نسخه تلکس بيان روز
:: رئیس جمهور برنامه توسعه ششم را کنار گذاشته است/بحث اقتصاد مقاومتی در لایحه بودجه97حذف شد جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲

امام جمعه پلدختر گفت:دولت در لایحه بودجه97به مسئله مهم اقتصاد مقاومتی توجه نکرده است.


:: شرکت توانیر با برق رسانی به دو روستای پلدختر موافقت کرد/8طرح برق رسانی در پلدختر در حال بررسی است پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۵

مدیرشرکت توزیع برق پلدختر گفت:با پیگیری نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ،دو روستای بخش معمولان برق دار می شوند.


:: زمین چمن مصنوعی ویژه دانش آموزان در پلدختر احداث می شود پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۴۳

معاون آموزش وپرورش لرستان از احداث زمین چمن مصنوعی ویژه دانش آموزان در پلدختر خبر داد.


:: نقش آموزش و پرورش و معلمان را در جامعه بی‌بدیل است/دولت به مطالبات معلمان توجه کند پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:نقش معلمان در تعلیم وتربیت فرزندان ما برکسی پوشیده نیست و دولت بایستی به مطالبات این قشر زحمتکش توجه کافی داشته باشد.


:: از تصمیمات استاندار لرستان برای تغییرات مدیران حمایت می کنیم/کارآمدی و تخصص ملاک انتخاب مدیران باید باشد پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:از تصمیمات استاندار لرستان در تغییر مدیران حمایت می کنیم .


:: فرماندار غائب و حاضر مراسمات دانشجویی؟/از تشنگی مردم جنوب غربی پلدختر تا نواختن موسیقی کلاسیک اصلاح طلبان لرستان در مخابرات؟ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹

با انتصاب دکتر خادمی به عنوان استاندار لرستان و سکوت مدیریتی وی،حالا کلید انتصاب های حاشیه دار از استان خاص توسط استاندار لرستان زده شد.


:: آیین تجلیل از 58بازنشسته فرهنگی پلدختر برگزار شد پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۰

طی مراسمی با حضور نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و معاونت پرورشی آموزش وپرورش لرستان،آیین تجلیل از بازنشستگان نمونه پلدختر برگزار شد.


:: رزمندگان دفاع مقدس پلدختر به مشهد مقدس اعزام شدند چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:کاروان 129 نفر از رزمندگان دفاع مقدس از شهرستان پلدختر به مشهد مقدس اعزام شدند.


:: تاراج صداقت دولت اعتدال در لرستان؟!/اولین چراغ حواشی سیاسی در اتاق شیشیه ای استاندار لرستان روشن شد/یار دیرین برادر پرحاشیه رئیس جمهور در لرستان مسئولیت گرفت چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹

انتخاب سید محمد موحد پور به عنوان اولین انتصاب خادمی استاندار لرستان در استانداری به ایستگاه فریدون برادر رئیس جمهور رسید


:: محموله باطری قاچاق در پلدختر کشف و ضبط شد چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۵

فرمانده انتظامی پلدختر گفت:یک محموله بزرگ قاچاق باطری خودرو در شهرستان پلدختر کشف و ضبط شد.


:: کار نهال کاری در بزرگترین گلخانه هیدروپونیک و کاملا مکانیزه پلدختر آغاز شد چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴

طی مراسمی با حضور معاون فرماندار و رئیس جهادکشاورزی،بزرگترین گلخانه هیدروپونیک کاملامکانیزه با گرامیداشت یاد وخاطره 313شهید پلدختر آغاز به کار کرد. 


:: بی صداقتی مدیرکل پیشین حوزه استاندار کهگیلویه و بویراحمد برملا شد چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۰

سفرحسین فریدون برادر رئیس جمهور خرداد ما امسال به یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد در حالی در بایکوت خبری انجام شد که برخی مسئولان استانداری که خود به استقبال فریدون رفته بودند حضور وی در یاسوج را تکذیب کردند.


:: عملیات اجرایی چهار خطه ویسیان به ملاوی آغاز شد/تکمیل وبهره برداری از 21کیلومتر چهارخطه پلدختر-خرم آباد نیازمند اعتبار سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۳

مدیرکل راه وشهرسازی لرستان گفت:در صورت تامین اعتبارات مورد نیاز،21کیلومتر از چهار خطه پلدختر-خرم آباد به بهره برداری می رسد.


:: هیات رئیسه پنجمین دوره شوراهای هیات مذهبی پلدختر انتخاب شدند سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر گفت:باحضور اعضای شورا،هیات رئیسه هیات های مذهبی شهرستان پلدختر انتخاب شدند.


:: اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی رسوایی بزرگ برای ترامپ است/نظام جمهوری اسلامی ایران وحزب الله لبنان انتقفاضه جدید در خاورمیانه کلید زدند سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۱

کارشناس سیاسی گفت:نقش مهم نظام جمهوری اسلامی و حزب الله لبنان در برهم زدن معادلات ترامپ در منطقه خاورمیانه برای همگان آشکار شد،اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی رسوایی بزرگ برای ترامپ است.


:: چاه های روستایی چم مهر،هلوش و میدان بزرگ باکمبود آب شدید مواجه هستند /مردم رعایت نکنند مصرف آب در زمستان وتابستان نوبت بندی می شود سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۰

روستای میدان بزرگ در شهرستان پلدختر طی دو اخیر با قطعی آب مواجه شده اند و روستاهای چم مهر و هلوش هم در معرض کم آبی قرار دارند.


:: توطئه استکبار در تجزیه کشورهای اسلامی/فلسطین نماد مبارزه حق وباطل سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲

نماینده ولی‌فقیه در لرستان تجزیه کشورهای اسلامی و تقسیم آن‌ها به کشورهای مستقل کوچک را توطئه استکبار دانست.


:: بودجه ۹۷ یارانه ۳۴ میلیون نفر را حذف می کند سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹

رییس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی لرستان گفت: یارانه ۳۴میلیون نفر با ارزش ۱۹هزار میلیاردتومان دربودجه سال ۹۷ قطع وبه افراد نیازمند به منظور حذف فقر مطلق تعلق خواهد گرفت.


:: نیروی انتظامی پلدختر از کوچک به متوسط ارتقا پیدا می کند/52باند قاچاق کالا در لرستان منهدم شد یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶

فرمانده انتظامی لرستان گفت:با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان پلدختر و راه ترانزیتی که به جنوب از این شهرستان میگذرد،نیروی انتظامی پلدختر از کوچک به متوسط ارتقا می دهیم.


:: عزت‌آفرینی کردید و برای یک هدف بزرگ از حق خود گذشتید یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۴

علیرضا کریمی کشتی‌گیر سرافراز کشورمان با رهبر انقلاب دیدار و گفتگو کرد.


:: تقاطع ژن برتر و پژوهشگر برتر در دانشگاه پیام نور لرستان؟! یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰

در اتفاقی نادر پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور استان لرستان هم کوهدشتی از آب درآمدند؛


:: بخش مراقبت ویژه نوزادان بیمارستان امام(ره) احداث می شود یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۴

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:


:: خرم آباد ،پلدختر ، ازنا و الشتر بیشترین سزارین لرستان دارند/56درصد زایمان ها در پلدختر سزارین هستند یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۵

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:زایمان هایی که در پلدختر انجام می شود میزان 56درصد از آنها به صورت سزارین انجام می گیرد.


:: کانون بسیج جامعه پزشکی پلدختر آماده جانفشانی برای آزادی قدس است یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸

مسئول بسیج جامعه پزشکی پلدختر گفت:جامعه پزشکی هم در کنار دیگر اقشار مختلف مردم انزجار خود را از این اقدام خبیثانه ترامپ اعلام می کند .


:: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان سرمایه‌های ارزشمند معنوی هستند یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱

فرمانده انتظامی لرستان گفت: سرکشی و دیدار، تکریم  و دلجویی از خانواده‌های شهدا در کنار برقراری نظم و امنیت از وظایف نیروی انتظامی است.


:: جوان 27ساله پلدختری از مرگ حتمی نجات پیدا کرد یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۵

رئیس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت:با تلاش نیروهای امدادی پلدختر ودرهشهر،جوان پلدختری از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.


:: آقای روحانی وکابینه دولت دوازدهم،پلدختر ومعمولان به ناحق عقب افتاده است/پلدختر بعد از چهار دهه از پیروزی انقلاب از زیرساخت های اولیه محروم است یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:آقای روحانی وکابینه دولت دوازدهم باید متوجه این مسئله مهم باشند که پلدختر ومعمولان به ناخق از توسعه جامانده است.


:: آقای روحانی وکابینه دولت دوازدهم،پلدختر ومعمولان به ناحق عقب افتاده است/پلدختر بعد از چهار دهه از پیروزی انقلاب از زیرساخت های اولیه محروم است یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۸

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:آقای روحانی وکابینه دولت دوازدهم باید متوجه این مسئله مهم باشند که پلدختر ومعمولان به ناخق از توسعه جامانده است.


:: نیروی انتظامی پلدختر از کوچک به متوسط ارتقا پیدا می کند/52باند قاچاق کالا در لرستان منهدم شد یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۲

فرمانده انتظامی لرستان گفت:با توجه به موقعیت جغرافیایی شهرستان پلدختر و راه ترانزیتی که به جنوب از این شهرستان میگذرد،نیروی انتظامی پلدختر از کوچک به متوسط ارتقا می دهیم.


:: تصادف در آزاد راه خرم زال 4نفر مصدوم بر جای گذاشت شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵

مسئول اورژانس و فوریت های پزشکی پلدختر گفت:بر اثر سانحه تصادف در آزاد راه خذم زال،4نفر مصدوم شدند.


:: آمریکا به دنبال ایجاد حاشیه امن برای رژیم صهیونیستی است شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۱

امام جمعه معمولان گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا در طرح مسائل واهی همچون انتخاب قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بیشتر به دیوانه بازی در سیاست می ماند.


:: قدرت بازدارندگی ایران سد محکمی برای دشمنان نظام است/ سران عربی و مسلمانان یکپارچه از قدس حمایت کنند شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰

امام جمعه پلدختر گفت:سران کشورهای عربی نسبت به اقدامات شیطنت آمیز آمریکا و ترامپ در خصوص قدس شریف ،اعلام موضع و انزجار کنند.


:: مخترع جوان مریوانی موفق به اختراع داروی گیاهی برای بیماری های کبد شد/به دلیل مشکلات مالی نمی توانم اختراع داروی دیگرم را انجام دهم یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۸

خبات خدری جوان مریوانی موفق به اختراع داروی کاملا گیاهی ضد بیماری های کبدی شد. 


:: افتتاحیه های تکراری در دانشگاه پیام نور لرستان/ربان قرمز پیام نور لرستان زیر قیچی مسئولان نرفت!! یکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

دانشگاه پیام نور لرستان که این روزها در رسانه ها بر روی نوار حاشیه قرار دارد ،این بار افتتاح پردیس این دانشگاه مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.


:: پنجاه و دونفر مصدوم تاکنون/حضور سپاه در منطقه/ وقوع بیش از ۵۰ پس‌لرزه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

قطع برق، فروریختگی خانه‌های خشت‌و‌گلی روستایی و زیر آوارماندن احشام از جمله خسارات زلزله صبح امروز در منطقه هجدک کرمان است.


:: رابطه با آمریکا به روایت سربازان حضرت روح‌الله(ره) شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۶

در شورای عالی دفاع مسئله صلح مطرح شد و خدمت امام رفتیم و گفتیم که مسلم شده برایمان که آمریکا در مقابل ما تسلیم نمی‌شود و با جنگ بهتر به نتیجه می‌رسیم. امام فرمودند: شما دنبال کار خودتان بروید، آنها هم دنبال کار خودشان.


:: کارکنان عاریتی و اجرای کنسرت های کلیشه ای ماحصل عملکرد مدیرکل پرحاشیه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲

فرهنگی ترین دستگاه اجرایی استان لرستان در سال های اخیر همه هم و غمش را به اجرای کنسرت های پرهزینه،تکراری و اغلب کلیشه ای گذاشته است و ضعف عملکرد آن به گونه ای است که تعدادی از کارکنانش را از دیگر ادارات به عاریه گرفته است.


:: پیام رزمندگان «زینبیون» به حاج قاسم سلیمانی شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸

جبهه مقاومت در دفاع از ارزش های اسلامی جغرافیا نمی شناسد، زینبیون بر خود واجب می داند به عنوان سرباز آقا برای به منصه ظهور رساندن ظرفیتهای شیعه برای جهانی شدن و امنیت و آسایش جهان اسلام آمادگی خود را برای جانفشانی اعلام می دارد.


:: استخدام نکردن فرزندان زیر دیپلم خانواده‌های شهدا، ایثارگر و جانباز خلاف قانون است شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۵

مشاور امور ایثارگران نهاد ریاست‌جمهوری گفت: هر نهاد و دستگاهی در قانون جذب جدید که به بهانه نداشتن دیپلم فرزندان شهدا، ایثارگر و جانبازان را استخدام نکند خلاف قانون عمل کرده است.


:: پنجاه و دونفر مصدوم تاکنون/حضور سپاه در منطقه/ وقوع بیش از ۵۰ پس‌لرزه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۳

قطع برق، فروریختگی خانه‌های خشت‌و‌گلی روستایی و زیر آوارماندن احشام از جمله خسارات زلزله صبح امروز در منطقه هجدک کرمان است.