اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۴۹۵۴    عبارت مورد جستجو: محمد

وزیر امور خارجه کشورمان سفری را به همرا خانواده خود به شهر مقدس قم داشت.

كد خبر : ۶۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۲


بیان روز:"هانيه توسلي" در برنامه "هفت" به نكات جالبي در مورد فيلم سينمايي"دهليز" بازي خود و "عطاران" اشاره كرد.

كد خبر : ۴۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۸۱/۱۰/۱۹


در حاشیه دیدار های تعدادی از دولتی ها با یکی از عناصر فتنه گرد در فتنه 88، محمد خاتمی، تعدادی نیز در حوزه سلامت به ملاقات خاتمی رفتند و با او به گفتگو نشستند.

كد خبر : ۸۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۸۳/۰۱/۱۹


فرازي از وصيت نامه شهيد حبيب الله شفيعي جانشین گردان مالک اشتر ازنا به روایت پسرش دکتر صادق شفیعی.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۶/۰۷


در واقع فتنه سال 88 برآیند همه فتنه‌هایی بود که از پیش از پیروزی انقلاب تا دوره خاتمی با هدف در هم کوبیدن یا انحراف انقلاب اسلامی در فضای داخلی و بین‌المللی علیه انقلاب دنبال شده بود و به صورت مختلف فعالیت می‌کردند.

كد خبر : ۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


دبیر اجرایی جشنواره فیلم عمار در غرب کشور در لرستان گفت: استقبال از جشنواره فیلم عمار در سطح کشور و به خصوص استان لرستان بی‌نظیر است.

كد خبر : ۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


فرماندار ازنا گفت: بانک‌های شهرستان ازنا از طرح‌های اشتغالزایی این شهرستان برای اشتغال جوانان حمایت کنند.

 

كد خبر : ۱۱۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هفته گذشته یکی از هفته‌های شلوغ احزاب اصولگرا و اصلاح‌طلب بود که به رفت‌و آمدهای انتخاباتی و نامه‌نگاری با کاندیداهای احتمالی گذشت.

كد خبر : ۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیین ویژه بزرگداشت سالروز رحلت پیامبر اكرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) همزمان با 28 صفر، با حضور گسترده و باشكوه مردم مومن و ولایی لرستان در مصلاهای نماز جمعه شهرستان های مختلف استان برگزار می شود.

كد خبر : ۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


كد خبر : ۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پس از پیگیری برای تعیین وضعیت تالاب "بیشه دالان" بروجرد نوبت به تالاب "گری بلمک" پلدختر رسید تا جلسه ای برای رفع مشکلات این تالاب و احیای آن در فرمانداری پلدختر برگزار شود.

كد خبر : ۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ثبت‌احوال پلدختر گفت: اسامی فاطمه و حسین بیشترین فراوانی نام دختر و پسر را در 9 ماهه امسال در پلدختر را دارند.

كد خبر : ۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: با حکم سیدمحمد حسینی احمد علمشاهی مدیرکل جدید دفترامور چاپ وزارت ارشاد شد، در حالی که یوسف افراش تنها دو هفته بود که در سمت جدید خود منصوب شده بود و پیش از آن به عنوان سرپرست فعالیت می‌کرد.

كد خبر : ۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:از نکات جالب توجه جلسه امروز مجلس استفاده علی لاریجانی و عبدالرضا مصری از واژه کثافت‌کاری‌ و همچنین دست نوشته یک نماینده درباره زورگویی هیئت رئیسه بود.

كد خبر : ۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جانشین وزیر دفاع گفت: شهید اسلامی یکی از متخصصین صنعت دفاعی بود، در شرایط کاملا خطرناک و سخت دشمن، اولین موشک سوخت جامد مرکب ساخت ایران را با موفقیت با برد بیش از ۱۷۰ کیلومتر تست کرد.

كد خبر : ۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرکل محیط زیست استان لرستان گفت: 6 شکارچی متخلف در مناطق حفاظت شده صید و شکار ممنوع، دستگیر شدند.

كد خبر : ۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم کهگیلویه گفت: قلعه‌بانی فرق یک لیوان آب و یک لیوان نفت را نمی‌داند.

كد خبر : ۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از روحانیون برجسته کشور گفت: واکاوی فتنه سال 88 نیاز به بررسی و عبرت دارد.

كد خبر : ۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:طرح مهرآفرین دولت و استخدام‌های در حجم انبوهی که دولت با گذاشتن اختیارات خود در طبق اخلاص و تقدیم آن به استانداران، درصدد رسیدن به آن است، هرچند در ظاهر کمی پیچیده و گنگ به نظر می‌رسد، تکه‌ای مهم از پازلی بزرگ است که در ذهن دولت احمدی‌نژاد نقش بسته؛ پازلی که دیر یا زود، می‌توان ابعاد بزرگتری از آن را ترسیم کرد. از هم اکنون گویا روند استخدام ها در استان فارس آغاز شده است.

كد خبر : ۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همایش مبارزه با جرایم اقتصادی، درخواست احمدی‌نژاد برای حضور در مجلس، ماجرای استخدام‌های دولتی، استعفای محمد بنا از سرمربی‌گری تیم ملی کشتی فرنگی و سخنان وزیر سابق بهداشت برای گفتن نا‌گفته‌ها در کنار صفحات سیاسی روزنامه‌ها که به ماجرای حضور یافتن یا نیافتن اصلاح طلبان در انتخابات پرداخته بودند، مهمترین موضوعات روزنامه‌های صبح امروز بود

كد خبر : ۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مجید امیدی شهرکی که تا امروز مدیر کل سیاسی امنیتی نهاد ریاست جمهوری بود، حالا با حکم وزیر ارشاد مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران شده است.

كد خبر : ۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل شركت آب منطقه ای لرستان گفت: عملیات اجرایی ساخت چهار سد مخزنی جدید همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: ابزاری برای مقابله با پدیده زیرمیزی در بیمارستان پلدختر نداریم، در صورت برخورد بیمارستان بدون پزشک می‌ماند.

كد خبر : ۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:توسط آموزش و پرورش بروجرد برنامه‌های دهه فجر امسال در مدارس شهرستان بروجرد اعلام شد.

كد خبر : ۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نام مهدی چمران هم به لیست بلند بالای کاندیداهای ریاست‌جمهوری یازدهم اضافه شد.

كد خبر : ۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پیکر میرزا محمدتقی خان امیرکبیر را ابتدا در همان کاشان دفن کردند اما چند ماه بعد، با پیگیری‌های همسرش عزت‌الدوله، جسد را به کربلای معلی منتقل کردند تا برای همیشه در رواق شرقی حرم سیدالشهداء(ع) آرام گیرد.

كد خبر : ۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متأسفانه از سر شکم سیری موفق نشدم در دیدار مقابل نفت هت‌تریک کنم.

كد خبر : ۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: با تصویب دولت و در راستای آشنایی با قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، نیروهای وظیفه و کلیه کارکنان دولت موظف به فراگیری واحد درسی آشنایی با قانون اساسی شدند.

كد خبر : ۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۰


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:استقلال با پیروزی پرگل مقابل ابومسلم در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فوتبال حریف سپاهان اصفهان در مرحله نیمه‌نهایی شد.

كد خبر : ۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رئیس سازمان انرژی اتمی بهره‌برداری کامل از نیروگاه اتمی بوشهر را در طول ۳ سال آینده امکان‌پذیر عنوان کرد.

كد خبر : ۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:مراسم رونمایی از سنگ یادبود شهید اسماعیل قهرمانی(جانشین فرمانده لشکر محمد رسول الله) پنج شنبه در بهشت زهرای تهران برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز: پادگان شهید شفیع‌خانی در شمال غرب اندیمشک، محل استقرار تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بود، این روزها خبر می‌رسد علاوه بر فروش این یادمان در غفلت مسؤولان، این پادگان بکر در حال از بین رفتن است.

كد خبر : ۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور پیامی یه مناسبت درگذشت شاعر آیینی، شاهرخ اورامی از دست دادن او را ضایعه‌ای زود هنگام دانست.

كد خبر : ۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سیامند رحمان که عنوان قوی‌ترین مرد معلول جهان را در اختیار دارد، به طور رسمی با باشگاه پرسپولیس قرارداد امضا کرد.

كد خبر : ۱۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با پيوستن «سارا شاهي» بازيگر ايراني الاصل سينماي هاليوود به فيلم جديد « والتر هيل»، سيلوستر استالونه همبازي‌هايش را در اين اثر اكشن شناخت.  اين فيلم اكشن كه هنوز عنوان مشخصي ندارد، توسط والتر هيل خالق آثاري چون «گلوله در سر» ساخته مي شود

كد خبر : ۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدتی از شروع درگیری در جریان عملیات بیت المقدس می گذشت که روی بیسیم فهمیدم سلمان کارش گیر است . فرمانده گردان ، حسین قجه ای بود که تا حدی می شناختمش . بچه  ی اصفهان بود ؛ کشتی گیر ، پهلوان و مشتی . از آن آدم ها که هم فرماندهی اش عالی و هم شجاعتش بی نظیر بود. وقتی برگشتم به قرار گاه تاکتیکی . تو قرار گاه هنوز قصه ی در گیری گردان سلمان وحسین قجه ای سر زبان ها بود . حاج احمد متوسلیان با بیسیم حرف می زد. از قیافه اش پیدا بود خیلی ناراحت است . داشت به یک نفر می گفت که : حسین و بجه هاش در محاصره هستند....

كد خبر : ۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:رویانیان مهمترین دلايل استعفایش از پرسپولیس را اينگونه بيان کرده است که من مرد میدان فوتبال نیستم و متاسفانه به من مرتب اتهام می زدند که پول از کجا می‌آوری؟!

كد خبر : ۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:سخنگوی کاخ سفید از اظهارات ضد صهیونیستی رئیس جمهور مصر در سال 2010 به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:نايب رئيس و دبير كميسيون اتاق بازرگانی خرم‎آباد گفت: ميانگين مصرف كودهاي شيميايي در دنيا را 180 تا 200 كيلو براي هر هكتار است.

كد خبر : ۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده سپاه حضرت محمد رسول‌‌الله(ص) تهران بزرگ گفت: به یقین آنهائی که جام زهر را در سال 67 به امام نوشاندند، عاقبت به خیر نمی‌شوند و در همین دنیا عقوبت می‌شوند. همچنان که سرنوشت بعضی از آنها را در فتنه 88 دیدید.

كد خبر : ۱۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس موسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) گفت: امروز بعضی افراد دلیل مخالفت خود با جمهوری اسلامی را مخالفت با اسلام می‌دانند و به همین دلیل با نظام دشمنی دارند.

كد خبر : ۱۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب رییس و دبیر كمیسیون اتاق بازرگانی خرم‎آباد گفت: میانگین مصرف سموم درمزارع لرستان به ازای هر هكتار یك لیتر است.

كد خبر : ۱۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تابستان گذشته فیلمی دست به دست بین مردم چرخید که در آن دو شکارچی(!) یک خانواده خرس قهوه‌ای را به شکل عجیبی شکنجه کرده و می‌خندیدند.

كد خبر : ۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فرمانده کل سپاه با تاکید بر آمادگی کامل نیروهای مسلح در برابر تهدیدات دشمن گفت: در مقابل هرگونه تهدیدی از سوی دشمنان، واکنش‌های سرسختانه پیش بینی کرده‌ایم.

كد خبر : ۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: نایب‌رئیس مجلس خبرگان رهبری، صدق رجل سیاسی و مذهبی بودن نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را شرط بررسی صلاحیت آنها دانست و گفت: کسی که علیه مذهب صحبت کرده، رجل مذهبی نیست و تأیید صلاحیت نمی‌شود.

كد خبر : ۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین از عزم بسیج برای جهش اقتصادی در کشور خبر داد و گفت: بنا داریم در سال آینده رویکرد گروه‌های جهادی را از خدمات محور به مولد محور تغییر دهیم.

كد خبر : ۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: هیأت‌رییسه مجلس خبرگان رهبرى در بیانیه مشترک خود با کمیسیون‌های این مجلس، جریان تطهیر یا تخفیف جرم سران فتنه و فتنه‌گران را خواست دشمنان انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اشتباه داور در نیمه نخست اعتراض تماشاگران و بازیکنان گهر دورود را به دنبال داشت.

كد خبر : ۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: وحدت بهترین فرصت برای مقابله با توطئه‌های دشمنان است زیرا پیامبر اکرم (ص) عامل وحدت مسلمانان جهان است.

كد خبر : ۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یازدهمین حزب کنگره مردم‌سالاری صبح امروز ـ پنج‌شنبه ـ با حضور چهره‌های شاخص اصلاح‌طلب در مجموعه فرهنگی آدینه برگزار شد.

كد خبر : ۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در هفته بیست‌ و سوم لیگ برتر فوتبال تیم فجر شهید سپاسی شیراز با سه گل گهر دورود را مغلوب کرد.

كد خبر : ۲۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا گفت: ترویج و تبیین آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب از اهداف برنامه‌های دهه فجر امسال است.

كد خبر : ۲۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر مركز فوریت های پزشكی لرستان گفت: تصادف زنجیره ای شنبه شب در آزادراه خرم آباد به پل زال، پنج كشته و 17 مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:چهار وزیر کابینه دهم تاکنون از مجلس نهم کارت زرد گرفته‌اند، در این میان اما شرایط وزیر اقتصاد از وزرای دیگر حساس‌تر است چرا که او دو کارته است و تنها یک قدم تا استیضاح فاصله دارد.

كد خبر : ۲۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب مؤتلفه گفت: قرار شد نتیجه جمع‌بندی ۱۵ تشکل جبهه پیروان خط امام و رهبری درباره نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری به ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت روحانیت معرفی شود.

كد خبر : ۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: قائم‌مقام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اخبار منتشره از سوی یک روزنامه اصلاح‌طلب در خصوص ملاقات محرمانه حزب موتلفه اسلامی با اصلاح‌طلبان را تکذیب کرد.

كد خبر : ۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۰۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: گونه زیبای اردک تاجدار به تالاب‌های لفانه، تکانه و گری کبود پلدختر مهاجرت کرده‌اند.

كد خبر : ۲۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز::تحریف سیما و زندگی پیامبر اعظم(ص)، خشن نشان دادن اسلام و مسلمین در جهت نماد سازی برای تروریسم، ساخت فیلم و طراحی کاریکاتور از جمله اقدامات صهیونیسم و استکبار جهانی برای سنجش روحیه مسلمانان به شمار می‌رود.

كد خبر : ۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:یکی از گزارشگران واحد مرکزی خبر به دلیل انتقاد از مدیریت محمد رویانیان در باشگاه پرسپولیس تهدید شد.

كد خبر : ۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آنفلوآنزای فصلی که گاهی در مورد درمان آن سهل انگاری می شود با احتمال بروز مرگ و میر در مبتلایان به خصوص افراد در گروه خطر مانند کودکان و سالخوردگان همراه است.

كد خبر : ۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به دستگیری تعدادی از فعالان رسانه‌ای گفت: جرم بازداشت شدگان، مطبوعاتی نبوده است.

كد خبر : ۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر انقلاب در خطبه‌های نماز جمعه سال 82 فرمودند: اگر کسی‌ برای‌ خدا از اسراف در تبلیغات و کارهای‌ ناباب اجتناب کرد، خدای‌ متعال به او کمک می‌کند.

كد خبر : ۲۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


كد خبر : ۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آمريكا پيغام هشدار ايران را دريافت كرد،عسگراولادي گفت سعيدجان توبه كن خوب مي شوي،باز هم اختلاس در بیمه،نفت قطر جایگزین نفت ایران به دوبی،کاهش مرگ‌های مشکوک در تهران،رسایی:متاسفانه هاشمي همچنان د‌رگير «من» است،تاثیر یارانه بر انتخابات، يك‌شنبه آيند‌ه روز استيضاح وزير ،حجاب حداقلي در ميان شعار‌هاي انتخاباتي ،نامه جوانفکر به رهبری برای اعاده دادرسی،نمايند‌گان مجلس د‌ر تعطيلات چه كار مي‌كنند‌؟!،فروش کیسه هایی پر از جو و ماسه به جای برنج!از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:فوتبال ما چه به لحاظ فنی و چه به لحاظ اخلاقی و چه به لحاظ فکری و پایه ای می خواهد حرفه ای شود؟

كد خبر : ۳۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:پایداری دکتر احمدی‌نژاد بر آرمان‌های الهی و مردمی، دو دسته را آنچنان غافلگیر و عصبانی کرده که این روزها از فرط ناراحتی و استیصال، بی‌هیچ محاسبه عقلانی و اخلاقی در واقع به خودزنی حیثیتی و سیاسی مشغولند: 1-‌ آنهایی که از ابتدا با احمدی‌نژاد مرزبندی آرمانی داشتند و همواره او را تندرو و پوپولیست معرفی می‌کردند. 2-‌ کسانی که از آغاز روی کار آمدن دولت احمدی‌نژاد با طمع کسب حوزه نفوذ و منفعت پیرامون وی جمع‌شدند و اینک دو سه سالی می‌شود که بخوبی دریافته‌اند: «احمدی‌نژاد باج نمی‌دهد، حتی به شما دوست عزیز

كد خبر : ۳۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:روزی است مثل روزهای دیگر. هشتصد شهید را مردم تشییع کرده و بردوش می برند تا محل معراج شهدای تهران. سخنرانی می شود. سینه زنی، مداحی و خداحافظ. من نمی روم. طبق روال همیشگی می مانم تا سوژه شکار کنم.

كد خبر : ۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: به مناسبت دهه مبارک فجر رژه موتوری و خودرویی نیروهای انتظامی، بسیج، سپاه و ادارات و نهادهای پلدختر در این شهر برگزار شد.

كد خبر : ۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاچاق مواد مخدر در داخل و همکاری با باندهای مافیای بین‌المللی، قماربازی در کازینوهای داخل و خارج تنها گوشه‌ای از اقدامات فاسدترین زن جهان بود.

كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: حوزه رسانه یکی از مواردی است که بیگانگان برای ایجاد فتنه جدید به آن دل بسته بودند و می‌خواستند که با تبلیغات ناسالم رسانه‌ای همانند سال 88 فضا را مسموم کنند.

كد خبر : ۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:اسامی آثار برگزیده و شایسته تقدیر سی امین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی در حالی اعلام شد که در میان اسامی نام آیت‌الله مکارم شیرازی از مراجع تقلید به چشم می‌خورد.

كد خبر : ۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در گرامیداشت دهه فرخنده فجر بهره برداری از46طرح برق رسانی دراین شهرستان آغاز شد.

كد خبر : ۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر كل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان از تولید آرد مخصوص نانهای تافتون، لواش و بربری برای نخستین بار دراستان خبر داد.

كد خبر : ۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر عامل شركت شهرك های صنعتی لرستان از بهره برداری تعداد 15 پروژه عمرانی شهركها و نواحی صنعتی در دهه مبارك فجر خبر داد .

كد خبر : ۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معاون دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری طرح «ضیافت اندیشه» دانشگاه پیام نور لرستان 19 تا 21 بهمن ماه جاری در قم خبرداد.

كد خبر : ۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر از عدم استمهال وام های کشاورزی توسط بانک کشاورزی این شهرستان انتقاد کرد.

كد خبر : ۳۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیبان روز:در نخستین روز از دهه مبارک فجر میدان علامه سید نعمت الله جزایری شهر پلدختر عصر پنج شنبه با حضور امام جمعه و مسئولان به بهره برداری رسید.

كد خبر : ۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئيس‌جمهور در حكمي محمد حسن نامي را به عنوان سرپرست وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات منصوب كرد.

كد خبر : ۳۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرایط استخدامی تمام داوطلبان استخدامی در سراسر کشور در تمام دستگاه‌های اجرایی و استانی به تفکیک در طرح مهرآفرین مشخص و همچنین شرایط عمومی و تخصصی داوطلبان و مواد آزمون آن نیز تعیین شده است.

كد خبر : ۳۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: رئیس ‌جمهوری دقایقی پیش به همراه تعدادی از وزرای کابینه، برای دفاع از شیخ‌الاسلامی وارد مجلس شد.

كد خبر : ۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با گله از اینکه چرا هواداران کارت هواداری نمی‌خرند، گفت: اگر هواداران کارت را بخرند، استادیوم ۵۰ هزار نفری برای پرسپولیس می‌سازم.

كد خبر : ۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: صفارهرندی گفت: احساس من این است که در گزینش عکس ها و مطالب این کتاب به عنوان برجسته‌ترین حوادث تاریخ سی ساله انقلاب، این صداقت در بیان مطلب و تصویرگری وقایع، بحمدالله دیده می شود.

كد خبر : ۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیمسار قرنی در دادگاه در پاسخ این سؤال که چرا وارد مسائل سیاسی شده است، گفت: «قبل از اینکه سرلشکر باشیم، ایرانی هستم و حق دارم در کارهای مملکتی دخالت کنم و نظر بدهم تا آنجا که مغایر با قوانین موضوعه مملکت نباشد».

كد خبر : ۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: مهم‎ترین وظیفه مردم و مسئولان کشور در شرایط کنونی به منظور تداوم حرکت روبه رشد انقلاب، حفظ وحدت و انسجام، بصیرت و هوشیاری و پیروی محض از ولایت فقیه است.

كد خبر : ۳۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قائم مقام سازمان اوقاف کشور گفت: بیش از 60 هزار بقاع متبرکه در کشور وجود دارد.

كد خبر : ۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر گفت:دانش صلح آمیزهسته ای پاسخ دندان شکن ایران به تحریم های دشمن است.

كد خبر : ۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: یکی از اساتید حوزه علمیه قم گفت: زمانی که رهبری فرمانی صادر می‌کنند همه مردم به ویژه مسئولان باید به آن گوش فرا دهند و آگاه باشند که در غیر این صورت زحمات گذشته‌ به هدر می‌رود.

كد خبر : ۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:منابع مصری گزارش دادند که شیخ الازهر مصر فردا سه‌شنبه با رئیس جمهور ایران در مقر الازهر دیدار می‌کند.

كد خبر : ۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: وزیر بازرگانی دولت خاتمی گفت: کاندیداهای اصلاح طلب آنقدر زیاد هستند که می‌توانیم تعدادی از آنان را صادر کنیم.

كد خبر : ۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع  رسانی بیان روز:رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ما تاسف می‌خوریم که رئیس جمهور در تریبون عمومی مجلس سخنانی را بگوید که کاملاً مغایر با متن قانون اساسی و قوانین عادی است.

كد خبر : ۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بلوتوث‌های قوم گرایانه در آستانه آزمون 92؛ سازش گفتمان اصلاحات،جایگزین امیدی شهرکی؛ یونسی و نوبخت در ستاد روحانی، گلایه آیت‌الله شاهرودی و ... برخی شنیده‌های این هفته خبرنگاران فارس است.

كد خبر : ۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:جمعی از روزنامه نگاران، خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با انتشار نامه‌ای سرگشاده خطاب به هاشمی رفسنجانی نسبت به مواضع اخیر وی واکنش نشان دادند.

كد خبر : ۳۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیر عامل شركت توزیع نیروی برق لرستان گفت: بمناسبت ایام الله دهه مبارك فجر ، عملیات اجرایی برق رسانی به 9 روستای این استان روز دوشنبه آغاز شد .

كد خبر : ۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سوزن‌های ته‌گرد که زیر انگشتانش نهادند، چشمانش بسته بود، جایی را نمی‌دید، دستانش را به دیوار کوبیدند درد استخوانهایش را سوزاند اما لب از لب باز نکرد.

كد خبر : ۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مسئول ستاد انتخابات جبهه ایستادگی با بیان اینکه در جلسه امروز تصمیم گرفته شد که گزینه اول ما برای انتخابات محسن رضایی باشد، گفت: همچنین ۲۶ بهمن‌ اولین گردهمایی انتخاباتی جبهه در تهران برگزار می‌شود.

كد خبر : ۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:گفتگوی ویژه خبری شب گذشته، موضوع خود را به دستگیری خبرنگاران وابسته به رسانه‌های بیگانه اختصاص داد.

كد خبر : ۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


كد خبر : ۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: حضور حماسی، پرشور و گسترده ملت ایران در 22 بهمن امسال پاسخ دندان شکنی به شیطنت‌های استکبار جهانی است.

كد خبر : ۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اصلاح‌طلبان تصمیم دارند شخصیتی موجه در انقلاب، یعنی آقای رفسنجانی را برای انتخابات ۹۲ معرفی کنند.

كد خبر : ۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفر رئیس‌جمهور به قاهره با استقبال ملت مصر روبرو شد و مردم این کشور با تجمع در مقابل رأس‌الحسین به وی خوش‌آمد گفتند.

كد خبر : ۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: باید با برنامه‌ریزی‌های دقیق و اصولی بصیرت افزایی را در بین مردم بیشتر کرده چرا که ارتقای این مهم در برگزاری آرام انتخابات ضروری محسوب می‌شود.

كد خبر : ۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس ستاد دهه فجر شهرستان پلدختر از به بهره‌برداری رسیدن 50 واحد مسکن مهر در معمولان پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:باحضور معاون امور صنایع و اقتصادی وزارت صنعت معدن و تجارت مسائل ومشکلات صنایع پلدخترواستان بررسی شد.

كد خبر : ۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شرکت در راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه شرعی است ومردم پلدخترباردیگرتوطئه های دشمنان راخنثی می کنند.

كد خبر : ۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران خطاب به مسئولان کشور گفت: بحث‌ها را به تخاصم نکشانید؛ خدا نکند در بحث‌ها هوا و هوس حاکم شود. مسئولین به جای این کارها بنشینند مشکلات مردم را حل کنند.

كد خبر : ۴۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین امروز نام ۸ بازیکن از جمله مهدوی‌کیا و کلاه‌کج را از لیست خود خط زد.

كد خبر : ۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرپرست وزارت بهداشت از اعلام تعرفه‌های درمانی تا ۲ هفته آینده خبر داد وگفت: تمام‌وقت شدن پزشکان دستوری نیست بلکه داوطلبانه اجرا می‌شود.

كد خبر : ۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: دو طرح بزرگ پالایشگاه نفت و کارخانه فولاد پلدختر که جز مصوبات دولت است حتی یک درصد هم اجرایی نشده است.

كد خبر : ۴۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۰


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌ای گفت: اوایل انقلاب عده‌‌ای ناظر سیاسی کوتاه‌ نظر بر اساس معیارهای سیاست بازاری فکر می‌کردند دعوای انقلاب بر سر قدرت گروهی خاص بجای شاه است اما حضرت امام چشم‌اندازش اصلاح نظام حاکم بر جهان، تغییر در اصل هندسه آن، برقراری نظم جدید، احیای حقوق ذاتی بشر و استقلال ملت‌ها بود.

كد خبر : ۴۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه وفرماندارپلدختربا صدور دعوتنامه مشترکی، مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

كد خبر : ۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:با حضور مادر شهید محمد بروجردی کلنگ احداث سد مخزنی شهید بروجردی به زمین زده شد.

كد خبر : ۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دبیرکل حزب‌الله ایران خود را کاندیدای انتخابات آینده ریاست جمهوری معرفی کرد.

كد خبر : ۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یک کار‌شناس مسائل بین الملل با انتقاد از اصرارهای مکرر دولت محمود احمدی‌نژاد برای برقراری رابطه با مصر گفت: آقای احمدی‌نژاد متاسفانه در جریان سفر اخیر خود به مصر بار دیگر اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران را برای افزایش سطح روابط و برقراری رابطه مجدد با مصر را مطرح کرد.

كد خبر : ۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم فوتبال پرسپولیس که با حضور یحیی گل‌محمدی هم نتوانسته رتبه‌اش را در جدول رده‌بندی تک رقمی کند، در شرایطی هفته بیست و پنجم لیگ برتر را به پایان برد که با تساوی برابر نفت تهران همچنان در رده یازدهم باقی ماند!

كد خبر : ۴۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۱


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت:حضورحماسی مردم درراهپیمایی 22بهمن دشمنان نظام جمهوری اسلامی راحیرت زده کرد.

كد خبر : ۴۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:«اِنَّ اللهَ اشتَرَی مِنَ المومِنینَ اَنفُسَهُم و اَموالَهُم بِاَنَّ لَهُمُ الجَنَّه»

كد خبر : ۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۲


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:یکی از بچه‌های ناب منطقه شهید «بهرام عیسوندرحمانی» معاون گروهان بود؛ هر وقت که صحبت از شهادت می‌شد، می‌گفت: «بهترین جا برای تیر خوردن پیشانی است».

كد خبر : ۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:معمولا قبل از این که بازجو بیاید، نگهبان‌ها و مامورین، زندانی را مورد اذیت و آزار قرار می دادند و این اتفاق برای مقام معظم رهبری نیز افتاده بود.

كد خبر : ۵۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاهاطلاع رسانی بیان روز:عزت‌الله مویدی که از مهندسین وزارت پست و تلگراف بود در شب سه‌شنبه اول آذر ۱۳۳۹ اظهار داشت: «قرار بود سرلشکر قرنی از زندان آزاد شود ولی تاکنون آزاد نشده و به او پیشنهاد کردند که از شاه معذرت بخواهد ولی او زیر بار نرفته است».

كد خبر : ۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۳


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه و فرماندار پلدختر در پیامی مشترک از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کردند.

كد خبر : ۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:محمد اصغری، کارشناس نام آشنای هواشناسی در جعبه جادویی تلویزیون، آسمان سیاست در کشور را «برفی» پیش بینی می کند.

كد خبر : ۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: در صورت موافقت نهایی مسئولان ایتالیایی، دیدار دوستانه ستارگان آث میلان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:مدیرعامل جدید تیم فوتبال گهر گفت: مجموعه كادر فنی تیم مورد حمایت كامل و قاطع مدیریت باشگاه گهر قرار دارند و تمام تلاش مدیران تیم تامین خواسته ها و مطالبات مربیان برای موفقیت بیشتر تیم گهر است.

كد خبر : ۵۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۴


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار پلدختر گفت: تیم فوتسال کارکنان شهرداری پلدختر قهرمان جام فجر شد.

كد خبر : ۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نشست علنی صبح امروز نمایندگان مجلس دقایقی پیش با 90 صندلی خالی به ریاست ابوترابی‌فرد آغاز شد.

كد خبر : ۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه پلدختر حضور حماسه‌آفرین مردم این شهرستان را در راهپیمایی 22 بهمن وصف‌ناپذیر دانست و گفت: حضور حماسی مردم خواب دشمنان را آشفته و مقبولیت انقلاب اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

كد خبر : ۵۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۵


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سردار نقدی صبح امروز از نیروهای مستقر در رزمایش "الی بیت المقدس" سان دیدند.

كد خبر : ۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:دیدار معوقه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال با پیروزی پرسپولیس مقابل گهر دورود در ورزشگاه آزادی و رسیدن سرخ‌پوشان به رتبه تک رقمی به پایان رسید.

كد خبر : ۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:همسر هاشمی رفسنجانی گفت: هاشمی در انتخابات کاندیدا نمی‌شود و اگر کاندیدایی مورد تأیید ایشان باشد از او حمایت خواهد کرد.

كد خبر : ۵۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:سرمربی تیم فوتبال گهر دورود گفت: بازیكنان تیم ما مقابل پرسپولیس مردانه جنگیدند اما به حق خود نرسیدند.

كد خبر : ۵۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رهبر معظم انقلاب در پیامی به همایش جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فرمودند: جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تجسّم پنجاه سال تلاش و مجاهدت است.

كد خبر : ۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۶


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:17 اندیشمند و استاد ایرانی در نامه ای به رئیس ‌جمهور مصر اعلام کردند، اندیشمندان مسلمان ایرانی آمادگی دارند تجربه و توان علمی خود را به دولت و ملت مصر انتقال دهند.

كد خبر : ۵۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:امام جمعه موقت تهران گفت: مردم ایران همه مسئولان را با ولایت می‌سنجند و هر مسئولی که با ولایت باشد محبوب دل مردم است اما اگر کسی کمترین زاویه‌ای با ولایت داشته باشد از چشم مردم می‌افتد و منفور می‌شود.

كد خبر : ۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:تیم فوتبال استقلال با پیروزی خارج از خانه مقابل فجر صدرنشینی خود را در شیراز تثبیت کرد.

كد خبر : ۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رییس جمهور در پیامی شهادت سردار سرافراز شهید حسن شاطری را به محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، عموم مردم قدرشناس ایران و خانواده ایشان تبریک و تسلیت گفت.

كد خبر : ۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نبودمصلادرشهرستان پلدخترنمازگزاران رابه کوچه وخیابانهای اطراف مسجدجامع کشاند.

كد خبر : ۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: سفیر و نماینده دائم کشورمان در مقر اروپایی سازمان ملل در نشست «تقویت همکاری بین‌المللی در زمینه حقوق بشر» حمایت از حقوق بشر را مسؤولیت برابر همه دولت‌های عضو سازمان ملل عنوان کرد.

كد خبر : ۶۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:در میان اعضای اصلی کمیته صیانت از آرا، اگرچه سخنی از ‌رفسنجانی نبود و تنها از محتشمی‌پور به ‌عنوان نماینده‌ موسوی و الویری به‌ عنوان نماینده‌ کروبی و چند تن دیگر از اصلاح‌طلبان نام برده می‌شد اما بر پایه‌ خبری که بعدها هاشمی تایید کرد رئیس مجمع تشخیص در آن یک نماینده‌ تام‌الاختیار داشت.

كد خبر : ۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نماینده مردم کرمان با انتقاد از دلالی رایج در بازار پسته گفت: قیمت بهترین پسته در کرمان بیشتر از ۳۲هزار تومان نیست لذا مردم برای مقابله با دلالی، پسته را گران نخرند.

كد خبر : ۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رئیس جمعیت هلال احمر رامهرمز از تلاش 24 ساعته امدادگران چهار شهر و یافتن یک کودک سه و نیم ساله در کوه‌های اطراف رامهرمز خبر داد.

كد خبر : ۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:رشد قیمت مسکن از یک سو و نامشخص بودن آینده بازار علاوه بر اینکه سایه رکود بر معاملات افکنده، باعث شده تا اغلب قول و قرارهای بازار مسکن به سرانجام نرسند و دبّه در قراردادها اتفاق تکراری هر روز بازار شود.

 
كد خبر : ۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:نایب‌رئیس اول مجلس گفت: بیانات رهبر معظم انقلاب تذکرات دقیق مبتنی بر عدالت بود که با رصد دقیق رفتار مسؤولان بیان شد و نامه‌های رؤسای قوای قضائیه و مقننه بیانگر این واقعیت است.

كد خبر : ۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان گفت: به منظور حفاظت از حیاط وحش و محیط زیست به زودی پاسگاه محیط‌بانی با هشت نفر نیرو در تالاب‎های پلدختر مستقر می‎شود.

كد خبر : ۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:شهردار پلدختر گفت: به منظور زیباسازی شهر، عملیات گل‌کاری در بسیاری از پارک‌ها و میادین مختلف پلدختر آغاز شده است.

كد خبر : ۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۲۹


بیان روز:قرار است سران باشگاه رئال مادرید سه شنبه اول اسفند مهمان باشگاه پرسپولیس در تهران باشند.

كد خبر : ۶۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:شهردار تهران گفت: صادقانه بگویم قبل از سال 84 حسابرسی دقیقی در بودجه و هزینه شهرداری تهران نبود و تفریغ بودجه هم نیامد و غیر قابل حسابرسی بود.

كد خبر : ۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز: شهید «زهرا همتیان»، بانویی است که در زمان رژیم پهلوی به صورت فعال در تظاهرات شرکت می‏کرد و روزی که مجسمه شاه را در میدان امام شهر سمنان پایین کشیدند، در مراسم حضور داشت.

كد خبر : ۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: یک گل 6 امتیازی به سپاهان زدیم اما 4 گل دیگر نزدیم.

كد خبر : ۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۳۰


بیان روز:در چهل‌وچهارمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه جزئیات احکام صادره در خصوص پرونده فساد بزرگ مالی تشریح شد.

كد خبر : ۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رهبر انقلاب اسلامی نقش مسئولان و مراکز دانشگاهی مرتبط را در اثرگذاری بر فضای سینمایی و رسانه ای کشور مهم دانستند و تأکید کردند: اصلاح این عرصه نیازمند اصلاح مبادی ورودی آن است.

كد خبر : ۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز:تیم ملی کشورمان در سومین دیدارش در رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی مقابل آذربایجان به پیروزی دست یافت.

كد خبر : ۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۱


بیان روز: رئیس جمهور نگاه ملت ایران را بسیار فراتر از دستکاری در جغرافیای منطقه عنوان کرد و گفت: با چند شعار سیاسی نمی‌توان فرهنگ و اقتدار ایجاد کرد.

كد خبر : ۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: قانون رفع موانع اجرائی بیمه اجتماعی کارگران از سوی رئیس مجلس به جای رئیس جمهور ابلاغ شد.

كد خبر : ۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی و چرام در مجلس گفت: هاشمی رفسنجانی در انتخابات ۹۲ هادی و راهنما خواهد بود.

كد خبر : ۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:عضو هیئت علمی جامعة‌المصطفی العالمیه با بیان اینکه دین ما از سیاست جدا نیست خاطرنشان کرد: مداحان نباید از مسائل سیاسی روز غافل باشند هرچند نباید سیاست‌زده شوند.

كد خبر : ۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:8 سال دفاع مقدس فضایی را فراهم کرد که روحانیون علاوه بر حضور تبلیغی در جبهه در کسوت فرماندهی، خلبانی، غواصی و حتی پزشکی حاضر شوند، به گونه‌ای که روحانیت شهدای زیادی را در این بخش‌‌ها تقدیم انقلاب کرده است.

كد خبر : ۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: تامین و پرداخت اعتبار موردنیاز برای اجرا و تكمیل دو طرح عمرانی انتقال اب كاكارضا در خرم آباد و سد ایوشان توسط وزارت نیرو به صورت جدی پیگیری می شود.

كد خبر : ۷۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز:محمود صارمی خبرنگار شهید ایرنا، شهید ملی و الگوی دنیای اسلام است.

كد خبر : ۷۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


كد خبر : ۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۲


بیان روز: نصب ششمین ضریح مطهر امام حسین(ع) مراحل نهایی خود را پشت سر می‌گذارد و کم‌تر از دو هفته دیگر رونمایی می‌شود.

كد خبر : ۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۳


بیان روز:از میان فیلم های اکران شده در سال 91 تنها پنج فیلم توانستند از مرز یک میلیارد تومان در تهران عبور کنند.

 
كد خبر : ۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:اسامی نهایی ۱۷ نفر منتخب نظام پزشکی تهران اعلام شد.

 
كد خبر : ۷۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: سمندر لرستانی، برند جهانی در معرض انقراض و دریچه‎ای كه می‎ تواند دنیا را متوجه لرستان كند.

كد خبر : ۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز: فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما برآوردها و الگوهای رفتاریشان را بر اساس واقعیت‌های موجود و قدرت جمهوری اسلامی ایران اصلاح کنند و خط ارعاب و تهدید را کنار بگذارند.

كد خبر : ۷۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۵


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:انتخابات  ریاست جمهوری سال آینده مهمترین عرصه مقابله بادشمنان نظام هست که مردم باردیگرباحضورخودجواب قاطعانه ای به آنها خواهندداد.

كد خبر : ۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز: شهردار پلدختر گفت: در آستانه عید نوروز برای آسایش مسافران نوروزی و مردم کار جمع‎آوری متکدیان در پلدختر آغاز شده است.

كد خبر : ۷۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:فرمانده کل سپاه گفت: امروز ولی امر مسلمین بیش از هر زمان دیگری از ما درخواست ایفای نقش فعال‌تر و دقیق‌تر و هوشمندانه‌تر دارند.

كد خبر : ۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۶


بیان روز:برای اثبات این گفته کار سختی نداریم. کافی است کمی حافظه تاریخی خود را تقویت کنیم و برویم به زمانی که کیروش مربی منچستریونایتد انگلستان بود.

كد خبر : ۷۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۷


بیان روز: نماینده خرم‌آباد در مجلس نسبت به عملکرد هیئت رئیسه در زمینه نوبت دهی به نمایندگان برای بیان تذکرات و اخطارهایشان، انتقاد کرد.

كد خبر : ۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ایمان ملکا عضو ستاد انتخاباتی میرحسین موسوی در سال ۸۸ به سمت معاونت سردبیر روزنامه ایران منصوب شد

كد خبر : ۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:ما اطلاعات دقيقي از ستادي كه مركز فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است داريم. اين ستاد كه در ساختماني نزديك ونك مستقر است هماهنگ‌كننده فعاليت‌هاي انتخاباتي تيم دولت است و ما هم در جريان اين فعاليت‌ها هستيم.

كد خبر : ۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۸


بیان روز:احتمالا انتصاب اقای یارمحمد که از نزدیکترین افراد به آقایان مشایی و ملک زاده می باشد در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراها سئوالات و شبهات و نگرانی های زیادی ایجاد می نماید

كد خبر : ۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۰۹


بیان روز: درباره مرشد چلویی روایت های زیادی به یادگار مانده است به صورتی که مرحوم مرشد گفته بود، کسانی که می خواهند غذا بیرون ببرند، هدایت کنید تا از نزد او بگذرند چون بیشتر کسانی که غذا بیرون می بردند، بچه ها و نوجوانانی بودند که برای کارفرمایان و صاحبان مغازه های بازار غذا می گرفتند

كد خبر : ۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان ، خواستار تسریع در ساخت بقعه امامزاده احمد شهرستان اندیمشک شد.

كد خبر : ۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:اولین دوره جشنواره سراسری طنز مطبوعات و خبرگزاریها برگزیدگان خود را در سه بخش شناخت.

كد خبر : ۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:گروه فعاليت‌های قرآنی: گروه‌های تواشيح و همخوانی نور اهل بيت(ع) و نجم‌الهدی به‌عنوان نمايندگان قرآنی لرستان به مسابقات سراسری تواشيح و همخوانی اوقاف كشور كه 10 تا 15 اسفندماه در تهران برگزار می‌شود، اعزام شدند.

كد خبر : ۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:حضرت آیت الله خامنه ای به کنگره بزرگداشت علامه سیدنعمت الله جزایری طی پیامی ازمقام علمیی ادبی این عالم بزرگوارتجلیل کرد.

كد خبر : ۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۰


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه بر اساس نظرسنجی‌ها 71 درصد مردم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت می‌کنند، گفت: «انتخابات آزاد» از دل اجلاس منحوس پراگ بیرون آمده است.

كد خبر : ۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئيس كميسيون امنيت ملي مجلس، ماجراي انجام3 دوره مذاكره مستقيم ايران و آمريكا در عراق، پشيماني تاريخي اصولگرايان، هزينه طرح هولوكاست، طرح سه فوريتي توقف فعاليت هسته‌اي در مجلس ششم، سرانجام رابطه با آمريكا، حضور هاشمي رفسنجاني و ولايتي در انتخابات، آخرين وضعيت پرونده‌هاي مرگ ستار بهشتي، وضعيت امام موسي صدر، باغ قلهك و... را تشريح مي‌كند.

كد خبر : ۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:رئیس سازمان صداوسیما گفت: علی رغم همه صرفه جویی‌هایی که می‌شود چشممان به دست آگهی‌های بازرگانی است و یک یا دو میلیاردی که از این طریق به دستمان می‌رسد را داغ داغ به دست تهیه کنندگان می‌رسانیم.

كد خبر : ۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:مردانی، مرد با لباس‌‌های خاکی دور سفره عید نشسته‌اند، دست‌هایشان را رو به آسمان گرفته‌اند، به پیام نوروزی مولایشان گوش می‌دهند، می‌روند تا دوباره بایستند و معلوم نیست نوروز دیگر بر سفره آسمانی می‌نشینند یا زمینی.

كد خبر : ۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:فرجی با اعلام این خبر که نمایش فیلم سینمایی «حوض نقاشی» با گروه سینمایی آزادی قطعی شده است، اظهار کرد: هیچ فیلمی تا به امروز با سینماهای خود قرارداد نبسته است که «حوض نقاشی» روز شنبه قرارداد خود را خواهد بست.

كد خبر : ۸۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۲


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۸۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:احمدی نژاد در گفتگوی تلویزیونی اخیر خود گفت: «دولت بیش از 6 میلیون شغل در این 7 سال ایجاد کرده است.»

كد خبر : ۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:وزیر کشور گفت: آموزش‌های مرتبط برای برگزاری انتخابات، همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی انتخابات در حال انجام است

كد خبر : ۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:لیلی امیر ارجمند جزء اولین کسانی بود که داشتن دوست دختر و دوست پسر را در ایران باب کرد. او با اینکه یک شوهر رسمی داشت، ولی دارای دو دوست پسر نیز بود که گاه و بیگاه آنها را به خانه می آورد و آنها را به شوهر خود معرفی می کرد.

كد خبر : ۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:با وجود آنکه تورم امسال خاص و ویژه است اما میزان دستمزد کارگران باید بر اساس نرخ تورم و به شکل واقعی تعیین شود تا این قشر بتوانند معیشت خود و خانواده شان را تامین کنند.

كد خبر : ۹۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:رفع مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان از اهم خواسته‎های مردم است که رهبر انقلاب بارها بر توجه مسئولان به آن تأکید کرده‌اند.

كد خبر : ۹۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۳


بیان روز:معاونت نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام کاروان راهیان نور این شهرستان به مناطق عملیاتی جنوب کشور در روزهای 20 اسفندو9فروردین92درقالب دوکاروان به مدت سه روز خبر داد.

كد خبر : ۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:شبکه های ماهواره ای فسادخانه دشمنان برای انحراف نسل جوان پاک ایرانی است که والدین بیشتربایدبه این خطرتوجه کنند.

كد خبر : ۹۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی لرستان میزبان حدود چهار میلیون نفر از گردشگران و مسافران است كه امسال در آستانه سال جدید نیز این استان خودرا برای استقبال از میهمانان نوروزی آماده كرده است.

كد خبر : ۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:مديرعامل پرسپوليس گفت: «من فقط گوشه‌اي از واقعيت‌ها را گفتم، کو تا آخرش را بگويم. اگر لازم باشد براي نجات فوتبال آن‌ها را به زبان مي‌آورم ولي من الان بيشتر به فکر درست کردن پرسپوليسم.»

كد خبر : ۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز: سردار سرلشکر جعفری طی حکمی سردار عبادالله عبداللهی را به عنوان فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) معرفی کرد.

كد خبر : ۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری جبهه اصلاح‌طلبان با تاکید بر اینکه گزینه اصلی این جبهه محمد خاتمی است، گفت: پیشنهادم این است که اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باهم نشست مشترک داشته باشند.

كد خبر : ۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:شهناز، فرحناز و لیلا سه دختر محمدرضا پهلوی از ازدواج‌های آخرین شاه ایران بودند.

كد خبر : ۹۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۴


بیان روز:برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و هشتم لیگ بر‌تر پرداخت.

كد خبر : ۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


كد خبر : ۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: ای‍ج‍‍اد اش‍ت‍‍غ‍‍ال پ‍‍ای‍د ار در ج‍‍ام‍‍ع‍ه ی‍ک‍‍ی از اق‍د ام‍‍ات م‍‍ه‍م کمیته امداد است که این نهادبه خوبی توانسته این امرراتحقق بخشد.

كد خبر : ۹۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۵


بیان روز:دفتر رییس جمهوری. میزبان؛ اسفندیار رحیم مشایی. موضوع؛ دیدارهای دیپلماتیک با سفرای خارجی! این روزهای اسفندیارِ دولت حول این سه محور می‌چرخد، او به رسم عرف دیپلماتیک یک رییس جمهور رفتار می کند، در دفتر یک رییس جمهور. تا شاید خود زمانی از جایگاه رییس جمهور به استقبال مهمانان خارجی‌اش برود.

 

كد خبر : ۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:از رهبر معظم انقلاب غیر از یک جمله که در نماز جمعه ۲۹ خرداد ۸۸ بنا به مصلحتی گفته شد، تا حالا کسی یک کلمه از زبان رهبری علیه هاشمی نشنیده است.

كد خبر : ۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مرحوم آیت‌الله سیدعبدالعزیز حکیم رئیس فقید مجلس اعلای عراق قبل از درگذشتش، مجوز خرید دستگاه پت‌اسکن ایرانی را از بوش گرفته بود.

 
كد خبر : ۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان لرستان با بیان اینکه طبیعت "هشتادپهلو" در حال نابودی است، خواستار ارتقا سطح حفاطت این منطقه شد.

كد خبر : ۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۶


بیان روز:دیپلماسی فعال ایران درمنطقه واشنگتن وتلاویوراسرگردان کرد.

كد خبر : ۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:یکی از مراجع تقلید در قم، وهابیت و سلفی‌گری را یکی از بزرگ‌ترین مصیبت‌های کنونی جهان اسلام دانست و گفت: بیشتر حوادث تروریستی در کشورهای اسلامی به دست همین تروریست‌ها انجام می‌شود.

كد خبر : ۱۰۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز: دبیر انجمن دوستداران طبیعت و محیط زیست لرستان گفت: ۴۰ تا ۴۵ درصد از آبهای کشور مختص به استان‌های زاگرس‌نشین هستند.

كد خبر : ۱۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: ˈ محمدرضا ربیییˈواقف بروجردی تعداد 58 باب مغازه در این شهرستان را وقف کرد.

كد خبر : ۱۰۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:رییس هیات نظارت برانتخابات استان لرستان در این همایش گفت:این هیارت تمهیدات و آمادگی برای برگزاری یک انتخابات پرشور و باشکوه، سالم و آزاد با رعایت بی طرفی به مانند سایر انتخابات‌های برگزار شده در طول حاکمیت انقلاب اسلامی را دارد.

كد خبر : ۱۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:محمدرضا جعفری طی حکمی از جانب رئیس دانشگاه پیام‌نور، به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام‌نور لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:سخنان وزیری که به قول خودش از همان ابتدا منتقد دولت بوده ولی توانست سه سال در کابینه «احمدی‌نژاد» باقی بماند، شنیدنی‌تر از زمانی‌ است که وزارت را بر عهده داشت.

كد خبر : ۱۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:طبق اطلاعات طرح پایش ملی سلامت روان که در کشور انجام شده 23/6 درصد مردم مبتلا به یک اختلال روان هستند.

كد خبر : ۱۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:رییس جمهور در نامه ای «محمد حسن طریقت منفرد» را بعنوان وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت اخذ رأی اعتماد به مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

كد خبر : ۱۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:محمدرضا فلاح زاده ضمن قدردانی از عنایات رهبر انقلاب و دستور ویژه رییس جمهور و پیگیری وزرای کشور، اطلاعات، نیرو و مسئولین استان اصفهان، از فعالیت مجدد ایستگاه پمپاژ شماره 4 خط اول انتقال آب به یزد خبر داد.

كد خبر : ۱۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:مدیر کل آموزش و پرورش گفت :خیر خرم آبادی یک باب ساختمان را به آموزش و پرورش لرستان اهداء کرد.

كد خبر : ۱۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:در رقابت‎های انفرادی در وزن ۷۰ تا ۸۰ کیلو گرم «حامد خسروی» از لرستان «فرشاد کرانیان» از کرمانشاه و «رسول طغیانی» از اصفهان مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

كد خبر : ۱۰۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:آقای‌خامنه‌ای‌ تلفن‌ کردند و از عدم‌ مراعات‌ سیاست‌ خارجی‌ در تبلیغات‌ رادیوتلویزیون‌ گله‌ داشتند.

كد خبر : ۱۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:در مراسمي از صنايع سبز لرستان با حضور مديران كارخانه جات و فعالان محيط زيست تقدير شد.

كد خبر : ۱۰۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور هنوز از مشایی نا امید نشده است.

كد خبر : ۱۰۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:طلاق دیگر در بین زوج های ایرانی عادی شده است و با کوچکترین مشکلی جدایی را بهترین راهکار می دانند. برای پی بردن به عمق این فاجعه کافیست سری به دادگاههای خانواده تهران بزنید.

كد خبر : ۱۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۰


بیان روز:عضو مجمع مشورتی جوانان نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فضای مجازی و اینترنت بهترین فرصت برای تبلیغ اندیشه های اسلامی و فرهنگ ناب محمدی است.

كد خبر : ۱۰۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:شهردار تهران گفت: اگر کسی ثابت کرد که قالیباف حتی فعالیت اقتصادی شخصی مباح انجام می​دهد، بنده می‌پذیرم.

كد خبر : ۱۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۱


بیان روز:این استاد دانشگاه ادامه داد: امام صادق(ع) به او گفت این عید تنها مختص ایرانیان نیست بلکه عظمت نوروز سابقه دیرینه‌ای دارد، امام در ادامه با اشاره به چند نمونه از اتفاقات که قبل از عید نوروز اتفاق افتاده گفت: در این روز خداوند از مردم عهد بندگی گرفته است. کشتی حضرت نوح به کوه جودی می‌رسد و طوفان آرام گرفته و کشتی در یک جا مستقر می‌شود.

كد خبر : ۱۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:روز گذشته، 21 اسفندماه در آيين اختتاميه جشنواره ملی سرودهای فارسی قرآنی آيات و مراسم تجليل از مؤسسات، فعالان و قرآن‌آموزان برتر استان، خبرنگار خبرگزاری بين المللی قرآن(ايكنا) شعبه كرمانشاه به‌عنوان خبرنگار نمونه قرآنی تجليل شد.

كد خبر : ۱۱۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:افزایش انتقادها از عملکرد ضرغامی و اعلام کاندیداتوری احتمالی وی در انتخابات ریاست جمهوری ، قالی‌باف و مشاورانش را به تغییر ریاست رسانه ملی بعد از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری امیدوار کرده است.

كد خبر : ۱۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۲


بیان روز:رئیس هیأت کبدی لرستان از موافقت فدراسیون با حضور تیم استان در لیگ برتر خبر داد.

كد خبر : ۱۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز:یادواره چهار شهید پزشک عضو بسیج جامعه پزشکی شهرستان کوهدشت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در سالن ارشاد این شهرستان برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: معاون رییس جمهوری در اجرای قانون اساسی گفت: عده ای کارشان این شده که همیشه دولت را تخریب کرده و مورد نقد قرار دهند قبل از آن که وارد مباحث محتوایی شوند که این موضوع با توجه به سال پایانی ماموریت دولت تشدید شده است.

كد خبر : ۱۱۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۳


بیان روز: رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت در آخرین جلسه حاشیه‌ای پاستور در سال ۹۱ در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سؤالات آنان پاسخ دادند.

كد خبر : ۱۱۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:ازدواج هنرمندان با یکدیگر و تشکیل زوج هنری، رواج بسیار دارد. گرچه این امر در هالیوود با شایعات و اختلافات بسیار همراه است، اما زوج‌های هنرمند ایرانی توانسته‌اند زندگی خوبی را رقم بزنند و الگویی از خانواده ایرانی بسازند.

كد خبر : ۱۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) رسما کاندیداتوری خود را برای دور یازدهم ریاست جمهوری اعلام کرد.

كد خبر : ۱۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:سپاهان در دیدار دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الغرافه قطر شکست خورد.

كد خبر : ۱۱۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: مجوز کارخانه پسماند استان صادر شده اما به خاطر نداشتن مجری خوب و کارآمد مسکوت مانده است.

كد خبر : ۱۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز: وزیر ورزش و جوانان با صدور حکمی ˈرضا محمدی اصلˈ را به عنوان مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان لرستان منصوب کرد.

كد خبر : ۱۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:با حضور دبیرکل و دیگر اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری، همایش سراسری این جبهه آغاز شد.

كد خبر : ۱۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۴


بیان روز:مراسم جشن تکلیف دانش‌آموزان سوم مدارس پلدختر با حضور امام جمعه، مدیر آموزش و پرورش و اولیای دانش‌آموزان در نمازخانه دبیرستان شهیده مهناز کاییدی شهر پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۱۱۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۶


بیان روز: نماد غرور مکتب تشیع، مقاومت اسلامی است که هردشمنی راشکست می دهدوبحمدالله قیام مردم بحرین موفقیت آمیز بوده است.

كد خبر : ۱۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:عضو حزب اعتماد ملي مي گويد جبهه اصلاحات درباره نوع تعامل با حاكميت در تناقض به سر مي برد و حالت رفت و برگشتي دارند.

كد خبر : ۱۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:چرا نام حضرت زینب(س) به عنوان یکی از چهار زن برتر عالم از زبان پیغمبر نمی باشد؟ آیا حضرت مریم برتر از حضرت زینب (س) می باشند؟

كد خبر : ۱۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سرمربی تیم گهر دورود با ابراز بی اطلاعی از جریمه فدراسیون فوتبال به دلیل فحاشی به داور گفت: اگر من به داور فحاشی کرده باشم خودم برای همیشه فوتبال را کنار می گذارم.

كد خبر : ۱۲۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:معاون فرهنگی اوقاف وامور خیریه لرستان گفت: 70 هزار زائر سال گذشته در جوار امامزاده های موجود در این استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی امارات و دیدار مقابل کویت را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۲۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز: دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

كد خبر : ۱۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدحسن طریقت‌منفرد با موافقت نمایندگان مجلس وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شد.

كد خبر : ۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۷


بیان روز:محمدعلی سبحانی، سفیر سابق ایران در لبنان و اردن و کارشناس مسائل منطقه در گفتاری برای دیپلماسی ایرانی ضمن ارزیابی سفر جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا به مصر معتقد است حمایت آمریکا از دولت مرسی با توجه به مسئله فلسطین است.

كد خبر : ۱۲۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:رئیس ستاد انتخابات عارف گفت: کاندیداتوری محمدرضا عارف در انتخابات ریاست‌جمهوری 92 قطعی شده است.

كد خبر : ۱۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:تیم فوتبال گهر دورود در جریان رقابت های هفته سی ام لیگ برتر با نتیجه دو بر یک مغلوب تیم داماش گیلان شد.

كد خبر : ۱۲۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: البته شاید شاهد اتحاد بین جریان انحرافی و فتنه‌گران 88 در این دوره باشیم و آنها برای معرفی یک کاندیدا مشترک به توافق برسند.

كد خبر : ۱۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:بیش از 250 نفر از اساتید و دانشجویان دانشگاه لرستان از وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دولت نهم خواستند تا پا به این عرصه حساس بگذارد.

كد خبر : ۱۲۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:برای اولین بار جنگ نوروزی در باغ پرندگان کوهدشت با استقبال مردم و مسافران نوروزی برگزار شد.

كد خبر : ۱۲۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۸


بیان روز:مقبره حیات الغیب معمولان ازتوابع شهرستان پلدختریکی ازاماکن زیارتی است که بعلت اینکه درمسیرجاده اصلی شمال به جنوب است همیشه دراین ایام دوستداران این امام زاده برای زیارت به این مقبره سری می زنند.

كد خبر : ۱۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:«عشق‏آباد» پایتخت کشور ترکمنستان امسال میزبان جشن جهانی نوروز با مشارکت سران و کشورهای حوزه تمدنی نوروز است و خود را برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم آماده می‌کند.

كد خبر : ۱۲۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۲۹


بیان روز:رئیس جمهورگفت:ملت بزرگ مسیر رو به کمال را در همه عرصه ها با شتاب بیشتر ادامه خواهد داد و رودخانه زلال ملت به اقیانوس نزدیک تر خواهد شد.

كد خبر : ۱۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۳۰


بیان روز:معرفی هتل ها ومراکزاقامتی شهرستان خرم آباد

كد خبر : ۱۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز:سال ۱۳۹۱ در اولین ماه خود با رویدادهای زیادی برای ورزش همراه شد که کسب هفت سهمیه المپیک مهمترین نتیجه این رویدادها بود اما حاشیه‌های ماه فروردین کمتر از اتفاقات خوب آن نبود؛ حاشیه‌هایی که با ممنوع الخروج شدن و حکم ۵۴ ضربه شلاق برای سنگربان پیشین تیم ملی فوتبال ایران آغاز شد.

كد خبر : ۱۳۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۱


بیان روز: خطیب امروز نماز جمعه تهران در سخنانی بر ضرورت عدم هرگونه حمایت روسای قوا از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد.

كد خبر : ۱۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار بیانیه‌ای شهادت رئیس اتحادیه علمای بلاد شام به دست گروه‌های تکفیری را تسلیت گفت.

كد خبر : ۱۳۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در شرایطی که با مهدوی‌کیا پس از آخرین برنامه ۹۰ در سال ۹۱ حرف می‌زدم او گفت با قدرت می‌خواهد به پرسپولیس و گل‌محمدی کمک کند.

كد خبر : ۱۳۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:رو به من کرد و گفت: تو امام زمانت را می‌شناسی؟ گفتم: چرا نمی‌شناسم. فرمود: به او سلام کن! گفتم: «السلام علیک یا مولای یا صاحب الزمان یا حجة بن الحسن» این را گفتم، رو به من کرد و فرمود: «و علیک السلام و رحمة الله و برکاته».

كد خبر : ۱۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۲


بیان روز:مدیرکل فوریت های پزشکی لرستان گفت : پنج ایستگاه سلامت در لرستان آماده خدمات رسانی به مسافران نوروزی است.

كد خبر : ۱۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:خاتمی برای نامزدی در انتخابات اظهار بی​علاقگی کرده/ هاشمی نامزد نمی​شود/ روحانی به حمایت هاشمی و اصلاح‌طلبان نظر دارد

كد خبر : ۱۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:سيد علي ضيا" در برنامه ماه عسل با توجه به طرح سخناني غير متعارف از سوي مهمانان تازه مسلمان شده اين برنامه به مرز سكته رسيد.

كد خبر : ۱۳۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۳۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۳


بیان روز:معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با فرارسیدن ایام فاطمیه برنامه های شاد جشنواره ‌های نوروزی از /یکشنبه/ قطع می‌شود.

كد خبر : ۱۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:کارشناس ارشد هواشناسی با بیان اینکه بهار امسال نسبت به شرایط بلند مدت گذشته، تا 1.5درجه گرمتر خواهد بود، گفت:‌ تا پایان هفته در تمام مناطق کشور بارش برف و باران خواهیم داشت و دماهوا در نیمه شمالی کشور 8درجه کاهش می‌یابد.

كد خبر : ۱۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر کل فوریت های پزشکی لرستان گفت : شش آمبولانس با کد پشتیبان در خرم آباد آماده خدمات رسانی است .

كد خبر : ۱۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:بقعه امامزاده قاسم (ع) بروجرد همه ساله و در ایام تعطیلات نوروز میزبان هزاران مسافران نوروزی و زایری است که از اقصی نقاط کشور برای زیارت این مکان متبرک به این منطقه سفر می کنند.

كد خبر : ۱۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:ناصر فیض ضمن آرزوی موفقیت برای مردم ایران‌زمین در سال ۹۲، به بیان خاطراتی از سال‌های گذشته همزمان با ایام نوروز پرداخت.

كد خبر : ۱۳۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رزمندگان ما در دفاع مقدس با ولایت زنده شدند و با پی بردن به توانایی‌هایشان توانستند پیروزی‌های بزرگی را بیافرینند.

كد خبر : ۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:اخبار احزاب و تشکل‌ها در مهر ماه سال 1391 با پرداختن به خبر ورود "مهدی هاشمی" به کشور که متهم به نقش‌آفرینی در فتنه 88 بود آغاز و با موضع‌گیری‌های انتخاباتی اسدالله بادامچیان، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی به پایان رسید.

كد خبر : ۱۳۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:درباریان شاه چنان در فساد غوطه‌ور بودند كه گاه دست به اعمالی جنون‌آمیز می‌زدند. در فرهنگ مذهبی مردم ایران، هم‌آغوشی مرد و زن نامحرم یا با هم رقصیدن آنها دیگر حیثیتی برای آن خانواده باقی نمی‌گذاشت.

كد خبر : ۱۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:مدیر روابط عمومی سازمان صنعت ،تجارت و بازرگانی لرستان گفت : بیش از هشت هزار و 283 بازرسی طرح مشترک پایش بازار در لرستان انجام شده است .

كد خبر : ۱۳۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۴


بیان روز:وداع با پیکری که سه ماه در دریاچه نمک باقی ماند، خاطرات جانسوز همسر شهید یونسی است.

كد خبر : ۱۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رییس جمهور با حضور در منزل سرلشکر خلبان شهید محمد صالحی، نخستین خلبان شهید دفاع مقدس، در فضایی گرم و صمیمی با خانوداه این شهید گرانقدر دیدار و گفتگو کرد.

كد خبر : ۱۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:امام جمعه پلدخترگفت:سال حماسه اقتصادی وحماسه سیاسی که مقام معظم رهبری آنرانام گذاری کردنداین شعارباعث عزت کشوروذلت دشمنان قسم خورده نظام جمهوری اسلامی می شود.

كد خبر : ۱۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:خبرها از جناح های مختلف سیاسی از شدت گرفتن دیدارهای عید با رنگ و بوی انتخاباتی خبر می دهد و در همین زمینه کاندیداهای اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل فعالند.

كد خبر : ۱۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:نماينده باشگاه پرسپوليس براي مذاکرات و توافقات نهايي با نلو وينگادا وارد پرتغال شد.

كد خبر : ۱۳۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:رییس پلیس فتای تهران‌ بزرگ با اشاره به اظهارات شاکی افزود: فردی با ارسال ایمیل‌های کذب و دروغین علیه شاکی و همسرش، موجب بدبینی همسرش نسبت به وی شده بود.

كد خبر : ۱۳۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:برگ برگ فتنه 88 حاوی در‌س‌هایی آموزنده و عبرت‌انگیز است؛ آشکار‌تر شدن هر‌چه بیشتر نقش ممتاز ولی‌فقیه و رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مد‌ظله)‌ در برون‌رفت از بحران‌سازی براندازان، اثبات عظمت ملت بابصیرت، دین‌مدار و ولایت‌محور ایران، عمق کینه دشمنان ملت و تفکیک صف دوستان انقلاب و نظام از دشمنان آن و ... همگی از در‌س‌ها و برکات فتنه 88 است.

كد خبر : ۱۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:عده ای روزهای ابتدایی نزدیک به شهادت اول را مثلاً پنج روز یا 10 روز را به برگزاری مجالس وعظ و عزاداری می پردازند و عده ای هم با توجه به شرایط خاص خود ترجیح می دهند روزهای فاطمیه دوم را انتخاب کنند و برخی هم به زنده نگهداشتن هر دو روز می پردازند.

كد خبر : ۱۴۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز:اگرچه دسترسی به فیس بوک در ایران ممکن نیست، با این حال این شبکه اجتماعی به ابزار قدرتمندی در زندگی سیاسی ایرانیان تبدیل شده است.

كد خبر : ۱۴۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۵


بیان روز: رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از راه‌اندازی موزه مجازی محیط زیست در سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۱۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:هر روز بر تعداد کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آینده افزوده می‌شود، بر اساس گمانه‌زنی‌ها این انتخابات دارای چهار ضلع اصولگرایان،‌ اصلاح‌طلبان، جریان منتسب به دولت و مستقل‌ها است.

كد خبر : ۱۴۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:دبیر کل جبهه پیروان خط امام رهبری در مورد موضع‌گیری اخیرش درباره موسوی و کروبی گفت: این موضوع قفلی است که اگر باز نشود در انتخابات آینده هم دچار مشکل خواهیم شد.

كد خبر : ۱۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:محمود احمدی نژاد در واپسین روزهای حضورش در پاستور دیگر هیچ همراهی را برای خود نگذاشته است، نه مجلس و قوه قضاییه‌ای همراه خود می‌بیند و نه مراجع و روحانیت و سپاه و ... رییس جمهوری که زمانی با حمایت‌های مشفقانه این نهادها روی کار آمد و این روزها رودروی آنها قرار گرفته است.

كد خبر : ۱۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:بقعه‌ی شاهزاده محمد در 40 کیلومتری شهرستان کوهدشت در انتهای خاک طرهان و در میان شهرکی به نام درب گنبد واقع شده که در ایام مختلف سال پذیرای زائران زیادی از غرب کشور است.

كد خبر : ۱۴۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:ساخت بلندترین سد بتنی جهان با ارتفاع 325 متر در استان لرستان ، فردا آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۶


بیان روز:حرکت گروه‌های جهادی در مناطق محروم و کم‌برخوردارادامه راه شهیدان است وانقلاب ما همه چیز خود را از محرومین دارد.

كد خبر : ۱۴۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:«اقتصاد»، «اعتدال‌گرایی» و « قانون گرایی» کلید واژه‌های سخنان کاندیداها و شعارهای انتخاباتی آنها شده است.

كد خبر : ۱۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:سايت رسمي باشگاه پرسپوليس اسامی 10گلزن برترتاریخ این باشگاه رامنتشرکرد.

كد خبر : ۱۴۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:كارشناس ارشد هواشناسی از ورود موج جدید سرما به كشور خبر داد و گفت: ورود این سامانه بارشی موجب بارندگی در برخی نواحی كشور می‌شود.

كد خبر : ۱۴۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:مدیر عامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران گفت: مراسم رسمی آغاز عملیات اجرایی ساخت سد و نیروگاه بختیاری به عنوان بلندترین سد بتونی جهان، ظرف چند روز آینده با حضور رییس جمهوری در لرستان آغاز می شود.

كد خبر : ۱۴۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۷


بیان روز:متأسفانه‌ رسانه‌های‌ جهانی‌، پیروزی‌ ایران‌ را منعکس‌ نمی ‌کنند وعراق‌ با پرروئی‌ مدعی‌ پیروزی‌ است‌.آقای‌ محسن‌ رضائی‌ از جبهه‌ تلفن‌ کرد و گفت‌، در دو روز آینده‌ کار در این‌ جبهه‌ تمام‌ می ‌شود و برای‌ برنامه‌های‌ آینده‌ به‌ تهران‌ می‌آیند.

كد خبر : ۱۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:علی دایی در گفتگویی خواندنی درباره سیدمحمد خاتمی و سید حسن خمینی اظهارنظرهای جالبی را مطرح کرد.

كد خبر : ۱۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رضاخان در طول سلطنتش تمام املاک مرغوب شمال را به زور سرنیزه به نام خود کرد

كد خبر : ۱۴۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس قوه قضاییه انتخابات ریاست جمهوری را مظهر حماسه سیاسی در کشور دانست.

كد خبر : ۱۴۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مصوبه دولت تا چند روز آینده ابلاغ می شود و حقوق محیط بان ها حدود 70 درصد افزایش می یابد.

كد خبر : ۱۴۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۰۸


بیان روز:لوکیشن اصلی فیلم «محمد(ص)» مجید مجیدی در حوالی شهر قم است که 100 هکتار مساحت دارد و به گفته وزیر ارشاد، با ساخت شهرک سینمایی مدینه و مکه در آن، گام‌های بزرگی جهت ساخت فیلم‌هایی با موضوع پیامبر(ص) برداشته خواهد شد.

كد خبر : ۱۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: دیدار استقلال و سپاهان نامی به جز دربی ایرانی ندارد.

كد خبر : ۱۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شهرداری قم می‌تواند با حضور در عرصه خدمت‌رسانی و عمران و آبادانی قم کمک شایان توجهی به آرامش اوضاع کند و سایر نهادها هم نباید با سیاسی‌کاری وارد حوزه خدمات شهری شوند و مشکلی به وجود آورند.

كد خبر : ۱۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:نماز جمعه‌ را آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ خواندند. با ایشان‌ درباره‌ سفرم‌ به ‌قم‌، تلفنی‌ صحبت‌ کردم‌. نظر ایشان‌ این‌ بود که‌ حزب‌ [جمهوری‌ اسلامی‌] قم‌ به‌ خاطر اجتناب‌ از درگیری‌، در اختلافات‌ جامعه‌ مدرسین‌ و مخالفانشان‌ در انتخابات‌، اظهار نظر نکند. گفتم‌ به‌ آنهااطلاع‌ دهند.

كد خبر : ۱۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:محمدباقر قالیباف صبح جمعه در جمع علما و روحانیون مشهد گفت: تظاهر به عدالت کشور را به بیراهه می‌کشاند.

كد خبر : ۱۵۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:پس از تولد شیث، چون زمان فوت آدم (ع) فرا رسید خداوند به او امر نمود که آنچه را به تو تعلیم دادم به بهترین فرزندانت وصیت کن و حضرت آدم (ع) نیز جمیع فرزندان خود را جمع کرد و فرمود که هبه الله (شیث) جانشین من بعد از شما می باشد.

كد خبر : ۱۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:مسئول نیروی انسانی ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت: حدود 250 نفرخواهربسیجی از اعضای طرح شجره طیبه صالحین به مدت سه روز در قالب پنج دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شدند..

كد خبر : ۱۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:برادرمعلم مسئولیتت ازهمه بیشتروسنگین تراست وفردای قیامت بایددرمقابل مادران دلسوخته ی شهداجوابگوباشی .

كد خبر : ۱۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:آخرین ماه سال 91 شاید مهمترین وقایع را در خود جای داده باشد، در این ماه حکم قطعی 25 متهم فساد مالی از سوی دیوان عالی کشور تایید و سه جلسه از دادگاه جنجال برانگیز کهریزک با حضور "سعید مرتضوی" متهم ردیف اول آن برگزار شد.

كد خبر : ۱۵۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش لرستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تاکنون 107 هزار و 220 نفر روز در مدارس استان اسکان داده شدند.

كد خبر : ۱۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: بیش از دو میلیون زائر همزنان با آغاز تعطیلات نوروزی، از بقاع متبرکه سطح استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۵۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: به علت عملکرد ضعیف، سه رئیس شهرستان میراث فرهنگی لرستان برکنار شدند.

كد خبر : ۱۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:در آستانه روز طبیعت قلع و قمع درختان بلوط‌ خرم‌آباد ادامه دارد.

كد خبر : ۱۵۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه اهدای «باروت خیس» تشییع جنازه اسکار بود گفت: اوباما به زبان فارسی عید نوروز را به مردم ایران تبریک گفت اما به زبان عبری عمل کرد!

كد خبر : ۱۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:بازیکن سابق تیم ملی ایران واستقلال درصدای امریکاحاضرشد.

كد خبر : ۱۵۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:اعضای ائتلاف‌سه‌گانه دقایقی قبل با حضور در حرم مطهر حضرت امام خمینی‌(ره) با آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

كد خبر : ۱۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حالی در تعطیلات عیدانه 20 روزه به سر می برند که تمام دستگاه های کشور در انتظار تصمیم بهارستان نشین ها برای بررسی لایحه بودجه امسال هستند.

كد خبر : ۱۶۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:پیشتر نیز سخنگوی یک حزب سلفی در سخنانی اعلام کرده بود: ما همه نیروها را برای مقابله با گسترش تشیع در مصر فرا می خوانیم، به خصوص اینکه این مذهب در جنوب مصر و در برخی از شهرها و روستاهای مصر پیروانی یافته است

كد خبر : ۱۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:برغم تکذیب خبر استعفای ˈمحمد مایلی کهنˈ سرمربی تیم فوتبال گهر از سوی برخی مقامات
این باشگاه، هیات مدیره باشگاه گهر امروز خبر انتصاب نادر فریاد شیران به عنوان سرمربی جدید این تیم را اعلام کرد.

كد خبر : ۱۶۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:بدون تردید، سالی که گذشت، یکی از ویژه ترین سال هایی بود که ICT ایرانی آن را سپری کرد. در واقع سال 1391، محل تاخت و تاز حوادثی بود که ICT ایرانی، از مدت ها پیش آبستن آن بود، اما به یک باره در این سال به وقوع پیوست.

 
كد خبر : ۱۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:مدیریت مرکز حوادث و فوریت های پزشکی لرستان گفت: واژگونی یک دستگاه خودروی سایپا در محورهای ارتباطی پلدختر، سه کشته و چهار مجروح برجای گذاشت.

كد خبر : ۱۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:قدیمی ترین اسکناس شناخته شده در ایران، نامی چینی داشت.

كد خبر : ۱۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:دبیر همایش معماري و شهرسازي ايراني - اسلامي از برگزاری این همایش در دانشگاه پيام نور مركز خرم آباد خبر داد.

كد خبر : ۱۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۴


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیرعامل رصدخانه کاسین لرستان گفت: پای گردشگران علمی به لرستان باز شد.

كد خبر : ۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:دبیر کل جامعه اسلامی مهندسین گفت: وقتی آمریکایی‌ها حتی داروهای نجات‌بخش بیماران ما را تحریم می‌کنند چگونه صحبت از گفت‌وگو به میان می‌آورند؟

كد خبر : ۱۶۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از اصلاح مصوبه ضریب حقوق کارمندان دولت در سال 1392 خبرداد و گفت: بر اساس این اصلاحیه حقوق کارمندان دولت در سال جاری 25 درصد افزایش خواهد یافت.

كد خبر : ۱۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مديرکل استاندارد و تحقيقات صنعتي لرستان گفت: هشت استاندارد ملي طي سال گذشته در استان لرستان تدوين شده است.

كد خبر : ۱۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان به برخی وقف های جدید در استان اشاره کرد و گفت: یک واقف بروجردی 58 باب مغازه را وقف کرده است.

كد خبر : ۱۶۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: نوروز امسال دو میلیون و 200 هزار نفر زائر و مسافر نوروزی از اماکن و بقاع متبرکه استان بازدید کرده اند.

كد خبر : ۱۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:سرپرست دفترنمایندگی اوقاف وامورخیریه پلدخترگفت:امسال درتعطیلات نوروز400هزارنفرازمسافرین نوروزی  ازاماکن زیارتی شهرستان بازدیدکردند.

كد خبر : ۱۶۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:ولایت فقیه نظام اسلامی را بیمه و تبعیت از رهبری، خنثی‌کننده توطئه و فتنه دشمنان است ودرزمینه هسته ای ایران به موفقیت های بزرگی دست پیداکرده است.

كد خبر : ۱۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بروجرد گفت: جشنواره موشک‎های آبی 22 فروردین در بروجرد برگزار می‎شود.

كد خبر : ۱۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:رئیس شورای تجاری همکاری ایران و ترکیه گفت: تنوع اقتصادی ایران در حوزه‌های مختلف نظیر مواد‌غذایی، فرش، پتروشیمی، معدن، خودروسازی و تولید مس در رتبه‌های برتر جهانی است.

كد خبر : ۱۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:چرایرانیان ازکراوات استفاده نمی کنند

كد خبر : ۱۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:برگزاری دیدارهای نوروزی از جنس سیاسی و تنظیم برنامه‌هایی که در چند روز آتی جریان‌های مطرح در عرصه انتخابات به آن نظر دارندرا می توان از مهمترین رویدادهای انتخاباتی کشور برشمرد.

كد خبر : ۱۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:دبیر ائتلاف اکثریت اصولگرایان از نشست کاندیداهای این ائتلاف پیش از ظهر امروز با حضور آل اسحاق، ابوترابی، باهنر، پورمحمدی و متکی خبر داد.

كد خبر : ۱۶۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: سپاهان در هفته سي‌ويکم ليگ برتر مقابل نفت تهران به پيروزي رسيد.

كد خبر : ۱۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز: تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي برابر داماش گيلان فيناليست شد تا حريف سپاهان شود.

كد خبر : ۱۶۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: در حال حاضر مقدمات لازم برای ثبت نام کاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان فراهم است.

كد خبر : ۱۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:مدیر مرکز فوریت های پزشکی و رییس اورژانس 115 لرستان گفت: 690 مورد تصادف رانندگی در ایام تعطیلات نوروزی در محورهای مواصلاتی استان رخ داد.

كد خبر : ۱۶۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:پس از آن که محمد خاتمی طی پیامی برای عضو گروهک نهضت آزادی طلب غفران کرد، این بار محمدرضا عارف یکی از کاندیداهای احتمالی جریان اصلاحات روز گذشته در مراسم ختم سیدجوادی که در منزل وی برگزار شده بود حضور یافت. در این مراسم از عناصر فعال در فتنه 88 و مرتبط با حلقه پاریس تا سران گروهک نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز حضور داشتند.

كد خبر : ۱۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:حجت‌الاسلام سیدمحمود نبویان با ارائه استدلال‌های عقلی و براهین قرآنی و نقلی، «مشایی» را به نگاه‌های پلورالیستی- اومانیستی که به گفته وی خاستگاه فراماسونری دارد، متهم کرد و گفت: شورای نگهبان نمی‌تواند اجازه دهد یک منحرف با فکر فاسد مجری نظام اسلامی باشد.

كد خبر : ۱۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۷


بیان روز:نخست‌وزیر جدید لبنان مسئولیت دبیرکل حزب‌الله را بزرگ ارزیابی کرد و از وی برای تشکیل دولت جدید در این کشور درخواست کمک کرد.

كد خبر : ۱۷۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، از پرداخت دوباره وام ازدواج از ابتدای سال جدید به عنوان عیدی این وزارتخانه به جوانان در شرف ازدواج خبر داد.

 

 

كد خبر : ۱۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:در این مدت کوتاهی که افتخار همکاری نصیب این فرزند کوچک تان شد، مبلغ 130 میلیون تومان پرداختی از طرف مستاجر محترم باشگاه(جناب آقای حاج حسین هدایتی) به اینجانب بود که در نظر داشتم خدمت شان مسترد نمایم اما با رخصت از ایشان این وجه را در اختیار معتمدین محلی قرار خواهم داد تا صرف تکمیل ورزشگاه زنده یاد جهان پهلوان آقا تختی شهرستان دورود گردد.

كد خبر : ۱۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت: این دانشگاه از مهر 92 در چهار رشته کارشناسی ارشد دانشجو می‌پذیرد.

كد خبر : ۱۷۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:موفقیت برنامه ی شب سپید در جذب مخاطب و محبوبیت کاراکتر های شخصیتی این برنامه بعضی چیزها را برای خیلی ها روشن کرد یا حد اقل میتواند روشن کند.

كد خبر : ۱۷۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز:رئيس اداره تبليغات اسلامی شهرستان دورود از برپايی نمايشگاه «كوچه‌های مدينه» به‌مناسبت ايام فاطميه در اين شهرستان دورود خبر داد.

كد خبر : ۱۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۸


بیان روز: قائم مقام باشگاه گهر دورود ازپرداخت 10درصد از مابقی دستمزد بازیکنان گهردورودتا قبل از برگزاری بازی با استقلال خبرداد.

كد خبر : ۱۷۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۹


بیان روز:امروزطرح تحقیق وتفحص ازاستانداری لرستان درمجلس بررسی می شود

كد خبر : ۱۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:سران احزاب، برخی چهره های سیاسی که امروز طرفدار دو آتشه رئیس جمهور هستند وبرخی نامزدهای انتخابات گذشته در ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری، گاه رفتارهای انتخاباتی عجیبی از خود نشان داده اند.

 
كد خبر : ۱۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:  بخش دوم کتاب "ناگفته های درمانی سفر حضرت آیت الله سیستانی و بحران نجف "  نوشته حاج حامد الخفاف/ ترجمه محمد رضا مروارید است که سال گذشته از سوی انتشارات اطلاعات منتشر  شد.

كد خبر : ۱۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۰


بیان روز:این نظرسنجی که توسط تبیان  ازمیان 21کاندیدانتخابات ریاست جمهوری صورت گرفته است.

كد خبر : ۱۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:انتخابات و مراجعه به آرای عمومی همواره در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای مهم نظام جمهوری اسلامی اسلامی مطرح بوده و به عنوان مهمترین شاخصه نظام مردم سالاری دینی مطرح بوده است.

كد خبر : ۱۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:کارشناس ارشد فیزیک اتمی در خصوص اخبار مربوط به ارتباط زلزله ی بوشهر با آزمایش هسته ای گفت: این موضوع فقط ساخته ی ذهن افراد بی اطلاع از مسائل هسته ای و زمین شناسی است و صحت ندارد.

كد خبر : ۱۸۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان گفت: برنامه های فرهنگی متنوعی در سال جدید در حوزه دانشجویی و فرهنگی این دانشگاه برگزار می شود.

كد خبر : ۱۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۱


بیان روز:فرماندارپلدخترگفت:ملت ایران اسلامی باحضورباشکوه درانتخابات 24خردادماه خالق حماسه سیاسی خواهندبود.

كد خبر : ۱۸۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:معاون فرهنگی اداره كل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از اجرای دومین مرحله طرح سوگواره یاس نبوی در بقاع و امامزاده های استان خبر داد.

كد خبر : ۱۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:مدیركل حفاظت از محیط زیست استان لرستان گفت: میزان آلودگی فعلی هوای استان به دلیل وجود ریزگردها و گرد و غبار معلق در آسمان، بیش از پنج برابر حد مجاز و استاندارد است.

كد خبر : ۱۸۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:قالیباف با بیان اینکه مباحث اقتصادی به سرعت قابل جبران است اما آسیب های فرهنگی را نمی توان به سرعت جبران کرد، گفت: به عنوان خدمت گزار مردم با اطمینان می گویم که در همین شرایط سخت و تحریم، نا به سامانی های اقتصادی کشور در کمتر از دو سال قابل ساماندهی است.

كد خبر : ۱۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:احمدی نژاد امروز بعد از نزدیک به یک سال سفر استانی ای را ترتیب داد و سخنانی را عنوان کرد که بوی خرداد 92 را بیشتر بخود میگرفت.

كد خبر : ۱۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:ذوب آهن بانتیجه تساوی که برابرپرسپولیس گرفت به بقا درلیگ برترامیدوارشد.

كد خبر : ۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:مشکلات فرهنگی و سخت افزاری در ورزشگاه ها به خصوص ورزشگاه آزادی متعددهست.

كد خبر : ۱۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم در پاسخ‌ به این سؤال که اگر هاشمی وارد انتخابات شود شما کناره‌گیری می‌کنید، گفت: برای چه کناره گیری کنم؛ انتخابات آزاد است و ما هم کار خود را می‌کنیم. البته آقای هاشمی گفت که کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۳


بیان روز:دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

كد خبر : ۱۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:با موافقت دولت، بسته اجرایی بنیاد شهید و امور ایثار گران ابلاغ شد.

كد خبر : ۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:محمدرضا باهنر، کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فردا در خرم آباد سخنرانی می‌کند.

كد خبر : ۱۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:تحقیقات آماری و نتایج آخرین سرشماری سال ۱۳۹۰ حاکی از کاهش ۵ درصدی جمعیت جوان کشور و ادامه این این روند طی ۱۰ سال آینده است. کارشناسان معتقدند نهادهای تصمیم گیر باید تغییرات زیرساختی سیاست کنترل جمعیت را از دهه ۶۰ آغاز می کردند.

كد خبر : ۱۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:بعد از ورود شرکت ‌های سرمایه گذاری استانی سهام عدالت به بازار سرمایه و مشخص شدن قیمت ها ، این شرکت‌ها می توانند خرید و فروش سهام عدالت را ساماندهی و برنامه ریزی کنند.

 

 

كد خبر : ۱۸۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:رضا گلپور، نویسنده کتاب جنجالی شنود اشباح یک و دو در تازه ترین نوشته خود اقدام به افشاگری بی سابقه ای درباره اسفندیار رحیم مشایی، رییس دفتر و محمدرضا رحیمی، معاون اول دکتر احمدی نژاد کرده است

كد خبر : ۱۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مصلحت نیست، هاشمی به عرصه انتخابات ریاست جمهوری بیاید.

كد خبر : ۱۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیر عامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت:میانگین بارش درلرستان درسال جاری بیش از197 میلی متررسید.

كد خبر : ۱۸۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:مدیركل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: ثبت نام از كاندیداهای چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان آغاز شد.

كد خبر : ۱۸۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز:كنگره نكوداشت آيت‌الله آدينه‌وند در شورای فرهنگ عمومی شهرستان كوهدشت به نام «اديب اعظم» نام‌گذاری شد.

كد خبر : ۱۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۶


بیان روز: تيم فوتبال استقلال و سپاهان با تساوي به کار خود پايان دادند.

كد خبر : ۱۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز: برنامه نود از ساعت 22:37 دوشنبه شب 26 فروردين ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۱۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:سایت منتسب به جریان ضد انقلاب در تفسیر آخرین سخنان احمدی نژاد با استناد به یکی از رسانه های داخلی عنوان کرد: منظور محمود احمدی‌نژاد از ناظر «بی‌سوادی» که با ساخت یک سد مخالفت کرده٬ مصطفی پورمحمدی٬ رئیس سازمان بازرسی کل کشور است.

كد خبر : ۱۹۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:بعد از آنکه آدم ربایان راننده «محمد ظریف انوری» را در هنگام اختطاف وی از پای درآوردند، رئیس دانشگاه مولانا را نیز کشتند و جنازه او در حوالی ولسوالی دهدادی به دست نیرهای امنیتی رسید.

كد خبر : ۱۹۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:کلیات لایحه بودجه 92 کل کشور در صحن علنی مجلس با 191 رای موافق ، 13رای مخالف و 26 رای ممتنع به تصویب رسید اما پیش بینی می شود در کمیسیون تلفیق تغییرات قابل توجهی روی آن صورت پذیرد .

كد خبر : ۱۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: در ادامه انتقادها به همایش صد‌هزار نفری دولت که قرار است روز پنجشنبه در استادیوم «آزادی» برگزار شود، جلسه علنی دیروز مجلس به دلیل درگیری لفظی نمایندگان حامی دولت با منتقد برگزاری این همایش به تنش کشیده شد.

كد خبر : ۱۹۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: خواندن این مطلب برای افراد زیر بیست و یک سال، بیماران قلبی و عصبی و زنان باردار توصیه نمی شود.

كد خبر : ۱۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:معاون پرورشی آموزش و پرورش بروجردگفت: دانش آموزان این شهرستان رتبه اول استانی مسابقات رباتیک فضایی را کسب کردند.

كد خبر : ۱۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:باانتخاب هیات اجرایی روستایی عملا تنورانتخابات شوراهای روستا دربخش مرکزی پلدخترروشن شد.

كد خبر : ۱۹۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز: هشدارهای بازدارنده رهبر معظم انقلاب به دشمنان، جدی و مبتنی بر ظرفیت‌‌ها و واقعیت‌های قدرت دفاعی و قاطع ایران اسلامیاست وسپاه آماده مقابله باهرتهدیدی رادارد.

كد خبر : ۱۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین با صدور پیامی درگذشت مرحوم حسین ‌زاده‌حسین جانشین بسیج صدا و سیما را تسلیت گفت.

 

كد خبر : ۱۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۸


بیان روز:امروز چهارشنبه ٢٨ اردیبهشت ماه سال ١٣٩٢ هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری،رستم قاسمی، وزیر نفت و مهدی غضنفری وزیر صنعت،معدن و تجارت آغاز به کار کرد.

كد خبر : ۱۹۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:شاید یکی از شاخصه های انتخابات پیش رو، پیش بینی رد صلاحیت برخی نامزدهای احتمالی این انتخابات باشد. برخی از احتمال رد صلاحیت سید محمد خاتمی رئیس جمهور دوران اصلاحات در صورت حضور در انتخابات سخن می گویند و عده ای دیگر هم از احتمال رد صلاحیت اسفندیار رحیم مشایی کاندیدای احتمالی دولت.

كد خبر : ۱۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:طبق اعلام اطرافیان کریمی تنها عامل باز دارنده‌ایی است که باعث می شود کریمی در پایان فصل از فوتبال خداحافظی نکند راهیابی تیم ملی به جام جهانی برزیل است از این رو در صورتی که امیدهای او و فوتبال دوستان ایرانی برای صعود به جام جهانی در بازی با قطر از بین برود بدون شک شاهد خداحافظی علی کریمی از میادین فوتبال خواهیم بود

كد خبر : ۱۹۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:در مراسم عروسی احمد علی بیابانپور برداشته شده است. بر خلاف آن چه در نخستین نگاه به ذهن متبادر می شود، داماد، نه افراد کت و شلوارپوش, بلکه نفر سوم از چپ، می باشد.

كد خبر : ۱۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:پیکر مرحوم ˈ جهانگیر ملک احمدیˈ قهرمان وزنه برداری ایران و آسیا، صبح روز پنجشنبه برروی دستان مردم وورزشکاران خرم آبادی تشییع و به خاک سپرده شد.

كد خبر : ۱۹۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:سه نفر از نمايندگان استان لرستان در مجلس شوراي اسلامي با ارائه طرحي در زمينه پرداخت حق بدي آب و هوا به كاركنان دولت در لرستان، خواستار برقراري آن در حقوق كارمندان لرستاني شدند.

كد خبر : ۱۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۹


بیان روز:رییس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با اشاره به اینکه در کل کشور، ۲۰۷ هزار نفر برای عضویت در شورای شهر و روستا انتخاب می‌شوند، گفت: تایید صلاحیت کاندیداهای شورای شهر و روستا بر اساس قانون جدید مجلس خواهد بود.

كد خبر : ۱۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:هاشمی رفسنجانی در دیدار نوروزی با سید محمد خاتمی به وی پیشنهاد داده است که از مدل ائتلاف سه گانه اصولگرایان استفاده کرده و ائتلافی میان خود، حسن روحانی و اسحاق جهانگیری تحت عنوان ائتلاف 1+2 اصلاح طلبان تشکیل دهد که این پیشنهاد با مخالفت خاتمی مواجه شده است.

كد خبر : ۱۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:محمدرضا باهنر گفت:رئیس جمهور از مجامع داخلی و بین المللی از ادبیات غیرفاخر "بگم نگم"استفاده می كند

كد خبر : ۱۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:رقابت‌های رشته اذان در هفدهمين دوره مسابقات كشوری اذان، ابتهال، مديحه‌سرايی و همخوانی قرآن كريم از ساعت 19 امروز 31 فروردين‌ماه در تالار انديشه حوزه هنری آغاز شد.

كد خبر : ۱۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۳۱


بیان روز:فاصله سنی پیرترین و جوانترین کاندیداهای احتمالی انتخابات آتی ریاست جمهوری، عددی به اندازه ۴۴ است که در نوع خود، مساله جالب توجهی است.

كد خبر : ۲۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:این مقام ایرانی که به آرامی صحبت می‌کند گفت: اسراییل موجودیتی نامشروع است... اگر آنها می‌خواهند کشوری برای یهودیان ایجاد کنند، می‌توانند این کار را جای دیگری انجام دهند.

كد خبر : ۲۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:تصویر صفحه اول روزنامه های سیاسی - اجتماعی ومهمترین عناوین روزنامه های امروزکشوردر ذیل آمده است

كد خبر : ۲۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ماجراي پرونده جواد لاريجاني زماني قوت گرفت كه در تيرماه 91 برخي سايتهاي خارج از كشور اسناد جديدي از اين پرونده منتشر كردند. اسنادي 12 برگي كه نشان مي داد محمد جواد لاريجاني 342 هكتار زمين در ورامين را غصب كرده است.

كد خبر : ۲۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

كد خبر : ۲۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:باتوجه به اینکه زمان ثبت نام کاندیداهای انتخابات شورهای شهروروستااز26فروردین ماه شروع شده ولی امروزدرآخرین مهلت ثبت نام فرمانداری پلدخترروزشلوغی راپشت سرگذاشت.

 
كد خبر : ۲۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۱


بیان روز:ساختمان فرمانداری در خیابان میر عماد به آرامش روزهای گذشته خود بازگشته است. زمان ثبت نام برای حضور در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به اتمام رسیده است.

كد خبر : ۲۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:در تازه ترین نظرسنجی که توسط صداوسیما در سطح کشور انجام شده، آیت الله هاشمی رفسنجانی در رتبه نخست قرار دارد.

كد خبر : ۲۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سردارنقدی گفت:درستکاری، صحت عمل و پاکی در انجام فعالیت اقتصادی بسیار مهم بوده که بایستی همواره با نظارت و تذکر دائمی همراه باشد.

كد خبر : ۲۰۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گفت:1700 گونه گیاهی  و بیش از 25درصد تنوع زیستی و حیات وحش کشور در لرستان وجود دارد

كد خبر : ۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:یکی از اولویت های مجمع نمایندگان لرستان احیا و بازسازی کارخانجات تعطیل شده است.

كد خبر : ۲۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:امام جمعه بروجرد گفت: شیوه‌های تبلیغاتی برای انتخابات باید اسلامی باشد و در این زمینه نخبگان در شناسایی افراد اصلح به مردم بسیار نقش دارند.

كد خبر : ۲۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: بیش از 6 هزار و 500 داوطلب انتخابات شوراهای شهر و روستا در لرستان ثبت نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۲


بیان روز:سه بانک ملی، کشاورزی و تجارت دوباره در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج‌ فعال شده اند و به هر متقاضی 50 میلیون ریال وام پرداخت می کنند .

 

 

كد خبر : ۲۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:اما در پایان همایشی که آقای پور محمدی سخنران اصلی آن بود، اتفاق خاصی افتاد و آن توزیع کارت های هدیه 80هزارتومانی و 50هزارتومانی بانک سامان میان تمام حضار شرکت کننده بود.

كد خبر : ۲۰۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان از خرید 5800 مترمربع زمین در خرم‌آباد به منظور احداث ساختمان این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۰۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از ثبت نام شش هزار لرستانی در طرح تربیت حافظان قرآن خبر داد.

كد خبر : ۲۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:شیمون پرز، رئیس جمهور اسرائیل در دیدار با المار محمدیارف، وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان، از این کشور به خاطر نقشی که در مقابله با نفوذ ایران در منطقه ایفا می کند، تشکر کرد.

كد خبر : ۲۰۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: لرستان مغضوب شده هر سه دولت قبلی است و هرکدام از دولت ها فقط یک سری مصوبات و کلنگ های بی نتیجه را در لرستان تصویب کردند.

كد خبر : ۲۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: هفت هزار و 586 داوطلب در استان لرستان برای کاندیداتوری در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ثبت‌نام کرده‌اند.

كد خبر : ۲۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۳


بیان روز:در شرایطی که داروهای چینی همچنان زمینه تشنج و بعضا مرگ بیماران را فراهم می‌کند، نایب رئیس دوم کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی گفت: اگر شما جایی سراغ دارید که داروی چینی توزیع می‌کند به ما اطلاع دهید تا شدیدا با آن برخورد کنیم.

كد خبر : ۲۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:بعد از شناخته شدن چهره رییس جمهور های جهان، افرادی پیدا می شوند که ادعا دارند دارای شباهت بی نظیری با آنها هستند.

كد خبر : ۲۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:با داغ شدن تنور انتخابات ، کاندیداها برنامه های خود را برای حل معضل بیکاری ارائه کردند.

كد خبر : ۲۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:در راستای طرح توسعه مسجدالحرام و تخریب آثار اسلامی اطراف حرم مکی و در پی اعتراض مردم و علمای عربستان تخریب محل ولادت پیامبر اکرم(ص) منتفی شد.

كد خبر : ۲۱۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سردار خوشنواز گفت: همواره تحرکات دشمنان را رصد و تحت کنترل کامل قرار می‌دهیم و آمادگی برای مقابله هوشمندانه با فتنه جدید را داریم البته امیدواریم فتنه‌های جدید هرگز رخ ندهد.

كد خبر : ۲۱۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور لرستان از برگزاری همایش نماز دانشگاه‎های پیام نور کشور در استان خبر داد.

كد خبر : ۲۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:نماینده کارگران و دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان بروجرد برنامه های هفته کارگر در بروجرد را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۱۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:خیابات بهشت جایی در قلب پایتخت؛ اگر توانست نردبان ترقی اصولگرایان باشد چرا اصلاح طلبان برای فتحش تدارک نبینند؟

كد خبر : ۲۱۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:آقامهدی می‌گفت «وقتی دوستانم شهید می‌شوند گوشم را کنار دهانشان می‌برم ببینم در آخرین لحظات چه می‌گویند»، می‌گفت «آخرین حرفی که دوستان شهیدم زمزمه می‌کردند «حجاب» بود.

كد خبر : ۲۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:تيم فوتبال استقلال در چهار چوب هفته پنجم ليگ قهرمانان آسيا سوم ارديبهشت ماه ، میهمان خود (الریان قطر )را شکست داد  ولی سپاهان در یک پیروزی بی حاصل در دیدار با النصر  با جام باشگاههای آسیا در این فصل خداحافظی کرد.

كد خبر : ۲۱۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۴


بیان روز:دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری برای سخنرانی در این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سپاه پاسداران در بیانیه‌ای با گرامیداشت پنجم اردیبهشت سالروز شکست حمله نظامی آمریکا به ایران، ماجرای طبس را نماد برخورداری ملت مجاهد ایران از نصرت غیبی الهی و آیینه شکست و ناتوانی توطئه‌های کاخ سفید برابر انقلاب اسلامی دانست.

كد خبر : ۲۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:مدیرکل استاندارد و تحقیقات صنعتی لرستان خواستار استفاده خبازیهای این استان از نمک تولید شده در این استان شد.

كد خبر : ۲۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:محمد علی در ستکار یزدی یکی از شاهدان عینی حادثه طبس به مناسبت 5اردیبشت سالروز شکست نظامی آمریکا درطبس ،ابعاد این حادثه بزرگ را تشریح کرد.

كد خبر : ۲۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:اعضای ستاد جوانان اصلاح طلب با سید محمد خاتمی دیدار کردند و از وی خواستند تا با در نظر گرفتن آینده ایران و در تلاش برای نجات کشور، آبروی خود را فدای ایران کند و به عنوان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری آینده در صحنه حضور داشته باشند.

كد خبر : ۲۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۵


بیان روز:سرانجام سفرهای استانی دولت در سال جدید که به نظر عده ای بیشتر تبلیغاتی است تا برای خدمات رسانی کار دست محمود احمدی نژاد داد و عده ای اعلام کردند که اگر می خواهی به شهر ما بیایی مشایی را نیاور و گرنه ما نیستیم/ در فضای انتخاباتی هم حاشیه های 1+2 ادامه دارد و صحبت های یکی از اعضای این ائتلاف برای آنان دردسر درست کرده است.

كد خبر : ۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:توضیح حجت الاسلام ذوالنوری درباره یک خبر،اجماع بر آقای خاتمی تنها در خانواده خاتمی است!،تکذیب خبر سرلیستی محسن‌هاشمی در انتخابات شوراها،«آبشار» آلن ایر روی «پاس» احمد شهید،دستور دولت به بانک مرکزی برای تعدیل ارزش ریال،توقیف ۲ شناور عراقی در آب‌های ایران،دستگیری ۷۸ ماهیگیر ایرانی در سومالی،تعویق جلسه دادگاه شکایت مشایی از مداحان،درگیری هواداران و مخالفان مشایی،آزادی جن‌گیر و رمال مشهور،قانون‌اساسی دست و پای رئیس‌جمهور را نمی‌بندد ایران از “خط قرمز” ساخت بمب اتمی،چشم منطقه به آمدن هاشمی است،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:رییس سازمان بازرسی کل کشور در واکنش به این سوال که شما به عنوان رییس سازمان بازرسی کل کشور چه اطلاعی از آقایان کروبی و موسوی دارید؟ گفت: بنده مسوول امنیتی و قضایی کشور نبوده و مسوول بازرسی از دستگاه‌های دولت هستم. ولی آنطور که اطلاع دارم حال این آقایان هم خوب است و مشکلی ندارند

كد خبر : ۲۱۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:استاندار لرستان با صدور احکام جداگانه‌ای روسای کارگروه‌های یازده‌گانه شورای پدافند غیرعامل استان را معرفی و منصوب کردند.

كد خبر : ۲۱۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: به منظور حمايت از هنرمندان سينمايی و بومی استان قرار است چندين نماهنگ با عنوان رضوی توسط هنرمندان بومی استان توليد شود.

كد خبر : ۲۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۷


بیان روز:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در جمع دانشجویان دانشگاه علوم حدیث، با تشریح مباحث انتخاباتی، گفت: بهترین دموکراسی‌ عالم که در آن هیچ خدشه‌ای نمی‌توان به رای مردم وارد کرد در ایران وجود دارد.

كد خبر : ۲۱۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:عصر دیروز با حضور رئیس جمهور، کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه کشوری سال 91 معرفی شدند و برگزیدگان از سوی رئیس جمهوری خودروی پراید هدیه گرفتند.

كد خبر : ۲۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:سرپرست دانشگاه پیام نور استان لرستان از پرداخت 607 میلیون تومان وام شهریه به دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۲۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۸


بیان روز:مستند «این فصل را با من بخوان» حکایت زندگی سیدموسوی است که در درگیری‌های شرق کشور در مواجهه با گروهک تروریستی ریگی، از ناحیه سر آسیب دید.

كد خبر : ۲۲۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:پیکر شهید نجفی رودبارکی در حالی دفن شد که همه مسئولین گویا عجله داشتند تا زودتر بروند و متاسفانه صحنه های نه چندان زیبایی بعد از ظهر در مزار شهدای گرگان دیدیم که شان شهدا را زیر سوال برد.

كد خبر : ۲۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۰۹


بیان روز:ولی امر مسلمین جهان فرمودند: بیداری اسلامی پدیده شگرفی است که اگر به اذن‌الله، سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سر برآوردنِ تمدن ‌اسلامی را در چشم‌‌اندازی نه چندان دوردست، برای امت اسلامی و آنگاه برای جهان بشریت رقم زند.

كد خبر : ۲۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:سیروس گرجستانی بازیگر نقش «یاور نیکوکار» در سریال تلویزیونی «کلاه پهلوی»، روز گذشته هنگام فیلمبرداری بخش‌های تازه این سریال دچار سانحه شد.

كد خبر : ۲۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۰


بیان روز:رئیس سازمان ثبت احوال کشور با اشاره به اینکه هم اکنون جمهوری اسلامی ایران بیش از 76 میلیون نفر جمعیت دارد، گفت: از این تعداد بیش از 6 میلیون نفر سادات بنی الزهرا هستند.

كد خبر : ۲۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که عدم حضور سید محمد خاتمی در انتخابات قطعی شده است. بنابراین گزارش، خاتمی اخیراً اعلام کرده که با توجه به برخی محدودیت ها ، قطعاً در انتخابات کاندیدا نخواهد شد.

كد خبر : ۲۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:وقتی آمد یک هدیه در دستش بود که آن را به من داد، همه منتظر بودند ببینند ایوب‌خان برای تازه عروسش چه هدیه آورده؛ اما وقتی کادو را باز کردم،‌ حسابی جا خوردم.

كد خبر : ۲۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:نام چهار شخصیت ایرانی در لیست 500 نفره قدرتمند ترین افراد جهان که روز دوشنبه از سوی نشریه آمریکایی " فارن پالیسی" منتشر شده است، دیده می شود.

كد خبر : ۲۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:محفل انسی باقرآن درپلدختربرگزارشد.

كد خبر : ۲۲۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:چندی پیش طی نظرسنجی که بین مجریان صدا و سیمای مرکز لرستان برگزار شد، مسعود بهرام نژاد با بیشترین آراء از طرف مردم بعنوان بهترین مجری انتخاب شد. به این بهانه گفت و گویی را با بهرام نژاد انجام دادیم.

كد خبر : ۲۲۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۱


بیان روز:گذر از سال ۹۱ به سال ۹۲ با تجربه ای از بداخلاقی ها و تنش های سیاسی در کشور بود. سال ۹۲ آبستن انتخابات است و فضای نه چندان شفاف سیاسی کشور بر نگرانی ها می افزاید.

كد خبر : ۲۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عسگراولادی،زمزمه انتصاب مرتضوي در پست جديد،تصادف خودروی همراهان وزیر ارشاد،مانع حضور هنرمندان در شورای شهر نشویم،استفاده ابزاري از ورزش در عرصه سياست،افشاگري معاون سابق ،از مهمترین اخبار ویژه روزنامه های امروز هستند.

كد خبر : ۲۳۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی سیاست جمهوری اسلامی ایران گفت:مبارزه با اسراییل علاوه بر آموزه های دینی، ریشه در فطرت پاک و حق طلب انسانی دارد و حتی اگر کسی دین هم نداشته باشد، اما به معنای واقعی انسان باشد، قطعا مخالف این رژیم غاصب هست.

كد خبر : ۲۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز: وزیر بهداشت از اجرای طرح دیالیز بیماران کلیوی در منزل خبر داد.

كد خبر : ۲۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان با اشاره به امضای تفاهمنامه واگذاری بخشی از وظایف مدیریتی صنعت سیمان به انجمن صنفی گفت: این اقدام که پس از تحلیل و بررسی‌های کافی صورت گرفت می تواند نقطه آغازی بر تحولات این صنعت به شمار آید، ضمن اینکه جایگاه ایران در صنعت سیمان از رتبه شانزدهم به چهارم ارتقا یافته است.

كد خبر : ۲۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جریانی که از مسیر ولایت منحرف شد در نهایت سقوط کرد، افزود: نیروهای مسلح و بسیج افتخار دارند که در بیعت همیشگی با ولایت فقیه قرار دارند.

كد خبر : ۲۳۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:"ماهی کور" از گونه های کمیاب ایران است، تنها اثر طبیعی ملی لرستان که این روزها با عبور جاده دسترسی سد بختیاری خلوت این ماهی به هم خورده است، موضوعی که مسئولان با احداث پاسگاه به دنبال جبران آن هستند.

كد خبر : ۲۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۲


بیان روز:با کاشت تلسکوپ مینیاتوری چشم در شیراز، ایران به جمع سه کشور دارنده تخصص کاشت تلسکوپ میناتوری چشم در جهان پیوست.

كد خبر : ۲۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:یکی از همرزمان شهید «عباس کریمی» می‌گوید: بک بار رفتم منزل عباس، نصف یک اتاق با موکت فرش شده و نصف دیگرش خالی بود؛ تمام وسایل زندگی حاج‌عباس، خلاصه شده بود در یک تکه موکت، پتو، قابلمه، بشقاب و چند قاشق. انگار او همیشه مسافر بود.

كد خبر : ۲۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:آیت‌الله سیدمحمد خامنه‌‌ای در گفت‌وگویی تفصیلی با فارس، با تاکید بر وجود سناریویی پیچیده از سوی دشمنان انقلاب برای ایجاد فتنه جدید در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو، اهداف و ابعاد مختلف این سناریو بویژه مطرح شدن نامزدی یک چهره مشهور سیاسی را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

كد خبر : ۲۳۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:شهردار تهران گفت: روند معقول و اصولی در انتصاب این است که فرد مسئول باید به نظام اسلامی و ولایت فقیه عشق بورزد و همچنین مدیر لایق و کارآمدی باشد. اگر توفیق خدمت پیدا کنم رویه‌های غلط را برهم خواهم زد.

كد خبر : ۲۳۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:رئیس سازمان حفاظت محیط زیست لرستان گفت: «شش شهرستان استان لرستان به ایستگاه سنجش گردوغبار و برخی از شهرستان های دیگر نیز به چند دستگاه پرتابل سیار برای پایش گرد وغبار مجهز شدند.»

كد خبر : ۲۳۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۴


بیان روز:نقدی تاکید کرد: سالم بودن پیکر این شهید راه حق، که پس از 14 قرن نمی‌باید جز خاکی از آن باقی مانده باشد از بارزترین دلایل حقانیت راه این صحابی بزرگوار است و هیچ کس به خاطر تعصب مذهبی کاری نمی کند که حقانیت حریف خود را عملا اثبات کند.

كد خبر : ۲۳۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:مدیر کل حفاظت از محیط زیست لرستان از تهیه اطلس گونه‌های گیاهی سفید کوه لرستان توسط دانشگاه آزاد بروجرد خبر داد.

كد خبر : ۲۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان لرستان گفت:سالن دو و میدانی دهکده المپیک لرستان،با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

كد خبر : ۲۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:در قانون جمهوری اسلامی ایران برای نهاد شورا، به عنوان نهادی که به واگذاری امور محلی به مردم کمک می‌کند، جایگاهی ویژه در نظر گرفته شده است و پیشرفت و آبادانی شهر، در گرو عملکرد مناسب شورا است.

كد خبر : ۲۳۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۵


بیان روز:درروزفوتبال ایران باردیگراستقلال وسپاهان باشکست حریفان خودقهرمان جام های کشورشدند.

كد خبر : ۲۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی بیان کرد: وهابیون معنی شرک را نمی دانند و با تخریب بارگاه و نبش قبر یک صحابی می گویند، بساط شرک را جمع کردیم؛ در حالی که خودشان دستورات محمد بن عبدالوهاب را به جای دستورات پیامبر (ص) انجام می دهند؛ باید بگوییم این ها از همه مشرک ترند.

كد خبر : ۲۳۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:اظهارنظر پیرامون اقدامات و سخنان اسفندیار رحیم مشایی و جریان منسوب به وی که در ادبیات سیاسی امروز ایران به عنوان " جریان انحرافی" از آن یاد می شود در میان کاندیداهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به یکی از مباحث مهم انتخاباتی تبدیل شده است.

كد خبر : ۲۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:دبیر ستاد هدفمندسازی یارانه ها با اعلام اینکه امسال یارانه نقدی به نان پرداخت نخواهد شد، از اصلاح قیمت حامل‌های انرژی در فاز دوم اجرای هدفمندی یارانه ها و بازپرداخت منابع حاصل از آن به مردم و تولید همانند فاز اول خبرداد.

كد خبر : ۲۳۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز: بخشداربخش مرکزی پلدخترگفت:تعرّض به مقدسات مسلمانان و قبور مطهر بزرگان اسلام نشانه‌ بزرگی حقانیت اسلام و مکتب اهل البیت علیهم السلام است.

كد خبر : ۲۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:نماینده ایران در سازمان ملل تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی علیه سوریه را غیرقابل توجیه و تحریک‌کننده خواند و آن را قویاً محکوم کرد.

كد خبر : ۲۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:براساس مصوبه کمیسیون محتوا شورای عالی فضای مجازی تا زمانی که رایتل پیوست فرهنگی خود را به این شورا به منظور بررسی و تصویب ندهد، اجازه ارایه سرویس تصویری را ندارد.

كد خبر : ۲۴۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:چهل و ششمین نشست خبری سخنگوی قوه قضاییه عصر امروز در محل دفتر سخنگو برگزار شد.

كد خبر : ۲۴۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:علاوه بر شیعیان، بسیاری از اهل تسنن نیز هتک حرمت به مزار شریف و پیکر مطهر شهید «حجربن عدی» و هم چنین آرامگاه «جعفر طیار» را محکوم کردند.

كد خبر : ۲۴۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:سخنگوی انتخاباتی حسن روحانی اخبار منتشره مبنی بر حضور هاشمی به همراه خاتمی در عرصه انتخابات را رد کرد و از حمایت هاشمی رفسنجانی از روحانی خبر داد.

كد خبر : ۲۴۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:بهائیان برای تبلیغ مسلک ساختگی‌ خود از روش‌هایی نظیر نشر کتاب، انتشار مقالات اینترنتی و اهدای کمک‌های مالی به افراد آسیب‌پذیر استفاده می‌کنند اما توضیح نمی‌دهند که به چه دلیل ازدواج با محارم -غیر از همسر پدر- مجاز است.

كد خبر : ۲۴۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:انتخابات ریاست جمهوری یازدهم قرار است 24 خردادماه در سراسر کشور برگزار شود؛ برای این انتخابات نامزدهای مختلفی اعلام کاندیداتوری کرده اند و وعده های بسیاری داده اند.

كد خبر : ۲۴۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از پراکندگی گسترده یلوه حنایی در منطقه سفیدکوه خرم‎آباد خبر داد.

كد خبر : ۲۴۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز:امروزحال وهوای وزارت کشوربرای کاندیداهای ریاست جمهوری چطوربود

كد خبر : ۲۴۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۷


بیان روز: يحيي گل محمدي در نامه‌اي به محمد رويانيان استعفاي خود را به پرسپوليس اعلام کرد.

كد خبر : ۲۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:آقای خاتمی-برعکس آقای هاشمی- از آنجا که اطمینان دارد در صورت نامزد شدن قطعاً رد صلاحیت خواهد شد، کاندیدا نمی‌شود.

كد خبر : ۲۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:مصطفی محمدنجار ضمن اعلام ثبت‌نام 75 نفر از نامزدها در روز اول مهلت ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از ارسال روزانه پرونده کاندیداها به شورای نگهبان خبر داد.

كد خبر : ۲۴۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس گفت: طی هفته‌ آینده وزیر اقتصاد در خصوص کشت و صنعت لرستان در صحن علنی مجلس باید پاسخگو باشد.

كد خبر : ۲۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:از دیرباز و در همه جهان زندگی خصوصی ورزشکاران مشهور به خصوص فوتبالیست ها مورد اهمیت رسانه ها و مردم بوده. این مسئله در ایران نیز صدق می کند و خیلی از مردم دوست دارند از رخدادهای زندگی ورزشکاران مورد علاقه خود مطلع شوند.

كد خبر : ۲۴۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:اهمیت یادگیری مهارتهای مورد نیاز برای مطلوب زیستن تقریباً  برای همه بدیهی است .

كد خبر : ۲۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


كد خبر : ۲۴۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:کاندیدای ریاست جمهوری گفت: یک مسئول کشوری اگر اشتباه کرد، باید از مردم عذر خواهی کند.

كد خبر : ۲۴۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:استاندارلرستان گفت:دهکده المپیکی تحت عنوان تکمیل مجتمع ورزشی خرم‎آباد از بودجه کشور ردیف اعتباری دریافت کردومسئولین ورزش استان بایدبدنبال افزایش سرانه ورزشی باشند.

كد خبر : ۲۴۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۸


بیان روز:شب گذشته در مراسم افتتاحیه اکران پروژه سه‌بعدی "آقای الف" در ایوان شمس تعدادی از سیاسیون و هنرمندان حضور داشتند.

كد خبر : ۲۴۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جدیدترین اظهارات خود را در خصوص سرمربی جدید پرسپولیس اعلام کرد.

كد خبر : ۲۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:از صبح امروز (پنج‌شنبه) سومین روز ثبت‌نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز شد که اخبار آن به صورت لحظه به لحظه در متن این خبر بروزرسانی می شود.

كد خبر : ۲۴۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت:یکهزار و 500 کیلومتر شبکه فشار ضعیف سیم مسی به کابل خود نگهدار تبدیل شده این میزان بیش از 33 درصد کل شبکه های فشار ضعیف استان است.

كد خبر : ۲۴۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:رییس دانشگاه پیام‌نور لرستان از افتتاح مجموعه پردیس دانشگاه تا یکی دو سال آینده خبر داد.

كد خبر : ۲۵۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:تماشای عکس های غیررسمی و کمتردیده شده رقبای انتخابات ریاست جمهوری دوره یازدهم، شاید نکات پنهان و آشکار جالبی با خود به همراه داشته باشد.

كد خبر : ۲۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:جانشين رئيس ستاد انتخابات کشور گفت: امروز تایید صلاحیت‌ كانديداهاي انتخابات شورای شهر در هیات‌های اجرایی به پایان رسيد و باید به هیات‌های نظارت برای بررسی فرستاده شود.

كد خبر : ۲۵۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


كد خبر : ۲۵۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۹


بیان روز:آخرین اخبارفوتبال لیگ برتردریک نگاه

كد خبر : ۲۵۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:همزمان با افزایش درخواست های عمومی برای کاندیداتوری آیت الله هاشمی در انتخابات، دو تن از آیات عظام تقلید در پیام های جداگانه ای ، نظر مثبت خود را در مورد کاندیداتوری هاشمی اعلام کرده اند.

كد خبر : ۲۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:نرخ بلیت هواپیما در پروازهای داخلی به طور میانگین 65 درصد افزایش یافت و از امروز(سه‌شنبه) اعمال می‌شود. حداکثر وحداقل این بها 60 تا 70 درصد اعلام شده است.

كد خبر : ۲۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:قاليباف با اشاره به اينکه من مرد پروژه‌هاي نيمه تمام نيستم، گفت: هيچ پروژه‌اي را در شهر تهران بي‌پايان نخواهم گذاشت.

كد خبر : ۲۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: در حالی که لرستان از حیث استعدادهای  ورزشی جزء بهترین های کشور است اما متاسفانه از لحاظ زیرساخت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در ورزش در فقر به سر می بریم.

كد خبر : ۲۵۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:وزیرآوزش وپرورش دوبت نهم وجوادطاعت عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی برای ریاست جمهوری ثبت نام کردند.

كد خبر : ۲۵۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:سرمربي گهر به خاطر کسب نتايج ضعيف و سقوط به ليگ دسته اول از مردم دورود و لرستان عذرخواهي کرد.

كد خبر : ۲۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام با تکذیب مطالب منتشر شده درباره دیدار محمد هاشمی با آیت‌الله سیستانی اعلام کرد «امروز هیچ‌گونه نشست خبری در دفتر ریاست این نهاد برگزار نمی‌شود».

كد خبر : ۲۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) ماه رجب را «ماه اَصَبّ» نامیده است، زیرا رحمت خدا در این ماه بر امّت فرو مى‌ریزد.

كد خبر : ۲۵۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:در بی سابقه ترین حواشی مربوط به انتخابات در تاریخ جمهوری اسلامی ایران و شاید دیگر نقاط دنیا، 1 روز مانده به ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، هنوز مشخص نیست که مهمترین کاندیداهای احتمالی پای به عرصه می گذارند یا خیر؟

كد خبر : ۲۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اطلاعات ذیل بر اساس استخراج مورخ20/2/92 ازپایگاه اطلاع رسانی مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی بوده ومستند می باشد.

كد خبر : ۲۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اعضای هیئت اجرایی یازدهمین دوره ریاست جمهوری در شهرستان پلدخترانتخاب شدند.

كد خبر : ۲۵۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: نماینده خبرگان رهبری گفت: انتخابات آینده یکی از میدان های بزرگ و مهم حماسه سیاسی است که در آن شاهد تقابل فتنه گران و جریان های انحرافی با عظمت و اراده ملت ایران هستیم که در پایان ملت ایران دست رد به سینه آنان خواهد زد.

كد خبر : ۲۵۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز: کادرفني تيم ملي اسامي بازيکنان تيم ملي را براي حضور در دو فاز اردوهاي تيم ملي پيش از بازي دوستانه مقابل عمان و سه بازي مقابل قطر، لبنان و کره جنوبي را اعلام کرد.

كد خبر : ۲۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:شورای مشورتی اصلاح طلبان در اطلاعیه ای ، از آیت الله هاشمی رفسنجانی حمایت کرد.

كد خبر : ۲۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:شهید عادل عظیم‌خانی در وصیتنامه‌اش نوشته بود: روی قبرم مثل برادر فتحعلی‌زاده گِلی باشد، زیرا در شهرمان کسانی هستند که نان روزمره خود را نمی‌توانند پیدا کنند و در زیر سقف‌های گِلی زندگی می‌کنند.

كد خبر : ۲۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:جناح‌ها و گروههاي‌ موجود كشور و طرفداران‌ كانديداها نیز از تخريب‌ كساني‌ كه‌ با تشخيص‌ تكليف‌ وارد ميدان‌ رقابت‌ انتخاباتي‌ شده‌ و صلاحيت‌ آنها نيز از سوي‌ شوراي‌ محترم‌ نگهبان‌ تأييد مي‌شود جداً پرهيز و از سیاه نمایی وضع موجود و تخطئه تلاش‌های انجام شده در دوره‌های مختلف خودداری کنند.

كد خبر : ۲۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دولت با توجه به بافت جغرافیایی منطقه و با هدف توزیع بهینه و عادلانه خدمات، با ایجاد سه شهر جدید در استانهای فارس، خراسان شمالی و اصفهان موافقت کرد.

كد خبر : ۲۵۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:مدیر کمیسیون بانک های لرستان گفت : در سال 91 بیش از 25 هزار و 924 فقره وام ازدواج پرداخت شده است .

كد خبر : ۲۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت فهرست زیر را به عنوان مواد غذایی غیرمجاز در اردیبهشت ماه سال جاری منتشر کرد.

كد خبر : ۲۵۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:دوچرخه سواری بانوان چند وقتی است که بشدت از سوی برخی روشنفکران سیاسی زن در سطح کشور مطرح می شود که با حمایت و تشویق سعی می کنند زنان ایرانی را به دوچرخه سواری سوق دهند و مدعی هستند که این یک ورزش است چرا باید حقوق زنان پایمال شود؟!

كد خبر : ۲۶۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:محسن بهرامی سخنگوی انتخاباتی محمد شریعتمداری در پاسخ به این سؤال که آیا شریعتمداری با حضور هاشمی‌رفسنجانی از صحنه انتخابات کناره‌گیری خواهد کرد یا نه؟، گفت: مرد است و حرفش.

كد خبر : ۲۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:درحالی که زنان در کشور عربستان، از هرگونه حق و حقوقی که خداوند و دین اسلام آنها را از آنها بهره‌مند ساخته، محروم هستند زنان و دختران خاندان سعودی، نه‌تنها اصول و مبادی دین اسلام، که آیین وهابیت را هم که به آن ایمان و باور دارند زیر پا می‌گذارند.

كد خبر : ۲۶۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۲


بیان روز:نامزدی هاشمی رفسنجانی تحلیلهای متفاوتی را به همراه داشته است.کیهان در سرمقاله امروز خود به تحلیل آن پرداخته و از پشت پرده این نامزدی خبر داده است

كد خبر : ۲۶۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:علي‌اکبر ولايتي كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:منوچهر متکی كانديداي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري است.

كد خبر : ۲۶۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:مهاجم آینده دار تیم فوتبال ذوب آهن مد نظر دو باشگاه بزرگ تهرانی قرار گرفته است.

كد خبر : ۲۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:در حالی که قیمت خرید تضمینی گندم با تجدید نظر دولت به ۷۲۰ تومان افزایش یافته است، مدیرعامل مجمع خبرگان کشاورزی گفت: دلالان عراقی گندم خوزستان را کیلویی ۱۲۰۰ تومان خریدند و اکنون گندم گیلان غرب و قصرشیرین را کیلویی ۱۰۰۰ تومان می‌خرند.

كد خبر : ۲۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:دکتر کوین بَرِت ، اسلام‌شناس و تحلیل‌گر مسایل آمریکا و خاورمیانه در یادداشتی در پرس‌تی‌وی به بررسی زوایای گوناگون ترور مالکوم شباز در مکزیک پرداخته و می‌نویسد: مالکوم ایکس موثرترین مبارز مسلمان آمریکایی در قرن 20 به شمار می رود و اکنون نوه وی یعنی ملکوم شباز در مکزیک ترور شده است.

 

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دلیل نپذیرفتن پیشنهاد ریاست کمیته جوانان و ورزش ستاد انتخاباتی رحیم مشایی از سمت خود کنار گذاشته شد.

كد خبر : ۲۶۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:فعالیت‌های بهائیت در دو دولت سازندگی و اصلاحات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که با شناسایی و بررسی عملکرد اقتصادی و اجتماعی این فرقه به عمق نفوذ و رابطه این فرقه با بدنه دولت پی خواهیم برد.

 

كد خبر : ۲۶۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:محمد رضا رحیمی از کاندیداتوری در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری انصراف داد.

كد خبر : ۲۶۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:برنامه نود از ساعت 22:31 دوشنبه شب 23 ارديبهشت ماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۲۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره پرونده تبانی لیگ دسته یک صادر شد.

كد خبر : ۲۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:آیت‌الله عزالدین حسینی زنجانی از علمای بزرگ زنجانی مقیم مشهد مقدس از چند وقت پیش در بستر بیماری بودند.

كد خبر : ۲۶۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:فرض دومی هم که می‌تواند در اینجا محتمل باشد اینکه آمدن آقای اسفندیار رحیم‌مشایی و ورود نامزد جدی و اصلی جریان دولت در نهایت باعث شده که آقای احمدی‌نژاد فقط بخواهد با یک نامزد خود وارد عرصه رقابت شود.

كد خبر : ۲۶۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:رئیس پژوهشکده سامانه های فضانوردی سازمان فضایی ایران گفت: ایران دومین میمون فضانورد را اواخر امسال و یا اوایل سال آینده به فضا می فرستد که در این پرتاب، برای نخستین بار از حامل سوخت مایع که باعث شتاب کمتر محموله موجود زنده می شود، استفاده خواهد کرد.

كد خبر : ۲۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:  وزیر کشور از داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری خواست پیش از زمان قانونی تبلیغات انتخاباتی از هر کاری که شائبه تبلیغات دارد بپرهیزند و در زمان قانونی، به نحو احسن فعالیت تبلیغاتی کنند تا مردم بتوانند مقایسه و انتخاب کنند به ویژه آن که تبلیغات برای ارتقای شور انتخاباتی لازم است. 

كد خبر : ۲۶۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در جلسه امروز صبح ستاد انتخاباتی اکبر هاشمی رفسنجانی، اسحاق جهانگیری وزیر صنایع دولت سید محمد خاتمی به عنوان رئیس این ستاد انتخابات شد.

كد خبر : ۲۶۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:ثبت نام ساعت آخری هاشمی رفسنجانی برای کاندیداتوری دوره یازدهم ریاست جمهوری آن هم درسن80 سالگی وتجربه دو شکست در انتخابات مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری و عدم اقبال تداوم حضور در ریاست مجلس خبرگان رهبری بسیاری ازاندیشمندان و صاحبان قلم  را با این سؤال مواجه کرده است چه انگیزه ای هاشمی رفسنجانی را فقط یک ساعت قبل از اتمام مهلت ثبت نام به این عرصه کشانید که به ضم خویش به برخی ازاین دلایل می پردازیم.

كد خبر : ۲۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:عضو هيئت‌رئيسه کميسيون امنيت ملي مجلس، با بيان اينکه جشن بزرگداشت روز فردوسي در استاديوم آزادي، رنگ و بوي انتخاباتي دارد، گفت: رويكرد دولت در انتخابات رياست‌جمهوري، خيانت به ملت و قانون اساسي است.

كد خبر : ۲۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:محمد عباسی در حاشیه برگزاری جشنواره جوان کارآفرین در جمع خبرنگاران اظهار کرد: 30 درصد از کسانی که از سال 91 برای وام ازدواج ثبت نام کرده‌اند هنوز وام ازدواج دریافت نکرده‌اند و امیدواریم با حمایت دولت و دستور ویژه رییس جمهوری این امر هرچه سریعتر محقق شود.

كد خبر : ۲۶۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:در دهه سوم اردیبهشت ماه در حالی لرستان روزهای بارانی خوبی را پشت سر گذاشت که با آمدن ریزگردها باز هم هوای استان در شرایط ناسالم قرار گرفت.

كد خبر : ۲۶۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:دانشگاهيان دانشگاه‌های استان لرستان امروز سه‌شنبه، 24 ارديبهشت‌ماه در اعتراض به هتك حرمت به صحابی پيامبراكرم(ص) در محل ستاد دانشگاه علوم پزشكی لرستان تجمع كردند.

كد خبر : ۲۶۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۴


بیان روز:دبير ستاد انتخابات كشور ،‌ ضمن اعلام انصراف 6 داوطلب ثبت نام شده انتخابات رياست جمهوري از جمله 2 مقام ارشد اجرايي عنوان كرد: به موجب تبصره ذيل ماده 55 قانون انتخابات رياست جمهوري هريك از داوطلبان انتخابات رياست جمهوري در صورت تمايل به انصراف از داوطلبي بايد شخصاً و يا از طريق نماينده تام الاختيار خود و به صورت كتبي انصراف خود را به وزارت كشور اعلام نمايند .

كد خبر : ۲۷۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:میان خانه‌های تاریخی ثبت شده در تهران با خانه‌ «میرزا بزرگ نوری» مواجه می‌شویم که منزل پدری و محل تولد میرزا حسینعلی نوری سرکرده فرقه «بهائیت» است، اقدامی که مشخص نیست عامدانه بوده یا سهوی؟!

كد خبر : ۲۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر با تبلیغاتی دانستن سفر دولت به لرستان گفت: رئیس جمهور مانند دیگر سفرهای استانی خود روز چهارشنبه فقط به دنبال تبلیغات برای مشایی در لرستان است نه بیشتر.

كد خبر : ۲۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است، اتفاق خاص و مهمی است؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟

كد خبر : ۲۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: خیرین شهرستان با همکاری برخی ادارات مبلغ 40 میلیون ریال برای برگزاری اعتکاف در پلدختر کمک نقدی کردند.

كد خبر : ۲۷۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۵


بیان روز:اخیراً ثروت عطاء الله، یکی از نمایندگان حزب سلفی «نور» در مجلس شورای ملی مصر، طی اظهاراتی که نشان از نفرت بیمارگونه وی از شیعیان دارد، شیعیان را افرادی خطرناک تر از «زنان عریان» خوانده است.

كد خبر : ۲۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:به گزارش قانون ،شنیده های ما همچنان حاکی از آن است که در خصوص احراز صلاحیت قالیباف و جلیلی تشکیک صورت گرفته بوده اما در نهایت مورد توافق اعضای شورای نگهبان قرار گرفت. بدین ترتیب مشایی و لنکرانی رد صلاحیت شده اند. البته گمانه زنی ها حاکی از آن است که احتمال دارد طی روزهای آتی به رقابت انتخاباتی بازگردانده شود.

كد خبر : ۲۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:بر اساس نتایج پژوهش‌های انجام شده در وزارت ورزش و جوانان که روی 800 نفر از جوانان تهرانی در رده سنی 18 تا 40 سال انجام شد نشان داد که بیش از 35 درصد از جوانانی که در سن ازدواج قرار دارند ازدواج و تشکیل زندگی را‌ امری ضروری می‌دانند،‌ اما در شرایط کنونی‌امکانات تشکیل زندگی را ندارند.

كد خبر : ۲۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:نامزدی خلیلیان و رحیمی در برابر کاندیداتوری مشایی در روز پایانی ثبت نام‌ها با اعتراض رئیس جمهور در هیات دولت مواجه شد.

كد خبر : ۲۷۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:بعد از نامه بیش از صد نفر از نمایندگان مجلس به شورای نگهبان برای رد صلاحیت رفسنجانی در انتخابات آینده، حامیان وی نیز دست به کار شده و اقدام به نامه نگاری کردند.

كد خبر : ۲۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:رییس اداره فرهنگ وارشادسلامی پلدخترازبرگزاری کنگره بین المللی علامه جزایری امسال درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۲۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:دیروز برنامه بزرگداشت «روز فردوسی» در سالن 12هزار نفری برگزار شد و با وجود اعلام رسمی و انجام همه هماهنگی‌ها برای حضور محمود احمدی‌نژاد در این مراسم، رییس دولت به این برنامه نیامد.

كد خبر : ۲۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:

100سال قبل، یعنی در دوران آخرین شاه قاجاری (محمدعلی شاه) پوشش مردان ایرانی کت های بلند با شلوار گشاد و دستاری بود که به کمر می بستند و زنان دوره قاجار هم با چادر و روبنده و پیراهن و شلوار در خیابان حاضر می شدند.

كد خبر : ۲۷۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۶


بیان روز:۴۲ استاد مشهور حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای دغدغه های مهم انتخاباتی را در آستانه ۲۴ خرداد ۹۲ بیان کردند.

كد خبر : ۲۷۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:محمدباقر قالیباف، در دیدار با مدیران رسانه‌های استانی و منطقه‌ای حامی خود با ادبیات و لحنی عصبانی از کاندیداتوری آیت‌الله هاشمی به شدت انتقاد کرد که نشان از خشم و نگرانی شدید شهردار تهران از ورود کاندیدای حداکثری اعتدال‌گرایان و اصلاح‌طلبان به صحنه انتخاباتی می‌کند.

كد خبر : ۲۷۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:خبرنگاران در جریان پیگیری‌های خبری به "زمزمه"ها و هایی برمی‌خورند که میهمان‌کردن مخاطبان به این شنیده‌ها خالی از لطف نیست.

كد خبر : ۲۷۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:یک کارشناس آموزشی با اشاره به اینکه محتوای دشوار برخی کتب تازه تالیف از دلایل افت تحصیلی است، گفت: بیشترین افت تحصیلی در پایه‌ اول دبستان است که اجرای نظام ارزشیابی توصیفی به نوعی پاک کردن صورت مسئله افت تحصیلی است.

كد خبر : ۲۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:آخرين خبرها از نقل و انتقالات حكايت از سكوت بازيكن پرسپوليس در مقابل پيشنهاد استقلالي ها حكايت دارد

كد خبر : ۲۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:سایت  امید اصلاحات در نظر سنجی خود از کاربران خود سوال کرده است که آیا به نظر شما کاندیدایی که برای آزادی فرزندمتهم به جاسوسی اش ده میلیاردتومان وثیقه می سپارد، می تواند نامزد اصلاحات باشد؟

كد خبر : ۲۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از انتخاب منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.

كد خبر : ۲۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: 18 تن کره در گمرک انبار شده که برای ترخیص و ورود آن به بازار، بانک مرکزی باید ارز مرجع آن را پرداخت کند.

كد خبر : ۲۷۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدیرعامل شرکت پخش فرآورده ای نفتی استان لرستان از کشف 62 هزار و 100 لیتر نفت سفید ذخیر شده غیرمجاز در این استان خبر داد.

كد خبر : ۲۸۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: مقابله با پدیده زوال و خشکیدگی درختان بلوط عزم ملی می‎طلبد

كد خبر : ۲۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:مدير مركز مديريت حوزه‌های علميه لرستان با بيان اينكه شش مدرسه علميه در لرستان در دست ساخت است از آغاز فعاليت مدرسه علميه رضويه طی سال‌جاری خبر داد.

كد خبر : ۲۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:عملیات مرصاد یا عملیات فروغ جاویدان نبردی بود میان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سازمان مجاهدین خلق که در اواخر جنگ ایران و عراق، در سال ۱۳۶۷ درگرفت. پس از چند روز درگیری درنهایت نیروهای ارتش ایران پیروز شدند و عملیاتی که توسط سازمان مجاهدین خلق طرح‌ریزی و اجرا شده بود عملاً با شکست روبرو شد. تعداد زیادی از نیروهای مهاجم در این نبرد کشته شدند.

كد خبر : ۲۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۸


بیان روز:کاندیداهای ریاست جمهوری چه ماشینی سوارمی شوند آیا اونها هم مردمی زندگی می کنند؟

كد خبر : ۲۸۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور توضیح داد: در انتخابات این دوره شوراها 300 هزار نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد 3000 شکایات به هیات‌های نظارت در مورد روند بررسی صلاحیت کاندیدا‌ها در هیات‌های اجرایی رسیده است در واقع تنها یک درصد کاندیدا‌ها نسبت به بررسی صلاحیت‌شان اعتراض داشتند.

كد خبر : ۲۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:دو جاسوس سرویس های اطلاعاتی بیگانه سحرگاه روز یک‌شنبه به دار مجازات آویخته شدند.

كد خبر : ۲۸۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:محمدحسین لطیفی، محسن علی‌اکبری، حامد عنقا، محمدرضا شفیعی، جمال شورجه و فریدون جیرانی فیلم انتخاباتی علی‌اکبر ولایتی را می‌سازند.

كد خبر : ۲۸۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:رویانیان مدیرعامل پرسپولیس حاضر شده است برای به خدمت گرفتن امیر قلعه نوئی مبلغی در حدود ۷ میلیارد به او پرداخت کند تا یک انتقال بی سابقه در لیگ برتر رخ دهد!

كد خبر : ۲۸۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:80 نفر از نمایندگان مجلس در نامه ای به نائب رئیس اول مجلس از وی خواستند تا برای بهره مند شدن از حضور وی در مجلس از ادامه فعالیت های انتخاباتی خود انصراف دهد.

كد خبر : ۲۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان گفت: رد صلاحیت شده‎های شوراها در لرستان از امروز چهار روز فرصت اعتراض دارند.

كد خبر : ۲۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:وزیر کشور با اشاره به آغاز تبلیغات کاندیداها ۴۸ ساعت پس از اعلام تایید صلاحیت‌ها گفت: انتخابات ریاست جمهوری با ۶۶ هزار شعبه اخذ رای برگزار می‌شود.

كد خبر : ۲۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: نقش عشایر در دوران دفاع مقدس و مبارزه با منافقین تعیین کننده بوده است.

كد خبر : ۲۸۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:نماینده مردم خرم آبادو دوره چگنی گفت: بودجه امسال لرستان مشابه بودجه سال گذشته است ودراین بودجه لرستان هیچ  پیشنهادی ازطرف کمیسیونها برای تامین بودجه استان دریافت نکرده است.

كد خبر : ۲۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:هرچه به 24 خرادماه زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نزدیک می شویم تنور انتخابات داغ ترمی شود و عضی ها هم خوب به نقض قانون می پردازند.

كد خبر : ۲۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس٬ با تأکید بر لزوم اجرایی شدن حمایت‌های بیمه‌ای از جامعه رسانه‌ای کشور٬ گفت: اگر قرار باشد برای خبرنگاران و روزنامه‌نگاران شرایط حداقلی نظیر بیمه فراهم نشود٬ این عمل مصداق بارز سرپیچی از قانون خواهد بود.

كد خبر : ۲۸۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:با موافقت نمایندگان مجلس پرداخت هزینه حق انشعاب برق، آب و گاز برای حوزه‌های علمیه و مساجد، دارالقرآن‌ها، ‌حسینیه‌ها و اماکن دینی اقلیت‌های دینی رایگان شد.

كد خبر : ۲۸۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز: اسلام کامل ترین و آخرین دین الهی است و برای آنکه در دوران عدم حضور معصوم علیه السلام در جامعه قوانین و احکام اسلامی به اجرا گذاشته شود مجتهد جامع الشرایط به عنوان نائب عام امام معصوم علیه السلام، متولی این کار می باشد اما حدود اختیارات ولی فقیه چقدر است؟

كد خبر : ۲۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:پیامبر اعظم(ص) می‌فرماید: از اولین شب جمعه در ماه رجب غافل نشوید؛ زیرا شبی است که فرشتگان آن را «لیلة الرغائب» می‌نامند. مقداری که از شب گذشت، هیچ فرشته‌ای در آسمان‌ها و زمین نمی‌ماند مگر اینکه در کعبه و اطراف آن جمع می‌شوند.

كد خبر : ۲۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۹


بیان روز:امروز نتیجه نهایی بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای ریاست جمهوری اعلام می‌شود و گمانه‌زنی‌ها در این زمینه داغ‌تر از روزهای گذشته شده است. از شایعه اجرای قوانین جدید در شورای نگهبان گرفته تا انصراف آیت‌ا… هاشمی در آخرین ساعات روز دوشنبه! همه منتظرند تا اسامی تایید صلاحیت‌شدگان اعلام شود تا در روزهای آتی شاهد رقابت بین کاندیداهای ریاست جمهوری برای جلب آرا را شاهد باشیم.

كد خبر : ۲۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:محمد علی مهتدی تحلیل گر ارشد مسائل منطقه در میزگرد" تقابل شیعه- سنی چالش پیش روی جهان اسلام" که در محل دیپلماسی ایرانی برگزار شد تاکید می کند که نزاع میان شیعه و سنی بیش از اتفاقی با ریشه های اعتقادی، مولود توطئه های دستگاه های اطلاعاتی غرب است

كد خبر : ۲۸۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در آخرین اظهارنظر خود درباره مباحث تخصصی میراث فرهنگی، کشور اول دنیا در داشتن بالاترین آمار میراث ثبت شده جهانی در یونسکو را کشور سوم جهان اعلام کرد.

كد خبر : ۲۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:باقری‌لنکرانی پس از جلسه مشترک عصر امروز، انصراف خود را از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری به نفع «سعید جلیلی» اعلام کرد.

كد خبر : ۲۸۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مصطفي زماني با انتقاد از عملكرد صدا و سيما كانديداتوري‌اش در انتخابات شوراي شهر را تكذيب كرد.

كد خبر : ۲۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مشتزن سابق تیم ملی از فدراسیون و همچنین هیأت بوکس لرستان انتقاد دارد.

كد خبر : ۲۸۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:مدتی است که سازمان میراث فرهنگی وگردشگری؛ به بهانه نمایش توانمندی های این سازمان  اقدام به برپایی نمایشگاه هایی با عنوان« قابلیت ها وظرفیت های میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری» درشهرهای مختلف کشور نموده است.

كد خبر : ۲۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:پایگاه اطلاع رسانی بیان روزدرنظردارداخباربه روزنمایندگان لرستان درمجلس شورای اسلامی رامنتشرکند.

كد خبر : ۲۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، حسن روحانی، محمدرضا عارف، محمد غرضی، محمدباقر قالیباف، علی‌اکبر ولایتی ۸ نامزد تأیید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان هستند.

كد خبر : ۲۸۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:تحلیل گران معتقدند رقابت نهايي بين آقاي قاليباف و سعید جلیلی است و در واقع فضا در اين جهت دوقطبي است و مبارزه نهايي نيز بين اين دو کاندیدا است. حتی برخی نظر سنجی های معتبر هم حکایت از پیشتازی این دو نامزد در نزد افکار عمومی دارند.

 

 

كد خبر : ۲۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:براساس  نظر سنجی انتخاباتی پایگاه اطلاع رسانی بیان روز 76درصدازکاربرین این سایت  به اصول گرایان رای دادند.

كد خبر : ۲۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۱


بیان روز:رئیس انجمن باروری و ناباروری ایران از وجود ۲ میلیون زوج نابارورایرانی خبر داد.

كد خبر : ۲۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:می توان گفت درخشنده ترین برگ تاریخ دوران جنگ تحمیلی سوم خرداد 1361است.

كد خبر : ۲۹۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۲


بیان روز:در قرعه کشی که ساعتی پیش با حضور نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد، جدول زمان پخش برنامه های تبلیغی نامزدها از شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی مشخص شد.

كد خبر : ۲۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بیان روز:وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از پرداخت یک نوبت یارانه کامل 3 ماه به مطبوعات در آستانه انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

كد خبر : ۲۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز: روسای ستادهای  قالیباف و جلیلی با یکدیگر، با هم آن قدر فاصله دارند که خود این کاندیداها.

كد خبر : ۲۹۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بیان روز:انتشار پوستر برای تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، از همان دوره اول در ایران اغاز شد. شیوه ای که تا الان هم قدیمی نشده است.

  
كد خبر : ۲۹۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۵


بيان روز:حرکت های روشن فکرانه غیر مذهبی در پیروزی پر شتاب و سریع انقلاب اسلامی ایران فاقد هرگونه ابزار تئوریک بودند و غافلگیر و بهت زده به حوادثی می نگریستند که از مقابل چشمان آنها می گذشت.

كد خبر : ۲۹۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:هر زمان که از میدان بسیج شهرمان می گذرم چشمم می افتد به در بسته ای که قرار است بر روی همه باز باشد.گاهی گدایان و معتادان درکنار آن ،درعالم خودشان اند وگاهی راننده های تاکسی درسایه ساختمانش منتظرمسافراند.

كد خبر : ۲۹۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:اولین برنامه انتخاباتی محمدرضا عارف، کاندیدای یاردهمین انتخابات ریاست جمهوری به علت نقص فنی در صدا قطع شد.

كد خبر : ۲۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:طی حکمی از سوی رئیس ستاد انتخابات قالیباف حجت‌الله یگانه به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی قالیباف در لرستان معرفی شد.

كد خبر : ۲۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: مردم با حضور در دفتر امام جمعه نسبت به افزایش مالیات در پلدختر اعتراض کردند.

كد خبر : ۲۹۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۶


بيان روز:تندروها در ایران به دنبال پیروزی سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری هستند. از سوی دیگر، منابع خبری می گویند که مشایی مشاور ارشد محمود احمدی نژاد و کاندیدای رد صلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری تمامی ستاد انتخاباتی خود را به جلیلی داده است.

كد خبر : ۲۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:دوشنبه شب آرش برهانی، میثم بائو و سیاوش خیرابی میهمانان ویژه برنامه شبکه سه بودند. ویژه برنامه ای که محمدرضا حسینیان مجری آن بود. هواداران فوتبالی که برنامه را تماشا می کردند، در همان دقیقه اول پخش برنامه با اتفاق عجیبی روبرو شدند.

كد خبر : ۲۹۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:مشکلات روستاهای میانکوه شرقی بخش معمولان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی بررسی شد.

كد خبر : ۲۹۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:مدير عامل شرکت شهرکهاي صنعتي لرستان از ايجاد شهرک فرآوري سنگ در شهرستان دوره چگني خبر داد .

كد خبر : ۳۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:عارف خطاب به روحانی گفته بود: توجهشان (آقای روحانی را) را به سخنان آقای خاتمی (در سال 1383) جلب مي‌كنم كه طي آن، آقاي خاتمي اظهارات قاطعي در باب پرونده هسته‌اي و حق ایران در برخورداری از انرژی هسته ایی بیان داشت.

كد خبر : ۳۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:جمعی از جوانان اصلاح طلب حامی عارف با ارسال نامه ای از سید محمد خاتمی خواستند که از عارف در انتخابات ریاست جمهوری 92 حمایت کند.

كد خبر : ۳۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:زید بن علی امامزاده و نیز نام منطقه‌ای بعنوان نخستین محله‌ی خرم‌آباد در مرکز این شهر است. آرامگاه این امامزاده در بازار قدیمی شهر خرم‌آباد واقع شده است و قدمت ساخت بنای کنونی آن به سال ۱۳۰۷ هجری قمری می‌رسد.

كد خبر : ۳۰۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۸


بيان روز:محمدرضا عارف درباره انگیزه خود برای ورود به انتخابات ریاست جمهوری گفت: من احساس خطر و نگرانی کردم. من نگران آرمان‌هایی هستم که برای آن انقلاب کرده‌ام. من نگرانی یکپارچگی کشور و گسست نسل اول و سوم هستم.

كد خبر : ۳۰۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۹


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:دربخش اول، اولین مناظره انتخاباتی ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری با موضوع اقتصادی چه گذشت.

كد خبر : ۳۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:مریدان سرکرده فرقه عرفان حلقه به تازگی اقدام به تهیه سندی مبنی بر حقانیت این فرقه در شبکه های اجتماعی کرده اند. این فرقه‌ چارچوب مشخصی ندارد؛ چارچوب طاهری است و تنها جاذبه آن به دروغ مسئله "شفاء" است. البته مسئله خارج كردن جن از كالبد بدن كه متأسفانه در سراسر كشور نیز رایج شده، از دیگر جاذبه های این فرقه است.

كد خبر : ۳۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:ستادمردمي انتخاباتي دكترقاليباف دربحبوحه مناظره تلويزيوني باجمعيتي كم درپلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:برگزاری اولین مناظره انتخاباتی کاندیداها با حواشی بسیاری همراه شد، به ویژه بخش دوم که تنور آن گرم‌تربود.

كد خبر : ۳۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:پاریاب خود از دوران نوجوانی به جبهه‌ها وارد شده بود و به خوبی می‌توانست جوان‌های آن روز را با امروزی‌ها مقایسه کند ولی نیاز کشور را وجود نیروهایی این چنینی می‌دانست «امروز نیاز به بچه‌ ولایتی مخلص است، نه کسانی که راهنمای راست می‌زنند و به چپ می‌پیچند».

كد خبر : ۳۰۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۰


بيان روز:رئیس ستاد انتخابات روحانی در لرستان گفت: هنوز برنامه سفر روحانی به لرستان قطعی نشده اما به ایشان پیشنهاد شده است که طی یکی از این روزها به لرستان سفر کند.

كد خبر : ۳۰۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:با گذشت هشت سال از اجرای این پروژه کوچک تنها 12 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

كد خبر : ۳۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۱


بيان روز:آیت الله سید جلال الدین طاهری اصفهانی، اولین امام جمعه اصفهان در سن ۸۷ سالگی به دنبال بیماری تنگی نفس ساعاتی پیش در بیمارستان الزهرای اصفهان دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۳۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:حجت‌الاسلام حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری عصرشنبه در جمع حامیان خود در حسینیه جماران به سخنرانی پرداخت.

كد خبر : ۳۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:در این اطلاعیه آمده است که سیدمحمد خاتمی نفیاً یا اثباتاً در مورد هیچ یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم نظری نداده است.

كد خبر : ۳۰۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:عملیات ارتش سوریه در حالی در مناطق «بیت سحم»، «سیدی مقداد» و «برزه» در ریف دمشق ادامه یافت که همزمان، عملیات ارتش سوریه در مناطق مختلف شهر حلب کشته شدن بیش از ۳۰۰ فرد مسلح را به دنبال داشت.

كد خبر : ۳۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز:ستاد مرکزی محمدباقر قالیباف در پلدختر با حضور جمعی از مردم پلدختر افتتاح شد.

كد خبر : ۳۰۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۲


بيان روز: باشگاه گهر دورود لرستان اين روزها با مديرعامل جديدش به دنبال ساماندهي و ريكاوري برای حضور هرچه قدرتمندتر در رقابت‌هاي فصل جديد ليگ دسته اول كشور است.

كد خبر : ۳۰۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روزاخبار24ساعته گذشته كشور رامنتشركرد.

كد خبر : ۳۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:نمايندگان لرستان دربهارستان خبردادند.

كد خبر : ۳۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۳


بيان روز:بازخوانی 14 خرداد در استان لرستان روایتی تلخ از پرواز روح خداست، پروازی که در خاطر این دیار با مویه سرایی زنان و مردان لر و لک زبان و برگزاری آئین "چمر" و "گل مالی" ماندگار شد.

كد خبر : ۳۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:استان لرستان دارای ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های زیرساختی از جمله صنعت، کشاورزی و معدن است، اما متأسفانه امروز یکی از استانهای محروم در سطح کشور است؛

كد خبر : ۳۰۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:مدیرعامل شرکت آهک صنعتی و هیدراتی پلدختر استان لرستان گفت: تولیدات شرکت آهک صنعتی و هیدراته پلدختر لرستان در سال گذشته 45 هزار تن بوده است.

 

كد خبر : ۳۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از اعزام 500 نفر بسیجی از این شهرستان به مرقد امام خمینی(ره) خبر داد.

 

كد خبر : ۳۰۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:اعلام تركيب تيم ملي ايران درمقابل قطر و وينگاداروي نيمكت تيم ملي مي نشيند

كد خبر : ۳۱۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور، آیت‌الله آملی‌لاریجانی رئیس قوه قضاییه، علی لاریجانی رئیس مجلس، آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله جنتی دبیر شورای نگهبان، آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی، سرلشکر جعفری، سرلشکر صالحی، سعید جلیلی، غلامعلی حدادعادل، محسن رضایی، محمدرضا عارف، علی‌اکبر ولایتی، سید محمد غرضی، محمد باقر قالیباف، آیت‌الله مهدوی‌کنی، آیت‌الله امامی‌کاشانی، امیر سیاری، سردار نقدی، حجت‌الاسلام اژه‌ای، صادق محصولی، مرتضی تمدن، حجت‌الاسلام مصلحی، اسفندیار رحیم مشایی، محمدرضا رحیمی، علی نیکزاد، محسن رفیقدوست، سردار پاکپور از جمله شخصیت‌های حاضر در این مراسم بودند.

كد خبر : ۳۱۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۴


بيان روز:دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری که درباره موضوع فرهنگی است آغاز شد. مهمترین محورهای مناظره ۸ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۳۱۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:عبدالرضا هلالی گفت: هدف ما انتخاب شخصی است که سرباز خوبی برای ولایت باشد لذا می خواهیم رئیس جمهوری که انتخاب می کنیم هماهنگ ترین فرد با رهبر معظم انقلاب باشد.

كد خبر : ۳۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:ملکشاهی به نمایندگی از مجمع نمایندگان لرستان ضمن خیر مقدم به دکتر محمدباقر قالیباف گفت : بنده از جانب نمایندگان خرم آباد مردم شهید پرور لرستان ، روحانیون ، خواهران و برادران حاضر مقدم دکتر قایلباف رو گرامی میدارم .

كد خبر : ۳۱۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:شاعران تاجیک با علاقه‌ی وصف ناپذیری که نسبت به امام خمینی(ره) در زمان حیات این رهبر فرزانه داشتند، پس از رحلت امام راحل نیز این دوستی را در قالب شعر به جهانیان ثابت کردند.

كد خبر : ۳۱۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز: مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان لرستان از فعالیت دو کتابخانه پستی در لرستان خبر داد.

كد خبر : ۳۱۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:امروز به مناسبت سالروز شهادت امام موسی کاظم(علیه السلام)، امام هفتم شیعیان جهان مردم شهرستان پلدختر باراه اندازي هيئت عزاداري درسوگ آنحضرت به عزاداري پرداختند.

كد خبر : ۳۱۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۵


بيان روز:نماینده مجلس در حاشیه حضور محمدباقر قالیباف در گلزار شهدای خرم آباد گفت: انتظار ما از رئیس جمهور آینده، انتظار همه ملت ایران است.

كد خبر : ۳۱۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمنان، بسیج را متهم به طرفداری از بعضی کاندیداها می‌کنند حال آنکه ادعای حمایت سازمان بسیج از یک کاندیدا دروغ محض است.

كد خبر : ۳۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۶


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در نخستين بازي خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:آخرین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری با موضوع مسائل سیاسی برگزار شد که از جذابیت بالاتری نسبت به دو مناظره قبلی برخوردار بود.

كد خبر : ۳۱۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:برخی حامیان و نزدیکان هاشمی رفسنجانی معتقدند بهترین گزینه انتخابات علی اکبر ولایتی است چرا که وی می تواند علاوه بر ایجاد اجماع در میان گروه های کشور ، جلوی برخی افراطی گری ها را گرفته و کشور را به آرامش برساند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:مركز آمار ايران با بررسي روند ۲۴ ساله افت‌و‌خيز قيمت مسكن و همچنين ميزان ساخت‌و‌سازهاي مسكوني كارنامه سه رييس‌جمهور در بخش مسكن را منتشر كرد. اين گزارش نشان مي‌دهد قيمت مسكن در طول دولت‌هاي هاشمي رفسنجاني، محمد خاتمي و محمود احمدي‌نژاد به صورت مشابه و تقريبا همسان در سال‌هايي از اين دولت‌ها ثابت بوده و در سال‌هاي بعد در همان دولت روند افزايشي داشته‌است. براساس اين گزارش، قيمت مسكن از سال ۶۸ تا ۹۱حدود ۵۳ برابر شده است.

كد خبر : ۳۱۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:در اين مقاله بسيار مهم و افشاگرانه مطالبي از اين دست که "حميدرضا ظريفي‌نيا کيست و در سايت جرس چه سمتي دارد؟" همچنين اين که "رابطه علي احساني با صهيونيست‌ها و بهاييان چيست؟" عنوان شده است. فرد افشاگر در مقاله جديد خود هويت حقيقي ياسمين آرموي را افشا کرده و از رابطه عاطفي حقيقت‌جو با يکي از اعضاي گروهک تروريستي منافقين مي‌گويد که در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

كد خبر : ۳۱۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:مسؤلان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، صبح دیروز به مناسبت بعثت حضرت محمد مصطفی صلوات‌ الله ‌علیه ‌و آله، با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای دیدار کردند.

كد خبر : ۳۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:رسانه‌های ضد انقلاب و بیگانه فارسی زبان در هفته گذشته، اقداماتی دیگر را در دستور کار رسانه‌ای خود قرار دادند؛ تخریب مناظرات صورت گرفته در تلویزیون، تلاش برای تحریک حسن روحانی برای اقدامات هنجارشکن، و تلاش برای سرد کردن تنور انتخابات از جمله طراحی‌های رسانه‌های ضد انقلاب برای این روزهای کشور است. البته انتشار اخبار دروغ هم مثل اغلب اوقات چاشنی این اخبار است.

كد خبر : ۳۱۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: من سرهنگ نیستم، حقوقدان هستم و هیچ‌وقت پادگانی فکر و عمل نکردم.

كد خبر : ۳۱۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:چند روز پیش نیز مدیر شبکه وهابی نور، حمایت ضمنی این شبکه از محمد رضا عارف را اعلام کرد و گفت: « بنده فکر می کنم از میان همه کاندیداها، دکتر عارف از بقیه متفاوت تر باشد.»

كد خبر : ۳۱۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:كشاورزان پلدختر به افزايش بي رويه هزينه كمباين براي برداشت محصولات كشاورزي گلايه كردند.

كد خبر : ۳۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:فرمانداری شهرستان سلسله طی اطلاعیه ای اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده انتخابات شورای شهر الشتر را اعلام کرد.

كد خبر : ۳۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز: سايت فدراسيون جهاني کشتي برترين‌ فرنگي‌کاران ماه ژوئن را بر اساس مسابقات برگزار شده معرفي کرد.

كد خبر : ۳۱۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در دومين مسابقه خود در ليگ جهاني برابر روسيه نتيجه را واگذار کرد.

كد خبر : ۳۱۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:محمود احمدی نژاد گفت: عده‌ای ستون پنجم دشمن بودند اما الان ادعای انقلابی‌گری می‌کنند من به مذاکرات هسته ای کاری ندارم و دخالتی هم در آن ندارم.

كد خبر : ۳۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:این روزها کاندیدهای ریاست جمهوری زیاد در رسانه ها حضور دارند برای بیان و ارائه دادن برنامه های خود در این بین تکیه کلام های که زیادتر استفاده می کنند شاید برای بینندگان جالب باشد که در زیر به این تکیه کلام ها اشاره ای کوتا می کنبم.

كد خبر : ۳۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:قائم مقام ستاد انتخاباتی حسن روحانی گفت که نتیجه رایزنی‌ها برای ائتلاف این کاندیدا با محمدرضا عارف تا فردا اعلام می‌شود.

كد خبر : ۳۱۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:خبرنگاران پايگاه اطلاع رساني بيان روز امروز در سطح شهر پلدختر گشتي زدند و ازمردم اين سوال را پرسيدند كه مهمترين انتظار شما از رئيس جمهور آينده چيه؟

كد خبر : ۳۱۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:كشاورزان پلدختر به افزايش بي رويه هزينه كمباين براي برداشت محصولات كشاورزي گلايه كردند.

كد خبر : ۳۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:کش و قوس ميان کارگزاران و اصلاح‌طلبان بر سر حذف محمدرضا عارف يا حسن روحاني از رقابت‌هاي انتخاباتي ادامه دارد.

كد خبر : ۳۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:روحانی و عارف به بهانه سفرهای استانی از انجام مناظره چهارم سرباز زدند.

كد خبر : ۳۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز: رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در گوشه و کنار دنیا، آزادی خواهان و نیروهای مقاومت با بکارگیری شیوه‌های انقلاب اسلامی در حال پیشروی و شکست مستکبران هستند.

كد خبر : ۳۱۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:محمد رضا عارف يکي از نامزدهاي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري، روز دوشنبه(فردا) در راستاي فعاليت هاي تبليغاتي به شهرستان بروجرد سفر مي کند.

كد خبر : ۳۱۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:با اتمام فیلم‌برداری بخش‌های مربوط به حمله سپاه ابرهه به خانه کعبه در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی، بخش‌های جزئی باقی‌مانده‌ای از فیلم محمّد صلّی اللّه علیه و آله و سلّم در حال فیلم‌برداری در تهران است تا فیلم به اتمام برسد.

كد خبر : ۳۱۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:اعضاي هيئت بازرسي يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و دور چهارم شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان پلدختر منصوب و معرفي شدند.

كد خبر : ۳۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:این روزها در حالی بحث اجماع اصلاح طلبان روی حسن روحانی، مطرح است که در واقع وی و هاشمی رفسنجانی دو عضو جامعه روحانیت بوده و با این اقدام مجمع روحانیون عملا در زیر بیرق جامعه روحانیت قرار می گیرد.

كد خبر : ۳۲۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۹


بيان روز:یک عضو شورای هماهنگی اصلاحات با اشاره به جلسه شب گذشته تشکل متبوعش گفت که این جلسه که برای شکل دهی ائتلاف روحانی - عارف تشکیل شده بود، بی‌نتیجه ماند.

كد خبر : ۳۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:آخرین بار به پدرش گفت «بابا من رفتم خط»، وقتی خداحافظی کرد مادر مشغول کار بود که گفت «مامان من دارم می‌روم، خداحافظ»؛ مادر تا به پایین برسد او رفته بود اصلاً نفهمید علیرضا چطور پوتین‌هایش را پوشید. فقط شنید که «سه ماه دیگر بر می‌گردم».

كد خبر : ۳۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت:‌ در صورتی که احساس کنم اصولگرایان در انتخابات شکست می خورند،‌ از صحنه رقابت کناره گیری می کنم.

كد خبر : ۳۲۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:نتایج نظر سنجی یک نهاد معتبر در کشور نشان می‌دهد که در صورت انصراف و یا کنار کشیدن برخی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری یازدهم، آرای آنها به سبد آرای کدامیک از نامزدهای دیگر متمایل خواهد شد.

كد خبر : ۳۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:پدر سعید جلیلی گفت: رأی آوردن و یا نیاوردن فرزندم برای ما مهم نیست، هرچه خدا بخواد همان می شود.

كد خبر : ۳۲۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:خبرنگاران پايگاه اطلاع رساني بيان روز امروز در سطح شهر پلدختر گشتي زدند و ازمردم اين سوال را پرسيدند كه مهمترين انتظار شما از رئيس جمهور آينده چيه؟

كد خبر : ۳۲۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:جانشين فرماندهي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان پلدختراز برگزاري برنامه هاي متنوع فرهنگي، ورزشي وقرآني ،هفته پاسدار درپلدخترخبرداد.

كد خبر : ۳۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:لحظاتی پیش در پی سفرهای استانی کاندیداهای ریاست جمهوری محمدرضا عارف وارد لرستان شد.

كد خبر : ۳۲۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: تا آخر ایستاده‌ام و به نفع هیچ‌کس کناره‌گیری نمی‌کنم.

كد خبر : ۳۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:كناره گيري عارف و اعلام مواضع وحمايت هاي اصلاح طلبان ازاين اقدام

كد خبر : ۳۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز:حدود500 رأي اولي درانتخابات رياست جمهوري وشوراهاي اسلامي شهر وروستا شركت مي كنند

كد خبر : ۳۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۱


بيان روز: تيم ملي فوتبال ايران با پيروزي پرگل مقابل لبنان يک گام ديگر به صعود مستقيم به جام جهاني 2014 برزيل نزديک تر شد.

كد خبر : ۳۲۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حذف عارف از انتخابات به نفع نامزد کارگزاران، باعث دلخوری و اعتراضات گسترده در جبهه اصلاحات شده است.

كد خبر : ۳۲۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:جمعی از همراهان و خبرنگاران دکتر ولایتی مورد ضرب و شتم پلیس کرمان قرار گرفتند.

كد خبر : ۳۲۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس،با اشاره به بی‌توجهی مسئولان به انجام وظایف نظارتی خود گاهی محصولات کشاورزی را درگیر افزایش ۴ برابری می‌کند،گفت: افزایش تقاضا برای میوه نوبرانه دست دلالان را برای هر نوع قیمت‌گذاری باز گذاشته است.

كد خبر : ۳۲۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:تلاشهای و رایزنی های اصولگرایان برای رسیدن به وحدت و انصراف برخی از نامزدهای اصولگرا آغاز و شدت گرفته است.

كد خبر : ۳۲۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:امروز 22 خرداد ماه آخرین روز فرصت تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا است.

كد خبر : ۳۲۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:حاج محمدرضا انصاريان، مداح و مرثيه خوان اهل بيت عصمت و طهارت(ع) و صاحب صوت به یاد ماندنی صلوات خاصه حضرت رضا (ع) صبح امروز بر اثر عارضه قلبی درگذشت.

كد خبر : ۳۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز: نظرسنجی که از سوی پايگاه اطلاع رساني بيان روز در روز سه شنبه ۲۱ خرداد ماه و پس از انصراف محمدرضا عارف و غلامعلی حداد عادل درشهرستان پلدخترومعمولان صورت گرفت.

كد خبر : ۳۲۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز:آخرین همایش انتخاباتی ولایتی عصر دیروز در سالن شهید افراسیابی و با حضور تعدادی کثیری حامیان این کاندیدای ریاست جمهوری برگزار شد.

كد خبر : ۳۲۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت: عملکرد صدا و سیمای لرستان در انعکاس فرهنگ صحیح تبلیغات کاندیداهای شورا بسیار ضعیف بوده است.

كد خبر : ۳۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در اعتراض به انجام نشدن مصوبات دولت، کارگروه استان لرستان را ترک کرد.

كد خبر : ۳۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:جلسه کارگروه توسعه و عمران لرستان که قرار بود مهرماه سال گذشته برگزار شود در روزهای پایان دولت دهم برگزار شد، جلسه ای که البته حواشی و اتفاقات قابل تاملی نیز در آن رخ داد.

كد خبر : ۳۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۳


بيان روز:وزیر کشور گفت: با توجه به حضور پرشور مردم، مهلت اخذ رای در انتخابات قطعا تمدید خواهد شد.

كد خبر : ۳۳۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:هرچندشهرستان پلدختر بعنوان گرمترين شهراستان لرستان است ولي امروز اين گرماي طاقت فرسا به 40درجه هم رسيد ولي اين مسئله مانع ازحضور مردم اين خطه ازكشورمان براي انتخابات نشد.

كد خبر : ۳۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:جانشين رييس ستاد انتخابات لرستان از تمديد دو ساعته يازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوير و چهارمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در استان خبر داد.

كد خبر : ۳۳۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:مسول كميته تبليغات و اطلاع رساني ستاد انتخابات لرستان افزود: حدو ۲۰۰ خبرنگار و عكاس از رسانه ها و مطبوعات محلي و سراسري استان درحال پوشش خبري و تصويري اخبار مرتبط با انتخابات ۲۴ خرداد استان لرستان هستند.

كد خبر : ۳۳۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۴


بيان روز:فرماندارپلدختر درگفتگوبا بيان روزميزان آرا نامزدهاي رياست جمهوري درپلدختررااعلام كرد.

كد خبر : ۳۳۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:نتایج اولیه شمارش آراء یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد.

كد خبر : ۳۳۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۵


بيان روز:حسن روحانی با کسب 18میلیون 613هزار و 329رأی رئیس‌جمهور منتخب مردم شد.

كد خبر : ۳۳۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:فرماندارشهرستان پلدختر با اشاره به پایان شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر معمولان نتایج را اعلام کرد.

كد خبر : ۳۳۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در اولین پیام تلویزیونی خود به عنوان رییس‌جمهور منتخب مردم که از طریق بخش خبری 21 شبکه اول سیما پخش شد، از رهبر معظم انقلاب و آحاد مردم ایران برای کمک به خلق حماسه سیاسی قدردانی کرد.

كد خبر : ۳۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:جشن‌های ويژه نيمه شعبان سالروز ولادت امام مهدی(عج) در 12 امامزاده شاخص استان لرستان برگزار می‌شود.

كد خبر : ۳۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:مشاور وزیر نیرو گفت: پس از آغاز فعالیت طرح تلمبه ذخیره ای سیاه بیشه، 3 پروژه جدید آزاد، سیمره و رودبار لرستان کلید خورد.

كد خبر : ۳۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:با پايان يافتن شمارش آراء انتخابات رياست‌جمهوري در شهرهاي مختلف لرستان، نتايج آن‌ها اعلام شد.

كد خبر : ۳۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:دولت آمریکا در بیانیه‌ای مشارکت مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت.

كد خبر : ۳۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:با معرفی حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب ملت ایران، گمانه‌زنی‌ها از ترکیب اقتصادی کابینه دولت تدبیر و امید آغاز شده است.

كد خبر : ۳۳۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز:انتخابات عرصه خبرهای گوناگونی است که گاهاً جامعه را از حالت رخوت و سستی گذشته خارج و جریانی از شادابی و نشاط را ارزانی اجتماع می کند.

كد خبر : ۳۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز: از فردای اعلام نتیجه‌ی احراز صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست‌جمهوری و قطعی شدن حضور دو کاندیدای اصلاح‌طلب در عرصه‌‌ی رقابت‌های انتخاباتی، بحث اجماع بر سر یک کاندیدای واحد، دغدغه‌ی اصلی فعالین اصلاح‌طلب و رسانه‌های آن‌ها شده است. اکنون شایعات به تحقق پیوست و حسن روحانی به عنوان گزینه‌ی نهایی اصلاح‌طلبان در انتخابات پیش روست.

كد خبر : ۳۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۶


بيان روز: تيم ملي ايران فردا براي بيست و هفتمين بار به مصاف کره‌جنوبي مي‌رود.

كد خبر : ۳۳۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به تفکیک آرا نامزدها در کل کشور در حال اعلام است.

كد خبر : ۳۳۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) با حاشیه‌هایی همراه بود.

كد خبر : ۳۳۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر درجه داری به صورت ۵ سال پیمانی استخدام می نماید.

كد خبر : ۳۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:روزنامه کیهان در گزارشی خبری به بازتاب انتخاب روحانی در رسانه‌ها و محافل سیاسی جهان پرداخت.

كد خبر : ۳۳۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:جانشين ستاد انتخابات استان لرستان گفت: در مجموع آراي شمارش شده 410 هزار و 700 راي يعني 46.25 درصد آرا نصيب حجت الاسلام حسن روحاني شد.

كد خبر : ۳۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:مشاور اقتصادی رئیس جمهور منتخب ازقطع يارانه نقدي پردرآمدخبرداد.

كد خبر : ۳۳۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:علاوه بر ستاد روحانی از نظر عصر ایران افرادی نیز در پیروزی او نقش داشته‎اند. افرادی مانند جلیلی و قالیباف نیز از نظر عصر ایران به پیروزی روحانی کمک کرد.

كد خبر : ۳۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:خدایی رفتن به گردان تخریب خیلی دل و جرات می‌خواست. از اعزام چند هزار نفری که به لشگر ما میومد شاید 20 نفر داوطلب حضور در گردان تخریب می شدند.

كد خبر : ۳۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رئیس انجمن بیهوشی و مراقبتهای ویژه ایران، نسبت به بروز عوارض داروهای بی کیفیت چینی و هندی هشدار دادد.

كد خبر : ۳۳۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه یکی از بسترسازان خلق حماسه بزرگ سیاسی ملت ایران رسانه ها هستند٬ گفت: در شرایط مطلوب سیاسی و مشارکت حماسی مردم در انتخابات، انتظار می رود مسئولان در نظارت بر سایت‌های خبری قدری سعه صدر داشته باشند.

كد خبر : ۳۳۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، با انتقاد از بالا بودن هزینه‌های دندانپزشکی در کشور، گفت: نبود پوشش بیمه ای برای خدمات دندانپزشکی، مشخص نبودن تعرفه های دستمزد دندانپزشکان و نوسانات قیمت ارز به افزایش سرسام آور هزینه های داندانپزشکی دامن زده است.

كد خبر : ۳۳۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:عناصر معارض جمهوری اسلامی با ابراز تردید نسبت به حسن روحانی می‌گویند او اصلاح‌طلب نیست و منصوب رهبری در شورای عالی امنیت ملی است.

كد خبر : ۳۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:پيش توليد فيلم «چشم دل » ويژه پنجمين جشنواره فرهنگ رضوی با بازی مهدی صباغی در لرستان شروع شد.

كد خبر : ۳۳۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:ترکیب آراء کاندیداهای ریاست جمهوری در شهرستان تهران طی اطلاعیه‌ای از سوی فرمانداری تهران اعلام شد.

كد خبر : ۳۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:اسامی ۳۱ نفر منتخبان چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران اعلام شد. اسامی اعلام شده نشان می دهد ترکیب شورا میان طیف اصلاح طلبان و حامیان شهردار فعلی تهران تقسیم شده و حامیان دولت هیچ منتخبی ندارند.

كد خبر : ۳۳۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۷


بيان روز:رای روحانی در قم، تهران و مازنداران عجیب است البته انتظار می رفت که خوزستان به رضایی رای بدهد و یزدی ها هم خط را از همشهری خودشان محمدرضا عارف گرفته و پشت روحانی قرار بگیرند.

كد خبر : ۳۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:همشیره مکرمه حضرت آیت الله نوری همدانی از مراجع تقلید دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۳۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:نتایج شمارش آرا 109 کاندید شورای شهر مشخص شد.

كد خبر : ۳۴۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:21 خردادماه سالجاری جلسه کارگروه توسعه و عمران لرستان به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، جلسه ای که تشکیل دیرهنگام آن در روزهای پایانی دولت ابهامات زیادی در ذهن مردم ایجاد کرد.

كد خبر : ۳۴۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز، در نظردارد هر شب با رصد و دیده بانی چکیده و گزیده جریان اخبار مهم داخلی و بین المللی، سبدی از اخبار منتشره طی آن روز را در بسته ای به عنوان "دیده بان دانا" به مخاطبان ارائه دهد.

كد خبر : ۳۴۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۸


بيان روز:مدیر کل زندانهای استان لرستان سرانه فضا در زندانهای استان را 10 مترمربع ذکر کرد.

كد خبر : ۳۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:در پایان رقابت‌های دوچرخه‎سواری قهرمانی کشور مردان، در رده سنی جوانان و در رشته‌های جاده و سرعت، تیم لرستان به عنوان قهرمانی دست یافت.

كد خبر : ۳۴۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۳۰


بيان روز:در ديدار مرحله گروهي ليگ جهاني واليبال تيم ملي ايران مقابل صربستان 3 بر 2 شکست خورد.

كد خبر : ۳۴۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:ناطق نوری هم باپيشنهادافرادي بعنوان كابينه احتمالي به جمع مشاوران روحانی پیوسته است.

كد خبر : ۳۴۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:تا به الان از بین تمام تیم های لیگ برتر فقط چند تیم که هر سال بودجه کاملی نسبت به سایر تیم ها در اختیار دارند در فصل نقل و انتقالات بهترین بازیکنان را جذب می کنند.

كد خبر : ۳۴۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پیام خون شهیدان استمرار مقاومت تا پیروزی نهایی است و کسانی که این پیام را نمی‌شنوند لااقل از آنچه بر سر سازش کنندگان با آمریکا مثل افغانستان و ترکیه آمده است، عبرت بگیرند.

 

كد خبر : ۳۴۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان لرستان گفت: با اقدامات صورت گرفته آمار انشعابات برق به فروش رسیده در لرستان طی سال گذشته از مرز 30 هزار انشعاب نیز گذشت.

كد خبر : ۳۴۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: امام جمعه پلدختر گفت: حضور حماسي مردم در انتخابات نشانه پيوند محكم مردم با نظام اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه است.

كد خبر : ۳۴۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: زمانی این گونه اعلام می‌شد که روزانه 14 هزار حمله سایبری نسبت به کشور صورت می‌گیرد اکنون وزیر ارتباطات در این باره خاطرنشان می‌کند: با وجود حملات مختلفی که با هزینه‌های میلیون دلاری طراحی شده‌اند، وضعیت دفاعی کشور هیچ ضعفی ندارد و ایران یکی از پنج قدرت برتر دنیا در زمینه دفاع سایبری است.

كد خبر : ۳۴۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز: امام جمعه پلدختر گفت: حضور حماسي مردم در انتخابات نشانه پيوند محكم مردم با نظام اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه است.

كد خبر : ۳۴۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


كد خبر : ۳۴۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۱


بيان روز:بحران سیاسی مصر پیش از برگزاری تظاهرات میلیونی مخالفان رئیس جمهور مصر به پارلمان این کشور رسید و نمایندگان مستقل استعفای خود را تقدیم رئیس پارلمان کردند.

 

كد خبر : ۳۴۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران با پيروزي 3بر يک مقابل ايتاليا شگفتي ساز شد.

كد خبر : ۳۴۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۸


بيان روز:شهید حجت الاسلام والمسلمین سید فخرالدین رحیمی در سال ۱۳۲۳ هجری شمسی در شهر خرم آباد و در یک خانواده روحانی متولد شد. پدرش حجت الاسلام والمسلمین سید علی اکبر رحیمی از علمای بزرگ شهر بود. که نسب او به حضرت امام موسی بن جعفر (ع) می رسید.

كد خبر : ۳۴۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:محمد رويانيان در سمت مديرعاملي باشگاه پرسپوليس ابقا شد.

 

كد خبر : ۳۴۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:همسر شهید اسدالله‌زاده می‌گوید: بعد از شهادت همسرم خانمی تعریف می‌کرد «با همسرم به آمریکا رفتم، حجاب نداشتم. همسرم با شهید اسدالله‌زاده ارتباط داشت؛ گاهی من هم وارد جلسات آنها می‌شدم؛ رفتار و حرف‌های وی باعث شد که من متحول شوم».

 

كد خبر : ۳۴۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین از برگزاری بزرگترین رزمایش بسیج در سال جاری خبر داد

كد خبر : ۳۵۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:باآغاز فصل تابستان،شهرستانهاي استان لرستان ميزبان مسافران تابستاني است.

كد خبر : ۳۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۰۹


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران در دومين مسابقه در هفته پنجم ليگ جهاني برابر ايتاليا قرار گرفت و بازي را به ميزبان قدرتمند خود واگذار کرد.

 

كد خبر : ۳۵۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:دعایی در پی عدم حضور حسن روحانی در ابتدای جلسه، به نشانه اعتراض جلسه را ترک کرد و از مدیران مسئول سایر رسانه‌ها نیز خواست که جلسه را ترک کنند!

كد خبر : ۳۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۰


بيان روز:مدیر‌کل حفاظت محیط زیست لرستان از خشکیدگی 50 درصدی درختان بلوط شهرستان‎های دورود و پلدختر خبر داد.

كد خبر : ۳۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:نقش مهم ولايت فقيه درجامعه اسلامي برهيچكس پوشيده نيست

كد خبر : ۳۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:پايگاه اطلاع رساني بيان روز درقسمت ديده بان اين هفته وقايع و اتفاقات را از نگاه مطبوعات رصد كرده است

كد خبر : ۳۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:بدنبال عدم شرایط بهبودی کامل حامد امیری اعزام وی به خارج از کشور جهت درمان در شرف انجام است.

كد خبر : ۳۵۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۱


بيان روز:تارنمای روزنامه الیوم السابع از مرگ همسر محمدرضا پهلوی شاه مخلوع رژيم پهلوي خبر داد.

كد خبر : ۳۵۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:خبرگزاري دولتي مصرز روز گذشته به نقل از سخنگوي وزارت بهداشت آن کشور از کشته شدن 16 نفر در جريان وقوع درگيري ها درمقابل دانشگاه قاهره خبر داد.

كد خبر : ۳۵۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:یکی از  وظایف نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  قانونگذاری و نظارت بر قوانین است اما متاسفانه برخی نمایندگان با فراموش نمودن  وظیفه اصلی خود   اقدام به  دخالت در امور اجرایی می کنند  که  حداقل با وظایف آنها فاصله زیادی دارد.

كد خبر : ۳۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:شهردار پلدختر گفت:براي نخستين بار باهمكاري بخش خصوصي فضاي مناسبي از رودخانه كشكان شهرستان پلدختر براي قايق سواري واستفاده شهروندان آماده شده است.

كد خبر : ۳۵۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:ابراهیم آقامحمدی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در لرستان از استعفای خود خبر داد.

كد خبر : ۳۵۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۲


بيان روز:"خبرگزاری مصر" اعلام کرد که نقشه راه شامل یک دوره انتقالی کوتاه خواهد بود و پس از آن انتخابات برگزار خواهد شد.

كد خبر : ۳۵۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:خاتمی ضمن توصیه به احمدی نژاد برای اقدام به رفع حصر موسوی و کروبی، نامه‌ای را نیز در همین زمینه به روحانی نوشت.

كد خبر : ۳۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ساقط کردن هواپیمای مسافربری ایران توسط آمریکا گفت: این کشتار بی‌رحمانه جنایت عمدی، سازمان‌یافته توسط دولتمردان آمریکایی بوده و رژیم آمریکا باید منتظر انتقام سخت و بزرگ امت اسلام باشد.

كد خبر : ۳۵۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:رئیس جمهور منتخب در جمع علما و روحانیون گفت:اعتماد اکثریت مردم ایران به این طلبه، آن هم در پرتو حماسه سیاسی سرنوشت‌‍سازی که مدنظر مقام معظم رهبری بود برای من مباهات و افتخار از یک‌سو و موجب سنگینی وظایفم از سوی دیگر است.

كد خبر : ۳۵۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:معاون فرهنگی ـ اجتماعی اداره‌كل اوقاف و امور خيريه استان لرستان از اجرای طرح ضيافت الهی همزمان با ماه مبارك رمضان در جوار امامزادگان شاخص استان خبر داد.

كد خبر : ۳۵۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:بشار اسد تقریبا در هر ۵۸۴۰ ساعت، یکی از نیروهای عالی‌رتبه وفادار به خود را از دست داده است در حالی که مرسی عملا در هر ۶ ساعت بحران، یک نیروی عالی‌رتبه را از دست داده است!

كد خبر : ۳۵۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:حضرت‌ آیت‌الله‌ خامنه‌ای‌ رهبر معظم‌ انقلاب‌ اسلامی‌ در مراسم‌ تنفيذ روساي جمهور، توصيه‌هاي ارزشمند و مدبرانه‌اي به منتخبان ملت به عنوان سکانداران قوه مجريه داشتند.

كد خبر : ۳۶۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:۱۳ مرداد روزی است که احمدی نژاد دیگر رئیس جمهور نیست. او ۸ سال بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زد و در این مدت توانست خدمات زیادی به جمهوری اسلامی برساند. البته در برنامه­ ها و عملکرد او اشتباهاتی نیز وجود داشت که در این مجال بررسی نمی­ کنیم.

كد خبر : ۳۶۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:یکی از  وظایف نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  قانونگذاری و نظارت بر قوانین است اما متاسفانه برخی نمایندگان با فراموش نمودن  وظیفه اصلی خود   اقدام به  دخالت در امور اجرایی می کنند  که  حداقل با وظایف آنها فاصله زیادی دارد.

كد خبر : ۳۶۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:اعضاي جديد 13 کميسيون تخصصي مجلس براي دومين سال فعاليت مجلس نهم انتخاب شدند.

كد خبر : ۳۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۳


بيان روز:دانلودفيلم بازداشت مرسي رئيس جمهورمصر

كد خبر : ۳۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۴


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست از سد ميزبان خود عبور کنند.

كد خبر : ۳۶۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:ديده بان پايگاه اطلاع رساني بيان روز اخبار وحواشي داغ سياسي هفته گذشته رارصد مي كند

كد خبر : ۳۶۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: با شروع فصل گرما باز هم جنگل‎های لرستان گرفتار آتش شدند و متأسفانه این مشکل سالیان گذشته هم رخ داده است.

كد خبر : ۳۶۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:در چند ماه گذشته ده‌ها ایرانی مقیم که بیش از 25 سال سابقه اقامت داشته‌اند بدون هیچ دلیل، اقامت‌شان کنسل شد و از این کشور اخراج شدند و این درحالی است که هیچ دلیلی مبنی بر اخراج آنان بیان نمی‌شود.

 
كد خبر : ۳۶۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:شیخ محمد‌ عبد‌ه بروجرد‌ی د‌ر سحرگاه پانزد‌هم تیر ماه 1346 پس از اد‌ای نماز صبح چشم از جهان فرو بست. آیت ا... العظمی مرعشی نجفی بر پیکر وی نماز خواند‌ و او را د‌ر حرم حضرت معصومه به خاک سپرد‌ند‌.

كد خبر : ۳۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مجموعه مستند «فرقه‌های سری» قصد دارد چگونگی شکل‌گیری فرقه‌هایی نظیر کابالا و فراماسونری را با استفاده از ۲۷ کارشناس خارجی به تصویر بکشد.

كد خبر : ۳۶۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:رئیس تشخیص مصلحت نظام در سفری چهار روزه به زیارت بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مشرف شد.

كد خبر : ۳۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۵


بيان روز:مدیر مرکز مطالعات و پژوهش های فلکی و نجومی گفت: بر اساس محاسبات انجام شده امکان مشاهده هلال ماه رمضان در روز سه شنبه وجود دارد.

 

كد خبر : ۳۶۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز: تيم ملي واليبال ايران در هفته ششم ليگ جهاني توانست براي دومين بار از سد ميزبان قدرتمند خود عبور کند.

كد خبر : ۳۶۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:حسین یوسفی می‌گوید: در اتاق عمل، دست و پای مرا به تخت بستند. پزشکان آمدند و تا مرا دیدند، گفتند: «این رزمنده دیگر حتی نفس نمی‌کشد! او را به سردخانه کنار شهدا ببرید!» توان نداشتم و نمی‌توانستم بگویم زنده‌ام.

كد خبر : ۳۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:رئيس مستعفي هيأت نظارت بر انتخابات شوراهاي در لرستان و نماينده مردم خرم‌آباد در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين که عملکرد فرماندار خرم‌آباد در انتخابات شوراي شهر بسيار ضعيف بود، گفت: مخدوش بودن انتخابات شوراي شهر خرم‌آباد به حدي بود که ناچار شدم استعفا بدهم!

كد خبر : ۳۶۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:قبر فرزند رئیس جمهور منتخب در ایوان جنوبی صحن شهدا (حیاط مشرِف به متروی بهشت زهرا) و در کنار مزار برخی جانبازان شهید از جمله سردار سید محمد صنیع‌خانی (مسؤول ساخت مرقد امام) قرار دارد....

كد خبر : ۳۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:رئيس مستعفي هيأت نظارت بر انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در لرستان و نماينده مردم خرم‌آباد در مجلس شوراي اسلامي با اعلام اين که حدود 11 هزار راي در انتخابات شوراي شهر خرم‌آباد جابه‌جا شده است‌، افزود: به علت مخدوش بودن نتايج انتخابات شوراي شهر خرم‌آباد استعفا دادم.

كد خبر : ۳۶۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان دانا" بخوانید.

كد خبر : ۳۷۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:یکی از مسائلی که سبب شد تا دستگاه قضایی نتواند به طور کامل و شفاف با عاملان و مسببان آشوب ۱۸ تیر برخورد کند، حضور فعالان و برنامه‌ریزان این حوادث در بدنه دولت و کادر اجرایی نظام بود؛ چرا که در آن دوره دولت اصلاحات بر سر کار بود و بسیاری از اعضای دولت نه تنها تلاشی برای خاموش کردن زبانه‌های آتش فتنه نمی‌گردند، بلکه با اقدامات خود به حمایت مادی و معنوی از آشوبگران نیز می‌پرداختند.

كد خبر : ۳۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:بحث بر سر افزایش قیمت شیر در حالی است که به اعتقاد عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، اگر افزایش قیمت شیر همراه با ارتقاي کیفیت آن باشد می‌تواند به تولید‌کنندگان کمک کند، اما این در حالی است که بالا رفتن قیمت با کیفیت آن همسو نیست.

كد خبر : ۳۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت:از عرضه گوشت مرغ منجمد كيلويي 4600تومان و گوشت قرمز منجمد كيلويي 16500تومان ويژه ماه مبارك رمضان درلرستان خبرداد

كد خبر : ۳۷۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:پس از اقداماتی که جاعلان در راستای بزرگترین جعل تاریخی یعنی تغییر نام خلیج فارس کردند، مردم و مسئولان ایران اسناد متعدد و معتبر تاریخی در اختیار جهانیان قرار دادند، اما این بار سخن پیامبر بزرگوار اسلام (ص) مقدس‌ ترین سند در اثبات نام خلیج فارس است.

كد خبر : ۳۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز:دو رزمی کار لرستانی که به همراه تیم ملی کشورمان در مسابقات جهانی ووینام فرانسه شرکت کرده بودند دو مدال رنگا رنگ را برای کشورمان به ارمغان آورند.

كد خبر : ۳۷۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۷


بيان روز: رييس سازمان ليگ از پيشنهاد ايران به AFC مبني بر شروع ليگ قهرمانان آسيا از تاريخ اول مهر خبر داد.

كد خبر : ۳۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز: از طريق ديده بان بيان روز از مهمترين اخبار روز باخبر شويد.

كد خبر : ۳۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رییس‌جمهور طی حکمی آیت‌الله سیدمحمد حسینی خامنه‌ای را به ریاست بنیاد ایران‌شناسی منصوب کرد.

كد خبر : ۳۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:کتاب «کالک‌های خاکی» مجموعه خاطرات سرلشکر محمد‌علی جعفری فرمانده کل سپاه از کودکی تا عملیات آزاد‌سازی خرمشهر، امروز در حوزه هنری رونمایی شد.

كد خبر : ۳۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:وقتی اواخر اسفند ۶۱، پس از تحمل مدت حبس مجددا به دوکوهه برگشتم، اصلا تو حال خودم نبودم. یک روند گریه می‌کردم. حرف من این بود؛ چرا باید من را نزدیک یک ماه در بدترین شرایط زندانی کنند؟ به جرم اینکه رفتم و چادرهای خالی را برای بچه‌های بی‌سرپناه بسیجی آوردم تیپ.

كد خبر : ۳۷۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:روستای قلایی ازجمله روستاهای شهرستان سلسله است که با وجود گذشت سالهای متمادی و وعده و وعید مسئولان، هنوز در فقر بسر می برد.

كد خبر : ۳۷۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: هدایت، حمایت و دعا، سه درخواست رئیس‌جمهور منتخب از مقام معظم رهبری بود.

كد خبر : ۳۷۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:اوایل مرداد امسال وارد سومین سال حضور دهمرده در لرستان می شویم.این حضور نقاط ضعف و قوتتش دیگر بر همگان هویدا شده است.در این نوشتار می خواهیم این ضعف ها و قوتها را به عرصه تحلیل بکشانیم.

كد خبر : ۳۷۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز:عضو هیات مدیره خانه مطبوعات ایران گفت: علیرغم رشد کمی مطبوعات لرستان در این چندسال اخیر، از نظر تاثیرگذاری و کیفیت شاهد این پیشرفت نیستیم.

كد خبر : ۳۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۸


بيان روز: تيم فوتبال فجر شهيد سپاسي شيراز در مراسم انتخاب برترين هاي ليگ برتر فوتبال ايران در فصل ۹۱ و ۹۲ به عنوان برترين تيم ايران از لحاظ اخلاق انتخاب شد.

كد خبر : ۳۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:قلعه نويي برترين مربي ،فركي ومهدوي كيا برترين هاي اخلاق درليگ دوازدهم معرفي شدند

كد خبر : ۳۷۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:رییس‌جمهور به طور سرزده از مراحل تهیه و ساخت سریال تلویزیونی «مادرانه» بازدید و با عوامل و بازیگران این سریال از نزدیک گفت‌وگو کرد.

كد خبر : ۳۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:لیست داروها و خدمات طب سنتی پیشنهادی وزارت بهداشت به شورای عالی بیمه منتشر شد.

كد خبر : ۳۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:سیلویا والریو دختر ۲۰ ساله ایتالیایی و مولف کتاب «یک روزی یک رییس جمهوری بود»، محمود احمدی‌نژاد را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته و گفته است که احمدی‌نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.

كد خبر : ۳۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:سیلویا والریو دختر ۲۰ ساله ایتالیایی و مولف کتاب «یک روزی یک رییس جمهوری بود»، محمود احمدی‌نژاد را تنها مرد واقعی در عرصه جهانی دانسته و گفته است که احمدی‌نژاد تنها مرد روی زمین است، چرا که او هزاران فرسنگ به دور از هر نوع مد، پوچی و خودبینی است.

كد خبر : ۳۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:روز گذشته یکی از کارمندان شرکت نفت لرستان به نام محمد نوریزدان، یک قطعه ظرف مسی باستانی را به اداره‌کل میراث فرهنگی لرستان اهدا کرد.

كد خبر : ۳۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۹


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۱


بيان روز: وزير ورزش و جوانان گفت: پاداشي که براي صعود به جام جهاني به تيم ملي فوتبال داده شد، به واليبالي‌ها هم پرداخت مي‌شود.

كد خبر : ۳۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:واليباليست‌هاي ايران با نتيجه 3 بر صفر لوکوموتيو ژرمن‌ها را متوقف کردند.

كد خبر : ۳۸۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:محمد مرسي و الازهر درمصر با ارتباط برقرار كردن با اسرائيل و آمريكا دچار خطا شدند.

كد خبر : ۳۸۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:آب شرب به زودی در یزد «جیره بندی» می‌شود.

كد خبر : ۳۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:پس از اینکه هفته گذشته یکی از مشایخ سلفی در میدان رابعه عدویه در قاهره و در میان طرفداران مرسی از حضور حضرت جبرئیل در مسجد رابعه عدویه در تأیید مرسی خبر داد، یکی دیگر از روحانیون مصری با حضور میان طرفداران مرسی در همین میدان به بیان یک رویا پرداخت.

كد خبر : ۳۸۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:فرماندارپلدختردر4مركزدهستان و180روستا انتخابات شوراي شهر وروستا رابرگزارنكردوشناسامه هاي رومشگان،سبزوار،ويسيان،بيدروبه وانديمشك و....سرنوشت شوراي شهر پلدختر رامشخص كرد.

 

 

كد خبر : ۳۸۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۲


بيان روز:تيم ملي واليبال ايران در دومين ديدار خود برابر آلمان در ليگ جهاني شکست خورد.

كد خبر : ۳۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:محی‌الدین یحیی نوه پسری حدادعادل در حین همایش کنار پدربزرگ خود آمده و بر روی زانوی او نشست و دقایقی از برنامه را در آغوش مهمان اصلی دنبال کرد.

كد خبر : ۳۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:می توان محسن مخملباف را نمونه و مصادق بارز خروجی "جنگ نرم دشمن" در به انحراف کشاندن یک هنرمند از حوزه خدمت به اسلام و میهن و تبدیل آن به ابزار وطن فروشی و خیانت و عملگی سرویس های غربی و صهیونیستی دانست.

كد خبر : ۳۸۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:استاد علی معلم دامغانی، شاعر پیشکسوت انقلاب اسلامی، چهره ماندگار شعر و ادب فارسی و رئیس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری شد.

كد خبر : ۳۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:نسل طلايي واليبال ايران در مسابقات ليگ جهاني خوش درخشيد و موجب تجلي غرور ملي و خشنودي مردم شد

كد خبر : ۳۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:اخبار24تيرماه را در"ديده بان بيان روز"مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۸۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز: نخستین دیدار جمعی نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی، رییس جمهوری منتخب عصر دیروز در محل مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

 
كد خبر : ۳۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:هرچه دولت دهم به روزهای پایانی‌اش نزدیک می‌شود، اما بهارستان‌نشین‌ها این روزهای پایانی دولت را با شکایت‌های پی‌درپی به یاد‌ماندنی تر می‌کنند.

كد خبر : ۳۸۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:10 هکتار از زمین‌های پناهگاه حیات وحش میانکاله روز شنبه در آتش سوخت. چند روز قبل از این جریان هم، جنگل‌ها و مراتع نور‌آباد ممسنی دچار آتش‌سوزی شدند. البته آتش‌سوزی‌های مراتع و جنگل‌های کشور به همین جا ختم نمی‌شود. به این ترتیب، جنگل‌ها و مراتع دزفول، بانه، ...

كد خبر : ۳۸۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:اصحاب فتنه، حمایت از آقای روحانی را دریچه و روزنه‌ای برای بازگشت به عرصه سیاسی نظام تلقی می‌کردند و از آنجا که تابلوی واقعی آنها به ننگ وطن‌فروشی آلوده است، زیر تابلوی «اصلاحات» به میدان آمده بودند.

كد خبر : ۳۸۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۴


بيان روز:شامگاه گذشته 24 تیر ماه ساختمان خانه سینما واقع در خیابان بهار از سوی وزارت ارشاد، پلمپ شد. صبح امروز طبق اعلام شامگاه گذشته‌ی اصناف سینمایی جمعی از اهالی سینما در پی پلمپ خانه‌ی سینما در خیابان بهار مقابل این خانه جمع شده‌اند.

كد خبر : ۳۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:هنرمندان به چه روشی امورات‌شان را می‌گذرانند یا چرا برخی از آنها خیلی ثروتمند هستند؟ برای رسیدن به منطقی‌ترین جواب فقط یک گزینه موجود است؛ گزینه‌ای با نام شغل دوم.

كد خبر : ۳۸۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:مدیر گروه نغمات دینی شبکه قرآن و معارف سیما گفـت: همانطور که در نهضت سوادآموزی، با همت کسانی مثل آقای قرائتی توانستیم تا آستانه ریشه‌کن شدن بیسوادی در کشور برسیم، در زمینه نهضت قرآن‌آموزی هم باید این اتفاق رخ دهد.

كد خبر : ۳۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۵


بيان روز:یک منبع آگاه: منعی برای بازگشت مهاجرانی به کشور نمی‌بینیم؛ او در سال‌های اخیر فعالیت حادی علیه اصول کشور نداشته و فقط گاهی به انتقاد از دولت پرداخته بود که ما شبیه همان انتقادها را از سوی برخی سیاستمداران و شخصیت‌های داخل کشور نیز شاهد بودیم.

كد خبر : ۳۸۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:هاشم صباغیان از اعضای گروهک نهضت آزادی می‌گوید با محمدرضا عارف دیدار دسته جمعی داشته‌اند اما چون دسترسی به حسن روحانی ندارند از طریق عارف این پیغام را منتقل کرده‌اند که انتظاری از دولت جز حفظ منافع ملی ندارند.

كد خبر : ۳۸۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:فتوای اخیر آیت الله بیات زنجانی درباره جواز نوشیدن آب برای آن دسته از روزه دارانی که دارای عطش شدید هستند، اظهار نظرهای گوناگونی را در روزهای اخیر بوجود آورده است.

 

 

كد خبر : ۳۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای لرستان گفت: با بازشماری مجدد آرای شهرستان خرم‌آباد دو نفر از اعضای جدید شورای خرم‌آباد جابجا شدند.

كد خبر : ۳۸۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:کاروان ورزشي ايران با کسب يک مدال طلا، پنج نقره و سه برنز به کار خود در بيست و هفتمين دوره بازي‌هاي دانشجويان جهان پايان داد.

كد خبر : ۳۹۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:هيات وزيران بنا به پيشنهاد معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور و به استناد به بند (10) ماده 68 قانون مديريت خدمات کشوري مصوب سال 1386 را تصويب كردند.

كد خبر : ۳۹۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بيان روز:روز گذشته باشگاه خبرنگاران با ارسال ياداشتي بر روي خروجي سايت بركناري احتمالي شمقدري را پيش بيني كرده بود اما امروز يك مقام عالي رتبه در دولت به روزنامه شهروند گفت: دستور بركناري "جواد شمقدري" را به دليل مقاومت برابر خواست و نظر اهالي هنر نسبت به بازگشايي خانه سينما و همچنين اقدامات خودسرانه صادر كرده است.

كد خبر : ۳۹۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۶


بیان روز:جواد نکونام سرانجام در استقلال ماندني شد.

 

كد خبر : ۳۹۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۷


بيان روز:تيم ملي تکواندوي مردان ايران با کسب يک مدال طلا و دو نقره عنوان نايب قهرماني بيست و يکمين دوره از مسابقات قهرماني جهان در مکزيک را کسب کرد.

 

كد خبر : ۳۹۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:تصویربرداری سریال “شاه گوش” به کارگردانی داود میرباقری در حالی در یک کله پزی در نازی آباد پیگیری می‌شود که اکبر عبدی و حامد میرباقری صحنه‌های اکشنی در آن بازی کرده‌اند.

كد خبر : ۳۹۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:مديرعامل تيم گهر دورود گفت: به دليل بي‌مهري‌هاي مسئولان استاني احتمال حضور مالکين جديد گهر دورود کمرنگ‌تر شد.

 

كد خبر : ۳۹۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:یک منبع آگاه گفت: مجلس هیچ برنامه‌ای برای دعوت از محمد خاتمی در مراسم تحلیف حجت‌الاسلام روحانی ندارد و این تصمیم قطعی است.

 

كد خبر : ۳۹۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:تلویزیون روسیه امروز در گفت‌وگو با یکی از رهبران اخوان‌المسلمین گزارش داد رئیس‌جمهور برکنارشده مصر ۲ روز است دست به اعتصاب غذا زده است.

كد خبر : ۳۹۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز: در "تلنگر بيان روز "اخبار حوادث را مشاهده نماييد.

كد خبر : ۳۹۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۳۱


بيان روز:پس از صعود شيرين تيم ملي به جام جهاني، آغاز ليگ برتر بهترين خبر براي هواداران ميليوني ليگ برتر است؛ اتفاقي که از روز چهارشنبه (فردا) رقم خواهد خورد.

كد خبر : ۳۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز: در اینجا چند تا از طلاق های معروف بازیگران سینما و تلویزیون را به شما معرفی میکنیم.

كد خبر : ۳۹۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:پیکر شهید بسیجی «قدرت‌الله سرلک» که در عملیات «والفجر یک» به شهادت رسیده بود، بعد از 30 سال‌ انتظار به آغوش خانواده و مردم تهران بازگشت.

كد خبر : ۳۹۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:بی تردید قدم خیر به عنوان مشهورترین زن که تصویری کامل از زن لر در او دیده میشود بر تارک تاریخ لرستان میدرخشد.

كد خبر : ۳۹۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


بيان روز:کمتر از 24 ساعت پس از انتشار یادداشتی درباره نقش مثبت نظامیان در فرایند گذار به دموکراسی و وجود پدیده‌ نوظهور "کودتای دموکراسی‌خواهانه" در عالم سیاست، ارتش مصر در حمایت از خواسته اکثریت مردم مصر، اقدام به برکناری محمد مرسی کرد.

كد خبر : ۳۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


از مسئولین عزیز و مردم حزب‌الهی می‌خواهم كه در مقابل آن افرادی كه نتوانستند از طریق عقیده، مردم را از انقلاب دور و منحرف كنند و الان در كشور دست به مبارزه دیگری از طریق اشاعه فساد و فحشا و بی‌حجابی زده‌اند در مقابل آنها ایستادگی كنید و با جدیت هر چه تمام تر جلو این فسادها را بگیرید.

كد خبر : ۳۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


كد خبر : ۳۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۱


کاریکاتور های مختلف

كد خبر : ۳۹۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:من حاصل ازدواج پنهانی شاه و گوگوش هستم.» این ادعای زنی با نام «شادی پهلوی» است که خود را فرزند ازدواج پنهانی شاه مخلوع ایران و یک خواننده زن لس آنجلسی می داند و می گوید حاضر است تا با آزمایش DNA هم ادعای خود را اثبات کند.

كد خبر : ۳۹۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز: در مراسمی با حضور مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری لرستان، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی، بخشدار جدید مرکزی پلدختر معرفی شد.

كد خبر : ۴۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز: نماينده مردم خرم آباد درمجلس شوراي اسلامي گفت:  پایبندی به مبانی انقلاب اسلامی، تعهد، تخصص و توانمندی در اجرای وظایف محوله از جمله شاخصه های ضروری برای انتخاب اعضای کابینه است،

كد خبر : ۴۰۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۲


بيان روز:محمود استاد محمد، نمایشنامه‌نویس و کارگردان باسابقه تئاتر ایران درگذشت.

كد خبر : ۴۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:چندی است که حامیان فتنه 88 از گوشه و کنار درباره احیای احزاب فتنه سخن می گویند و به نوعی به دنبال فشار وارد کردن به دولت منتخب و بهره برداری از شعار اعتدال رئیس جمهور منتخب هستند.

كد خبر : ۴۰۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:احمدی‌نژاد با بیان اینکه 'ما تلاش می‌کنیم آنچه را که به آن اعتقاد داریم و باور داریم، بیان کنیم'، خاطرنشان کرد:‌ من تاکنون به پنج - شش هزار سوال جواب دادم و به دلیل آنچه که پیش از این گفتم، کسی نتوانسته در پاسخ‌های من تناقض یا اختلاف فاحشی پیدا کند. ما آنچه را که باور و اعتقاد داریم می‌گوییم.

كد خبر : ۴۰۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:رصد دقیق اوضاع خبر از اجرای پروژه ای چند وجهی و حرکتی خزنده برای نفوذ،‌ فشار، تحمیل افراد خاص و خواسته ها مشکوک اصحاب فتنه به دولت منتخب می دهد.

كد خبر : ۴۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:درهفته اول ليگ سيزدهم فوتبال درايران پرسپوليس تهران واستقلال خوزستان برابر حريفانشان به پيروزي رسيدند.

كد خبر : ۴۰۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:با ما همراه باشيد با سرخط اخبار مهم در "ديده بان بيان روز"

كد خبر : ۴۰۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:شرايط آب وهوايي مناسب وخاك حاصلخيز زمينه مناسبي را براي افزايش باغات انگور و توليد اين ميوه بهشتي رادر شهرستان پلدختر فراهم كرده است.

كد خبر : ۴۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


پنج شنبه 3 مرداد 1392

كد خبر : ۴۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:سرپرست هیئت دوومیدانی استان لرستان از انتصاب سرپرستان هیئت دو و میدانی چهار شهرستان استان خبر داد.

كد خبر : ۴۰۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۳


بيان روز:شرايط آب وهوايي مناسب وخاك حاصلخيز زمينه مناسبي را براي افزايش باغات انگور و توليد اين ميوه بهشتي رادر شهرستان پلدختر فراهم كرده است.

كد خبر : ۴۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:ما را می‌ترساندند که اگر برگردید مورد آسیب قرار می‌گیرید و کشته می‌شوید، یا باید همه عمرتان را در زندان بگذرانید چون کسی حرفتان را باور نمی‌کند که با میل خودتان نزد ما نیامدید.

كد خبر : ۴۰۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:در پی افزایش بی سابقه گرمای هوای تهران، در روزهای اخیر برخی مناطق شهر با افت فشار آب مواجه شده و برخی نیز چند ساعتی قطعی کامل آب را تجربه کردند. مقامات آبفای استان تهران می گویند کاهش 5 تا 10 درصدی مصرف توسط شهروندان و کاهش گرما به زیر 40 درجه به معنای عبور از مشکل آبی پایتخت خواهد بود، اما تا آن زمان مدیریت آب تهران در حالت فوق العاده قرار خواهد داشت.

كد خبر : ۴۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:خطیب موقت جمعه تهران، حزب‌الله لبنان را از مفاخر مسلمانان و بشریت دانست و گفت: قرار دادن نام این گروه در لیست تروریست‌ها توسط اتحادیه اروپایی، موجب بی‌آبرویی این اتحادیه است.

كد خبر : ۴۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:در پی فراخوان ارتش مصر از مردم برای برگزاری تظاهرات در حمایت از اقدامات ارتش برای آنچه «مبارزه با تروریسم خوانده»، گروه اخوان‌المسلمین نیز این دعوت را «اعلام جنگ» دانسته و از طرفداران خود خواسته درخواست ارتش را به چالش بکشند.

كد خبر : ۴۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:معاون سازمان خصوصی‌سازی مکانیزم عرضه سهام عدالت به بورس را تشریح کرد و گفت: شرکت‌های استانی سرمایه‌گذاری سهام عدالت تا شهریور‌ماه وارد بورس می‌شوند.

كد خبر : ۴۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: تاکنون حضور هفت رئیس‌جمهور از دیگر کشورها و همچنین تعدادی از وزرا و نخست وزیرها در مراسم تحلیف روحانی قطعی شده است.

كد خبر : ۴۰۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:حالا دیگر می‌توان ادعا کرد مدیران و برنامه‌سازان از پایان ماه مبارک هر سال برای تدارک سریال‌های ماه مبارک رمضان آینده آماده می‌شوند و ساخت برنامه برای ماه مبارک به یکی ‌از نقاط قوت برنامه‌سازی در صدا و سیما بدل شده است.

كد خبر : ۴۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز: تيم فوتبال استقلال در ديداري خارج از خانه مقابل گسترش فولاد به برتري رسيد.

كد خبر : ۴۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بيان روز:22 تشکل دانشگاهی استان لرستان طی بیانیه‌ای ضمن حمایت از جبهه ی مقاومت وحزب الله لبنان،اقدام موهن اتحادیه اروپا در قراردادن حزب الله در لیست گروه‌های تروریستی رامحکوم کردند.

كد خبر : ۴۰۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


شنبه 5 مرداد 92

كد خبر : ۴۰۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:امروز مهترين اخبار رادر"ديده بان بيان روز"با ما همراه باشيد.

كد خبر : ۴۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي اعلام كرد: اعطاي وام مسكن خبرنگاران در انتظار مصوبه نهايي شوراي پول و اعتبار است كه به محض تصويب نهايي، اين وام براساس ليست ارسالي به بانك به خبرنگاران اعطا مي شود.

كد خبر : ۴۰۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:معاون ارتباطات و اطلاع‌رساني دفتر رييس جمهور با بیان اینکه رييس جمهور يکشنبه شب از تلويزيون با مردم سخن خواهد گفت، اظهار داشت: اين گفتگوي زنده تلويزيوني ساعت ۲۲:۱۵ دقيقه از شبکه اول سيما به طور زنده و مستقيم پخش خواهد شد.

كد خبر : ۴۰۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز:مهمترين اخبار حوادث را در"تلنگر بيان روز"مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۰۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۵


بيان روز: مدير عامل شرکت توزيع نيروي برق استان لرستان از اختصاص 12 ميليارد ريال براي ساماندهي شبکه هاي توزيع برق اين استان خبر داد.

كد خبر : ۴۰۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی از موافقت این شورا با فعالیت علمی رئیس جمهور برای تربیت نیروهای تحصیلات تکمیلی در قالب یک دانشگاه خبر داد.

 
 
كد خبر : ۴۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


6 مرداد 92

كد خبر : ۴۰۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:برخی اخبار موثق در کمتر از یک هفته تا برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهور یازدهم، حکایت از آن دارد که ترکیب نهایی کابینه روحانی در حال تکمیل شدن است.

كد خبر : ۴۱۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز:از اواخر سال گذشته بود که بحث تعریف جرم سیاسی در قانون احزاب توسط بر خی از نمایندگان مطرح شد و از همان روزها هم مخالفت‌ها با این موضوع از درون و بیرون پارلمان آغاز شد، چرا که اصولا طرح این موضوع را در شرایطی که قوانین روشن و شفافی در عرصه فعالیت های سیاسی وجود دارد به صلاح نمی دانستند.

كد خبر : ۴۱۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


بيان روز: امام جمعه پلدختر از مردم این شهرستان خواست تا در راهپیمایی روز قدس پرشور حاضر شوند.

كد خبر : ۴۱۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۶


كد خبر : ۴۱۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:نمایندگان مجلس با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند ملت مسلمان ایران بار دیگر همراه با سایر آزادی‌خواهان جهان در روز قدس حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام و خیانت برخی سران عرب در هم‌پیمانی با آمریکا و رژیم صهیونیستی را برملا خواهد کرد.

 

كد خبر : ۴۱۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:رایزنی‌های کمیته‌های انتخاب افراد برای عضویت در کابینه و شخص رئیس جمهور منتخب تا شب گذشته ادامه داشته و شنیده شده است در همین خصوص برای وزارتخانه‌های نیرو و علوم با افرادی نظیر رضا اردکانیان و رضا فرجی دانا گفتگوهایی صورت گرفته که این افراد به دلایل متعددی از پذیرفتن مسئولیت در کابینه یازدهم صرف نظر کرده‌اند.

كد خبر : ۴۱۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۷


بيان روز:دولت سرانجام با عقب‌نشینی از موضع پیشین خود که پاییز سال گذشته و دو سال قبل از آن، در برابر صاحبان واحدهای مسکونی‌مهر اتخاذ کرده بود، نگاه فعالان بازار مسکن به این واحدها را با ابلاغ یکی از مهم‌ترین مصوبه‌های دست‌کم 4سال اخیر اصلاح کرد. 

كد خبر : ۴۱۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


بيان روز:مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز تذکری جدی به قاسم دهنوی بابت مصاحبه‌هایش داد.

 

كد خبر : ۴۱۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


كد خبر : ۴۱۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۸


دکتر «عبدالعزیز رنتیسی» که پس از شهادت شیخ «احمد یاسین» رهبر جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) را بر عهده داشت، به دلیل جانفشانی هایش در راه آزادی فلسطین و قدس، به «عقاب فلسطین» لقب گرفته است

كد خبر : ۴۱۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:یکی از مراجع تقلید گفت: مقام تسلیم در برابر خداوند نصیب عارفان و مومنان واقعی می‌شود که ایمانشان کامل است و در مقابل فرامین تکوینی و تشریعی خدا تسلیم محض هستند.

كد خبر : ۴۱۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:رییس سازمان سنجش آموزش کشور بامعرفی نفرات برتر کنکور سراسری۱۳۹۲ گفت: در گروه های آزمایشی ریاضی و فنی و علوم تجربی کنکور امسال،داوطلبان شهرستانی موفق به کسب رتبه های اول تا سوم شدند.

كد خبر : ۴۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:برنامه 90، حدود 90 روز پس از آخرين برنامه اش از ديشب دوباره روي آنتن رفت.

كد خبر : ۴۱۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۹


بيان روز:تيم ملي بسکتبال ايران بيست و هفتمين دوره رقابت هاي قهرماني آسيا را با برد برابر مالزي آغاز کرد.

كد خبر : ۴۱۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:سخنگوی هیئت رئیسه مجلس آخرین جزئیات مراسم تحلیف‌ حجت‌الاسلام والمسلمین‌ حسن روحانی در روز یکشنبه هفته آینده را تشریح کرد.

كد خبر : ۴۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:اتفاقات حوزه ميراث و گردشگري در روزهاي آخر هم پاياني ندارد.

كد خبر : ۴۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:وزیر کشور با صدور حکمی براساس پیشنهاد استاندار لرستان، سجاد معین را به عنوان معاون سیاسی، امنیتی استانداری منصوب کرد.

كد خبر : ۴۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بمناسبت روز قدس...

كد خبر : ۴۱۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۰


بيان روز:معاون اول دولت اصلاحات ضمن رد حضور خود در کابینه دولت روحانی گفت: همه باید به دولت آینده کمک کنند و بنده نیز به دولت کمک خواهم کرد.

 

كد خبر : ۴۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:امام جمعه پلدختر امروز در خطبه هاي نماز جمعه كه از پس از راهپيمايي پر شور مردم در مسجدجامع اين شهر برگزار شد گفت: ملت ايران اسلامي امروز با حضور گسترده و باشكوه خود با حمايت از مظلوميت مردم فلسطين، يكي از جلوه هاي تقوي الهي را به منصه ظهور رساندند.

كد خبر : ۴۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:مردم پلدختر در گفتگو با خبرنگار بيان روز از حمايتهاي خود از مظلومين فلسطين ومقابله باغ اسرائيل غاصب گفتند.

كد خبر : ۴۲۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۱


بيان روز:فرمانده تيم ايران اميدوار است تيم ملي در مسابقات جام جهاني برزيل بدرخشد و استقلال براي سومين مرتبه فاتح ليگ قهرمانان آسيا شود.

كد خبر : ۴۲۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:تيم فوتبال پرسپوليس مقابل ذوب آهن اصفهان متوقف شد.

كد خبر : ۴۲۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:"خانه‌هایی که دیوار‌هایش سه ذرع یا پنج ذرع ارتفاع دارد و تمام منفذ این خانه‌ها منحصر به یک در است که آن‌هم توسط دربان محفوظ است.در زیر یک زنجیر اسارت و یک فشار غیرقابل محکومیت، [زنان ایرانی] اغلب سر و دست‌شکسته، بعضی با رنگ زرد پریده، برخی گرسنه و برهنه، قسمی در تمام شبانه‌روز، منتظر و گریه‌کننده."

كد خبر : ۴۲۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:برخی اخبار ویژه و خواندنی را به همراه سرخط برخی اخبار جاری روز را در بسته "دیده بان بيان روز" بخوانید.

كد خبر : ۴۲۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:دوران هشت ساله دکتر احمدی نژاد مصادف بود با حواشی خبرسازی که در رسانه های بین المللی و داخلی بازتاب خاصی پیدا کرد

كد خبر : ۴۲۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب حکم ریاست جمهوری روحانی را تنفیذ کردند.

 

كد خبر : ۴۲۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:تیم ملی بسکتبال ایران در بازی سوم خود در دور مقدماتی جام ملت‌های آسیا مقابل چین به برتری رسید.

كد خبر : ۴۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:بخش چهره‌های قرآنی نمایشگاه قرآن با برگزاری نظر‌سنجی قصد انتخاب محبوب‌ترین چهره قرآنی را دارد که حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی، همچنان با اختلاف زیاد در رتبه اول ۱۰ چهره برتر قرار دارد.

 

كد خبر : ۴۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


كد خبر : ۴۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۲


بيان روز:وزير ورزش و جوانان مشخص کرد که دريافت‌کنندگان پاداش تيم ملي فوتبال ايران چه کساني هستند.

كد خبر : ۴۲۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:رئيس مرکز حراست رياست جمهوري،رئيس‌دفتر، رئيس دفتر بازرسي و معاون پارلماني روحاني منصوب شدند.

كد خبر : ۴۲۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:فرمانداروامام جمعه شهرستان پلدختر طي بيانيه مشتركي از حضور آگاهانه وبابصيرت مردم اين شهرستان در راهپیمایی روز قدس  تقدير وتشكر كردند.

كد خبر : ۴۲۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:محمد نوجوان 17 ساله است که با وجود مشکلات عدیده خود برای مردم دیارش کلید های حسن را آرزو میکند.

كد خبر : ۴۲۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حجت الاسلام روحاني طبق ماده 121قانون اساسي بر پاسداري از حقوق ملت و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران سوگند ياد كرد.

كد خبر : ۴۲۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:حسن روحانی عصر امروز یکشنبه و در مراسم تحلیف، لیست وزرای پیشنهادی خود را برای گرفتن رای اعتماد از نمایندگان مجلس معرفی کرد.

كد خبر : ۴۲۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:روزانه با گذری از روستاهای لرستان صف‎های طولانی را می‎بینی که از کودک شش ساله تا پیرمرد 80 ساله تشکیل شده و چشم انتظار جرعه‎ای آب هستند تا بتوانند حداقل کارهای روزانه خود را انجام دهند.

كد خبر : ۴۲۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:مدیر کل ثبت احوال استان لرستان از قرار گیری دو اسم امیر علی و فاطمه در صدر اسامی نوزادان این استان خبر داد.

كد خبر : ۴۲۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


تا قبل از دولت احمدی نژاد رسم بر این بوده که دولت های جدید از وزیران دولت های سابق کمابیش در ترکیب هیات وزیران استفاده می کردند، محمود احمدی نژاد این سنت را شکست اما حسن روحانی رسم سابق را دوباره احیا کرد است. با این تفاوت که او از وزیران دولت احمدی نژاد استفاده نکرده اما نام وزیران هاشمی و خاتمی در ترکیب اعلام شده و نهایی نشده فهرست روحانی دیده می شود.

كد خبر : ۴۲۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۳


بيان روز:یکی از اعضای شورای شهر خرم آباد گفت: در حال حاضر 10 نفر از اعضای شورای شهر خرم آباد برای ابقای شهردار فعلی؛ هرمز نصیری متفق القول هستند.

كد خبر : ۴۲۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:دکتر روحانی تاکید کرده بود که در برنامه مدون من علاوه بر راه حل هایی برای رفع این مشکلات؛ راه حلهای کوتاه مدت یک ماه و 100 روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی پیش بینی شده است که ما می توانیم در یک فرصت کوتاه شاهد تحول اقتصادی باشیم.

كد خبر : ۴۲۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


كد خبر : ۴۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۴


بيان روز:برنامه نود از ساعت 22 و 45 دقيقه دوشنبه شب 14 مردادماه 1392 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

كد خبر : ۴۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:مهمترين اخبار را در "ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۳۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:متقاضي جديد باشگاه گهر اظهار داشت: به عشق مردم شهرم دورود و با چک شخصي وارد ميدان شده‌ام و آمادگي خريد را دارم.

كد خبر : ۴۳۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


كد خبر : ۴۳۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:مسئول اداره پست شهرستان پلدختر از ارسال كارت پستال روز خبرنگار براي خبرنگاران شهرستان خبرداد.

كد خبر : ۴۳۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


3 نفر دارای تحصیلات حوزوی، 7 نفر دارای مدرک مهندسی و 6 نفر دارای مدارک مرتبط با علوم انسانی از دانشگاههای داخل و خارج از کشور

كد خبر : ۴۳۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


كد خبر : ۴۳۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۵


بيان روز:تيم ملي بسکتبال ايران در آخرين ديدارش از مرحله دوم رقابت‌هاي بسکتبال قهرماني آسيا به مصاف قزاقستان رفت و به يک پيروزي ديگر رسيد.

 

 

كد خبر : ۴۳۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:تيم فوتبال استقلال تهران در هفته سوم رقابتهای لیگ برتر در حالی مقابل فجرسپاسی شیراز به یک برد پرگل دست یافت که تعویض‌های طلایی امیر قلعه‌نویی در نیمه دوم شرایط این تیم را کاملا تغییر داد و ورق را به سود آبی‌ها برگرداند.

كد خبر : ۴۳۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:هفدهم مرداد ماه سال77؛ اينجا محل كنسولگري ايران در مزار شريف است، من محمود صارمي خبرنگار خبرگزاري جمهوري اسلامي ايران هستم، گروه طالبان چند ساعت پيش وارد مزار شريف شدند.

كد خبر : ۴۳۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:نماينده ولي فقيه درلرستانگفت:مال و آبروی انسان ها زمانی حفظ می شود که امنیت اخلاقی حفظ شود.

كد خبر : ۴۳۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:در نسخه های موجود نخستین نشریه ادواری چاپی ایران، خبری درباره خرم آباد دیده نمی شد. از این رو باید سرآغاز نشر رویدادهای خرم آباد را در مطبوعات ایران عهد ناصری قلمداد کرد. 

كد خبر : ۴۳۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:نماینده مجلس هشتم با تأکید بر اینکه مجلس حق دارد نسبت به اعضای کابینه حساسیت داشته باشد، گفت:‌ در حال حاضر برخی لابی‌گری‌ها انجام می‌شود و برخی نماینده‌ها می‌گویند وزراء ما را به قرآن قسم می‌دهند.

كد خبر : ۴۳۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:انتخابات‌ رياست‌ جمهوري‌ يكي‌ ازجدي‌ترين‌ وپرشورترين‌ وپرجاذبه‌ترين‌ صحنه‌هاي‌ مشاركت‌ عمومي‌ مردم‌ است‌

كد خبر : ۴۳۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۶


بيان روز:تيم فوتبال پرسپوليس موفق شد در هفته سوم مس کرمان را شکست دهد.

كد خبر : ۴۳۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:دفتر حضرت آیت الله سیستانی روز پنج شنبه را سی ام ماه مبارک رمضان و جمعه را عید فطر در عراق اعلام کرد.

كد خبر : ۴۳۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:فردا نماز عيد فطر ساعت 6:30صبح درورزشگاه سرماليان برگزار مي شود. 

كد خبر : ۴۳۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روزمحمدتقی روغنی‌ها» سرپرست موسسه فرهنگی ـ مطبوعاتی ایران شد.

 

كد خبر : ۴۳۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


1392/5/17

كد خبر : ۴۳۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:در ماه رمضان سفره كريمانه ولايت در پنج روستاي محروم شهرستان پلدختر برپا شد.

كد خبر : ۴۳۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۷


بيان روز:نماز عيد سعيد فطر صبح جمعه با حضور باشكوه مردم مومن و ولايتمدار شهرستان پلدختر اقامه شد.

كد خبر : ۴۳۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها از تأمین منابع لازم به منظور پرداخت یارانه مردادماه در تاریخ معین خبر داد و گفت: منابع یارانه ماه‌های بعد را دولت آقای روحانی تأمین خواهد کرد.

 

كد خبر : ۴۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بيان روز:سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اهانت به دیگران در سال‌های اخیر مشهود بوده و افرادی که بیشترین تحریک‌ها را داشته‌اند از مصونیت خاصی نیز برخوردار بودند.

كد خبر : ۴۳۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۸


بیان روز:تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل صبای قم به رده دوم جدول صعود کرد.

كد خبر : ۴۴۰۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بیان روز:حضور همزمان محمد نهاوندیان در ریاست جمهوری و اتاق ایران فرصتی تاریخی را پیش روی بخش خصوصی قرار داده تا قدرت لابی گری خود را افزایش دهد؛ موضوعی که البته موافقان و مخالفانی در میان فعالان اقتصادی دارد که در این میان رئیس اتاق خرم آباد معتقد است که تعامل مثبت شکل‌گرفته را نباید با تصمیمات عجولانه به تقابل تبدیل کنیم.

كد خبر : ۴۴۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بیان روز:مدیر عامل شرکت توزیع برق لرستان از طلب 46 میلیارد تومانی شرکت توزیع برق استان از مشترکین خبر داد

كد خبر : ۴۴۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بیان روز:تیم ملی بسکتبال ایران با شکست تایوان ضمن صعود به فینال جام ملت‌های آسیا حضور خود در جام جهانی 2014 اسپانیا را قطعی کرد.

كد خبر : ۴۴۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:رییس جمهوری اسلامی ایران، در حکمی محمدباقر نوبخت را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس‌جمهور منصوب کرد.

كد خبر : ۴۴۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:اگر خانواده را به منزله یک خیمه تصور کنیم، ستون این خیمه چه کسی است جز «زن »؟ اگر ستون را از بین ببرند، خیمه‌ای دیگر وجود نخواهد داشت، اینجاست که جنگ نرم با محوریت زن صورت می‌گیرد.

 

كد خبر : ۴۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۰


بيان روز:درهفته چهارم ليگ برتر تيم هاي پرسپوليس وسپاهان مغلوب حريفان خود شدند.

كد خبر : ۴۴۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:مهمترين اخبار 24ساعته گذشته را مي توانيددر "ديده بان بيان روز "مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۴۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:روز جمعه 18 مرداد ماه عده ای از ارازل و اوباش ضمن ایجاد رعب و وحشت در پارک فضیلت شیراز یک بسیجی آمر به معروف را به شهادت رساندند.

كد خبر : ۴۴۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:جلسه رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی کابینه یازدهم هم‌اینک در حال برگزاری است.

كد خبر : ۴۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۱


بيان روز:ایرج عبدی ضمن اظهار تاسف در رابطه با نطق "سید علی‌محمد بزرگواری" گفت: طبق ماده 79 آیین نامه، برای تذکر تریبونی به آقای لاریجانی مراجعه کردم ولی چون کولیوند (نماینده لُرتبار کرج) قبل از بنده صحبت کردند نظر رئیس مجلس این بود که صحبت های کولیوند کفایت می کند.

كد خبر : ۴۴۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۲


كد خبر : ۴۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


بيان روز:10 لرستانی، روز سه‌شنبه، 22 مردادماه به منظور شركت در مرحله كشوری بخش شفاهی هجدهمين جشنواره قرآنی اساتيد، كاركنان و دانشجويان دانشگاه‌های علوم پزشكی كشور به سبزوار اعزام شدند.

كد خبر : ۴۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


كد خبر : ۴۴۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۳


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن کشتار مردم مسلمان مصر گفت: وضعیت فعلی مصر به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و نباید این کشور اجازه دخالت توسط دیگران را دهد.

كد خبر : ۴۴۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


كد خبر : ۴۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:نتایج رای اعتماد نمایندگان مجلس شورای اسلامی به 18 وزیر پیشنهادی دولت یازدهم اعلام شد.

كد خبر : ۴۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل داماش گیلان صدرنشین لیگ برتر شد.

كد خبر : ۴۵۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۴


بيان روز:نماینده شهرستان‌های «کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده» در مجلس شورای اسلامی از قوم بزرگ لر به‌خاطر به‌کار بردن عبارت «چماق لری» در نطق مخالفت با کلیت کابینه دولت روحانی عذرخواهی کرد و اظهار داشت: این عبارت تنها یک شوخی و برای تنوع در جلسه گفته شد.

كد خبر : ۴۵۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان به عنوان سرپرست نمایندگی بنیاد بین‌‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا(ع) در این استان منصوب شد.

كد خبر : ۴۵۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:روزنامه لوموند با با چاپ گزارشی که خبرنگارش از ایران تهیه کرده پرداخت. قسمتی از این گزارش به شهر مقدس قم می پردازد.

كد خبر : ۴۵۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:امام‌جمعه موقت تهران بر ضرورت توجه به بیت‌المال تاکید کرد و گفت: ما در شرایطی نیستیم که هزینه‌های غیرمعمول خرج شود؛ مثلاً دکوراسیون‌ها عوض شود. با همین وضع موجود بسازید و هزینه‌ای را بر دوش مردم و بیت‌المال تحمیل نکنید.

كد خبر : ۴۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:عموهای فیتیله ای جمعه، 25 مرداد با نمایش های جالب و دیدنی میهمان خانه مخاطبان خود می شوند.

كد خبر : ۴۵۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۵


بيان روز:درهفته پنجم ليگ برترپرسپوليس ،فولاد برحريفان خودغلبه كردندوتراكتور ومس تساوي.

كد خبر : ۴۵۳۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:آیت‌الله العظمی مکارم شیرازی با اشاره به اینکه اخیر نامه‌ای نوشته شده مبنی بر اینکه آموزش و پرورش کل کشور قرار است کتاب آموزش موسیقی را در اختیار جوانان و نوجوانان قرار بدهد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید جلوی این اقدام را بگیرد.

كد خبر : ۴۵۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:90 زن چچنی از طریق فرودگاه استانبول به شهر مرزی «هاتای» رفته و از مرزهای زمینی وارد سوریه شده و به گروه‌های سلفی پیوسته‌اند.

كد خبر : ۴۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:اغلب تحلیلگران رسانه‌های فارسی زبان خارج از کشور، اعلام موضع وزیران مورد انتقاد اصول‌گرایان را درباره حوادث پس از انتخابات ریاست‌جمهوری 1388، ناشی از «افزایش قدرت نرم رهبری نظام» و موجب «استحکام بیشتر قدرت درونی نظام در برابر غرب‌گرایان» دانستند.

كد خبر : ۴۵۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز:اگر از اُسراي آزاد شده كه تعدادشان قريب به چهل و سه هزار نفر مي رسد،‌ سؤال شود كه نظرتان راجع به دوران اسارت چيست؟ قريب به اتفاق خواهند گفت"قطعه اي از بهشت" بود!!

كد خبر : ۴۵۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۶


بيان روز: رئيس سازمان بسيج جامعه پزشكی بر لزوم تقويت و تعميق روحيه خدمت‌رسانی به جای غالب شدن روحيه منفعت‌گرايی در حوزه ‏سلامت تاكيد كرد و گفت: وزير بهداشت بايد توجه ويژه‌ای بر ترويج عملياتی، ميدانی و حرفه‌ای اخلاق پزشكی داشته باشد.

كد خبر : ۴۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز: مدیر باشگاه گهر دورود به شدت در پى به خدمت گرفتن مربي سابق تيم ملوان بندرانزلي است.

كد خبر : ۴۵۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز: رییس جمهور، وزرا و معاونین رییس جمهور دیروز و پس از پایان اولین جلسه هیئت دولت یازدهم در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آنان پاسخ گفتند.

كد خبر : ۴۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:دادگاه جنایی قاهره پس از رسیدگی به اتهامات «حسنی مبارک» ، رئیس جمهور اسبق مصر در پرونده کاخ‌های ریاست جمهوری، حکم آزادی وی را صادر کرد.

كد خبر : ۴۵۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:معاون عمراني استاندار لرستان گفت:بقعه متبرکه امامزاده سیدعلی منطقه دره سید پلدختر به‌ خاطر قرار گرفتن در یک منطقه جنگلی داراي ظرفیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک قطب مذهبی، توریستی و گردشگری دراستان رادارد.

كد خبر : ۴۵۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:شهداي تركاشوندسند افتخار جانفشاني وايثار مردم ديار معمولان است.

كد خبر : ۴۵۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:فرماندهی گروه 24 بعثت بروجرد از بازسازی عملیات محمد رسول الله در این شهرستان خبر داد.

كد خبر : ۴۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:مدیرکل محیط زیست لرستان گفت: متاسفانه توسط شکارچیان بی‌رحم یک قلاده پلنگ در منطقه هشتاد پهلو خرم‌آباد در لرستان کشته شد.

كد خبر : ۴۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:سخنگوی قوه قضائیه از بازداشت ۲ نفر در ارتباط با حادثه دریاچه پشت سد کارون ۳ خبر داد و گفت: در بررسی‌های اولیه، سازمان آب و وزارت نیرو مقصر شناخته شده‌اند.

كد خبر : ۴۵۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:سرگرد علي محمد گنجي گفت:بانوان ايراني دردوران جنگ تحميلي پاي پاي مردان از كيان انقلاب اسلامي دفاع كردند.

كد خبر : ۴۵۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:يادواره شهداي زن پلدختر در مسجدحضرت رقيه(س) اين شهر برگزار شد.

كد خبر : ۴۵۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۸


بيان روز:«انسان انقلاب اسلامی» تنها زمانی عبارتی نأمانوس نخواهد بود که سبک زندگی جدیدی بر اساس نظام ارزشی خاص انقلاب اسلامی تعیین شود و انسان در تراز آن سبک و نظام ارزشی، «انسان انقلاب اسلامی» را مفهوم خواهد بخشید.

كد خبر : ۴۵۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:چهارمین برنامه نود دوشنبه شب در شرایطی روی آنتن شبکه سوم سیما رفت که سالگرد پانزدهمین سال پخش این برنامه نیز به شمار می رفت.

كد خبر : ۴۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


كد خبر : ۴۵۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


كد خبر : ۴۵۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


بيان روز:رئیس اداره پست پلدختر گفت: ثبت نام برای اختصاص پست الکترونیک ملی در پلدختر در اداره پست آغاز شده است.

كد خبر : ۴۵۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۲۹


كد خبر : ۴۵۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:نخست‌وزیر ترکیه اظهار داشت: آنکارا مدرکی درباره دخالت اسرائیل در برکناری محمد مرسی در دست دارد.

كد خبر : ۴۶۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:دختر هيچ سياستمداري در ايران به اندازه او در حاشيه و متن سياست قرار نگرفته است. بي محابا حرفش را مي زند و هزينه اعتقادش را هم مي دهد. بسياري از تابوهاي زنانه جامعه مردسالار ايران را شكسته و مي گويد رفتارش عكس العمل طبيعي به آن چيزي است كه در بطن اجتماع رخ مي دهد.

كد خبر : ۴۶۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:سیزدهم شوال سالروز عروج ملکوتی زعیم مراجع عالم تشیع آیت‌الله العظمی محمدحسین بروجردی مرجع شیعیان جهان اسطوره‌ای یگانه است.

كد خبر : ۴۶۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:ماهواره يكي ازخطرات جدي براي شكاف نسلي است كه خانواده ها بايد بشتر به مضرات آن توجه كنند و از فرزندان خود درقبال آن مراقبت كنند.

كد خبر : ۴۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


بيان روز:معاون مطبواعتي وزرات ارشاددر جلسه امروز کارگروه کار حرفه ای روزنامه نگاری خبرداد لایحه تاسیس نظام صنفی رسانه تدوین می شود

كد خبر : ۴۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۰


وزرای امور خارجه ایران و ترکیه چهارشنبه شب در یک گفت‌وگوی تلفنی، موضوع به کارگیری سلاح‌های شیمیایی در سوریه را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

كد خبر : ۴۶۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


كد خبر : ۴۶۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۳۱


كد خبر : ۴۶۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


مدیر عامل شرکت توزیع برق استان لرستان از برقدار شدن 13 روستای این استان خبر داد.

كد خبر : ۴۶۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مردمان لر کشورمان را با خصلت‌های مردانگی، جوانمردی، شجاعت و شهامت می‌شناسیم که در مقاطع مختلف انقلاب اسلامی همواره جایگاه و نقش سازنده و مؤثری داشته‌اند.

كد خبر : ۴۶۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:وزیر کشور دولت یازدهم دیروز صفحه ای با نام خود در فیس بوک ایجاد کرد.

كد خبر : ۴۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:پزشكان با زير ميزي يا شيريني گرفتن از بيماران ،حرفه مقدس خود را زير سوال مي برند.

كد خبر : ۴۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:احمدعلي نورعليوندجانباز پلدختري كه پس از طي تحصيلات عاليه بعنوان ديپلمات در اكثر كشورهاي اروپايي فعاليت كرده است.

كد خبر : ۴۶۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۳


بيان روز:عناوين مهمترين اخبار ايران وجهان رادر"ديده بان بيان روز "مشاهده نماييد.

كد خبر : ۴۶۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۴


بيان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از وجود 2 گونه جانوری اندمیک و باارزش در استان خبر داد.

كد خبر : ۴۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:نماینده مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: میراث فرهنگی لرستان، میراثی بدون صاحب شده است.

كد خبر : ۴۶۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:عضو فیس بوک نیستم، ولی ارتباطاتم خیلی وسیع است و نیاز هم ندارم. من تقریباً 24ساعته با تمام دنیا در ارتباط هستم/رسانه‌ها طوری برخورد می‌کردند انگار حرف‌ها و برنامه‌های من جوک است/ امیدوارم روحانی دفعه بعد 40 میلیون رای بیاورد

كد خبر : ۴۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۵


بيان روز:هفته هفتم ليگ برتر با انجام هفت ديدار در روز جمعه آغاز مي‌شود که در يکي از حساس‌ترين بازي‌ها پرسپوليس ميزبان فولاد صدرنشين است.

كد خبر : ۴۶۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:مرضیه افخم مدیرکل دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه، سخنگوی وزارت امور خارجه در دولت یازدهم و منصوره ‌شریفی صدر، معاون سفیر ایران در توکیو و مدیرکل فعلی حقوق بشر و زنان وزارت خارجه، به عنوان نخستین سفیر و نماینده دایم زن ایران در ژنو منصوب خواهد شد.

كد خبر : ۴۷۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:محمدباقر نوبخت سخنگویی دولت یازدهم را برعهده گرفت.

كد خبر : ۴۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: 1700 گونه باارزش گیاهی در استان وجود دارد.

كد خبر : ۴۷۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:امامزاده محمد بن موسی کاظم (ع) در “خوش انگور” روستای یانه سر کردکوی توسط افراد ناشناس نبش قبر شد. احتمال داده می شود هدف این افراد دستیابی به گنج هایی است که گفته می شود در این منطقه مدفون شده است.

كد خبر : ۴۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با اشاره به محرومیت‌های استان لرستان به ویژه شهرستان الیگودرز، گفت: استان لرستان در مقام اول بیکاری کشور قرار دارد.

كد خبر : ۴۷۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:براي حمايت از مسلمانان سوريه و دفاع از اسلام فردا بعد از نماز جمعه با حضور نمازگزاران راهپيمايي در شهرستان پلدختر برگزار مي شود.

كد خبر : ۴۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۷


بيان روز:نماينده ايران در جام باشگاه‌هاي آسيا با برتري برابر آردوس ازبکستان به نيمه نهايي راه يافت.

كد خبر : ۴۷۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


بيان روز:پرسپوليس،تراكتورسازي تبريز،ذوب آهن اصفهان،صباي قم،گسترش تبريز وملوان بندر انزلي برحريفان خود غلبه كردند.

كد خبر : ۴۷۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:سردارعزیزالله محمدی  با بیان بیوگرافی و ابراز علاقه به موطن اصلی خود اظهار داشت: من خود متولد تهران هستم اما پدر و مادرم ازنایی و متعلق به یکی از روستاهای اطراف به نام روستای آقایی هستند.

كد خبر : ۴۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۹


بيان روز:تيم فوتبال استقلال مقابل همتاي اهوازي خود شکست خورد.

كد خبر : ۴۷۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:مهمترين اخبار ايران وجهان را دريك نگاه در "ديده بان بيان روز"نگاه كنيد.

كد خبر : ۴۷۵۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:وزیر اوقاف سوریه از محروم شدن مردم این کشور از حج واجب امسال خبر داد.

كد خبر : ۴۷۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:ترجمه انگلیسی رمان «محمد(ص)» که توسط انتشارات «شمع و مه» منتشر شده است،‌ در غرفه ایران در چهارمین روز از شصت و پنجمین نمایشگاه کتاب فرانکفورت با حضور ناشرانی از آلمان،‌ انگلیس و فرانسه رونمایی می‌شود.

كد خبر : ۴۷۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:با توجه به آسیب هایی که جریان انقلاب از رویکرد و عملکرد آقای خاتمی در دوران وزارت ارشاد ایشان خورده است، به نظر می رسد سخن اخیر جناب آقای جنتی که کارنامه روشن و وجهه مثبتی در میان مردم دارند، سخن دقیقی نباشد.

كد خبر : ۴۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:امام جمعه پلدخترگفت:آمريكا در مقابل صحبت هاي قاطعانه مقام معظم رهبري و فرمانده سپاه در حمله به سوريه و عواقب آن براي آمريكا بصورت مفتضحانه از مواضع خود عقب نشيني كردند.

كد خبر : ۴۷۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


بيان روز:محمدرضا خلعتبري دقايقي پيش پس از توافق نهايي با محمد رويانيان با باشگاه پرسپوليس قرارداد دو ساله بست.

كد خبر : ۴۷۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۰


با توجه به فرارسیدن ایام سوگواری شهادت امام ششم شیعیان دنیا بسته ای صوتی حاوی روضه و مداحی را برای شما کاربران آماده شده است.

كد خبر : ۴۷۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۱


بيان روز: امروز دوشنبه با برگزاري انتخاباتي و با حضور اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستاهاي شهرهاي پلدختر ومعمولان اعضاي هيئت رئيسه جديد شوراي اسلامي اين شهرها انتخاب شدند.

كد خبر : ۴۷۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:علامه سيد نعمت الله جزايري نمونه يك شخصيت با بصيرت و زحمتكش در عرصه علم و ترويج اعتقادات شيعه بوده است.

كد خبر : ۴۷۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:رئیس مجلس خبرگان رهبری با تبریک به روحانی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران گفت: همانگونه که خود رئیس‌جمهور هم گفت وی رئیس‌جمهور همه مردم است و باید خیرش به همه برسد و طبق قانون و مقررات مطالبات همه مردم را پاسخگو باشد.

كد خبر : ۴۷۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:طبق آخرین اخبار از وزارت کشور افرادی برای تصدی استانداری ۳۱ استان کشور در نظر گرفته شده اند.

كد خبر : ۴۷۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:هيات داوران بيست و دومين اجلاس سراسري نماز از مجموع يك هزار و ۶۰۰ مقاله ارسالي به اين اجلاس، ۲۰ اثر را به عنوان آثار برتر انتخاب و معرفي كرد.

كد خبر : ۴۷۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز:این روزها در آستانه شروع سال جدید تحصیلی هر لحظه انتظار می رود که تغییر یکی از معاونان و یا روسای دانشگاهها بر روی تلکس های خبری قرار گیرد،

كد خبر : ۴۷۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۲


بيان روز: حساس‌ترين ديدار ليگ برتر فوتبال ايران را روز جمعه، آبي‌ها و قرمز‌هاي پايتخت برگزار مي‌کنند.

كد خبر : ۴۷۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:اظهارات هاشمی رفسنجانی در تناقض آشکار با مواضع رسمی رئیس جمهور محترم و وزیر امورخارجه به عنوان مسئولان رسمی سیاست خارجی کشور هستند، لذا این سوال مطرح می شود که هدف هاشمی و جریان مرموز از اشاعه آشکار این تناقض ها چیست

كد خبر : ۴۸۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۳


بيان روز:رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛ گفت:کشوری که برای پیشرفت خودش تکیه‌گاه خارجی انتخاب کند این کشور به گروگان بیگانه رفته است لذا باید تلاش کنیم که روی پای خود بایستیم و هیچگاه در مقابل بیگانگان سر تعظیم فرود نیاوریم.

كد خبر : ۴۸۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:ظرف دیروز و امروز در نهاد ریاست جمهوری ۱۰ انتصاب صورت گرفت که طی این انتصاب‌ها،یک نفر همزمان به سه مسئولیت مهم منصوب شد.

كد خبر : ۴۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:ساختمان هیئت دولت  میزبان خبرنگاران رسانه‌های جمعی بود تا بار دیگر دولتمردان پاسخگوی سئوالات اصحاب رسانه باشند.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:برادر شهید حسین‌نژاد گفت: در مراسم تشیع برادرم افرادی آمده بودند که اگر یکدیگر را در خیابانی می‌دیدند خنجشان را تا دسته در شکم هم فرو می‌کردند؛ آنها با همان هیبت مخصوص به خود و دستمال‌های یزدی به گردن همچون طفل مادر مرده می‌گریستند.

كد خبر : ۴۸۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:محمد عاليپور جوان 18ساله پلدختري كه در درياچه مصنوعي كشكان جان خود رااز دست داد.

كد خبر : ۴۸۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:هفتاد و هفتمين ديدار دو تيم استقلال و پرسپوليس هم مثل دو ديدار قبلي بدون گل به پايان رسيد تا تماشاگران ناراضي ورزشگاه را ترک کنند.

كد خبر : ۴۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اول ذیعقده روز تولد حضرت معصومه (س) به نام «روز ملی دختران » نامگذاری گردیده است.

كد خبر : ۴۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


"ديده بان بيان روز":شما مي توانيد مهمترين عناوين اخبار 24ساعته گذشته رادر يك نگاه مشاهده كنيد.

كد خبر : ۴۸۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:آیا می دانید هولوکاست واقعی در ایران رخ داده است؟از قحطی بزرگ در ایران چه می دانید؟ آیا می دانید مابین سالهای 1917 تا 1919 بیش از 40 درصد جمعیت ایران جان خود را از دست دادند؟

كد خبر : ۴۸۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز:فیلمساز درجه سه‌ای که فیلم‌هایش از فرط ضعف و ابتذال حتی در جشنواره سینمای جوان محلی هم قابل نمایش نیست، صرفا به خاطر وطن‌فروشی رئیس افتخاری جشنواره نورنبرگ شد!

كد خبر : ۴۸۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۶


بيان روز: مهدي محمدي،مربي تيم فوتبال مس کرمان که چند هفته پيش سکته کرده بود دار فاني را وداع گفت.

كد خبر : ۴۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:با اوج‌گیری گمانه‌زنی درباره ترکیب احتمالی کلیدداران 30 استانداری کشور، عملکرد دولت تدبیر و امید در زمینه گزینش مدیران کارآمد، بیش از پیش زیر ذره‌بین رسانه‌ها و محافل سیاسی قرار گرفته‌است.

كد خبر : ۴۸۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:آيت الله طاهري خرم آبادي نمونه بارز يك عالم ولايتمدار وانقلابي بود كه هيچگاه از ولايتمداري ودفاع از دين عقب نشيني نكرد.

كد خبر : ۴۸۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز: احمدی، کارگردان مستند «مرزداران» با تاکید بر اینکه ساخت این مستند هنوز ادامه دارد گفت: برای تصویربرداری بخش پایانی این مستند باید به آذربایجان غربی برویم.

كد خبر : ۴۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:محمدباقر قالیباف با ۱۶ رای، برای سومین دوره چهارساله شهردار تهران شد.

كد خبر : ۴۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:مهمترين عناوين خبري امروز را در "ديده بان بيان روز "بخوانيد.

كد خبر : ۴۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۸


مدير روابط عمومي شركت مخابرات لرستان گفت: به دليل انجام برخي اقدامات و تغيير سيستم ها، ارائه خدمات اينترنت پرسرعت و مركز پاسخگويي مشتركان از امروز سه شنبه به مدت سه روز در اين استان با اختلال همراه خواهد بود.

كد خبر : ۴۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


بيان روز:مدیرحوزه علمیه استان لرستان از ارتقاء سطح ۲ مرکز حوزه علمیه در این استان خبرداد.

كد خبر : ۴۹۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


بيان روز:اسامی نماهنگ‌های راه يافته به بخش مسابقه جشنواره سراسری نماهنگ رضوی، امروز سه‌شنبه، 19 شهريورماه در لرستان اعلام شدند.

كد خبر : ۴۹۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۹


بيان روز:گروهک تروریستی منافقین ضمن برعهده گرفتن این جنایت که در آن علاوه بر آیت‌الله مدنی، ۱۷ تن از مردم نیز به شهادت رسیدند، شرحی از زندگی و فعالیت‌های عامل این جنایت را منتشر کرد.

كد خبر : ۴۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:همزمان با بزرگداشت هفته دفاع مقدس پیکرهای مطهر 55 شهید گمنام در ۱۴ استان کشور تشییع و به خاک سپرده می‌شود.

كد خبر : ۴۹۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز: ایمیل هایی برایم رسیده بود. در یکی از این ایمیل ها لیست افرادی که در یک کنفرانس در ضدیت با جمهوری اسلامی شرکت داشتند، آورده شده بود از روی کنجکاوی نگاهی به اسم ها انداختم و میخکوب شدم. بله اشتباه نمی کردم اسم محمدجواد اکبرین هم در میان آنها بود.

كد خبر : ۴۹۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:فیلتر فیس‌بوک هنوز هم از بحث‌های داغ و جذاب حوزه ITایران است. مسئولان می‌گویند شاید لازم باشد از سیستم فیلترینگ هوشمند استفاده شود.

كد خبر : ۴۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:استاد عبدالمحمد آیتی مترجم قرآن، نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه درگذشت.

كد خبر : ۴۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:سخنگوی دولت از تصویب قیمت هزار و 50 تومان برای خرید هر کیلو گندم به روش تضمینی از سوی دولت‬ خبر داد.

كد خبر : ۴۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:وقتی حرف از قاچاق زده می شود ناخودآگاه افکار به سمت قاچاق کالا و سوخت و .. می رود ولی این روزها بازار تجارت قاچاقی داغ است که سرمایه آن داشته های طبیعی این دیار است تا عقاب ایرانی را سهم شانه های شیخ نشینان عرب کند.

كد خبر : ۴۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:در کارگروه مشترک با اتحاديه باشگاه‌ها و وزارت امورخارجه نامه‌‌اي رسمي از سوي فدراسيون فوتبال براي ارسال به فيفا تهيه شد تا به نام مجعول ليگ امارات اعتراض رسمي شود.

كد خبر : ۴۹۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:محمدتقی کروبی فرزند حجت الاسلام مهدی کروبی در فیس بوک از ارجاع پرونده مهندس موسوی و کروبی به شورای عالی امنیت ملی خبر داده است.

كد خبر : ۴۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:در پی انتخاب وزیر کشور دولت یازدهم، ساختار جدید وزارت کشور براساس رویکردهای دولت و برنامه‌های وزیر جدید به دولت پیشنهاد و پس ازتصویب درمراجع ذیربط با امضاء وزیرکشور و معاون نظارت راهبردی رئیس جمهور برای اجرا ابلاغ شد.

كد خبر : ۴۹۷۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۱


بيان روز:اسلام همانگونه که يک دين کامل از همه جهت مي باشد از لحاظ سبک زندگي نيز يک دين کامل است که اگر سبک زندگي غربي و معايب موجود در آن سبک با سبک اسلامي مقايسه شود به و ضوح مشخص خواهد شد که سبک اسلامي چقدر جامع تر و بي نقص تر است .

كد خبر : ۴۹۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:امام جمعه پلدختر گفت:اعضاي شوراي شهر پلدختر بايد اختلاف را كنار بگذارند و با اتحاد وهمدلي براي خدمت رساني به مردم و توسعه عمراني شهري تلاش كنند.

كد خبر : ۴۹۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۲


بيان روز:درادامه هفته نهم ليگ برترتيم هاي پرسپوليس،سپاهان،داماش توانستند دربرابر تيمهاي ديگر به برتري برسند وبازي مس وفولاد به تساوي كشيده شد.

كد خبر : ۴۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:ادامه ناآرامی‌ها در ترکیه اذهان را به این سمت هدایت می‌کند که هزینه دخالت در کشورهای همسایه برای افزایش قدرت به بهای کاهش قدرت دیگران در عصر جدید می‌تواند چه تبعات دور از انتظاری داشته باشد.

كد خبر : ۴۹۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از رد طرح بیمه افرادی که 10 سال و یا کمتر حق بیمه پرداخت کرده اند از سوی شورای نگهبان خبر داد و گفت: این طرح مجددا بررسی و ایرادات آن رفع می شود.

كد خبر : ۴۹۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:"پرویز فتاح "وزیر نیرو دولت نهم با حضور در برنامه «شناسنامه» این هفته به بیان خاطرات خود از دوران 8 سال دفاع مقدس و بعد از آن پرداخت.

كد خبر : ۵۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۳


بيان روز:هر چند ظاهر صفحه ظریف تغییر نکرده اما انتشار برخی مطالب خارج از چارچوب به نقل از ظریف احتمال هک شدن صفحه وی را بالا می برد.

كد خبر : ۵۰۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان پلدخترگفت: شاعران متعددي از سراسر استان آثار خود را به دبيرخانه جشنواره ارسال كردند كه پس از داوري فقط 20نفر برگزيده مشخص شدند.

كد خبر : ۵۰۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:محمد نوری زاد که در دوران زندگی اش یا راه افراط را برگزیده و یا بر سبیل تفریط قدم گذاشته، پس از بارها اهانت به دین اسلام، مذهب تشیع، مراجع تقلید، مردم ایران و مسؤولان کشور به دفاع از منافقین پرداخت.

كد خبر : ۵۰۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز:محمد خاتمی در جمع برخی اعضای مجمع روحانیون گفته است: ما باید خود را برای انتخابات خبرگان آماده کنیم. من انتخابات خبرگان را مهم تر از انتخابات مجلس می دانم. باید ترکیب خبرگان را عوض کنیم.

كد خبر : ۵۰۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۴


بيان روز: اولین حضور دهمرده، در روزهایِ نخستینِ انتصابش به عنوان استاندار لرستان در نمایشگاهِ رسانه ها در محل دائمی نمایشگاه های فعلی در دامنه مدبه کوه بود؛ دامنه همان محلی که امروز کمتر کسی را می شناسی که نامی از آن را به عنوان مجتمع 14 معصوم یا بام خرم آباد نشنیده باشد.

كد خبر : ۵۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: عرصه‎های طبیعی مسیر کوهدشت - پلدختر هر لحظه در معرض تهدید آلودگی قرار دارند.

كد خبر : ۵۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:لرستان به عنوان گلوگاه خطوط ریلی کشور با مشکل فرسودگی خطوط راه آهن در برخی نقاط مواجه بود که نوسازی این خطوط در دستور کار قرار گرفته است.

كد خبر : ۵۰۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:مسئولان نظام هوشیار باشند عده‌ای در تلاشند بین اصلاح‌طلبان و ساختارشکنان پیوند ایجاد شود و آنها می‌خواهند از سران فتنه قهرمان بسازند؛ ساختارشکنان باید دست از «خوددمعصوم‌پنداری» بردارند، شاید مردم از گناهان سیاسی آنها درگذرند.

كد خبر : ۵۰۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:فرمانده کل سپاه گفت: شکست طرح حمله نظامی دشمنان به سوریه، آخرین مورد ناکامی آنان در مقابل انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۵۰۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:مرحله شهرستانی سی و ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته های مختلف در مسجدحضرت رقيه(س) پلدختر برگزار شد.

كد خبر : ۵۰۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۵


بيان روز:عکس‌های غیر رسمی مقامات سیاسی همیشه مورد توجه شهروندان بوده‌اند.این مجموعه نگاهی دارد گذرا به تصاویر منتشر شده از زندگی خصوصی و فعالیت‌های روزمره مقامات حکومت پهلوی و جمهوری اسلامی ایران

كد خبر : ۵۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:فرمانده انتظامی استان لرستان از کشف و ضبط 80 کیلوگرم تریاک در این استان خبر داد.

كد خبر : ۵۰۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:مدير حوزه علميه امام رضا(ع) پلدخترگفت:دين شناسي واحياي گفتمان اسلام وانقلاب از مهمترين وظايف طلاب وروحانيون است.

كد خبر : ۵۰۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:استانداری که با گرفتن حکمش گریه کرد و گفت: می‌ترسم...!

كد خبر : ۵۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:اسفنانی از احتمال بررسی رفع فیلتر فیسبوک تا آخر شهریور ماه خبرداد و گفت: یوتیوب و توییتر درخواست رفع فیلتر کنند.

كد خبر : ۵۰۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


بيان روز:رئیس دانشگاه پیام نور لرستان گفت:: در حال حاضر 1200 استاد مدعو در رشته‎ها و گروه‎های مختلف مهندسی، علوم پایه، کشاورزی، علوم اجتماعی، اقتصاد، زبان و ادبیات با دانشگاه پیام نور همکاری دارند

كد خبر : ۵۰۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


روزنامه های صبح امروز ۹۲/۶/۲۷ عناوین مهم خود را بیشتر به شرح زیر آمده کرده اند که در ادامه خواهید خواند.

كد خبر : ۵۰۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۷


بیان روز:نسرین ستوده که چندی پیش به دلیل داشتن پرونده‌ای محکوم به حبس شده بود، با حکم عفو آزاد شد

كد خبر : ۵۰۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۸