیغام را منتقل کرده‌اند که انتظاری از دولت جز حفظ منافع ملی ندارند.

كد خبر : ۳۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:شب گذشته در یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، برنامه “ماه عسل” با اجرا و تهیه کنندگی  ”احسان علیخانی ” در لحظات ناب افطار میهمان دلهای زیبا و عرفانی روزه داران شد و مخاطبان همیشگی اش را با خود همراه کرد.

كد خبر : ۳۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:امروزه بيكاري ازمشكلات اساسي وشايد بغرنج ترين معضل استان لرستان بشمارميرود كه باخودپيامدهاي بسياري را بدنبال آورده است.

كد خبر : ۳۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:حجه الاسلام عبدالرحیم اباذری از روحانیون حوزه علمیه قم و پژوهشگر تاریخ نوشته است که به بررسی دلایل اقبال مردم و خصوصا روحانیون به حسن روحانی پرداخته و  انتخاب او را به لحاظ پیشینه حوزوی و صبغه و سابقه اش تحلیل کرده است.

كد خبر : ۳۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:دبیر کل حزب‌الله لبنان در واکنش به اقدام اخیر اتحادیه اروپا در قراردادن شاخه نظامی حزب‌الله در لیست سازمان‌های تروریستی گفت که این تصمیم پوششی برای تجاوزگری اسرائیل بوده و چیزی جز ناامیدی از این تصمیم نصیبشان نخواهد شد.

كد خبر : ۴۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


شهید شکارچی از زبان پسرش ذبیح الله شکارچی دوست دارید چگونه شهید شوید ؟

كد خبر : ۴۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:قائم مقام شورای عالی اطلاع رسانی از اقدام این شورا برای ازسرگیری دو طرح که پیش از این به دلیل نبود اعتبارات کافی متوقف مانده بود خبر داد و گفت: به روز رسانی شده نرم افزار فیلترینگ خانگی و تولید نسخه اداری نرم افزار فیلترینگ برای ادارات و سازمانها در دستور کار شورای عالی اطلاع رسانی قرار گرفت.

كد خبر : ۴۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند ملت مسلمان ایران بار دیگر همراه با سایر آزادی‌خواهان جهان در روز قدس حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام و خیانت برخی سران عرب در هم‌پیمانی با آمریکا و رژیم صهیونیستی را برملا خواهد کرد.

 

كد خبر : ۴۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


دکتر «عبدالعزیز رنتیسی» که پس از شهادت شیخ «احمد یاسین» رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را بر عهده داشت، به دلیل جانفشانی هایش در راه آزادی فلسطین و قدس، به «عقاب فلسطین» لقب گرفته است

كد خبر : ۴۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:وزیر اطلاعات گفت: در وقایع اخیر شب‌های قدر مشهد همکاری مردم با نیروهای امنیتی خوب بود، مردم با نیروهای اطلاعاتی همکاری بیشتری کنند.

كد خبر : ۴۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:مردم شهرستان پلدختر خود را براي برگزاري باشكوه راهپمايي روز قدس آماده مي كنند.

كد خبر : ۴۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:ابا بیا ببین «بابا اتی» نقش آخوند را بازی می کند. خب اینها کمکی به دینداری نمی کند. مردم در ایامی که پذیرش معنویت و اخلاق را بیش از پیش دارند می توانند درس های زیادی را از این برنامه ها دریافت کنند. در حالیکه سریال های تلویزیونی رقیب جدی فعالیت های مساجد شده است.

كد خبر : ۴۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بروجرد در نامه‌ای سرگشاده به رئیس قوه قضائیه خواستار شفاف سازی در خصوص وضعیت مبهم پرونده اختلاس 3 هزار میلیاردی شد.

كد خبر : ۴۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:مدير مدرسه علميه امام رضا(ع) شهرستان پلدختر گفت:نقش اصلی یک روحانی طبابت روح انسان است و انسان با روح سالم به مراتب عالی دست می یابد.

كد خبر : ۴۳۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:رئیس جمهور در پیامی قهرمانی تیم ملی بسکتبال کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا و صعود به جام جهانی را به ملت ایران تبریک گفت.

 

كد خبر : ۴۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:متاسفانه طي چندسال گذشته آمار اختلافات خانوادگي وطلاق در شهرستان پلدختر به سرعت روبه افزايش است كه باعث ايجاد مشكلات عديده اي براي خانواده ها شده است.

كد خبر : ۴۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:رئیس دستگاه دیپلماسی گفت:عملكرد وزارت خارجه درزمان مسئوليت من كه همزمان بابحران هاي منطقه اي وتحريم ها  بود خوب بود.

كد خبر : ۴۴۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز: هوشمند سازی مدارس  هم در سند تحول تعریف شده وهم جزء برنامه پنج ساله برنامه پنجم توسعه است . دراین برنامه که الان دو سال  از آن طی شده آموزش و پرورش موظف شده که صد در صد مدارس را هوشمند کند یعنی سالی 20درصد.

كد خبر : ۴۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:در شرایط کنونی که دستیابی به قله‌های برتری در حوزه‌های راهبردی اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی کشور وابسته به رشد علمی و فناورانه‌مان است، اظهارات روز گذشته جعفر توفیقی، سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را می‌توان به فال نیک گرفت که گفت: «در دانشگاه از کارهای سیاسی دانشجویان تا جایی که به منافع علمی کشور لطمه‌ای وارد نکند، استقبال می‌کنم و دانشگاه جای کارهای سیاسی افراطی نیست و باید از چندقطبی شدن دانشگاه پرهیز کرد.»

كد خبر : ۴۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:شهداي تركاشوندسند افتخار جانفشاني وايثار مردم ديار معمولان است.

كد خبر : ۴۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: متاسفانه توسط شکارچیان بی‌رحم یک قلاده پلنگ در منطقه هشتاد پهلو خرم‌آباد در لرستان کشته شد.

كد خبر : ۴۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت ۲ نفر در ارتباط با حادثه دریاچه پشت سد کارون ۳ خبر داد و گفت: در بررسی‌های اولیه، سازمان آب و وزارت نیرو مقصر شناخته شده‌اند.

كد خبر : ۴۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:باید برای انتخاب لوازم‏‌التحریر دانش‌آموزان دقت بیشتری کرد و از تهیه لوازم التحریری که ذهن دانش‌آموز را به سمت خیال‏پردازی و بیراهه سوق می‌دهد خودداری شود.

كد خبر : ۴۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


شهید شکارچی از زبان پسرش ذبیح الله شکارچی دوست دارید چگونه شهید شوید ؟

كد خبر : ۴۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:دختر هيچ سياستمداري در ايران به اندازه او در حاشيه و متن سياست قرار نگرفته است. بي محابا حرفش را مي زند و هزينه اعتقادش را هم مي دهد. بسياري از تابوهاي زنانه جامعه مردسالار ايران را شكسته و مي گويد رفتارش عكس العمل طبيعي به آن چيزي است كه در بطن اجتماع رخ مي دهد.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز: بی توجهی به وجود الگوهای اصیل ایرانی و پشتوانه قوی فرهنگی کشور و جا باز کردن قهرمانانی پوشالی و الگو شدن آن ها برای دانش آموزان؛ انتظار ناشناخته ماندن فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی برای نسل های آینده دور از ذهن نیست.

كد خبر : ۴۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مقام معظم رهبری فرمودند: مهمترین وظیفه رئیس‌جمهور، گشایش اقتصادى و ایجاد غنا در کشور و ارتقاى فرهنگ و فکر و عمل دینى مردم است.

كد خبر : ۴۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:سبك زندگي ايراني اسلامي بايد براساس دستورات وتعاليم دين باشد.

كد خبر : ۴۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:شکست سیاست‌های اشتغال زایی در یک دهه اخیر باعث رسیدن بیکاری به مرز بحران شده و طبق آمارهای رسمی، 3 میلیون نفر دارای بیکاری مطلق هستند. مقامات دولت تدبیر و امید موضع گیری های نگران کننده ای از وضعیت بازار کار داشته اند. با این حال، نتایج یک تحقیق در تهران نشان می دهد در 43درصد خانوار حداقل یک بیکار وجود دارد.

كد خبر : ۴۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:برادر شهید حسین‌نژاد گفت: در مراسم تشیع برادرم افرادی آمده بودند که اگر یکدیگر را در خیابانی می‌دیدند خنجشان را تا دسته در شکم هم فرو می‌کردند؛ آنها با همان هیبت مخصوص به خود و دستمال‌های یزدی به گردن همچون طفل مادر مرده می‌گریستند.

كد خبر : ۴۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذیعقده روز تولد حضرت معصومه (س) به نام «روز ملی دختران » نامگذاری گردیده است.

كد خبر : ۴۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:رهبر معظم انقلاب اسلامی در پيامی‏ با تسليت درگذشت عالم مجاهد آيت‎الله آقای حاج سیّدحسن طاهری خرم‌آبادی‏، از نقش اين عالم بزرگوار در نهضت امام خمينی(ره) و همچنين حضور اثرگذار و وفادارانه ايشان پس از پيروزی انقلاب اسلامی تجليل كردند.

كد خبر : ۴۸۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز: رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اخیراً نقلی از بنده در مورد سوریه بهانه سوء استفاده و تخریب‌های جدید توسط برخی رسانه‌ها را فراهم کرد که به هیچ وجه صحیح نیست.

كد خبر : ۴۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:در حالی که طول عمر در ایران افزایش یافته و بیماری‌های قلبی و عروقی نیز بیشتر در سنین بالا اتفاق می‌افتد، این نوع بیماری‌ها به عامل اصلی مرگ و میر در کشور ایران  تبدیل شده است

كد خبر : ۴۸۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:در پی اخراج الهه راستگو از حزب اسلامی کار، این عضو شورای اسلامی شهر تهران با انتشار نامه ای سرگشاده از دیکتاتوری اصلاح طلبان پرده برداشت.

 

 

كد خبر : ۴۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:مین ها سربازان خاموشی هستند که سالهای سال بعد از تولید در کارخانه های کشور های مدعی حقوق بشر و کاشتن آن توسط مجانینی مثل صدام، جان و اعضای انسانهای بی گناه را تهدید می کند.

كد خبر : ۴۹۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:اسلام همانگونه که يک دين کامل از همه جهت مي باشد از لحاظ سبک زندگي نيز يک دين کامل است که اگر سبک زندگي غربي و معايب موجود در آن سبک با سبک اسلامي مقايسه شود به و ضوح مشخص خواهد شد که سبک اسلامي چقدر جامع تر و بي نقص تر است .

كد خبر : ۴۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از رد طرح بیمه افرادی که 10 سال و یا کمتر حق بیمه پرداخت کرده اند از سوی شورای نگهبان خبر داد و گفت: این طرح مجددا بررسی و ایرادات آن رفع می شود.

كد خبر : ۴۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:"پرویز فتاح "وزیر نیرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» این هفته به بیان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:عکس‌های غیر رسمی مقامات سیاسی همیشه مورد توجه شهروندان بوده‌اند.این مجموعه نگاهی دارد گذرا به تصاویر منتشر شده از زندگی خصوصی و فعالیت‌های روزمره مقامات حکومت پهلوی و جمهوری اسلامی ایران

كد خبر : ۵۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:استانداری که با گرفتن حکمش گریه کرد و گفت: می‌ترسم...!

كد خبر : ۵۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بیان روز:روستاي چولهول باجمعيتي درحدود 50 خانواردر12كيلومتري شرق روستاي افرينه ازتوابع پلدخترلرستان واقع شده است .

كد خبر : ۵۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:در "دیده بان بیان روز "از اخبار سیاسی روز آگاه شوید.

كد خبر : ۵۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۰


بیان روز:رسانه های غربی و بیگانه مدعی شده اند که اکبر هاشمی رفسنجانی دیداری را با برخی از مسئولان ارشد نظام داشته است و در آن مذاکراتی را در موضوع رفع حصر سران فتنه مطرح کرده است.

كد خبر : ۵۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۳۱


بیان روز:پدیده چندهمسری معمولا ً در کشورهای خاورمیانه رایج است و در فرهنگ غربی تمایل چندانی به چندهمسری مشاهده نمی شود. با این وجود یک مرد آمریکایی به نام Brady Williams این سنت غربی را شکسته و به چندهمسری روی آورده است.

كد خبر : ۵۱۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۱


بیان روز:عضو شورای اسلامی روستای زورانتل گفت:اهالی روستا در صورت تعطیلی مدرسه راهنمایی شهید عادلی دیگر اجازه ادامه تحصیل فرزندان خود را در جایی غیر از محل زندگی خود نمی دهند.

كد خبر : ۵۱۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۲


بیان روز:فرهنگ هرجامعه از مهمترین ابزاری است که میتواند یک جامعه را به پیشرفت و یا به سقوط بکشاند.

كد خبر : ۵۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:درست سال پیش همین روزها بود که از عریض و طویل بودن هیئت همراهان احمدی نژاد در نهمین سفرش به نیویورک و هزینه‌های سنگین آن نوشتیم. از سفری پنج روزه با همراهی ۱۴۰ نفر و هزینه‌ای یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومانی در یکی از گران قیمت ترین هتل های منهتن.

كد خبر : ۵۱۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۳


بیان روز:درخشش رزمندگان پلدختری در عملیات فتح خرمشهر وبازگو کردن خاطرات آن ایام غرورآفرین.

كد خبر : ۵۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۶


بیان روز:عضو شورای روستای زورانتل از ترک تحصیلی همزمان 35دانش آموز مقطع راهنمایی این روستا خبرداد.

كد خبر : ۵۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۷


بیان روز:باز هم پاییز فصل مدارس از راه رسید تا بار دیگر درد فقر و نداری بغض در گلوی کودکان فقیر گره زند و قطره اشک سردی بر گونه کوچکش بنشاند و حسرت داشتن یک جفت کفش کتانی و کیف و دفتر تازه در دل‌ کوچک و بهاری کودک یتیم، نقش ببندد.

كد خبر : ۵۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۰۹


بیان روز:همسر شهید  محمدآقاخانی گفت:امروز نتیجه فداکاریها وایثار و گذ شت شیرمردانی همچون شهید آقاخانی است  که نسل جوان باید قدر خون شهداءرابدانند وادامه دهنده آنها در این زمان باشند.

كد خبر : ۵۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۱


بیان روز:در اظهارات متهمان در دادگاه آمده بود که آن‌ها برای اولین بار از طریق یک دوست مشترک به نام علیرضا با یکدیگر آشنا شدند که علیرضا به آن‌ها پیشنهاد سفری رایگان به مالزی را می دهد و با همین شیوه مقداری مواد غذایی هم‌چون بیسکویت را به دو خواهر می سپارد که به مالزی ببرند.

كد خبر : ۵۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۲


بیان روز:در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"هایی برمی‌خوریم که ميهمان‌‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۵۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۳


بیان روز:طرح قاضی در مدارس جهت آگاه‌سازی دانش‌آموزان از خطرات بزهکاری‌های اجتماعی و آموزش حقوقی توسط قضات دادگستری لرستان، برای سال تحصیلی 93-92 به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم آغاز شد.

كد خبر : ۵۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴


رییس قوه قضاییه با بیان اینکه اختلاف سلایق وجود دارد اما نه برای فتنه‌گران گفت: توقع بازگشت فتنه‌گران، توقع باطلی است.

كد خبر : ۵۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


امام جمعه پلدختر از برگزاری کنسرت موسیقی مختلط همزمان با برگزاری کنگره شهداء انتقادکرد.

كد خبر : ۵۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۱۸


برخی کارشناسان برنامه «مناظره» مسائل فرهنگی را عاملی برای تأخیر در ازدواج جوانان می‌دانند اما در نقطه مقابل تعدادی دیگر از کارشناسان و مسئولان، مسائل اقتصادی را عامل این امر برمی‌شمارند.

 

كد خبر : ۵۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۰


مادر مصطفی احمدی‌روشن گفت: رهبری ترور مصطفی به دست یک زن بود که به تازگی در پادگان اشرف به هلاکت رسیده است.

كد خبر : ۵۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مردم پلدختر از هوشنگ بازوند استاندار جدید لرستان انتظارات خود را مطرح کردند.

كد خبر : ۵۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۱


مدیرکمیته امدادامام خمینی(رض) پلدختر از آمادگی کمیته امداد شهرستان برای جمع آوری نذورات در عید قربان خبر داد.

كد خبر : ۵۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


خانم اشراقی دهان باز کرده و دُرفشانی نمودند. یا واقعاً امام خمینی چنان گفتار و تفکر و برخوردی داشته یا خانم اشراقی دروغ می‌گوید و این هم باز باید تذکری باشد به بیت امام و اطرافیان خانم اشراقی که جلوی دُرفشانی‌های گاه و بی‌گاه ایشان را بگیرند.

كد خبر : ۵۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۵


نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: اتفاقات اخیر نشان دهنده آن است که هاشمی کنترل اطراف را از دست داده، لذا ما معتقدیم بالاخره کسانی که به وی علاقه دارند باید مواظب رفتارش باشند.

كد خبر : ۵۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۶


این قاب‌ها تصاویر همان فرزندان پیر جماران و مظلومان تاریخ هستند که فدایی امام‌شان شدند و چه زیبا همراه با فریاد حسین زمان شان، ندای حسین حسین را عاشقانه سر داده و شهادت افتخارشان شد.

كد خبر : ۵۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۷


فتنه 88 را به یاد آورید؛ مملکتی که پایبند به ولایت بوده هیچ وقت عاملان نفاق را نخواهد بخشید حتی با آنها که زمانی خود را به عنوان خدمتگزاران این نظام و مملکت اسلامی می‌دانستند برخورد دندان‌شکنی به عمل خواهد آورد.

كد خبر : ۵۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


بوشهرنیوز:این روزها بسیاری از مردم شهیدپرور ایران از برخی صحبت های "نعیمه اشراقی" به خشم آمده اند و سعی دارند این خشم خود را در شبکه های اجتماعی یا به صورت نظراتی در سایت های خبری مختلف نشان دهند.

كد خبر : ۵۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


سریال ستایش از مجموعه هایی بود که از سوی مخاطبین تلویزیون با استقبال خوبی مواجه شد و قرار است سری دوم این سریال بزودی از سیما پخش شود.

كد خبر : ۵۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


  دکترکاظم عظیمی؛روانشناس ومدرس دانشگاه  می گوید: "یکی از مهم ترین علل خودکشی،ضعف فکری واعتقادی است؛ یعنی جوانان از نظر فکری واعتقادی به حد خودشناسی که معنی زندگی را بفهمند  وبتوانند راه و چاه را تشخیص دهند نرسیده اند."

كد خبر : ۵۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان یکی از متهمان تحت تعقیب مفاسد اقتصادی در موضوع پرونده بیمه ایران است که نسبت به عملکرد سیاسی وی نیز ابهاماتی مطرح است.

كد خبر : ۵۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


مـتـن کـامـل خطبه پیامبر اکرم (ص ) در غدیر خم...

كد خبر : ۵۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


امام جمعه پلدخترگفت:خانواده باید مواظب اخلاق و رفتار فرزندان خود باشند و تلاش کنند، با لقمه حلال ارتزاق کندتا درزندگی دچارمشکل نشود.

كد خبر : ۵۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


روزنامه‌های صبح امروز ایران در سرمقاله‌های خود به مهمترین مسائل روز کشور و جهان پرداخته‌اند از جمله «رازها و رمزهای سوریه»،«واکنش دیرهنگام اما بجای تولیت آستان امام خمینی(ره)»،«بازگشت اخضر ابراهیمی»«جوانان بیکار را دریابید»،«اقدام تحسین برانگیز»،«گفت و شنود عمومی برای یارانه‌ها»،«انقباض در بودجه آری، در رفتار هرگز!»،«سیاست‌های اقتصادی بعد از انقلاب؛ موافقان و مخالفان آن» و... که برخی از آنها در زیر می‌آید.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


برنامه بفرمایید شام که که از شبکه بهائی  من و تو (همجنسگراها) پخش می شود قصد دارد سبک زندگی غربی را به مخاطبان خود تحمیل کند. این برنامه اوایل در قالب بحث و گفتگو و خنده بوده ولی بعد از اینکه جایگاه خودش را پیدا کرد شروع به خط دادن به بینندگان نمود که در آن بحث ها و حرف های از قبل کار شده را القاء می کند برای ترویج  سبک زندگی غربی.

كد خبر : ۵۷۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۷


مشغولیت افراطی وزیرخارجه به فضای فیس‌بوکی و بها دادن وی به یک خبر دروغ، تعجب ناظران و تحلیل‌گران را برانگیخته است.

كد خبر : ۵۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۰


رئیس و اعضای کمسیون امنیت ملی مجلس با حضور در مناطق مرزی شمال غرب و غرب کشور از نزدیک در جریان اقدامات عملیاتی سپاه پاسداران برای تامین امنیت در نقاط صفر مرزی از جمله ارتفاعات جاسوسان، قندیل، شاهو، بُزمرگ‌سیر و ... قرار گرفتند.

كد خبر : ۵۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۴


امام جمعه پلدختر گفت:امروز جای تاسف دارد که  فرزندان همان شیرزنان چادرهای خود را کنار گذاشتند وبا بدحجابی درخیابان ها ظاهر می شوند.

كد خبر : ۵۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۶


در دو سالگی به مریضی سخت دچار شدم و تب و لرز شدیدی داشتم، در یک روز زمستانی و برفی که مصادف با عاشورا بود مادرم مرا به دوش کشید و  به میدان پشت بازار خرم آباد برد و مرا به گِلی که برای عزای امام حسین (ع) آماده کرده بودند انداخت و از آن زمان تا به حال خدا رو شکر یک بار هم مریض نشده ام .من ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارم.

كد خبر : ۵۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۷


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه مشترک با فراکسیون اشتغال و تولید از ارائه بن کالا به جای پرداخت یارانه نقدی به تدریج خبر داد و با اشاره به تهیه سیاست های اشتغال زایی، گفت: 130 هزار شغل در معرض خطر است.

كد خبر : ۵۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۸


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: توطئه‎های تروریست‎ها در مرزهای شرقی کشور با هوشیاری مرزبانان نقش بر آب شده است.

كد خبر : ۶۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


در گذر از کنار تجمع همیشگی و آرام کارگران ساختمانی شهر الشتر، جویای کهنه کاری از جمعشان شدم به نام "علی راست".

كد خبر : ۵۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹


سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به پایبندی مقاومت در تصمیم گیری‌ها و کارهای خود به حضرت امام خمینی (ره) و پس از ایشان به حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: مقاومت برای ورود به میدان جنگ به مراجع و فقها مراجعه می کند.

كد خبر : ۶۰۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰


امام زمان(عج) می‌فرمایند: سلام بر عباس‌بن امیرالمؤمنین، همدرد بزرگ برادر که جانش را فداى او ساخت و از دیروز بهره فردایش را برگزید، آنکه فدایى برادر بود و از او حفاظت کرد و براى رساندن آب به او کوشید و دستانش قطع گشت.

كد خبر : ۶۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۲


برنامه نود اين هفته از ساعت 22:35 دوشنبه شب از شبکه سوم سيما روي آنتن رفت و ساعت 2:30 بامداد سه شنبه به پايان رسيد.

كد خبر : ۶۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


امروزه برخی اماکن و مغازه‎ها با واژه‎های بیگانه که هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی اسلامی ندارند، نامگذاری شده‎اند و برخی فرهنگ باعظمت کشورمان را زیر پا له می‎کنند.

كد خبر : ۶۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


رئیس کتابخانه های عمومی پلدخترگفت:تعداد 38 هزار و 963 جلد کتاب دردوکتابخانه علامه جزایری پلدختر وامام علی(ع) معمولان وجوددارد.

كد خبر : ۶۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۹


فرمانده ناحیه مقاومت بسیچ پلدختر گفت: هفته شکوهمند بسیج فرصت ارزشمند برای بازگویی و یادآوری ایثار و مقاومت فرزندان این مرز و بوم است.

كد خبر : ۶۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۲


امام جمعه ایلام گفت:با عزل ونصب های فله ای ومتعدد در استان مخالف هستم وبه کار گیری بازنشستگان در ادارات  خلاف شعار دولت تدبیر وامید برای اشتغالزایی است.

كد خبر : ۶۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به نامه رئیس جمهور در خصوص روند مذاکرات هسته‌ای، ضمن تقدیر از هیئت مذاکره کننده کشورمان تأکید کردند: ایستادگی در برابر زیاده خواهیها همواره باید شاخص خطّ مستقیم حرکت مسئولان این بخش باشد.

كد خبر : ۶۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۳


محمد خاتمی رئیس دولت اصلاحات گفت: امروز خیلی صحبت از عزت و کرامت انسان می‌شود ولی شوربختانه کرامت و عزت انسان به نام دین به پای منافع نامشروع قدرت‌ها در حال نابود شدن است.

كد خبر : ۶۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۰۷


در حالی که کاسه یا همان حوضچه استخر شنا پلدختر ترک برداشته است، مسئولان مربوطه بر ادامه ساخت این پروژه ناقص‌الخلقه اصرار دارند.

كد خبر : ۶۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۰


"اوباما"، در مصاحبه عصر جمعه گفت که تا به امروز، استفاده از شبکه اجتماعی "فیس‌بوک" را برای دخترانش ممنوع کرده است. "ساشا" ۱۲ ساله و "مالیا" ۱۵ ساله، حق داشتن صفحه شخصی در فضای مجازی "فیس‌بوک" را ندارند!

كد خبر : ۶۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۱


وزیر خارجه کشورمان با اشاره به اینکه دیپلمات‌های کشور که فرزندان انقلاب هستند مصون از خطا نیستند، تصریح کرد: ما آنچه را می‌توانیم انجام می‌دهیم.

 
كد خبر : ۶۴۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


در مراسمي با حضور محسن انصاري قائم مقام اين سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران مراد روشني" به عنوان مديرکل جديد بنياد شهيد و امور ايثارگران لرستان معرفي شد.

كد خبر : ۶۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۱۳


مطالعه در تاریخ آموزش و پرورش نشان می‌دهد، چالش‌های آن به ویژه در حوزه اجرا به اندازه گستره‌اش، زیاد است. اما این سبب نمی‌‌شود راهکاری برای برون‌رفت از این چالش‌ها نیندیشیم. بازخوانی مسیر طی شده یکی از در دسترس‌ترین نسخه‌های شفابخش است.

كد خبر : ۶۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۱


امام جمعه پلدختر گفت:آمریکا با افتخار درمحافل عمومی از تعهد مقدس خود به اسرائیل و برعلیه ملت ایران یاوه گویی می کند.

كد خبر : ۶۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


صبح 24 خرداد(روز برگزاری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری) حتی طرفداران دوآتشه حجت‌الاسلام رفسنجانی – شاخص ترین نامزد ردصلاحیت شده توسط شورای نگهبان – که حال از منع حضور ایشان در رقابت برای بازگشت به راس قوه مجریه شوکه شده بودند چنین می پنداشتند که هر که از داخل صندوق رای درآید باز هم رفسنجانی به پایان حیات سیاسی خود در نظام جمهوری اسلامی رسیده است؛ اما بهار رفسنجانی می تواند آزمون زمستانی سختی برای انقلاب و ارزش های والای آن باشد، اگرچه انقلاب اسلامی 1357 از دل زمستانی سخت تر از این، بهار شد.

كد خبر : ۶۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


کیهان نوشت: اگر موضوع مذاکره تلفنی آقای ظریف با جان‌کری، در محدوده چالش هسته‌ای بوده است که مطابق آنچه گذشت نمی‌تواند از نگاه دشمن پنهان بماند و اگر مسائل دیگری غیر‌از چالش هسته‌ای در میان بوده که آقای ظریف چنین اجازه‌ای نداشته است و تیم مذاکره‌کننده به قول حضرت آقا، تنها برای مذاکره درباره برنامه هسته‌ای کشورمان ماموریت داشته‌‌اند و جناب ظریف نیز بارها به صراحت بر این نکته تاکید ورزیده‌اند. بنابراین، علت محرمانه بودن مذاکره‌ای که برای دشمنان تابلودار مردم و نظام محرمانه نیست، چیست؟!

كد خبر : ۶۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۷


نماینده ولی‌ فقیه در لرستان با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان، گفت: والدین باید فرزندان خود را به آمدن به مسجد و دنبال کردن فعالیت‌های مذهبی مثل خواندن قرآن، نماز جماعت و مطالعه کتب دینی عادت بدهند.

كد خبر : ۶۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۸


در تقارن ایام اربعین حسینی و سنت شب نشینی طولانی ترین شب سال، آموزش عملی نگه داشتن حرمت این ایام در کنار برگزاری مراسم سنتی، از فعالیت هایی که باید برای کودکان این آینده سازان جامعه اسلامی انجام شود.

كد خبر : ۶۷۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۳۰


هرساله در اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) شیعیان زیادی در سراسر جهان گرد هم می آیند و به عزاداری با آئین‌های مختلف می پردازند.

كد خبر : ۶۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱


سرپرست صدا و سیمای مرکز لرستان گفت: در این استان بیش از ۴ هزار و ۶۸۹ کانال ماهواره‌ای قابل دریافت است‌.

كد خبر : ۶۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۳


کمتر کسی را می توان پیدا کرد که اتهامات علیه مهدی هاشمی را نداند؛ اما آنچه که این موضوع را پیچیده کرده، عدم رسیدگی به این اتهامات در دادگاه است.

كد خبر : ۶۷۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۵


فاطمه گودرزی گفت: دلیل اصلی آمدنم به تلویزیون، رکود سینما بود. شرایط اقتصادی و وضعیت سینما به گونه‌ای شد که فیلمساز و تهیه‌کننده و کارگردان همه به سمت قصه‌هایی رفتند که خیلی باب میل من نبود.

كد خبر : ۶۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


همايش بزرگ سوگواره کودکان کربلا تحت عنوان«بغض کبود» که با شرکت استان‌هاي کرمانشاه و ايلام در سالن اجتماعات کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۶۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷


سخنان عجیب روز گذشته علی مطهری در شیراز و نطق صبح امروز او در مجلس واکنش های جدی را به دنبال داشته است.

كد خبر : ۶۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۱


خانواده به عنوان اولین کانونی که فرد در آن قرار می‌گیرد دارای اهمیت شایان توجهی است. اولین تأثیرات محیطی که فرد دریافت می‌کند از محیط خانواده است و حتی تأثیرپذیری فرد از سایر محیطها می‌تواند نشأت گرفته از همین محیط خانواده باشد.

كد خبر : ۶۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۵


پوستر و آهنگ «عهدی روشن» که توسط دوستان دانشمند بسیجی شهید «مصطفی احمدی‌روشن» تولید شده است، به خانواده این شهید تقدیم شد.

كد خبر : ۶۹۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۶


اسمش علی آباد است اما دریغ از ذره ای آبادانی! از آباد بودن فقط اسم آن را یدک می کشد؛ نشانی از آبادانی در آن به چشم نمی خورد.

كد خبر : ۶۹۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۷


رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: برخی دعاوی مطهری درباره آنچه نسبت به قوه قضائیه مطرح کرده است را نادرست و قدری توهین آمیز می‌دانم، اما بحث در درستی و نادرستی گفتار نیست.

كد خبر : ۶۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


کلیات سبد اهدایی رایگان دولت به برخی اقشارجامعه اعلام شد ورسانه ها هرکدام راجع به جزئیات آن قلم فرسایی کرده اند.اینکه این تصویب نامه کی اجرایی می شود ذهن خیلی ها رابه خود مشغول کرده وباعث شده هرکس باذهنیات خودش درگیرباشد.

كد خبر : ۶۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۸


وقتی گروه‌های کوچکی مانند «حماس» و «جهاد اسلامی فلسطین» در نبرد با اسرائیل، با راکت‌های «فجر» تل‌آویو را موشک باران می‌کنند، حداقل صهیونیست‌ها می‌دانند که در نبرد آتی با حزب‌الله، چه موشک‌هایی آنها را هدف قرار خواهد داد.

كد خبر : ۶۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


رئیس‌جمهور با ابراز تاسف از تعطیلی ارکستر سمفونی موسیقی ملی گفت: این دولت در همین ماه‌های آینده آن را احیاء خواهد کرد، اگرچه ممکن است وزیر باز هم کارت زرد بگیرد،کارت زرد برای این دولت نگرانی نیست و از آن نمی‌ترسیم.

كد خبر : ۶۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


عدم نظارت بر تور های گردشگری و طبیعت گردی موجب بروز ناهنجاری هایی شده است که در عمل فضای این تور ها و همچین اماکن تفریحی را برای خانواده ها ناامن و نامناسب نموده است.

كد خبر : ۶۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹


امام هادی برای آماده کردن شیعیان جهت غیبت امام زمان(عج) از پشت پرده با شیعیان سخن می گفت و فقط خود را به خواص نشان می داد و امام عسکری(علیه السلام) با خواص نیز از پشت پرده سخن می گفت...

كد خبر : ۶۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


یک عضو ارشد انجمن بین المللی تحلیل رفتار با بیان اینکه وقتی دو نفر با هم ازدواج می کنند با هم قراردادی برای کوچکترین نهاد جامعه می بندند و این تعهدی را ایجاد می کند که وقتی این تعهد شکسته می شود نوعی خیانت تلقی می گردد،گفت: در واقع هر گونه نغض قرارداد از هر کدام از طرفین بدون در نظر گرفتن رضایت طرف مقابل خیانت تلقی می شود.

كد خبر : ۷۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


روال بر این بوده که کشور عربستان را یک کشور مرفه به تمام جهانیان معرفی کنند، کشوری که درآمدهای خود را صرف برآوردن خواسته های مصرف کنندگان کشور خود و تهیه کالاهای غیرضروری می کند. کسی نمی توانست یک فرد عربستانی را تصور کند که در خرابه ای زندگی می کند و دوسوم درآمدش را تنها صرف برآوردن نیازهای خوردن کند.

كد خبر : ۷۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


تبلیغات دروغین ماهواره‌ای در خصوص مکمل‌ها و دارو‌های نیروزا و توزیع این دارو‌ها در برخی از آرایشگاه‌های زنانه و برخی از باشگاه‌های بدنسازی فضایی را پدید آورده است که به شدت سلامت جوانان را تهدید می‌کند.

كد خبر : ۷۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۴


رییس جمهور در جمع ایثارگران استان خوزستان گفت: سپاه در ضمن جنگ توانست پیشرفت حاصل کند و به قدرت بزرگ منطقه‌ای تبدیل شود.

كد خبر : ۷۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۶


چهل و هشتمین نشست سالانه اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان شاغل در اروپا، شامگاه جمعه در مرکز اسلامی امام علی(ع) وین پایتخت اتریش با پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز بکار کرد.

كد خبر : ۷۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۸


جانبازی را سراغ می‌گیریم که 27 سال در حسرت یک ساعت خواب آرام است، چراکه درد شبانه امانش را بریده و اجازه نمی‌دهد پلک روی پلک بگذارد.

كد خبر : ۷۱۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


مادر می‌گوید سرفرازم کردی. مادر می‌گوید من که مادر معمولی نیستم مادر یک جنگجو هستم. مادر یک رزمنده‌ام.

كد خبر : ۷۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۲


  اخباری در قالب بسته‌ خبری  محرمانه به صورت هفتگی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

كد خبر : ۷۲۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۶


آوازه ی آبی بودن آسمان سلسله را کمتر می شناسیم که نشنیده باشد و آرزوی دیدنش را نکرده باشد؛ آسمانی که لذت دیدنش برای جوانان بیکار، غمگین تر و حزن انگیزتر از آسمان دودی کلان شهرهاست!

كد خبر : ۷۲۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از سخنان اخیر فرمانده کل سپاه که در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا بود، تشکر کرد.

كد خبر : ۷۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۸


جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان طی نامه‌ای خطاب به آیت‌الله صافی گلپایگانی، نگرانی دانشجویان ارزشی نسبت به بازگشت فضای سکولاریسم به فضای دانشگاه را ابراز داشتند.

كد خبر : ۷۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


گفته می شود 6 وزیر در کابینه یازدهم دارایی هایشان بالای هزار میلیارد است؛ که همه این افراد از سال های دور دارای منصب های مختلفی در کشور بودند.

كد خبر : ۷۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


همه آهن را به استحکامش می شناسند و هر کسی که بخواهد مثالی از محکم بودن چیزی بزند می گوید که همچون آهن می ماند...

كد خبر : ۷۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۲


کارشناس و تحلیل گر مسائل اجتماعی گفت: تمام سرویس های اینترنتی خارجی در ایران جایگزین دارند اما امکانات لازم برای حمایت از آنها وجود ندارد به طوری که چند سال پیش سایتی ایرانی خدمات سایت ویدئوئی یوتیوب را در داخل ارائه کرد که به دلیل شدت استقبال مردمی و عدم وجود امکانات و حمایتهای لازم از کار افتاد و مختل شد.

كد خبر : ۷۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۳


بر اساس تصمیم وکلای ملت افزایش حقوق گروه‌های مختلف حقوق‌بگیر از قبیل هیئت علمی، کارکنان کشوری و لشکری و قضات به‌طور جداگانه توسط دولت به نحوی که تفاوت تطبیق موضوع مواد(71) و (78) قانون مدیریت خدمات کشوری در حکم حقوق، ثابت باقی بماند، انجام می پذیرد.

كد خبر : ۷۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۰


نمایش فیلم‌ها در کاخ جشنواره فیلم فجر (پنجشنبه 17 بهمن) تا ساعت 3 بامداد ادامه داشت و از 6 فیلم به نمایش درآمده 3 فیلم به سینمای دفاع مقدس اختصاص داشت.

كد خبر : ۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


اواخر دولت خاتمی جلسات اصلاح طلبان در قم رونق زیادی داشت و به صورت منظم برگزار می شد اما با روی کار آمدن دولت احمدی نژاد تعداد جلسات و کیفیت آنها به شدت کاهش یافت و جریان اصلاحات که از انتخاب احمدی نژاد ضربه سنگینی خورده بود در لاک انزوا فرو رفت.

كد خبر : ۷۴۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱


رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سراسر کشور در جمع دانشجویان حاضر در دوازدهمین اردوی جهاد اکبر، پیام مقام معظم رهبری به دانشجویان حاضر در این اردوی آموزشی تشکیلاتی را قرائت کرد.

كد خبر : ۷۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۳


حوزه علمیه خرم آباد مهمترین مرکز مبارزه روحانیت لرستان درزمان ستم شاهی است.این مرکز به همت مرحوم آیت الله روح الله کمالوند،روحانی فقید خرم آبادی درسال 1328هجری شمسی دربازار خرم آباد تاسیس شد.

كد خبر : ۷۴۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۴


رسانه های ایالات متحده و بریتانیا با چیدن یک سناریو با محورهایی مثل دایه دلسوز تر از مادر شدن برای سربازان و مرزداران ربوده شده ایرانی و القای اینکه ایران حاضر نیست برای آزاد کردن سربازان خود از دست اشرار تروریست کاری انجام دهد، در صدد فشار بر ایران برای پذیرفتن شروطی است که جیش الظلم به دستور خود آمریکا و انگلیس وضع کرده است.

كد خبر : ۷۵۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۶


دوره پیشگیری از آسیب های اجتماعی با شرکت 50 نفر از مدیران ، مشاورین ، معاونین آموزشی و پرورشی مدارس ، مربیان ورزشی و پرورشی شهرستان پلدختردردبیرستان شهیدکاییدی برگزارشد.

كد خبر : ۷۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


جنایتکار متجاوز کرجی در لحظات آخر زندگی ، با فریاد خداوند را صدا میزد و متوسل میشد ، گویا بی توجهی خود را به قسم دادنهای های ائمه اطهار (ع) زن بی پناه ، در هنگام آزار و اذیت وحشیانه خود را به یاد می آورد.

كد خبر : ۷۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


قبل از انقلاب اسلامی رئیس جمهور سابق در قم بوده و من همراهش بودم. بعد هم به تهران آمدیم. آنچه شجره نامه خانواده نشان می دهد، در لرستان شخصی به نام «اصلان خان» بوده که حاکم آن منطقه بوده است. او به عقدای یزد، یزد و سپس کرمان منتقل می شود. «حاج هاشم» جد ما که در کرمان ساکن بوده، با این خانواده وصلت می کند.

كد خبر : ۷۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۸


کمیته فرهنگی هیئت فوتبال لرستان یکی از واحدهایی است که در سال های اخیر وظیفه پیگیری امورات فرهنگی در فوتبال استان را بر عهده داشته است که از زاویه ای فرهنگی به فوتبال نگاه می کند.

كد خبر : ۷۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۳۰


خانه ۵۰۰ متری در نیاوران، صف ماشین‌های بنز، لکسوس و پرادو، ۴ خدمتکار و پرستار تحصیلکرده جمعاً با حقوق ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، حدود ۳ میلیون تومان هزینه ماهانه شیرخشک و اسباب‌بازی بچه‌ها، تنها گوشه‌ای از مانور تجمل عضو اصلاح‌طلب شورای شهر تهران است.

كد خبر : ۷۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۱


نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: سیستمی که امروز در بسیج طراحی شده برای دفاع از مرز و بوم ایران است و این طراحی‌ها در قرارگاه‌های مخصوص به خود صورت گرفته و بدون بازتاب خبری مانورها و تمرینات خاصی هم به آن‌ها داده می‌شود و گردان‌های خاص هم تشکیل شده است.

كد خبر : ۷۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۴


پيام آيت‌الله نوري‌همداني، از مراجع عظام تقليد به همايش استاني جوانان مساجد و محلات استان لرستان، امروز، چهارشنبه، هفتم اسفند قرائت شد.

كد خبر : ۷۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


در حومه روستای خشک و در 40 کیلومتری شهر قاین خانواده دامدار (( لُون )) نشینی زندگی می کنند که فاقد شناسنامه بوده و تا کنون از هر گونه دریافت خدمات دولتی و تحصیل محروم بوده اند .

كد خبر : ۷۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۰۷


مصرف مواد مخدرو توهم زا در این مراسم ها به امری طبیعی تبدیل شده است بعضی ار افراد آنقدر از روانگردها مصرف می کنند که به کما رفته و سپس می میرند و یا به خود و افراد موجود در مهمانی آسیب های فیزیکی وارد می کنند.

كد خبر : ۷۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


رییس جمهوری با بیان اینکه به دنبال اعتمادسازی با همه به ویژه همسایگان هستیم، گفت: دنیا بداند روی عزت، استقلال، منافع ملی و ارزش ها معامله نمی کنیم و اینها خط قرمزهای ما است.

كد خبر : ۷۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


توسط کمیته امداد برگزاری گارگاه مبارزه با مواد مخدر در شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۷۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


امام جمعه الیگودرز از برگزاری همایش بزرگ فرهنگ بختیاری در این شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۷۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


در برنامه 90 شب گذشته بحث در مورد انتخابات هیات فوتبال تهران سوژه اصلی برنامه بود و یک حادثه هم در استودیوی برنامه رخ داد.

كد خبر : ۷۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


این استاد حوزه بعد از تاسیس حوزه علمیه خرم‌آباد توسط آیت‌الله کمالوند به‌عنوان مدرس به لرستان دعوت شد و اکنون با گذشت 55 سال ایشان همچنان در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.

كد خبر : ۷۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


مردم آبادان و خرمشهر با ارسال نامه ای به رئیس جمهور خواستار برخورد دولت با طراحان برنامه های مبتذل و مجریان کنسرت های ساختارشکن در این شهرهای مقدس شدند.

كد خبر : ۷۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۴


رئیس حوزه علمیه آیت‎الله کمالوند خرم‌آباد گفت: از عمر 90 ساله‌ام 81 سال آن‌را طلبه بوده‌ام و 70 سال است درس اصول فقه و مبانی اسلام تدریس می‌کنم.

كد خبر : ۷۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: سال 88 عکس امام(ره) را پاره کردند و به امام حسین (ع) توهین کردند. این کارها را میرحسین و کروبی انجام دادند و الان هم دل ما از دست این‌ها داغدار است.

كد خبر : ۷۸۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۶


چند وقتی است که بسیاری از مردم "یعقوب " و" آپو" 2 کودک 7 و 9 ساله ساکن روستای تازه یاب مانه و سملقان را که علاقه بسیاری به خوردن بنزین دارند را می شناسند اما اعتیاد به بنزین تنها مشکل این خانواده نیست و فقر و ناداری این خانواده را در تنگنا قرار داده است.

كد خبر : ۷۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


رئیس‌جمهور گفت: برخی ملت‌ها نیازی به اسطوره‌های تخیلی ندارند و به قدری اسطوره‌های واقعی دارند که هر یک از انها می‌تواند برای تاریخ امروز و فردای ما سرمشق باشند.

كد خبر : ۷۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


بعد از آنکه مشخص شد می‌توان به راحتی با کارگردانان هالیوود گفتگو کرد و آرزوهای سردبیری را در قالب گفتگو گنجاند، شب گذشته خبرنگار نشریه بوووووق گفتگویی داغ و تکان دهنده با کاترین اشتون انجام داده که گزیده ای از آن را در ادامه می خوانید:

كد خبر : ۷۸۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۹


بی‌شک مدیریت 32 ساله و خدماتی که در این مدت زیر نظر آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب به زائران ارائه شد، در تاریخ باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۷۹۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


بی‌شک مدیریت 32 ساله و خدماتی که در این مدت زیر نظر آیت‌الله سید محمد مهدی دستغیب به زائران ارائه شد، در تاریخ باقی خواهد ماند.

كد خبر : ۷۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۰


معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، از انتشار فرهنگ اَعلام شهدای 10 استان کشور خبر داد و گفت: ابن مجموعه، منبع و مرجع مناسبی برای اندیشمندان و نگارندگان تاریخ ایران اسلامی است.

كد خبر : ۷۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۱


فرمانده نیروی انتظامی پلدختر گفت: همدلی وهمکاری مردم و پلیس در قالب جامعه محوری مهمترین و اصلی ترین هدف نیروی انتظامی در برقراری نظم وامنیت اجتماعی است.

كد خبر : ۷۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


در سال 1392 که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال حماسه سياسي، حماسه اقتصادي نامیده شد؛ قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص) پروژه‌هاي عمراني متعددي در سطح كشور را در دست گرفت تا در تحقق اقتصاد مقاومتي مورد نظر رهبری انقلاب، نقش بسزايي داشته باشد.

كد خبر : ۷۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


استاندار لرستان گفت:شهداء سرمایه عزت وافتخار کشور هستند و تجلیل از خانواده آنها و ایثارگران یک وظیفه ملی است.

كد خبر : ۷۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۵


مراسم اهداء دومین جایزه باروت خیس در ششمین شب اختتامیه جشنواره ملی ره آور سرزمین نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد.

كد خبر : ۸۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۶


دشت لاله‌های واژگون بهشت الیگودرز پذیرای مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۸۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۷


سخنگوی دولت گفت: اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها از ابتدای سال ۹۳ کلید می‌خورد.

كد خبر : ۸۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


قرار است فرزندان یکی از سران فتنه روزهای عید را در منطقه آزاد اروند بگذرانند.

كد خبر : ۸۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


حسن روحانی با بیان اینکه سال جاری اقدامات جدّی تری برای کاهش رشد تورم خواهیم داشت، گفت که تلاش دولت برای زندگی راحت‌تر و نگرانی کمتر مردم

كد خبر : ۸۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


پسر بچه 8ساله پلدختری در روخانه کشکان غرق شد.

كد خبر : ۸۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۱


مهندس هوشنگ بازوند متولد نهاوند هستم که در رشته تحصیلی مهندسی راه و ساختمان،کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم و دانشجوی دکترای برنامه ریزی شهری تحصیلات خود را انجام داده ام.

كد خبر : ۸۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۲


همزمان با آغاز جنگ در سوریه، تروریست‌های خارجی با عنوان جهادگر(!) علیه دولت بشار اسد به پا خاستند و تاکنون اقدامات شنیع و غیر قابل باوری انجام داده‌اند، اقداماتی که تصور آن‌ها در قرن بیست و یکم بسیار سخت است.

كد خبر : ۸۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


استاندار لرستان از مجتمع سالمندان و مرکز نگهداری معلولان خرم‎آباد بازدید کرد.

كد خبر : ۸۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۳


جوانی که تا دیروز در دنیای مجردی، دنیایی پر از خواسته هایی تنها برای خود داشت اکنون با وارد شدن به زندگی با نام متاهلی باید سندی را در قبال زندگی جدید خود امضا کند و  پای تمام شادی ها و غم های زندگی خود بماند.

كد خبر : ۸۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۵


استان لرستان یکی از مراکز مهم گردشگری مذهبی در کشوراست که میزبان امام زاده های بزرگی از سلاله پاک ائمه علیهم السلام است.

كد خبر : ۸۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۹


آنچه بیش از همه لرستان را گل سرسبد گلستان تاریخ ایران کرده است،وجود آثار باستانی و تاریخی و به خصوص ماقبل تاریخ است که نشان از قدمت تمدن دراین دیار رادارد.

كد خبر : ۸۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


نایب رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: لازم است با تشکیل کمیسیون امر به معروف و نهی از منکر در مجلس مباحث و مطالب مربوط به این باب فقهی اسلام پیگیری شده و با برنامه‌ریزی هدف‌مند اجرای دستورات دین را قانونمندانه پیگیری کنند.

كد خبر : ۸۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


سال جدید تقارن داشت با ایام سوگواری فاطمیه.این اولین بار نیست که چنین تقارن هایی به وجود می اید و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود.

كد خبر : ۸۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۰


استاندار لرستان در پیامی به مناسبت یوم الله 12 فروردین، روز جمهوری اسلامی ایران،اين عيد خجسته ملي و انقلابي را به عموم هم‌استانی‌ها تبریک گفت.

كد خبر : ۸۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۲


عدم توجه مسئولان به سیاست‌های غلط تحدید نسل، از یک سو قدرت سیاسی ـ ملی و استقلال ایران را تهدید خواهد کرد و از دیگر سو تغییر ساختار قومیتی، یکپارچگی و اتحاد ما را به مخاطره می‌اندازد.

كد خبر : ۸۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۴


استقبال گسترده از فیلم "چ" نشان داد که جوانان و نسل امروز بیشتر از هر زمان تشنه دریافت روایت دفاع مقدس به شکل الگو گیری از شهدا و فرماندهان بزرگ 8 سال جنگ تحمیلی هستند.

كد خبر : ۸۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۷


در مسیر پرشتاب زندگی، افزایش مشکل ها، انتظارها، بالا رفتن هزینه های زندگی، کم شدن حوصله ها و بالا رفتن سن ازدواج، فرزندان 30 سال آینده خواهند پرسید: عمه، عمو یعنی چه؟ یا خواهند گفت: من خاله ندارم، دایی ندارم.

كد خبر : ۸۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


مي‌گويند روزهايي كه مرحوم "علي‌محمد ساكي" شهردار فقيد خرم‌آباد(1350 تا 1356) طرح ايجاد درياچه كيو خرم‌آباد و هتل جهانگردي آن را را ارائه داد، بسياري به او اعتراض كرده و ادعا نمودند كه وي قصد دارد بيت‌المال و منابع شهر خرم‌آباد را به خاطر احداث درياچه‌اي بزرگ در بيرون از شهر به نابودي بكشاند.

كد خبر : ۸۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


حاج امید شه بخش فردی بود که در آن سوی مرزها مرزبانان را از گروهک تحویل گرفت و برای جلب اعتماد مرزبان ها تلفن خود را در اختیارشان قرار داد.

كد خبر : ۸۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۸


خانه ی نصرت خانم، دریچه و چراغ ندارد. او دلش یک مهربان می خواهد که برایش دریچه بیاورد و چراغی «که با آن به ازدحام کوچه ی خوشبختی بنگرد.

كد خبر : ۸۴۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


محمدٍ من به عشق همان خدا در سیر و سلوک خود ورق های معراج السعادۀ را در مسافتی 24 ساله با مولای خود التماس شهادت کرده است .

كد خبر : ۸۴۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۴


مهدی هاشمی  در خصوص پرونده کرسنت و نقش وی در این پرونده،بیان کرد: این مسائل مزخرف است؛ دانایی ها یک مشت دروغ گویند و دروغ گو تر از دانا خودش است.

كد خبر : ۸۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


مدیر کل اموزش وپرورش لرستان گفت:بهترین خاطراتم مربوط به حضور در جمع رزمندگان و شهیدان است و حضور در جمع خانواده های شهداء آن حال وهوا را برای ما و رزمندگان جنگ تحمیلی تداعی می کند.

كد خبر : ۸۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۵


شهید خانزاده احمدی مادری دل سوخته که ثمره تام زندگی سخت اش را به همراه جان خویش در راه اعتلای توحید نثار نمود دخترانش را فاطمه گونه تقدیم بانوی اسلام نمود و جوانی بیست و یک ساله که در اولین ساعت ورودش به منزل پس از اتمام دو سال خدمت وظیفه در شدیدترین جبهه حق علیه باطل به نام مصطفی، همگی به ندای پروردگار لبیک گفته و به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۸۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: توافقنامه ژنو ننگین‌تر از عهدنامه ترکمنچای است

كد خبر : ۸۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


با حضور امام جمعه پلدختر،جشن تکلیف 180 دانش‌آموز را در پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: بی گناهی و گناهکار بودن این فرد در محاکم قضایی و دادگاه مشخص خواهد شد و باید دانست که با سخنان این چنین کسی تبرئه نمی‌شود؛ وی قطعا به زودی در دادگاه حاضر خواهد شد و باید پاسخگو باشد.

كد خبر : ۸۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


استاندار لرستان گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران شهرت و اقتدار جهانی دارد.

كد خبر : ۸۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


رئیس‌جمهور گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگز از ملت و دولت منتخب مردم سهم‌خواهی نکرده و همواره به دنبال از دفاع از میهن، کشور و نظام مردمی بوده است.

كد خبر : ۸۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۹


مدیر آموزش وپرورش شهرستان پلدختر گفت:این همایش با هدف پیشگیری ازآسیب های اجتماعی درمیان دانش آموزان و توجیه والدین نسبت به این آسیب ها در شهرستان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۸۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


تمام قرآن، معارف اسلام ،کلمات رسول گرامی و ائمه هدی علیهم الصلاة و السلام رجوع نماییم خواهیم دید که همه چیز حول یک محور است و بس و آن محور فاطمه علیها سلام است.

كد خبر : ۸۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


روز زن همواره فرصت مناسبی برای عرض ارادت مادی و معنوی شوهران و به همسران و فرزندان به مادران خود بوده است.

كد خبر : ۸۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


فاطمه(س)؛ ای آنکه نیکوترین و ناب ترین همسر برای علی بودی؛ همان هستی که پدرت، تو را ام ابیها خواند.رت

كد خبر : ۸۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


اینجا؛ رنگ و بویی از خانه ندارد. مادرانِ اینجا لالایی نمی گویند و دست نوازش برسر نوه هایشان نمی کشند.

كد خبر : ۸۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


پنجشنبه نظری پسر عموی شهید کرم خان نظری در مورد خاطرات زمان جنگ و مقابله با ضد انقلابیون در شهرستان پلدختر صحبت می کند.

كد خبر : ۸۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۱


در برنامه 90 شب گذشته هم رنگ و بویی مادارنه داشت و هم از بخشش یک اعدامی سخن گفته شد اما فتح الله زاده و خادم هم در مورد استقلال و پرسپولیس با یکدیگر چالش داستند.

كد خبر : ۸۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: سیاسی کاری و استفاده از نیروهای کم‌تجربه و ناتوان در حوزه بهداشت و درمان مانند بمب ساعتی است.

كد خبر : ۸۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۷


امروزه بسیاری از خانواده ها معتقدند خانواده ای با یک فرزند می تواند در تمام جهات موفق به نظر برسد و داشتن بیشتر از یک فرزند سطح رفاه و تربیت کودک را کاهش می دهد.

كد خبر : ۸۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۸


مدیر قرارگاه فضای مجازی بسیج در دیدار با امام جمعه کرمان گفت: امروز مسئولیت اصلی ما در مقابل دشمن شناخت آن و استفاده از ابزارهای لازم برای بیان حقانیت اسلام و جمهوری اسلامی است.

كد خبر : ۸۷۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۴


مدیرآموزش وپرورش پلدخترگفت:خانواده ها بایدمحیطی عاطفی دور از تنش های عاطفی و مشاجره درایام امتحانات برای فرزندان خود در منازل  فراهم کنند.

كد خبر : ۸۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


مدیر کل  امور اجتماعی استانداری گفت: رخنه فرهنگی در همه جای کشور در حال فعالیت است. گروه ها و فرقه های انحرافی در تلاش اند که عوام فریبی کنند و  افکار خود را توجیح نمایند.

كد خبر : ۸۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


معاون اداره کل امور حمايت‎هاي اجتماعي کميته امداد امام خميني (ره) کشور گفت: استان لرستان انگیزه بالایی برای رشد و ارتقا در جذب حامی دارد که امیدواریم شاهد توسعه طرح اکرام برای همه نیازمندان در این استان باشیم.

كد خبر : ۸۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


در مراسمی با حضور فرماندار،امام جمعه،معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان و جمعی از فرهنگیان و مسئولین ادارات، مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان پلدختر معرفی شد.

كد خبر : ۸۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۲


روز پدر بهانه ای است تا بیشتر از گذشته به یاد پدرانمان باشیم.پدرانی که درکتارشان روز های خوبی را سپری می کنیم.اما پدرانی هستند که فراموش شده اند.

كد خبر : ۸۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۳


یک مرد ایرانی به نام شجاع شجاعی به اتهام درست کردن حرمسرا در شهر ماربلای اسپانیا بازداشت شد.

كد خبر : ۸۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۴


حجت‌الاسلام و المسلمین علی اکبر ناطق نوری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان سفر خود به استان لرستان به همراه هوشنگ بازوند استاندار لرستان با جانباز 100 درصد سید نورخدا موسوی و خانواده وی دیدار کرد.

كد خبر : ۸۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۵


کاخ سفید نسخه ای از سندی مالی را مربوط به سال 2013 منتشر کرد که دامنه حداق و حداکثر ثروت رییس جمهور آمریکا را بین یک میلیون و 950 هزار دلار و 7 میلیون و 150 هزار دلار نشان می دهد.

كد خبر : ۸۸۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۶


فاطمه و بچه هایش در آذربایجان هستند. فائزه هم به کیش رفته است… بافرشته و مهدی، تلفنی صحبت کردم، از وضع شان در استرالیا راضی اند. ریس دپارتمان که او را شناخته است، پیشنهاد داده برای بازدید ازکارخانجات مربوط به رشته اش، به کتنتدا یا آمریکابروند. گفتم به شرط ناشناس ماندن بپذیرد.

كد خبر : ۸۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:فتح خرمشهر سند افتخار ملت یران اسلامی در مقابله با زیاده خواهی دشمنان نظام است.

كد خبر : ۸۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲


امروز آیین سوگواری این امام موسی کاظم (ع) با حضور ارادتمندان به خاندان عصمت و طهارت با نوحه سرایی و مرثیه خوانی در خیابانهای شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۹۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


در پی پخش کلیپ مبتذلی در فضای مجازی که باعث عکس العملهایی در جامعه شد اینبار گروهی دیگر اقدام به پخش کلیپ دیگری کردند تا  قبح این گونه اقدامات شکسته شود.

كد خبر : ۹۰۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


فرمانده سپاه قدس گفت: تاریخ جنگ هرگز در حافظه خود فراموش نمی‌کند که در یکی از محروم ‌ترین مناطق جغرافیایی کشورمان با محوریت آیت الله جعفری گلستانی مطبوع برای تربیت انسان‌ ها و شمشیری برنده و خالص برای دفاع از کشور و ملت به نام لشکر ثارالله بنیانگذاری شد.

كد خبر : ۹۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۴


افت شدید قیمت خیار و نبود بازار مناسب کشاورزان صیفی کار شهرستان پلدختر را با مشکلاتی مواجه کرده است.

كد خبر : ۹۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۵


یک عضو هیأت علمی دانشگاه با هشدار نسبت به ورود ایران به فاز نخست سالمندی،از تولد نیم میلیون کودک سزارینی در سال،بدون وجوب درمانی خبر داد و نسبت به سوءاستفاده آمریکا از تجربه کاهش جمعیت ایران برای جلوگیری از رشد جمعیت دنیا پرده برداشت.

كد خبر : ۹۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۷


وقتی از طرف همسر شهید محمد اصغریخواه برای مراسم جشن تولد 53 سالگی شهید دعوت شدم به هیچ وجه تعجب نکردم. زیرا زنده بودن شهدا را می‌توان به راحتی در رفتارهای این زن فداکار و با وفا (سیده نساء هاشمیان) مشاهده نمود. این دو قطعه تصویر هم هدیه به تمامی خانوداه‌های شهدا...

كد خبر : ۹۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۰


آن چیزی که تحلیل‌ها از دل مبارزه استکبار با انقلاب اسلامی احصا کرده اند، افزایش قدرت سخت و از آن مهمتر جهش فوق العاده قدرت نرم ایران در جهان می باشد. وقتی سیاست های یک کشور در نظر دیگران مشروع جلوه کند، قدرت نرم آن کشور افزایش می یابد.

كد خبر : ۹۰۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱


استاندار لرستان طی پیامی ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت امام حسین(ع) و روز پاسدار گفت:رشادت ها و حماسه آفرینی های پاسداران انقلاب اسلامی در طول هشت سال دفاع مقدس هرگز از اذهان ملت شریف ایران اسلامی پاک نخواهد شد.

كد خبر : ۹۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱


شناخت فرهنگ از مسائل بسیار مهم و حیاتی در بقاء و تداوم انقلاب اسلامی بوده، و ضروری است که براساس تعریف فرهنگ و شاخصه ها و ساختاره های آن، ابعاد نظام و کشور اسلامی خود راسازماندهی نماییم.

كد خبر : ۹۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


روزنامه نگار و نویسنده برجسته ترکیه، راه و روش زندگی با عزت را بزرگترین میراث حضرت امام خمینی(س) برای مسلمانان دانست.

كد خبر : ۹۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۲


امام جمعه موقت تهران گفت: دغدغه‌ی امروز مردم ما این است که این کشور اسلامی است و باید چهر‌ه اش اسلامی باشد چرا که نمایان شدن بد حجاب‌ها در این کشور دهن کجی به اسلامیت نظام و پایمال کردن خون شهدا است و مسئولین نباید به این امر رضایت دهند.

كد خبر : ۹۱۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۶


رئیس مجمع نمایندگان لرستان از بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری انتقاد کرد.

كد خبر : ۹۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۰


ادبیات فولکلوریک به واسطه ‏ی جریان داشتن آن در لایه ‏های درونی ذهن و زندگی در تداوم فرهنگ، روانشناسی اجتماعی، ارزش های دینی- اخلاقی، پندها و اندرزها، قراردادهای اجتماعی نقش داشته و با تکیه بر فرهنگ سنتی و ملی نقش بسزایی را در پاس ‏داشت میراث فرهنگی داشته و دارند.

كد خبر : ۹۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۱


امام جمعه پلدختر گفت:اگر مقام معظم رهبری دستور جهاد دهند جلوی هتاکی های و بی حرمتی های گروهک داعش را خواهیم گرفت.

كد خبر : ۹۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۳


دست های منظر برای مادر یک قلب می شود؛ قلبی که گونه های مادر را می بوسد. مادر در خواب است. خوابی بیمار. چشم های منظر سرخ است؛ شبیه قلبی که تیر خورده باشد. از صبح مادرم را به بیمارستان آورده ایم و پزشک متخصصی بالای سر مادرم نیست.

كد خبر : ۹۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


اگرچه حمله به ایران و تخریب حرم فرزند پیامبر خیال خام و دور از دسترس وهابی ها و حرامیان است و آنها دو هفته قبل طعم دست درازی به مقدسات شیعه در سامرا را چشیده اند، اما وحشیگری آنها در نینوای عراق چندان بعید نیست و به احتمال زیاد بزودی تمام آثار باستانی و تاریخی تمدن بین النهرین را همانند مجسمه های بودا در بامیان افغانستان تخریب خواهند کرد.

كد خبر : ۹۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: در سالجاری و سال آینده سه برابر بودجه عمرانی مصوب در سال 93، منابع به استان لرستان تخصیص پیدا می کند.

كد خبر : ۹۴۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


تبریک و تهنیت‌های بعد از انتخابات گاهی دلی است و گاهی سیاسی. دل ما با کسی که سال 84 پیروز شد اصلاً صاف نشد و هیچ وقت نتوانستیم او را به عنوان مظهر جمهوریت مردم فهیم و با فرهنگ و صادق جمهوری اسلامی ایران بدانیم.

كد خبر : ۹۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


"دستاوردهای سفر دولت به استان لرستان" شب گذشته ( 29 خرداد) با حضور محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور در برنامه گفتگوی ویژه خبری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

كد خبر : ۹۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۳۰


فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت:نیروی انتظامی با عرضه و توزیع کنندگان مواد مخدر با قاطعیت برخورد می کند.

كد خبر : ۹۴۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۱


«صدای آمریکا» می‌گوید که «محمد مسلم وافی» موجود عجیبی است. برای ما هم شاید. روحانی ٣٢ ساله‌ای با ٩فرزند و دو داماد که حتی از اعتراض‌های مادرهمسرش هم بی‌نصیب نمانده است.

كد خبر : ۹۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۴


رییس جمهور در فضایی سرشار از محبت و صمیمیت با مادر و خانواده شهیدان والا مقام منصور، محسن و مجید شهبازی دستجردی دیدار و گفت گو کرد.

كد خبر : ۹۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


نیروی دریایی برای تکمیل پایور (کادر) درجه‌داری یگان‌های تابع خود نیرو می‌پذیرد.

كد خبر : ۹۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از افزایش سن معافیت کفالت از 65 سال به 70 خبر داد.

كد خبر : ۹۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۹


بدون تردید زنان مسلمان جامعه ما بیش از آنکه مشتاق حضور در ورزشگاه باشند به دنبال مکانی مناسب و استاندارد برای ورزش کردن هستند.

كد خبر : ۹۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۰


"پدرم روحانى معروفى بود، اما خیلى پارسا و گوشه‌گیر... زندگى ما به سختى مى‌گذشت. من یادم هست شب‌هایى اتفاق مى‌افتاد که در منزل ما شام نبود! مادرم با زحمت براى ما شام تهیه مى‌کرد و... آن شام هم نان و کشمش بود."

كد خبر : ۹۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


استاندار کرمان گفت: «اقتصاد سینوسی که در ایران داریم و متاسفانه بخشی از آن درون‌زا هم هست یعنی خود ما آن را به وجود می‌آوریم، بخش خصوصی را رنج می‌دهد». «تمام تقصیرها متوجه مجلس و دولت و کسانی است که دست اندرکار ایجاد مزاحمت هستند».

كد خبر : ۹۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


روحانی با تاکید بر تسهیل شرایط برای حضور و مشارکت مردم در اداره امور، تصریح کرد: به مردم قول دادیم که کار مردم را به خود مردم می سپاریم و هر کاری که امکان پذیر باشد و مردم توان انجام آن را داشته باشند به آنها واگذار کنیم.

كد خبر : ۹۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۵


آزادی یواشکی تو؛ خون های یواشکی ای که از شهیدی آرام آرام پشت خاک ریز و در حسرت دیدن فرزند دو ساله اش می ریخت را نادیده می گیرد.

كد خبر : ۹۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۸


موضوع امر به معروف و نهی از منکر مسئله‌ای شرعی است، که دین مبین اسلام در زمینه گسترش آن به منظور اصلاح امور و مستقر نشدن فساد درجامعه به آن تاکید بسیار دارد که در همین رایطه مجلس شورای اسلامی طرحی در راستای حمایت از آمران به معروف و نهی از منکر تصویب کرده که در ادامه به چگونگی آن اشاره می‌شود.

كد خبر : ۹۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۰


گردانهای شهید عزالدین قسام افزود که مبارزان این گردانها از طریق شبکه تلفن همراه برای صدها هزار صهیونیست پیامک ارسال کرده و در آن کابینه رژیم اسرائیل را مسئول رعب و وحشت آنها (صهیونیستها) دانسته است.

كد خبر : ۹۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


سحرگاهان و افطارهای ماه مبارک رمضان خاطرات ماندگاری را می سازند و ایضاً به یاد می آورند.از کودکان و نوجوانانی که سال اول و یا سال های نخست روزه داری را تجربه می کنند تا پدران و مادران کهنسالی که الگوی فرزندان ، نوه ها و نتیجه های خود در انجام امور دینی هستند

كد خبر : ۹۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


بالاترین نرخ طلاق در دنیا متغلق به امریکاست و حدود یک سوم از کودکان امریکایی در خانواده بدون پدر زندگی می کنند. به جوانان آمریکایی آموزش داده شده است که ازدواج و تشکیل خانواده در اولویت نیست، و بسیاری از کسانی که ازداوج کرده اند

كد خبر : ۹۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


زنان ایرانی دو نسل پیش، مثل تمام زن های جهان بچه های زیادی به دنیا می آوردند، به عبارت دیگر زنان از نظر بیولوژیکی تا زمانی که به دوره یائسگی نمی رسیدند، فرزند آوری داشتند.

كد خبر : ۹۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۸


بر اساس آماری که یکی از نهاد‌های مسئول ارائه کرده حدود 1 میلیون و 200 هزار جوان در سن ازدواج در کشور هستند که هیچ علاقه ای برای ازدواج کردن ندارند و بر تصمیم خود هم مصر هستند.

كد خبر : ۹۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


دکتر حسن روحانی گفت: اگر می‌خواهیم که فضای دانشگاه فضای علم و خلاقیت و نوآوری باشد باید در این فضا، احساس استقلال و آزادی وجود داشته باشد و نباید احساس فشار و محدودیتی وجود داشته باشد، البته اگر تذکری هست باید مطرح شود.

كد خبر : ۹۸۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۹


مهمان ماه عسل از روایت گنج زندگی اش در آشوب می شود. دست هایش می لرزد: چهارشنبه 23 مرداد سال 92 ساعت 6 با آن فرد قرار گذاشتیم و پس از ورود به آن منطقه ترسیدم و به همسرم گفتم برگردیم، اگر ما را اینجا بکشد؛ هیچ کسی متوجه نمی‌شود؛ همسرم گفت: نفوس بد نزن!

كد خبر : ۹۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۰


اشکان دژاگه بازکن تیم ملی فوتبال کشورمان با بارگذاری یک عکس تامل برانگیز در صفحه شخصی اش در فیس بوک، نگاه بسیای از کاربران و هوادارانش را در داخل و خارج کشور جلب کرد.مهناز افشار بازیگر سینما و تلویزیون در حمایت از مردم مظلوم غزه دست به قلم شد و دلنوشته ای را برای کودکان غزه نوشت.

كد خبر : ۹۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: پاک کردن دل از آثار گناهان یکی از برکات مهم و ارزشمند ماه مبارک رمضان است.

كد خبر : ۹۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


فرماندار خرم آباد در جلسه شوراي فرعي پيشگيري و مبارزه با مواد مخدر اين شهرستان معتادان خياباني را عامل بسياري از معضلات و بزه هاي اجتماعي ذكرنمود.

 

كد خبر : ۹۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی بنا به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت عید سعید فطر با عفو یا تخفیف مجازات محکومان دادگاههای عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.

كد خبر : ۹۹۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۵


روزنامه اطلاعات در آخرین شماره خود قبل از تعطیلات عید فطر، با انتشار مطبی به ترویج تک فرزندی پرداخت.

كد خبر : ۹۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۸


رئیس شورای شهر از مفقود شدن پرونده ها در شهرداری ونحوه استخدامی برخی از ادارات شهرستان پلدختر انتقاد کرد.

 
كد خبر : ۹۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱


هفده مرداد در تقویم ملی ایران به عنوان "روز خبرنگار" نامگذاری شده است. واژه "خبرنگار" يادآور زحمات خالصانه افرادي است كه در راه اعتلاي بشریت از هیچ کوششی فروگذار نمی کنند و از هیچ خطری نمی هراسند.

 
كد خبر : ۱۰۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۶


معصی (مسیح) علی‌نژاد ضدانقلاب خارج‌نشین و مدیر کمپین ضدفرهنگی و ضددینی «آزادی‌های یواشکی زنان در ایران» پس از انجام ماموریت خود با همکاری رسانه‌های غربی و سرویس جاسوسی انگلیس MI6، برای زندگی با دوست‌پسرش یعنی کامبیز فروهر ، به شهر نیویورک آمریکا  مهاجرت کرده است.

 
كد خبر : ۱۰۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۸


فرماندار خرم آباد با حضور در منزل نفرات چهارم و ششم گروه آزمايشي علوم تجربي كنكور سراسري 93 از آنان تجليل نمود.

كد خبر : ۱۰۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


اکرم محمدی بانوی فعال قرآنی است که رمز موفقیت خود را در سحرخیزی می‌داند به‌طوریکه گاهی ۱۰ ساعت در طول روز مطالعه می‌کند.

 
كد خبر : ۱۰۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر حمایت همه جانبه ایران از مقاومت فلسطینی گفت: امروز همه سرزمین‌های اشغالی زیر بُرد موشک‌های مقاومت فلسطین است.

 
كد خبر : ۱۰۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۹


شبکه های فارسی وان و من و تو به صورت غیر مستقیم متلاشی کردن خانواده ها را امری عادی می پندارند.و نتیجه فیلم های مستهجن آنها خیانت به همسر و فرزندان می باشد.

 
كد خبر : ۱۰۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثار گران لرستان گفت: بیش از 6 هزار نفر بیکار در بین ایثارگران لرستانی وجود دارد.

 
كد خبر : ۱۰۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۲


فرماندار پلدختر گفت:طبق آمار سال 90،لرستان جزء شش استان کشور در زمینه نرخ با لای باسوادی در رده سنی 10تا 49سال است.

 
كد خبر : ۱۰۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


این دختر جوان در لحظه سقوط هواپیما در حال عبور از محل حادثه بود که...

 
كد خبر : ۱۰۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳


خطیب نماز جمعه امروز تهران تاکید کرد: آمریکا با این خوی استکباری‌اش آرزوی رابطه با ایران را به گور خواهد برد.

 
كد خبر : ۱۰۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۴


موسسه خیریه باب الحوائج (ع) و مرکز بهداشت خرم آباد مسابقه نقاشی «اعتیاد، دشمن سلامتی» را برای کودکان و نوجوانان مناطق آسیب پذیر برگزار کرد.

 
كد خبر : ۱۰۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۵


آیا عزاداری برای سیدالشهداء علیه‌السلام، و زنده نگهداشتن یاد و خاطره واقعه کربلا و رخداد عاشورا به معنا و مفهوم پاسداشت فداکاری و ایثار در راه خدا، مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی دیکتاتورها، ایثار و از خودگذشتگی برای تأمین سعادت انسان‌ها و حفظ استقلال و آزادگی آنها نیست؟!

 
كد خبر : ۱۰۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


موضوع بورس ها و ادامه تحصیل غیر قانونی برخی مسئولان دولتی و همچنین نزدیکان بعضی مدیران وزارت علوم از جمله مواردی است که به صورت یک‌طرفه در مورد آن حرف و حدیث های مفصلی مطرح شده است.

 
كد خبر : ۱۰۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


استاندار لرستان گفت: تا پایان سال جاری بیش از 3 هزار نفر از ایثارگران و فرزندان شهدای بیکار لرستان با پرداخت تسهیلات اشتغالزایی ساماندهی می‌شوند.

كد خبر : ۱۰۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۹


فرمانده نیروی انتظامی پلدخترگفت:راه اندازی شعبه تعزیراتی و نمایندگی گمرک برای بررسی تخلفات گمرکی در پلدختر لازم و ضروری است.

كد خبر : ۱۰۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


رئیس جمهور با بیان اینکه کسی نباید از استیضاح وزیر علوم عصبانی شود، گفت: بدون لجبازی تابع محض قانون هستیم.

كد خبر : ۱۰۲۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۳۰


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از موفقیت آموزش وپرورش لرستان در زمینهکسب رتبه تک رقمی کنکور سراسری خبر داد.

 

كد خبر : ۱۰۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۱


رئیس‌جمهور افزایش دقت در برد و اصابت موشک‌ها را "یک کار اخلاقی" توصیف کرد.

كد خبر : ۱۰۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


کانون وکلا اخیرا اقدام به تمدید مجدد پروانه وکالت نسرین ستوده از متهمین و بازداشت شدگان امنیتی ،کرده است.

كد خبر : ۱۰۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۲


استانداری لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شهرداری های تازه تاسیس هفت چشمه دلفان و شول آباد الیگودرز استخدام می کند.

كد خبر : ۱۰۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۳


بار دیگر دست فیض الهی کریمه ای را به جهان عرضه کرد تا از این فیض کشور ایران زمین هم بهره ای ببرد آمد تا خط سبز امامت را استمرار ببخشد و با خود بهشت را به ارمغان آورد.ای بانو با آمدنت، عطر آشنای یاس، در نفس نسیم دوید و بغض دلتنگی‏مان در فراق مادرت زهرا (س)، در تازگی حضور تو ترک برداشت.

كد خبر : ۱۰۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۶


استاندار لرستان با بيان اينکه در استاني که رتبه اول بيکاري را با 36 درصد دارد ،مديران بايد ريسک پذير باشند گفت: اعتبارات فاينانس فرصت خوبي براي تکميل پروژهاي نيمه تمام است ،مديران بايد از اين فرصت بخوبي استفاده کنند.

كد خبر : ۱۰۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۹


مسئولین وزارت آموزش‌وپرورش می‌توانند به نوعی برنامه ریزی کنند که دانش آموزان در دوره راهنمایی و دبیرستان همان طور که در کانونهای زبان خارجه به فکر یادگیری زبان هستند در دوران تحصیلی‌شان هم به فکر فرا گرفتن زبان خارجه باشند و صرفا برای نمره گرفتن و پاس کردن آن درس نباشد

كد خبر : ۱۰۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۴


شاید شما هم یادتان بیاید، چند سال پیش، وقتی یک دختر بی‌حجاب در خیابان می‌دیدید، کلی تعجب می‌کردید و آن روز در خانه فقط حرف از آن بود و حجاب و... چه‌قدر زود آن دوران گذشت و جای ما با آن‌ها عوض شد!

كد خبر : ۱۰۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


رئیس مجلس طی نامه‌ای خطاب به رئیس‌جمهور مصوبه دولت یازدهم درباره بیمه فرزندان دختر را مغایر قانون اعلام کرد.

كد خبر : ۱۰۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


فرماندار پلدختر گفت:رفع مشکل اشتغال،مسکن و ازدواج از برنامه های مهم دولت تدبیر و امید است.

كد خبر : ۱۰۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۵


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: یک‌هزار و 62 واحد مسکن مهر در هفته تعاون و هفته دولت افتتاح شد.

كد خبر : ۱۰۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


چهل و دومین یارانه نقدی شهریور ماه ۹۳روز شنبه ۲۲شهریور به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

كد خبر : ۱۰۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


بابا می‌خندد تا آب در دل فرزندانش تکان نخورد... نذر کردم برای بهبودیت... اشک‌های محرم و صفرم ... چشم بیمار تو شد باعث بیماری ما... به مسیحا نرسد فکر پرستاری ما

كد خبر : ۱۰۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: مجمع بسیجیان با حضور سردار نقدی در لرستان کلید می‌خورد.

كد خبر : ۱۰۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: مشکل بیکاری فرزندان شهید و ایثارگران با کارآفرینی مرتفع می‎شود.

كد خبر : ۱۰۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۲


خیرخواهانه و از سر دلسوزی از شما می خواهیم که به این رویه یکی به نعل و یکی به میخ زدن پایان دهید و با این دست رفتارها شیپور بازگشت به دامان نظام را از سرگشاد آن نزنید که ما از باقی ماندن اتهام «فتنه و بغی» بر شما بیمناکیم.

كد خبر : ۱۰۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۲۳


عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شاخص سالخوردگی در ایران بصورت پر شتاب در حال رشد است.

كد خبر : ۱۰۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در آستانه بهار تعلیم و تربیت و بازگشایی مدارس پیامی را صادر کرد.

كد خبر : ۱۰۷۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


مدير كميته امداد شهرستان پلدختر از اجرای طرح مفتاح الجنه برای دیدار از خانواده های شهدای تحت حمایت در شهرستان پلدختر خبر داد.

 

كد خبر : ۱۰۷۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۰


همواره کسانی هستند که در عرصه های جبهه و جنگ رشادت ها کرده اند و اکنون گمنام در گوشه ای از شهر بدون هیچ هیاهویی سکنی گزیده اند.

كد خبر : ۱۰۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


زنگ شکوفه ها ویژه دانش آموزان پایه اول ابتدایی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان ادارات به طور نمادین در دبستان شهید علی پور شهر پلدختر نواخته شد.

كد خبر : ۱۰۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۳۱


اولش به عادت همیشه، از خواندن این قبیل پیامک‌ها استقبال می‌کردم؛ خنده‌ای و کاستن از بار سنگین این بودن و ..... نیز فراموش کردن سنگینی بیهوده کارهای روزمره.

كد خبر : ۱۱۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۱


خبرهایی از توزیع شکلات هایی حاوی مشروبات الکلی در فرودگاه دبی میان مسافران ایرانی به گوش می رسد.

كد خبر : ۱۰۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


دیروز روی سایت مرکز آمار ایران ابزار جمعیت شمار این مرکز در ساعت 21:42 عدد 77,777,777 را نشان داد؛ هشت تا هفت که نشان می‌دهد این تعداد نفوس مستعده در کشور ایران زندگی می‌کنند.

كد خبر : ۱۰۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۷


رئیس‌جمهور در مراسم رژه بزرگ نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح نمی‌گذارند خواب دشمنان برای این کشور تعبیر شود.

كد خبر : ۱۰۷۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۰۹


امروز یکی از معضلات اجتماعی در جامعه ایران موضوع بی حجابی و یا بدحجابی توسط زنان در سطح جامعه است موضوعی که امروز کم کم به یک معضل اجتماعی بدل شده و بسیاری از نهادهای فرهنگی را برای حل آن به تکاپو واداشته است.

كد خبر : ۱۰۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۳


روز 16 مهر برابر با 8 اکتبر روز جهانی کودک نام دارد. روزی که اگر چه روز کودک نامیده شده است اما روزی همین کودکان بزرگ می شوند؛ آینده کشور  و مسئولیت تربیت نسل جدید را بر عهده می گیرند.

كد خبر : ۱۰۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۵


ستاد کل نیروهای مسلح در بیانیه‌ای با گرامیداشت سی‌امین سالگرد تأسیس وزارت اطلاعات، اشراف اطلاعاتی و امنیت‌افزا و مقابله با تهدیدات امنیت ملی در قلمرو داخلی و خارجی را مهم‌ترین وظایف و انتظارات فراروی وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران دانست.

كد خبر : ۱۰۸۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۸


حضرت آیت الله علوی گرگانی گفت: غدیر مختصّ شیعه نیست و با بررسی آیه ولایت می توان به خوبی اثبات کرد که ولایت ادامه راه انبیا و کافه للناس است.

كد خبر : ۱۰۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۸


فرماندار خرم آباد گفت:دانش آموزان بايد در كنار دروس خود به يادگيري نظم و انضباط اجتماعي هم بپردازيد .

كد خبر : ۱۰۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


عید غدیر، عید الله اكبر و عید آل محمد و ارزشمندترین و والاترین عید اسلامی است. هیچ روزى در طول سال، فرخنده ‏تر و مبارك‏ تر از این روز مقدس نزد شیعیان اهل‏ بیت نیست.

كد خبر : ۱۰۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۰


 حجت الاسلام محمود علوی، وزیر اطلاعات گفت: وقتی کسانی عهده دارمسوولیتی در نظام اسلامی می شوند تشخیص اهلیت آنها از نظر امنیتی بر عهده وزارت اطلاعات است و از نظر اهلیت سیاسی و مدیریتی بر عهده سایر دستگاه های مربوطه است.

كد خبر : ۱۰۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


دبیر شورای نگهبان قانون اساسی مهمان امروز برنامه شناسنامه با موضوع تحولات انقلاب و زندگی بود.

كد خبر : ۱۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۵


به دنبال اعلام خبر «بخشش اضافه خدمت سنواتی سربازان و اعطای کسر خدمت دوماهه به ازای هر فرزند» ، شماری از مخاطبان ایسنا سوالات مختلفی در این خصوص مطرح کردند که جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به این سوالات و ابهامات پاسخ داد.

كد خبر : ۱۱۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۸


همانطور که برخورد با مفاسد اقتصادی یکی از اولویت های قوه قضائیه قرار گرفته است و مسئولان قوه قضائیه با جدیت این امر را دنبال می کنند، برخورد با عاملان ضد نظام در کشور و همچنین افرادی که امنیت ملی کشور را مورد هدف قرار داده اند، باید در دستور کار قوه قضائیه قرار گیرد.

كد خبر : ۱۱۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


طي بيانيه اي، فرماندار و امام جمعه شهرستان پلدختر درگذشت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی  رئیس مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۱۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۱


روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور اطلاعیه‌ای نتیجه بررسی وضعیت بورسیه‌های بدون آزمون را به شرح زیر اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۲


فرماندار پلدختر گفت:لرستان با کاهش جمعیت 3/1دهم در کشور رتبه اول را دارد.

كد خبر : ۱۱۰۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


در بازگشت کاروان پرافتخار غدير از بازي هاي پاراآسيايي اينچئون، محمود خسروي وفا، رئيس کميته ملي پارالمپيک و فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين، نامه اي را به محضر رهبر معظم انقلاب، ارسال نمود.

كد خبر : ۱۱۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۳


مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در پیامی درگذشت فرهنگی فداکار آموزش و پرورش عشایری به همراه 3دانش آموز را در حادثه سیلاب شب گذشته به خانواده جان باختگان و جامعه فرهنگیان لرستان تسلیت گفت.

 

 

كد خبر : ۱۱۰۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۴


فلسفه بنیادی "پدافند غیرعامل" را افزایش توان مقابله نیروهای خودی و کاهش مخاطرات ناشی از حملات احتمالی دشمن بدانیم به یک عبارت کلیدی برای درک مسئله خواهیم رسید و آن این است که شناخت دوستان و دشمنان برای هرگونه طرح ریزی استراتژیک جنبه حیاتی دارد.

كد خبر : ۱۱۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۶


دشمنان قسم خورده ی قیام عاشورا نیز ازهمان ابتدا چه در زمان حادثه ی کربلا و چه امروز با استفاده از انواع آسیب های رایج چون تحریف وتفسیر غلط و دروغین عاشورا،استفاده ابزاری از شعرها و آهنگ های مبتذل تحت عنوان مداحی و روضه خوانی در رسای امام حسین (ع) و یارانش سعی در کم اهمیت جلوه دادن این حادثه ی تأثیرگذار کرده و می کنند.

كد خبر : ۱۱۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۷


همزمان با ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا(ع) و سالروز شهادت حضرت علی اصغر(ع) مراسم معنوی شیرخوارگان حسینی در سالن ورزشی بانوان پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


یک کارشناس حوزه خانواده گفت: در برخی استان‌ها از هر سه ازدواج یک ازدواج منجر به طلاق می‌شود.

كد خبر : ۱۱۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدرگفت : در کشور ما حدود یک میلیون و 325هزار نفر مواد مخدر مصرف می کنند و مواد مخدر اولین آسیب اجتماعی در کشور است .

 
كد خبر : ۱۱۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۰۸


فرماندار پلدختر گفت:با توجه به پتانسیل و ظرفیت های خوبی که در شهرستان پلدختر است می توانیم زمینه اشتغال را فراهم کنیم.

كد خبر : ۱۱۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۰


جلسه شورای عالی فضای مجازی کشور شامگاه شنبه به ریاست رییس جمهوری و با حضور سران قوا و اعضای حقیقی و حقوقی آن، برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


روز گذشته تعدادی از اعضای فرقه ضاله عرفان حلقه با نسرین ستوده دیدار کردند.

كد خبر : ۱۱۲۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


مدیر کمیته امداد شهرستان پلدختر گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 1 میلیارد ریال مستمری(کمک معیشت) به مددجویان این شهرستان پرداخت شده است.

كد خبر : ۱۱۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۷


شواهد موجود و اظهارات مقامات رسمی آمریکا- اعم از دموکرات و جمهوریخواه- کمترین تردیدی باقی نمی‌گذارد که تحریم‌ها فقط به بهانه فعالیت هسته‌ای کشورمان وضع شده‌اند و هدف اصلی از آن، مقابله با اساس انقلاب اسلامی و اقتدار روزافزون نظام و بازگشت به دوران غارتگری و چپاول ثروت ملی از سوی آمریکا و متحدانش است.

كد خبر : ۱۱۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۹


با حضور فرماندار ،دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر استان و اعضا ،شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در فرمانداری شهرستان پلدختر برگزار شد.

 

 

كد خبر : ۱۱۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۱


معاون تهذیب مدرسه علمیه امام رضا(ع)گفت:شبکه های اجتماعی ،تلفن همراه را به ابزاری برای اشاعه فحشا تبدیل کردند.

كد خبر : ۱۱۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


صبح امروز هزمان با هفته کتاب و کتابخوانی با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان محلی زنگ کتابخوانی در دبیرستان شهید شکارچی شهرستان پلدختر نواخته شد.

كد خبر : ۱۱۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۴


سردار رشید اسلام و قرآن شهید ملک محمد آدینه وند در سال 1336 در گراب مرکز بخش طرهان شهرستان کوهدشت در استان لرستان در خانواده ای روستایی و پرجمعیت متولد شد. 

 
كد خبر : ۱۱۳۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


کمتر از یک ماه قبل خبری هولناک فضای مجازی رابا قدرت لرزاند. دختری 17 ساله زخم تکنولوژی و محصولات آن را بشدت چشید تا شبیخون فرهنگی صهیونیستی حیثیت و جوانی او را به یغما ببرد تا شاید برخی از دولت مردان بهوش آیند که بعید است!

كد خبر : ۱۱۳۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۵


جلسه علنی صبح امروز مجلس شورای اسلامی برای رسیدگی به صلاحیت‌ «فخرالدین احمدی‌دانش‌آشتیانی» وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری دقایقی پیش با اعلام علی لاریجانی رئیس نهاد قانون‌گذاری کشورمان در صحن بهارستان آغاز شد.

كد خبر : ۱۱۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۷


طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان کوهدشت معرفی شد.

 

 

كد خبر : ۱۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۹


طی پیامی اداره آموزش و پرورش عشایری لرستان و خانواده‌های معلم فداکار و دانش‌آموزان حادثه سیلاب خرم‌آباد از مدیرعامل و کارکنان خبرگزاری فارس به خاطر تجلیل از این خانواده‌ها تقدیر کردند.

 

كد خبر : ۱۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


فرماندار خرم آباد ضمن  تاکید بر ترویج فرهنگ بسیجی در جامعه، گفت: هر كسي كه هدفش دفاع از آرمانهاي انقلاب و نظام اسلامي باشد به نوعي يك بسيجي است . 

كد خبر : ۱۱۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۳۰


یک بروجردی صاحب 4 فرزندشدو این 4 قلو ها همگی در سلامت کامل بسر می برند.

 
كد خبر : ۱۱۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


چه رنجی می‌کشند مادران ایل تا تاری بر پود گره بخورد و گره‌ای از مشکلات انبوه آن‌ها بگشاید، اما چه سود که دلال می‌آید و چوب حراج بر این رنج رنگارنگ می‌زند.

كد خبر : ۱۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۲


سنگ پرتابی یکی از بچه ها به بیرون خانه می رود. پسر خودش را به بیرون بازی می کشد. سرش را پایین می اندازد. زیر لب می گوید پدرم راست می گفت نان ما آجر است؛ حتا این سنگ هم خانه ی ما را به بازی می گیرد.

 

كد خبر : ۱۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۴


حجت‌الاسلام روحانی رئیس‌جمهور کشورمان روز چهارشنبه 28 آبان‌ماه در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی «محمد فرهادی» را به‌عنوان پنجمین وزیر پیشنهادی خود برای تصدی سکان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به‌منظور کسب رأی اعتماد به مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۱۱۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


نمایندگان مجلس شورای اسلامی پس از استماع سخنان رئیس جمهور، وزیر پیشنهادی علوم و مواضع موافقان و مخالفان با 197 رای موافق و ۲۸ رای مخالف، فرهادی را از بهارستان راهی ساختمان وزارت علوم کردند.

كد خبر : ۱۱۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


وزیر بهداشت با اشاره به جدیدترین توصیه رهبر معظم انقلاب درباره حوزه سلامت؛ گفت: آخرین جمله ایشان این بود که سرکشی‌های که به استان‌ها، شهرستان‌ها و مناطق محروم می‌کنید، کار خیلی خوبی است و ادامه یابد.

كد خبر : ۱۱۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۵


رییس جمهوری، شهدای هسته‌ای را مظهر مقاومت و ایستادگی در راه توسعه، عظمت و سربلندی ملت ایران دانست و اظهار داشت: به فضل الهی به رغم همه مانع‌تراشی دشمنان، ضمن حفظ همه دستاوردهای شهدای عزیزمان بویژه شهدای عرصه علم و فناوری، از همه گردنه‌ها عبور کرده و به پیروزی خواهیم رسید.

كد خبر : ۱۱۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۰۶


در آستانه سفر استاندار لرستان مردم شهرستان پلدختر خواستار تکمیل پروژه های نیمه تمام کشاورزی،عمرانی و صنعتی شدند.

كد خبر : ۱۱۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


مجلس مهمترين پل ارتباطي قانوني مردم با حکومت و ميوه و ثمره ي درخت ، اراده ملت در تعيين سرنوشت خود است.

كد خبر : ۱۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۱


13سال از فرمان هشت ماده ای رهبری مبنی بر مبارزه با فساد می گذرد ؛ مبارزه ای که یکی از شعارهای کلیدی نظام اسلامی بوده و خواهد بود، اما به راستی چه شده که مقام معظم رهبری پس از این همه مدت در جملاتی صریح، گلایه خود را از عدم توجه کافی به این مهم نشان می دهند.

كد خبر : ۱۱۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۸


سخنگوی دولت گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) بدون داشتن رویکرد اقتصادی به طرح‌ها، با نجابت به دنبال یاری رساندن به دولت است.

 
كد خبر : ۱۱۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۶


صبح امروز پیکر پاک و مطهر 2 شهید گمنام دوران 8 سال دفاع مقدس در میان حضور پرشور مردم، مسئولان و دانشجویان شهرستان بروجرد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد به خاک سپرده شد.

 

 

كد خبر : ۱۱۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰


در آستانه سالروز شهادت حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه‌السلام بخش‌هایی از پیام حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به کنگره‌ جهانی امام رضا علیه‌السلام در تاریخ ۱۳۶۳/۵/۱۸ توسط khamenei.ir منتشر شده که ایسنا آن را بازنشر می‌دهد.

 
كد خبر : ۱۱۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۲


امروز عید باشد یا فردا هیچ فرقی برای من نمی کند ، اینکه کی ماه تمام می شود کی ماه شوال شروع می شود هم همچنین ، ، ، من مدت هاست شب ها زیر این آسمان بزرگ طاق باز دراز می کشم و چشم به آسمان دارم اما ماه را نمی بینم ، چشم انتظار دیدن ماه هستم ، اما ...

( زمزمه ذهن یک دختر 9 ساله - نوار غزه - قرن 21 ! )

كد خبر : ۱۱۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


رهبر معظم انقلاب درباره حماسه 9 دی فرمودند: این فتنه صرفا منحصر به حضور عده‌ای افراد در خیابان‌ها نبود، بلکه ناشی از یک بیماری بود که با اقدامات سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود و به یک حضور عظیم مردمی نیاز داشت، که چنین هم شد.

كد خبر : ۱۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


گرچه سازمان ها فی نفسه دارای ارزش نیستند لیکن ارزش های حاکم بر سازمان می توانند به مدیران و کارکنان توانایی انجام تلاشی فداکارانه در جهت افزایش کارآیی واثر بخشی سازمان را بدهد.

كد خبر : ۱۱۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۴


شخصیتی همچون مصطفی کواکبیان آن هم از تریبون رسمی چنین درخواستی را می‌کند جای بسیار تعجب است و این سوال را به ذهن متبادر می کند که چرا به سمت سران فتنه نمی روند و از طریقی آنها را متقاعد کنند که توبه کنند یا پشیمانی خود را به نظام و ملت برسانند؟

كد خبر : ۱۱۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

كد خبر : ۱۱۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


محمد مهرابی شهردار سابق خرم آباد در مورد حدود یک سال مدیریت خود در شهرداری خرم آباد و اتفاقات این دوره و دلایل برکناری خود صحبت‌های مفصلی داشت.

كد خبر : ۱۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


در سال 88 برخی آقازاده‌ها هفته‌ای یک تا دو بار به انگلیس می‌رفتند. باید بررسی شود آنها در این کشور چه می‌کردند.

كد خبر : ۱۱۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۹


ما علاقه‌مندیم با توجه به سابقه شجریان و مهارت‎ها و توانایی‎های او مردم بتوانند از هنرش استفاده کنند. این جزو علایق ما است.

كد خبر : ۱۲۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹


اخیراً خبرها حاکی از آن است که پس مانده‌های  تفکر منحرف نهضت آزادی سعی در تجدید حیات جسد بی‌جان و پوسیده این جریان به واسطه تنفس مصنوعی دارند و می‌کوشند با برگزاری همایش‌هایی به ترویج عقاید و تفکرات این جریان بپردازند. 

كد خبر : ۱۲۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


آیا هر فردی که با ارسال یک نامه خطاب به ریاست سازمان ثبت احوال کشور اذعان دارد که ایرانی است و چند سال به دور از کشور زندگی می کرده و حالا به شناسنامه ایرانی احتیاج دارد، می تواند بدون هیچ دردسر و ظرف مدت تنها دو روز صاحب شناسنامه ایرانی شود؟!

كد خبر : ۱۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۱


نماینده مردم خرم‌آباد در پاسخ به علی مطهری نوشت: نه در صحنه انقلاب حضور جدی داشته‌اید، نه یک روز به جبهه رفته‌اید، نه تجربه کار اجرایی دارید. حضور شما در عرصه سیاسی با نوشتن مقالات تند علیه اصلاح‌طلبان آغاز شد و نهایتاً با اصرار احمدی‌نژاد در لیست اصول‌گرایان مجلس هشتم قرار گرفتید اما همین تجربه سیاسی کوتاه، آکنده از مواضع متناقض است که بیانگر فقدان منظومه فکری روشن است

كد خبر : ۱۲۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


برخی از آقایان! این روزها جهت مذاکرات با همان دشمنان دیرینه و معلوم‌الحال ایران و اسلام، پای میز مذاکره نشسته و در مورد آینده کشورمان با آنان به شور می‌نشینند! ناهار کاری و شام کاری می‌چینند! که آیا ایران تولیدات هسته‌ای داشته یا نداشته باشد! و این یعنی...

كد خبر : ۱۲۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲


چند روزی است که نامه خداحافظی یکی ازهمکاران وپیشکوستانمان درفضای مجازی که چه عرض کنیم درتک وتوکی از سایت های خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه فلان نویسنده قدر لرستانی به دلیل دلخوری از فضای نامناسب ژورنالیستی استان گوشه عزلت پیشه کرده وآدم وعالم خبر را به باد انتقاد وتوهین گرفته است.

كد خبر : ۱۲۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


امام جمعه خرم‌آباد سبک زندگی اسلامی را مقدمه‌ای برای تشکیل تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: سبک زندگی اسلامی باید با جاذبه‌های مادی و معنوی همراه باشد تا بتواند در برابر سبک زندگی غربی مقاومت کند.
 
كد خبر : ۱۲۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۵


مشاوران و کارشناسان اجتماعی و روانشناسی معتقدند قدرت تصاویر پورونوگرافیک بیش از هرچیز دیگری بر مغز انسان تاثیرگذار است و باعث آشفتگی روحی می شود.

كد خبر : ۱۲۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و آغاز ایام الله دهه فجر پیام تبریکی را صادر کرد. 

كد خبر : ۱۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲


مسئله آذربایجان ، چه خروج ارتش رخ و چه حوادث بعدی و سقوط پیشه وری محمدرضا را به شدت مرعوب آمریکا کرد. او یکبار گفت « این آمریکایی ها عجب قدرتمندند و واقعا اتکا بر آنها موجب شد که آذربایجان از چنگ شوروی ها خلاص شود!»

كد خبر : ۱۲۱۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۳


در این گزارش علاوه بر لیست شرکت ها و موسساتی که زیر نظر محمد رضا پهلوی و اطرافیان وی بوده است ، به جزئیات میزان حق سهام شاه و اطرافیانش در انها اشاره خواهیم کرد…

كد خبر : ۱۲۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی پلدختر به مناسبت سی وششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه صادر کرد.

كد خبر : ۱۲۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


 به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر جشنواره دانش‌آموزی غذا‌های بومی و محلی با ارائه بیش از ۲۰ نوع غذا و با حضور فرماندار پلدختر و جمعی از مسئولان این شهرستان در دبستان دخترانه شهید علی‌پور برگزار شد.

 
كد خبر : ۱۲۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۵


آقای رئیس‌جمهور، همه ملت و آینده کشور متاثر از تصمیمات شماست، پس مردم حق دارند نسبت به تحولات و مشی شما حساس باشند.
كد خبر : ۱۲۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


یک کارشناس بهداشت خانواده با بیان این که آمار سقط جنین در جوانان مجرد افزایش پیدا کرده گفت : متاسفانه روزانه شاهد مراجعه کنندگانی هستیم که با مشکل بارداری ناخواسته مواجه اند و راحت ترین کار را سقط جنین می دانند.

كد خبر : ۱۲۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۸


در آخرین روزها همسر شاه -فرح -کوشید تا موافقت شاه را به استعفا از مقام سلطنت و تفویض مقام نیابت سلطنت به او، طبق قانون اساسی جلب نماید، اما شاه نپذیرفت و گفت این کار مشکلی را حل نخواهد کرد.

كد خبر : ۱۲۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۹


 ظهر امروز همایش بزرگ کودک و نوجوان تحت عنوان همایش "فرزندان آفتاب" با حضور حجت‌الاسلام "حمید بحر‌کاظمی" کارشناس کودک و نوجوان دفتر تبلیغات شهرستان قم، روز یکشنبه در محل سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی فجر ارشاد پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۰


«ملت ایران در روز ۲۲ بهمن نشان خواهد داد که زیر بار حرف زور نمی‌رود و پاسخ هر تحقیر کننده‌ای را نیز با ضربه متقابل خواهد داد.»، «به لطف خداوند ملت ایران در ۲۲ بهمن نشان خواهد داد هرکسی که بخواهد این ملت را تحقیر کند، با ضربه متقابل مواجه خواهد شد.»، «به فضل الهی، ملت ایران با حضور مقتدرانه و عزم راسخ خود در ۲۲ بهمن، دشمن را به زانو درخواهد آورد.»

كد خبر : ۱۲۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۱


حتی اگر رسانه‌های غربی و عبری و عربی هم واقعیت حماسه بزرگ دیروز و خواسته‌ها و مطالبات صریحا اعلام شده مردم را برای افکارعمومی ملت‌های خود سانسور کنند، مقامات سیاست‌ساز آمریکا و متحدانش به یقین پیام دیروز ملت را دریافت کرده و از این واقعیت غیرقابل انکار باخبر شده‌اند.

كد خبر : ۱۲۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


مهلت ثبت نام در کنکور سراسری 94 یکشنبه 28 بهمن ماه پایان می یابد و داوطلبان لازم است تا آن زمان سهمیه مورد نظر خود را در آزمون انتخاب کنند.

كد خبر : ۱۲۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۳


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فلج کردن وزارت خارجه ما به وسیله درگیر کردن آن تنها با مذاکره با 5+1 به طوری که ارتباط با دنیا را از دست بدهیم، فریبی از جانب غربی هاست.

كد خبر : ۱۲۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۵


دبیرکل حزب الله در سخنانی به مناسبت گرامیداشت فرماندهان شهید مقاومت اسلامی اعلام کرد که همیشه به شهدای مقاومت به عنوان یک الگو و اسوه نیاز است و باید زهد و تقوا را از آنها آموخت.

كد خبر : ۱۲۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


وجود اتهاماتی نظیر پرونده استات اویل، ستاد بهینه سازی سوخت، ارائه اطلاعات اقتصادی به خارج از کشور برای افزایش تحریم ها و … نشان می دهد که وزن اتهامات اقتصادی مهدی هاشمی بسیار سنگین است.

كد خبر : ۱۲۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۲۸


دفتر ارتباط مردمی دکتر ایرج عبدی نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی در خصوص اظهارات مدیر کل میراث فرهنگی استان لرستان پاسخ داد.

كد خبر : ۱۲۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۲


قوه قضاویه یا باید با اجرای بدون ملاحظه گری، مردم یعنی کسانی که امام آنها را ولی نعمتان انقلاب نامید را راضی کند یا دچار مصلحت گرایی یعنی ملاحظه گرایی نسبت به افراد خاص و غیره شود.

كد خبر : ۱۲۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۳


رئیس‌جمهور گفت: بهمن و اسفند دو ماهی است که در طول سال بیشترین تورم را دارند. سال گذشته تورم بهمن و اسفند را خیلی پایین آوردیم اما هیچ کس پیش‌بینی نمی‌کرد امسال تورم ما در بهمن صفر باشد ولی دیروز مرکز آمار این عدد را اعلام کرد. این کار بزرگی است که با تلاش همه به دست آمد.

كد خبر : ۱۲۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۴


برادر سامان نسیم تصریح کرد: به اعتقاد من شانتاژ رسانه های غربی ها و بزرگ نمایی که در این خصوص شد باعث گردید که حکم اعدام برای سامان محکم تر شود و شاید اگر این بزرگنمایی ها نبود عطوفت اسلامی شامل حال برادر من می شد من بازهم می گویم که حکم برادرم را همین رسانه های غربی رقم زدند.

كد خبر : ۱۲۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۶


استاندار لرستان به دیدار جانباز صددرصد سید نور خدا موسوی رفت و از ایثارگری های این جانباز سرافراز تجلیل کرد.

كد خبر : ۱۲۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۷


نزدیک به یک ماه پس از شهادت سردار محمدرضا حسینی مقدم در دفاع از حریم اهل بیت پیامبر (س) در حومه سامرا، رسانه های تکفیری به منظور بالا بردن روحیه اراذل و اوباش خود، ادعا کردند امروز سه ژنرال ایرانی را هدف قرار داده اند که یکی از آنها محمدرضا حسینی نام دارد.

كد خبر : ۱۲۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


مسئول  نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:راهیان نور فرصت مناسبی برای آشنایی دانشجویان و نسل جوان با رشادت ها و ایثار رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است.

كد خبر : ۱۲۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


طرح رسیدگی به اموال مسئولان حدود ۹ سال است، میان بین مجلس و شورای نگهبان و مجمع تشخیص مصلحت نظام سرگردان و بلاتکلیف است.

كد خبر : ۱۲۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۰۹


فرمانده قرارگاه خاتم الاوصیا گفت: برگزاری یادوراه شهدا نشان دهنده عشق ملت ایران به شهدا است.

كد خبر : ۱۲۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


نماینده مردم تهران گفت: دادستانی و قوه قضائیه باید از حقوق ملت دفاع کند؛ چرا که 17 هزار شهیدی که منافقین در طول انقلاب اسلامی از این کشور به شهادت رساندند، نباید در این میان نادیده گرفته شوند.

 
كد خبر : ۱۲۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


همزمان با انتشار بیانات رهبر انقلاب در دیدار با عوامل فیلم سینمایی شیار ۱۴۳، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به بررسی نقش و جایگاه «سینما» و و مفهوم‌شناسی آن در منظومه‌ی فکری رهبر انقلاب پرداخته است.

كد خبر : ۱۲۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۲


وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ آیین نامه جدیدی درخصوص عدم قطع مستمری پرداختی به زنان سرپرست خانوار درصورت ازدواج مجدد به سازمان تامین اجتماعی خبر داد.

كد خبر : ۱۲۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۵


وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از موشک های کروز زمینی سومار رونمایی کرد.
كد خبر : ۱۲۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


با حضور امام جمعه،شهردار و جمعی از دوستداران محیط زیست 130اصله نهال در بوستان فدک کاشته شد.

كد خبر : ۱۲۶۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


طباطبایی درخصوص ارتباط مهدی هاشمی با متهم اصلی پرونده استات اویل گفت: عباس یزدان پناه همکلاس مهدی هاشمی بوده و در مدرسه نیکان با هم درس می خواندند. ارتباط و دوستی مهدی هاشمی و عباس یزدان پناه نیز برای همان دوران است.

كد خبر : ۱۲۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


رئیس‌جمهور کشورمان با تأکید بر اینکه انقلاب با فداکاری و ایثار به پیروزی رسید، گفت:‌ ایثار یعنی منافع و مصالح کشور را بر منافع شخصی و حزبی ترجیح داد.

كد خبر : ۱۲۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی برای ۵ هزار نفر با اولویت مربیان پیش‌دبستانی و شرکتی در این وزارتخانه خبر داد و گفت: فراخوان این آزمون تا یک ماه دیگر اعلام می‌شود.

كد خبر : ۱۲۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


جلاد انگلیسی داعش از خانواده خود به دلیل مشکلاتی که برای آنها به وجود آمده است، عذرخواهی کرد !

كد خبر : ۱۲۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۸


نوروز است و آیین های دوست داشتنی اش. تنوع​ زیاد قومی در ایران هم دلیلی دشده است که این آیین ها به طرز شگفت انگیزی متفاوت باشد و جذاب. از خوراک متفاوتی در شب های عید تهیه می کنند گرفته تا مراسم و آیین هایی که هنوز هم به سلامت و درستی اجرا می شود.

كد خبر : ۱۲۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۲۷


پیکر بانو فاطمه حسینی خامنه ای خواهر رهبر معظم انقلاب عصر امروز در قم تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۳


محسن رضایی با عنوان پاسدار انقلاب اسلامی در نامه‌ای به عبدالملک الحوثی، رهبر انقلابی یمن، تأکید کرد: با پیروزی انصارالله ادبیات سیاسی جهان و بلکه مسیر و سرنوشت ملتها در خاورمیانه متحول می‌شود.

كد خبر : ۱۲۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


در لرستان به واسطه دارا بودن تاریخی کهن، ادبیات شفاهی سهم بزرگی را در فرهنگ این سرزمین تشکیل داده است؛ ادبیاتی که با گذشت زمان در حال فراموشی است و متولیان امر نیز تاکنون برای حفظ و نگهداری آنها هیچ اقدام چشمگیری انجام نداده اند.

كد خبر : ۱۲۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۸


محمد‌بن حسن(ع) از فرزندان امام حسن‌ مجتبی(ع) و جزو شاخصترین امامزادههای استان لرستان به‌شمار میرود. این امامزاده بعد از امامزاده محمد درب‌گنبد شهرستان کوهدشت مهم‌ترین بقعه متبرکه در استان لرستان به‌شمار میآید.

كد خبر : ۱۳۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۹


امام صادق(ع) می‌فرماید: وقتی بنده مؤمن از دنیا رفت، ۶ صورت نورانی به همراه او وارد برزخ و قبر می‌شوند، این ۶ صورت، او را از آسیب‌ها از ۶ جهت محافظت می‌کنند.

كد خبر : ۱۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۲


سال 1394 در نخستین روزهای خود با رخدادهای سرنوشت‌سازی همراه بود. بیانات رهبرمعظم انقلاب در حرم رضوی(ع) که باید از آن با عنوان «نقشه راه جمهوری اسلامی ایران» نه فقط برای سال 94 بلکه برای همه سال‌ها یاد کرد و سه رویداد بزرگ دیگر که هر یک از آنها به‌تنهایی می‌تواند در فهرست وقایع تاریخ‌ساز دنیای امروز جای گیرد...

كد خبر : ۱۳۰۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


نماینده مردم خرم آباد بیانیه سیاسی ایران و ۱+۵ در لوزان سویس و نیز مجموعه سخنان و اظهارنظرهای دو طرف مذاکره کننده را مبهم توصیف کرد و گفت: تناقضات و ابهاماتی که در این قضیه وجود دارد در گفتار طرفین کاملاً مشخص است.

كد خبر : ۱۳۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۵


این روزها جای خالی خیلی ازعروسک ها و اسباب بازی های بومی و داخلی در پشت ویترین های فروشگاه ها حس می شود و بردن نام برخی از شخصیت های عروسکی بومی برای کودکان ما نا آشنا شده است.

كد خبر : ۱۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


رئیس سازمان بسیج گفت: شعار امسال تفسیری روزآمد از فرمان امیرالمومنین(ع) به مالک اشتر و رمز توفیق هر ملت و دولت اسلامی در تمام دوران هاست.

كد خبر : ۱۳۰۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۶


فرمانده کل سپاه با قدردانی از تلاش فرزندان ملت ایران در مذاکرات هسته‌ای تاکید کرد: دستگاه دیپلماسی کشور ظرفیت قدرتمند خود و نظام را برای عزت انقلاب اسلامی و کشور به کار گیرد.

كد خبر : ۱۳۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸


فرماندار پلدختر گفت:به مناسبت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن همایش تجلیل از بانوان نمونه پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۱۳۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


به منظور بررسی عملکرد مدارس شاهد استان و طرح و برنامه های اداره شاهد و امور ایثارگران جلسه شورای شاهد آموزش و پرورش استان لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۹


روز مادر نزدیک است و همه در این فکر هستند که بهترین هدیه روز مادر و روز زن چی می تونه باشه ؟

كد خبر : ۱۳۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۰


حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه به مناسبت میلاد پربرکت حضرت صدیقه کبری سلام الله علیها و بزرگداشت روز زن، با شرایط عفو و تخفیف مجازات جمعی از محکومان زن که محکومیت آنان تا تاریخ ۱۳۹۴/۱/۳۱ قطعیت یافته و واجد شرایط عفو و تخفیف مجازات تشخیص داده شده اند موافقت کردند.

كد خبر : ۱۳۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


امام جمعه موقت  پلدختر گفت:برخی ها بدون توجه به مسئله تقوا در انجام برخی از عزل ونصب مدیران دچار اشتباه می شوند.

كد خبر : ۱۳۱۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۱


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پلدختر گفت:دانش و آگاهی به مسائل، راستی و صداقت، عفت و پاکدامنی، اخلاص، وظیفه شناسی، تعهد در برابر همسر و اهتمام به تربیت فرزند را از رمزهای خوشبختی زنان مسلمان از دیدگاه حضرت زهرا (س) است.

 

كد خبر : ۱۳۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۲


شورای عالی کار در آخرین مصوبه خود حداقل حقوق و دستمزد کارگران مشمول قانون کار را 17 درصد افزایش داد که در مقایسه با حداقل دستمزد تعیین شده در اسفند ماه سال گذشته که 609 هزار تومان بود، 103 هزار و 530 تومان افزایش یافت.

كد خبر : ۱۳۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۵


آیت الله هاشمی سال 88 گفت: «در سال 84 یک موی بدنم راضی نبود کاندیدا شوم؛ همسر امام مرا خواست و به من گفت: امام این انقلاب را به دست شماها سپردند. آیا شما می‌دانید اینها چه کسانی هستند؟ همین صحبت‌های همسر امام سبب شد من قبول کنم و پذیرفتم.»

كد خبر : ۱۳۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


امروزه قراردادهای موقت کارگران به بزرگترین مشکل این قشر تبدیل شده و تامين شغل، امنيت شغلی و معيشتی محوری‌ترين خواست جامعه كارگری است.

كد خبر : ۱۳۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


دبیر کل حزب الله لبنان ضمن محکوم کردن حملات سعودی - آمریکایی علیه یمن تاکید کرد که عربستان سعودی در تجاوز به یمن شکست خورده و شورای امنیت بجای متوقف ساختن حملات، با پیشنهاد جلاد موافقت کرد.

كد خبر : ۱۳۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۹


دوم ارديبهشت سال 58 كه سپاه پاسداران براي حفظ دستاوردهاي انقلاب اسلامي شكل گرفت، تك‌تك زنان و مردان ايراني براي حراست از انقلاب خود كمر همت بستند...

كد خبر : ۱۳۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ایستادگی در برابر ابر قدرت ها و مستکبرین توانسته اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران را به دنیا نشان دهد.

كد خبر : ۱۳۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۱


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت:دلسوزی ،خیرخواهی ، صداقت ، اخلاق حسنه و تعهد و مسئولیت شناسی را از جمله ملاک های معلمان نمونه است.

كد خبر : ۱۳۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


بر اساس اخبار واصله از عراق چند خانواده از اعضای منافقین ساکن در لیبرتی مدتی است به عراق رفته و برای دیدار فرزندان خود شخصا اقدام نموده اند و خواسته آنها دیداری هر چند کوتاه از فرزندانشان است.

كد خبر : ۱۳۴۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


وزیر آموزش و پرورش از دریافت مجوز استخدام 5000 نیرو در آموزش و پرورش از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در روز گذشته خبر داد.

كد خبر : ۱۳۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۸


جشنواره عکس لرستان از نگاه دوربین تا 20 تیر 94 با 6 موضوع و جوایزی ارزنده برگزار خواهد شد. سایت روزالیگودرزبرگزاری این جشنواره را به عهده دارد. در این رویداد بزرگ انجمن لرستانیهای مقیم تهران نیز همکاری خواهد داشت.

كد خبر : ۱۳۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


همانگونه که بدرستی فرمودید گردش سانتریفیوژهای هسته ای منوط به گردش چرخهای صنعت کشور است ، ولی نباید از یاد برد که رونق صنعت کشور نیز مشروط به گردش چرخ معیشت معلمین است ، اینطور نیست؟

كد خبر : ۱۳۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۰۹


بابای همیشه خوبم ما وارث مرگ های با لبخندیم یادآور امواج موج خیز اروندیم ای دوست چه عزتی از این بالاتر فرزند عقابهای بی مانندیم این زندگی قشنگ من مال شما این ایام سپید رنگ من مال شما بابای همیشه خوبم را بدهید این سهمیه های جنگ من مال شما...

كد خبر : ۱۳۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


رئیس ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب به مسئولان و کارگزاران دفاعی و امنیتی ابلاغ فرمودند که به هیچ وجه اجازه داده نشود که بیگانگان به بهانه‌ نظارت، در حریم امنیتی و دفاعی کشور نفوذ کنند.

كد خبر : ۱۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به اینکه باید به مسئله نماز توجه ویژه شود، عنوان کرد: وضعیت نماز نسبت به گذشته خیلی بهتر شده اما هنوز جایگاه نماز به آن‌چه که باید در یک حکومت اسلامی برسد، نرسیده است.

كد خبر : ۱۳۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


در آستانه هفته معلم یاد وخاطره مرحوم کاظم صفرزاده معلم فداکار لرستانی که ایثار و از خودگذشتگی را به صورت حقیقی معنا کردند را گرامی می داریم.

كد خبر : ۱۳۵۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۴


 فرمانده انتظامی لرستان، در جمع خبرنگاران از انهدام یک باند سه نفره سوداگر مرگ و کشف ۶۰۰ کیلوگرم تریاک خبر داد.

كد خبر : ۱۳۵۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۹


می گفت: ای فرزندان رسول الله فردا به عملیات خواهیم رفت و امکان فیض شهادت را خواهیم داشت بیایید شال سبزی که نشان سادات است با خود داشته باشیم. سید ابوالفضل شیخ زاده سراجی روز پنج شنبه به دنیا آمد و روز پنج شنبه نیز به فیض شهادت نایل آمد.

كد خبر : ۱۳۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۰


نسخه جدید سایت شبکه اطلاع رسانی دانا  توسط رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و با حضور جمعی از نمایندگان مجلس و اصحاب رسانه رونمایی شد.
كد خبر : ۱۳۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۲


از میانشان که عبور می کنم حرف ها و درد و دل هایشان که به گوشم می رسد؛آن ها فقط می خواهند حرف بزنند تا سنگینی بغض های فروخورده شان را کم تر کنند.

كد خبر : ۱۳۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۳


دبیرکل حزب الله لبنان فعالیت گروه های تکفیری در منطقه را به عنوان نکبتی جدید برای جهان اسلام دانسته و بر لزوم وارد شدن ملت ها و حکومت های اسلامی به میدان مقابله با این خطر تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


همسر هادی کجباف شهید مدافع حرم: «برای بازگشت پیکر همسر شهیدم حاضر نیستیم یک ریال به تکفیری‌ها پرداخت شود. ما پیکر عزیزمان را در راه خدا داده‌ایم و آنچه را که در این راه دادیم پس نمی‌گیریم.» اما واقعیت بود.

كد خبر : ۱۳۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس، بعد از مطالعه کتاب «آن بیست و سه نفر» نامه‌ای برای احمد یوسف‌زاده، نویسنده این کتاب نوشت.

كد خبر : ۱۳۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی با اشاره به اینکه باید به دنبال تقویت علم و دین خود باشیم گفت: هرکسی قیمتی دارد، برخی افراد با یک وعده ناهار رأیشان را می‌فروشند، برخی با چند میلیون تومان و عده‌ای نیز با چند میلیارد.
كد خبر : ۱۳۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


چند روز پیش در شهرستان الیگودرز، عوامل برنامه شوبهار برای ضبط برنامه به این شهرستان آمدند تا در کنار معرفی جاذبه های گردشگری این شهرستان، آواز ها و نغمه های بختیاری را به ارمغان صدا و سیما ببرند...

كد خبر : ۱۳۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


در حالی که اقشار مختلف مردم از خواهان برخورد با مفاسد اقتصادی هستند، اخباری از مخالفت دولت تدبیر و امید با طرح تشدید مبارزه با مفاسد اقتصدی شنیده می شود که می توان سوال برانگیز باشد.
كد خبر : ۱۳۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


فرمانده معظم کل قوا با اشاره به اخباری مبنی بر تلاش بدخواهان ملت و برخی مسئولان منطقه خلیج فارس برای کشاندن جنگ‌های نیابتی به مرزهای ایران، فرمودند: اگر شیطنتی صورت بگیرد، واکنش جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.
كد خبر : ۱۳۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۳۱


مشکل کم‎آبی و ممنوعیت کشت برخی محصولات در لرستان این روز‌ها به عنوان یک دغدغه برای مسئولان و کشاورزان این استان تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۳۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


بعد از فائزه هاشمی گویا نوبت به فاطمه هاشمی رسیده تا خود را برای انتخابات مجلس دهم آماده کند.
كد خبر : ۱۳۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۲


آقاتهرانی با اشاره به اعتماد مقام معظم رهبری به تیم مذاکره‎کننده، تصریح کرد: طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب دلواپسان نیز به تیم مذاکره‎کننده اعتماد دارند ولی به طرف مقابل اعتماد ندارند.

كد خبر : ۱۳۷۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۳


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد پس از اینکه مورد استقبال فرماندار،امام جمعه معمولان،فرمانده،کارکنان سپاه ناحیه پلدختر،نیروی انتظامی ،جامعه روحانیت و مسئولان محلی قرار گرفت به گلزار شهدای پلدختر رفت و با قرائت فاتحه ونثار گل با آرمان های والای امام خمینی(ره) ،مقام معظم رهبری و شهدای دوران دفاع مقدس تجدید بیعت کرد.

كد خبر : ۱۳۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۸


ماهواره را می توان اصلی ترین مساله حال حاضر جامعه ما دانست چراکه به عنوان یک رسانه بیش ترین تاثیرگذاری را برای تغییر فرهنگ ،نگرش و باورها برجامعه می گذارد.

كد خبر : ۱۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


همزمان با شب میلاد حضرت علی اکبر(ع) جشن روز جوان با حضور جوانان و حامد زمانی خواننده ارزشی کشور در میدان غزه بروجرد برگزار شد.

كد خبر : ۱۳۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۰۹


مذاکرات هسته ای و کارشکنی آمریکا و هم پیمانانش به کابوسی تلخ برای آنها در دنیا تبدیل شده است زیرا از یک طرف برای پاسخ گویی به افکار عمومی دنیا نمی توانند به یک باره همه چیز را رد کنند و مذاکرات را بهم بزنند و از طرف دیگر اسرائیل غاصب بعنوان "مگس بر روی دوغ"سعی می کند مسیر مذاکرات از جهت خود منحرف کند.

كد خبر : ۱۳۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


هرچند هر شش اصل مطرح شده در گزاره برگ عین بیانات رهبر معظم انقلاب است و برای مردم و تیم مذاکره کننده که ولایت را حجت می دانیم بدون ذکر استدلال هم قابل قبول است اما لازم است توضیحاتی در خصوص 6 بند ذکر شده در این گزاره برگ ارائه شود.
كد خبر : ۱۳۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۱


یک مجرم فتنه که از اعضای ارشد سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و از جمله تئوریسین های جریان اصلاحات به شمار می رود با این عنوان که به منظور درمان و دیدار با فرزندان خود قصد سفر به آمریکا را دارد، عازم این کشور خواهد شد.
كد خبر : ۱۳۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۶


ادامه بررسی و تدوین سیاست‌های کلی انتخابات در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام که به ریاست آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تشکیل شد، پیگیری و یک بند و دو تبصره دیگر این سیاست‌ها به تصویب رسید.

كد خبر : ۱۳۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۷


بانک مسکن دستورالعمل اجرایی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را به کلیه شعب این بانک در تهران و دیگر شهرها ابلاغ کرد که بر اساس آن شرایط ملک نوساز برای دریافت وام، گذشت کمتر از هفت سال از تاریخ صدور جواز ساخت و سه سال از تاریخ صدور پایان کار است.
كد خبر : ۱۳۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۸


روزنامه کیهان در سرمقاله امروز خود به بررسی و نقد اظهارات برخی مسوولین مبنی بر مصادره شهدا پرداخته است

كد خبر : ۱۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


عضو شورای امر به معروف و نهی از منکر استان البرز هنگام اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در منطقه حصارک کرج مجروح شد.

كد خبر : ۱۳۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۳۰


بیکاری و اشتغال دو مسئله ای که خانواده های پلدختری در مورد آن دغدغه های زیادی دارند.

كد خبر : ۱۳۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


صبح روز بعد به دنبال حماسه کم نظیر مردم در تشییع شهدا دشمنان خارجی و برخی معاندین داخلی چشم خود بر روی واقعیت می بندند .... و شروع به اظهار نظر می کنند....

كد خبر : ۱۴۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۱


استیضاح وزیر آموزش و پرورش دقایقی پیش در صحن علنی مجلس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


در ضیافت افطاری دولت که مجرمین فتنه 88 نیز در آن حضور داشتند، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی به دفاع از سران فتنه پرداخت.

كد خبر : ۱۴۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۴


کمتر کسی توقع دارد از پیچ و خم راهروهای دانشگاه‌ها که محمل علم و فرهنگ است، اخباری مانند نزاع، درگیری، خودکشی و اخباری از این دست منتشر شود.

كد خبر : ۱۴۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۵


رئیس پلیس فتا لرستان از دستگیری کلاهبردار زن نما در این استان خبر داد و از کاربران خواست به هیچ وجه به افرادی كه در فضای مجازی شناختی نسبت به آنها ندارند اعتماد نكنند.

كد خبر : ۱۴۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۶


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد در واکنش به اظهارات "عفت مرعشی" در خصوص صدور حکم پرونده "مهدی هاشمی"، گفت: سوال ما این است که خانم مرعشی، جرم از دید شما چیست که فرزند خود را پاک ومعصوم می دانید!

كد خبر : ۱۴۰۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۸


همزمان 54 هواپیمای بمب‎افکن تمام منطقه را بمباران شیمیایی کردند. تمام افرادی که در منطقه بودند چه ساکنین و چه رزمندگان شیمیایی شدند.

كد خبر : ۱۴۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


 شهید محمود شهبازی در سمت قائم مقام فرماندهی لشکر ۲۷ محمد رسول الله در عملیات فتح‌المبین شرکت نمود و در همین سمت در عملیات بیت‌المقدس اندکی پیش از آزادسازی خرمشهر به شهادت رسید.

كد خبر : ۱۴۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۲


آمریکا به عنوان بزرگترین مروج فساد و بی بندوباری در جهان از هیچ اقدامی فروگذار نکرده و همواره سعی کرده است تا با ترویج فساد و بی بندوباری سیاست های خود را بدون چون و چرا در جوامع محقق کند.

كد خبر : ۱۴۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


بمباران شیمایی که می شود؛ کربلایی عظیم راننده ی لودر است. ماسکی بر صورت ندارد. چفیه اش را محکم دور دهان می چسباند. با لودر، خاک را روی بمب ها می ریزد تا خنثی شوند.

كد خبر : ۱۴۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۱۳


به مناسبت روز عفاف وحجاب، همایش عفاف وحجاب و تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر در این حوزه با حضور امام جمعه،فرماندار،مسئولان محلی و بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی در اداره ارشاد اسلامی پلدختر برگزار شد. 

كد خبر : ۱۴۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۱


اعضای گروه تکفیری صهیونیستی داعش چهار زن و ۹ کودک عراقی را به اتهام خودداری از پرداخت جزیه زنده زنده در آتش سوزاند.
كد خبر : ۱۴۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


در روند قانونی دستیابی به توافق هسته ای مراجعی برای هر دو طرف در نظر گرفته شده است که بدون اظهار نظر آنها و بررسی مفاد تعهدات طرفین در این مراجع اصالت توافق زیر سوال می رود و در بعد اجرا از ضمانت افول می کند.

كد خبر : ۱۴۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۳


مردم شهر پلدختر با آمدن به خیابان و به صدا درآوردن بوق و موسیقی محلی موفقیت تیم هسته ای را جشن گرفتند.

كد خبر : ۱۴۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴


رئیس‌جمهور گفت: ما در برابر فشار تحریم و مضایقِ اقتصادی و سیاسی ایستادیم و تقوای سیاسی پیشه کردیم و ثابت کردیم اراده‌ای جز صلح‌جویی در دست‌یابی به دانش هسته‌ای نداریم و هیچ فرد و دولتی نمی‌تواند ما را از آن محروم کند.

كد خبر : ۱۴۲۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۷


مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی به مناسبت عید سعید فطر با رهبر انقلاب دیدار کردند.

كد خبر : ۱۴۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


به نظر می رسد آقای هاشمی رفسنجانی طی اظهاراتی که در روزهای اخیر داشته در تلاش است با ترسیم هدفی انحرافی از مذاکرات هسته‌ای، گفتمان ارتباط با شیطان بزرگ و حتی بازگشایی سفارت آمریکا را القا سازند.

كد خبر : ۱۴۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


آمریکایی‌ها با گنجاندن یک بند در پیش‌نویس قطعنامه شورای امنیت، بار دیگر ولع خود را برای فلج کردن توان موشکی ایران به بهانه قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای نمایش دادند.

كد خبر : ۱۴۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۸


1031 روز از شروع محاکمه مهدی هاشمی گذشته است اما همچنان انتظارها برای اجرای حکم وی وجود داشته و امید است دستگاه قضایی هرچه سریعتر این حکم را اجرا کند.

كد خبر : ۱۴۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


«محمد امیدی» جوان الشتری است که از بیماری خاص و نادر همانژیونی رنج می‌برد که انعکاس خبر بیماری وی در سال‌های گذشته باعث شد تا برخی مسئولین استانی و شهرستانی با وی دیدار داشته باشند و برای رفع مشکلات امیدی و نیز تأمین هزینه عمل جراحی فک و صورت وی، قول پیگیری بدهند.

كد خبر : ۱۴۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۱


تیپ ۲۸۴ شهید فتح‌اللهی خرم‌آباد فردا یک‌شنبه، چهارم مردادماه میزبان ششمین دوره مسابقات جشنواره حدیث منطقه غرب آجا می‌شود.

كد خبر : ۱۴۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۳


جمعی از بسیجیان مدال آور المپیادهای علمیِ کشوری و جهانی ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار و مدالهای خود را تقدیم ایشان کردند.

كد خبر : ۱۴۳۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


علی رغم اطلاع رسانی های که در مورد تخلف مدیرکل لرستانی در خصوص استخدام بی ظابطه در یکی از ادارات زیر مجموعه خود در شهرستان پلدختر انجام شد ولی تا به حال دستگاه های نظارتی در این مورد سکوت کرده اند.

كد خبر : ۱۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۰۵


برای تمام مردم، آیت الله مروجی مبلغی یک پدر است؛ پدری که حالا سایه اش روی سر کوهدشت است. کوهدشت، خاطر آیت الله مروجی مبلغی و خاطراتش را هیچ وقت فراموش نمی کند.

كد خبر : ۱۴۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


رییس سازمان انرژی اتمی گفت: غربی ها بدنبال منطق قدرت هستند اما ملت بزرگ ایران بدنبال قدرت منطق است و در مسیر حق حرکت می کند.

كد خبر : ۱۴۴۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


فاطمه ؛ خوشا به سعادتت حاجی چقدر دلم می خواست من نیز همانند تو در جنگ مبارزه می کردم  و مانند شهدا که باده شهادت را نوشیده اند من نیز شهید شوم.

كد خبر : ۱۴۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۱


جوانانی که امروز در قامت «مدافعان حرم» خبرساز می‌شوند پرچم‌داران عاشقی هستند که به راحتی نمی‌توان برمبنای محاسبات عقل معاش، قضاوت‌شان کرد؛ ثروت آن‌ها عشقی است که قابل تحریم نیست!

كد خبر : ۱۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۲


مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: توانمند سازی بانوان لرستانی به ویژه بانوان بی سرپرست، بدسرپرست و خود سرپرست در دستور کار راهبردی کار گروه تخصصی بانوان و خانواده استان است.

كد خبر : ۱۴۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


در زمان انتخاب رشته آزمون سراسری در الیگودرز افرادی از اضطراب واسترس خانواده ها و داوطلبان سوء استفاده نموده  و با دریافت 4۰۰هزار تومان اقدام به انتخاب رشته می کنند.

كد خبر : ۱۴۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پناه بردن به قرآن در شرایط سخت زندگی، دوران شکنجه های خود در زندان طاغوت را یادآور شد و گفت: تنها تسکینم این آیه از سوره توبه بود که «إنَّ اللّهَ اشْتَرَی مِنَ الْمُؤْمِنِینَ أَنفُسَهُمْ وَأَمْوَالَهُم بِأَنَّ لَهُمُ الجَنَّةَ یُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللّه».

كد خبر : ۱۴۴۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۳


به دنبال مصاحبه هاشمی رفسنجانی و تحقیر روستاییان،رسانه ها در جهت گیری آشکار این گونه موضع گیری ها مورد انتقاد قرار دادند.

كد خبر : ۱۴۵۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


با مرور خاطرات سال 88 آیت الله می توان دریافت که هاشمی هیچ گاه در پی سکوت نبوده و خانواده وی از هر فرصتی برای مظلوم نمایی استفاده کرده اند و فریاد ما بی گناه هستیم را سر داده اند.

كد خبر : ۱۴۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۳


محسن هاشمی می‌گوید: حرف‌ها علیه خانواده هاشمی از زمان اصلاحات شروع شد و سال 84 در رقابت انتخاباتی با مصطفی معین به اوج خود رسید.

كد خبر : ۱۴۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۴


مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان پلدختر همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حضور مسئولان برگزار شد.

كد خبر : ۱۴۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس باید به وظیفه قانونی خود در قبال برجام عمل کنند، چه عواملی می‌تواند وجود داشته باشد که در برابر بررسی برجام در جلسات علنی مجلس مقاومت کند؟

كد خبر : ۱۴۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۸


پنج‌شنبه گذشته در منطقه دررود نیشابور شاهد اتفاقی بودم که بسیاری آن را معجزه دهه کرامت به فرزندان سادات خانواده‌ای چشم انتظار می‌دانند.

كد خبر : ۱۴۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


آقای هاشمی بهرمانی! شما را چه شده، چرا تجاهل العارف نموده و بر مبنایی نادرست و پیشفرضی کاملآ بی اساس و مغلطه انگیز، اینگونه وانمود می سازید که «مقاومت» در برابر زیاده خواهی ها و تجاوزگری انگلوساکسون های آدمخوار غرب، صهیونیسم بین الملل و رژیم های کودک کش اشغالگر قدس و عربستان سعودی غلط است و موجب فقیرتر شدن کشور و طبقات اجتماعی می شود؟!!

كد خبر : ۱۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۳۱


در حالی که اصلاح طلبان از نطق پیش از دستور حداد عادل در محکومیت فتنه گران سخت آشفته شده اند، مشاور کروبی این نامه را تأیید کرد.

كد خبر : ۱۴۷۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


تشکیل مجمع مشورتی توسعه در کرمانشاه همزمان با استانهای کشور به دلیل شائبه انتخاباتی، سیطره خانوادگی بر مدیریت استان، حضور مجریان انتخابات در این مجمع، درگیری و مخالفت اعضای ستاد روحانی و... با حواشی جدی مواجه بوده است.

كد خبر : ۱۴۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


در حالی دانشگاه آزاد برای مدیحه سرایی آیت ا... هزینه می کند که شهریه این دانشگاه هر ترم با افزایش چند درصدی امکان تحصیل را از بسیاری از دانشجویان صلب کرده است.

كد خبر : ۱۴۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


رازهای زندگی ژنرال ایرانی حاج قاسم سلیمانی از زبان برادر کوچکتر این سردار فاتح تشریح شد.

كد خبر : ۱۴۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


نمایندگان مجلس مصوب کردند که هر گونه بکارگیری افراد بازنشسته در دستگاه‌های اجرایی ممنوع است.

كد خبر : ۱۴۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۴


به مناسبت  هفته دولت امام جمعه،فرماندار  و جمعي از مديران ادارات پلدختر با خانواده  شهيد شفيع كوگاني ديدار نمودند.

كد خبر : ۱۴۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۶


شک نباید کرد که اصرار بر همین رویه خطای آقای هاشمی در مواجهه با حق الناس، سنگ بنای فتنه بزرگ پس از انتخابات ریاست جمهوری سال 1388 بود. گویی در این عرصه جدید، آقای هاشمی منتظر همان «انتقام» بود که چهار سال پیش وعده اش را داده بود.

كد خبر : ۱۴۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


زهرا و اکبر از جوانان بیکاری هستند که دلشان در هیچ آماری خوش نشد و حالا هم خودشان، گلیم کارشان را از آب بیرون کشیده اند و دلخوش به نمایندگانی نیستند که زمان انتخابات، شعار مهار بیکاریشان، گوش شهر را کر می کند.

كد خبر : ۱۴۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۹


یکی از اساتید دانشگاه تهران گفت:خانوادههای ما تربیت بلد نیستند و تنها محبت میکنند این یک فاجعه است و ما متاسفانه مسمومیت عاطفی داریم.

كد خبر : ۱۴۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱


نخست وزیر فرانسه در توییتی با ابراز ناراحتی از این حادثه نوشته است: او اسم داشت: آیلان کردی. باید هر چه سریع تر کاری کرد. اروپا باید تکانی بخورد."
كد خبر : ۱۴۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۴


جمعی از معلمان ،کارشناسان ومدیران آموزش وپرورش عشایر در نامه ای به فانی، وزیر آموزش و پرورش خواهان رسیدگی به مشکلات خود شدند.

كد خبر : ۱۴۸۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۶


رئیس اداره ثبت احوال دماوند گفت:در کفتار دره یک خانواده وجود داشت که پدر مادر دارای شناسنامه و بچه هایشان محروم از شناسنامه هستند و حتی حاضر نیستند برای انجام امور اداری به شهر بیایند.

كد خبر : ۱۴۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


محمدحسین مارسولی جانباز دزفولی که پنجم تیرماه به قصد رفتن به بخش شهیون دزفول خانه را ترک کرده با گذشت 73 روز هنوز از وی خبری نشده است.

كد خبر : ۱۴۹۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۱


مراسم تودیع و معارفه مدیر کانون پرورش کودکان و نوجوانان پلدختر برگزار شد.
كد خبر : ۱۴۹۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


شاید در مقایسه رفتار شخصیت هایی چون مرحوم آیت الله خزعلی، حجت الاسلام حسنی و آیت الله جنتی با مواضع هاشمی رفسنجانی درباره آقازاده هایشان، انتظار از آقای هاشمی رفسنجانی که خود را یار امام میداند، بیشتر شده است.

كد خبر : ۱۵۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور عنوان کرد: با توجه به اینکه نزدیک به محرم هستیم باید برای ساماندهی هیئات مذهبی تلاش کرده که به دنبال برخی مسائل خرافی و خطرناک نروند.

كد خبر : ۱۵۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند جانبازان تابلو و تصویری از دوران ابتلای بزرگ ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند و حضور آنان در جامعه، در واقع بیان حقایقی تاریخی، معرفتی، سیاسی و بین‌المللی است.

كد خبر : ۱۵۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۹


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر گفت:کتاب "سرابیل"توسط سعید خدائیان نویسنده پلدختر به رشته تحریر درآمده است.

كد خبر : ۱۵۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۳۱


خواهر شهید چاغروند با اشاره به این‌که جوانان ما باید تاریخ انقلاب را بخوانند، خواستار معرفی زندگی‌نامه خلبان شهید غلامرضا چاغروند در فرودگاه خرم‌آباد شد.

كد خبر : ۱۵۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۶


یادواره شهدا آبروی کوچه و افتخار محله ویژه شهید اسدالله بیرانوند در سرابحمام با استقبال پرشور و حداکثری آحاد مختلف مردم این روستا برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۷


جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: امروز مانند دوران دفاع مقدس راه شهادت باز است.

كد خبر : ۱۵۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اولین همایش نخبگان بسیجی فعال در عرصه بین الملل گفت: متاسفانه برخی مامور شده اند دیپلماسی آمریکایی را در جامعه ترویج و راه نفوذ دشمن را هموار کنند.

كد خبر : ۱۵۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۰۸


روزنامه آرمان نوشت: فاطمه هاشمی اگر به مجلس برود به طور حتم مسیری را انتخاب می‌کند تا خاری در چشم بهانه‌جویان شود یعنی تخصص خود را نمایان می‌کند و از اموری که بهانه به دست تندروها دهد، اجتناب خواهد کرد.

كد خبر : ۱۵۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۳


امام جمعه موقت تهران گفت: دین را باید شناخت؛ اگر دین را نشناسیم، دوخطر سکولار و خشونت امریکایی، وهابیت عربستان و لندنی ما را تهدید می کند.

كد خبر : ۱۵۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


سخنگوی دولت گفت: از سوی دولت از نمایندگان فهیم مردم در مجلس شورای اسلامی که با زمان شناسی و قدر شناسی از انسانی خدوم مجددا به شایستگی به آقای آخوندی وزیر راه شهر و سازی رای دادند، تشکر می‌کنم.

كد خبر : ۱۵۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۵


برخی ازادارات در شهرستان پلدختر به بهانه شرکتی بدون هیچ اطلاع رسانی  افرادی را استخدام می کنند که در واقع تخصصی ندارند.

كد خبر : ۱۵۲۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


در حالی که مردم مسلمان ایران خود را برای عزاداری سید و سالار شهیدان آماده می کنند، عده ایی در فضای مجازی دست به تحریف و احادیث جعلی می زنند.

كد خبر : ۱۵۲۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


شهید همدانی در آخرین گفتگوی خود: بشار تا امروز در مقاومت سهم بزرگی داشته، در همان بحرانی که گروه‌های مسلح تا کاخ هم رسیدند به بشار گفتند که جابجا بشود، ولی گفت نه می‌مانم تا کنار ملتم کشته شوم.

 

كد خبر : ۱۵۲۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۱۹


نصب بیرق های مشکی امام حسین(ع) بر سردرب منازل ومغازه ها،برپایی ایستگاه های صلواتی،تکایا،سیاه پوش کردن مساجد حال وهوای عاشورایی را در پلدختر حاکم کرده است.

كد خبر : ۱۵۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۰


در پی انتشار خبری با عنوان "کلاس های بی معلم در خرم آباد" آموزش و پرورش استان به سفیرافلاک جوابیه داد.

كد خبر : ۱۵۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۳


برخی اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس اعلام کردند، جیسون رضاییان همواره در تلاش بود با حضور در مراکز و دستگاه‌های حساس و مهم کشور، بتواند مقاصد شبکه‌های جاسوسی آمریکایی را پیاده کند.

كد خبر : ۱۵۳۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۷


قرار شد پتروشیمی در بورس به عنوان یک کالا فروخته شود اما آقای نعمت‌زاده که خود یا بستگانش در ۱۴ شرکت پتروشیمی عضو هیأت مدیره هستند توانستند پتروشیمی را از بورس بیرون برود.

كد خبر : ۱۵۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۲۸


فاطمه غفارزاده مادرشهیدان، محمد رضا ومحمدمحسن فطرس پس ازسالها تحمل فراق فرزندانش دعوت حق را لبیک وبه دیدارمعبود شتافت .

كد خبر : ۱۵۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۷/۳۰


پنج شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۶


تكرار  بي تدبيري و سهل انگاري باز در لرستان حادثه آفريد تا این بار شهرستان کوهدشت در داغ بلوط های چنگری برای سیلاب مرثیه سر بدهد.

كد خبر : ۱۵۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۹


هرچند دولت در حال حاضر به همه مشاوران و وزرای خود اعتماد دارد، اما هر لحظه امکان به وجود آمدن خاوری‌ها در دولت وجود دارد و برای این موضوع باید تکلیف مسئولان دو تابعیتی و دارای گرین کارت کشورهای خارجی به ویژه کشورهای متخاصم مانند آمریکا مشخص شود.

كد خبر : ۱۵۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۲


اخبار کوتاه و خواندنی از اقصی نقاط دنیا را می توانید از اینجا بخوانید.

كد خبر : ۱۵۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۴


باحضور امام جمعه،معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان وجمعی از اهالی کوی بسیجیان ،پایگاه سلامت شهری پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۱۵۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۵


خبرگزاری فارس اطلاعات جدیدی از جاسوس آمریکایی دستگیر شده در ایران منتشر کرد.

كد خبر : ۱۵۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه باید به فرزندان خود ادب یاد بدهیم که در مقابل نقد فحش ندهند، گفت: از اینکه توسط اخوی و آقازاده آقای هاشمی به بنده توهین شد، تعجب کردم.

كد خبر : ۱۵۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۶


با وجود جایگاه مردمی این برنامه مطابق با نظرسنجی های مختلف سال های گذشته که از آن به عنوان برنامه ای باسابقه و پربیننده یاد شده است، لیکن به خاطر این بی دقتی صورت گرفته، تا انجام بررسی های لازم و رسیدن به نتیجه نهایی، پخش برنامه «فیتیله» فعلا متوقف می شود.

كد خبر : ۱۵۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۷


اولین مجری بیانیه الجزایر در ایران گفت: هنوز هم که هنوز است انباری در ویرجینیا به نام «ویکتوری ون» وجود دارد که مبالغ قابل‌توجهی هرساله اجاره از سوی ایران برای آن انبار پرداخت می‌شود اما همه‌ساله رئیس‌جمهورهای آمریکا با تمدید قانون‌های شرایط اضطراری «دام اتو» را تمدید کرده و این قوانین شامل حال این اموال نیز شده است.

كد خبر : ۱۵۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۵


معاون فرماندار پلدختر گفت:ساختمان قدیمی بهزیستی که به محلی برای معتادان تبدیل شده باید تعیین تکلیف شود.

كد خبر : ۱۵۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


سردار رشید اسلام و قرآن شهید ملک محمد آدینه وند در سال 1336در شهر گراب مرکز بخش طرهان شهرستان کوهدشت لرستان به دنیا آمد. 

كد خبر : ۱۵۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


وزیر آموزش وپرورش گفت: 14هزار فرزند شهید بزرگترین سرمایه آموزش و پرورش به شمار می روندو به دنبال اجرایی کردن ماده 51 قانون جامع ایثارگران هستیم تا درصورت تأمین اعتبار احکام مربوطه صادر شود.

كد خبر : ۱۵۷۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۶


جانشین فرمانده کل سپاه گفت: امروز ما قدرتمندیم؛ نه فقط از لحاظ سخت افزاری و موشک و پدافند‌ها، بلکه به جهان اسلام متصل و در کشتی اسلام دارای سرنوشت مشترک هستیم؛ فرزندان ما باید در میدان‌های دیگر کشور‌ها بجنگند تا از امنیت و ناموس ملت دفاع کنند.

كد خبر : ۱۵۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: با حضور بیش 35 هزار رزمنده بسیجی از گردان های رزمی در یگان های مردم پایه 6 استان کشور، رزمایش بزرگ الی بیت المقدس 94 در قم برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۲۷


کامپیوترها که امروزه در بیش تر مراتب زندگی انسان ها راه یافته اند، هم چون دیگر ساخته های دست بشر، دو حالت دارند که یک حالت آن، بهره گیری درست و مفید برای سرعت بخشی، دقت در کارها و کمک به پیش رفت امور است و حالت دیگر آن، استفاده های نادرست و نابجا است که گاه آسیب های فراوان را در پی دارد.

كد خبر : ۱۵۷۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۱


محسن، فاطمه، فائزه و علی اکبر هاشمی رفسنجانی در انتخابات شرکت می کنند.

كد خبر : ۱۵۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۳


فرزندان سه رئیس‌جمهور کشورمان در مقاطعی کمابیش در امور سیاسی کشور نقش داشته‎‌اند بعضی از آنها هم اصلا به عرصه سیاست وارد نشده‌اند. در این میان شاید بتوان فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان سیاسی‌ترین فرزندان روسای جمهور ایران معرفی کرد.

كد خبر : ۱۵۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


مشکل بیکاری ومسئله پالایشگاه پلدختر را بعنوان مطالبه کهنه مردم خصوصا جوانان پلدختر است که همچنان در میان وعده های گسترده مسئولین گم شده است.

كد خبر : ۱۵۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۸


انجمن جوانان محبین ولایت در بیانیه ای برای دفاع از حرم حضرت زینب (س) اعلام آمادگی کردند.

كد خبر : ۱۵۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۴


فرمانده کل سپاه گفت: خدا می‌داند اگر ما یگانی از بسیجیان خود که آماده جنگ هستند را به جبهه مقاومت اعزام کنیم چه اتفاقی می‌افتد.

كد خبر : ۱۵۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۸


سلام بر تو اى امام هشتم، اى فرزند پيامبر و على، اى پاره تن فاطمه اى جگر گوشه حضرت موسى بن جعفر، و اى امامى كه هر لحظه دل هاى ما به شوق ديدار حرم مطهّرت مى تپد، سلام بر تو اى على بن موسى الرضا (ع)، و سلام بر پدارن بزرگوارت و فرزندان پاك و معصومت.

كد خبر : ۱۵۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۱۹


ورزشی نویسان لرستان در میزگردی به ارائه دلایل عدم توسعه زیر ساخت های ورزشی در لرستان و بیان راهکارهایی در این حوزه پرداختند.

كد خبر : ۱۵۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۳


فرنگیس معظمی گودرزی کار آفرین  بروجردی است که توانسته است با ایجاد کار خانگی و تهیه ترشیجات در آمد خوبی را کسب و باعث اشتغال چند نفر شود.

كد خبر : ۱۶۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


آقای هاشمی در گفتگو با خبرگزاری ایلنا مطالبی اظهار نموده اند که بخشی از آن بیشتر برای کتاب خاطرات کاربرد دارد.

كد خبر : ۱۶۰۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۵


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارسال نامه‌ای به محضر مقام معظم رهبری بیان داشت: نادیده گرفتن عقبه و پشتوانه مذاکرات هسته‌ای که همان ایستادگی و اقتدار ایران سرافراز است یک ظلم بزرگ سیاسی به مسیر مشعشع ملت ایران محسوب می‌گردد.

كد خبر : ۱۶۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۲۷


در قطعنامه دومین مجمع عالی بسیج مستضعفین از مردم خواسته شده است اجازه ندهند ۲ سنگر مهم مجلس خبرگان و شورای اسلامی به دست مرفهان بی‌درد و صاحبان ثروت‌های بادآورده و بانیان اشرافی‌گری و دنیاطلبی بیفتد.
كد خبر : ۱۶۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


مراسم صلح و سازش بین دو طایفه نورعلی و ایتیوند با بخشش نوجوان متهم به قتل پس از گذشت ۶ سال در مسجد امیرالمومنین کوهدشت با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.

كد خبر : ۱۶۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۱


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:برای مبارزه با اثرات منفی بازی های رایانه ای غیر مجاز دستگاه های فرهنگی می توانند با فرهنگ سازی و آگاهی بخشی نسل جوان را با مضرات این بازی ها آشنا کنند.

كد خبر : ۱۶۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


اشتغال و رفع بیکاری جوانان دغدغه اصلی هر خانواده پلدختری که متاسفانه در برخی مواقع این حق ضایع می شود.

كد خبر : ۱۶۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۵


فتنه بنی صدر در سال 60، فتنه تیر 78 و فتنه تقلب 88 از جمله گردنه های خطرناکی بوده اند که انقلاب اسلامی توانسته است به سلامت از آن عبور کند.

كد خبر : ۱۶۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای از حوزه انتخابیه کوهدشت و رومشگان؛ یک کاندیدا انصراف خود را اعلام داشت.

كد خبر : ۱۶۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


در حالی 10 هزار و 948 نفر به صورت قطعی در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کردند که کاندیداتوری افراد وابسته به مدیران، فرزندان، همسران و بستگان مسئولان و مقامات در این انتخابات نسبت به انتخابات‌های گذشته تغییر محسوسی داشته است.

كد خبر : ۱۶۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


در سالروز میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) و ولادت امام صادق (ع) جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت‌کننده در بیست‌ونهمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند.

كد خبر : ۱۶۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸


امروز نهم دیماه علی رغم بارندگی شدید ،مردم با بصیرت شهرستان پلدختر با حضور در مسجد جامع این شهر،حماسه 9دی را گرامی داشتند.

كد خبر : ۱۶۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۹


در پی اعدام شیخ النمر به دست آل سعود موج واکنش هایی از طرف کاربران شبکه های اجتماعی و برخی از شخصیت ها انجام شد که به برخی از آن اشاره می شود.

كد خبر : ۱۶۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲


دبیر کل حزب‌الله لبنان شهادت شیخ نمر باقر النمر روحانی مبارز شیعه در عربستان را مظلومانه خواند و آن را تسلیت و تبریک گفت.

كد خبر : ۱۶۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۳


مخاطبان برنامه 90 در شبی که فردوسی‌پور اعلام کرد چند هفته‌ای این برنامه پخش نخواهد شد، بهترین گل 4 ماه اخیر فوتبال ایران را انتخاب کردند.

كد خبر : ۱۶۱۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵


شهرستان پلدختر علاوه بر ظرفیت های کشاورزی دارای استعدادهای صنعتی ،معدنی ونفتی که تاکنون وکلای مردم پلدختر از ادوار گذشته تاکنون نتوانستند در این حوزه کارمثبتی انجام دهند.

كد خبر : ۱۶۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱


روزنامه فلسطینی المنار به نقل از منابع آگاه از وخامت حال شاه سعودی خبر داد و نوشت سلمان بن عبدالعزیز اکنون قادر به تکلم نیست.

كد خبر : ۱۶۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اقدام تحریک‌آمیز آمریکا در خلیج فارس گفت: جا دارد که ظریف حتماً شکایت جدی به آمریکایی‌ها بکند تا آنها توبیخ شوند.

كد خبر : ۱۶۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴


شبکه ­های اجتماعی، برنامه ­ها و ابزارهای ارتباطی مبتنی بر فلسفه، تفکر، ایدئولوژی و اهداف خاصی جهت ساخت، سفارش داده شده ­اند. این برنامه­ ها هم از جهت نوع روابط و ساز و کار حاکم بر آن و هم از جهت جذب کاربران و انتشار پیام­های مد نظر تابع ایدئولوژی و اهداف صاحبان هر کدام از برنامه ­ها می باشند.

كد خبر : ۱۶۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


با اعلام افزایش ۱۲ درصدی حقوق سال ۹۵ کارمندان، وزیر کار می‌گوید ملاک افزایش مزد ۹۵ کارگران نرخ تورم است که در این صورت، حداقل مزد کارگران با افزایش ۸۵ هزار تومانی ۷۹۷ هزار تومان خواهد شد.

كد خبر : ۱۶۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


مادر شهیدان، جمشید،حجت‌الله و علی قره‌سواری در سن 90سالگی دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۶۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


 سجاد و فاطمه زوج دلفانی معتقدند که سکه طلا خوشبختی نمی‌آورد و باهم تصمیم می‌گیرند که مهریه زندگی‌شان تنها یک سکه طلا و یک جلد کلام‌الله مجید باشد.

كد خبر : ۱۶۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷


امام جمعه معمولان گفت: نتیجه مذاکرات از برکت وهمت خون پاک شهدا می باشد که باعث می باشد دنیا در مقابل جمهوری اسلامی ایران زانو بزند.

كد خبر : ۱۶۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:بمباران پلدختر و به شهادت رسیدن 25نفر دریک روز سند مقاومت و ایثار مردم این دیار در دوران دفاع مقدس است.

كد خبر : ۱۶۳۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱


وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی ایران با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی 147 میلیارد تومان از بیمه‌ها طلبکار است، گفت: ورود سالانه 55 نفر دانشجوی پزشکی بومی در دانشگاه‌های لرستان طی چند سال باعث می‌شود مشکلات موجود در این زمینه برطرف شود.

كد خبر : ۱۶۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۲


فرمانده نیروی قدس سپاه شهید الله‌دادی را الگویی کامل از اخلاق و ادب دانست و تأکید کرد: ولایت‌مداری و دینداری عملی شهید الله‌دادی از او یک اسوه تمام عیار ساخته است.

كد خبر : ۱۶۳۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳


این سوال جدی وجود دارد که مجمع مشورتی خود ساخته نوبخت یا همان ستادهای انتخاباتی روحانی با عضویت افراد حقیقی و حقوقی، چه وجاهت قانونی دارند؟

كد خبر : ۱۶۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


بخشدار معمولان گفت:برگزاری انتخابات سالم و پرشور از وظایف دست اندرکاران برگزاری انتخابات است.

كد خبر : ۱۶۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵


سال گذشته میلادی با ورود پرفسور مریم میرزاخانی به حلقه جوان­ترین دانشمندان ریاضیات جهان، ساختار مردانه نظریه­ پردازی و ارائه تکنیک­ های نوین ریاضیات شکست و این نو‏آوری سرآغاز بحث­ هایی جدی در حوزه مطالعات زنان و نیز جامعه­ شناسی مشاغل شد.

كد خبر : ۱۶۴۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶


شهید علی پرورش همرزم سردارسرتیپ شوشتری، سردارشهید پاسدار شفیع پور، شهید پاسدار زلفی و دیگر شهیدان عزیزی بودند که درآبان ماه سال 1388 در منطقه سرباز سیستان و بلوچستان بر اثرانفجار تروریستی به شهادت رسید.

كد خبر : ۱۶۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۸


در روزهای اخیر جلسه ای در فرمانداری با حضور فرزندان شاهد و ایثار گر برگزار شد ،بعلت عدم دعوت خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی بیان روز به این جلسه ، فرزندان شاهد نسبت به عدم حضور خبرنگار این سایت خبری گلایه هایی را مطرح کردند.

كد خبر : ۱۶۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱


ماجرای حمایت از نوه امام خمینی(ره) پایش به لرستان نیز باز شده است و شنیده شده که برخی از فتنه گران 88 که نه تنها به امام خمینی(ره) و ولایت فقیه اعتقاد ندارند بلکه به مجلس خبرگان نیز اعتقاد ندارند؛ کمپین هایی در حمایت از نوه ی امام خمینی(ره) راه انداخته اند.

كد خبر : ۱۶۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


دختری که دیگر توان نگرانی پدر از بیکاری ندارد، آنقدر تحت تاثیر قرار گرفته که برای تمدید قرارداد و پرداخت حقوق پدر کارگرش دست به دعا برداشته و نذر و نیاز می کند .

كد خبر : ۱۶۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


استاندار لرستان گفت: نمودار ازدواج ما نسبت به طلاق علیرغم مشکلات اقتصادی بالا یا نرخ بیکاری بالا در کشور رتبه ششم است  که در 9 ماه اول سال 94 نرخ ازدواج در کشور رتبه هفتم راداریم.

كد خبر : ۱۶۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


با حضور امام جمعه،مسئولان و جمعی از بانوان بخش معمولان کمیته امور بانوان این بخش تشکیل شد.

كد خبر : ۱۶۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم سالگرد ورود حضرت امام خمینی(ره) که در فرودگاه مهرآباد برگزار شد، برخی ردصلاحیت‌های انتخابات مجلس خبرگان رهبری را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

كد خبر : ۱۶۴۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


 توسعه شبکه های اجتماعی و برنامه ریزی دشمن در قالب برنامه"نفوذ"از طریق این شبکه ها باعث شده که برخی از سوء استفاده کنندگان و نوکران حلقه به گوش غربی ها دست به کار شوند و با برنامه ریزی حساب شده دست به اقدامات فرهنگی خلاف دین و عرف کشورما در این شبکه ها بزنند.

كد خبر : ۱۶۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


به مناسبت دهه فجر ،طی مراسمی جشن ازدواج نوعروسان تحت پوشش بهزیستی با حضور امام جمعه،معاون فرماندار ، معاون مشارکت های مردمی و اشتغال بهزیستی و جمعی از مددجویان تحت پوشش بهزیستی ومدیران ادارات در سالن اجتماعات فجر ارشاد برگزار شد

كد خبر : ۱۶۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸


استاندار ایلام در افتتاح پروژه های بنیاد برکت در شهرستان ایوان با انتقاد از عملکرد شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان کاری کرد که تعدادی از بهترین فرزندان که مخصوصا تک خال آنها که متعلق به این شهرستان است رد صلاحیت شوند.

كد خبر : ۱۶۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰


مردم ولایتمدار شهرستان پلدختر اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریادهای الله اکبر، یکصدا پایبندی خود را به انقلاب اسلامی با گام های استوار و صدایی رساتر فریاد زدند.

كد خبر : ۱۶۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۲


راهپیمایی 22بهمن پلدختر علی رغم حضور گسترده مردم همراه با حواشی بود که این موضوعات  از دید خبرنگار بیان روز پنهان نماند.

كد خبر : ۱۶۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۲


رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت که جانباختگان فاجعه منا شهید اعلام خواهند شد.

كد خبر : ۱۶۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


ولادت عقیله بنی‌هاشم حضرت زینب کبری سلام‌الله‌علیها فرصت خوبی است برای یاد کردن از شهیدانی که این روزها دوباره فضای زندگی ایرانیان را به عطر شورانگیز شهادت معطّر کرده‌اند.

كد خبر : ۱۶۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۴


در حالی که همه معلمان و پرسنل ستادی منتظر اجرای ماده ۵۱ قانون جامع برای فرزندان شهدا هستند ،خبر دار شدیم معاونت پشتیبانی از آبان ماه امسال با چراغ خاموش دستور صدور احکام از اول فروردین را برای کارکنان سازمان نوسازی و تجهیز مدارس صادر کرده است

كد خبر : ۱۶۶۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲


رئیس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان لرستان: هیچ گونه حرکت نفسانی و یا اقدام به تایید یا عدم تایید گرایش سیاسی در رسیدگی به صلاحیت ها لحاظ شده باشد، به هیچ وجه صحت ندارد.

كد خبر : ۱۶۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵


رئیس کمیته امداد پلدختر گفت:در آستانه سال نو،کمیته امداد پلدختر تعداد هفت پایگاه ثابت و دو پایگاه سیار را برای جمع آوری کمک های مردمی برپا کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴


در پی درگذشت عالم مجاهد و یار صادق انقلاب اسلامی آیت‌الله حاج شیخ عباس واعظ طبسی رحمةالله علیه، رهبر معظم انقلاب اسلامی پیام تسلیتی صادر فرمودند.

كد خبر : ۱۶۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴


جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: موشک فجر 5 که از داخل سرزمین غزه به داخل تلاویو شلیک شد موشکی 8 متری است که از سرزمین کاملاً محاصره شده شلیک شد.

كد خبر : ۱۶۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۴


اطلاعیه معاونت زنان ریاست جمهوری در خصوص اظهار نظر شهیندخت مولاوردی معاونت زنان ریاست جمهوری پیرامون وجود یک روستا در استان سیستان و بلوچستان که همه‌ی مردان آن اعدام شده‌اند صادر شد.در شرایطی که مولاوردی پیش از این به خبرنگار دانا گفته بود که در این اطلاعیه نام روستای مذکور را افشا خواهد کرد، در این اطلاعیه هیچ نامی از روستایی که معاون زنان ریاست جمهوری آن را سوژه محافل خبری کرده بود برده نشده است.

كد خبر : ۱۶۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۵


از وقتی که به یاد دارم پدر و مادرم همیشه باهم جنگ و دعوا داشتند کوچکتر که بودم با ترس گوشه ای می نشستم و گوش هایم را می گرفتم تا صدایشان را نشنوم.

كد خبر : ۱۶۷۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۷


تیزر کوتاه مستند روایت دیدار 3 خانواده شهید مدافع حرم با رهبر انقلاب.

كد خبر : ۱۶۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۰


فرمانده انتظامی پلدختر گفت:نیروی انتظامی بر اساس وظفه خطیری که برعهده دارد در مناسبت های مختلف و اجرای مراسم چهارشنبه آخر سال به دنبال تامین نظم و امنیت در جامعه است و دراین راستا با متخلفین برخورد جدی می کند.

كد خبر : ۱۶۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۴


جمعی از تشکل‌های ایثارگر و شاهد طی نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تاکید کردند: گاه و بیگاه صدای تضعیف روحیه انقلابی به بهانه تعامل با دنیا توسط برخی کارگزاران نظام شنیده می‌شود.

كد خبر : ۱۶۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۵


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ایام تعطیلات نوروز برای دید وبازدید به خانواده همسرم در خوزستان و دیدار با مردم حوزه انتخابیه ام سفر می کنم.

كد خبر : ۱۶۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷


معلمان شرکتی و پیش دبستانی بیش از سه ماه که در آموزش وپرورش به صورت حق التدریس استخدام شده اند تا کنون که پایان سال 94،حقوق وعیدی به آنها پرداخت نشده است.

كد خبر : ۱۶۸۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۱


وزارت دفاع و نیروهای مسلح در سال ۹۴ دستاوردهای جدیدی را در حوزه دفاعی رونمایی و تولید کردند که تست موشک عماد و ۹ دستاورد دیگر تنها بخشی از آن است.

كد خبر : ۱۶۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


سیاست‌های غلط حاکی از خطای محاسباتی عموما در جریان معلوم‌الحال و منحرفی رخ داده است که اگر این موارد ادامه می‌یافت، معلوم نبود چه سرنوشتی برای کشورمان رقم می‌خورد.
كد خبر : ۱۶۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۳


شهید قدرت الله لطوند در عملیات عاشورای ۲در منطقه ی چنگوله مهران به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۱۶۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۰۸


اظهارات و فعالیت های سیاسی مولاوردی در طول سال 94 کم نبودند و همین موضوعات باعث شد که فعالیت برای بهبود شرایط زنان در جامعه نادیده گرفته شود و نیاز های اصلی زنان در مجموعه کل کشور گم شود؛ شاید اگر مولاوردی می توانست ارتباط منطقی تری با قشر بیشتری از زنان جامعه برقرار کند بهتر می توانست وارد فضای اجرایی شود.

كد خبر : ۱۶۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به مناسبت میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا(س) و در آستانه روز جمهوری اسلامی با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات محکومانی که واجد شرایط استفاده از عفو یا تخفیف مجازات تشخیص داده می‌شوند، موافقت کردند.

كد خبر : ۱۶۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۱۱


یک منبع آگاه اعلام کرد:فرزندان آیت الله هاشمی رفسنجانی برای دیدار با یکی از اقوام خود به پلدختر سفر کردند.

كد خبر : ۱۶۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


امير سپهبد شهيد علي صياد شيرازي، فرزند «زياد»، در روز چهارم خرداد ماه سال 1323 در شهرستان «درگز» از توابع استان خراسان به دنيا آمد.

كد خبر : ۱۶۹۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۱


با حذف محدودیت پرداخت حق اولاد به دو فرزند، انتظار می‌رود دریافتی مشمولان قانون کار دارای بیش از دو اولاد در سال جاری، به ازای هر فرزند ماهیانه ۸۱۲۱۶ تومان افزایش یابد.

كد خبر : ۱۶۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


شهید شمسه اولین شهید مدافع حرم بروجردی همیشه می گفتند من سرباز ولایتم، شما نیز سرباز ولایت باقی بمانید و همیشه به رعایت حفظ حجاب و خواندن نماز اول وقت تاکید زیادی داشتند.

كد خبر : ۱۶۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


یکی از مواردی که معمولا در خصوص برنامه های ماهواره ها به آن دقت نمیشود تبلیغات میان برنامه ای و زیرنویسهای برنامه هاست، یعنی خانواده نشسته اند و مثلاً یک برنامه آشپزی یا سریال می بینند، اما درخلال برنامه، آگهی های تبلیغاتی حاوی مطالب جنسی پخش می شوند.

كد خبر : ۱۶۹۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


خط فکری هاشمی رفسنجانی بخاطر بهره مندی از زندگی اشرافی، با اخلاق و منش حوزه و علمای دینی فاصله زیادی دارد و از تفکرات نیکلا ماکیاول و لیبرالها برای تصاحب قدرت استفاده می کند.

كد خبر : ۱۶۹۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری لرستان گفت: در لرستان بین ۴۷۰ تا ۵۰۰ شهیده زن داریم که لازم است چند پایگاه و خیابان و محله به نام این شهدا نام‌گذاری شود و علاوه‌بر این جمع‌آوری خاطرات و آثار شهدای زن نیز مدنظر باشد که در این راستا برگزاری یادواره شهدای زن نیز ضروری به نظر می‎رسد.

كد خبر : ۱۷۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۳


رئیس‌جمهور گفت: آنکه می‌گوید ما قدرت سخت نیاز نداریم ساده‌لوح است و آنکه می‌گوید قدرت نرم نیاز نداریم نگاهش کوته‌بینانه است، ما همه در کنار هم هستیم و در یک کشور زندگی می‌کنیم.

كد خبر : ۱۷۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۹


بارش هفت شبانه روز باران در لرستان، این بار هم یک عمر زندگی سیلاب زده ها را بدون هیچ مقاومتی با خود برد و در برخی از شهرستانهای این استان و از جمله در منطقه ی طرهان از توابع شهرستان کوهدشت، داغ تخریب و خسارت نشاند.

كد خبر : ۱۷۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۳۱


گچکار جوان قمی آنگاه که دریافت ماهواره با بنیان خانواده و جامعه چه می کند، خودجوش دست به کار شد و بی هیچ ادعایی، عامل جمع آوری 177 دستگاه ماهواره در یکی از مناطق محروم شهر قم شد.

كد خبر : ۱۷۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۲


رهبر معظم انقلاب با اشاره به لزوم ریشه‌یابی ناامنی‌های اخلاقی، می‌فرمایند: اما آنجا که (بی‌اخلاقی‌ها) جلوی چشم قرار می‌گیرد و موجب عدم امنیت اخلاقی جامعه می‌شود، آن‌که باید وارد میدان بشود، نیروی انتظامی است.

كد خبر : ۱۷۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴


شهردار پلدختر با بیان اینکه تلاش برای یافتن جنازه این پسر بچه 7ساله ادامه دارد گفت:با گذشت 72ساعت از غرق شدن ،علی رضایی پسر بچه7ساله پلدختری در رودخانه کشکان ،همچنان نیروهای امدادی و مردمی مشغول جستجو هستند.

كد خبر : ۱۷۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵


با ورود فائزه هاشمی به صحنه تبلیغات انتخابات لرستان در دور دوم برای مرتضی محمودوند از کاندیداهای مجلس دهم ،اختلافات در بین اصلاحات وارد فاز جدیدی شد.

كد خبر : ۱۷۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۷


فرماندار پلدخترگفت:آموزش وپرورش و مراکز فنی با ارتقا مهارت ها و آموزش های فنی ،کشور را در مقابل جنگ اقتصادی مستکبرین بیمه کنند.

كد خبر : ۱۷۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹


پدر پسربچه غرق شده کشکان از به جا آوردن سجده شکر پس از پیدا کردن جنازه علی رضایی گفت.

كد خبر : ۱۷۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۹


به مناسبت بزرگداشت و روز شمار هفته ی سلامت، همایشی با حضور مسئولین شهرستان پلدختر ، فرهنگیان، رابطین و دهیاران در سالن اجتماعات مدرسه راهنمایی مکتب الزهرا(س) معمولان برگزار شد.

كد خبر : ۱۷۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۰


 امام موسی کاظم علیه السلام: نیز چراغی است که نور هدایت او، همواره روشنی بخش دل های مؤمنان بوده وخواهد بود.

كد خبر : ۱۷۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴


معلمان ویژگی‌ها و جلوه‌هایی دارند که رهبر معظم انقلاب اسلامی برخی از آنها را در سخنان ارزشمند و گهربار خود در دیدار با معلمان سراسر کشور اشاره داشتند.

كد خبر : ۱۷۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم تقویت جبهه فرهنگی انقلاب تأکید کرد و گفت: نیروهای مؤمن و متدین نشان دهند که می‌توانند آثار ماندگاری در دنیا تولید کنند.

كد خبر : ۱۷۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۶


ساخت و گسترش پارک هایی مختص بانوان از جمله برنامه های تفریحی ،سرگرمی و ورزشی از سوی شهرداری و شورای شهر برای بانوان بوده که از سال های پیش استارت این کار در بسیاری از استان ها و شهرها کلید خورده است.

كد خبر : ۱۷۲۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۸


بسیجیان گردان نهم امام حسین(ع) پلدختر در واکنش به جنایات گروه های تکفیری صهیونیستی در منطقه "خان طومان"،توان رزمی و آمادگی خود را به نمایش گذاشتند.

كد خبر : ۱۷۲۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۰


 شاید نام " پدر بلوط ایران" را بسیار شنیده باشید؛ فردی که بیش از 30 سال از عمر خود را بدون هیچ چشم داشتی برای حفاظت از جنگل ها و درختان بلوط صرف کرده است.

كد خبر : ۱۷۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱


به شهادت تاریخ هیچ قومی و ملتی به‌اندازه ملت رشید ایران، در دامن خودش، دلاوران حماسی، اسطوره‌ای و عرفانی پرورش نداده است.

كد خبر : ۱۷۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۲


امام جمعه پلدختر گفت:مسئولین نسبت به مطالبات به حق جوانان در خصوص اشتغال و جوانان تلاش وهمت کنند.

كد خبر : ۱۷۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۴


فائزه هاشمی دختر حاشیه دار سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در اقدامی قابل تامل به دیدار با اعضای فرقه ضاله بهائیت رفت.

كد خبر : ۱۷۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


فریبا کمال آبادی، یکی از اعضای ارشد بهائیت ایران است.وی سال 87 به 20 سال زندان محکوم شد و به تازگی بعد از 8 سال زندان به مرخصی آمده است. اما نکته قابل توجه دیدار فائزه هاشمی دختر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اوست. دیداری که واکنش‌های گوناگونی را دربرداشت و افراد بسیاری از جمله نمایندگان مجلس به این موضوع واکنش های مختلفی نشان دادند.

كد خبر : ۱۷۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


با حضور سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) سد تاج امیر بخش خاوه وارد فاز اجرایی  می شود.

كد خبر : ۱۷۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


پروژه احداث مقبره گلزار شهدای گمنام پلدختر پس از 5سال در سایه کم توجهی مسئولان همچنان در مرحله فوندانسیون مانده وپیشرفتی نداشته که نیازمند توجه جدی مسئولان به این امر است.

كد خبر : ۱۷۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱


سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر تاکید کرد راهبرد مقاومت و نفوذ تفکر بسیجی در فراسوی مرزهای ایران، منجر به آزادی قدس شریف از لوث وجود صهیونیست‌ها خواهد شد.

كد خبر : ۱۷۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۲


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: انقلاب اسلامی با تغییر ارزشها و فرهنگ دیگر قادر به انجام معجزه نیست.

كد خبر : ۱۷۴۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۴


شهردار پلدختر گفت:دو جوان پلدختری بعلت عدم آشنایی با فنون شنا در رودخانه کشکان غرق شدند که با تلاش ماموران آتش نشانی ،یکی از آنها نجات یافت و تلاش برای یافتن جسد جوان دیگری ادامه دارد.

كد خبر : ۱۷۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۹


شهردار پلدختر از کشف جسد نوجوان غرق شده پلدختری پس از پنج روز در رودخانه کشکان خبر داد.

كد خبر : ۱۷۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۳


امام جمعه موقت پلدختر گفت:مردم ومسئولین از باب امر به معروف و نهی از منکر در خصوص مقابله با ماهواره وشبکه های اجتماعی همت کنند که این مصداق جهاد اکبر است.

كد خبر : ۱۷۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:بیشترین مراجعات مردمی در خصوص اشتغال که دغدغه خانواده ها است ، امیدواریم با برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم شاهد مرتفع شدن مسائل و مشکلات در حوزه اشتغال شهرستان باشیم.

كد خبر : ۱۷۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴


رئیس جمهور گفت: مردم پیش از برجام هر روز با یک تحریم جدید مواجه بودند اما اکنون و بعد از برجام، هر روز یک گشایش در امور حاصل می‌شود که این جای شکرگزاری دارد.

كد خبر : ۱۷۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۰


سرزمین لرستان از دیرباز تاکنون مهد پرورش مردان و زنان بزرگی بوده است و صفاتی نظیر جنگاوری ، شجاعت و سخاوت از ويژگی های بارز آنها است.

كد خبر : ۱۷۶۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۳


عضو هیات رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
كد خبر : ۱۷۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۵


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

كد خبر : ۱۷۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


سردار محمد پاکپور از درگیری رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) با 2 تیم تروریستی در شمال غرب کشور خبر داد.

كد خبر : ۱۷۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


رئیس‌جمهور گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران به طور رسمی از آمریکا به علت ضبط و دستبرد به حدود دو میلیارد دلار از اموال بانک مرکزی، به دیوان دادگستری بین‌المللی شکایت کرده و خواستار محکومیت اقدام ضد ایرانی واشنگتن و جبران خسارات شده است.

كد خبر : ۱۷۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۷


انتشار فیش های حقوقی و گذشت زمان بیشتر ،ابعاد تازه تری از  فیش های حقوقی را در دیگر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مشخص تر می شود ،پس از بیمه،بانک رفاه،وزارت بهداشت ،حالا به صندوق توسعه ملی رسیده است.

كد خبر : ۱۷۶۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۸


فرماندار پلدختر گفت:ایام تابستان فرصت مناسبی تا برای غنی سازی اوقات فراغت ،نسل جوان را درمقابل ناهنجاری های اجتماعی از قبیل اعتیاد واکسینه کنیم.

كد خبر : ۱۷۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


استاندار لرستان گفت: ۱۳ هزار و ۴۱۰ نفر در نوبت دریافت وام ۱۰ میلیون تومانی داریم.

كد خبر : ۱۷۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰


فرمانده انتظامی پلدختر گفت:سن جرم در بسیاری از جرائم از جمله سرقت به زیر 25سال رسیده که نیاز خانواده ها بیشتر به رفتار فرزندان خود نظارت داشته باشند.

كد خبر : ۱۷۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت:م تاسفانه در خود نهاد ریاست جمهوری افرادی را داریم که اگر فیش های حقوقیشان منتشر بشود، مردم متوجه میشوند که ریشه کجاست.

كد خبر : ۱۷۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


یکی از اصلی ترین تهدیدات نفوذ می تواند نفوذ فرهنگی باشد که با تحت‌الشعاع قرار دادن تفکرات فرهنگی نسل جوان و نوجوان ضمن تغییر باورهای دینی و اعتقادی آنها، سبک زندگی و آداب و رسوم سنتی آنها را نیز به حراج بگذارد.؛ماجرای نفوذ فرهنگی داستان دنباله داری است که اگر جامعه سیاسی ما هوشیار نباشد آسیب های جبران ناپذیری به جامعه وارد خواهد کرد.

كد خبر : ۱۷۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱


شهردار پلدختر از غرق شدن نوجوان ساله پلدختری در کشکان خبر داد و گفت:خانواده ها نسبت به غنی سازی اوقات فراغت فرزندان خود نظارت کافی داشته باشند و نسبت به انجام شنا در کشکان ممانعت کنند.

كد خبر : ۱۷۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


امام جمعه پلدختر گفت:خانواده ها نسبت به پدیده شوم اعتیاد باید مراقب باشند و در خصوص رفتار و انتخاب دوست برای فرزندان خود توجه جدی داشته باسند.

كد خبر : ۱۷۷۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


فرماندار پلدختر گفت:برنامه اعتیاد به صورت هوشمندانه از طریق دشمنان نظام برای اقشار مختلف مردم برنامه ریزی شده وسعی دارد بنیان خانواده و جامعه در کشور از هم متلاشی کند.

كد خبر : ۱۷۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲


تجمع زنان در قسمتی از میدان شهر برای پیدا کردن کار، چیزی نیست که هر وجدان بیداری به سادگی بتواند از کنار آن عبور کند.

كد خبر : ۱۷۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۳


نامه‌های خانواده شهدای مدافع حرم را لای کتاب گذاشته و تقدیم آقا کردم. گفتم این کتاب غزل‎های عاشورایی من و این هم نامه‌ها است. آقا کتاب را باز کردند و در مواجهه با نامه‌های خانواده شهدای مدافع حرم با تعجب فرمودند: «یعنی جهرم این همه شهدای مدافع حرم دارد!»

كد خبر : ۱۷۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


قائم مقام کمیته امداد لرستان از ایجاد 10هزار شغل برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) در استان خبر داد.

كد خبر : ۱۷۷۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۵


پس از گذشت 5 ماه از وقوع سیلاب پلدختر،باغداران منطقه افرینه مجبور هستند برای رفتن به باغات انگور وانجیر خود از طریق کلک برای تردد استفاده کنند.

كد خبر : ۱۷۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


مادر فرمانده جواد گفت: فرزندم جواد در عید سعید فطر پارسال   بعد از اتمام نماز دستانش را به آسمان بلند گرد و گفت یا رب العالمین عید فطر سال بعد من به شهادت رسیده باشم انشالله.

كد خبر : ۱۷۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


دانشجویان در دیدار با مقام معظم رهبری بر اجرای پروژه سیاه‌سازی پرونده بورسیه‌ها، سعی دشمن برای متمایل کردن جوانان به سمت نسخه‌ای جعلی از انقلاب تأکید کردند و گفتند: افرادی که تا مغز استخوان به اقتصاد بازار آزاد معتقدند، اقتصاد مقاومتی را تحریف می‌کنند و کلید به دستان رویه غلط حمایت از تشکل‌های یک بار مصرف را اصلاح نکردند.

كد خبر : ۱۷۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


دبیرکل جمعیت رهپویان با بیان اینکه پیوند بین قدرت و ثروت فرصتی را برای چنگ‌اندازی عده‌ای به منابع بیت‌المال فراهم می‌کند، گفت: آقای رئیس‌جمهور اگر می‌خواهد جلوی فساد را بگیرد به اخوی خود مراجعه کند.

كد خبر : ۱۷۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


چند سالی که ماه مبارک رمضان با فصل تابستان و فصول گرم سال همزمان شده و این امر موجب شده که مردم در روز ساعات طولانی 15 تا 16ساعت با زبان روزه سپری کنند .

كد خبر : ۱۷۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۵


امام خامنه‌ای در پی در گذشت حجت‌الاسلام سید کاظم علم‌الهدی پیام تسلیتی را صادر کردند.

كد خبر : ۱۷۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۷


عباس بیرانوند یکی از جوانان مذهبی و موفق خرم آبادی است که توانسته است با کسب رتبه 278 منطقه 2 کشوری در کنکور سراسری سال 94در رشته پزشکی دانشگاه اصفهان  قبول شود.

كد خبر : ۱۷۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


فرماندار پلدختر گفت:حجاب فقط در چادر خلاصه نمی شود زیرا حجاب میوه عفاف که زنان ما به عنوان یک ارزش اصلی باید آن را رعایت کنند.

كد خبر : ۱۷۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۱


آرامگاه شهدای گمنام به عنوان یکی از مراکز مهم فرهنگی در راستای احیای ارزش های انقلاب اسلامی و آشنایی نسل جوان با رشادت ها و جان فشانی رزمندگان ما در هت سال دوران دفاع مقدس دارای جایگاه والایی هستند.

كد خبر : ۱۸۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


افراد مشکوک تابعه در سیستان و بلوچستان با توجه به هم مرز بودن با کشور افغانستان و رفت و آمد های غیر مجاز در طول سال ها افزایش یافته است و برخی ها نیز در این بین توانسته اند با استفاده از شناسنامه های دیگران در نظام جمهوری اسلامی دارای هویت شوند و همانند یک ایرانی زندگی نمایند.

كد خبر : ۱۸۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


بیکاری تنها به یک شعار انتخاباتی تبدیل گردیده تا نامزدهای انتخاباتی با سر دادن آن برای خود آرا جمع کنند، در حالی که وضعیت بیکاری به جایی رسیده است که مردم کرمانشاه در سفر امروز رئیس جمهور تمام خواسته خود را رفع بیکاری دانسته و آن را فریاد زدند.

كد خبر : ۱۸۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


قاضی نمونه پل دختر دریافت 19 لوح تقدیر را در کارنامه کاری اش دارد، او از همان دوران نوجوانی به قضاوت علاقه مند بود و کنجکاوی اش از ماجرای سرقت و یک قتل در محله شان را جرقه ای برای علاقه مندی اش به کار قضاوت عنوان می کند، قاضی سوری می گوید:حقوق و دستمزد اولویت اولم در کار قضاوت نیست. هرچند باید گفت که حقوق قضات آن چیزی نیست که مردم فکر می‌کنند. بارها شده است که وقتی حقوقم را به کسی می گویم، فکر می‌کنند که شوخی می‌کنم.

كد خبر : ۱۸۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


بر اساس یک پژوهش از نظر فنی در 159 مدار تلویزیونی در کل جهان در مجموع 203 ماهواره تلویزیونی فعال است که از این تعداد 80 دریافت کننده در ایران، 100 ماهواره تلویزیونی ( یعنی نیمی از ماهواره‌های جهان) قرار دارد. این تعداد ماهواره‌ها، امکان تماشای حدود 18000 شبکه تلویزیونی را در ایران فراهم می آورد.

كد خبر : ۱۸۰۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه ۴ هزار نفر در لرستان متقاضی استخدام در نیروی انتظامی هستند، گفت: ‌تنها سهمیه استخدام ۳۰ نفر ‌گرفته شده است.

كد خبر : ۱۸۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۳


عملیات مرصاد پنجم مردادماه 1367  رمز «یا صاحب الزمان (عجل‌الله تعالی وجه الشریف) ادرکنی» برای مقابله با حرکت منافقین و بازپس‌گیری اشغال شده انجام گرفت  این عملیات که با فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب‌اسلامی و با پشتیبانی هوا نیروز ارتش اجرا شد.

كد خبر : ۱۸۰۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۴


برای بازدید از منطقه فلک الدین خرم آباد راهی می شویم؛ منطقه ای که در شمال غربی خرم آباد است و اگر چه در نقشه جغرافیایی این شهر دور نیست اما انگار فرسنگ ها از نگاه ها دور افتاده و سال هاست که مردمانش در گوشه ای از شهر آرام و بی صدا زندگی می کنند.

كد خبر : ۱۸۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


وزارت اطلاعات در پیامی ضمن تقدیر از ملت ایران بابت قدردانی آنان از سربازان گمنام امام زمان (عج) برای دستگیری تیم تروریستی داعش و پخش مستند «در عمق ناکامی»، اعلام کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با گستراندن چتر اطلاعاتی ضربه‌های سنگین را به دشمنان وارد خواهند کرد.

كد خبر : ۱۸۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۵


نماینده ولی فقیه در خوزستان وامام جمعه اهواز گفت:علامه سید نعمت الله جزایری از افتخارات عالم تشیع که عمر خود را در نشر و تحکیم فقه آل محمد (ص) ،علوم دینی وفقهی صرف کرد.

كد خبر : ۱۸۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۹


همسر اولین شهید مدافع حرم خرم آباد گفت: همسرم در ولایت‌مداری زبانزد عام و خاص  بود رضا در زمان امام (ره) و همچنین در زمان مقام معظم رهبری سینه چاک این دو بزرگواران بود.

كد خبر : ۱۸۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


فرزندان حضرت روح الله(ره) و شهدای گمنام در پلدختر مظلوم هستند.

كد خبر : ۱۸۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


رئیس‌جمهور گفت:‌ما وقتی در مقابل طرف خارجی در مذکرات قرار می‌گیریم باید به گونه‌ای صحبت کنیم که اهمال و کم‌کاری‌هایشان را به رخ آنها بکشیم.

كد خبر : ۱۸۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۳


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد با حضور در منزل از صبر واستقامت خانواده شهید هوشنگ الهیاری تجلیل کرد.

كد خبر : ۱۸۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


فرماندار پلدختر گفت:مسئله اقتصاد از دغدغه های رهبر انقلاب که مردم خصوصا جوانان در کنار مسئولین برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی باید تلاش کنند.

كد خبر : ۱۸۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


با توجه به اینکه آموزش و پرورش در این سال های اخیر به دلیل ضعف مدیریتی و سیاسی کاری دچار تنش های زیادی شده است قاعدتاً و بر اساس منطق عقلی، باید اجلاسیه مکانی برای تبادل نظر جهت برطرف کردن این تنش ها باشد اما حقیقت این اجلاس در آستانه انتخابات چیزی به جز این بوده است.

كد خبر : ۱۸۳۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۱


چرا هیچ یک از یاران دولتی شهامت نقد و مقابله با رفتار نوبخت در حمایت از صفدر حسینی را ندارد و دیگر این که چه معامله‌ای میان نوبخت و صفدر حسینی وجود دارد که باعث می‌شود سخنگوی دولت از این شخص متخلف حمایت کند؟

كد خبر : ۱۸۳۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


با گذشت زمان ابعاد تازه تری از آثار بیکاری در شهرستان پلدختر اشکار می شود،اظهارات تکان دهنده جوان بیکاری انقلابی که این روزها راهی استان های دیگر برای شغل شده است.

كد خبر : ۱۸۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


دبیر کل حزب‌الله لبنان، یکی از مهمترین نتایج جنگ 33 روزه را ایجاد تردید دوباره در اسرائیل درباره بقای این رژیم دانست و گفت که آمریکا بعد از شکست از مقاومت، تکفیری‌ها را برای جنگ نیابتی با محور مقاومت گرد آورد چون اسرائیل توان چنین مقابله‌ای را نداشت.

كد خبر : ۱۸۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


این روزها خانه‌های مسکن مهر خرم‌آباد با افزایش چند برابری قیمت‌ها واگذار می‌شوند و خیلی از خانواده‌ها عطای خانه‌دار شدن را به لقایش می‌بخشند و از این طرح انصراف می‌دهند.

كد خبر : ۱۸۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۰


دهستان محروم و مهجور قلایی از توابع بخش فیروزآباد شهرستان سلسه است که با 15 روستای تحت پوشش سالهاست از لحاظ اقتصادی و عدم امکانات رفاهی و معیشتی رنج می برد.

كد خبر : ۱۸۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۳۱


دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: فرمانداران 4 شهرستان ازنا، دلفان، سلسله و پلدختر اعلام کردند که فاقد متکدی هستند.

كد خبر : ۱۸۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


استخرشنای پلدختر از طرح های وعده داده شده مسئولان برای افتتاح در هفته دولت بود که متاسفانه به ایستگاه افتتاح نرسید ولی به مانند گذشته در سایه خلف وعده های مسئولان،همچنان قربانی می گیرد.

كد خبر : ۱۸۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره طرح استیضاح فانی وزیر آموزش و پرورش برای طی مراحل قانونی با 67 امضا تقدیم هیأت رئیسه پارلمان شده است.
كد خبر : ۱۸۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


رئیس کمیته امداد امام(ره) معمولان گفت:در راستای اشتغالزایی،رونق تولید و اقتصاد منطقه،مبلغ3میلیارد و400میلیون ریال به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بخش داده ایم.

كد خبر : ۱۸۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۰


امام جمعه پلدختر گفت:خانواده ها در تربیت فرزندان خود دقت کنید و در امر ازدواج آنها براساس چشم هم چشمی، مهریه های سنگین قرار ندهید.

كد خبر : ۱۸۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۲


امام جمعه پلدختر گفت:قراردادFTAFکاپیتولاسیون ذلت بار برای ملت ایران که خیانت به ملت و این قرارداد بوی عزت نمی دهد.

كد خبر : ۱۸۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۹


برگزاری مراسم عروسی در شب شهادت ائمه اطهار (ع) در الیگودرز سبب نارضایتی مسئولین و مردم شده است و بیشتر مردم چشم انتظار اقدام متولیان فرهنگی در این خصوص هستند.

كد خبر : ۱۸۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


آبشار افرینه چراغی است که می تواند با جذب گردشگر روشنایی بخش بسیاری از خانه های مردم روستا باشد. باید همه تلاش کنیم این چراغ روشن بماند.

كد خبر : ۱۸۶۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳


با وجود اینکه چند ماه از برداشت گندم کشاورزان لرستانی می‌گذرد، دولت  هنوز نتوانسته است پول گندمکاران را پرداخت کند.

كد خبر : ۱۸۶۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۹


6 ماه پیش 483 کارگر نساجی بروجرد از کار بیکار شدند و قرار شد اول مهرامسال بازگشت به کار شوند اما مهر از راه رسید و کارگران اخراجی به کار بازنگشتند و کارگران اخراج شده باید چند ماه دیگر بی پولی و شرمندگی خانواده را تحمل کنند و این نمونه ای دیگر از وعده های توخالی بود که محقق نشد.

كد خبر : ۱۸۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۱


امروز صبح ،اهالی روستای شهید بیرانوند سرابحمام شهرستان پلدختر خود با تجمع در درب فرمانداری خواستار رفع مسائل ومشکلات راه دسترسی به مدارس تحصیلی فرزندان خود شدند.

كد خبر : ۱۸۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۳


به بهانه هفته دفاع مقدس به سراغ یکی از ستاره‌های بی‌نشان پر نشان می‌رویم که سال‌هاست به فراموشی سپرده‌شده است.

كد خبر : ۱۸۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷


امام جمعه معمولان گفت:مردم معمولان برای دیواره ساحلی این بخش که بر اثر سیلاب سال گذشته تخریب شد نگران هستند.

كد خبر : ۱۸۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۹


مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: آموزش و پرورش مفتخر است که 907 شهید دانش‌آموز و 187 شهید فرهنگی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

كد خبر : ۱۸۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۵


وزیر اطلاعات تاکیدکرد: «مسؤولان بین تابعیت و گرین‌کارت با مسؤولیت باید یکی را انتخاب کنند.» اما ناباورانه شاهد بودیم این طرح بلافاصله پس از سخنرانی علوی در کمیسیون رد شد!

كد خبر : ۱۸۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۷


مادران با در دست داشتن فرزندان خود به یاد علی اصغر شش ماه امام حسین(ع)،ندای لبیک یا حسین(ع) سر دادند.

كد خبر : ۱۸۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


در روزگاری نه چندان دور در شهر خرم‌آباد کارخانه‌ای وجود داشت که تمام مردم و فعالان اقتصادی آن را نماد صنعت لرستان می‌نامیدند و یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه و رونق کسب و کار در استان بود.

كد خبر : ۱۸۸۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


مادران با در دست داشتن فرزندان خود به یاد علی اصغر شش ماه امام حسین(ع)،ندای لبیک یا حسین(ع) سر دادند.

كد خبر : ۱۸۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار نفر در این وزارتخانه از امروز آغاز شد و تا ۲۴ مهر ماه ادامه دارد.

كد خبر : ۱۸۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۹


فرماندار پلدختر گفت:تدابیر لازم برای استقبال از زائرین کربلا در شهرستان پلدختر اندیشیده شده و دستگاه های اجرایی بر اساس شرح وظایفی که برای آنها مشخص شده باید عمل کنند.

كد خبر : ۱۸۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۵


یکی از فرزندان شاهد پلدختر گفت:همیشه امتیازاتی به فرزندان شهید داده شده،در این شرایط همه فکر می کنند ،همه مسائل و مشکلات راحت و در اولین فرصت حل می شود.

كد خبر : ۱۸۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


رئیس‌جمهور گفت: دولت برای ثبات وزیر عوض نکند روزنامه‌ها و سایت‌های بداخلاق می‌گویند چرا دولت چسبیده است به این وزرا و آنها را عوض نمی‌کند و وقتی هم که دولت تغییری ایجاد می‌کند همان بداخلاق‌ها می‌گویند چرا تغییر می‌دهند.

كد خبر : ۱۸۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


ریشه بسیاری از معضلات اجتماعی ریشه در معضل بیکاری دارند و با حل این معضل، بسیاری از جرائم اجتماعی نیز از بین می‌روند. با این مقدمه، نگاهی خواهیم انداخت به وضعیت صنعت در الشتر و اثرات مترتب آن بر بیکاری جوانان این شهرستان.

كد خبر : ۱۸۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


خواهر شهید «محمدحسین فهمیده» درباره شخصیت والای این شهید نوجوان، صحبت کرد.

كد خبر : ۱۸۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


چمران گفت: در این دوره شورای اسلامی شهر از شهرداری کسی هیچ گونه ملکی را نگرفته است. جز یک نفر که قهرمان بود و اعلام کردند و به عنوان جایزه بود و چون خوشش نمی‌آمد در جای دیگر ملک گرفته و تفاوت قیمت را پرداخت کرده است.

كد خبر : ۱۸۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۸


امام جمعه پلدختر گفت:برخی از مدیران نباید به خود اجازه دهند به خاطر اختلاف دیدگاه،فرزند شهید را از کار دولتی برکنار کنند.

كد خبر : ۱۸۹۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۰


همایش دختران آفتاب،ویژه برنامه شهادت حضرت رقیه (س) مراسمی با حضور کودکان سه تا پنج ساله در معمولان برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۴


مدرسه فرهیختگان خرم آباد با وجود قرار گرفتن در مرکز شهر، در شرایط نامناسبی قرار  دارد به طوری که روز به روز به سوی فرسودگی و وضعیت خطرناک ساختمانی پیش می رود.

كد خبر : ۱۹۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


بخشنامه وزارت آموزش و پرورش در خصوص کاهش ساعت کار بانوان دارای شرایط خاص به استانه ای سراسرکشور ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۹۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


‌تردد تانکرهای سوخت‌رسان عراقی از همه محورهای استان‌های لرستان، ایلام، خوزستان و چهارمحال و بختیاری‌ ممنوع است.

كد خبر : ۱۹۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


فرماندار پلدختر گفت:دستگاه های اجرایی از قبیل شرکت آب وفاضلاب روستایی و اداره میراث فرهنگی صنایع دستگی وگردشگری که از برنامه سند اقتصاد مقاومتی عقب افتاده اند ،جبران کنند.

كد خبر : ۱۹۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۴


با توجه به اینکه در شرایط پسابرجام، هربار قانون و تحریم جدیدی علیه ایران وضع و یا تمدید می شود چرا مسئولین همچنان برجام را یک دستاورد برای کشور می دانند و همچنان بر ادامه این توافق اصرار می ورزند.

كد خبر : ۱۹۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۷


سیاری اظهار کرد: در حوزه بهداشت مشکلی از نظر اعتبار و برنامه نداریم به شرطی که حمایت و پشتیبانی ادامه پیدا کند، این طرح با قوت ادامه خواهد داشت.

 

كد خبر : ۱۹۲۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


جمعی از فرزندان شاهد پلدختر با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه این شهرستان دیدار و به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

كد خبر : ۱۹۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


امام جمعه پلدختر گفت:همه باید مطیع قانون باشیم و به قانون اساسی که نشات گرفته از قرآن است باید توجه کنیم.

كد خبر : ۱۹۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۲


امام جمعه پلدختر گفت:آیت الله شاهرخی خرم آبادی از افتخارات لرستان که در دفاع از انقلاب و رهبری خوب عمل کرد.

كد خبر : ۱۹۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۴


ده نمکی خاطر نشان کرد: دنیا آبستن حوادث بسیار مهمی است و آنچه در 30 سال گذشته اتفاق افتاده نسبت به انچه پیش روی جوانان مخصوصا دانشجویان است بسیار ناچیز است، در سه دهه اخیر مسئله جنگ سرد بود اما امروز رویارویی ها به شدت در حال علنی شدن است و آنچه خود غربی ها تعبیر می کنند دنیا در آستانه جنگ جهانی سوم است.

كد خبر : ۱۹۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


امام جمعه موقت پلدختر گفت:آمریکا پس از شکست نظامی و اقتصادی از راه فرهنگی و شبکه های اجتماعی قصد نفوذ فرهنگی و به انحراف کشیدن جامعه خصوصا جوانان را دارد.

كد خبر : ۱۹۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۹


رهبر انقلاب با صدور پیامی درگذشت حاج علی آقا باقرزاده متخلص به «بقا» را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۹۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۰


به بهانه تسریع وهماهنگی در پیدا کردن آدرس ها با قدرنشناسی نام شهدا را از کوچه ها وخیابان ها برداشتند و نام هایی که هیچ نشانی از فرهنگ غنی این مرز و بوم ندارد بر آن ها گذاشته شد.

كد خبر : ۱۹۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


فرماندار پلدخترگفت:مسئولان در تکریم و خدمت رسانی به خانواده ها و فرزندان شهدا باید تلاش کنند و در اسین راه هم کوتاهی نکنند.

كد خبر : ۱۹۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


دولت یازدهم ماه‌های پایانی عمر خود را می‌گذراند و هرچه به خط پایان نزدیک می‌شود؛ کارهای تبلیغاتی و نمایشی دولت نیز به همان اندازه بیشتر و متنوع‌تر می‌شود؛ دولت در حالی از استخدام چند هزار نفری در دستگاه‌های اجرایی خبر می‌دهد که تنها در یک وزارت خانه آن تصمیم بر بیکار شدن بیش از هزار و 500 نیرو گرفته‌شده است.

كد خبر : ۱۹۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۱


مراسم جشن تکلیف دو هزار تن از دانش‌آموزان پسر مدارس شهر تهران، در حسینیه امام خمینی(ره) و با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۳


لرستان از دیرباز دارای هنرمندان و نوازندگان بزرگ و صاحب سبکی بوده است چنانکه این سنت و هنر اصیل از چند هزار سال پیش تاکنون نسل به نسل چرخیده و امروز نیز به وسیله نوازندگان جوان در اوج شکوفایی قرار دارد.

كد خبر : ۱۹۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۵


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: امروزه بسیاری از بیماری‌ها به خاطر نداشتن سلامت روح است و لذا ما باید به زندگی معنوی و سلامت روح نیز بیاندیشیم.

كد خبر : ۱۹۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۲۹


رونمایی از متن منشور حقوق شهروندی و پیامک رئیس جمهوری در این باره دستمایه طنز کاربران شبکه‌های اجتماعی شده، آنچه در این واکنش‌ها حائز اهمیت است مقایسه جالب دو کلید واژه حقوق نجومی و حقوق شهروندی با یکدیگر است.

كد خبر : ۱۹۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۱


کنایه لاریجانی به لرها با پاسخ قاطع فرمانده لرستانی قرار گاه خاتم الانبیاء  مواجه شد.

كد خبر : ۱۹۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۴


سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به تاکید مسئولان دستگاه قضایی به فساد مالی در صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: این فساد، فسادی است که در طول دوران انقلاب بی سابقه است و آقایان برای لاپوشانی این موضوع سناریویی را آغاز کردند.

 

كد خبر : ۱۹۵۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


دولت آقای روحانی اصرار دارد شرایط کشور را غیر قابل قبول و در «تهِ درّه» جلوه دهد و با همین گفتمان پا به عرصه انتخابات بگذارد. اما مردم «تغییر وضع موجود»‌ را می‌خواهند...

كد خبر : ۱۹۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


مهم‌ترین هدف شبکه‌های ماهواره‌ای، هدف قرار دادن خانواده‌هاست. این شبکه‌ها برای تمام اعضای خانواده، برنامه تولید و پخش می‌کند.

كد خبر : ۱۹۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


حضرت آیت الله خامنه‌ای تأکید کردند: پیشرفت علمی به تنهایی یک ملت و کشور را سعادتمند نخواهد کرد بلکه همراه شدن حرکت علمی با آرمانهای والای معنوی و انقلابی، زمینه‌ساز به سامان رسیدن مسائل کشور و الگو شدن آن برای منطقه و دنیای اسلام و جهان خواهد بود.

كد خبر : ۱۹۵۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۳


دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان  گفت: به محض اطلاع از وضعیت نامناسب سکونتگاه یک خانواده در حاشیه شهر خرم‌آباد بلافاصله اقدامات لازم برای رفع مشکلات آنها انجام شد و این خانواده هم اکنون تحت مراقبت هستند.

كد خبر : ۱۹۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۴


یکی از پدیده هایی که  بیش از پیش در حال خودنمایی است بحث نگهداری از حیوانات خانگی است؛ از تعداد روبه افزایش زنان و مردانی که با حیوان های خود قدم در معابر عمومی می زنند و خیابان های شهررا به تصاحب خود در آورده اند تا گسترش مراکز فروش این حیوانات...

كد خبر : ۱۹۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۶


در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار، «آغازی بر یک پایان» بهترین اثر بخش تولیدات رادیویی، «جزیره فارسی» بهترین اثر بخش جنگ نرم، «دوئل» بهترین مستند داستانی کوتاه و «ترمینال غرب» بهترین فیلم بلند داستانی معرفی شد؛ «شب‌نامه» هم جایزه ویژه هیأت داوران را دریافت کرد.

كد خبر : ۱۹۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۸


رهبر انقلاب اسلامی در پیامی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۹۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


مرحوم هاشمی می‌نویسد: وجوهی که در گاوصندوق دفترم موجود است، در اختیار بیت‌المال بگذارند.

كد خبر : ۱۹۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


مقامات سیاسی و جهانی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۹۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم در تهران برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱


مسئول تولیت آستان حرم سید نعمت الله جزایری گفت:طرح توسعه حرم مطهر علامه سید نعمت الله جزایری در سه فاز اجرایی می شود که نیازمند کمک خیرین،نوادگان وفرزندان علامه جزایری هستیم.

كد خبر : ۱۹۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


کارشناس مسائل مذهبی و اجتماعی گفت: تقلیدهای بی‌حساب و کتاب و کورکوانه از فرهنگ غرب، تبعات زیادی را به دنبال دارد که از جمله آنها می‌توان به مشکلات موجود در عرصه ازدواج اشاره کرد.

كد خبر : ۱۹۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


مسئول مرکز فضای مجازی سازمان بسیج مستضعفین گفت: ارتقاء سطح سواد فضای مجازی و استفاده از فناوری های نوین ارتباطی در بین مردم خصوصا" نسل جوان و نوجوان باید مورد اهتمام جدی همه بخش ها باشد و بسیج تلاش می کند نقش مهمی در ارتقاء سواد فضای مجازی مردم ایفا کند.

كد خبر : ۱۹۷۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۸


عضو هیئت رئیسه مجلس نهم با بیان اینکه راهکار عقیم‌سازی کارتن خواب‌ها برخاسته از یک ذهن بیمار است، گفت: فقر مرگ فضیلت‌های انسانی و نقطه شروع آسیب‌های اجتماعی است.

كد خبر : ۱۹۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


بیکاری یکی از معضلاتی است که این روزها بیشتر خانواده‌‌ها با آن روبه‌رو هستند.

كد خبر : ۱۹۸۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


پلدختر با داشتن پنج رودخانه دائمی از قبیل مادیان رود ،کشکان وسیمره هنوز با گذشت بیش از 30سال هنوز سدی در پلدختر احداث نشده و حالا احداث سد کشکان(معشوره) باعث نگرانی مردم پلدختر شده است.

كد خبر : ۱۹۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


کمپ ماده 16؛ تنها کمپ دولتی زنان معتاد در استان است که در محیطی نامناسب و فضایی کوچک قرار دارد اما با این وجود"فرشته" های زیادی در آن نجات یافته اند.

كد خبر : ۱۹۸۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


اظهارات سخنگوی دستگاه قضا مبنی بر ارتباط برادر رئیس جمهوری با یک بدهکار بانکی در روزهای گذشته واکنش های زیادی در پی داشت که در ادامه به بازخوانی برخی از این واکنش ها می پردازیم

كد خبر : ۱۹۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷


قانون سرقفلی که در زمان سلطنت پهلوی ایجاد شد همچنان ادامه دارد و منجر به ایجاد معضلاتی در واحدهای صنفی شده که در صورت ادامه به ایجاد پلاسکوهایی دیگر منجر می شود.

كد خبر : ۱۹۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به جانفشانی های بسیجیان در دوران دفاع مقدس گفت: جانفشانی های آتش نشانان در مواجهه با حادثه غم انگیز ساختمان پلاسکو یاد آور همان رشادت هاست و ملت ایران قدردان فرزندان دلیر خود می باشد.

كد خبر : ۱۹۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۱


مجرم ازطریق تلگرام، گوشی‌های تلفن هک شده و هکرها از این طریق به تصاویر و محتویات گوشی دسترسی پیدا نموده، شخص را تهدید و در نهایت ازشخص مالک گوشی می‌تواند هرگونه مطالبه داشته باشد.

كد خبر : ۱۹۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳


براساس تبصره 4 آیین نامه سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور کلیه محکومان به استثنای مشمولین ماده 221 در صورت ازدواج یا فوت یکی از بستگان درجه یک آنها (پدر، مادر، فرزند، همسر، برادر و خواهر) بدون لحاظ شرایط مذکور در این ماده از یک نوبت مرخصی بهره‌مند می‌شوند.

كد خبر : ۱۹۹۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۳


در مراسمی که با حضور امام جمعه و مسئولین بخش معمولان از بانوان فعال در انجمن اولیا ومربیان تجلیل شد .

كد خبر : ۱۹۹۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


به همت بسیج جامعه پرشکی لرستان بیمارستان صحرایی با عنوان" شهید هوشنگ الهیاری" در بخش سرابحمام از توابع شهرستان پلختر به منظور ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مناطق محروم شهرستان برپا شد.

كد خبر : ۱۹۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۹


به مناسبت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مراسم اهدای جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد معمولان با حضور امام جمعه ومسئولان محلی برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


در مراسمی با حضور امام جمعه،مدیرآموزش وپرورش وجمعی از مسئولان محلی،جشنواره ملی هویت کودکان ایران اسلامی در معمولان برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


حضرت آیت الله خامنه‌ای انتفاضه کنونی در سرزمین‌های اشغالی را که برای سومین بار آغاز شده است، مظلوم‌تر از دو انتفاضه قبل، اما حرکتی درخشان و پر امید ارزیابی کردند و گفتند: به‌اذن‌الله خواهید دید که این انتفاضه، مرحله بسیار مهمی از تاریخ مبارزات را رقم خواهد زد و شکستی دیگر بر رژیم غاصب تحمیل خواهد کرد.

كد خبر : ۲۰۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۳


رئیس جمهور با بیان اینکه اگر از تعامل با جهان بگوییم برخی‌ افراد بدشان می‌آید گفت: برخی‌‌ها از تقابل با جهان خوششان می‌آید، نمی‌دانم این تقابل چه چیزی برایشان آورده، البته برای برخی نان آورده است.

كد خبر : ۲۰۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸


فرمانده انتظامی پلدختر گفت:بر اثر برخورد دو دستگاه کمپرسی و موتور سیکلت در بخش معمولان،یک نفر جان باخت.

كد خبر : ۲۰۱۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۱


محمدرضا رستمی در حاشیه برگزاری چهارمین گردهمایی معاونان امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در شیراز در جمع خبرنگاران افزود: در حال بررسی زمینه‌های همکاری در کارگروهی مشترک با بانک مهر ایران هستیم و از طریق دولت این موضوع را پیگیری می‌کنیم تا درصدی از منابع جاری دولت از طریق بانک مهر ایران مدیریت شود.

كد خبر : ۲۰۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴


سامانه ساماندهی سهام عدالت فردا(سه شنبه)قرار است با حضور رئیس جمهوری و وزیر اقتصاد رونمایی شود؛ بر این اساس۴۷ میلیون ایرانی طی ده روز می توانند صورتحساب سهام عدالت خود را دریافت کنند.

كد خبر : ۲۰۲۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۶


امام جمعه موقت پلدختر گفت:مسئولان بنیاد شهید وامورایثارگران نسبت به رفع دغدغه های فرزندان خانواده های شهدا،جانباز وایثارگر اقدام کنند.

كد خبر : ۲۰۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۰


رهبر معظم انقلاب به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه(س) با شرایط و ضوابط عفو یا تخفیف مجازات برخی محکومان موافقت کردند.

كد خبر : ۲۰۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴


رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج رضا فلاوند پدر بزرگوار شهیدان والامقام فرج الله، فضل الله و ناصر فلاوند، را تسلیت گفت.

كد خبر : ۲۰۲۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷


رئیس بنیاد شهید شهرستان خرم‌آباد گفت: مادر شهیدان حجت‌الله و فضل‌الله قلایی به دیار باقی شتافت.

كد خبر : ۲۰۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۷


جمله معروف «من حقوق دان هستم» روحانی، شاید بسیاری را امیدوار کرد که منتخب آنها با توجه به «حقوق» بتواند در راه احقاق حقوق آنها تلاش کرده و با متخلفان و غارتگران بیت‌المال برخورد کند اما گویا این امید سرابی بیش نبود!

كد خبر : ۲۰۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸


کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با بیان اینکه این روزها ما واقعیت‌های تلخ و شیرین در کشورمان زیاد می‌بینیم، گفت: مردم در 29اردیبهشت تصمیم خواهند گرفت و سکان دار اجزایی مدیریت کشور را مشخص خواهند کرد.

كد خبر : ۲۰۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۳


بسیج دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در نامه به مردم اعلام کرد: آقای حسن روحانی بنا بر ادعا، پنج سال صرف تحصیل در دانشگاه انگلیسی در مقاطع ارشد و دکتری کردند اما کمترین تسلطی بر زبان انگلیسی ندارند.

كد خبر : ۲۰۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴


محورهای سخنان 6 نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۲۰۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۵


بازار شهرستان کوهدشت، روایتِ کارگران بیکار و دستفروش‌هایی است که پس از سال‌ها هنوز دستِ کارگری‌شان به آرزویِ یک خانه نرسیده است‌.

كد خبر : ۲۰۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


یک کارشناسی سیاسی گفت:حجت الاسلام روحانی نباید برای تبلیغات انتخابات و فریب افکار عمومی معدن چیان گلستان را به ابزار تبلیغاتی تبدیل کند.

كد خبر : ۲۰۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


سند آموزش 2030 چندی پیش در کشورمان رونمایی شد و مطابق آن و تعهداتی که کشورمان دارد، باید اموری را انجام دهد که تعارضات و مغایرت‌هایی را با خود به همراه دارد که از جمله آن متهم شدن کشورها به وجود خشونت و تبعیض جنسیتی است.

كد خبر : ۲۰۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


دختر وزیر آموزش و پرورش دولت یازدهم، حاشیه‌سازترین آقازاده این روزها و تا حدی پاشنه آشیل دولت حسن روحانی شده است، باید منتظر ماند و دید که سرانجام این پرونده به کجا ختم می‌شود و قوه قضاییه چه تصمیمی در این باره اتخاذ می‌کند.

كد خبر : ۲۰۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷


فرمانده کل قوا فرمودند: انتخابات یکی از زمینه‌هایی است که هم میتواند مایه‌ی اعتلا و آبرو بشود هم میتواند مایه‌ی ضعف و سستی و ایجاد مشکلات بشود.

كد خبر : ۲۰۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۰


همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان وجشن ولادت حضرت مهدی (عج) مراسم جشنی با حضور اقشار مختلف مردم ومسئولان محلی در بوستان شهر معمولان برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۲


پوشش متن و حاشیه‌های سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۲۰۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


یک کارگر کوهدشتی، در حین کار در یک شرکت خصوصی به‌علت عدم وجود لوازم ایمنی جان خود را از دست داد.

كد خبر : ۲۰۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۴


بیش از هزار نفر از اساتید دانشگاه‌های کشور در نامه‌ای خطاب به ملت بزرگ ایران از «سید ابراهیم رئیسی» حمایت کرده و نوشتند: معتقدیم، «سید ابراهیم رئیسی» بهترین فرد برای تغییر مدیریت و مناسبات کشور به نفع مردم است.

كد خبر : ۲۰۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۵


رهبر معظم انقلاب در پیامی به مناسبت انتخابات 29 اردیبهشت ضمن تشکر از حضور پر شور و گسترده مردم در این انتخابات، فرمودند: به رئیس جمهور محترم و همه‌ کسانی که در دولت آینده شرکت خواهند داشت تأکید می‌کنم که کار و تلاش برای برطرف کردن مشکلات کشور را در پیش گیرند.

كد خبر : ۲۰۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰


بخشی از مشکل اصلی در این میان دخالت فرزندان آقای میرزاده در امور دانشگاه ‌آزاد و دخالت آنها در انعقاد قراردادهای مالی کلان است که اسناد همه اینها موجود است. حتی اظهارات بعضی از روسای واحدهای دانشگاه آزاد موجود است که با امضاء خط خود دراین‌باره نوشته‌اند.

كد خبر : ۲۰۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


نفوذ فرهنگی به این معناست که استکبار جهانی برای بی‌اعتقاد کردن خانواده‌ها از باورها و اصول آنها استفاده می‌کند و هدف آنها ریشه‌کن کردن این باورها و عقاید است و در این راستا، خانواده ها، نهادها و بخصوص نهاد آموزش و پرورش که مسؤلیت خطیر هدایت و پرورش نسل آینده کشور را به دوش دارد، هدف اصلی این نفوذاند.

كد خبر : ۲۰۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۰۹


صدوسیزدهمین نشست خبری سخنگوی قوه قضائیه امروز با حضور نمایندگان رسانه‌ها برگزار شد.

كد خبر : ۲۰۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان گفت: شهرداری خرم‌آباد هر چه سریعتر طرح تفصیلی مناطق آسیب خیز شهر خرم‌آباد را تهیه کند.

كد خبر : ۲۰۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰


دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران از قطعی شدن حکم پرونده واردات پوشاک دختر وزیر آموزش و پرورش خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


مادر سرداران شهید سید مصطفی و سید جواد میر شاکی به فرزندان شهیدش پیوست.

كد خبر : ۲۰۷۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵


تولیت آستان قدس رضوی در جمع گروهی از فرزندان شاهد گفت: بسیاری از مسائل کشور و هم‌چنین مسائل دوران دفاع مقدس را جوانان حل کردند؛ امام(ره) جوانان را باور داشت و مقام معظم رهبری نیز حقیقتا جوانان را باور دارند.

كد خبر : ۲۰۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


حمله موشکی و پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران به مواضع تروریستی گروه های تکفیری صهیونیستی داعش در سوریه ملت ایران را خوشحال کرد.

كد خبر : ۲۰۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۹


رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: عملیات موشکی سپاه علیه مواضع داعش در سوریه، فقط عملیات نظامی نبود، بلکه یک پیام روشن بود.

كد خبر : ۲۰۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: بزرگترین خطر امروز در جامعه و ریشه تهاجم فرهنگی بی‌حیایی است و بعضی افراد آنقدر بی‌حیا هستند که هر ‌کلامی را بی‌پروا به زبان می‌آورند. 
كد خبر : ۲۰۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۰۹


یک رسانه آمریکایی بامداد شنبه گزارش داده با انجام یک اصلاح در فرمان مهاجرتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا زن و مردهای اتباع شش کشور هدف می‌توانند وارد خاک آمریکا شوند.

كد خبر : ۲۰۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰


از ابتدای ماه رمضان یک مسجد در بروجرد اقدام به تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند کرده و در طول یک ماه با حضور و مشارکت چشمگیر خیرین و مردم تا کنون سه جهیزیه تکمیل شده و با دستان توانمند مردم خیر این زوج ها راهی خانه بخت شده اند.

كد خبر : ۲۰۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۳


بد حجابی یا بی حجابی افراد در جامعه بعنوان یکی از مهمترین معضلات جامعه اسلامی است که عوامل متعددی در سالهای اخیر در ترویج آن نقش داشته است که مهمترین آن کمرنگ شدن اعتقاد به فرهنگ حجاب در خانوادها  می باشد.

كد خبر : ۲۰۹۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۱


امروز مردم لرستان از مدیران ناکارآمد شکایت دارند و نمایندگان مردم لرستان نیز همچون مردم معتقدند برخی مدیران نالایق، لرستان را در حوزه عمران و اقتصاد تا لبه پرتگاه کشانده اند.

كد خبر : ۲۰۹۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۳۱


با اعلام نتایج کنکور ۹۶، هزینه‌تراشی‌های صنعت کنکور همچنان برای داوطلبان ادامه دارد و در این مرحله موسسات خصوصی با برگزاری همایش‌های مختلف این بار برای انتخاب رشته فعال شده‌اند.

كد خبر : ۲۰۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۵/۲۲


در فضای روانی نامناسبی که مردم لرستان همچنان درگیر اختلاس در شهرداری و دستگیری برخی از متخلفین هستند،ژن برتر استخدام دورهمی سیاسی در دانشگاه پیام نور لرستان لایه های پنهان لابی گری های سیاسی بیشتر آشنا می کند.
كد خبر : ۲۱۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۰۶


مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست‌جمهوری گفت: هر نهاد و دستگاهی در قانون جذب جدید که به بهانه نداشتن دیپلم فرزندان شهدا، ایثارگر و جانبازان را استخدام نکند خلاف قانون عمل کرده است.

كد خبر : ۲۱۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۱


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:نقش معلمان در تعلیم وتربیت فرزندان ما برکسی پوشیده نیست و دولت بایستی به مطالبات این قشر زحمتکش توجه کافی داشته باشد.

كد خبر : ۲۱۰۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳


طی مراسمی با حضور نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و معاونت پرورشی آموزش وپرورش لرستان،آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۲۱۰۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳


لرستان پادگان مشق دگر دیاران شده که سربازانک آنان را با اغوش باز می‌پذیرد، می پروراند، مشق می‌دهد و ازآن‌ها ژنرال‌هایی می‌سازد که در پایان این دایه رنجور خود را بی هیچ محبتی ترک می‌کنند.

كد خبر : ۲۱۱۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


لرستان پادگان مشق دگر دیاران شده که سربازانک آنان را با اغوش باز می‌پذیرد، می پروراند، مشق می‌دهد و ازآن‌ها ژنرال‌هایی می‌سازد که در پایان این دایه رنجور خود را بی هیچ محبتی ترک می‌کنند.

كد خبر : ۲۱۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۷


ساعت 9 شب روز سه شنبه 19/8/2003 برای اشغالگران شب سختی بود. رائد مسک از فرزندان مقاومت فلسطین ضربه‌ای جدید به امنیت پوشالی اسرائیل زد.

كد خبر : ۲۱۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


دستگاه های فرهنگی دولت اعتدال که در انعکاس مسائل ارزشی پای لنگی دارند این بار در آموزش وپرورش لرستان اقدام به انتشار کتب آموزی کرده اند که در تهیه آن قصوراتی رخ داده است.

كد خبر : ۲۱۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۱


از گذشته تا کنون دشمنان همواره در تلاش بودند تا با ترویج بدحجابی و بی حجابی برای انحراف جوانان و گسترش فرهنگ غرب به اهداف خود برسند و امروز با تبلیغات مسموم و مُدگرایی به دنبال ترویج بی حجابی هستند.

كد خبر : ۲۱۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: ۳ هزار و ۳۳۹ نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران در لرستان بیکار هستند.

كد خبر : ۲۱۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲


رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری پلدختر گفت:اعتبار 213میلیون تومان برای احداث یادمان شهدای گمنام پلدختر در بودجه96مصوب شده است.

كد خبر : ۲۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


رئیس کمیته امداد امام(ره) پلدختر گفت:ابتدای امسال تاکنون به314نفر از مددجویان تحت پوشش تسهیلات اشتغالزایی پرداخت کرده ایم.

كد خبر : ۲۱۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۳


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با صدور پیامی جان باختن ۳۰ تن از خدمه کشتی نفت‌کش "سانچی"را تسلیت گفت.

كد خبر : ۲۱۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۴


معاون فرماندار پلدخترگفت:شهرداری نسبت به قانون نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی از محل درآمدی اقدام کند.

كد خبر : ۲۱۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷


خاندان پهلوی در زمان حکومت خود در ایران با فسادهای اخلاقی و مالی بسیارشان، زندگی ذلت‌باری برای خود رقم زدند و مرگشان نیز به همان اندازه ننگین و خفت بار بود.

كد خبر : ۲۱۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰


جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت:نگذاریم فضای یاس و ناامیدی در کشور به وجود بیاید، رهبر انقلاب بارها درباره معیشت به مسئولان تذکر داده که باید مشکلات را برطرف کنند.

كد خبر : ۲۱۳۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۱


همسر شهید مدافع حرم بروجردی گفت: سالروز ولادت حضرت زینب(س) حال و هوای دیگری داریم و عشق به حضرت زینب(س) سبب شد تا همسرم جان خود را تقدیم کند و امروز افتخار می کنم که همسر مدافع حرم هستم.

كد خبر : ۲۱۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۳


رئیس  دادگستری پلدختر گفت:در سرقت احشام ،خودرو ومنازل،مالباخته90درصد مقصر است و اگر همه به قانون توجه کنیم شاهد اغتشاش و نا امنی نخواهیم بود.

كد خبر : ۲۱۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱


بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، مرحله دوم سود سهام عدالت طی امروز به حساب ۱۴ میلیون و ۵۳۷ هزار ایرانی واریز می شود.

كد خبر : ۲۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۲


پروژه عظیم مرکز فرهنگی لرستان با بی مهری مسئولان و عدم پیگیری جهت تخصیص اعتبار ملی برای تکمیل آن بعد از گذشت ۱۰سال هنوز به بهره برداری نرسیده است.

كد خبر : ۲۱۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳


ساعتی پیش عزت اله بیرانوند در مراسمی از قبل پیش بینی نشده به عنوان سرپزست جدید آموزش وپرورش پلدختر منصوب شد.

كد خبر : ۲۱۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰


پس از انجام تکریم ومعارفه سرپرست آموزش وپرورش پلدختر در 30بهمن ماه،حالا باگذشت48ساعت از برگزاری این جلسه اداره آموزش وپرورش شهرستان با دو سرپرست کار خود را در روزهای آغازین اسفندماه شروع کرده است.

كد خبر : ۲۱۴۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۲


 امروزه بسیاری از زنان جامعه بنا به دلایلی از جمله فوت همسر ، طلاق ، اعتیاد همسر و یا در زندان بودن همسر، سرپرست خانواده ای را به عهده دارند که توانمندسازی آنها نقش مهمی بر سلامت کودکان و استحکام این خانواده ها خواهد داشت.

كد خبر : ۲۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۰۶


فرمانده انتظامی پلدختر گفت:دستگاه های خدمات رسان در شهرستان پلدختر برای استقبال ،اسکان و امنیت مسافرین نوروزی با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

كد خبر : ۲۱۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۷


فرمانده انتظامی لرستان گفت:در رابطه با انتشار کلیپ تیراندازی در خرم آباد وانتشار آن در فضای مجازی چهار نفر دستگیر ویک نفر هم از طریق پلیس فتا تحت تعقیب است.

كد خبر : ۲۱۶۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷


امام جمعه پلدختر گفت:رزمندگان لرستان به خصوص شهخرستان پلدختر در عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر مجاهدت و ایثار کردند.

كد خبر : ۲۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳


مالکیت مشاع و دعاوی تصرفات در دو بعد حقوقی و کیفری به موضوعی اختلاف برانگیز تبدیل شده که هر کس به ضم خود بدون توجه به واقعیت ها به آن نظر  و حق می دهد.

كد خبر : ۲۱۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۰


 مردم روزه دار و انقلابی شهرستان پلدختر روز جمعه  با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس با حمایت از تداوم مبارزه مردم فلسطین و امت اسلامی برای آزادی قدس شریف بر آزادی قبله نخستین مسلمین تاکید کردند.

كد خبر : ۲۱۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۸


روستای «پران پرویز» پلدختر با جمعیت هزار و ۳۰۰ نفر با افت فشار و قطعی یک ماهه آب آشامیدنی مواجه است تا این امر موجب ایجاد مشکلات فراوان برای مردم روزه دار این روستا شود.

كد خبر : ۲۱۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲


«امیر محمد» کودک پنج ساله‌ای که مبتلا به بیماری «هیدروسفالی» است، شرایط سختی را می‌گذراند و جمجمه اش مدام آب می‌آورد، کمرش شکافت خورده و پایش معلول است، چشم انتظار کمک مردم نوع دوست برای ادامه روند درمان است.

كد خبر : ۲۱۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۶


فرمانده سپاه ناحیه پلدختر گفت:دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هوشیاری وبصیرت بسیجیان پلدختری رادر رزمایش محمد رسول الله(ص)2 به روشنی درک خواهند کرد.

كد خبر : ۲۱۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۷


همزمان با دیگر شهرهای لرستان،رزمایش بزرگ محمد رسول الله (ص)2 با حضور پرشور بسیجیان دارالمومنین لرستان برگزار شد.

كد خبر : ۲۱۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۸


نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد به مناسبت شهادت شهید زنده سیدنورخدا موسوی پیامی صادر کرد.

كد خبر : ۲۱۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۶


با اجرای قانون بازنشستگی کلیه دستگاه‌های اجرایی کشور مکلف هستند تا تاریخ 27 آبان ماه به سرعت بازنشسته‌های خود را تعیین تکلیف و با آنها تسویه حساب کنند، در غیر این صورت عملکرد آنها تخلف بوده و برخورد قانونی می شود.

كد خبر : ۲۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۱


فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی بابیان اینکه در سال 93 که داعش تا «خانقین» آمد، 17 مورد عملیات شناسایی بالای سر داعش انجام دادیم اما جرئت نکردند حتی یک گلوله به سمت ما شلیک کنند.

كد خبر : ۲۱۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳


در پی ارتحال حضرت آیت‌الله سیدمحمود هاشمی‌شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو مجلس خبرگان، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیام تسلیتی صادر کردند.

كد خبر : ۲۲۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۰۴


رئیس کمیته امداد امام(ره) گفت:همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر،236 طرح اشتغالزایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در این شهرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۲۲۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۵


درحالی که پیشتر ارتش ایران از نظر تجهیزات و توانایی ساخت انواع مختلف ادوات جنگی یک ارتش وابسته بود اما پس از ۴ دهه با استفاده از تجربیات ارزشمند جنگ تحمیلی توانست مقتدرانه گام در مسیری بگذارد که لرزه بر تن دشمنان و کسانی که ذره و مویی به فکر تجاوز و تعدی به این آب و خاک داشتند، بیندازد.

كد خبر : ۲۲۱۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۷


در مراسمی با حضور سرلشکر جعفری در کارخانه زیرزمینی تولید موشک‌های بالستیک نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از موشک بالستیک هوشمند زمین به زمین دزفول رونمایی شد.

كد خبر : ۲۲۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۱۸


به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با تشکر از حضور سرافرازانه و دشمن‌شکن مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیانیه‌ای مهم و راهبردی را در ۷ سرفصل اساسی صادر کردند.

كد خبر : ۲۲۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۴


برادر شهید بروجی با اشاره به  سنگ تمام ملت در راهپیمایی 22بهمن گفت: مسئولین ناکارآمدی که قدر این مردم عزیز را ندانسته و راهکاری برای مشکلات اقتصادی ندارند بدانند اگر در حق این مردم کوتاهی کنند و قدردان آنها نباشند رسوا می شوند.

كد خبر : ۲۲۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸


معاون فرماندار پلدختر گفت:در راستای گرامیداشت هفته زن، برنامه های فرهنگی ،هنری در شهرستان پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۲۲۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰


دانش آموز پایه هشتم از شهرستان پلدختر طی نامه ای بر ادامه راه شهدا و حمایت از خانواده های معظم شهدا تاکید کرد.

كد خبر : ۲۲۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴


دانش آموز پایه هشتم از شهرستان پلدختر طی نامه ای بر ادامه راه شهدا و حمایت از خانواده های معظم شهدا تاکید کرد.

كد خبر : ۲۲۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۴


به مناسبت ولادت با سعادت انسیه حورا حضرت فاطمه زهرا(س) مراسم جشن بزرگ کوثر در سالن فجر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار شد.

كد خبر : ۲۲۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷


روز مادر فرصتی است تا به دور از همه دغدغه ها به دیدار مادران مهربان و ودلسوز برویم که عمر و جوانی خود را به پای فرزندان ریختند.

كد خبر : ۲۲۱۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷


پدر به سراغ قفسه‌های کتابخانه می‌رفت، کتابی را برای فروش برمی‌داشت، اما فروش آن کتاب برایش ناگوار می‌آمد و لذا آن را به جای خود می‌گذاشت؛ دومی را برمی‌داشت، سومی را برمی‌داشت،... تا اینکه ناچار برخی را انتخاب می‌کرد و برمی‌داشت.

كد خبر : ۲۲۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۹


عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: حساسیت فصلی یکی از مشکلاتی است که برخی از افراد در فصل بهار و پاییز  به آن مبتلا می‌شوند که معمولا فاکتور ژنتیک نقش مهمی در بروز این بیماری ایفا می کند.

كد خبر : ۸۴۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰


جمعی از جوانان در نامه‌ای خطاب به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند: برای تحقق همه توصیه‌ها و تکالیف راهبردی در بیانیه گام دوم انقلاب با یکدیگر پیمان برادری و جوانمردی بسته‌ایم.

كد خبر : ۲۲۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۵


رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری پلدختر از نجات دو نوجوان مسافر نوروزی ار صخره های ارتفاعات مله کوه شهرستان پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۲۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳


یک کارشناس رسانه گفت: سلبریتی‌ها در مقاطعی به گروه فشار تبدیل شده و همین افراد منجر به امضاء شدن ترکمنچای و گلستان و ... می‌شوند؛ همان کسانی که تا کوچک‌ترین اتفاقی بیفتد، سریع به کشورهای دشمن پناهنده می‌شوند.

كد خبر : ۲۲۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۲۹


نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد گفت:مسئولین در ارتباط با مردم سیل زده برای امر بازسازی مسکن اهتمام ویژه ای انجام شود.

كد خبر : ۲۲۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۹


طبق آمار ثبت احوال لرستان آمار ولادت و ازدواج در استان کاهش یافته و این روند نزولی زنگ خطری است که باید جدی گرفته شود.

كد خبر : ۲۲۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۵


زندگی تجملاتی برخی از مسئولان با حقوق‌های نجومی و خانه‌های لوکس و گران‌قیمت در محله‌های اشرافی‌نشین این تلقی نه چندان بی‌مورد را در مردم ایجاد کرده است که افزایش قیمت‌ها و مشکلات معیشتی فقط سهم آنان است.

كد خبر : ۲۲۵۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۸/۲۷


رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا گفت: پس از بررسی و آزمایشات تخصصی مشخص شد که قرص‌های موجود در کیک های خوراکی، قرص هیوسین بوده است.

كد خبر : ۲۲۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۲


با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی جامعه شاهد شکل‌گیری نوع جدیدی از سوءاستفاده از کودکان برای کسب درآمد شد، این کودکان لباس آلوده، پاره و پوسیده به تن ندارند، محل کارشان به جای پشتِ چراغ‌‌های قرمز، خانه‌های لوکس است.

كد خبر : ۲۲۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۵


معاون غذا وداروی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 4مورد کیک با محتوای قرص در استان لرستان گزارش شد.

كد خبر : ۲۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۵


پس از گذشت چندین روز از ماجرای کیک‌های حاوی قرص در استان لرستان هنوز نوع قرص، احتمال آلوده بودن آن‌ و بازداشت عاملین این موضوع بیان‌نشده است.

كد خبر : ۲۲۵۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۸


ماجرای اعتراض به سریال‌های تلویزیونی موضوع جدیدی نیست اما نکته قابل توجه این است که این بار دامپزشک‌ها هم نسبت به سریال «زیر همکف» اعتراض کرده‌اند.

كد خبر : ۲۲۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۲۹


استخدام آموزشیاران نهضت سواد آموزی در خلا بی تدبیری های نمایندگان مجلس و دولتمردان وارد فاز بی کیفیت سازی عرصه تعلیم وتربیت در کلان شهرها شد.

كد خبر : ۲۲۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۹/۳۰


سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور آخرین آمار از چهار رویداد حیاتی (تولد، مرگ، ازدواج و طلاق) را اعلام کرد و گفت: میزان ازدواج ثبت شده بیش از طلاق شده است.

كد خبر : ۲۲۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۳


در پی شهادت سردار فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران رهبر معظّم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای پیامی صادر کردند .

كد خبر : ۲۲۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۳


رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بعد از ترور سردار سلیمانی آمریکایی‌ها ۱۶ کشور را واسطه قرار دادند تا ایرانی‌ها کاری نکنند یا اگر کاری هم‌ می‌کنند یکی از سران آمریکا را ترور کنند.

كد خبر : ۲۲۶۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۴


پیکرهای سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای مقاومت بر دستان لشکر میلیونی منتقمان در تهران تشییع شد.

كد خبر : ۲۲۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶


امام جمعه پلدختر گفت:شهادت شهید سلیمانی، انسجام و وحدت بین آحاد مردم و مسلمانان را بیشتر کرد و سیلی سپاه به آمریکا ،اقتدار ایران را اثبات کرد.

كد خبر : ۲۲۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰


نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: با تبدیل شدن پایگاه عین الاسد به عین الاجسد توسط سپاه اسلام وحشت در میان سردمداران آمریکا ایجاد شد.

كد خبر : ۲۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۰


 جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت:حضور ومشارکت حداکثری در انتخابات مطالبه رهبری و حاج قاسم سلیمانی است.

كد خبر : ۲۲۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳


فرمانده کل سپاه گفت: دوست داشتم داخل این هواپیما باشم و با این عزیزان سقوط کنم اما شاهد این ماجرای غم‌انگیز نباشم.

كد خبر : ۲۲۶۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳