اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۳۳    عبارت مورد جستجو: کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس

پس از برگزاری باشکوه حماسه دهم اسفندماه در پلدختر ،شب گذشته کار شمارش آغاز و به اتمام رسید،سید حمید رضا کاظمی از کاندیدای ائتلاف اصول گرایان توانست حائز اکثریت آراء شود.

كد خبر : ۱۶۷۱۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:بیشترین مراجعات مردمی در خصوص اشتغال که دغدغه خانواده ها است ، امیدواریم با برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم شاهد مرتفع شدن مسائل و مشکلات در حوزه اشتغال شهرستان باشیم.

كد خبر : ۱۷۵۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:ارتقاء تجهیزات پزشکی و درمانی در پلدختر ومعمولان ،افزایش پزشکان متخصص،احداث کلینبک تخصصی بیمارستان امام(ره)،احداث رادیولوژی و ارتقا درمانگاه درمانی معمولان به درمانگاه شبانه روزی از مهمترین مطالبات مردم شهرستان در حوزه سلامت است.

كد خبر : ۱۷۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۵


نمایندگان لرستان در مجلس شورای اسلامی در تذکراتی به وزرای ارتباطات،وزیر کشور و جهاد کشاورزی نسبت به اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل در مخابرات لرستان،توضیح در مورد علت عزل و نصب های سیاسی در لرستان و عئم پرداخت خسارت وبهای کشاورزان مطالبی را بیان کردند.

كد خبر : ۱۷۵۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۸


نماینده مردم پل‌دختر ومعمولان در مجلس بر لزوم توجه ویژه مجلس دهم به بازنشستگان تأمین اجتماعی تأکید کرد و افزود: هزینه‌های زندگی این قشر با درآمد آن‌ها تطابقی ندارد و کفاف هزینه‌های زندگی و درمان آن‌ها را نمی‌دهد

كد خبر : ۱۷۵۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس یادآور شد: کثرت دستگاه‌ها و عدم هماهنگی و انسجام بین سازمان‌ها و نهادهای مسئول در این بخش، باعث شده متولی حوزه فرهنگ به درستی مشخص نباشد و هر یک از دستگاه‌ها دیگری را متولی امر بداند.

كد خبر : ۱۷۶۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:ورود ریزگردهای عربی به ایران،نفس کشیدن را برای مردم استان های غربی وجنوبی از جمله لرستان سخت کرده که نیاز سازمان محیط زیست در عرصه بین المللی فعال تر ورود پیدا کند.

كد خبر : ۱۷۶۷۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۲۹


امام جمعه پلدختر گفت:ملت ایران در روزجهانی قدس امسال به مانند سالیان گذشته حضور پرشوری در این راهپیمایی دارند.

كد خبر : ۱۷۷۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:پروژه های عمرانی از قبیل پالایشگاه نفت،کارخانه سیمان وایستگاه های پمپاژ کشاورزی که فراموش شده اند را مجددا برای پیگیری در اولویت قرار داده ایم.

كد خبر : ۱۷۷۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۶


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:انتخاب لرستان به عنوان پایلود اقتصاد مقاومتی فرصتی تکرار نشدنی که همه مسئولان ومردم باید کمر همت را در این یکسال برای رفع محرومیت های استان وشهرستان پلدختر ببندیم.

كد خبر : ۱۷۸۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:برخی از سیاسیون ماجرا جو که به دنبال ملتهب کردن جامعه هستند کمی به فکر مردم و جوانان بیکار باشند و از مطرح کردن برخی مسائل که نفعی برای مردم ندارد پرهیز کنند ،امروز نرخ40درصد بیکاری در شهرستان امری واقعا اذیت کننده است.

كد خبر : ۱۷۸۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:ابتدا کار کارشناسی و بررسی دقیق صورت گیرد که احداث سد معشوره مانع و مشکلی برای زندگی مردم و آبدهی منبع کشکان ایجاد نمی کند.

كد خبر : ۱۷۹۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۱۹


شورای برنامه ریزی توسعه لرستان که با حضور استاندار لرستان،برخی از اعضای مجمع نمایندگان استان وجمعی از مدیران کل استانی در فرمانداری پلدختر برگزار شد همراه با حواشی جالبی بود.

كد خبر : ۱۷۹۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


در مراسمی با حضور نمایندگان اصول گرای خرم آباد و بروجرد در مجلس و اقشار مختلف مردم، دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در رو به روی فرمانداری شهرستان افتتاح شد.

كد خبر : ۱۷۹۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:با توجه به عقب ماندگی ها ومحرومیت هایی که در لرستان ،انتخاب استان به عنوان پایلود اقتصاد مقاومتی می تواند بسیاری از مشکلات را رفع کند.

كد خبر : ۱۷۹۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شهرستان پلدختر با توجه به اینکه در تلاقی چهار استان مرزی وجود دارد وترانزیت کالا از این مسیر می گذرد ،ظرفیت ایجاد بندر خشک را دارد.

كد خبر : ۱۸۰۰۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۲۸


در روزهای اخیر پس از لغو مکرر سفر وزیر تعاون،رفاه وکار به لرستان،بالاخره ربیعی امروز چهارشنبه 30تیرماه به لرستان سفر کرد.

كد خبر : ۱۸۰۴۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۳۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:امروز عصر بر اثر آتش سوزی خط لوله پلی اتیلن در شهرستان پلدختر تعداد 20نفر مصدوم شد و این موضوع باعث ترس ودلهره اهالی روستاهای مجاور حادثه شده است.

كد خبر : ۱۸۰۶۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۱


انفجار و آتش سوزی لوله پلی اتیلن شهرستان پلدختر،عصر وحشت را در روستای پران پرویز رقم زد و دستگاه های امدادی وخدمت رسان برای امدادرسانی به مصدومین محک جدی خوردند.

كد خبر : ۱۸۰۶۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۲


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شرکت گاز به تعهدات خود در قبال توسعه شبکه گازی به نقاط مختلف روستایی شهرستان پلدختر عمل کند.

كد خبر : ۱۸۱۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۸


با حضور نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و جمعی از مدیران کل استانی مسائل ومشکلات روستاهای سرنجه زیودار،بن لار و روستاهای جنوبی شهرستان پلدختر بررسی شد.

كد خبر : ۱۸۱۵۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۰۹


مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت:علی رغم محدودیت هایی که شرکت گاز دارد ولی اقدامات بی نظیر گاز رسانی در کشور ودر استان لرستان هم انجام داده است.

كد خبر : ۱۸۱۴۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:دانشگاه علوم پزشکی لرستان نسبت به ارتقاء تجهیزات پزشکی،جذب متخصص،ارتقاء دانشکده پرستاری ،درمانگاه شبانه روزی معمولان و راه  اندازی بخش دندانپزشکی در بیمارستان امام(ره) این شهرستان اقدامات لازم را انجام دهد.

كد خبر : ۱۸۱۸۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:کسب مدال همراه با سختی و تحمل مشقت هایی ولی حفظ این افتخار برای ورزشکار با اهمیت تر است.

كد خبر : ۱۸۲۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴


به دنبال سفر وزیر راه وشهرسازی به لرستان،خیرالله خادم معوان وزیر راه برای بازدید از پروژه های راه سازی به شهرستان پلدختر سفر می کند.

كد خبر : ۱۸۲۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:پلدختر دارای ظرفیت های عظیم کشاورزی و باغداری که سازمان بسیج می تواند در قالب اقتصاد مقاومتی و بسیج سازندگی آنها را رونق دهد.

كد خبر : ۱۸۲۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:در صورتی که احداث در منطقه دیگری باعث تعطیل شده کشاورزی شهرستان پلدختر باشد با احداث آن مخالف هستیم.

كد خبر : ۱۸۲۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۵


در حالی که لرستان چند سالی با خشکسالی مواجه شده و میزان آب رودخانه ها کاهش یافته،احداث سد معشوره باعث نگرانی باعث نگرانی مردم ومسئولین شهرستان پلدختر شده به طوری که این موضوع این روزها باعث اختلاف بین متولیان امر در دو شهرستان شده است.

كد خبر : ۱۸۲۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۱۷


با گذشت زمان ابعاد تازه تری از آثار بیکاری در شهرستان پلدختر اشکار می شود،اظهارات تکان دهنده جوان بیکاری انقلابی که این روزها راهی استان های دیگر برای شغل شده است.

كد خبر : ۱۸۳۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۵/۲۳


سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در آستانه هفته دولت، آغاز هفته دولت را تبریک گفت. 

كد خبر : ۱۸۴۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۱


استخرشنای پلدختر از طرح های وعده داده شده مسئولان برای افتتاح در هفته دولت بود که متاسفانه به ایستگاه افتتاح نرسید ولی به مانند گذشته در سایه خلف وعده های مسئولان،همچنان قربانی می گیرد.

كد خبر : ۱۸۴۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:نرخ بالای بیکاری در پلدختر،عمق محرومیت در این شهرستان را بیشتر نشان می دهد به طوری که در بخش های معدن،صنعت وکشاورزی علی رغم پتانسیل ها و ظرفیت هایی که وجود دارد  آن طور به شهرستان توجه نشده است.

كد خبر : ۱۸۴۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۸


 نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:هیچ سرمایه گذاری با خوراک30هزار بشکه حاضر به سرمایه گذاری نیست و با پیگیری هایی که انجام شد ،زنگنه وزیر نفت با افزایش میزان خوراک آن به 100هزار بشکه موافقت اولیه کرده است.

كد خبر : ۱۸۶۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۴


 در آستانه سفرهای تکراری و بدون نتیجه وزیر نیرو به لرستان،بازهم چیت چیان با چشم پوشی از جنوب استان فقط به شمال لرستان سفر کرد.

كد خبر : ۱۸۶۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۵


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:در صورتی تصمیم گیران و دولتمردان در استان اصلاحات انجام ندهند در جلساتی بعدی واقعیت هایی را بیان می کنم که سپس چند روزی بیشتر در این شهر نمانند.

كد خبر : ۱۸۶۷۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۰


اصلاح طلبان با سوء استفاده از فضای باز سیاسی دولت اعتدال در کمتر از24ساعت با برگزاری دوجلسه جداگانه حامیان دولت اعتدال،اوج اختلافات در بین خود را نشان دادند.

كد خبر : ۱۸۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۳۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:در کنار معضل بیکاری ومحرومیت های عمیقی که پلدختر ومعمولان دارند ولی برخی ها به دنبال طومارنویسی و مانع تراشی در کار نماینده هستند.

كد خبر : ۱۸۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۲


کمتر از یکسال به انتخابات ریاست جمهوری فرصت باقی است واز این سه سال که از عمر دولت یازدهم می گذرد  شاهد حضور دو فرماندار در پلدختربنام های قدرت الله ترابی نژاد و  نورالدین درمنان بوده ایم .

كد خبر : ۱۸۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۶


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:روستاهایی که مکانی برای فرستنده دیجیتال داشته باشند تحت پوشش دیجیتال قرار می گیرند.

كد خبر : ۱۸۷۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۱۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:وزارت راه در خصوص راهسازی وجاده به پلدختر بیشتر باید توجه کند زیرا این شهرستان محور مواصلاتی چهار استان است.

كد خبر : ۱۸۸۴۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۲۴


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:روحانی با موفقت استعفای وزرای فرهنگ،آموزش و پرورش و ورزش تدبیر خود را برای جلوگیری از هزینه ها را نشان داد.

كد خبر : ۱۸۹۰۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


استاندار لرستان گفت:بخش کشاورزی و گردشگری از ظرفیت های مهم توسعه ای پلدختر که برای شکوفایی آنها  نیازمند برنامه ریزی و تلاش است.

كد خبر : ۱۸۹۰۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۳۰


مراسم تکریم ومعارفه فرماندار پلدختر به همراه حواشی جالبی در فرمانداری برگزار شد.

كد خبر : ۱۸۹۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:پس از نمایش تئاتر توهین آمیز به رزمندگان دفاع مقدس،مجمع نمایندگان لرستان این موضوع را به صورت دقیق پیگیری کردند.

كد خبر : ۱۸۹۱۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۲


با پیگیری های کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس، شهرداران و روسای شوراهای شهر پلدختر ومعمولان با خندان رئیس سازمان همیاری شهرداری های کشور دیدار کردند.

كد خبر : ۱۸۹۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۴


در ماه های اخیر پس از انتخاب شدن لرستان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی،سفر معاونین رئیس جمهور و وزرای دولت تدبیر به لرستان و شهرستان های خاص بیشتر شده است.

كد خبر : ۱۸۹۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۵


جمعی از رزمندگان،جانبازان و خانواده های معظم شهدا وایثارگر با فرماندار پلدختر دیدار کردند.

كد خبر : ۱۸۹۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۰۷


 نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شهرستان پلدختر با بیش از 72بار بمباران و تقدیم313شهید هویزه ثانی ایران که متاسفانه هنوز در محرومیت به سر می برد.

كد خبر : ۱۹۰۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۴


مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی لرستان گفت:سه اخطار به پیمانکار پروژه آبرسانی روستاهای جنوب پلدختر داده شده که تا چند روز آینده این موضوع تعیین تکلیف نهایی می شود.

كد خبر : ۱۹۰۱۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۶


مدیرعامل هلدینگ صنایع عمومی تامین منابع آب گفت:هلدینگ سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین آب در دو طرح شهرک گلخانه ای واشیان و احداث گاوداری سه هزار راسی ،سرمایه گذاری می کند. 

كد خبر : ۱۹۰۲۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:با حضور مدیر کل صداوسیمای لرستان،ایستگاه های دیجیتال ،پنج روستای پلدختر افتتاح می شوند.

كد خبر : ۱۹۰۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۰


فرماندار پلدختر گفت:پلدختر از مناطق امن لرستان وحتی کشور که با دارا بودن ظرفیت های متعدد توسعه ای می تواند پایلوت خوبی برای سرمایه گذاری قرار گیرد.

كد خبر : ۱۹۱۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۲۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:مسئولین استانی نسبت به جلساتی که برگزار می شود و اجرایی شدن مصوبات آن باید توجه ودقت نظر داشته باشند.

كد خبر : ۱۹۱۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۳


جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لرستان با حضور استاندار لرستان ،نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس،امام جمعه وجمعی از مدیران کل با حواشی متعددی برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۱۹۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۴


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:مردم نسبت به حذف خانواده های تحت پوشش کمیته امداد نگران هستند و روزانه در خصوص تحت پوشش قرار گرفتن خدمات امداد متقاضی در شهرستان وجود دارد.

كد خبر : ۱۹۲۱۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۷


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:مرکز آموزش فنی وحرفه ای لرستان نسبت به حرفه آموزی در راستای اشتغالزایی به پلدختر توجه ویژه داشته باشد.

كد خبر : ۱۹۲۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر،حجت الاسلام احمد حکیمی گیلانی امام جمعه معمولان،سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختردر پیامی مشترک درگذشت آیت الله شاهرخی را تسلیت گفتند.

كد خبر : ۱۹۲۳۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۰۸


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


مراسم بزرگداشت ارتحال حجت الاسلام سید محمد نقی شاهرخی نماینده سابق مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری در حسینیه امام خمینی (ره) دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار شد.

كد خبر : ۱۹۲۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۰


با حضور مجمع نمایندگان لرستان،اعضای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان انتخاب شدند.

كد خبر : ۱۹۳۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۸


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:9دی روز بصیرت و ولایتمداری و تجدید بیعت با آرمان های امام(ره) و رهبر معظم انقلاب است.

كد خبر : ۱۹۵۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:استخرشنای پلدختر یکی از مطالبات به حق مردم این شهرستان که پس از 9سال در30دی ماه،افتتاح می شود.

كد خبر : ۱۹۶۳۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷


کاظمی در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
كد خبر : ۱۹۶۵۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:کرباسچیان مدیر شرکت ایمیدرو نسبت به عدم تحقق وعده کلنگ زنی آهک هیدراته در نیمه دوم مهرماه عذرخواهی کرد و نسبت به اجرای این برنامه در هفته پایانی دیماه قول مساعد داد.

كد خبر : ۱۹۶۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲


بیکاری معضل جدی جوانان پلدختر  که  باگذشت زمان ،این مسئله ابعاد غمناک تری به خود می گیرد و نیازکه دولت توجه بیشتر به اینگونه مناطق محروم داشته باشد.

كد خبر : ۱۹۷۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵


سفر آخر هفته وزرا و مسئولین ارشد کشوری به لرستان سناریوی تکراری که فقط معطوف به شمال لرستان شده است.

كد خبر : ۱۹۷۵۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:موضوع سد کشکان ، احداث سد بن لار و زیودار اختصاص سهم حق آبه پلدختر از سد های بالا دست مطالبه مردم پلدختر از وزیر نیرو است.

كد خبر : ۱۹۸۱۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۵


پلدختر با داشتن پنج رودخانه دائمی از قبیل مادیان رود ،کشکان وسیمره هنوز با گذشت بیش از 30سال هنوز سدی در پلدختر احداث نشده و حالا احداث سد کشکان(معشوره) باعث نگرانی مردم پلدختر شده است.

كد خبر : ۱۹۸۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


سفر اولین وزیر نیرو به جنوب لرستان برای افتتاح پست برق230کیلو ولت شهید رحمتی واشیان با حواشی و گلایه های متعددی همراه بود.

كد خبر : ۱۹۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۶


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شهرداری پلدختر در احداث دیواره ساحلی و آسفالت معابر تلاش کند و در این خصوص هم استاندار لرستان نسبت به تخصیص اعتبارات به این شهر توجه کند.

كد خبر : ۱۹۸۶۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت: مراسم کلنگ زنی آهک هیداته با حضور معاون وزیر صنعت معدن تجارت در پلدختر برگزار می شود.

كد خبر : ۱۹۹۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۶


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:در عملیات اجرایی این کارخانه آهک باید از نیروهای بومی وتحصیل کرده استفاده شود زیرا اشتغالزایی از اهداف مهم احداث این پروژه است.

كد خبر : ۱۹۹۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۷


طی حکمی از طرف وزیر نیرو،رضا میرزایی به عنوان مدیر عامل جدید شرکت آب منطقه ای لرستان منصوب شد.

كد خبر : ۱۹۹۸۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۱۸


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:برای واکسیناسیون دام عشایر اعتبارات لازم تخصیص یافته که امیدواریم دستگاه های متولی در خصوص واکسیناسیون دام ها عمل کنند.

كد خبر : ۲۰۰۰۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:امروز حضور گسترده مردم پلدختر ومعمولان در راهپیمایی 22بهمن پیام روشنی به مستکبران خصوصا آمریکایی ها داشت و ترامپ باید این عظمت واقتدار ملت ایران را ببیند تا بداند که ایران به مانند سایر کشورهای منطقه دست وپا بسته نیست.

كد خبر : ۲۰۰۲۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۲


معاون وزیر صنعت معدن تجارت گفت:شهرستان پلدختر با داشتن ظرفیت غنی معدنی همچون سنگ آهک،منطقه مناسبی برای سرمایه گذاری در حوزه معدنی به شمار می رود که بیش از این باید به این ظرفیت های خوابیده توجه شود.

كد خبر : ۲۰۰۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴


خبرگزاری خانه ملت در انعکاس خبر محمد کاظمی نماینده مردم ملایر در مجلس دهم دچار اشتباه شد.

كد خبر : ۲۰۱۲۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۶


سید حمید رضا کاظمی در خصوص احداث کارخانه سیمان پارسیان پلدختر گفت:در حال رایزنی با شرکت هرمس کشور آلمان برای اختصاص فاینانس به احداث کارخانه سیمان پلدختر هستیم.

كد خبر : ۲۰۱۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷


با گذشت حدود 7ماه از پیشنهاد استاندار لرستان برای انتخاب محور پلدختر -خرم آباد به عنوان محور گردشگری شائبه هایی در خصوص حذف این طرح به همراه تایید و تکذیب های مسئولان استانی و شهرستانی شنیده می شود.

كد خبر : ۲۰۱۳۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸


مدیرکل ورزش وامورجوانان لرستان گفت:توجه به امر ازدواج جوانان لرستانی از برنامه های مهم این سازمان که در جلسات مختلفی نسبت به تسریع در پرداخت ها رایزنی کرده ایم.

كد خبر : ۲۰۱۸۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۱۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:در حوزه های کشاورزی،منابع طبیعی و به خصوص آّ مردم پلدختر ومعمولان دغدغه های به حقی دارند که نیازمند توجه بیشتر مدیران کل هستند.

كد خبر : ۲۰۲۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۷


حجت الاسلام حاج علی بابایی موسس حوزه علمیه در شهرستان پلدختر به علت ایست قلبی در سن82سالگی دعوت حق را لبیک گفت.

كد خبر : ۲۰۲۹۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۰۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:استاندار لرستان با گذشت بیش از سه سال هنوز نتوانسته در خصوص مشکلات اقتصادی،معیشت،بیکاری و محرومیت استان وشهرستان پلدختر اقدام موثری انجام دهد ،پس نیازاست در این خصوص رئیس جمهور نسبت به مسائل لرستان شخصا ورود پیدا کنند.

كد خبر : ۲۰۲۹۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۱


روابط عمومی دفتر نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس پس از انتشار جوابیه روابط عمومی استانداری لرستان ،کمتر از 5ساعت اطلاعیه صادر کرد.

كد خبر : ۲۰۳۰۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:آمریکا با حمله به سوریه نشان داد که برنامه ها وتوطئه هایی که به همراه هم پیمانانش در منطقه داشته شکست خورده است.

كد خبر : ۲۰۳۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹


سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان  در مجلس شورای اسلامی به عنوان رییس دوره ای جدید مجمع نمایندگان استان لرستان انتخاب شد.

 
كد خبر : ۲۰۳۹۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۸


استخر شنای امید پلدختر از پروژه های عمرانی پر حاشیه دولت دهم و یازدهم که علی رغم افتتاح این پروژه توسط سلطانی فر وزیر ورزش،همچنان جوانان جنوب لرستان چشم انتظار باز شدن این استخر هستند.

كد خبر : ۲۰۴۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۳


در هفته های پایانی عمر دولت تدبیر وامید،نعمت زاده وزیر کهنه کار و حاشیه ساز در سفر یک روزه به لرستان سفر می کند.

كد خبر : ۲۰۴۶۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۰۶


رئیس مجمع نمایندگان لرستان در بیانیه ای از اقشار مختلف مردم برای شرکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر وروستا دعوت کرد.

كد خبر : ۲۰۶۱۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:برگزاری مزایده ساختگی توسط اداره کل ورزش وامور جوانان لرستان توهین به جوانان و بومی های شهرستان است.

كد خبر : ۲۰۷۲۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۳


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر گفت:سینما دیجیتال فجر پلدختر با اعتباری بالغ بر 700میلیون ریال در پلدختر با حضور معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی  افتتاح شد.

كد خبر : ۲۰۷۳۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۴


معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی گفت:مدیران استانی نسبت به برگزاری برنامه های هفته های فرهنگی در استان ها برنامه ریزی واقدامات لازم را انجام دهند.

كد خبر : ۲۰۷۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۴


معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی در سفر نصف روزه خود به شهرستان پلدختر محرومیت های فرهنگی واقتصادی پلدختر با مطالبه گری مردم به صورت مستقیم مشاهده کرد.

كد خبر : ۲۰۷۵۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۶


مهندس چیت چیان وزیر نیرو پس از چند بار سفر به لرستان اندر خم یک تصمیم گیری واقع بینانه برای رفع مشکل تعرفه برق جنوب لرستان می باشد.

كد خبر : ۲۰۸۱۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۲


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:وزیر نفت با احداث مینی پالایشگاه نفت در پلدختر موافقت کرده است.

كد خبر : ۲۰۸۳۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت: اعتبارات امسال پلدختر در حوزه آب وکشاورزی کاهش یافته که نیازمند معاونت برنامه ریزی استانداری لرستان به این حوزه توجه جدی داشته باشند.

كد خبر : ۲۰۹۳۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۶


چهار خطه پلدختر-خرم آباد یکی از راهبردی ترین پروژه های راهسازی لرستان که باگذشت 8سال همچنان غرق در وعده های مسئولان و پیچ وخم اعتبارات است.

كد خبر : ۲۱۰۴۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۱۲


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:از تصمیمات استاندار لرستان در تغییر مدیران حمایت می کنیم .

كد خبر : ۲۱۰۸۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:حساب مطالبات مردم ایران اسلامی از تخریب کنندگان اموال عمومی و گوش به فرمان ضد انقلاب جدا است.

كد خبر : ۲۱۱۸۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:پلدختر از لحاظ ورزشی دارای ظرفیت و استعدادهای مختلفی که نیازمند توجه ویژه اداره کل ورزش لرستان به این شهرستان است.

كد خبر : ۲۱۲۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۱۷


بخشدار معمولان گفت:تمام توان خود را برای توسعه معمولان و حل مسائل و مشکلات منطقه در حوزه های مختلف عمرانی،ورزشی و فرهنگی به کار می گیرم.

كد خبر : ۲۱۲۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:شرکت آب منطقه ای و جهادکشاورزی استان نسبت به تکمیل پمپاژهای آبرسانی پلدختر برنامه ریزی واقدامات لازم را انجام دهند.

كد خبر : ۲۱۳۴۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۴


رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:عملیات تجهیز درمانگاه تخصصی پلدختر روز جمعه  آغاز شده و در ایام دهه فجر  این درمانگاه افتتاح می شود.

كد خبر : ۲۱۳۶۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۰۸


نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:نمایندگان مجلس در خصوص حامل های انرژی،یارانه وانتشار اوراق قرضه لایحه بودجه97برای مردم حساسیت داریم.

كد خبر : ۲۱۳۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۱۱


کمتر از 12ساعت تا برگزاری بزرگترین راهپیمایی مردمی جهان در روز 22بهمن باقی مانده است،مردم ایران اسلامی در جای جای این کشور پهناور خود را برای یک نمایش بزرگ سیاسی و دینی آماده می کنند.

كد خبر : ۲۱۴۲۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:احداث مینی پالایشگاه استفاده از ظرفیت راکد صنعتی و مرتفع شدن معضل بیکاری در شهرستان است.

كد خبر : ۲۱۴۲۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲


نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:اقشار مختلف مردم پلدختر در راهپیمایی بزرگ22بهمن در اذهان و تاریخ ماندگار  شد.

كد خبر : ۲۱۴۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۲


نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:حمله ائتلاف آمریکایی به سوریه به بهانه واهی حمله شیمیایی،نقشه شکست خورده ای که راه به جایی نبرد.

كد خبر : ۲۱۶۴۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۶


استاندار لرستان گفت:به دلیل ناتوانی بخش خصوصی،شرکت ایمیدرو برای احداث کارخانه آهک هیدراته پلدختر ورود پیدا می کند.

كد خبر : ۲۱۶۵۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۳۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:احداث سد بن لار زیودار برای رفع مسائل ومشکلات باغداران انجیر در زیودار امری ضروری است.

كد خبر : ۲۱۶۶۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۳۰


کاهش تعرفه برق گرمسیری مطالبه به حق مردم شهرستان پلدختر پس از ده سال، بلاخره به ایستگاه هیات دولت رسید.

كد خبر : ۲۱۶۹۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۰۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی روستای سرابحمام با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار می شود.

كد خبر : ۲۱۷۱۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۳


طی مراسمی با حضور نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ،مدیرکل ورزش وامور جوانان لرستان،جمعی از مسئولان محلی و اهالی روستای شهدای سرابحمام،کلنگ احداث چمن مصنوعی در این روستا به زمین زده شد.

كد خبر : ۲۱۷۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۱۵


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:مجوز راه اندازی بخش های ویژه I C U ( آی سی یو ) و N I C U ( ان آی سی یو ) برای بیمارستان امام (ره) اخذ کردیم.

كد خبر : ۲۱۷۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۳/۲۲


نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس گفت:پس از اتمام حجت اخیر رهبر معظم انقلاب،دولت بایستی با پایبندی به قوانین لیست ارزبگیران دولتی را منتشر کنند.

كد خبر : ۲۱۷۷۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۲۳


نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس گفت:تزریق ارز و مدیریت قیمت‌ها یکی از اقدامات مثبت بانک مرکزی که برخی ها نباید کاهش ارز به مسائل فرعی ارتباط دهند.

كد خبر : ۲۱۸۲۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۱


عضو مجمع نمایندگان لرستان گفت:برای محرومیت زدایی از مناطق محروم پلدختر مردم ومسئولان بایستی با وحدت وانسجام در کنار هم باشند.

كد خبر : ۲۱۸۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۲


مخالفت برخی نمایندگان مجلس با لایحه CFT(مبارزه با پولشویی)باعث شده که برخی منفعت طلب اصلاح طلب با استفاده از عبارات جهت دار تخریبی افکار عمومی را نسبت به یک جریان انقلاب بدبین کنند.

كد خبر : ۲۱۸۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۲


نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس گفت:اسدی در آلمان بازداشت و سپس به بلژیک منتقل شد و این اقدام برخلاف قوانین بین المللی و مسؤلیت دیپلماتیک است.

كد خبر : ۲۱۸۴۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۳۰


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:وزارت نفت برای آسفالت جاده های روستاهای واقع در تلمبه های نفت شهرستان موافقت کرده است.

كد خبر : ۲۱۸۷۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۱۸


نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس در آستانه فرا رسیدن هفته بسیج طی پیامی این ایام مبارک را به اقشار مختلف بسیج تبریک گفت.

كد خبر : ۲۱۹۰۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:پس از پیگیری های زیاد، نجار رئیس سازمان مدیریت بحران کشور 7و8آذرماه  به لرستان سفر می کند.

كد خبر : ۲۱۹۴۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۶


پس از شش روز از وقوع سیلاب سهمگین در پلدختر لرستان،نجار رییس سازمان مدیریت بحران کشور از مناطق سیل زده پلدختر با استفاده از نورموبایل ،شبانه بازدید کرد.

كد خبر : ۲۱۹۵۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۸


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:سرمایه گذاری بخش خصوصی وفعال کردن پتانسیل های توسعه ای در پلدختر راهکار مهم اشتغال و رونق اقتصادی است.

كد خبر : ۲۱۹۸۸   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۳


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:خانه جوان به همت اداره ورزش فعال شد تا تشکل های جوان به راحتی بتوانند برنامه های خود را اجرا کنند.

كد خبر : ۲۲۰۲۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:بهره مندی کارمندان وفرهنگیان پلدختر ومعمولان از مزایای مناطق جنگ زده یک مطالبه جدی که دولت باید توجه داشته باشد.

كد خبر : ۲۲۰۴۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۱۹


نائب رئیس کمیسیون امورداخلی مجلس وشوراها گفت:متأسفانه میزان جرایمی که در بستر جرم خیز اینستاگرام بوجود آمده درحال افزایش است و متولیان بایستی چاره اندیشی کنند.

كد خبر : ۲۲۰۴۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۰


نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس گفت:استانی شدن انتخابات مجلس به نفع شهرهای کوچک ومحروم نیست و مطمنا این طرح از طریق شورای نگهبان رد می شود 

كد خبر : ۲۲۰۵۰   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۰/۲۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:گام دوم انقلاب بر اساس تجمیع ، معنویت و سیاست، هویت ملی و هویت دینی، جمهوریت و اسلامیت، پویایی و ثبات، انقلابی گری و رعایت مصلحت ... است.

كد خبر : ۲۲۱۶۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۹


نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:با پیگیری های مستمر بالاخره مطالبه به حق ودیرینه مردم پلدختر در خصوص کاهش تعرفه برق گرمسیری محقق شد.

كد خبر : ۲۲۲۰۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴


نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:رئیس جمهور بعد از سفر به گلستان بایستی به لرستان سفر می کرد.

كد خبر : ۲۲۲۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۰


استاندار لرستان گفت:جمعیت هلال احمر با همکاری استانداری لرستان کار توزیع 2هزار پک لوازم ضروری زندگی را در بین سیل زدگان پلدختر آغاز کرد.

كد خبر : ۲۲۳۷۹   تاريخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۲۲