اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۳۶    عبارت مورد جستجو: نوبخت سخنگوی دولت

بيان روز:محمدباقر نوبخت سخنگویی دولت یازدهم را برعهده گرفت.

كد خبر : ۴۷۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۶


بيان روز:ساختمان هیئت دولت  میزبان خبرنگاران رسانه‌های جمعی بود تا بار دیگر دولتمردان پاسخگوی سئوالات اصحاب رسانه باشند.

كد خبر : ۴۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۴


بيان روز:سخنگوی دولت از تصویب قیمت هزار و 50 تومان برای خرید هر کیلو گندم به روش تضمینی از سوی دولت‬ خبر داد.

كد خبر : ۴۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


امام جمعه پلدختر با اشاره به اتفاقات اخیر مجلس درمورد بودجه 93گفت:اخیرا درمجلس شورای اسلامی نمایندگان بعضی از استانها به شیوه توزیع اعتبارات درلایحه بودجه 93به مناطق محروم اعتراضاتی داشتند.

كد خبر : ۶۵۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۲


سخنگوی دولت درباره سبد کالا گفت: هنوز هم معتقدیم این تصمیم یک اقدام درست بود و پرداخت سبد کالایی به مردم هنوز هم مورد توجه است.

كد خبر : ۷۵۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۲۷


سخنگوی دولت گفت: اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها از ابتدای سال ۹۳ کلید می‌خورد.

كد خبر : ۸۰۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۸


سخنگوی دولت گفت: بر اساس تصمیم امروز هیئت وزیران، بانک مرکزی مکلف به رفع موانع اعطای وام ازدواج شد تا در راستای ابلاغ سیاستهای کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، همه نهادها در تسهیل ازدواج اقدامات ضروری انجام دهند.

كد خبر : ۹۰۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۸


در روزهای آینده توزیع بسته های جدید امنیت غذایی شامل 10 قلم کالا بین 7 میلیون و 540 هزارنفر افراد تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی آغاز می شود.

كد خبر : ۹۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۶


سخنگوی دولت با بیان اینکه یارانه نقدی به خانوارهای متقاضی تعلق می‌گیرد، گفت:‌ ضرب‌الاجلی برای حذف غیرمستحق‌ها در قانون تعیین نشده است.

كد خبر : ۹۶۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲


معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور به ارائه گزارشی از فعالیت‌های دولت طی یک سال گذشته در عرصه داخلی و خارجی پرداخت.

كد خبر : ۱۰۳۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۰۷


چهل و دومین یارانه نقدی شهریور ماه ۹۳روز شنبه ۲۲شهریور به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

كد خبر : ۱۰۵۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۹


سخنگوی دولت گفت: وام مسکن در کلان‌شهرها ۵۰ میلیون تومان شد.

كد خبر : ۱۰۹۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۳


همزمان با سقوط آزاد قیمت طلای سیاه در بازارهای جهانی و روشن شدن آژیر قرمز کسری بودجه در دولت تدبیر و امید، رئیس جمهور با صدور دستوراتی به وزیر نفت ایران خواستار اقداماتی به منظور جلوگیری از کاهش بیشتر قیمت نفت و استفاده از ابزار دیپلماسی انرژی شد.

كد خبر : ۱۱۰۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۲۵


سخنگوی دولت گفت: ۷۲۹ میلیارد تومان برای احیای دریاچه ارومیه اختصاص یافت.

كد خبر : ۱۱۲۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۵


سخنگوی دولت درباره انتقادات دیروز نمایندگان مجلس از اظهارات وی درباره گزارش دیوان محاسبات درباره برداشت ۴ میلیارد دلاری از صندوق توسعه ملی گفت: انشاالله روز چهارشنبه در این باره سخن خواهم گفت.

كد خبر : ۱۱۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۸


افزایش ۵ درصدی قیمت بنزین، کاهش سهمیه بنزین ۷۰۰ تومانی برخی از خودروها و در نهایت تخصیص سهمیه‌های ۶۰ لیتری بنزین از مهمترین تغییر و تحولات چند روز آینده بنزینی در سطح کشور است.

كد خبر : ۱۲۴۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۳۰


یارانه نقدی گروه‌های پنج‌گانه شامل پزشکان، مالکان خودروهای گران قیمت لوکس، صاحبان صرافی‌ها، اعضای هیات مدیره بانک‌ها و هیات مدیره شرکت‌های خصوصی و افراد مقیم خارج از کشور قطع شده است.

كد خبر : ۱۳۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۳۱


سخنگوی دولت گفت: منظور رئیس‌جمهور از صحبت‌هایی که در روز محیط زیست درباره تحریم‌ها داشت، این بود که تحریم‌ها ظالمانه است و کسانی که حتی نسبت به محیط زیست هم این تحریم‌ها را اعمال می‌کنند، نمی‌توانند خود را مدافع حقوق بشر نشان دهند.
كد خبر : ۱۳۸۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۳/۱۹


استیضاح وزیر آموزش و پرورش دقایقی پیش در صحن علنی مجلس با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور آغاز شد.

كد خبر : ۱۴۰۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۳


سخنگوی دولت گفت: حدود ۱۲ میلیارد دلار از دارایی‌های بلوکه شده ایران بعد از توافق ژنو طی ۲۲ ماه به صورت اقساطی وارد کشور شده است.

كد خبر : ۱۴۳۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۳۰


سخنگوی دولت با بیان اینکه کیفیت خودروهای تولید داخل باید افزایش یابد، گفت: از صنعت خودرو انتظار داریم کیفیت خودروها را هم‌سطح مطالبات مردم کند.

كد خبر : ۱۴۸۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۷


یارانه نقدی 45500 تومانی معمولاً روزهای بیست و دوم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد اما از ماه های قبل دولت زمان واریز یارانه را به روزهای بیست و ششم هر ماه تغییر داده بود.

كد خبر : ۱۴۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۳


ساعاتی پیش برادر نوبخت سخنگوی دولت درگذشت.

كد خبر : ۱۴۹۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۲۶


متهم نفتی در ششمین جلسه دادگاه خود سورپرایز ویژه‌ای برای وزارت نفت و بانک مسکن داشت.

كد خبر : ۱۵۶۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۱۸


با اعلام افزایش ۱۲ درصدی حقوق سال ۹۵ کارمندان، وزیر کار می‌گوید ملاک افزایش مزد ۹۵ کارگران نرخ تورم است که در این صورت، حداقل مزد کارگران با افزایش ۸۵ هزار تومانی ۷۹۷ هزار تومان خواهد شد.

كد خبر : ۱۶۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶


حزب اعتدال و توسعه با مسئولین محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت لیست افرادی که از طرف این حزب وارد رقابت انتخاباتی بودند را منتشر کرد.

كد خبر : ۱۶۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره می‌کند.

كد خبر : ۱۷۰۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۸


بعد از چندین ماه متوالی اصرار دولتی‌ها درباره افزایش رشد اقتصادی کشور با اجرای برجام، این وعده نیز از سوی محمد نهاوندیان رئیس دفتر روحانی پس گرفته شد.

كد خبر : ۱۷۳۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


با دستور رئیس جمهور برای تسریع در پرداخت یارانه‌های غیرنقدی به خانواده‌های نیازمند به مناسبت ماه رمضان، سازمان مدیریت 160 میلیارد تومان به وزارت کار پرداخت کرد.

كد خبر : ۱۷۵۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


روزنامه‌ها در لابه‌لای گزارش‌ها و سرمقاله‌ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می‌شود.

كد خبر : ۱۷۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۶


یک بام و دوهوای رسانه‌های اصلاح‌طلب در برخورد با عملکرد دولت‌مردان دولت یازدهم به وضوح قابل مشاهد است، بدین صورت که هرگاه عملکرد دولت به زعم آنان مثبت باشد، مثل برجام دولت را متعلق به خود می‌دانند و هرگاه عملکرد دولت یازدهم در نزد مردم منفی تلقی می‌شود، اصلاح‌طلبان از دولت یازدهم برائت می‌جویند.

كد خبر : ۱۷۶۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


در تماس تلفنی کمیسیون ماده۱۰ طرح حذف یارانه‌ نقدی خانواده‌های غیرنیازمند با برخی سرپرستان خانوار اعلام شد، طبق مصوبه مجلس فقط خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی، آسیب پذیر و دارای بیمار لاعلاج باید یارانه بگیرند.

كد خبر : ۱۸۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۷


محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت گفت: سازمان صداوسیما یک جایگاه رفیعی دارد و ملی است و همه باید احساس کنند که صدایشان در این رسانه منعکس می‌شود، البته همه منظور ضوابط و چارچوب‌های قانونی و سیاست‌های نظام است.

كد خبر : ۱۸۸۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۸


سخنگوی دولت گفت: الان آقای روحانی تصمیمی برای تغییر سایر اعضای کابینه ندارد و اگر مواردی بود طبیعی بود الان انجام می‌داد.

كد خبر : ۱۸۸۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۹


حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان از ابتدای سال جاری دستورات متعددی را به مسئولان و اعضای هیئت دولت داده، دستوراتی که تنها در حد همان دستور باقی مانده و اثری از عمل به آن‌ها در جامعه دیده نمیشود.

كد خبر : ۱۹۲۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


سخنگوی دولت از قطعی بودن افزایش ۱۲ درصدی میزان پاداش‌ها خبر داد.

كد خبر : ۱۹۸۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۰