اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۲۳    عبارت مورد جستجو: نوه

زبان‌ها و گویش‌های ایرانی گنجینه‌های گرانبهایی هستند که نمایانگر فرهنگ و تمدن تاریخی و کهن این مرز و بوم بوده و مطالعات علمی، گرد آوری، ضبط واژه‌ها و مطالعه تطبیقی آن‌ها می‌تواند در شناساندن و حفظ آنها بسیار موثر باشد.

كد خبر : ۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۰۷


كد خبر : ۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۱۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:بشکند بر آن قلمی که ننویسد بر خمینی {ره} و فرزندانش چه گذشت:-سرلشگر شهید حاج حسین خرازی

كد خبر : ۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۳


پايگاه اطلاع رساني بیان روز:سخنگوی کاخ سفید از اظهارات ضد صهیونیستی رئیس جمهور مصر در سال 2010 به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۷


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:زن کارمند بیمارستان که داشت با یک پرستار دیگر حرف می‌زد، وقتی ما را دید گفت، من هم می‌خواهم بروم این حاج آقا را ببینم. می‌خواهم ببینم کیست که همه سراغش را می‌گیرند و همراه ما راه افتاد.

كد خبر : ۱۸۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۰/۲۸


پایگاه اطلاع رسانی بیان روز:قاچاق مواد مخدر در داخل و همکاری با باندهای مافیای بین‌المللی، قماربازی در کازینوهای داخل و خارج تنها گوشه‌ای از اقدامات فاسدترین زن جهان بود.

كد خبر : ۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۱/۱۴


بیان روز:حاج احمد و آقا مصطفی فرزندان امام، به نوعی مشاوران ایشان و حلقه واسط بنیانگذار کبیر انقلاب با ملت هم بودند. در سال های اخیر برخی اظهار نظرهای نوه های امام و رویکردهایشان به مسائل سیاسی و اجتماعی حاشیه ساز بوده است.

كد خبر : ۱۰۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۷


بیان روز:آيت‌الله سيد‌مجتبی موسوی‌لاری، عالم ربانی، محقق برجسته و نماينده ولی فقيه در لارستان،‌ صبح امروز شنبه، 19 اسفندماه پس از طی يك دوره بيماری دار فانی را وداع گفت.

كد خبر : ۱۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۱/۱۲/۱۹


بیان روز:ساختمان آخوند ابو یکی از بنا های تاریخی در خرم آباد است که برخی از مسافران نوروزی امسال ازآن دید کردند و مورداستقبال آنان قرار گرفت.

كد خبر : ۱۵۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۰


بیان روز:پیرمرد 92 ساله پس از 82 سال دوری از زادگاهش، نوروز امسال موفق به دیدار تنها خواهر 77 ساله اش شد.

كد خبر : ۱۵۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۱


بیان روز:"مارینا چپمن" خانمی انگلستانی است که بخش کودکی خود را در کنار میمون ها گذرانده است و آن ها او را بزرگ کرده اند. سال گذشته خبرهای کوتاهی از او بدست آمد اما او برای اولین بار داستان زندگی خودش را کامل گفته است.

كد خبر : ۱۵۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۲


بیان روز:علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۱۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۱۵


بیان روز:اخبارداغ 24ساعته گذشته

كد خبر : ۱۸۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۲


بیان روز:دبیرکل جمعیت مستقل ایران اسلامی با اشاره به دیدار اعضای این تشکل سیاسی با نوه امام(ره) گفت: سیدحسن خمینی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری منتفی دانست.

كد خبر : ۱۸۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۴


بیان روز:رئیس جمهور در روز شنبه صاحب نوه شد. نوه رئیس جمهور یک دختر است.

كد خبر : ۱۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۱/۲۷


بیان روز:پس از حدود دو سال درگیری مخالفان سوری با دولت قانونی”بشار اسد”، سیاست‌های سرکردگان شورشیان به بن‌بست خورده و به مرحله‌ای رسیده‌اند که به استفاده از زن‌ها برای جذب نیرو و ادامه درگیری‌ها متوسل شده‌اند. بدبختی و درماندگی شورشیان به مرحله‎‌ای رسیده که زن‌های بدکاره و رقاص را از فاحشه‌خانه‌ها و کلوب‌های شبانه استخدام کرده و از آن‌ها برای جذب جوانان سوری و دیگر کشورها استفاده می‌کنند.

كد خبر : ۲۳۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۱۶


بیان روز:سعید کوشافر: این هفته نیز مانند همه هفته های قبل با دستی پر خدمت شما رسیدیم , انتخابات و پایان لیگ برتر فوتبال , دو پدیده خبرساز کشور بودند که بخش وسیعی از اخبار را به خود اختصاص داده اند , اخباری از
مردان تاریخی دراردوی استقلال و حرکت عجیب سپاهانی ها تا کشف خانواده ای که 70سال پشت کوه بودند و اعتیاد به لوازم ارایش...

كد خبر : ۲۵۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:اخبار لحظه به لحظه ستاد انتخابات کشور در روز پایانی ثبت نام نامزدها را به روایت بیان روز بخوانید.

كد خبر : ۲۵۶۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۱


بیان روز:دکتر کوین بَرِت ، اسلام‌شناس و تحلیل‌گر مسایل آمریکا و خاورمیانه در یادداشتی در پرس‌تی‌وی به بررسی زوایای گوناگون ترور مالکوم شباز در مکزیک پرداخته و می‌نویسد: مالکوم ایکس موثرترین مبارز مسلمان آمریکایی در قرن 20 به شمار می رود و اکنون نوه وی یعنی ملکوم شباز در مکزیک ترور شده است.

 

كد خبر : ۲۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:آنچه مسلم است به نظر می رسد مقامات دولت آمریکا و سازمان سیا نمی خواهند نوه یک مبارز مسلمان آمریکایی که هنوز در یاد و قلب سیاهپوستان است به عنوان یک جوان حوزه رفته و شیعه از ایران به آمریکا برگردد.

كد خبر : ۲۶۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۲۳


بیان روز:یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: راه‌حل رد صلاحیت آقای هاشمی از سوی شورای نگهبان، اعتراض خیابانی، شلوغ کردن و اغتشاشات نیست.

كد خبر : ۲۸۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۲/۳۱


بیان روز:امام جمعه پلدختر گفت: سیدحسن خمینی ومطهری نباید بااین نامه بازی ها التهاب درکشورایجادکنند.

كد خبر : ۲۹۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۰۳


بيان روز:برخی حامیان و نزدیکان هاشمی رفسنجانی معتقدند بهترین گزینه انتخابات علی اکبر ولایتی است چرا که وی می تواند علاوه بر ایجاد اجماع در میان گروه های کشور ، جلوی برخی افراطی گری ها را گرفته و کشور را به آرامش برساند.

كد خبر : ۳۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۱۸


بيان روز:آخرین بار به پدرش گفت «بابا من رفتم خط»، وقتی خداحافظی کرد مادر مشغول کار بود که گفت «مامان من دارم می‌روم، خداحافظ»؛ مادر تا به پایین برسد او رفته بود اصلاً نفهمید علیرضا چطور پوتین‌هایش را پوشید. فقط شنید که «سه ماه دیگر بر می‌گردم».

كد خبر : ۳۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۰


بيان روز:جریانی در سه روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری با یک برنامه مشخص به دنبال تخریب چهره دکتر ولایتی هستند.

كد خبر : ۳۲۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۳/۲۲


بيان روز: ازدواج پیرمرد و دخترجوان با اختلاف سنی 70 سال

كد خبر : ۳۶۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۱۶


بيان روز:محی‌الدین یحیی نوه پسری حدادعادل در حین همایش کنار پدربزرگ خود آمده و بر روی زانوی او نشست و دقایقی از برنامه را در آغوش مهمان اصلی دنبال کرد.

كد خبر : ۳۸۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۴/۲۳


بيان روز:در پی فراخوان ارتش مصر از مردم برای برگزاری تظاهرات در حمایت از اقدامات ارتش برای آنچه «مبارزه با تروریسم خوانده»، گروه اخوان‌المسلمین نیز این دعوت را «اعلام جنگ» دانسته و از طرفداران خود خواسته درخواست ارتش را به چالش بکشند.

كد خبر : ۴۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۰۴


بیان روز:انسان ها زمانی که به دوران کهنسالی پا می گذارند دیگر نمی توانند به مانند جوان ها دست به کارهای عجیب و غریب بزنند به همین علت خانه نشین شده و تنها کارهای ساده را انجام می دهند، در حالی که شاید قلبا دوست داشته باشند کارهای شگفت انگیزی انجام دهند.

كد خبر : ۴۴۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۵/۱۹


كد خبر : ۴۷۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۰۸


بيان روز:چینگ یون یک مرد چینی است که بعد از ۲۵۶ سال زندگی ۲۳ زن و ۱۸۰ نوه دارد! لی چینگ یون از دنیا رفته اما بر اساس آخرین امار ها او مسن ترین انسان روی زمین بوده است!

كد خبر : ۴۸۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۱۷


بيان روز:حسین جنتی لادانی، فرزند آیت الله احمد جنتی عضو سازمان مجاهدین خلق(منافقین) بود که در روز ۲۳ خرداد سال ۱۳۶۱ در خانه تیمی خود بر اثر درگیری با نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران کشته شد. روایت دیگری در مورد حسین جنتی وجود دارد که از دستگیری و محاکمه و نهایتا اعدام وی حکایت می کند.

كد خبر : ۴۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۰


بيان روز:عکس‌های غیر رسمی مقامات سیاسی همیشه مورد توجه شهروندان بوده‌اند.این مجموعه نگاهی دارد گذرا به تصاویر منتشر شده از زندگی خصوصی و فعالیت‌های روزمره مقامات حکومت پهلوی و جمهوری اسلامی ایران

كد خبر : ۵۰۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۶


من مخالف نوع پوشش ”مرضیه افخم” سخنگوی وزارت خارجه ایران هستم به نظرم باید پوششان را تغییر بدهند. فکر می کنم باید از رنگ روشن استفاده کنند.

كد خبر : ۵۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۲


نعیمه اشراقی از دسته افرادی است که به دلیل منتسب بودن به خانواده حضرت امام خمینی(ره) سعی در القا نمودن نظرات منحرف خود به عنوان نظر حضرت امام(ره) نموده است.

كد خبر : ۵۶۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۸


بوشهرنیوز:این روزها بسیاری از مردم شهیدپرور ایران از برخی صحبت های "نعیمه اشراقی" به خشم آمده اند و سعی دارند این خشم خود را در شبکه های اجتماعی یا به صورت نظراتی در سایت های خبری مختلف نشان دهند.

كد خبر : ۵۶۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۲۹


سریال ستایش از مجموعه هایی بود که از سوی مخاطبین تلویزیون با استقبال خوبی مواجه شد و قرار است سری دوم این سریال بزودی از سیما پخش شود.

كد خبر : ۵۶۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۷/۳۰


احمد منتظری توهین نعمیه اشراقی یه امام راحل و همسران شهدا را 'عملی مطلوب' خواند!

كد خبر : ۵۶۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۱


ای پسرم ای عزیزم، جانم به فدایت ای پسرم، چشم‌های من منتظر قاصدی بود که با خبری از تو نزد من بیاید. جستجو می‌کردم تو را ولی نمی‌دیدمت، نمی‌دانستم قبر تو کجاست، آمدم مقبره امام و بعد از آن به تو رسیدم.

كد خبر : ۵۷۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۲


روزنامه‌های صبح امروز ایران در سرمقاله‌های خود به مهمترین مسائل روز کشور و جهان پرداخته‌اند از جمله «رازها و رمزهای سوریه»،«واکنش دیرهنگام اما بجای تولیت آستان امام خمینی(ره)»،«بازگشت اخضر ابراهیمی»«جوانان بیکار را دریابید»،«اقدام تحسین برانگیز»،«گفت و شنود عمومی برای یارانه‌ها»،«انقباض در بودجه آری، در رفتار هرگز!»،«سیاست‌های اقتصادی بعد از انقلاب؛ موافقان و مخالفان آن» و... که برخی از آنها در زیر می‌آید.

كد خبر : ۵۷۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۴


نوه امام خمینی در نامه ای خطاب به مردم و خانواده های شهدا با تکذیب مجدد متن منتشر شده به نقل از وی در فضای مجازی آورد: از مردم صبور و نجیب ایران به ویژه خانواده‌های زجر کشیده شهیدان عاجزانه خواهشمندم فریب این دسیسه بزرگ را نخورند و مرا بابت ایجاد فضایی که منجر به سوء استفاده معزضان و از خدا بی‌خبران شد، ببخشند.

كد خبر : ۵۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۵


حکایت امروز سرگذشت بانویی است که دو روز عالم برزخ را تجربه کرده است و حرف های او حاوی مطالب تامل برانگیزی از عالم برزخی است.

كد خبر : ۵۷۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


پدر حاج سعید حدادیان مداح اهل بیت درگذشت.

 

 

كد خبر : ۵۷۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۶


محمد رویانیان و همسرش مهمان برنامه فیروزه ویژه روز خانواده بودند.

كد خبر : ۵۸۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۰۹


امروزه برخی اماکن و مغازه‎ها با واژه‎های بیگانه که هیچ سنخیتی با فرهنگ ایرانی اسلامی ندارند، نامگذاری شده‎اند و برخی فرهنگ باعظمت کشورمان را زیر پا له می‎کنند.

كد خبر : ۶۱۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۸


آشنایی با آداب و رسوم مردم استان لرستان در شب یلدا، اولین شب زمستان.

كد خبر : ۶۶۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۹/۲۵


امام هادی برای آماده کردن شیعیان جهت غیبت امام زمان(عج) از پشت پرده با شیعیان سخن می گفت و فقط خود را به خواص نشان می داد و امام عسکری(علیه السلام) با خواص نیز از پشت پرده سخن می گفت...

كد خبر : ۶۹۹۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۰


امام جمعه پلدختر گفت:‌ وضعیت خدمات‌دهی در بیمارستان پلدختر نامناسب و بیماران را با خطر مرگ مواجه می‌کند.

كد خبر : ۷۰۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۲


خيلي‌ها مغازه مرحوم رنجبر در خيابان شهيد مطهري خرم‌آباد نرسيده به خيابان بهياري (شهيد بهرام هژبر) را به خاطر مي‌آورند. پيرمردي خوش‌مشرب و خنده‌رو كه وسايل تزييني و لوازم‌التحرير مي‌فروخت.

كد خبر : ۷۱۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۱


حجت الاسلام اشراقی در ماهشهر گفت: هدف از سفر به استان خوزستان پیگیری امورات اداری است که در سال 92 انجام نشد است که بناست این مسائل را بررسی وپیگیری کنیم .

كد خبر : ۷۲۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۰۹


قمرالملوک اعتماد قاجار، نوه دختری امیرکبیر، تنها بازمانده این خاندان در صد و یکمین سال زندگی در سکوت خبری میان کرج بدرود حیات گفت.

كد خبر : ۷۷۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۰


این استاد حوزه بعد از تاسیس حوزه علمیه خرم‌آباد توسط آیت‌الله کمالوند به‌عنوان مدرس به لرستان دعوت شد و اکنون با گذشت 55 سال ایشان همچنان در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.

كد خبر : ۷۸۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۱۳


نوه امام خمینی گفت: مرحوم حاج احمد آقا در دوران حضور امام خمینی (ره) برای امام و در دوره پس از امام راحل برای مقام معظم رهبری و سایر مسئولان بازوی مشورتی قوی بود.

كد خبر : ۷۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۲/۲۴


علامه سیدنعمت‌الله جزایری شخصیتی برجسته و فقیهی گمنام ومشروح پیام مقام معظم رهبری دربزرگداشت مقام ومنزلت این علامه کبیر

كد خبر : ۷۶۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۰۷


بیستم فروردین ماه به مناسبت دستیابی جمهوری اسلامی ایران به فناوری هسته ای به نام ˈروز ملی فناوری هسته ایˈ نامگذاری شده است.

كد خبر : ۸۳۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۰


شهید خانزاده احمدی مادری دل سوخته که ثمره تام زندگی سخت اش را به همراه جان خویش در راه اعتلای توحید نثار نمود دخترانش را فاطمه گونه تقدیم بانوی اسلام نمود و جوانی بیست و یک ساله که در اولین ساعت ورودش به منزل پس از اتمام دو سال خدمت وظیفه در شدیدترین جبهه حق علیه باطل به نام مصطفی، همگی به ندای پروردگار لبیک گفته و به شهادت رسیدند.

كد خبر : ۸۵۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۶


شب گذشته در یک حادثه تیر اندازی یک زن به همراه فرزند خردسالش در ایرندگان کشته شد.

كد خبر : ۸۵۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۲۸


اینجا؛ رنگ و بویی از خانه ندارد. مادرانِ اینجا لالایی نمی گویند و دست نوازش برسر نوه هایشان نمی کشند.

كد خبر : ۸۵۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


یک منبع آگاه از جزییات تیراندازی که چهارشنبه گذشته در ایرندگان رخ داد و منجر به قتل یک مادر و فرزندش شد خبر داد.

كد خبر : ۸۵۶۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۳۰


عکس زیر متعلق به زهرا احمدی نژاد نوه مشترک محمود احمدی نژاد و اسفندیار رحیم مشایی است.

كد خبر : ۸۶۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۱


سیده فاطمه فتاحی پیرترین زن شهر اصلاندوز 90 سال دارد او در این سن و سال از حافظه خوبی برخوردار است، خوب می شناسد، می فهمد و هرکاری که از او بخواهی انجام می دهد.

كد خبر : ۸۶۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۰۲


دانشگاه دولتی آیت الله بروجردی (ره) شهرستان بروجرد در بیانیه‌ای خبر هرگونه تجمع احزاب و گروه‌های سیاسی در مقابل این دانشگاه را تکذیب کرد.

كد خبر : ۸۷۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۷


دبیرکل تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان استان لرستان گفت: برنامه سفر دکتر سعید جلیلی به لرستان بدون اطلاع از برنامه سفر سیدحسن خمینی به بروجرد تصویب و طراحی شده بود.

كد خبر : ۸۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۱۸


فرماندار ویژه بروجرد گفت: شایعاتی که در مورد سفر سید حسن خمینی رایج شده و رسانه‌های ضد انقلاب و داخلی در مورد آن مانور می‌دهند کذب است و وی بنا به دلایل شخصی خواستار به تعویق افتادن حضور در لرستان شد.

كد خبر : ۸۸۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۳


من خودم را بروجردی می دانم و به این خاطر دعوت همایش را پذیرفتم.به مردم با فرهنگ و عالم و دانشمند پرور بروجرد علاقه دارم. خودم را جزئی از آنان می دانم و میان ما جدایی نمی افتد .مردم بروجرد اهل ولایت و دوستدارامام هستند و قصدشان این بود که به ترویج و تحکیم اندیشه های امام راحل کمک بکنند.

كد خبر : ۸۸۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۷


شبانگاه دیشب بشقاب پرنده ای حوالی اشترانکوه رویت شد که از قرار معلوم سرنشینان آن در سطح شهر تردد نموده اند،چراکه در هنگام برخاستن دفترچه ای از آنان بجای مانده که نشان می دهد آنها انسانهای فضایی بوده اند وبه قصد بررسی و آنالیز مردمان سیاره زمین به ازنا آمده اند.

كد خبر : ۸۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۲۹


استعفای فرماندار بروجرد و پذیرش آن که در پی لغو همایش بررسی شخصیت علمی امام خمینی (ره) در این شهرستان صورت گرفت، در روزنامه های امروز به عنوان اقدامی در راستای پاسخ به افکار عمومی برای مهار خودسری ها در کشور تعبیر شد.

كد خبر : ۸۹۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۲/۳۰


فاطمه و بچه هایش در آذربایجان هستند. فائزه هم به کیش رفته است… بافرشته و مهدی، تلفنی صحبت کردم، از وضع شان در استرالیا راضی اند. ریس دپارتمان که او را شناخته است، پیشنهاد داده برای بازدید ازکارخانجات مربوط به رشته اش، به کتنتدا یا آمریکابروند. گفتم به شرط ناشناس ماندن بپذیرد.

كد خبر : ۸۹۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


چند هفته قبل در شهر بروجرد اعلام شده بود قرار است روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت «همایش ملی تبیین شخصیت علمی حضرت امام خمینی(ره)» با حضور حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی در دانشگاه دولتی حضرت آیت‌الله العظمی بروجردی برگزار شود و از طریق رسانه‌ها و با نصب بنر و تبلیغات گسترده در سطح شهر برای حضور در این همایش دعوت به عمل آمده بود.

كد خبر : ۸۹۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۱


خطیب موقت نماز جمعه این هفته تهران گفت: نه ملت، نه رهبری و نه دولت از حقوق هسته‌ای کوتاه نخواهند آمد.

كد خبر : ۸۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۰۳


دست های منظر برای مادر یک قلب می شود؛ قلبی که گونه های مادر را می بوسد. مادر در خواب است. خوابی بیمار. چشم های منظر سرخ است؛ شبیه قلبی که تیر خورده باشد. از صبح مادرم را به بیمارستان آورده ایم و پزشک متخصصی بالای سر مادرم نیست.

كد خبر : ۹۳۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۴


سرمربي تيم ملي ايران مي‌گويد مصاحبه‌اش با روزنامه پرتغالي هر چند امروز منتشر شده اما قديمي بوده ولي حرفش درباره آينده‌ مساله تازه‌اي نبوده است.

كد خبر : ۹۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۲۹


پس از انجام 4 دیدار روز گذشته، صدر نشینان گروه های A و B مشخص شدند. بر این اساس در مرحله بعد برزیل با شیلی دیدار می کند، مکزیک به مصاف هلند می رود.

كد خبر : ۹۴۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۳


رییس جمهور در فضایی سرشار از محبت و صمیمیت با مادر و خانواده شهیدان والا مقام منصور، محسن و مجید شهبازی دستجردی دیدار و گفت گو کرد.

كد خبر : ۹۵۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۵


سام درخشانی و نرگس محمدی (بازیگر نقش ستایش) دو بازیگر سینما و تلویزیون ایران به طور رسمی خبر ازدواج خود را اعلام کردند.

كد خبر : ۹۵۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۰۷


آن زمان که او در مورد بنی صدر و بی لیاقتی‌های او و از طرفی در خصوص شخصیت والای شهید بهشتی سخن می‌گفت، نوجوانی بیش نبود

كد خبر : ۹۷۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۹


خبر که آمد یوسف را شهید کرده اند پدرش همان جا دق کرد و جانش را از دست داد، گفته بودند برای تحویل جنازه اش به مقر حزب بیا. به آن طرف رودخانه یعنی مقر حزب دمکرات رفتم، جنازه یوسفم تکه تکه شده بود، انگشت هایش، اجزای بدنش، جگرش... گفتند نمیتوانی جسدش از از اینجا بیرون ببری....

كد خبر : ۹۷۸۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


سحرگاهان و افطارهای ماه مبارک رمضان خاطرات ماندگاری را می سازند و ایضاً به یاد می آورند.از کودکان و نوجوانانی که سال اول و یا سال های نخست روزه داری را تجربه می کنند تا پدران و مادران کهنسالی که الگوی فرزندان ، نوه ها و نتیجه های خود در انجام امور دینی هستند

كد خبر : ۹۷۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۲۶


صحبت‌های آقا که تمام می‌شود ..ازدحام زیاد می‌شود. آقا از کنار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی که با تأخیر هم آمده بود می‌گذرند و می‌گویند: با آقای وزیر حرف زیاد داریم، در عرصه فرهنگ اشکال جدی داریم.

كد خبر : ۹۸۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۳۱


كد خبر : ۹۹۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۰۹


آیا عزاداری برای سیدالشهداء علیه‌السلام، و زنده نگهداشتن یاد و خاطره واقعه کربلا و رخداد عاشورا به معنا و مفهوم پاسداشت فداکاری و ایثار در راه خدا، مقاومت و ایستادگی در برابر زورگویی دیکتاتورها، ایثار و از خودگذشتگی برای تأمین سعادت انسان‌ها و حفظ استقلال و آزادگی آنها نیست؟!

 
كد خبر : ۱۰۲۲۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۶


اعضای انجمن موسیقی با امین اله استغفاری هنرمند پیشکسوت و نوازنده نی لرستانی دیدار کردند.

كد خبر : ۱۰۲۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۲۷


مراسم عقد عماد هاشمی نوه آیت الله هاشمی رفسنجانی با خانم روحانی نوه آیت الله اشراقی داماد امام خمینی در منزل آیت الله هاشمی رفسنجانی باحضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد خاتمی ، آیت الله سید حسن خمینی  و دیگر اعضای بیت محترم حضرت امام برگزار شد.

كد خبر : ۱۰۵۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۶


دفتر آیت‌الله سیدمحمدصادق روحانی با صدور اطلاعیه‌ای رسمی ضمن اعتراض شدید به ماجرای ازدواج نوه‌اش با نوه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی تاکید کرد که پدر عروس برای این ازدواج رضایت نداشته است.

كد خبر : ۱۰۵۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۶/۱۷


یک آقازاده ساروی در لحنی توهین آمیز روند فعالیت های شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری را زیر سوال برد.

كد خبر : ۱۰۹۱۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۷/۱۹


جان باختن کودک چهار ساله پلدختری بر اثر نیش عقرب، مردم پلدختر را نسبت به امکانات درمانی این شهرستان نگران کرده است. 

كد خبر : ۱۱۱۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۱۱


علی دایی با انتشار نامه ای اعلام کرد که از حقش نسبت به محمد مایلی کهن می‌گذرد.

كد خبر : ۱۱۳۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۸/۲۲


همزمان با نزدیک شدن روز 16 آذر در دانشگاه‌ها، انجمن اصلاح‌طلب دانشگاه تهران که تا کنون چندین با تا مرز منحل شدن هم پیش رفته است و سابقه برپایی تحصن‌ها و اغتشاشات زیادی را در پرونده خود دارد، برای روز دانشجو از محمد خاتمی به عنوان یکی از سران فتنه دعوت کرده است تا در این دانشگاه سخنرانی کند.

 

 
كد خبر : ۱۱۵۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۱۵


پیاده‌روی شیعیان به سمت کربلا برای مراسم اربعین امسال از شور و حال خاصی برخوردار است و خیل عظیم جمعیت عزادار به سمت کربلا سرازیر شده‌اند. در این میان شخصیت‌های لشکری و کشوری زیادی نیز با پای پیاده خود را به کربلا رسانده‌اند.

 

 
كد خبر : ۱۱۶۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۹/۲۲


"امید دانا"ضدانقلاب سلطنت‌طلب مقیم استکهلم سوئد که خود را از رهبران سلطنت‌‌طلب‌های خارج‌نشین معرفی می‌کند، به نمایندگی از تعدادی از سلطنت‌طلب‌های فراری با ارسال نامه سرگشاده‌ای به «ربع پهلوی»، از او به شدت انتقاد کرد.

كد خبر : ۱۱۸۵۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۰۵


در این گزارش علاوه بر لیست شرکت ها و موسساتی که زیر نظر محمد رضا پهلوی و اطرافیان وی بوده است ، به جزئیات میزان حق سهام شاه و اطرافیانش در انها اشاره خواهیم کرد…

كد خبر : ۱۲۲۰۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۴


بانو سکینه ضیایی همسر آیت الله فقید سیدروح الله خاتمی به علت عارضه مغزی و شرایط اغما تحت نظر پزشکان قرار گرفت.

كد خبر : ۱۲۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۰۲


آیت الله هاشمی سال 88 گفت: «در سال 84 یک موی بدنم راضی نبود کاندیدا شوم؛ همسر امام مرا خواست و به من گفت: امام این انقلاب را به دست شماها سپردند. آیا شما می‌دانید اینها چه کسانی هستند؟ همین صحبت‌های همسر امام سبب شد من قبول کنم و پذیرفتم.»

كد خبر : ۱۳۲۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۲۷


بابای همیشه خوبم ما وارث مرگ های با لبخندیم یادآور امواج موج خیز اروندیم ای دوست چه عزتی از این بالاتر فرزند عقابهای بی مانندیم این زندگی قشنگ من مال شما این ایام سپید رنگ من مال شما بابای همیشه خوبم را بدهید این سهمیه های جنگ من مال شما...

كد خبر : ۱۳۴۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۱۲


همسر هادی کجباف شهید مدافع حرم: «برای بازگشت پیکر همسر شهیدم حاضر نیستیم یک ریال به تکفیری‌ها پرداخت شود. ما پیکر عزیزمان را در راه خدا داده‌ایم و آنچه را که در این راه دادیم پس نمی‌گیریم.» اما واقعیت بود.

كد خبر : ۱۳۶۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۷


حالا دیگر بازدید هر ساله رهبری از نمایشگاه تبدیل به یکی از آیین‌ها و مناسک‌ فرهنگیِ جمهوری اسلامی شده؛ کانّه انتخابات که اگر انجام نشود، خیلی‌ها پیِ دلیلش می‌روند و بازار حرف و حدیث‌ها را داغ می‌کند. بازدید امسال هم از این قاعده مستثنی نبود و از همان روزهای ابتداییِ نمایشگاه روی آن سایه انداخته بود...

كد خبر : ۱۳۶۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۲/۲۹


آمریکایی ها با استفاده از ابزار رسانه ای مختلف به دروغ خود را مدعی مدافع حقوق بشر اعلام می کنند.

كد خبر : ۱۴۰۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۰۹


زهرا خوش‌نظر هستم. همسرم 45 در‌صد جانبازي دارد. من و او دختر‌عمو، پسر‌عمو هستيم و در سال 62 با هم ازدواج كرديم. آن زمان حسن به خواستگاري من آمد و برادرش هم به خواستگاري خواهرم. چند سالي را در كنار هم در يك خانه زندگي كرديم تا اينكه همسر خواهرم در عمليات مرصاد شهيد شد.‌ دو تا از برادران حسن‌آقا شهيد شده‌اند و خودش هم كه افتخار جانبازي دارد. حدودا 32 سالي هست كه در كنار هم زندگي مي‌كنيم.

كد خبر : ۱۴۵۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۱۵


"شلدون ادلسون" سلطان کازینوهای آمریکا، حامی اصلی کمپین ضد توافق هسته ای ایران است.

كد خبر : ۱۴۶۱۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷


رازهای زندگی ژنرال ایرانی حاج قاسم سلیمانی از زبان برادر کوچکتر این سردار فاتح تشریح شد.

كد خبر : ۱۴۷۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۰۲


سیدعبدالحمید حسینی یکی از پاسداران رشید سپاه اسلام از تیپ عملیاتی انصار در این عملیات به شهادت رسید که پیکر این شهید والامقام امروز تشییع و تدفین شد.

كد خبر : ۱۴۸۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۰


حضور رهبر انقلاب در منزل شهید همدانی با حاشیه هایی همراه بود کافی است چند نفر از بچه‌های زبل هیئت مسجد بو ببرند که آقا قرار است بیایند اینجا تا کار بکلی از روند خودش خارج شود.

كد خبر : ۱۵۴۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۸/۰۴


فرزندان سه رئیس‌جمهور کشورمان در مقاطعی کمابیش در امور سیاسی کشور نقش داشته‎‌اند بعضی از آنها هم اصلا به عرصه سیاست وارد نشده‌اند. در این میان شاید بتوان فرزندان آیت‌الله هاشمی رفسنجانی را به عنوان سیاسی‌ترین فرزندان روسای جمهور ایران معرفی کرد.

كد خبر : ۱۵۸۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۹/۰۶


در حالی 10 هزار و 948 نفر به صورت قطعی در انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کردند که کاندیداتوری افراد وابسته به مدیران، فرزندان، همسران و بستگان مسئولان و مقامات در این انتخابات نسبت به انتخابات‌های گذشته تغییر محسوسی داشته است.

كد خبر : ۱۶۱۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶


سید حسن خمینی نیز جزو افرادی بود که در آزمون خبرگان شرکت نکرد و حالا با توجه به قانون مصوب شده، نوه امام راحل از حضور در جمع خبرگان باز مانده است. این در شرایطی است که برخی رسانه ها اعلام کرده اند که سید حسن از برخی مراجع و علما تاییدیه اخذ کرده اما به واسطه اعلام قبلی شورای نگهبان، افرادی که در آزمون شرکت نکرده باشند حتی با تایید علما و مراجع نیز نمی توانند کاندیدا شوند.

كد خبر : ۱۶۲۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰


ماجرای حمایت از نوه امام خمینی(ره) پایش به لرستان نیز باز شده است و شنیده شده که برخی از فتنه گران 88 که نه تنها به امام خمینی(ره) و ولایت فقیه اعتقاد ندارند بلکه به مجلس خبرگان نیز اعتقاد ندارند؛ کمپین هایی در حمایت از نوه ی امام خمینی(ره) راه انداخته اند.

كد خبر : ۱۶۴۷۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


دبیر هسته کرسی‌های آزاداندیشی دانشگاه‌های لرستان گفت: معیار هاشمی برای تایید صلاحیت سید حسن خمینی مبتنی بر معیار رضاخانی است.

كد خبر : ۱۶۴۷۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ایام تعطیلات نوروز برای دید وبازدید به خانواده همسرم در خوزستان و دیدار با مردم حوزه انتخابیه ام سفر می کنم.

كد خبر : ۱۶۸۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷


باز هم با فرا رسیدن فصل بهار این گیاهان خوراکی- دارویی بومی منطقه زاگرس است که بازار قدیم خرم آباد را عطر آگین کرده است.

كد خبر : ۱۶۹۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۱/۲۲


قرار بر این بود که نیروهای ویژه سپاه در ماموریتی –به قول سردار ناظری- زیر بلیط یک تیم دولتی عمل کنند و ماموریت هم این بود که با دادن پول درخواستی دزدان دریایی، کشتی ایرانی آزادشده و به کشور باز گردد.

كد خبر : ۱۷۳۶۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۶


دیدار فرزند یکی از شخصیت‌های نظام با اعضای فرقه بهاییت حکایت از برنامه سران این تشکیلات در سرزمین‌های اشغالی و ستاد جنگ تبلیغاتی آن دارد تا از حربه «جنجال‌سازی» و «مظلوم‌نمایی» استفاده کند و در اجرای فرمان از پایتخت‌های غربی، به این بهانه فشارهای بین‌المللی و حقوق بشری را بر ایران افزایش دهد.

كد خبر : ۱۷۳۹۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹


برخی از روستاهای شهرستان کوهدشت، یکی از چندین و چند روستای استان لرستان است که هنوز با فهرستی از محرومیت و وعده‌های بر زمین مانده مواجه است و نگاه امید به آینده دارد.

كد خبر : ۱۷۸۸۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۳


آنان که عقل خود را باخته اند و همه چیز را برای مردم محرمانه تلقی می کنند با FATF مذاکره می کنند تا چشم بیگانگان را به روی حساب های مردم بگشایند و گوشه ای از گشایش های پسابرجام را به نمایش بگذارند!

كد خبر : ۱۸۱۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


ازدواج سفید عد‌‌‌م پایبند‌‌‌ی به ارزش‌های اجتماعی، سنت‌ها و آد‌‌‌اب و رسوم است که جامعه‌ای  بی قید‌‌‌ و بند‌‌‌ و هرج و مرج طلب را به وجود می آورد.

 

 

 
كد خبر : ۱۹۷۹۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


وجود تنها یک بیمارستان با 50 تخت فعال و تکمیل نبودن کادر تخصصی، پاسخگوی نیاز جمعیت 80 هزار نفری شهرستان سلسله نیست و توسعه کمی و کیفی حوزه بهداشت و درمان این شهرستان، نگاه ویژه مسئولین و متولیان امر را می‌طلبد.

كد خبر : ۱۹۷۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳


سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: اصلا ما چنین انتظاری نداریم، انتظار اینکه یکسری افرادی بنشینند سر سفره مردم و از این سفره بردارند و بگذارند در جیب خودشان و بعد بگویند حقمان بوده، جزء ذخایر ملت هستند، یعنی واقعا غیرقابل باور است.

كد خبر : ۱۹۹۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۵


در حالی قاعده و روال رفتار انتخاباتی مراجع تقلید ورود در سطح کلان و دعوت مردم به حضور در انتخابات بوده است که استثنایی شدن رفتار انتخاباتی مراجع در رقابت ۹۶ حکایت دارد.

كد خبر : ۲۰۲۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۷


پوشش متن و حاشیه‌های سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری را در این خبر بخوانید.

كد خبر : ۲۰۵۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳


ماراتن انتخابات 96 ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا با حماسه 40 میلیونی ملت ایران به پایان رسید.

كد خبر : ۲۰۶۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۳۰


یکی از سندهای تازه منتشر شده در خصوص دخالت‌های سیا در کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ مدعی شده «محمد مصدق»، نخست‌وزیر وقت ایران در انتخابات هفدهمین دوره مجلس شورای ملی دست به تقلب گسترده زده است.

كد خبر : ۲۰۸۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۳۰


یک رسانه آمریکایی بامداد شنبه گزارش داده با انجام یک اصلاح در فرمان مهاجرتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا زن و مردهای اتباع شش کشور هدف می‌توانند وارد خاک آمریکا شوند.

كد خبر : ۲۰۹۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۰


مرد سه زنه كه به اتهام آدم‌ربايي و شكنجه‌ پدرزن دومش بازداشت شده‌بود، روز گذشته محاكمه شد.

كد خبر : ۲۱۱۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۸


تیم ایران عنوان قهرمانی سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی را بدست آورد.

كد خبر : ۲۲۰۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۰۵